PDA

Versiunea completa : Centru Evenimente Troianu

cristianaG
08.11.2011, 10:57:18
Ce parere aveti despre cele 4 sali din troianu? O colega de servici va avea nunta anu viitor in sala de la etaj in prima cladire. Eu am fost la o nunta anu acesta acolo si am ff incantata, mancarea a fost destul de multa si gustoasa nu am mai putut manca, ospatari au servit impecabili, sala este destul de mare si poate fi aranjata in tot felul de culori. Ca servici, nu este mare diferenta fata de hotel sofianu.

alexia.26
08.11.2011, 12:28:44
Buna Cristiana,
Eu am avut nunta anul acesta acolo si am fost foarte multumita ,recunosc ca am fost putin speriata de anumite zvonuri insa tin sa dezmint ,la nunta mea totul a decurs foarte bine,mancarea a fost foarte buna toti invitatii au fost multumiti ,am avut nunta p care mi-am dorit-o!Am apreciat foarte mult implicarea organizatorilor,practic eu mare lucru nu am avut de facut,decat sa le dau ideile principale.
Ce parere aveti despre cele 4 sali din troianu? O colega de servici va avea nunta anu viitor in sala de la etaj in prima cladire. Eu am fost la o nunta anu acesta acolo si am ff incantata, mancarea a fost destul de multa si gustoasa nu am mai putut manca, ospatari au servit impecabili, sala este destul de mare si poate fi aranjata in tot felul de culori. Ca servici, nu este mare diferenta fata de hotel sofianu.

cupcake
08.11.2011, 12:32:11
Buna Cristiana,
Eu am avut nunta anul acesta acolo si am fost foarte multumita ,recunosc ca am fost putin speriata de anumite zvonuri insa tin sa dezmint ,la nunta mea totul a decurs foarte bine,mancarea a fost foarte buna toti invitatii au fost multumiti ,am avut nunta p care mi-am dorit-o!Am apreciat foarte mult implicarea organizatorilor,practic eu mare lucru nu am avut de facut,decat sa le dau ideile principale.
in ce oras este acest centru de evenimente? ca sa fie mai clar despre ce vorbiti...

alexia.26
08.11.2011, 12:35:44
vorbim de Centrul de Evenimente Sofianu din Ramnicu Valcea

cupcake
08.11.2011, 12:39:19
vorbim de Centrul de Evenimente Sofianu din Ramnicu Valcea
pai titlul este centrul de evenimente Troianu, nu Sofianu...

claudia-elena1986
08.11.2011, 12:47:14
in ce oras este acest centru de evenimente? ca sa fie mai clar despre ce vorbiti...
Ramnicu Valcea- in zona Troianu, la iesire din oras-sensul Craiova, in intersectia cu drumul ce duce la Horezu

claudia-elena1986
08.11.2011, 12:48:35
[QUOTE=oteo_99;4435322]pai titlul este centrul de evenimente Troianu, nu Sofianu...[/QUOmai este cunoscut ca "salile de nunti". Este locatia facuta tot de Sofianu

claudia-elena1986
08.11.2011, 12:50:10
Fiind vorba de o persoana ca Sofianu care are hotelul- super lux, din start este clar ca si Troianu este la fel.

andreiamihaela
08.11.2011, 12:51:44
este vorba de Centrul de expozitii si evenimente sofianu din zona Troianu, Rm valcea.
Si eu voi avea anul viitor nunta acolo pe 9 iunie, de servire ma temeam si eu un pik, dar sincer echipa mi s-a parut ok, implicata, iar de sala nu mai vorbesc este foarte frumoasa si eleganta. Ma incanta si faptul ca au ditamai parcarea- 500 locuri zic eu- imprejmuita si pazita.
Eu oricum voi beneficia de huse si fete de masa gratuite si sampania, plus 2 locuri la revelionul organizat de ei, unde va canta paula seling si nineta popa.
Cu siguranta am sa revin cu pareri de la revelion.;)

claudia-elena1986
08.11.2011, 12:52:10
Buna fetelor
Am citit comentariile voastre vis-a vis de salile de nunti de la Troianu si Grand Hotel Sofianu. Eu am nunta anul viitor, in vara si am optat pentru sala nr 2 de la Centrul de Expozitii si Evenimente Sofianu. Este mare, are terasa, bar, bucatarie proprie. In plus imi place ca acolo e o parcare imensa, spatiul pentru toalete este mare si curat, garderopa, aer conditionat, mobilierul este nou, sistem de tv cu circuit inchis, sonorizare,lumini. Am fost la o nunta la Grand Hotel Sofianu- langa Zavoi si am fost multumita de mancare, servire si modul cum s-a comportat personalul cu invitatii.
Am ales Troianu pentru pret- 120 lei/meniu, parcare si faptul ca este departe de centrul orasului. Doamna care se ocupa de nunti este foarte draguta, m-a ajutat cu multe sfaturi, mi-a spus in mare ce cantitati de bauturi alcoolice sa aduc, fructe- ca sa nu ies in pierdere :P ca doar e criza.
Mai am de stabilit cu ce agentie de aranjamente o sa lucrez.
sper ca va iesi o nunta frumoasa si contez mult pe profesionalismul celor de la Troianu.
daca este cineva care imi poate da mai multe detalii, care a facut nunta acolo sa imi mai spuna si mie una alta

princess09
15.11.2011, 17:31:20
Eu am fost la o nunta acolo in august si pot spune k locatia de sus mi s a parut frumusica...akm depinde de gustul fiecaruia,servirea mi a placut cel mai mult..spor la pregatiri miresici!!

alexia14
15.11.2011, 17:43:57
Buna

Tot la Troianu am si eu nunta, sala 4 (am mai putini invitati).
Sala e facuta cu bun gust, nu e chicioasa cum am vazut in alte parti... e exact ce imi doream eu.
Poate m-ar deranja faptul ca are intrarea prin spate, acolo inca se mai lucreaza si se vede cam urat, dar parerea mea ca ar putea sa faca o intrare prin fata...sa existe o usa la terasa (inca nu e)....nu stiu, poate schimba ceva pana la anul ca totul sa fie OK.

Cu mancarea si servirea nu-mi fac probleme...sunt sigura ca va fi mai mult decat ok.

Faptul ca avem sampania, husele de masa si scaune...asta e foarte dragut din partea lor!
Mai ramane sa vedem si husele..sper sa fie ok (am mai vazut si la alte restaurante ca ofereau husele, dar erau urate rau...deci tot tu trebuia sa le inchiriezi). Voi ati vazut husele?

Ma bucur ca am facut o alegere buna si cu siguranta vom avea toate o nunta de vissss!

aleena4u
03.01.2012, 00:20:21
eu am fost la una din primele nunti facute , la inceputul anului trecut si nu m-a impresionat deloc...adica din punctul de vedere al mancarii si servirii. Salile sunt noi si arata bine.Mancarea a fost destl de putina, foarte, foarte condimentata si prezentata pe farfurii mici, iar ospatarii, prea multi si cam...degeaba.
In august am fost nasa tot acolo si , pentru ca aveam experienta nuntii din mai am facut tot posibilul sa remediem ce ni s-a parut aiurea. Si am reusit. Am schimbat farfuriile, am schimbat meniul, etc.
Pana la urma a iesit totul bine.

Sa aveti spor la pregatiri!

kmysgr
06.01.2012, 12:46:24
eu am fost la una din primele nunti facute , la inceputul anului trecut si nu m-a impresionat deloc...adica din punctul de vedere al mancarii si servirii. Salile sunt noi si arata bine.Mancarea a fost destl de putina, foarte, foarte condimentata si prezentata pe farfurii mici, iar ospatarii, prea multi si cam...degeaba.
In august am fost nasa tot acolo si , pentru ca aveam experienta nuntii din mai am facut tot posibilul sa remediem ce ni s-a parut aiurea. Si am reusit. Am schimbat farfuriile, am schimbat meniul, etc.
Pana la urma a iesit totul bine.

Sa aveti spor la pregatiri!

Are cineva nunta anul asta la Centrul Expozitional ?

alexia14
21.01.2012, 21:23:58
DA, eu am!

alexia14
03.04.2012, 13:37:01
A mai facut cineva nunta anul acesta la centrul de evenimente sofianu?

oxxy_love
01.10.2013, 15:29:12
Buna

A facut cineva nunta anul acesta la Centrul Evenimente Troianu? Cum a fost? Noi inca incercam sa decidem restaurantul si avand in vedere ca nu avem multi invitati, ni s-a propus Salonul Princess. Ati participat la un eveniment acolo, cum vi s-a parut? :-s

alina3001
07.07.2014, 15:30:49
Buna,

Imi puteti spune si mie ce ati mai auzit despre Centrul de Expozitii si Evenimente Sofianu?
Multa lume e cam sceptica in legatura cu mancarea, este adevarat?
Sunt in cautare de un local si imi place locatia dar mie frica de pareri auzite....

Multumesc!