PDA

Versiunea completa : Artificii in Valcea

Denyy
13.09.2011, 14:01:58
Miresici din Valcea, voi ati avut artificii la nunta, sau cele care urmeaza aveti de gand sa va luati ...?

alecaale
25.11.2011, 23:56:33
Miresici din Valcea, voi ati avut artificii la nunta, sau cele care urmeaza aveti de gand sa va luati ...?

daaaa...am avut:D

mya83
26.11.2011, 17:23:38

Cat te-a costat si care a fost durata?am inteles ca au un pret destul de piperat....firma ai gasit-o in vl?

Denyy
04.12.2011, 23:56:14

Asteptam detalii :)

adinafrintu
27.12.2011, 23:44:07
Eu nu am gasit firma din valcea pe net, dar poate ne ajuta cine a avut

adina92
04.03.2012, 10:23:49
buna miresici! eu am vorbit de artificii cu baietii care au dat artificiile la concertul din autogara antares.dupa aceea i-am mai vazut la o nunta unde au fost surpirza nuntii.miresica a plans de fericire.fac treaba foarte buna.cunosc un tip dintre ei si mi-au facut un pret bun.

mya83
04.03.2012, 11:37:55
buna miresici! eu am vorbit de artificii cu baietii care au dat artificiile la concertul din autogara antares.dupa aceea i-am mai vazut la o nunta unde au fost surpirza nuntii.miresica a plans de fericire.fac treaba foarte buna.cunosc un tip dintre ei si mi-au facut un pret bun.
buna..! Nu ai vrea sa ne dai mai multe informatii in privinta pretului si un nr/adresa de contact?

adina92
04.03.2012, 16:08:48
imi pare rau, nu mi-am dat seama ca nu am lasat date de contact.prietenul meu are cateva anunturi postate pe net. daca dai pe google - dance fire dj valcea, o sa gasesti numarul lui de telefon. are si un site, dar nu imi amintesc cum se numeste.acolo mi-a aratat cateva prezentari. preturile am inteles ca sunt destul de variate in functie de cat de spectaculos doreste fiecare.eu am ales artificii de 5 minute, insa m-a rugat sa nu spun pretul.eu zic sa ii dai un telefon si sigur o sa va intelegeti.e un tip de treaba.succes!

mya83
04.03.2012, 16:24:05
imi pare rau, nu mi-am dat seama ca nu am lasat date de contact.prietenul meu are cateva anunturi postate pe net. daca dai pe google - dance fire dj valcea, o sa gasesti numarul lui de telefon. are si un site, dar nu imi amintesc cum se numeste.acolo mi-a aratat cateva prezentari. preturile am inteles ca sunt destul de variate in functie de cat de spectaculos doreste fiecare.eu am ales artificii de 5 minute, insa m-a rugat sa nu spun pretul.eu zic sa ii dai un telefon si sigur o sa va intelegeti.e un tip de treaba.succes!

Multumesc!voi da un search, vedem la ce concluzie ajungem..

aia1mika
02.02.2013, 14:12:28
Si eu am avut artificii, am facut nunta la zavoi, pretul este in functie de marimea lor(nr de toli) si de durata focului de artificii. de exemplu in jur de 4 min va poate costa 2000RON. Daca va intereseaza contactati-ma si va dau nr de tel, nu stiu daca forumul permite sa las aici detaliile. Va pup