PDA

Versiunea completa : Transport invitati Vaslui

alina_girigan
17.07.2011, 14:50:42
Buna fetelor, o intrebare mica: Cunoasteti firme in Vaslui de trasport (autocare si microbuze) si chiar de inchirieri de masini?

DAISYS
18.07.2011, 10:15:19
Buna fetelor, o intrebare mica: Cunoasteti firme in Vaslui de trasport (autocare si microbuze) si chiar de inchirieri de masini?
Buna
Pentru cate persoane te intereseaza?pe ce distanta?mai exact de unde vrei sa ii aduci si pana unde si cam atat.Daca vrei mai multe informatii te astept cu mai multe detalii.Am avut si noi nevoie si ti-as putea recomanda ceva.Nu prea scump.:)

ciocolatika
18.07.2011, 14:47:28

cu autocare...microbuze te pot ajuta si eu!
Iti las numar de telefon pe privat

alina_girigan
22.07.2011, 20:17:13
cu autocare...microbuze te pot ajuta si eu!
Iti las numar de telefon pe privat

Multumesc din nou Ciocolatziko!

alina_girigan
22.07.2011, 20:18:59
Buna
Pentru cate persoane te intereseaza?pe ce distanta?mai exact de unde vrei sa ii aduci si pana unde si cam atat.Daca vrei mai multe informatii te astept cu mai multe detalii.Am avut si noi nevoie si ti-as putea recomanda ceva.Nu prea scump.:)

In principiu ar fi din Botosani in jur de 30 de invitati si as zice ca ar mai fi din Giurgiu vreo 15, dar cei din urma cred ca o sa calatoreasca pe cont propriu.

dya_fluturash
31.07.2011, 12:26:11
Bune fetelor! As avea si eu nevoie de cateva inf pe pm despre firme care se ocupa de transport. Mentionez k traseul este vs -gl, in jur de 20 de persoane. Multumesc!