PDA

Versiunea completa : Restaurant venetia

cristyinutza
12.03.2011, 18:08:57
Incep eu acest topic deoarece am fost foarte incantata de sala!Mi-a placut atat de mult incat am renuntat la Majestic pentru Venetia.Au fost 2 motive pt care am renuntat:1.La Majestic eram in 22octombrie si aici in 16 iulie deci imi convine mai mult vara decat la inceputul iernii si 2.Majesticul a decazut putin in ochii mei(vorbesc stric din punctul meu de vedere)!Va pup si va astept cu pareri referitor la sala Venetia

Dianaa
28.10.2011, 14:15:16
Buna

din cate am citit mai jos se pare ca ai avut deja nunta la Venetia, asa e? :D
Eu voi avea nunta acolo anul viitor si sincer m-ar ajuta foarte mult o parere: cum a fost amenajata sala, cate persoane ati avut ( au incaput ok? ringul de dans a fost ok? ), ati fost multumiti de servire, ... nu stiu ce ar mai putea fi interesant de stiut, dar cert este ca eu mari emotii de cum va fi :-p
Asadar, te rog, daca ma poti ajuta, ar fi super si iti multumesc mult!!!!Cristyinutza

cristyinutza
03.11.2011, 15:42:03
Draga mea noi am fost foarte multumiti!Am avut o mica problemuta care ne-a tot dat bataie de cap am avut 250 de persoane si a depasit putin capacitatea maxima dar dansii au dat dovada de profesionalism si au asezat mesele in asa fel incat au incaput toate persoanele si a fost ok!Servirea a fost super ok si asta am aflat de la invitati deoarece noi am dansat toata nunta:)nu prea am bagat deseama!L a ring ma gande-am si eu ca voi intampina mici probleme ma gandeam ca e prea mic dar nici vorba....e super mare comparand cu alte sali din Sibiu(de elia)!Mancare a fost foarte buna,ce sa zic din partea mea numai cuvinte de lauda!te pup si mult spor!