PDA

Versiunea completa : casa zamfirescu

crinna31
18.03.2011, 14:41:11
Buna! De cand am stabilit nunta am tot cautat pe net idei inedite! De cand am gasit miresici.ro , am citit zilnic ideile tuturor fetelor! mi se par geniale.
Sa trec la subiect....noi am stabilit sa facem nunta la casa zamfirescu..in crama, avand in vedere k va fi o nunta restransa de 50-60 de persoane. Ati auzit ceva de acest local..? Cei de acolo ne au zis ca pana acum nu s-au axat prea mult pe nunti..dar au mai avut cateva in anii trecuti..imi poate spune cineva ceva?

otilia_dinca
19.03.2011, 17:40:44
In crama mi s-a spus la 8 martie ca nu ar mai functiona. Or mai deschide jos doar ocazional.
In schimb sus este foarte foarte foarte scump, foarte select. Daca tu ai persoane de felul acesta si foarte selecte, este OK. Sa tii cont ca nu este o singura sala, sunt mai multe camere si nu ii vei vedea pe toti. Nu cred ca ar fi o locatie potrivita. Poti incerca la Casa cu Tei, o sa vezi toti invitatii si are un aer mai deosebit.
Casa Zamfirescu nu mi se pare potrivita pentru distractia tipica nuntilor.

crinna31
21.03.2011, 20:57:52
In crama mi s-a spus la 8 martie ca nu ar mai functiona. Or mai deschide jos doar ocazional.
In schimb sus este foarte foarte foarte scump, foarte select. Daca tu ai persoane de felul acesta si foarte selecte, este OK. Sa tii cont ca nu este o singura sala, sunt mai multe camere si nu ii vei vedea pe toti. Nu cred ca ar fi o locatie potrivita. Poti incerca la Casa cu Tei, o sa vezi toti invitatii si are un aer mai deosebit.
Casa Zamfirescu nu mi se pare potrivita pentru distractia tipica nuntilor.

va functiona pt. ca noi am dat si un mic avans...stiu k nu poti vedea pe toata lumea in acelasi timp...dar e o locatie deosebita....frumos amenajata.... tinand cont ca noi ne am hotarat in ultimul moment sa facem nunta anul asta, ca avem oameni putini si ca am scos un meniu la un pret acceptabil, am zis ca se potriveste ...vroiam sa stiu amanunte legate de servire, mancare, aerisire...; oricum ms mult pt. raspuns

otilia_dinca
22.03.2011, 22:53:57
va functiona pt. ca noi am dat si un mic avans...stiu k nu poti vedea pe toata lumea in acelasi timp...dar e o locatie deosebita....frumos amenajata.... tinand cont ca noi ne am hotarat in ultimul moment sa facem nunta anul asta, ca avem oameni putini si ca am scos un meniu la un pret acceptabil, am zis ca se potriveste ...vroiam sa stiu amanunte legate de servire, mancare, aerisire...; oricum ms mult pt. raspuns

pot sa iti spun ca de 8 martie am fost tratati imparateste ca in niste restaurante de lux din occident. mancarea foarte buna!

crinna31
26.09.2011, 14:24:22
a trecut si nunta noastra...ce este frumos trece repede.... la casa zamfirescu totul a mers k la carte, servirea a fost ireprosabila, mancarea f.buna...
recomand acest local pt.cei care fac petreceri restranse...