PDA

Versiunea completa : Restaurant Sava Deva

Mellys
19.03.2011, 15:59:21
Fetelor ce parere aveti de restaurantul Sava din Deva?? Am mare nevoie de informatii si pareri.

andreeamed1
14.04.2011, 23:06:15
noi am ales Sava pentru k este destul de elegant si discret, si pretul este chiar moderat. In plus nu iti impun nici un fel de pretentii absurde , cum au la Casina... Eu sunt multumita cu alegerea asta , iar la vara o sa am ocazia sa vad cum se preteaza o ninta in acest restaurant...

Mellys
29.08.2011, 10:05:52
Fetelor ce parere aveti de restaurantul Sava din Deva?? Am mare nevoie de informatii si pareri.

Referitor la Restaurantul Sava, eu am inceput aceasta discutie deoarece auzisem "zvonuri"... Acum, dupa nunta, il recomand cu toata inima tuturor. Sala este super eleganta, meniul este foarte bun, pretul e chiar ok iar patronii si personalul de nota 10+. Am fost super multumita de serviciile lor. Nici nu puteam face o alegere mai buna! O recomandare viitoarelor mirese: mergeti acolo si convingeti-va! Merita!!!

aleb
04.09.2011, 13:19:53
si noi am ales Sava.oricum aveam 3 variante pe care le-am eliminat f repede

MiaCristina
30.09.2011, 13:23:45
stie cineva ce capacitate are restaurantul si care ar fi pretul unui meniu???

Mellys
15.10.2011, 11:38:55
stie cineva ce capacitate are restaurantul si care ar fi pretul unui meniu???

Capacitatea e de 350-400 de persoane. Noi am avut 260 si mai intrau lejer 100. Preturile difera de la meniu la meniu, depinde ce alegi, dar oricum sunt foarte bune. (si preturile si meniurile)

roua.pe.trandafir
05.11.2011, 14:25:10
noi am ales Sava pentru k este destul de elegant si discret, si pretul este chiar moderat. In plus nu iti impun nici un fel de pretentii absurde , cum au la Casina... Eu sunt multumita cu alegerea asta , iar la vara o sa am ocazia sa vad cum se preteaza o ninta in acest restaurant...

Nimic de contestat Sava e un restaurant asa cum l-ai descris dar ce nu inteleg eu este de ce ai o parere atat de "buna" despre Casina????????