PDA

Versiunea completa : Restaurant La Catel

Anedis
02.05.2011, 12:46:30
In curand in Iasi se va deschide un nou restaurant, care promite multe, cel putin la prima vedere, asa incat m-am gandit sa deschid un topic pentru ca cei interesati sa poata afla mai multe informatii.

Anedis
02.05.2011, 12:52:23
Imi cer scuze, se pare ca tasta "s" mi-a jucat feste, stie cineva cum pot modifica titlul?

mirella3003
04.05.2011, 22:35:16
Imi cer scuze, se pare ca tasta "s" mi-a jucat feste, stie cineva cum pot modifica titlul?
buna..si eu am nunta la castel..si chiar mi se pare super ok..pana inrezent..adik raportul pret-calitate e ok

Anedis
06.05.2011, 09:31:13
buna..si eu am nunta la castel..si chiar mi se pare super ok..pana inrezent..adik raportul pret-calitate e ok

Spune-mi te rog, ai vazut variantele de meniu? Cam ce contin fiecare?

mirella3003
06.05.2011, 12:51:59
Spune-mi te rog, ai vazut variantele de meniu? Cam ce contin fiecare?pff..nu inca..eu una am nunta in 2012..dar eu am semnat pt 4 feluri de mancare..tort,prajituri,cafea..pt doar 170 ron..eu aduc toate bauturile si fructele..stiu doar k prima nunta e acu pe 9 iunie..poti merge sa vezi..

Roxy25
06.05.2011, 13:33:55
Vai fetelor, chiar ma gandeam ce patron si-ar denumi restaurantul "La Catzel":)))))))) si mai ales...cine si-ar chema invitatii la un asemenea local :)) M-am distrat. Va doresc sa aveti nunti de vis!!!!:*

miha_g
09.05.2011, 13:55:14
am trecut ieri prin zona si am oprit putin sa vad cum este...cel putin din exterior e mult sub asteptari...nu stiu de ce dar am avut impresia ca va fi cu totul altceva.....sincer nu mi-a placut exteriorul si acum nu imi mai pare rau ca nu am asteptat sa se deschida ca sa imi rezerv data asa cum vroiam initial........care castel ca e un fel de beci cu un turn deasupra..... scuze, nu vreau sa supar pe nimeni doar imi exprim parerea deoarece am fost dezamagita fata de ce s-a prezentat la targuri si ce este de fapt.:|

mirella3003
10.05.2011, 23:13:04
am trecut ieri prin zona si am oprit putin sa vad cum este...cel putin din exterior e mult sub asteptari...nu stiu de ce dar am avut impresia ca va fi cu totul altceva.....sincer nu mi-a placut exteriorul si acum nu imi mai pare rau ca nu am asteptat sa se deschida ca sa imi rezerv data asa cum vroiam initial........care castel ca e un fel de beci cu un turn deasupra..... scuze, nu vreau sa supar pe nimeni doar imi exprim parerea deoarece am fost dezamagita fata de ce s-a prezentat la targuri si ce este de fapt.:|
da ai fost inauntru?sa vezi detaliile?eu una am fost foarte multumita..au finisajele extraordinare..ca sa nu mai vb de mobilier..candelabre..eu una..le dau 10..chiar daca nu s-a deschis inca

sabyna26
22.05.2011, 16:17:32
Salutare! Am fost si eu azi si am vazut restaurantul si mi-a placut foarte mult, cred ca-l vom alege pentru nunta noastra. Problema mea e ca nu stiu pe care din cele doua sali sa o aleg, imi plac amandoua, de-abia astept sa le vad aranjate de nunta :)

BabyAly
23.05.2011, 16:22:51
Salutare! Am fost si eu azi si am vazut restaurantul si mi-a placut foarte mult, cred ca-l vom alege pentru nunta noastra. Problema mea e ca nu stiu pe care din cele doua sali sa o aleg, imi plac amandoua, de-abia astept sa le vad aranjate de nunta :)

Stii cumva capacitatea minima de persoane? eu voi avea doar 60invitati si e o problema sa gasesc o sala mica :(

sabyna26
24.05.2011, 12:25:47
Din ce am intrebat eu, nu e nicio problema daca sunt 70 de persoane, mai putin nu am intrebat.Spor

Anedis
24.05.2011, 14:30:20
Eu stiu ca au o sala mica, pentru 60 de persoane la etaj.

BabyAly
13.06.2011, 22:00:47
Eu stiu ca au o sala mica, pentru 60 de persoane la etaj.

am fost astazi sa vedem cum arata si sala mica e la parter, are si o terasa superba cu vedere spre camp. maine o sa mergem sa vorbim de meniu. cineva are sugestii/pareri despre acest restaurant?

sabyna26
13.06.2011, 23:46:09
am fost astazi sa vedem cum arata si sala mica e la parter, are si o terasa superba cu vedere spre camp. maine o sa mergem sa vorbim de meniu. cineva are sugestii/pareri despre acest restaurant?
Eu mi-am rezervat sala mica pe care ai vazut-o tu pentru la anu' si astept cu nerabdare sa ne impartaseasca opinii miresicile care au nunta acolo anul acesta, eventual dupa eveniment :). Am vazut ca s-a mai deschis un topic cu denumirea corecta a restaurantului, si il urmaresc si pe ala.

BabyAly
19.06.2011, 09:27:47
Am auzit ca cineva a avut nunta acolo la increputul lunii si ar fi dragut sa ne spuna miresica cum a fost.
Oricum noua ne place foarte mult si sigur vom face nunta acolo.

BabyAly
19.06.2011, 09:29:48
Eu mi-am rezervat sala mica pe care ai vazut-o tu pentru la anu' si astept cu nerabdare sa ne impartaseasca opinii miresicile care au nunta acolo anul acesta, eventual dupa eveniment :). Am vazut ca s-a mai deschis un topic cu denumirea corecta a restaurantului, si il urmaresc si pe ala.

vei avea nunta cu o zi inaintea mea :D tu ce meniu ai ales?

sabyna26
19.06.2011, 16:06:11
vei avea nunta cu o zi inaintea mea :D tu ce meniu ai ales?
Am ales meniul de 170 lei , am considerat ca e ok sa aducem noi sucurile si apa atunci cand aducem si bauturile alcoolice si fructele. Dupa calcule, iesim mai bine asa. :)

joplin
29.06.2011, 22:25:48
am fost azi la castel. meniul de 170 lei este acum 190 lei si include 4 feluri de mancare, 2 cafele, suc (500 ml) + 1.5 l apa de persoana, tort, prajituri; deci, noi mai aducem bauturile alcoolice si fructele.

sabyna26
29.06.2011, 22:33:39
am fost azi la castel. meniul de 170 lei este acum 190 lei si include 4 feluri de mancare, 2 cafele, suc (500 ml) + 1.5 l apa de persoana, tort, prajituri; deci, noi mai aducem bauturile alcoolice si fructele.
Pai nu s-a schimbat nimic, pentru ca meniul de 170 nu are suc si apa, in rest are tot ce ai enumerat mai sus. Asa era si acu' o luna cand am facut noi contractul...

isea
30.06.2011, 14:34:39
Stii cumva capacitatea minima de persoane? eu voi avea doar 60invitati si e o problema sa gasesc o sala mica :(
Stai linistita, sala regala e perfecta pt tine!Are si terasa, e super!