PDA

Versiunea completa : restaurant bianca maracineni

swett_elly
16.09.2011, 13:53:40
Buna fetele.
As vrea si eu sa stiu cate ceva despre restaurantul bianca din buzau. Fac nunta anul viitor acolo si nu prea gasesc nimic pe net despre el.
Daca e cineva care a facut nunta acolo sau a fost la vre-o nunta acolo as vrea sa stiu cum este mancarea, cum este servirea, etc.
Multumesc.

sskyppy
16.09.2011, 14:31:04
Buna fetele.
As vrea si eu sa stiu cate ceva despre restaurantul bianca din buzau. Fac nunta anul viitor acolo si nu prea gasesc nimic pe net despre el.
Daca e cineva care a facut nunta acolo sau a fost la vre-o nunta acolo as vrea sa stiu cum este mancarea, cum este servirea, etc.
Multumesc.

Buna,
In perioada cand cautam noi restaurant am trecut si pe acolo.....nu stiu ce sa zic toate pareau cam trase de par la modul: in pretul meniului tot: si mancare si bautura si tort, apoi cu aranjamentele: lucrau ei cu cineva (de fapt fata lor) si nu acceptau sa lucrezi cu altcineva, despre peste sotia patronului zicea ca ei pun pangasius, proprietaru zicea de pastrav.
Acum nu stiu ce sa zic........tu cum te-ai inteles cu ei?

swett_elly
16.09.2011, 16:18:15
Buna,
In perioada cand cautam noi restaurant am trecut si pe acolo.....nu stiu ce sa zic toate pareau cam trase de par la modul: in pretul meniului tot: si mancare si bautura si tort, apoi cu aranjamentele: lucrau ei cu cineva (de fapt fata lor) si nu acceptau sa lucrezi cu altcineva, despre peste sotia patronului zicea ca ei pun pangasius, proprietaru zicea de pastrav.
Acum nu stiu ce sa zic........tu cum te-ai inteles cu ei?

Eu l-am pus sa scrie tot in contract chiar daca nu prea vroia, zicea ca ce nevoie este sa scrie din moment ce ne da tot. Dar eu am vrut sa fie scris si pe hartie nu numai sa ne zica el asa. Daca mai aveti impresii astept raspunsuri.
Multumesc

hermina
06.10.2011, 21:22:15
Buna,eu am facut nunta anul asta in sept.si am avut in jur de 200 de pers.,pot sa iti spun ca mancarea a fost excelenta si foarte multa, aranjamentul salii la fel si sa stii ca mie mi-a spus ca pot veni sa aranjez cu cine vreau daca nu imi place asa,servirea irepprosabila nu am avut probleme, si ne-au facut surprize din partea localului in plus noua nu ne-au venit vreo 20 de pers pe care nu ne-au mai pus sa le platim,ce sa iti spun casa de piatra si daca mai vrei amanunte mai vb. si stai linistita din privinta lor

swett_elly
24.10.2011, 12:35:00
Buna,eu am facut nunta anul asta in sept.si am avut in jur de 200 de pers.,pot sa iti spun ca mancarea a fost excelenta si foarte multa, aranjamentul salii la fel si sa stii ca mie mi-a spus ca pot veni sa aranjez cu cine vreau daca nu imi place asa,servirea irepprosabila nu am avut probleme, si ne-au facut surprize din partea localului in plus noua nu ne-au venit vreo 20 de pers pe care nu ne-au mai pus sa le platim,ce sa iti spun casa de piatra si daca mai vrei amanunte mai vb. si stai linistita din privinta lor

Ms pentru raspuns. Parca m-am mai linistit un pic. Eram un pic ingrijorata pentru ca nu auzisem mai nimic despre restaurant, dar sa speram ca o sa iasa bine.

meosiris
04.11.2011, 14:06:05
Si eu am nunta anul viitor la Bianka. Noua ni s-au parut ok. I-am lasat sa se ocupe de tot deoarece noi suntem plecati din tara.
Acum vom vedea ce va fi. Eu sper din suflet sa iasa totul ok.

bubulinageo
04.11.2013, 20:22:05
Buna miresici,este cineva pe aici care a facut nunta la Pensiunea Bianca? Ce impresie v-a facut? Cum a fost mancarea,au respectat tot ceea ce au spus la inceput cand ati dat avansul?Poate aveti si ceva poze cu sala pregatita pentru nunta. :* :* :*