PDA

Versiunea completa : Cofetarii Sinaia

baldheadisland
06.07.2011, 15:22:13
Buna tuturor,

Stie cineva vreo cofetarie in Sinaia unde pregatesc torturi gustoase de nunta? Eu sunt din Bucuresti, dar nunta este la Sinaia si nu stiu ce cofetarii sunt in Sinaia. Sau poate in Busteni, Azuga, ma rog, orasele din apropiere.
Nu va fi la indemana sa ducem tortul din Bucuresti.

Multumesc.

baldheadisland
21.07.2011, 15:21:22
Buna tuturor,

Aveti idee ce cofetarii sunt in Sinaia? Cu prajituri bune..... :)

BrunetzicaMelly
21.07.2011, 16:22:37
Buna tuturor,

Aveti idee ce cofetarii sunt in Sinaia? Cu prajituri bune..... :)
Buna,
Eu una stiu de o singura cofetarie de la care am si comandat tort.Este cofetaria de la Hotelul Bulevard,mai exact din cadrul restaurantului.Am comandat de doua ori de la ei si am fost multumiti,produsele au fost proaspete.

carmen66
27.02.2012, 12:52:00
Buna tuturor,

Stie cineva vreo cofetarie in Sinaia unde pregatesc torturi gustoase de nunta? Eu sunt din Bucuresti, dar nunta este la Sinaia si nu stiu ce cofetarii sunt in Sinaia. Sau poate in Busteni, Azuga, ma rog, orasele din apropiere.
Nu va fi la indemana sa ducem tortul din Bucuresti.

Multumesc.

Buna,

Sunt in aceeasi situatie ca si tine, numai ca un an mai tarziu. Incerc sa organizez o nunta de la mare distanta. Vroiam sa te intreb de unde ai comandat tortul pana la urma si daca ai fost multumta de el. Si inca ceva, in afara topicului, cum ai rezolvat cu biserica. Imi poti da si mie un nr de telefon. S-a dovedit imposibil folosind internetul iar centru de informare turistica nu au nr de tel de la biserici.

Multumesc mult.