PDA

Versiunea completa : Restaurant Marcos (zona Trocadero)

elyeliza2000
21.09.2011, 20:34:12
Bune seara, fetelor!
As vrea sa stiu daca ati fost sau v-ati facut nunta la restaurant Marcos.
Eu stau in zona si ar fi foarte comod pentru noi, dar nu stiu detalii despre local...sunt seriosi, de treaba, mancarea cum este??...etc etc
Astept ajutor din partea voastra!:*

elyeliza2000
23.09.2011, 22:43:25
Hai ca tot eu dau raspuns :))
Am fost in seara asta la restaurant si am vorbit cu seful. Mi-a prezentat 3 meniuri si mi-a spus ca este destul de flexibil, se pot face modificari asupra lor.
Am vazut si cele 2 saloane... mi l-a recomadat pe cel de la etajul 2 (de 180 pers) deoarece cel de la etajul 1 este pentru nunti mai maricele (de 220 pers.).
Ele arata bine,sunt chiar dragute... loc de dans este, nu cred ca s-ar calca lumea pe picioare :-p
Singurul minus pe care l-as putea mentiona la etajul 2 este faptul ca sunt puse si 5 mese cu fotolii (de 3 locuri) in salon...ca sa iasa un invitat de la masa trebuie sa se ridice 2 persoane.
Deocamdata cam atat....:)

MiReLa81
15.10.2011, 19:33:43
buna, daca tot ai fost si ai vb imi poti spune si mie preturile pe meniu si daca aranjamentele (huse, fete de masa, ospatari, bucatari,etc) intra in pret sau le platesti separat.

elyeliza2000
15.10.2011, 23:13:09
buna, daca tot ai fost si ai vb imi poti spune si mie preturile pe meniu si daca aranjamentele (huse, fete de masa, ospatari, bucatari,etc) intra in pret sau le platesti separat.

Buna!

Meniurile aveau preturile : 130, 140 si 150 lei, cred ca poti vorbi cu el sa pastreze preturile astea si pentru la anu'.
In momentul de fata nu are huse (doar fete de masa normale), dar mi-a spus ca in toamna asta sau in primavara face si le va oferi gratuit.
Ospatarii si bucatarii se platesc separat cu cate un meniu ( mie la cca 130 pers mi-a spus ca sunt de plata cam 6-7 persoane).
Sper ca ti-am fost de ajutor!;-)

MiReLa81
16.10.2011, 20:20:58
mersi mult. chiar mi-ai fost de ajutor. acum pot merge pana acolo, macar stiu despre ce e vorba. multumesc inca odata.