PDA

Versiunea completa : Restaurant Clubul Campionilor

dalexa
07.12.2011, 20:04:40
Sala nunta

Buna fetelor, eu sunt noua pe acest forum. Am nevoie sa ma ajutati daca stiti ceva de sala noua de la Clubul Campionilor, cea de la Siromex. Noi stam pe ganduri daca sa acceptam la sala asta pentru anul viitor, sau nu?:x

miresicaraluka
14.12.2011, 14:29:54
mie sincer mi s-a parut mult, mai ales ca percep si taxa de inchiriere (2000 lei) pe langa meniu care daca il vrei mai ok nu coboara sub 125 lei/ persoana

dalexa
18.01.2012, 17:36:51
mie sincer mi s-a parut mult, mai ales ca percep si taxa de inchiriere (2000 lei) pe langa meniu care daca il vrei mai ok nu coboara sub 125 lei/ persoana

asa e intradevar, dar pana la urma am batut palma pentru 6 octombrie anul acesta. noua ne-a placut sala foarte mult, e spatioasa tinad cont ca vor fi mai multi invitati. totusi am retineri....

violena
19.02.2012, 18:21:10
Depinde ce ofera in acest meniu.

Numai acuma se deschide sala de la Siromex sau cum de nu am auzit pana acuma de ea?

Ma gandesc ca se mai gasesc sambete libere pt 2012 si o sa fie doar nunti de zi

Daca aveti deja contract semnat cu "Clubul campionilor " va rog sa imi dati mai multe detalii

Multumesc

dalexa
09.05.2012, 22:35:10
nu stiu ce sa spun cu gasirea de sambete libere, noi ne-am hotarat prin ianuarie si am mai gasit sala doar in octombrie :( eu am dat de sala asta sincer intamplator, am fost la un botez la restaurantul de langa stadion anul trecut si prin toamna mi-a venit mie sa le vad site-ul, si cum am intrat scria mare "nou, sala evenimente" :)) si uite asa am ajuns aici.
daca mai ai nevoie si de alte informatii momentan nu pot scrie mesaje private :P

Depinde ce ofera in acest meniu.

Numai acuma se deschide sala de la Siromex sau cum de nu am auzit pana acuma de ea?

Ma gandesc ca se mai gasesc sambete libere pt 2012 si o sa fie doar nunti de zi

Daca aveti deja contract semnat cu "Clubul campionilor " va rog sa imi dati mai multe detalii

Multumesc