PDA

Versiunea completa : Hotel restaurant Oltenia

adelin
22.09.2011, 22:19:44
Buna sunt noua pe acest site.I-mi poate spune si mie cineva ceva despre hotelul Oltenia de pe strada Caracal?Este acela de vine dupa Banie pana in semafoare.
Multumesc.

simona_a
15.03.2012, 11:23:47
Si eu vreau sa aflu dar cred ca le voi face o vizita.Am auzit doar ca este foarte frumos si destul de mare.Cineva care a fost deja ?

roxette1989
09.05.2012, 08:54:09
Fetelor...tin sa va anunt ca meniurile de la acest restaurant pleaca de la 170...sala iti este amenajata de ei...in schimb cu ce nu sunt eu multumita, este ca daca se intampla sa vina in timpul nuntii peste 10 pers,peste ce ai spus...nu ii intereseaza de meniuri...din punctul asta de vedere...eu nu cred ca o sa imi mai=(( fac nunta acolo...

dianatup
10.05.2012, 13:08:18
Fetelor...tin sa va anunt ca meniurile de la acest restaurant pleaca de la 170...sala iti este amenajata de ei...in schimb cu ce nu sunt eu multumita, este ca daca se intampla sa vina in timpul nuntii peste 10 pers,peste ce ai spus...nu ii intereseaza de meniuri...din punctul asta de vedere...eu nu cred ca o sa imi mai=(( fac nunta acolo...

Cum adica nu ii intereseaza de meniuri ca nu inteleg ce ai vrut sa spui, probabil ca exprimarea ta nu a fost tocmai una buna. Eu am fost la cei de la oltenia si mi-au spus ca fata de nr. de persoane pe care il anunt cu 2 sapt. inainte, daca nu vin la nunta multe persoane atunci platesc toate meniurile in functie de nr. de persoane anuntate. Daca se intampla sa nu vina maxim 20 de persoane platesc la nr. de persoane care sunt efectiv la nunta. In ceea ce priveste situatia in care vin mai multe persoane decat cele anuntate, nu este nici o problema, pentru ca oricum ei cumpara un anumit stoc de mancare, o cantitate oricum mai mare decat cea necesara. Si oricum de regula se intampla sa nu vina persoanele care ti-au confirmat, rareori se intampla sa ai mai multi invitati decat cei preconizati. Asa ca din punctul meu de vedere iti faci probleme fara sa ai.

roxette1989
14.05.2012, 11:31:02
Cum adica nu ii intereseaza de meniuri ca nu inteleg ce ai vrut sa spui, probabil ca exprimarea ta nu a fost tocmai una buna. Eu am fost la cei de la oltenia si mi-au spus ca fata de nr. de persoane pe care il anunt cu 2 sapt. inainte, daca nu vin la nunta multe persoane atunci platesc toate meniurile in functie de nr. de persoane anuntate. Daca se intampla sa nu vina maxim 20 de persoane platesc la nr. de persoane care sunt efectiv la nunta. In ceea ce priveste situatia in care vin mai multe persoane decat cele anuntate, nu este nici o problema, pentru ca oricum ei cumpara un anumit stoc de mancare, o cantitate oricum mai mare decat cea necesara. Si oricum de regula se intampla sa nu vina persoanele care ti-au confirmat, rareori se intampla sa ai mai multi invitati decat cei preconizati. Asa ca din punctul meu de vedere iti faci probleme fara sa ai.
ai dreptate...cred ca nu m-am facut eu inteleasa...noua ne-au zis ca daca vin mai mult de 10 presoane la nunta, peste numarul de persoane pe care noi l-am zis, nu o sa mai faca nimeni meniuri in plus, pentru acei invitati... Eu iti spun sincer ce ne-au zis noua. Iar daca se intampla sa vina mai putine persoane decat ce am zis noi in ultima saptamana...restul de meniuri le platim.

adr000
05.09.2012, 14:12:00
Restaurantul e tot ce-ti poti dori de la o locatie pentru cel mai frumos moment din viata unui cuplu: nunta. Noi l-am inchiriat pt 2014 deja, pe 2013 mai sunt foarte putine zile libere, si alea Duminici si tarziu in toamna. Suntem extrem de multumiti de locatie, meniurile ce-i drept cam scumpe dar foarte bogate si mancarea e delicioasa.

Raluca1010
03.07.2013, 19:03:37
Cedez loc la Restaurant Hanul Doctorului la Cort pe data de 31 August 2013. Contact 0768 922 980

danyada
29.11.2013, 11:49:27
Cumpar loc la acest restaurant pentru anul 2014. contact 0723 572657

Diana.S
03.07.2014, 17:42:33
Asteptam pareri si impresii de la miresicile din 2013 -2014 despre restaurant,servire,mancare,etc!:*:*