PDA

Versiunea completa : Invitatiile si marturiile

Chedipe17
07.01.2012, 23:57:48
Si cu invitatiile cum ati facut? (mai ales cele care organizeaza nunta de departe)
Eu am vazut o firma din oradea parca, care are un site cu invitatii ieftine si dragute, dar trebuie comandate pe net...
Cand caut pe google invitatii nunta piatra neamt nu gasesc nimic.
Voi cele care sunteti acolo, ce oferte sunt?

giuliette17
23.01.2012, 21:58:59
Si cu invitatiile cum ati facut? (mai ales cele care organizeaza nunta de departe)
Eu am vazut o firma din oradea parca, care are un site cu invitatii ieftine si dragute, dar trebuie comandate pe net...
Voi cele care sunteti acolo, ce oferte sunt?
Iti raspund eu asa cu intarziere. Eu sunt din Piatra, dar invitatiile cred ca am sa mi le comand tot de pe net. Sunt mult mai ieftine decat prin magazine. Plus ca am citit pe undeva pe forum ca unele siteuri de invitatii iti pot trimite 2-3 mostre de invitatii ca sa iti fie mai usor.
:-p

lavinia85
03.10.2012, 15:39:26
Voi cele care sunteti acolo, ce oferte sunt? Cauta asa la modul general si nu targetat pe Piatra Neamt ca sa vezi cat mai multe site-uri.

ioanaechim21
03.10.2012, 16:28:56
Legat de invitații eu mi-am ales deja modelul, iar la mărturii mă gândeam la foto la minut. Ce părere aveți?
Vă pup!

un_nou_zambet
22.10.2012, 08:34:59
Legat de invitații eu mi-am ales deja modelul, iar la mărturii mă gândeam la foto la minut. Ce părere aveți?
Vă pup!
Buna invitatia mi se pare super , felicitari pt legere. De unde ai ales-o, cat costa?
Imi place ideea pe care o ai ca si marturie, e ceva iesit un pic din tipare, e o ideea super ok cu conditia sa ai si invitati carora sa le placa aceasta idee....daca in majoritatea mai tineri atunci e bine
O zi bune si multa bafta la pregatiri.