PDA

Versiunea completa : Restaurant Swiss House

AndreF
19.02.2011, 18:44:13
Buna viitoare miresici din Timisoara.
Anul acesta pe data de 3 septembrie va avea loc nunta la restaurant Swiss House (Club Swiss House) unde noua ni s-a spus ca, capacitatea maxima a salii este de 250 de locuri. Personal mi-a placut foarte mult sala de nunta, locatia, faptul ca este pe malul Begai etc. Ideea e ca acum nu sunt asa de sigura ca daca am avea 200 de invitati ar mai fi destul loc de dans si nu as vrea ca invitatii sa se simta inghesuiti.
Va rog daca ati participat la vreo nunta in acest local puteti sa-mi impartasiti din experienta, cum a fost, cum s-a auzit muzica, cum a fost servirea, daca a fost ok mancarea si daca ati intampinat ceva dificultati...

Ma multumesc mult!!! Semnat o viitoare miresica ingrijorata 8-|

Simi_G
26.08.2011, 19:42:05
Buna miresici,

Sunt si o miresica foarte ingrijorata, pentru ca imi caut de ceva zile sala pt nunta ce va avea loc anul viitor. Din pacate am gasit foarte putine care sa arate bine si sa mi se potriveasca la numarul de invitati.
Swiss House este una din top 3, imi place foarte mult sala, locatia. Totusi nu gasesc nici un review despre aceasta, nici de bine nici de rau. Ma gandesc ca sala este relativ nouasi de aceea nu exista, dar ar fi foarte de ajutor daca ati participat la o nunta la Swiss House, sa imi impartasiti experienta voastra, atitudinea chelnarilor, meniul, personalul, etc.

Va multumesc mult,
Simi

orianna
18.09.2011, 16:10:10
Buna miresici,

Sunt si o miresica foarte ingrijorata, pentru ca imi caut de ceva zile sala pt nunta ce va avea loc anul viitor. Din pacate am gasit foarte putine care sa arate bine si sa mi se potriveasca la numarul de invitati.
Swiss House este una din top 3, imi place foarte mult sala, locatia. Totusi nu gasesc nici un review despre aceasta, nici de bine nici de rau. Ma gandesc ca sala este relativ nouasi de aceea nu exista, dar ar fi foarte de ajutor daca ati participat la o nunta la Swiss House, sa imi impartasiti experienta voastra, atitudinea chelnarilor, meniul, personalul, etc.

Va multumesc mult,
Simi

O prietena de-a mea a facut nunta acolo si a fost super ok; mancare buna, iar servirea ireprosabila.