PDA

Versiunea completa : Castel Banffy Bontida

nemesis13
07.06.2011, 20:58:16
Buna seara
Sunt noua pe aici,deci si putin timida.Totusi,in speranta ca nu am deschis un subiect pentru mine nou,dar care probabil s-a mai discutat,am rugamintea ,daca exista cineva care si-a facut nunta la Castelul Banffy de la Bontida,sa ma ajute cu informatii.Am tot cautat pe internet dar degeaba.Am intrebat si cunoscutii dar nu prea stiu ei despre ce vorbesc eu.Mi-ar placea sa organizam o nunta cu tema medievala si m-ar interesa o locatie...mai la mijlocul distantei dintre Gherla si Cluj Napoca ,asa,ca sa impacam si varza si capra.In speranta ca voi primi cel putin un raspuns, multumesc.
O seara faina sa aveti.

CristinaMM
07.06.2011, 21:08:44
Buna seara
Sunt noua pe aici,deci si putin timida.Totusi,in speranta ca nu am deschis un subiect pentru mine nou,dar care probabil s-a mai discutat,am rugamintea ,daca exista cineva care si-a facut nunta la Castelul Banffy de la Bontida,sa ma ajute cu informatii.Am tot cautat pe internet dar degeaba.Am intrebat si cunoscutii dar nu prea stiu ei despre ce vorbesc eu.Mi-ar placea sa organizam o nunta cu tema medievala si m-ar interesa o locatie...mai la mijlocul distantei dintre Gherla si Cluj Napoca ,asa,ca sa impacam si varza si capra.In speranta ca voi primi cel putin un raspuns, multumesc.
O seara faina sa aveti.Eu zic ca o sa primesti mai multe raspunsuri, nu unul :).
Noi n-am facut nunta acolo, dar am auzit ca se fac, si ideea mi se pare foarte, foarte faina!
Multa bafta!

nemesis13
10.06.2011, 08:00:49
Eu zic ca o sa primesti mai multe raspunsuri, nu unul :).
Noi n-am facut nunta acolo, dar am auzit ca se fac, si ideea mi se pare foarte, foarte faina!
Multa bafta!
Multumesc mult! :) Inca mai astept raspunsuri :Dsi sugestii.

diannaa
11.06.2011, 17:16:57
ai fost sa vezi locatia? parerea mea e ca ideea in sine e dragutza, dar mai bine cred ca iese doar o sedinta foto facuta profi...din pacate nu sunt nici ruine din alea de vis din filme, nici nu e inca renovat ca sa arate ca lumea...oricum sper sa sa se aleaga ceva frumos de locatia respectiva in urmatorul secol macar... sa nu vb ca daca ai ghinionul de vreme naspa....si sa cari oamenii, apoi sa nu ai unde ii caza, sa nu poata bea ca tre sa plece cu masina de acolo,ok, le poti oferi tu transport..in fine, tre sa te gandesti bine daca merita, parera mea e ca nu...