PDA

Versiunea completa : Decoratii

adelapreda
19.06.2011, 19:14:20
Buna,

Nu reusesc sa gasesc in topicurile de aici nimic despre firmele cu care ati facut decoratiile.
Cine imi poate recomanda niste firme de decoartii flori, sala etc?
Eventual poate stiti site-uri unde pot sa ma uit?
Multumesc frumos!

ciocolatika
19.06.2011, 22:44:28
Eu stiu de kiki decor....cauta pe google....;;)

dohanallynaro
20.06.2011, 22:59:22
Buna,

Nu reusesc sa gasesc in topicurile de aici nimic despre firmele cu care ati facut decoratiile.
Multumesc frumos!

Buna, noi cu kiki decor am lucrat, foarte fain lucreaza fetele, mai sunt alte optiuni daca vrei, dariana decor sau ceva de genul asta si mai este firma de langa crismona, de la piata traian, lazar se numesc. cam atat stiu despre decor in vaslui, cam slabuta oferta, dar depinde de buget, daca ai banuti destui alocati decorului fetele de la kiki fac niste chestii super faine.
spor

alina_girigan
17.07.2011, 14:29:53
Buna, noi cu kiki decor am lucrat, foarte fain lucreaza fetele, mai sunt alte optiuni daca vrei, dariana decor sau ceva de genul asta si mai este firma de langa crismona, de la piata traian, lazar se numesc. cam atat stiu despre decor in vaslui, cam slabuta oferta, dar depinde de buget, daca ai banuti destui alocati decorului fetele de la kiki fac niste chestii super faine.
spor

Buna, despre Dariana Decor nu prea gasesc foto pe net. Stiti mai multe despre ei?

ciocolatika
18.07.2011, 14:54:26
Buna, despre Dariana Decor nu prea gasesc foto pe net. Stiti mai multe despre ei?

eu am vazut ceva pe facebook.... Dariana Decor Vaslui

alina_girigan
22.07.2011, 20:14:40
eu am vazut ceva pe facebook.... Dariana Decor Vaslui

Despre AncaDecor ce parere aveti? Am vazut ca decoreaza la Minion si din pozele pe care le-am vazut, au cateva chestii dragute. Sunt exclusiv ai Minionului sau decoreaza oriunde?

katinutza
23.07.2011, 16:23:47
Buna,

Multumesc frumos!
Buna,
Cum au spus si fetele,poti alege kikidecor,darianadecor le gasesti pe amandoua pe FB,fima de la piata Traian,Casa Mateo de la floraria din Interex si Anca decor de la Minion.
Sper ca ti-am putut fi de folos.
Spor in toate

tcv16
26.07.2011, 00:55:53
eu am ales kikidecor....pt ca era o var. mai ieftina decat sa aduc din Iasi si pt ca ele erau agreate si de Crismona.

eu am venit cu toate ideile mele....pt ca aveam ca tema marul(totul trebuia sa fie conturat in jurul lui ) si daca vreti ceva original ar fi bine sa va faceti temele din timp :)

Am vrut ceva simplu, fara fluturasi si chestii impopotonate si orice nu mi -a convenit chiar in seara nuntii am scos .480386480387480388480389

Buna,
Cum au spus si fetele,poti alege kikidecor,darianadecor le gasesti pe amandoua pe FB,fima de la piata Traian,Casa Mateo de la floraria din Interex si Anca decor de la Minion.
Sper ca ti-am putut fi de folos.
Spor in toate

ramy85
05.03.2013, 14:04:01
cine poate sa imi zica si mie ceva de firma de decorat de langa Crismona de pe Traian? lazar parca...

alina_bord
04.07.2013, 23:06:23
Lazar e o varianta mai ieftina.
Kiki e o varianta mai scumpa.
De dariana decor nu stiu nimic.
Noi am ornat cu ancadecor - o varianta pret/calitate super ok...recomand. Din cate stiu eu nu orneaza numai la minion...de altfel asta se vede si din pozele de pe site-ul lor.

Succes si spor la pregatiri!