PDA

Versiunea completa : Neuropsihiatru infantil bun in Cluj

elly
04.01.2012, 11:49:08
Buna ziua! Caut un medic neuropsihiatru infantil bun in Cluj, cabinet privat sau clinica privata, nu neaparat in spital de stat, sa am nevoie de bilet de trimitere. Daca imi puteti recomanda pe cineva, multumesc mult.

Arina3891
04.01.2012, 11:57:17
Buna ziua! Caut un medic neuropsihiatru infantil bun in Cluj, cabinet privat sau clinica privata, nu neaparat in spital de stat, sa am nevoie de bilet de trimitere. Daca imi puteti recomanda pe cineva, multumesc mult.
Si la stat se poate merge fara bilet de trimitere, dar platesti consultatia ca la privat.
Mihaela Vințan stiu ca e buna... e neurolog la Clinica de Neurologie Pediatrica si la Blue Life.

danemona
07.01.2012, 15:40:48

neuropsihiatru sau neurolog?

ramonaflavia
28.01.2012, 21:45:47
Mama mea a fost psiholog si stiu ca lucra bine si o tot lauda pe Carmen Francu. Stiu ca lucreaza in Centru de diagnostic fosta policlinica de copii, nu stiu daca e si undeva la privat