PDA

Versiunea completa : Artificii..in Arad

rocksyk
05.07.2011, 08:52:40
Buna tuturor,
Eu sunt noua pe miresici:),si am si eu o intrebare legata de artificii.
Stie cineva cat costa si cu cine am putea discuta despre asta?o firma,sau ceva?

Mersi mult.
Astept raspunsurile voastre..si celor care au nunta in luna iulie...le doresc o "casa de piatra" !<:-P

alexandras12
22.09.2011, 10:29:56
si eu as fii interesata.. chiar nu stie nimeni nimic? prin februarie cand ma uitam era ceva oferta cu 500 euro 5 minute... cam asa .. Acum tot caut, dar nu gasesc nimic..

nico_s0
20.01.2012, 10:51:58
Buna tuturor,
Eu sunt noua pe miresici:),si am si eu o intrebare legata de artificii.
Stie cineva cat costa si cu cine am putea discuta despre asta?o firma,sau ceva?

Mersi mult.
Astept raspunsurile voastre..si celor care au nunta in luna iulie...le doresc o "casa de piatra" !<:-P

Fire Magic Arad Str. Andrei Saguna, Nr. 81-85 langa depozitul Mirada. Am auzit recent o reclama la radio in masina, nu stiu exact ce artificii au, urmeaza sa merg si eu :D Artificii de tort stiu ca poti gasi in Jackson in a 2-a hala:-p

rocksyk
20.01.2012, 19:41:31
Fire Magic Arad Str. Andrei Saguna, Nr. 81-85 langa depozitul Mirada. Am auzit recent o reclama la radio in masina, nu stiu exact ce artificii au, urmeaza sa merg si eu :D Artificii de tort stiu ca poti gasi in Jackson in a 2-a hala:-p

Mersi de raspuns :*,si...am vazut k avem nunta in aceeasi zi!!!si..te mai rog ceva...o sa imi dai si mie detalii despre artificii..pls...k eu nu sunt in tara acum !!!mersi muuult si spor la pregatiri!!!

andreeagabrielafabian
04.10.2012, 04:24:11
Ati gasit ceva pe placul vostru? Si eu as fii interesata in 5 minute de artificii. Ma gandeam la criszen din curtici sau la intermecano arad.
Aveti vreo sugestie Mai interesanta?