PDA

Versiunea completa : Hanul Gazarilor

Chirrox
29.06.2011, 20:57:50
Ce parere aveti de Hanul Gazarilor? Ati fost la nunti acolo?

toaderanna
29.06.2011, 21:01:37
Ce parere aveti de Hanul Gazarilor? Ati fost la nunti acolo?
sincer.... este un loc lipsit de viata.... am fost pesntru nunta sa ne uitam si mi se pare foarte neprimitor... nu stiu fiecare cu gusturile lui... mie una nu mi-a placut.

Chirrox
29.06.2011, 21:41:46
sincer.... este un loc lipsit de viata.... am fost pesntru nunta sa ne uitam si mi se pare foarte neprimitor... nu stiu fiecare cu gusturile lui... mie una nu mi-a placut.

Mi-a zis o prietena ca servirea, mancare sunt super...nu stiu nimic de decor...am inteles ca poti angaja formatia lor...am vazut ca stilul nemtesc predomina, de la mobilier pana la tinuta hangitelor....si noi tot pt nunta vrem...dar nu vrem nunta mare, ceva intim, in familie, fara prea mult tam tam..

olgutza26
30.06.2011, 17:25:35
eu am fost la un botez acolo. servierea si meniul au fost intr-adevar ireprosabile. problema e ringul de dans. nici pentru botez nu a fost suficient, daramite pentru o nunta. Acum depinde si cumsunt dispuse mesele in spatiu, presupun, dar mi se pare mic-mic.

Chirrox
10.08.2011, 08:24:12
eu am fost la un botez acolo. servierea si meniul au fost intr-adevar ireprosabile. problema e ringul de dans. nici pentru botez nu a fost suficient, daramite pentru o nunta. Acum depinde si cumsunt dispuse mesele in spatiu, presupun, dar mi se pare mic-mic.

cam cate persoane au fost? La noi nu o sa fie nunta mare, e ceva restrans, intim, in familie
As vrea sa stiu si daca meniul a fost ok, preturi, etc...

olgutza26
10.08.2011, 12:24:39
din cate pot sa aproximez eu, cam 50, maxim 60 de persoane. fiind botez, au lipsit sarmalele, dar meniul a fost indestulator si foarte bun. ospatarii foarte atenti, imediat luau farfuria daca terminai, puneau in pahare sau aduceau alta carafa, mi-au placut. pret, nu stiu sa iti spun, dar am inteles ca sunt destul de rezonabili

Chirrox
11.08.2011, 09:27:08
din cate pot sa aproximez eu, cam 50, maxim 60 de persoane. fiind botez, au lipsit sarmalele, dar meniul a fost indestulator si foarte bun. ospatarii foarte atenti, imediat luau farfuria daca terminai, puneau in pahare sau aduceau alta carafa, mi-au placut. pret, nu stiu sa iti spun, dar am inteles ca sunt destul de rezonabili

Multumesc mult Olguta pentru raspuns.
Sunt 2 locatii, una pe Mihai Bravu si alta pe langa obor...Unde ai fost tu?
Eu am inteles ca au formatia lor.
Sper ca nu va bagat la demisol, ar fi fost culmea.

olgutza26
11.08.2011, 11:49:39
Multumesc mult Olguta pentru raspuns.
Sunt 2 locatii, una pe Mihai Bravu si alta pe langa obor...Unde ai fost tu?
Eu am inteles ca au formatia lor.
Sper ca nu va bagat la demisol, ar fi fost culmea.
ba da, la demisol. dar asta nu tine de cei de la local, ci de parintii bebelusului care organizau botezul. Daca nu le convenea, nu faceau acolo.