PDA

Versiunea completa : formatia top13

Camy1
23.01.2012, 10:03:35
buna fetelor....fiind noua pe aici....imi puteti spune si mie ceva informatii despre formatia top 13...am nunta in 2012 in octombrie...si nu ma pot decide la muzica...eurosong sau top13...voi ce ma sfatuiti?

bianca_411
04.02.2012, 14:48:03
buna fetelor....fiind noua pe aici....imi puteti spune si mie ceva informatii despre formatia top 13...am nunta in 2012 in octombrie...si nu ma pot decide la muzica...eurosong sau top13...voi ce ma sfatuiti?
buna,
top 13 ar fi cea mai ok din craiova, dc iti doresti o formatie care sa cante atat populara, cat si usoara.
eu am avut in schimb un taraf (care a cantat decat populara) , iar muzica usoara a fost separata.

Camy1
06.02.2012, 07:16:26
buna.....stiu formatia top 13....am fost vazut cum canta in 2011 la revelion.....am auzit ca si eurosong ar fi buna..face atmosferat...canta si populara (solista e destul de cunoscuta....)si usoara (aici e o problema...nu prea imi place cum canta....)

bianca_411
06.02.2012, 09:25:03
buna.....stiu formatia top 13....am fost vazut cum canta in 2011 la revelion.....am auzit ca si eurosong ar fi buna..face atmosferat...canta si populara (solista e destul de cunoscuta....)si usoara (aici e o problema...nu prea imi place cum canta....)

uof...at vezi ce oferta iti fac fiecare si in functie de asta alegi..., aceeasi problema am avut si eu...formatii de astea gen 2 in 1 , unde asigura atat populara, cat si usoara (dar unu din cele doua genuri era cantat mai naspa...)..., oricum ajungi mai ieftin daca iei genul asta de formatie, decat separat.
eu mi-am luat un taraf (strict pt populara) , separat o formatie de usoara (un saxofonist (a fost jazz la inceput) + o voce feminina) , dj (mai exact am facut noi un dvd cu muzica usoara preferata si i-am dat-o lautarului ca sa mai schimbe cd lumea se satura de hore si sarbe), dar ca si idee cheltuielile au fost mai mari...
o alta idee ar fi sa iei decat populara + un dvd cu muzica usoara preferata de voi (in conditiile astea n-are cum sa nu-ti mai placa vocea ;) ) => cheltuielile ar fi cele mai scazute, iar rezultatul cel mai bun

pokemon_
20.02.2012, 11:46:57
top 13 as zice si eu!