PDA

Versiunea completa : Invitatii de nunta electronice

marry_poppins
23.10.2011, 11:53:02
Salutari tuturor,

Vreau sa va intreb ce parere aveti de Invitatii electronice?
Adica in format de filmulet sau slideshow sa le putem trimite celor din afara tarii sau la care nu ajungem fizic sa le dam invitatia.

Stiti unde/cum se pot face?

Va doresc sprt in pregatiri!

ariana20
16.01.2012, 20:50:59
Salutari tuturor,

Adica in format de filmulet sau slideshow sa le putem trimite celor din afara tarii sau la care nu ajungem fizic sa le dam invitatia.

Simple slide show-uri cu poze poti face si in Power Point si le animezi cum vrei tu. Depinde ce iti doresti

tynnna_2005
27.01.2012, 12:38:31
Salutari tuturor,

Salutare

Eu zic ca sunt suuuper tari :)
Am primit o astfel de invitatie de la niste prieteni apropiati si am ramas profund impresionata. Sunt mult mai cool decat cele traditionale. Asa am aflat si eu cine sunt nasii, parintii.
Cat despre cum poti sa-ti faci asa ceva... eu am gasit pe facebook ceva cu invitatii_electronice parca. Nu as putea sa-ti zic mai multe ca nu am cerut informatii. Eu iti urez bafta sa gasesti si sper ca informatiile primite sa te ajute.

marry_poppins
14.02.2012, 22:18:45
Am gasit ceva! ce vreau sa fac si eu numa sa il conving pe mire :) ador idea... "Save the Date" daca cauti pe youtube...

miresicamini
28.03.2012, 15:00:12
Si mie mi se pare o idee f buna; sincer invitatiile alea ce se gasesc pe Lipscani sunt asa de boring...

BubuBlonda
28.03.2012, 22:27:08
in cazul nostru invitatiile noastre virtuale sunt un doc. word..cu o poza..ca cea de la avatar parca...si textul invitatiei originale....nu ma gandesc la ceva greoi pentru ca...recunosc ca nu prea stiu cat vor fi de savurate si intelese in varianta email...dar din pacate cand organizezi o nunta de la distanta...mai apar si astfel de chestii :D:D:D

eva_nagy
23.04.2012, 19:37:33
Atasez si invitatia nostra electonica http://www.youtube.com/watch?v=IcjFeOVLVGM&feature=autoplay&list=HL1335199003&playnext=3 Sper sa va placa! :)

anda2silver
05.05.2012, 21:02:02
Foarte interesanta ideea si originala. Verighetele din clip sunt alea voastre?
Eu mi-am facut invitatii clasice, dar mi-ar fi suras si mie ideea.