PDA

Versiunea completa : Nunta Aqua Ballroom

aannddrreeaa
01.08.2011, 11:05:10
A avut/a fost cineva la Aqua Ballroom? Ma intereseaza care ai fi preturile, cum e mancarea etc. Pagina lor de net e blocata.. Daca m-ar putea ajuta cineva cu niste informatii mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc.

ancatm
27.08.2012, 11:46:11
si eu vreau ceva detalii...preturile pentru 2013 parca is intre 180 si 200lei....

camyBFC
29.08.2012, 13:14:37
si eu vreau ceva detalii...preturile pentru 2013 parca is intre 180 si 200lei....

sambata pe 1 septembrie merg la o nunta la Aqua Ballroom si dupa ce vin va povestesc tot tot :)

camyBFC
05.09.2012, 13:45:22
Buna!
Am fost la nunta la aqua ballroom, a fost frumos!
Mancarea e buna, cred ca depinde si de meniul pe care il alegi, ospatarii sunt cam ocupati cu treburile lor, nu prea ne-au bagat in seama si a trebuit sa ne cam servim singuri.
Amenajarea salii a fost foarte frumoasa si din cate mi-a povestit mireasa, ei colaboreaza cu o firma anume.
Climele au functionat non-stop si ne era foarte frig, asta e si bine si rau, depinde de invitati, la masa noastra am solicitat sa o opreasca, pentru ca sufla direct pe noi.
E frumoasa terasa lor, ca intr-un parc si sala fiind crem iti da posibilitatea sa o decorezi cu orice culoare. Puteti sa va uitati la ei pe facebook pentru mai multe poze.