PDA

Versiunea completa : Tarancuta/Radauti

cristiunika
11.05.2011, 16:21:02
Buna, fetelor!
Ce parere aveti despre restaurantul Tarancuta?
E cineva care a avut nunta in ultimii 2 ani acolo?...2 pt ca a fost renovat si marit de curand, eu am fost acum 3-4 ani si nu mi-a placut prea tare:|, dar acum e mai dragut...voi ce parere aveti?
Am atasat cateva poze...cum vi se pare?;;)
Deasemenea daca stiti cum e mancarea la ei sau orice altceva....:):*

cristiunika
27.05.2011, 00:22:00
fetelor...dar nici o parere? :) poate imi dati o idee pt culorile huselor...eu ma gandeam la alb simplu pt ca localul are deja multe culori si nu vreau sa incarc...desi mi-ar fi placut lila, dar nu merge sub nici o forma...poate cu o fundita din organza bej...sau galben...sau piersica :) ce ziceti?

nyurka
27.05.2011, 13:36:57
Mie imi place cu husele rosii/visinii din poze, cele aurii nu imi plac :P

adriben
27.05.2011, 13:59:57
fetelor...dar nici o parere? :) poate imi dati o idee pt culorile huselor...eu ma gandeam la alb simplu pt ca localul are deja multe culori si nu vreau sa incarc...desi mi-ar fi placut lila, dar nu merge sub nici o forma...poate cu o fundita din organza bej...sau galben...sau piersica :) ce ziceti?

Si eu cred ca restaurantul e cam incarcat...asa ca poate folosind huse albe si flori albe cu verdeata...ar arata mai elegant...cred eu :D Galben sau bej nu as pune...nu prea imi place cum arata in combinatie cu visiniul cortinelor...

cristiunika
27.05.2011, 19:13:15
Mie imi place cu husele rosii/visinii din poze, cele aurii nu imi plac :P

Mie nici aurii, nici visinii nu-mi place...cele visinii ma fac sa ma gandesc la sovietic, la URSS :))
mersi pt raspuns!:*

cristiunika
27.05.2011, 19:15:25
Si eu cred ca restaurantul e cam incarcat...asa ca poate folosind huse albe si flori albe cu verdeata...ar arata mai elegant...cred eu :D Galben sau bej nu as pune...nu prea imi place cum arata in combinatie cu visiniul cortinelor...

Da, si eu ma gandeam la alb simplu, cred ca e varianta cea mai buna.
Mersi pt parere!:*

allexutza
30.08.2011, 08:28:47
salut. am vazut si eu niste fotografii cu rest. tarancuta. imi poti da niste amanunte ? cum e mancarea? ai fost acolo? dar servirea? ai mai auzit ceva? vad ca lumea nu prea se inghesuie la acest topic:((

cristiunika
07.09.2011, 18:19:28
salut. am vazut si eu niste fotografii cu rest. tarancuta. imi poti da niste amanunte ? cum e mancarea? ai fost acolo? dar servirea? ai mai auzit ceva? vad ca lumea nu prea se inghesuie la acest topic:((

Buna! Trebuia sa fac nunta la Tarancuta, dar in ultimul moment ne-am razgandit...atitudinea staff-ului e sub orice critica, e un restaurant ok, care imi placea, chiar vroiam sa fac nunta acolo, desi am auzit si bune si rele despre el, dar ce m-a deranjat cel mai tare a fost atitudinea lor in ultimele saptamani inaintea nuntii...daca vrei sa faci la ei ar fi mai bine sa te duci personal!