PDA

Versiunea completa : Restaurant imperial

alicri
21.11.2011, 22:26:00
Buna seara miresici!
Eu fac nunta in 2012 insa nu reusesc sa ma hotarasc asupra salonului. A mai facut cineva nunta la restaurantul Imperial sau mai face cineva nunta acolo? Poate reusiti sa ma ajutati sa ma decid cu cateva detalii legate de acest restaurant.

alinanicoleta
22.11.2011, 14:24:38
Buna seara miresici!
Eu fac nunta in 2012 insa nu reusesc sa ma hotarasc asupra salonului. A mai facut cineva nunta la restaurantul Imperial sau mai face cineva nunta acolo? Poate reusiti sa ma ajutati sa ma decid cu cateva detalii legate de acest restaurant.

Buna si bine ai venit printre noi!
Madalina a facut acolo si ea a fost multumita. Cu siguranta o sa intre si sa iti dea detalii.

alicri
22.11.2011, 18:16:12
Multumesc frumos! Astept cu nerabdare!

MadalinaDN
22.11.2011, 19:36:07
Buna seara miresici!
Buna alicri ,eu am facut in 2009 nunta acolo la imperial,inca nu era renovat .si am fost foarte multumita.Daca ma intrebi ce vrei sa afli te ajut cu mare placere :">

alicri
22.11.2011, 20:47:29
Eram curioasa cum este mancarea, cum sunt ospatarii? Daca v-au lasat sa aranjati mesele cum vreti voi, ptr ca eu mi-as dori un altfel de aranjament decat cel al meselor in sir. Multumesc

MadalinaDN
23.11.2011, 08:45:53
Eram curioasa cum este mancarea, cum sunt ospatarii? Daca v-au lasat sa aranjati mesele cum vreti voi, ptr ca eu mi-as dori un altfel de aranjament decat cel al meselor in sir. Multumesc

Deci eu iti spun cum a fost la mine pentru ca nu era renovat si nu aveam mare aranjament ce sa faci cu mesele.
Noi ne-am inteles foarte bine cu ei am colaborat extraordinar si aveau ei un stas dar au pus si din ideiile mele in aplicare.
Mancarea este foarte buna proaspata facuta atunci pe loc,meniul il alegi impreuna cu patronul in saptamana nuntii.Ospatarii nu cred ca mai sunt aceeasi dar eu nu am avut probleme cu ei,ne-au ospatat foarte bine.Au si dansat cu ginerica ;;)
De mese ei au si rotunde dar eu am vrut dreptunghiulare si sunt sigura ca acum e mai mare si poti sa le aranjezi cum vrei tu,trebuie doar sa vorbesti cu ei si sa le spui dorinta ta.
Meniul ni 2009 era 100lei cu aranjamentul lor care includea husele aranjatul mesei mirilor,aranjamentul de pe mesele invitatilor si jumbo parca dar nu mai stiu sigur.Huse aveau numai crem albastru si visiniu.Eu am vrut huse rosii si mi-au aranjat cu huse rosii,Am vrut flori naturale pe masa mirilor si a invitatilor si mi-a pus.Am pltit ceva in plus ptr florile naturale dar a iesit super.Pentru ca ei aveau inclus baloanele in pret.Dupa nunta mi le-a dat pe toate acasa.Trebuie sa vorbesti deschis cu ei sa-ti exprimi dorintele si te asigur ca te vor asculta.
In semnatura nu am poze de la restaurant dar am savpuncateva astazi daca ma lasa Denis :">
Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma intrebi ca iti raspund cu mare placere.

alicri
23.11.2011, 18:28:27
Super!Mergem maine sa vorbim cu cei de acolo! Sper ca mai au si mese rotunde! Iti multumesc frumos!

MadalinaDN
24.11.2011, 11:06:16
Super!Mergem maine sa vorbim cu cei de acolo! Sper ca mai au si mese rotunde! Iti multumesc frumos!

Cu mare placere.sa ne tii si pe noi la curent;;) vrem activitate aici.

alicri
24.11.2011, 19:40:40
Nu am reusit sa ajung azi la restaurant din pacate a intervenit altceva, insa luni acolo sunt.
Ati auzit cumva de posibilitatea de a avea 2 perechi de nasi? Noi avem 2 perechi de prieteni care si-ar dori foarte mult sa ne fie parinti spirituali si pentru a nu se supara nimeni ne gandeam sa punem ambele perechi. Ce parere aveti?

alinanicoleta
24.11.2011, 21:13:47
Nu am reusit sa ajung azi la restaurant din pacate a intervenit altceva, insa luni acolo sunt.
Ati auzit cumva de posibilitatea de a avea 2 perechi de nasi? Noi avem 2 perechi de prieteni care si-ar dori foarte mult sa ne fie parinti spirituali si pentru a nu se supara nimeni ne gandeam sa punem ambele perechi. Ce parere aveti?

Eu am avut oua perechi de nasi. Fiecare a avut lumanarea lui deci ambele au stat in fata. Sunt preoti care nu accepta doua perechi. Eu am facut cununia la catedrala si acolo au acceptat.

MadalinaDN
27.11.2011, 20:41:06
Cand ajugi la restaurant sa intrebi de preturile la meniu te rog ca sunt tare curioasa cat mai este un meniu:*

alicri
28.11.2011, 19:05:06
Meniul este de 110ron la Restaurant Imperial. Noi insa vom opta pentru Delta pana la urma ca nasa nostra este insarcinata si in luna septembrie cum vrem noi sa facem bebele v-a avea 1 luna si ne trebuie si o camera la hotel.

alinanicoleta
28.11.2011, 19:17:34
Meniul este de 110ron la Restaurant Imperial. Noi insa vom opta pentru Delta pana la urma ca nasa nostra este insarcinata si in luna septembrie cum vrem noi sa facem bebele v-a avea 1 luna si ne trebuie si o camera la hotel.

daca deja este insarcinata, nu are cum sa aiba doar 1 luna in septembrie... in cate luni este?

DIADI
18.06.2012, 18:47:15
Cand ajugi la restaurant sa intrebi de preturile la meniu te rog ca sunt tare curioasa cat mai este un meniu:*
120 Ron cu aranjamentul inclus in pret si 3 ospatari la 100 de persoane

alicri
18.06.2012, 19:03:37
daca deja este insarcinata, nu are cum sa aiba doar 1 luna in septembrie... in cate luni este?
Da nasicul nostru v-a avea in jur de 2 luni...la timp sa se refaca si nasa.... speram cu totiiEste super avantajos meniul la Imperial daca ati obtinut asa...noua ne spusese dl de acolo altceva.

DIADI
18.06.2012, 19:44:21
Da nasicul nostru v-a avea in jur de 2 luni...la timp sa se refaca si nasa.... speram cu totiiEste super avantajos meniul la Imperial daca ati obtinut asa...noua ne spusese dl de acolo altceva.
Depinde cand ati vorbit. Probabil ca intre timp s-au schimbat "regulile".

alicri
18.06.2012, 20:00:26
Depinde cand ati vorbit. Probabil ca intre timp s-au schimbat "regulile".
Cu siguranta asa a fost.
Spor la pregatiri!

mina2013
24.09.2013, 11:04:49
buna fetelor,
daca ati fost la nunti anul acesta la imperial imi puteti spune cum au fost mancarea si servirea si cum a fost restaurantul aranjat? stiti cumva cate persoane intra in restaurant si daca au mese rotunde?
noi avem cam 150 de invitati

va multumesc

alinanicoleta
30.09.2013, 15:20:04
buna fetelor,
daca ati fost la nunti anul acesta la imperial imi puteti spune cum au fost mancarea si servirea si cum a fost restaurantul aranjat? stiti cumva cate persoane intra in restaurant si daca au mese rotunde?
noi avem cam 150 de invitati

va multumesc

nu cred ca incap 150 persoane... sau daca incap ringul ar fi micut zic eu... mancarea este buna. Mese rotunde nu am vazut la ei. Acum depinde de cum cere clientul insa pentru 150 persoane si cu mese rotunde clar nu incap in imperial.

AdamWorth
30.09.2013, 16:50:40
Eu am avut nunta foarte recent acolo. Recomand cu incredere. :D