PDA

Versiunea completa : Miresici de MAI 2008

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

annutza
23.05.2008, 14:44:11
Si noi mai avem un picutz... mergem luni sa confirmam numarul de meniuri, astazi mergem sa ne spovedim, iar eu inca nu am bluzitza pentru cununie :D
Si noi inca putin...am facut lista de invitati, asezarea la mese...Am trimis meniul sa ni-l printeze si nici nu mai stiu ce am de facut...Si eu sunt cam ametita in ultimul timp si nu imi sta in fire:-B .
Spor la toate miresicile de 31 mai, noi incheiem plutonul!
Iar pentru cele de maine,poimaine va doresc Casa de Piatra!<:-P

georgi_ramy80
23.05.2008, 15:04:22
CASA DE PIATRA! tuturor miresicilor de maine si poimaine! Sa fiti fericite!
Incet incet se imputineaza miresicile - doamne in devenire si ne inmultim noi, cele proaspat casatorite!
si ce frumos a fost...:suuuper: :suuuper: :suuuper:

gabrielabrb
23.05.2008, 15:25:06
fetelor (pt cele ortodoxe) voi v-ati programat pentru spovedit...noi nu am avut timp sa trecem saptamana asta si ma gandeam ca daca merg maine e prea tarziu?
noi maine mergem. Asa ne-au zis de la biserica, atunci cand am fost sa rezervam ora
am emotii :-s :-s ..nu m-am spovedit in viata mea...:D

simona_ana
23.05.2008, 17:37:01
Noi mergem maine sa ne spovedim probabil. Ati tinut post?
Noi vom merge duminica, desi trebuia tot maine, dar nu mai poate iubitelul. Eu am tinut azi si voi tine pana duminica, iar el maine si poimaine :( Oricum, ne-a spus ca pentru spovedit poti sa nu ti post, decat daca vrei. Postul e obligatoriu la impartasit... insa la noi, nu se pune problema, pentru ca nu ne putem impartasi :(...

simona_ana
23.05.2008, 17:38:44
Noi tinem doar azi si maine...nu am avut altfel cum.

Trebuie sa mergem neaparat la preotul care ne va cununa?
Noi mergem la manastire sa ne spovedim, nu mergem la biserica unde ne vom casatori.

Piuta
23.05.2008, 17:45:07
noi am fost azi la spovedit!!!au mai fost si alte 3 cupluri. a fost frumos. imi voi aminti mereu de ei. noi miresele(desi nu ne cunoastem) ne-am zambit si ne sclipeau ochii la toate. emotiile si fericirea pluteau in aer

Piuta
23.05.2008, 18:04:14
inca avem oameni care spun ca vin la nunta!!!!deja avem vreo 30 in plus decat am calculat noi

cristina19802007
23.05.2008, 21:22:13
inca avem oameni care spun ca vin la nunta!!!!deja avem vreo 30 in plus decat am calculat noi
Casa de Piatra pentru toate miresicile din acest week-end..sa aveti parte de soare si petrecere frumoasa..si chiar daca va ploua, in popor se spune ca ploaia de la nunta aduce prosperitate si noroc noii familii....

Joliutza
23.05.2008, 21:26:16
Ne-am luat azi casuta!!! Cu o saptamana inainte de nunta!!! Suntem fericiti si rupti de oboseala si de stress in acelasi timp....

Casa de Piatra celor care aveti maine si poimaine nunta!!! Sa fiti fericiti!!!

Piuta
23.05.2008, 21:54:50
CASA DE PIATRA CELOR CARE ISI UNESC DESTINELE MAINE!!!!!=D> <:-P
noi mai avem o zi pana la nunta. sunt ffff fericita. cat despre vreme va fi frumos

Olguta_uta
23.05.2008, 22:26:32
Casa de piatra !!! Sa aveti o zi minunata, plina de soare si fericire ! :*

simona_ana
24.05.2008, 08:50:38
Casa de piatra miresicilor din acest week-end! :*>:D<

Ruby_Tuesday
24.05.2008, 09:40:57
Casa de piatra miresicilor din acest we, sa aveti o nunta de vis si casnicii de basm >:D<>:D<>:D<!

Piuta
24.05.2008, 10:02:29
am venit de la manichiura!!!asta e! maine sunt mireasa!!!
ma bucur pt miresele de azi, ca nu au parte de vreme urata (cel putin in zona noastra)

clarita
24.05.2008, 10:17:20
CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE MIRESICILOR DE AZI SI [email protected]};[email protected]};[email protected]};[email protected]};[email protected]};-:*:*

simona_ana
24.05.2008, 11:04:02
Vin si eu din oras! Este plin de miresici la Primarie si la Casa Casatoriilor! Toate erau foarte frumoase si fericite! Ce emotii am si eu!!!
La noi e soare, nu e un nor pe cer! Sper sa avem toate vreme frumoasa :) !

Joliutza
24.05.2008, 13:08:48
De azi intr-o saptamana voi fi machiata, coafata si imi voi imbraca rochita mea ce alba.......Doamne ce frumos o sa fie!!!!

Petrecere frumoasa miresicilor din acest weekend!!!

Pupici tuturor!

Eu azi merg la spovedit....la restaurant sa stabilim ultimele detalii (numarul de meniuri il spunem luni cred, deocamdata avem 211 confirmari), si la o cununie religioasa la o colega de munca.

georgi_ramy80
24.05.2008, 13:33:51
Ce faceti fetele?
Vad ca sunteti foaaaaaarte bine... si nu pot decat sa ma bucur pentru voi!
Ma gandesc la miresicile de astazi... va dati seama ce emotii au...
Si au si vreme frumoasa... cred ca e super...
Asteptam pozici de la ele...

Piuta
24.05.2008, 13:42:55
maine pe vremea asta sunt deja casatorita si va incepe petrecerea

georgi_ramy80
24.05.2008, 13:48:56
maine pe vremea asta sunt deja casatorita si va incepe petrecerea
Sa aveti parte de o zi minunata, de o casnicie fericita si de copii frumosi!
CASA DE PIATRA!!!

jenisulima
24.05.2008, 14:11:34
Buna fetelor,

V-am promis ca voi reveni cu detalii despre nunta noastra si pana azi nu am avut timp si luni plecam in luna de miere, asa ca...
Acum o saptamana eram cei mai fericiti de pe pamant. Era o zi superba dupa 3 saptamani de ploi si frig. De dimineata sotul meu m-a condus la cosmetica si in masina am vrut sa-i mai spun ceva despre restaurant dar m-a luat plansul de emotii. El foarte senin imi spune: vezi ca pe usa este extraveral.:)) Am inghitit o pastiluta si ne-am continuat drumul. Ne-am intalnit cu nasa si noi doua am plecat la machiaj si coafat. Dupa coafat nasul ne-a asteptat la usa pregatit cu aparatul foto. Cu voalul pe cap si in blugi eram o mireasa tare faina...=))
Cand am ajuns acasa ajunsese si mama mea de la Slobozia si eram tare bucuroasa ca poate sa fie langa mine la imbracatul miresei pentru ca pe ea am rugat-o sa-mi stanga sireturile la corset. Doar avea experienta de acasa...Mirele meu la ora 15.30 nu era nici macar barbierit nu mai spun de dus pentru ca a tot umblat dupa musafiri sa-i cazeze pe la pensiuni si sa le asigure tot confortul.
Trecand peste detalii la ora 17.00 plini de bucurie am plecat cu tot alaiul spre primarie dar masina miresei era prima si cum mireasa nu stia drumul prea bine... s-a ratacit. Asa ca din prima masina mireasa a ajuns ultima spre amuzamentul tuturor. Nu va mai spun ca am luat-o si pe sens unic cu politia dupa noi dar au zambit si ne-au lasat sa trecem. Momentul in care am fost intrebata daca vreau sa-i fiu sotie iar a fost unul emotionant. Atat de emotionant ca Da-ul meu nu s-a auzit din cauza uscaciunii gatului dar cel de-al doilea a fost tare si convingator spre amuzamentul tuturor. Un alt moment incarcat de emotie a fost cel in care cununiiile ne-au fost asezate pe cap in biserica.

Totul a fost de vis. Vremea a tinut cu noi. Si daca in urma cu cateva zile imi cautam ceva de pus pe deasupra rochitei in ziua nuntii nu am avut nevoie de nimic. Am reusit sa facem poze in aer liber si chiar am mers pana la biserica pe jos printr-un parc, distanta dintre primarie si biserica fiind de circa 30 m.La restaurant totul a fost frumos. Toata lumea a fost multumita de muzica, mancare si mai ales de miri care daca nu ar fi avut urechile gura ar fi facut inconjurul capului. :d

Sotul meu, acum, spune ca mai vrea odata nunta si ca abia astepta sa si cunune ca a vazut ca e bine sa fi si nas.

Dragele mele care ve-ti fi mirese zilele urmatoare, va doresc sa aveti o nunta cel putin la fel de frumoasa ca a noastra, sa fiti sanatoase si fericite toata viata voastra alaturi de sotii vostri.

Noi luni dimineata ne vom lua zborul spre Egipt.

Va pupam si sa ne citim cu bine!

P.S. Poze o sa atasez mai tarziu ca vad ca aici nu merg fiind prea mari. O sa mai incerc.

Piuta
24.05.2008, 16:06:41
Sa aveti parte de o zi minunata, de o casnicie fericita si de copii frumosi!
CASA DE PIATRA!!!

MULTUMESC!!!!!INCEP SA AM EMOTII

Piuta
24.05.2008, 16:10:25
Buna fetelor,

V-am promis ca voi reveni cu detalii despre nunta noastra si pana azi nu am avut timp si luni plecam in luna de miere, asa ca...
Acum o saptamana eram cei mai fericiti de pe pamant. Era o zi superba dupa 3 saptamani de ploi si frig. De dimineata sotul meu m-a condus la cosmetica si in masina am vrut sa-i mai spun ceva despre restaurant dar m-a luat plansul de emotii. El foarte senin imi spune: vezi ca pe usa este extraveral.:)) Am inghitit o pastiluta si ne-am continuat drumul. Ne-am intalnit cu nasa si noi doua am plecat la machiaj si coafat. Dupa coafat nasul ne-a asteptat la usa pregatit cu aparatul foto. Cu voalul pe cap si in blugi eram o mireasa tare faina...=))
Cand am ajuns acasa ajunsese si mama mea de la Slobozia si eram tare bucuroasa ca poate sa fie langa mine la imbracatul miresei pentru ca pe ea am rugat-o sa-mi stanga sireturile la corset. Doar avea experienta de acasa...Mirele meu la ora 15.30 nu era nici macar barbierit nu mai spun de dus pentru ca a tot umblat dupa musafiri sa-i cazeze pe la pensiuni si sa le asigure tot confortul.
Trecand peste detalii la ora 17.00 plini de bucurie am plecat cu tot alaiul spre primarie dar masina miresei era prima si cum mireasa nu stia drumul prea bine... s-a ratacit. Asa ca din prima masina mireasa a ajuns ultima spre amuzamentul tuturor. Nu va mai spun ca am luat-o si pe sens unic cu politia dupa noi dar au zambit si ne-au lasat sa trecem. Momentul in care am fost intrebata daca vreau sa-i fiu sotie iar a fost unul emotionant. Atat de emotionant ca Da-ul meu nu s-a auzit din cauza uscaciunii gatului dar cel de-al doilea a fost tare si convingator spre amuzamentul tuturor. Un alt moment incarcat de emotie a fost cel in care cununiiile ne-au fost asezate pe cap in biserica.

Totul a fost de vis. Vremea a tinut cu noi. Si daca in urma cu cateva zile imi cautam ceva de pus pe deasupra rochitei in ziua nuntii nu am avut nevoie de nimic. Am reusit sa facem poze in aer liber si chiar am mers pana la biserica pe jos printr-un parc, distanta dintre primarie si biserica fiind de circa 30 m.La restaurant totul a fost frumos. Toata lumea a fost multumita de muzica, mancare si mai ales de miri care daca nu ar fi avut urechile gura ar fi facut inconjurul capului. :d

Sotul meu, acum, spune ca mai vrea odata nunta si ca abia astepta sa si cunune ca a vazut ca e bine sa fi si nas.

Dragele mele care ve-ti fi mirese zilele urmatoare, va doresc sa aveti o nunta cel putin la fel de frumoasa ca a noastra, sa fiti sanatoase si fericite toata viata voastra alaturi de sotii vostri.

Noi luni dimineata ne vom lua zborul spre Egipt.

Va pupam si sa ne citim cu bine!

P.S. Poze o sa atasez mai tarziu ca vad ca aici nu merg fiind prea mari. O sa mai incerc.

FRUMOS!SUNTETI NOROCOSI!!CE AI SCRIS MI-A DAT MULTA ENERGIE POZITIVA

elenna
24.05.2008, 16:14:26
Casa de piatra miresicilor din acest wkd. sa aveti o nunta de vis si sa fiti fericite ca va casatoriti in cea mai frumoasa luna a anului. Va imbratisez cu drag.>:D<

Piuta
24.05.2008, 18:49:29
GATA FETELOR!!MAI AM CATEVA ORE PANA LA NUNTA!!MA SIMT BINE, NU SUNT STRESATA, DESI TELEFONUL SUNA DIN 5 IN CINCI MINUTE. AM INCREDERE IN DUMNEZEU CA MAINE VA FI BINE, DE FAPT FFFFFF BINE!!!VA PUP PE TOATE SI VA MULTUMESC PT TOT CEEA CE AM IMPARTASIT AICI.
VOI REVENI CU POZE SI DETALII>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

annutza
24.05.2008, 22:35:39
GATA FETELOR!!MAI AM CATEVA ORE PANA LA NUNTA!!MA SIMT BINE, NU SUNT STRESATA, DESI TELEFONUL SUNA DIN 5 IN CINCI MINUTE. AM INCREDERE IN DUMNEZEU CA MAINE VA FI BINE, DE FAPT FFFFFF BINE!!!VA PUP PE TOATE SI VA MULTUMESC PT TOT CEEA CE AM IMPARTASIT AICI.
VOI REVENI CU POZE SI DETALII >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Casa de piatra! Si petrecere frumoasa!>:D< >:D< >:D<

amaliaa1081
25.05.2008, 00:12:00
VOI REVENI CU POZE SI DETALII>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Casa de piatra. Si eu mai am un pic!!!

Tasha08
25.05.2008, 01:36:36
VOI REVENI CU POZE SI DETALII>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Casa de piatra si o nunta superba!!!! >:D<

adina_mari
25.05.2008, 11:32:53
casa de piatra si multa multa fericire miresicilor de 24 si 25 mai!

Joliutza
25.05.2008, 14:38:10
casa de piatra si multa multa fericire miresicilor de 24 si 25 mai!

Idem!!! :D

georgiiulia
25.05.2008, 15:32:35
sa fiti fericite miresici.....uite mai avem un pic si noi vom incheia luna miresicilor de mai....speram ca cei din urma sa fie cei dintai

jenisulima
25.05.2008, 22:57:58
Casa de piatra miresicilor de saptamana viitoare!

Sa fiti sanatoase si fericite!

ALINUZA
26.05.2008, 00:39:14
casa de piatra miresicilor care sunt pe ultima suta de metri,sa va dea domnul vreme frumoasa si noroc pt ca de ca nu?toate avem nevoie de un gram de noroc,altele mai mult cu kg :-p ca sa iasa totul perfect

nycosia
26.05.2008, 09:12:57
fetelor a inceput numaratoare inversa!:rockon:

CASA DE PIATRA CELOR CARE TOCMAI AU AVUT NUNTA !

noua cele care incheiem plutonul miresicilor de mai ...spor la pregatiri si o vreme cat mai frumoasa!>:D<

little_blueeyes
26.05.2008, 09:27:48
fetelor a inceput numaratoare inversa!:rockon:

CASA DE PIATRA CELOR CARE TOCMAI AU AVUT NUNTA !

noua cele care incheiem plutonul miresicilor de mai ...spor la pregatiri si o vreme cat mai frumoasa!>:D<

Neatza!
Casa de piatra fetelor care tocmai au avut nunta, iar pentru noi, cele care mai avem atat de putin...spor sa pregatiri si rabdare in toate!!!
Va pup

unicka
26.05.2008, 09:29:50
Casa de piatra!Dupa voi,incepem noi, miresicile de iunie:)<:-P <:-P

mihai_bianca
26.05.2008, 10:44:47
dragi miresici, am avut o vreme superba, nici acum nu pot sa cred ce frumos a fost :)
Va multumesc si revin cu poze imediat :P (poze facute de prieteni pentru ca cele de la fotograf o sa mai dureze :) )
La biserica am avut o slujba asa frumoasa si toata lumea a plecat de la nunta laudand-o :) a fost un mare chef :P

MaryT
26.05.2008, 10:47:28
dragi miresici, am avut o vreme superba, nici acum nu pot sa cred ce frumos a fost :)
Va multumesc si revin cu poze imediat :P (poze facute de prieteni pentru ca cele de la fotograf o sa mai dureze :) )
La biserica am avut o slujba asa frumoasa si toata lumea a plecat de la nunta laudand-o :) a fost un mare chef :P

<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P ma bucur !!!
casa de piatra !!! <:-P <:-P <:-P <:-P
asteptam pozele <:-P <:-P

mihai_bianca
26.05.2008, 12:04:05
poze facue de prieteni :) cele profii o sa mai dureze pana intram in posesia lor :) sunt faine si acestea, sper sa va placa

http://picasaweb.google.ro/bubu.slubu/NuntaNoastraPozeDeLaIonut/photo#s5204605550913070226

RAMONAENACHE
26.05.2008, 12:04:33
Miresicile din 31 mai !
Sunteti pregatite?
Eu mai am putin si lesin de emotie, am palpitatii, am cosmaruri ..visez ca sunt in ziua nuntii si nu am nimic pregatit, nu am programare la coafor.. nu sunt epilata...
Va pup pe toate si sper sa avem niste nunti de vis!

Miraj
26.05.2008, 12:20:42
Miresicile din 31 mai !
Sunteti pregatite?
Eu mai am putin si lesin de emotie, am palpitatii, am cosmaruri ..visez ca sunt in ziua nuntii si nu am nimic pregatit, nu am programare la coafor.. nu sunt epilata...
Eu nu am emotii asa mari, dorm bustea..al meu sot e mai agitat decat mine:-$ ...sunt mai mult decat pregatita, chiar nerabdatoare sa vina odata si sa ne distram:-p
Va pup pe toate...

duplanty
26.05.2008, 12:31:42
Ce mai faceti fetelor?...Va spun un singur lucru a trecut totul foarte repede si cele 5 zile libere din "luna de miere";;) ....care vor urma mai in vara restul...a fost totul frumos...atat am dansat...cand o sa am pozele promit ca am sa le pun pe site...<:-P ...Mult curaj celor care urmeaza si felcitari celor care au trecut prin asta..Va pupik pe toate..daca doriti ceva mai mult sa va spun astept intrebari<:-P ...ca acum totul imi zboara prin cap...doar fragmente...si acum am emotii;))

duplanty
26.05.2008, 12:38:49
poze facue de prieteni :) cele profii o sa mai dureze pana intram in posesia lor :) sunt faine si acestea, sper sa va placa

http://picasaweb.google.ro/bubu.slubu/NuntaNoastraPozeDeLaIonut/photo#s5204605550913070226
Draga mea sunteti foarte frumosi si ador toate buchetele pentru ca sunt cu lalele...mai ales al tau e super....Casa de piatra! Si copii sanatosi si frumosi sa va dea Doamne Doamne=D> !

mihai_bianca
26.05.2008, 12:41:25
Draga mea sunteti foarte frumosi si ador toate buchetele pentru ca sunt cu lalele...mai ales al tau e super....Casa de piatra! Si copii sanatosi si frumosi sa va dea Doamne Doamne=D> !

multumesc frumos >:D<

MaryT
26.05.2008, 12:43:17

suuuper !!!!!!!!!! \:D/ \:D/
sunteti 2 frumusei !!! \:D/ \:D/ \:D/
si buchetele si domnisoarele \:D/ \:D/ \:D/
casa de piatra >:D< >:D<

poessys
26.05.2008, 12:51:03
Miresicile din 31 mai !
Sunteti pregatite?
Si eu am emotii...si am inceput sa visez aiurea. Ce m-a intristat cel mai tare este ca m-am uitat un pic pe net la vreme si nu sunt cele mai bune vesti. Posibil sa ploua:(

duplanty
26.05.2008, 12:54:47
Fetele, uite am revenit cu pozici!
http://s287.photobucket.com/albums/ll156/georgi_ramy80/
Ai avut o rochie foarte frumoasa:) ...Casa de piatra!!!>:D<

duplanty
26.05.2008, 12:57:35
Apropo de vreme si la mine pe 17Mai dimineata plouase cu galeata dar la orele 12 pranz a fost un soare so o temperatura de pana in 30 de grade ....Peste asteptarile tuturor....;;) ...mai ales mele;;) ...Si la noi arata pe net ploaie..a plouat si a iesit soarele:-B

Piuta
26.05.2008, 13:01:14
A Trecut!!!!!!a Fost Ca Un Vis. Nu Am Avut Emotii. Dagutul Meu A Fost Ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffff Frumos!!!!localul A Fost Superb, Mancarea Ffff Buna Si Oamenii Au Dansat Nebuneste!!!!!!
Cand Voi Intra In Posesia Pozelor Veti Vedea Si Voi
Vreamea A Fost Ok, Dupa Ce Am Facut Pozele A Picurat, Apoi A Iesit Soarele. Am Dansat 90% Din Nunta Si Nu M-au Durut Picioarele (sotul Mi-a Ales Pantofii). Nu Am Fost Obosita.toti Au Spus Ca Sunt O Mireasa Cu Multa Energie, Si S-au Mirat Ca Nu Sunt Obosita De Atata Dansat, Pupat Si Altele.....
Multumesc Domnului Ca Suntem Binecuvantati. Sunt Mandra De Familia Mea :sotul Meu, Parintii Mei, Fratii Mei, Socrii, Cumnatele, Si Nu In Ultimul Rand Nasii Mei (sora Si Cumnatul Meu, Care Mi-a Facut Cunostinta Cu Sotul Meu) Care Au Fost Doi Nebunatici La Nunta, Toti I-au Admirat Si Felicitat Pt Tinutele Lor Si Pt Atitudine. Am Avut Nasi Fffff Trendy:))
Azi Urmaza Sa Dansam Iat La Cheful Din Familie, Care Este Mareeeee. Suntem Vreo 20. Va Pupppppppp P0e Toate
Viitoare Mirese Sa Nu Fiti Stresate. D-zeu Are Grija De Toate>:d< >:d< >:d<
SEMNAT, DOAMNA SABAU:)) :)) :)) :)) :)) ;))

duplanty
26.05.2008, 13:11:32
Felicitari Doamna Sabau!...si Casa de piatra!>:D<

MaryT
26.05.2008, 13:19:28
A Trecut!!!!!!a Fost Ca Un Vis. Nu Am Avut Emotii. Dagutul Meu A Fost Ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffff Frumos!!!!localul A Fost Superb, Mancarea Ffff Buna Si Oamenii Au Dansat Nebuneste!!!!!!
Vreamea A Fost Ok, Dupa Ce Am Facut Pozele A Picurat, Apoi A Iesit Soarele. Am Dansat 90% Din Nunta Si Nu M-au Durut Picioarele (sotul Mi-a Ales Pantofii). Nu Am Fost Obosita.toti Au Spus Ca Sunt O Mireasa Cu Multa Energie, Si S-au Mirat Ca Nu Sunt Obosita De Atata Dansat, Pupat Si Altele.....
Multumesc Domnului Ca Suntem Binecuvantati. Sunt Mandra De Familia Mea :sotul Meu, Parintii Mei, Fratii Mei, Socrii, Cumnatele, Si Nu In Ultimul Rand Nasii Mei (sora Si Cumnatul Meu, Care Mi-a Facut Cunostinta Cu Sotul Meu) Care Au Fost Doi Nebunatici La Nunta, Toti I-au Admirat Si Felicitat Pt Tinutele Lor Si Pt Atitudine. Am Avut Nasi Fffff Trendy:))
Azi Urmaza Sa Dansam Iat La Cheful Din Familie, Care Este Mareeeee. Suntem Vreo 20. Va Pupppppppp P0e Toate

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ felicitari d-na Sabau !!!
casa de piatra !!!
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

mihai_bianca
26.05.2008, 13:31:12
felicitari doamna Sabau !!! >:D<

simona_ana
26.05.2008, 13:43:56
Felicitari!!!! Casa de piatra! Ai fost superba, rochita nu mai zic :x! Tare dragute si domnisoarele de onoare :) !!!

simona_ana
26.05.2008, 13:45:30
Ce mai faceti fetelor?...Va spun un singur lucru a trecut totul foarte repede si cele 5 zile libere din "luna de miere";;) ....care vor urma mai in vara restul...a fost totul frumos...atat am dansat...cand o sa am pozele promit ca am sa le pun pe site...<:-P ...Mult curaj celor care urmeaza si felcitari celor care au trecut prin asta..Va pupik pe toate..daca doriti ceva mai mult sa va spun astept intrebari<:-P ...ca acum totul imi zboara prin cap...doar fragmente...si acum am emotii;))
Casa de piatra! Abia asteptam pozele :) !!! Ce linistita trebuie sa fii acum... iar noi, care avem nunta pe 31 mai... suntem agitate la maxim! >:D<

duplanty
26.05.2008, 15:14:15
Casa de piatra! Abia asteptam pozele :) !!! Ce linistita trebuie sa fii acum... iar noi, care avem nunta pe 31 mai... suntem agitate la maxim! >:D<
>:D< ...Da asa este sunt mult mai linistita...Si eu in acea zi am avut o "neliniste", dar una foarte diferita de altele de pana atunci...am crezut ca totul e doar un vis..si sincer inca nu m-am trezit...A fost o zi super si sper ca putin cate putin alaturi de pozele pe care o sa le atasez sa va povestec asa cum a fost...O sa vedeti ca si voi o sa va simtiti ca niste printese apoi ca niste regine...O sa vedeti ca toti din jurul vostru o sa va ajute sa fiti cele mai fericite si cele mai frumoase...pentru ca bucuria lor o sa va dea frumusetea interioara si cea exterioara...Va doresc multa fericire alaturi de cel iubit!!!:x

georgi_ramy80
26.05.2008, 16:06:11
Felicitarile mele, Doamnelor!!! Nu ma indoiesc ca a fost grozav!
Sa aveti casa de .... ce vreti voi, sa va bucurati unul de celalalt si sa aveti copii sanatosi si frumosi!
A............. si muuuuuuulta, muuuuuuuuulta sanantate!!!!
Va pooopicesc!!!

Joliutza
26.05.2008, 17:55:45
Casa de Piatra doamnelor! Spor la pregatiri viitoarelor mirese....eu azi am facut multa treaba: curatenie la mama acasa, am dat comanda de tort (19 kg va avea), am stabilit cu decoratoarea ultimele detalii, am mai cumparat cate ceva...diseara ne vedem cu formatia......mi-am facut suvite frumoase si mi-am mai scurtat parul....maine merg la tratament cosmetic.....maine imi vine matusica draga din Canada, azi verisoara din Germania...

Emotii? Inca nu...doar ca simt ca se apropie ziua cea mare si sper sa iasa totul excelent!!! Si simt pe zi ce trece ca de-abia astept sa devin dna Chirila....si ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a scos in cale asa om cum este viitorul meu sot....care...apropo.....este cam racit, si eu putin, dar sper sa ne revenim.

Pupici si va mai scriu maine putin..

roxanat23
26.05.2008, 23:45:11

casa de piatra!!! sa fiti fericiti toata viata asa ca ieri
va pup si vrem poze!:* :* :*

roxanat23
26.05.2008, 23:56:02
fetelor, azi am fost la proba la coafor
si dupa cate mi-am dat seama, o sa fiu o miresica tare draguta:D
maine merg si eu la cosmetica si joi imi fac unghiile...si mai trebuie sa ajung si la proba de machiaj. vai ce multa treaba am ;)) =D>

georgiiulia
27.05.2008, 00:27:58
si eu am emotii...mari de tot....

Joliutza
27.05.2008, 07:13:30
Aseara am stabilit si cu fomatia ce mai era de stabilit.....dpdv al muzicii o sa fie super....sunt convinsa de asta.

Vremea pare ca va fi buna, conform prognozelor, deci nu am de ce sa imi fac griji pentru Sambata.

Mi-e foarte bine.....ideal ar fi sa ma simt asa pana in ziua aia.....

Pupici tuturor.

PS Deja ma simt de parca as scrie intr-un jurnal aici.....peste ani de zile o sda ma uit cu placere inapoi, sa recitesc sa imi aduc aminte cum ma simteam cu 5-4-3....zile inainte de nunta.;))

duplanty
27.05.2008, 09:45:50
Cand ma gandesc ca deja Sambata asta sunt ultimele fete din luna Mai ma apuca emotiile pentru ca simt cum trece luna noastra de vis;;) ...Abia astept sa auzim si de la voi celor din 31.05 cum ati petrecut.Va doresc sa aveti parte de o zi superba cu soare>:D<

annutza
27.05.2008, 11:00:41
Aseara am stabilit si cu fomatia ce mai era de stabilit.....dpdv al muzicii o sa fie super....sunt convinsa de asta.

Vremea pare ca va fi buna, conform prognozelor, deci nu am de ce sa imi fac griji pentru Sambata.

Mi-e foarte bine.....ideal ar fi sa ma simt asa pana in ziua aia.....

Pupici tuturor.

PS Deja ma simt de parca as scrie intr-un jurnal aici.....peste ani de zile o sda ma uit cu placere inapoi, sa recitesc sa imi aduc aminte cum ma simteam cu 5-4-3....zile inainte de nunta.;))
Joliutza tu ai gasit pahare de plastic cu picior? M-am uitat in Bucuresti la Carrefour dar nu sunt....:-<

annutza
27.05.2008, 11:01:14
Cand ma gandesc ca deja Sambata asta sunt ultimele fete din luna Mai ma apuca emotiile pentru ca simt cum trece luna noastra de vis;;) ...Abia astept sa auzim si de la voi celor din 31.05 cum ati petrecut.Va doresc sa aveti parte de o zi superba cu soare>:D<
Multumim!>:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

iony
27.05.2008, 11:41:23
Joliutza tu ai gasit pahare de plastic cu picior? M-am uitat in Bucuresti la Carrefour dar nu sunt....:-<

buna, am vazut eu in cora pantelimon pahare de plastic pt sampanie, aratau f bine insa si pretul e pe masura: 7,5 lei/6 pahare. noi ne gandisem sa luam pt civila insa ne trebuie cam 100 si am renuntat la idee, ca oricum le arunca lumea dupa ce bea. sper ca v-am fost de folos. pupici

luyza
27.05.2008, 11:54:44
offffffff pe de- o parte abia astept sa treaca,dar stiu ca imi vor lipsi momentele stea de dinainte.va pup pe toate.

mihai_bianca
27.05.2008, 12:14:02
eu as mai vrea o data, asa fain o fost si asa repede o trecut :D parca cum spunea si Piuta a fost ca un vis

Si acum ne suna lumea sa ne spuna ce frumos a fost si cat de bine s-au simtit, adevarul e ca slujba a fost de vis iar nunta, nu o nunta ci un chef, s-a dansat de la inceput pana la sfarsit, s-a furat mireasa, mirele, papucul, s-a facut striptis :)), s-a aruncat buchetul si jarteaua :) restaurantul a aratat minunat, mancarea super si am ramas cu bautura chiar si wiskey, campari si martini :)) deci nu au fost probleme sa lipseasca ceva

dcrissu
27.05.2008, 13:23:19
Casa de piatra! multa fericire tuturor miresicilor de mai...sper ca ati avut nunti frumoase...si celor care inca nu au avut...sa aveti parte de ce ati visat si mai mult chiar!
ne vine si noua randul - miresicilor de iunie - si sper sa povestim si noi lucruri la fel de frumoase ca voi ;))
va pup si mult succes! >:D<

duplanty
27.05.2008, 14:30:50
Mai fetelor cred ca am bebe:D

annutza
27.05.2008, 14:33:04
buna, am vazut eu in cora pantelimon pahare de plastic pt sampanie, aratau f bine insa si pretul e pe masura: 7,5 lei/6 pahare. noi ne gandisem sa luam pt civila insa ne trebuie cam 100 si am renuntat la idee, ca oricum le arunca lumea dupa ce bea. sper ca v-am fost de folos. pupici
Merci>:D< >:D< >:D< >:D<

annutza
27.05.2008, 14:33:58
Felicitari! Sa fie sanatos/sanatoasa!>:D< :*:*

MaryT
27.05.2008, 14:37:51

nici nu te-ai maritat bine..si hopa..bebe...BRAVOOOOOO >:D< >:D< >:D< >:D<
sanatate multa si un bebe sanatos >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
ps.eu vb care sunt in luna a5-a:))

duplanty
27.05.2008, 14:41:00
Multumesc fetelor..cred ca s-a proiectat inainte de nunta :-p ...acum au inceput abia simptomele de greata si am zis hai cu un test si cam arata 2 linii..asa emotii am...Cred ca la tine Meteleleu se vede burtica foarte frumos...la mine inca e mica numai eu o simt umflata in zona stomacului....>:D<

MaryT
27.05.2008, 14:44:04
Multumesc fetelor..cred ca s-a proiectat inainte de nunta :-p ...acum au inceput abia simptomele de greata si am zis hai cu un test si cam arata 2 linii..asa emotii am...Cred ca la tine Meteleleu se vede burtica foarte frumos...la mine inca e mica numai eu o simt umflata in zona stomacului....>:D<

felicitari >:D< >:D< >:D< >:D<
cel mai frumos lucru in lume e sa ai un copil >:D< >:D<
nu prea se vede bine inca burtica...
sunt cateva poze recente in semnatura !!!

vezi la topicurile de mamici daca ai intrebari >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

duplanty
27.05.2008, 14:46:57
Multumesc frumos>:D< >:D< >:D<

corinka
27.05.2008, 15:53:41
felicitari, fetelor! v-ati cam maritat aproape toate.
imi pare rau ca nu am mai reusit sa fiu alaturi de voi in ultimele zile, ca sa va citesc impresiile.
din pacate, pt mine ultimele doua saptamani au fost ingrozitoare. acum doua saptamani (exact in ziua cand ai mei implineau 36 de ani de casnicie) am aflat ca tatal meu este foarte bolnav.
are o boala ingrozitoare cu care vom avea de dus o lupta grea si sper ca Dumnezeu sa ne dea puterea sa o invingem.
ultimele doua saptamani au fost cele mai urate din viata mea. n-am mai avut nici timp, nici chef sa ma ocup de nunta. saptamana aceasta suntem pe ultima suta de metri si sper sa reusim sa le rezolvam pe toate.
mi-am dat seama, insa, ce putina importanta au unele lucruri ca modelul pantofilor sau al rochiei ori mai stiu eu ce.
cel mai mult conteaza sa ii avem pe cei dragi sanatosi alaturi de noi.
eu de-abia astept sa treaca odata nunta, tata sa se simta bine in timpul ei si sa poata participa, iar de saptamana viitoare (cand va veni la cluj pentru tratament) sa pot fi alaturi de el si sa il ajut cat mai mult.
pana acum doua saptamani el s-a ocupat cel mai mult de nunta, ne-a rezervat restaurantul, biserica si a finantat totul, pt ca noi nu ne-am fi permis.
il iubesc enorm, el este si a fost intotdeauna echilibrul meu in viata, persoana cea mai apropiata, careia i-am cerut sfaturi si i-am facut confidente cum n-am mai facut nimanui, care ma intelege cel mai bine si am senzatia ca fara el m-as prabusi.

georgi_ramy80
27.05.2008, 16:40:20
imi pare rau ca nu am mai reusit sa fiu alaturi de voi in ultimele zile, ca sa va citesc impresiile.
din pacate, pt mine ultimele doua saptamani au fost ingrozitoare. acum doua saptamani (exact in ziua cand ai mei implineau 36 de ani de casnicie) am aflat ca tatal meu este foarte bolnav.
are o boala ingrozitoare cu care vom avea de dus o lupta grea si sper ca Dumnezeu sa ne dea puterea sa o invingem.
ultimele doua saptamani au fost cele mai urate din viata mea. n-am mai avut nici timp, nici chef sa ma ocup de nunta. saptamana aceasta suntem pe ultima suta de metri si sper sa reusim sa le rezolvam pe toate.
mi-am dat seama, insa, ce putina importanta au unele lucruri ca modelul pantofilor sau al rochiei ori mai stiu eu ce.
eu de-abia astept sa treaca odata nunta, tata sa se simta bine in timpul ei si sa poata participa, iar de saptamana viitoare (cand va veni la cluj pentru tratament) sa pot fi alaturi de el si sa il ajut cat mai mult.
pana acum doua saptamani el s-a ocupat cel mai mult de nunta, ne-a rezervat restaurantul, biserica si a finantat totul, pt ca noi nu ne-am fi permis.
il iubesc enorm, el este si a fost intotdeauna echilibrul meu in viata, persoana cea mai apropiata, careia i-am cerut sfaturi si i-am facut confidente cum n-am mai facut nimanui, care ma intelege cel mai bine si am senzatia ca fara el m-as prabusi.
Dumnezeule! Cred ca este groaznic... si pentru mine parintii sunt pe primul plan, indiferente ce s-ar intampla... Si vreau sa-ti spun ca si mama se lupta cu o tumora pe creier (din fericire nu este de natura a pune probleme, (stiti voi la ce ma refer, mie mi-e groaza sa rostesc...))... Acum este bine si sper ca Dumnezeu sa o tina cat mai mult timp asa...
Nu te intrista, te rog!!!
Dumnezeu are grija de toata lumea si stii prea bine ca nu ne lasa cand ne este greu!!!
Ai incredere ca totul va fii bine si te vei bucura de ziua cea mare alaturi de toti ai tai si, mai ales, conteaza foarte mult ca ai un suflet cald langa tine!
Sa va dea Dumnezeu si tuturor celor dragi tie, muuuulta, muuuulta sanatate si sa stii ca noi suntem alaturi de tine!
Sanatate multa si din nou te rog nu te intrista, pentru ca, o sa vezi, totul o sa fie bine!!!!!!!!!!

TzUmPi
27.05.2008, 17:45:13

Buna draga mea citind ceea ce ati postat voi miresicile de mai am regasit mesajul tau si crede-ma ca te inteleg perfect...acum o saptamana am aflat ca mama trebuie operata de urgenta...si va fi operata pe 11 iunie....sper din suflet sa nu fie ceea ce se preconizeaza a fi. Te inteleg perfect si ca parintii tai sunt fff importanti pt tine..la fel este si pt mine....ii iubesc enorm, dar hai sa avem incredere in Dumnezeu ca o sa fie bine si ca asta este doar o piedica a vietii. Te pup si incearca sa fi fericita la nunta ta ca asta il va face fericit si pe tatal tau. Te pup ,mult curaj si incredere ca o sa fie bine>:D<.

Joliutza
27.05.2008, 18:03:32
f

Multa sanatate familiei tale si putere sa faceti o nunta frumoasa!

iony
27.05.2008, 22:46:12
Merci>:D< >:D< >:D< >:D<

cu placere:* :* :* :* :*

mihai_bianca
28.05.2008, 00:02:16

off draga mea nu pot decat sa spun ca te inteleg, parintii sunt cei mai importanti :(, trebuie acum sa ai multa incredere in Dumnezeu
sper din tot sufletul sa fie bine, nasa noastra se lupta acum cu a doua tumoare in decursul a trei ani, dupa ambele operatii a fost bine iar acum face din nou chimio iar medicii spun ca estebine acum peste 95% sanse sa se recupereze complet, deci nu iti pierde increderea conteaza foarte mult starea se spirit

Prima data am vrut sa facem cununia in mai 2007 dar am amanat-o pentru ca a facut cancer la colon in noiembrie 2006, a fost operata, a facut chimio si totul a fost bine pana acum 4 luni cand i-au descoperit tumoare pe creier :( din nou a urmat o operatie (de data aceasta la o clinica in ungaria - nota 10 pt medicii de acolo) acum este bine, mai face inca chimio dar in afara de peruca pe care o poarta nu iti dai seama ca ar fi ceva in neregula cu ea :) a dansat si s-a distrat la nunta de numa :) si sunt sigura ca o sa fie bine de data aceasta ... ii doresc din tot sufletul tatalui tau multa multa sanatate si sa auzim numai de bine despre voi

corinka
28.05.2008, 00:16:38
multumesc pt incurajari! Doamne ajuta sa fie bine! Multa sanatate si nasei tale, Bianca!
eu imi doresc f mult un dans cu tata la nunta, dar mi-e teama sa nu-l obosesc, si asa e f slabit!
analizele lui nu sunt gata, motiv pt care nu a inceput inca chimioterapia. eu vreau sa treaca odata saptamana asta ca sa inceapa tratamentul. sper sa raspunda bine la tratament si sa nu-i fie rau.
incerc sa fiu tare cand sunt langa el, ca sa-l incurajez.
luni, cand a venit la Cluj la Institut mi-au dat lacrimile cand am intrat in clinica, abia m-am stapanit.
De cand am venit in Cluj la facultate, strada cu Institutul Oncologic mi se parea deprimanta, mai ales cand vedeam parcate atatea masini din toate judetele. dar nu mi-am imaginat niciodata ca si noi ii vom calca pragul!

amaliaa1081
28.05.2008, 00:18:41
Imi pare rau ptr tine dar daca vei privi totul cu optimism va fi bine. Iti dau un sfat, daca vrei sa il urmezi ma bucur, daca nu, e alegerea ta. Cauta cartea "Puterea gandului" si citeste-o. Ti-o recomand cu placere, ai nevoie de ea acum. Bafta!

corinka
28.05.2008, 00:24:02
Imi pare rau ptr tine dar daca vei privi totul cu optimism va fi bine. Iti dau un sfat, daca vrei sa il urmezi ma bucur, daca nu, e alegerea ta. Cauta cartea "Puterea gandului" si citeste-o. Ti-o recomand cu placere, ai nevoie de ea acum. Bafta!
poti sa imi spui si autorul, eventual chiar si editura/an aparitie?

mihai_bianca
28.05.2008, 00:24:13
multumesc pt incurajari! Doamne ajuta sa fie bine! Multa sanatate si nasei tale, Bianca!
eu imi doresc f mult un dans cu tata la nunta, dar mi-e teama sa nu-l obosesc, si asa e f slabit!
analizele lui nu sunt gata, motiv pt care nu a inceput inca chimioterapia. eu vreau sa treaca odata saptamana asta ca sa inceapa tratamentul. sper sa raspunda bine la tratament si sa nu-i fie rau.
luni, cand a venit la Cluj la Institut mi-au dat lacrimile cand am intrat in clinica, abia m-am stapanit.
De cand am venit in Cluj la facultate, strada cu Institutul Oncologic mi se parea deprimanta, mai ales cand vedeam parcate atatea masini din toate judetele. dar nu mi-am imaginat niciodata ca si noi ii vom calca pragul!

si nasa mea pleaca maine din nou la cluj pt o noua sedinta, ai incredere ca trebuie sa fie bine, sa fie tare si sper sa suporte cat mai bine sedintele de chimio
am sa ma gandesc la voi >:D<
sper sa nu fi facut o confuzie, ea e mama nasilor nostri de cununie (ei sunt frati) deci nasa mare cum ar veni (nasa de botez a sotului meu)

mihai_bianca
28.05.2008, 00:25:52

cata dreptate ai, gandirea pozitiva face mai mult de 80% intr-un tratament, toti si tu si tatal tau si toata familia trebuie sa fiti optimisti acum

corinka
28.05.2008, 00:25:59
si nasa mea pleaca maine din nou la cluj pt o noua sedinta, ai incredere ca trebuie sa fie bine, sa fie tare si sper sa suporte cat mai bine sedintele de chimio
am sa ma gandesc la voi >:D<
sper sa nu fi facut o confuzie, ea e mama nasilor nostri de cununie (ei sunt frati) deci nasa mare cum ar veni (nasa de botez a sotului meu)
Dumnezeu sa le dea sanatate, si nasei tale si lui tata!

mihai_bianca
28.05.2008, 00:29:51
multumim, asa sa fie :)
eu va las acum, ne mai citim peste vreo 2 zile (plecam sa o vedem pe buni la tara care nu a putut ajunge la nunta din cauza varstei f inaintate) si sper sa acitesc numai de bine in continuare
iti doresc o nunta frumoasa si un dans (sau chiar mai multe) cu tatal tau >:D<

corinka
28.05.2008, 00:30:03
cata dreptate ai, gandirea pozitiva face mai mult de 80% intr-un tratament, toti si tu si tatal tau si toata familia trebuie sa fiti optimisti acum
noua (mamei, surorii mele si mie) ne-a recomandat un preot ca sapte saptamani la rand sa tinem urmatorul canon: miercurea si vinerea sa citim Paraclisul Fecioarei Maria, iar joia Acatistul Sfantului Nicolae. de asemenea, vinerea sa nu mancam nimic pana la ora 15.00. daca vrei, le poti spune si nasilor tai. cred ca rugaciunea si increderea in Dumnezeu ajuta mult.

mihai_bianca
28.05.2008, 00:33:27
noua (mamei, surorii mele si mie) ne-a recomandat un preot ca sapte saptamani la rand sa tinem urmatorul canon: miercurea si vinerea sa citim Paraclisul Fecioarei Maria, iar joia Acatistul Sfantului Nicolae. de asemenea, vinerea sa nu mancam nimic pana la ora 15.00. daca vrei, le poti spune si nasilor tai. cred ca rugaciunea si increderea in Dumnezeu ajuta mult.

Ajuta sa sti, doar dumnezeu a ajutat-o sa treaca de a doua operatie, f f f dificila, pe creier si cu putine sanse de reusita.
Dumnezeu prin doctorii de la clinica au facut insa o a doua minune pentru ea!
acum chiar va las :) pup, noapte buna si mult curaj!

annutza
28.05.2008, 11:24:02
Imi pare tare rau ca ziua ta frumoasa e umbrita...Eu zic sa nu iti pierzi speranta>:D< >:D< >:D< ...Trebuie sa ai incredere ca va fi bine!

srb_ancutza
28.05.2008, 14:03:32
Chiar daca nu sunt o miresica de mai ,am fost langa voi si v-am citit toate mesajele, si nu pot sa nu va urez: Petrecere frumoasa tuturor celor care au nunta in 31 mai, sa aveti parte de nunta la care ati visat si fie ca aceasta zi unica din viata voastra sa nu fie umbrita de nimic!!!Si va astept cu poze!;))
Va pup pe toate!!!

sel27
28.05.2008, 14:15:19
Buna, fetelor eu am avut nunta pe 17 mai 2008 , a iesit foarte bine mi-am luat rochie de la cochet design (gen sirena)-maya fashion.
Am avut nunta la Club Laguna.
A iesit super.

unicka
28.05.2008, 20:05:53
Multa multa sanatate pentru tatal tau, suntem alaturi de tine, sa dea Dumnezeu sa fie bine, iti inteleg perfect starea.

unicka
28.05.2008, 20:07:11
Felicitari pentru bebel!:)Sa fie sanatos si frumos!Abia astept si eu unul mic,cand o vrea Dumnezeu.

unicka
28.05.2008, 20:08:57
Pahare de plastic cu picior am vazut eu in Profi, Albinuta si Metro ( in Metro la plastice, pahare,faefurii,ambalaje) si in Cora, tot la raionul de farfurii si pahare de unica folosinta.

amaliaa1081
28.05.2008, 22:55:40
poti sa imi spui si autorul, eventual chiar si editura/an aparitie?
Editura Niculescu. Autorul nu este roman, ti-as spune exact numele lui dar am imprumutat-o cuiva si nu o am acasa acum. Eu am cumparat-o anul trecut, trebuie sa o gasesti prin librarii.

roxanat23
28.05.2008, 22:57:41
Buna, fetelor eu am avut nunta pe 17 mai 2008 , a iesit foarte bine mi-am luat rochie de la cochet design (gen sirena)-maya fashion.
A iesit super.

si ceva poze nu ne arati? suntem convinse ca ai fost o printesa, dar vrem si dovada!
:* :* :*

annutza
28.05.2008, 23:19:24
Pahare de plastic cu picior am vazut eu in Profi, Albinuta si Metro ( in Metro la plastice, pahare,faefurii,ambalaje) si in Cora, tot la raionul de farfurii si pahare de unica folosinta.
Multumesc!>:D< >:D< >:D<
Maine ma duc sa caut, sper sa am mai mult noroc...

annutza
28.05.2008, 23:19:58
A iesit super.
Casa de piatra! Si tot ce va doriti:*

georgiiulia
29.05.2008, 07:54:25
ia spuneti fetelor?la voi emotiile cresc?
la mine ffff mult!!!

MaryT
29.05.2008, 08:36:02
la mine ffff mult!!!

nuuuuu :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o :^o

duplanty
29.05.2008, 09:55:52
Inca un pic fetelor curaj..o sa fie superb>:D<

Joliutza
29.05.2008, 13:48:38
Numai maine nu ma marit!!!!
La mine acasa se fac sarmalele acum...am dus totul al restaurant, mai putin fructele pe care le luam maine si saratelele care ajung sambata direct de la laborator...
Ma simt super in ultimele mele zile de burlacie....desi am avut ceva probleme ieri cu cazarea invitatilor care vin de departe, dar Dumnezeu ne-a ajutat si de data asta si a ieist foarte bine pana la urma.

Pupici tuturor....mai intru diseara putin si maine iar...si gata.....apoi veti avea de-a face cu adevarata doamna Chirila.....;));));))

annutza
29.05.2008, 14:37:55
la mine ffff mult!!!
Eu nu mai am stare...m-am trezit de dimineata cu o greata...cred ca de la emotii(nu, nu sunt insarcinata:P)...Azi am ridicat si eu marturiile, au iesit super frumoase...Si meniurile si numerele de masa..SUPER! Eu am tema nuntii marea...asa ca totul e cu scoci si stelute de mare;)) ...Eu maine dimineata plec spre Constanta..asa ca ne auzim dupa nunta..sau chiar dupa luna de miere pentru ca noi plecam imediat. Va pup pe toate si sa aveti o nunta de vis!(*) (*) (*) (*) (*) (*)

Tasha08
29.05.2008, 15:29:07
Doamnelor, vreau sa va urez casa de piatra, multa sanatate si fericire!!!!!
Viitoarelor doamne, vreau sa va urez o nunta de vis si petrecere frumoasa!!!!!
Eu sunt o intrusa, miresica de august :D , dar am vrut sa va intreb ceva, ca voi tocmai ati trecut prin asa ceva. Legat de certificatele medicale care trebuie depuse la starea civila: trebuie sa aduc rezultatul analizelor sau ajunge o adeverinta de la medicul de familie cum ca ''sunt apta sa ma marit''?
Mersic de ajutor >:D<

unicka
29.05.2008, 15:31:13
Eu sunt o intrusa, miresica de august :D , dar am vrut sa va intreb ceva, ca voi tocmai ati trecut prin asa ceva. Legat de certificatele medicale care trebuie depuse la starea civila: trebuie sa aduc rezultatul analizelor sau ajunge o adeverinta de la medicul de familie cum ca ''sunt apta sa ma marit''?
Trebuie sa te duci cu certificatele prenuptiale de la medicul de familie, certificate care au o valabilitate de 14 zile, asa ca ai grija ca atunci cand le iei sa fie valabile in data la care aveti programata cununia civila.Si inca ceva, cand te duci sa iei certificatele prenuptiale de la medicul de familie, sa cumperi si doua timbre fiscale de 1 ron deoarece iti trebuiesc ca sa le lipeasca pe certificate.

Zgamy
29.05.2008, 16:03:56
Imi pare tare rau ca ziua ta frumoasa e umbrita...Eu zic sa nu iti pierzi speranta>:D< >:D< >:D< ...Trebuie sa ai incredere ca va fi bine!
Buna ... sunt o miresica de august care bantuia pe aici ... vreau sa-ti spun ca trebuie sa fii multumita ca totusi - asa cum este bolnav- tatal tau te poate vedea mireasa in ZIUA CEA MARE. Eu nu sunt la fel de norocoasa ca tine ptr ca tatal meu a decedat in urma cu un an de zile - chiar sambata facem parastas- si de aceea am vrut sa-ti scriu sa te incurajez si sa-ti spun inca o data ca totusi esti norocoasa :-< . Cel mai mare vis al tatalui meu era sa ma vada mireasa .... dar nu a apucat si uite -voi fii umbrita- si cred ca in acea zi ma voi gandi la el ... cum fac clipa de clipa asta.:-< Multa sanatate si noroc ii doresc tatali tau si tie!

annutza
29.05.2008, 17:52:30
Buna...uite eu le-am facut la un centru medical privat, nu de la medcul de familie...si nu au trebuit timbre fiscale...trebuie depuse in 24h de cand le iei de la medic...iar actele se depun la casa casatoriilor cu 10-14 zile inainte. Trebuie sa intreb local la tine, pentru ca difera...

Joliutza
29.05.2008, 22:38:01
Mai avem putin......si se duce si luna asta.....de-abia astept ziua de Sambata.....sunt cam obosita...dar si fericita in acelasi timp. Am inceput sa primim cadouri de la cei care nu pot veni la nunta.....avem fier de calcat, 2 servicii de farfurii.....pentru casuta noastra cea noua si frumoasa.....

Va pup si maine cred ca mai mult de un rand nu o sa am timp sa va scriu.

amaliaa1081
29.05.2008, 23:23:31
Toata ziua mi-a fost greata. Cred ca maine o sa lesin.... De abia astept sa treaca starea asta. Noi am aranjat biserica astazi. Atasez poze doar ca sunt facute cu telefonul su nu sunt clare. Totul a fost facut de mana mea...

Tasha08
29.05.2008, 23:34:29
Unicka si annutza, multumesc de raspuns
Va doresc sa aveti parte de nunta visata si casa de piatra :*

roxanat23
30.05.2008, 00:51:30
miresici de 31 mai a dores petrecere frumoasa si casa de piatra. revenim cu poze, daca nu mai avem timp maine (adica azi ca e deja vineri si aine ne maritam!!!!!!!!!!:x :x :x )
noapte buna>:D<

anabella
30.05.2008, 08:05:11
dragele mele, va doresc din suflet casa de piatra si sa va bucurati din plin de ziua de maine!!!!
multa fericire si o zi plina de soare! petrecere frumoasa, doamnelor!>:D<

geany_m
30.05.2008, 08:24:08
Toata ziua mi-a fost greata. Cred ca maine o sa lesin.... De abia astept sa treaca starea asta. Noi am aranjat biserica astazi. Atasez poze doar ca sunt facute cu telefonul su nu sunt clare. Totul a fost facut de mana mea...

Felicitari! =D>=D> Ai facut o treaba excelenta! Eu, daca as fi in locul tau, nu mi-as mai incapea in piele de mandrie!! Casa de piatra si multa fericire!! <:-PTe asteptam cu detalii dupa nunta.....;-)

geany_m
30.05.2008, 08:27:33
Tuturor miresicilor de sfarsit de mai le urez CASA DE PIATRA si vreme excelenta, sa dea Dumnezeu sa aveti parte de o nunta de vis ca sa aveti apoi ce povesti nepotilor! :gen_17::gen_17::gen_17:

TzUmPi
30.05.2008, 09:01:04
Miresici de 31 mai va doresc o nunta de vis multa multa sanatate si o viata minunata :* :* :* . CASA DE PIATRA

unicka
30.05.2008, 09:14:32
Foarte bine arata, se vede ca ai indemanare.Si e bine ca te-au lasat de la biserica sa te duci inainte cu o zi sa iti aranjezi sala,dar poate ca la catolici este altfel.Casa de piatra!

unicka
30.05.2008, 09:15:17
Mai avem putin......si se duce si luna asta.....de-abia astept ziua de Sambata.....sunt cam obosita...dar si fericita in acelasi timp. Am inceput sa primim cadouri de la cei care nu pot veni la nunta.....avem fier de calcat, 2 servicii de farfurii.....pentru casuta noastra cea noua si frumoasa.....

Va pup si maine cred ca mai mult de un rand nu o sa am timp sa va scriu.
CASA DE PIATRA!PETRECERE FRUMOASA CU MULT SOARE SI VOIE BUNA!

ALINUZA
30.05.2008, 11:26:50
Casa De Piatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mihai_bianca
30.05.2008, 12:09:43
va doresc o nunta de vis si timp frumos :) miresici de 31 mai :) si 1 iunie si sa rupeti pantofii asa cum am facut si eu la nunta :)) de la dans!!!

georgi_ramy80
30.05.2008, 12:14:53
Gagicutzele...., viitoare doamne, va urez din suflet sa aveti tot ce e mai bun pe lumea asta, sa va bucurati de o zi senina, cu multa voie buna si sa va simtiti bine in postura de PRINTESE!>:D< >:D< >:D<

30.05.2008, 13:08:42
Stress minim si distractie maxima va urez voua, ultime miresici de mai 2008!

flori_2002ro
30.05.2008, 15:44:19
Sa profitati din plin de ziua de maine, sa aveti casa de piatra, o zi cat mai minunata si mai frumoasa! Sa va distrati !!!

aris
30.05.2008, 16:40:20

ce mult va invidiez eu pe voi fetele catolice, pentru decorurile pe care le aveti la biserica!:D....de mica visam sa am si eu asa decoruri la biserica, nestiind ca la ortodocsi nu se fac. si nu o sa am parte de ele :(
petrecere frumoasa maine! si sa te simti intr-o forma de zile mari!
casa de piatra si tot ce iti doresti tu!>:D<
:gen_17::gen_17::gen_17::rocking::grouphug::grouph ug::grouphug:

aris
30.05.2008, 16:46:28
casa de piatra, miresici de 31 mai! sa aveti nunti frumoase, sa fiti fericite, sa dansati mult si invitatii sa va tina isonul!
:suuuper::madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh:: madlaugh::madlaugh::rockon::rockon::rockon::gen_19 ::gen_19::gen_19:

tin sa va spun ca v-am urmarit topicul si as vrea sa va multumesc pentru ideile pe care ni le-ati dat si noua, miresicile ce vom urma!^:)^ >:D< :*

georgiiulia
30.05.2008, 19:06:14
casa de piatra si tot binele din lume miresicilor de maine.....maine este ziua noastra cea mare....sa fiti fericite si iubite si sa aveti mereu sufletul tanar si plin de viata.
sa aveti parte de cea mai frumoasa petrecere data in cinstea voastra!!!!!

vali24
30.05.2008, 19:20:33
CASA DE PIATRA miresicilor de 31 mai si 1 iunie!!!!!!!:rocking::rockon::rocking:

amaliaa1081
30.05.2008, 22:52:04
Casa de piatra tuturor miresicilor care se casatoresc maine.
MAINE ESTE ZIUA CEA MARE PTR MINE!!!

annybunny
31.05.2008, 00:38:56
Pentru Miresicele de 31. Mai:

PETRECERE FRUMOASA, SA FITI FERICITE SI CASA DE PIATRA!!!

http://dl10.glitter-graphics.net/pub/216/216170hq4oha3qxj.gif (http://www.glitter-graphics.com)

adina_mari
31.05.2008, 09:48:15
multa multa fericire, casa de piatra si petrecere frumoasa ultimelor miresici de mai!

simona_ana
31.05.2008, 12:01:03
Fetelor, eu m-am intors de la cununia civila. Ma pregatesc sa ma duc la programarile de dupa-masa!!! Va pup!!

dyane
31.05.2008, 13:19:49
CASA DE PIATRA ! MIRESICILOR DE 31 MAI.SA AVETI O NUNTA ASA CUM ATI VISAT SI SA FITI MEREU FERICITE CA IN ACEASTA ZI.

denisa1
31.05.2008, 19:18:07
Casa de piatra miresici de 31 mai 2008!
Azi in Iasi a fost o zi superba, soare, cantece de pasarele!
Mai devreme in parcul Copou am vazut o miresica tare simpatica!
Felicitari Mihai Bianca- pozele sunt ff reusite, voi doi sunteti fff dragalasi ( mia placut ff mult rochita ta si rochitele domnisoarelor de onoare), sa aveti parte de o casnicie lunga, frumoasa si sa va dea Domnul tot ce va doriti!

tizabela
31.05.2008, 19:22:04
Casa de piatra miresicilor de azi si maine sa aveti parte de o petrecere pe cinste si de multe momente unice pe parcusul nuntii vostre..pt "miresicile mele"de azi va pup si sunt alaturi de voi cu gandul!

unicka
31.05.2008, 19:30:05
Casa de piatra!Petrecere frumoasa!\:D/

unicka
31.05.2008, 19:30:48
Are cineva de vanzare o umbreluta crem din dantela?Nu am gasit deloc in magazine si am nevoie pana saptamana viitoare.

Matrushca
01.06.2008, 00:10:35
Din luna noastra de miere, va doresc miresici din acest weekend, multa fericire, properitate si liniste in noile voastre familii. Probabil ca la aceasta ora, miresicile de 31 mai sunt in toiul petrecerilor! Sa va fie viata un ocean de fericire si bucurie! :*

mihai_bianca
01.06.2008, 01:46:48
Din luna noastra de miere, va doresc miresici din acest weekend, multa fericire, properitate si liniste in noile voastre familii. Probabil ca la aceasta ora, miresicile de 31 mai sunt in toiul petrecerilor! Sa va fie viata un ocean de fericire si bucurie! :*

dar poze cand vedem :) abia astept

amaliaa1081
01.06.2008, 08:49:21
Am intrat pe net sa va salut si sa va sapun ca am avut o nunta de vis!!!
Totul a iesit perfect. Pacat ca a trecut asa repede......

Joliutza
01.06.2008, 19:01:01
Doamna Chirila va saluta fetelor! A fost superb!!! Mai bine decat ne-am asteptat!
Va povestesc de maine incolo.....

dianamkm
01.06.2008, 20:06:10
Doamna Chirila va saluta fetelor! A fost superb!!! Mai bine decat ne-am asteptat!

FELICITARI!!!!!!!!CASA DE PIATRA!!!!!!
Mi-am dorit sa ajung macar la biserica sa te vad...nu am reusit,am fost de munca....toata ziua m-am gandit la tine,poate din cauza faptului k si nunta mea va fi acolo....asteptam pozici...pupici...

bubyluk
01.06.2008, 21:39:26

felicitari si casa de piatra...sa ne pui poze sa vedem cum a fost si te asteptam si cu povesti

mihai_bianca
01.06.2008, 22:57:02
gata miresici de mai, a trecut si luna noastra, prea repede :( as mai fi vrut :)

roxanat23
02.06.2008, 14:55:28
fetelor, am avut o nunta ca-n povesti
totul a fost bine si am dansat pana nu am mai putut sta in picioare.
mai multe detalii mai tarziu
pupici :* :* :*

Beatrice_S
02.06.2008, 15:47:39
fetelor, am avut o nunta ca-n povesti
totul a fost bine si am dansat pana nu am mai putut sta in picioare.
mai multe detalii mai tarziu
pupici :* :* :*

Felicitari draga doamna, sunt sigura ca nimeni nu era mai fericit din incapere decat voi doi, sa stii ca asteptam si noi poze.
Noi maine aniversam prima luna de casatorie!:love::">

Beatrice_S
02.06.2008, 15:48:53
Ulterior doresc Casa de Piatra tuturor mireselor din 31 Mai, asteptam poze...

gabrielabrb
02.06.2008, 19:06:50
Buna fetelor
A trecut si nunta mea\ :(..totul s-a dus atat de repede :((
A fost ceva superb , de vis cu care nu cred ca ma voi mai intalni vreodata.
Iata si cateva dintre pozele noastre adunate de pe la prieteni
Va pup si doresc inca odata tuturor mireselor de mai CASA DE PIATRA!
http://picasaweb.google.ro/tiloigabriela/Nunta31052008

>:D< >:D< :*:*

annutza
02.06.2008, 23:02:56
Buna!
Casa de piatra la toata lumea!!!!!!!!!!
Am avut o nunta superba.....toata lumea a spus asta.
Va pun o poza de pe la prieteni...de pe plaja de la rasarit...maine plecam in luna de miere si ne auzim peste 2 saptamani>:D<

dianamkm
02.06.2008, 23:06:40
Buna!
Va pun o poza de pe la prieteni...de pe plaja de la rasarit...maine plecam in luna de miere si ne auzim peste 2 saptamani>:D<

CASA DE PIATRA!!!!O POZA SUPERBA!!!!!!!!!!!

Beatrice_S
03.06.2008, 08:32:35
Buna fetelor

Intr-adevar ai fost o zana, foarte foarte frumoasa!<:-P
Asteptam restul pozelor.
Nici nu-mi vine sa cred ce repede a trecut luna mai, din mirese toate am devenit sotii >:D<! Eu am fost una dintre primele mirese a lunii si tu ai fost una dintre ultimele, si acum e randul celor din iunie...Noi azi sarbatorim o luna de casnicie, o luna care a trecut in culmea fericirii si care va fii urmat de ani si ani, am jurat "pana moartea ne va despartii"
Casa de piatra iti doresc, o casnicie plina de dragoste si bucurii!

srb_ancutza
03.06.2008, 11:25:27
Buna!
Casa de piatra! Superba poza! Va asteptam si cu celelalte poze!:*

Beatrice_S
03.06.2008, 11:39:57
Buna!

Frumoasa poza, chiar artistic...Distractie placuta in luna de miere, sa va bucurati unul de altul si sa uitati de restul lumii.

ALINUZA
03.06.2008, 11:51:05
Buna!
mi-as fi dorit si eu o nunta pe malul marii dar...asta e falicitari sunteti superbi

gabrielabrb
03.06.2008, 12:45:45
Intr-adevar ai fost o zana, foarte foarte frumoasa!<:-P
Asteptam restul pozelor.
Nici nu-mi vine sa cred ce repede a trecut luna mai, din mirese toate am devenit sotii >:D<! Eu am fost una dintre primele mirese a lunii si tu ai fost una dintre ultimele, si acum e randul celor din iunie...Noi azi sarbatorim o luna de casnicie, o luna care a trecut in culmea fericirii si care va fii urmat de ani si ani, am jurat "pana moartea ne va despartii"
Casa de piatra iti doresc, o casnicie plina de dragoste si bucurii!
Multumesc Beatrice. Va doresc si voua toata fericirea din lume, sanatate si la cati mai multi bebici ...la noi asta urmeaza in plan ;)) ;))
Va pup :*:*

Beatrice_S
03.06.2008, 15:52:03
Multumesc Beatrice. Va doresc si voua toata fericirea din lume, sanatate si la cati mai multi bebici ...la noi asta urmeaza in plan ;)) ;))
Va pup :*:*
Felicitari...Noi o luam in ritm mai lent, dar toate la timpul lor...:">

jenisulima
03.06.2008, 16:50:01
Buna fetelor

Foarte frumoasa ai fost Gabriela. Si sunt sigura ca toate fetele miresici de mai am fost frumoase. Va urez si imi urez CASA DE PIATRA si sa fgim sanatosi cu totii. Noi ne-am intors aseara din luna de miere si nu ne vine sa credem at de repede a trecut tot. Acum miresici de iunie mult spor la pregatiri!

corinka
03.06.2008, 23:56:22
a trecut si nunta noastra. a fost frumos, iar invitatii s-au aratat multumiti. inca nu avem pozele de la fotograf, dar atasez cateva facute de membrii familiei.

corinka
04.06.2008, 00:13:51
parintii mei mi-au facut o surpriza si au chemat xcorul Catedralei ca sa ne cante Marsul nuptial la intrare si sa cante in timpul slujbei. a fost atat de frumos!
la petrecere ne-am incurcat putin la vals, dar nimeni nu a dat importanta acestui amanunt, nici nu au observat toti!
iar taticul meu drag si scump mi-a foswt alaturi si sunet amandoi in poza de avatar.
si mai am niste poze.

corinka
04.06.2008, 00:17:34
nu stiu de ce nu am reusit sa le atasez. incerc din nou cu cateva.

simona_ana
04.06.2008, 09:41:02
Felicitari fetelor! CASA DE PIATRA!!! Ati fost superbe!
Eu inca mai astept pozele de la fotograf... sunt tare nerabdatoare!
Si... cum va simtiti acum? >:D<

Alisori
04.06.2008, 10:32:01
fetelor..la biserica ce se aduce?
vin alb sau rosu?...piscoturi..verighete....certificatul de casatorie...mai trebuie ceva?

Beatrice_S
04.06.2008, 10:39:25
vin alb sau rosu?...piscoturi..verighete....certificatul de casatorie...mai trebuie ceva?

Mirele;-) si bineinteles o mireasa ca in povesti>:D<

Alisori
04.06.2008, 10:49:03
Mirele;-) si bineinteles o mireasa ca in povesti>:D<

=)) ai fost dulce =))

Beatrice_S
04.06.2008, 11:01:37
=)) ai fost dulce =))

Lasa ca n-am uitat nici eu cum e pe ultima suta de metri...emotii, nervi, multe treburi de rezolvat, detalii de pus la punct...parca numai de un lucru uita omul: sa se bucure de moment asa cum e si sa zambeasca. Nu spun ca e cazul tau, dar daca da imi pare bine ca am reusit sa te fac sa zambesti un pic...8-}

Anmari
04.06.2008, 11:33:58
Sunt doamna :d ... a fost o nunta asa cum mi-am dorit-o si am organizat-o timp de 8 luni de zile ... azi plec in "luna-saptamana" de miere, dar promit sa revin cu poze si detalii de la nunta, tot tacamul: caleasca, porumbei, mireasa care a dansat toata noaptea, mire cu basici in talpa, si o nasa extrem de frumoasa ;)

Va poop si nu pot altfel incheia decat:

Sunt fericita!

Beatrice_S
04.06.2008, 12:36:55
Sunt doamna :d ... a fost o nunta asa cum mi-am dorit-o si am organizat-o timp de 8 luni de zile ... azi plec in "luna-saptamana" de miere, dar promit sa revin cu poze si detalii de la nunta, tot tacamul: caleasca, porumbei, mireasa care a dansat toata noaptea, mire cu basici in talpa, si o nasa extrem de frumoasa ;)

Va poop si nu pot altfel incheia decat:

Sunt fericita!

Felicitari si Casa de Piatra, iti doresc sa ramai mereu la fel de fericita>:D<

jenisulima
05.06.2008, 11:44:47
Acum suntem toate doamne. Ce bine e...Eu de cand m-am maritat imi este din ce in ce mai bine. Sper sa fie asa toata viata. Acum ne pare rau ca nunta a trecut atat de repede si luna de miere la fel.Va transmit mai multe poze de la nunta si din luna de miere in link-ul alaturat.
Sa fiti sanatoase, voioase si fericite dragele mele!

Jeni Sulima

http://www.jenisibogdan.myphotoalbum.com/

Beatrice_S
05.06.2008, 12:33:39
Acum suntem toate doamne. Ce bine e...Eu de cand m-am maritat imi este din ce in ce mai bine. Sper sa fie asa toata viata. Acum ne pare rau ca nunta a trecut atat de repede si luna de miere la fel.Va transmit mai multe poze de la nunta si din luna de miere in link-ul alaturat.
Sa fiti sanatoase, voioase si fericite dragele mele!

Jeni Sulima

http://www.jenisibogdan.myphotoalbum.com/

Superbe poze, ai fost o mireasa foarte chic si frumoasa. Imi place tare poza in care te-a luat in brate, aveti un zambet care vorbeste in locul vostru, eu l-as pune in rama! Felicitari si Casa de Piatra
Vad ca ati fost in luna de miere in Egipt! Cate excursii ati facut, ma gandesc ca v-ati distrat pe cinste. Tu nu ai intrat in apa?

Joliutza
05.06.2008, 18:59:04
Am pus in semnatura cateva poze de la o prietena. Va plac? Cele de la fotograf ajung in 2-3 saptamani.

jenisulima
05.06.2008, 19:38:08
Superbe poze, ai fost o mireasa foarte chic si frumoasa. Imi place tare poza in care te-a luat in brate, aveti un zambet care vorbeste in locul vostru, eu l-as pune in rama! Felicitari si Casa de Piatra
Vad ca ati fost in luna de miere in Egipt! Cate excursii ati facut, ma gandesc ca v-ati distrat pe cinste. Tu nu ai intrat in apa?

In ziua nuntii noastre am fost foarte fericiti si asta s-a vazut si de atunci suntem tot asa. In Egipt am fost in 5 excursii: Luxor, Giftun, safari, Cairo, siscop. In safari eu am ales jeep safari si sotul meu atv safari. A fost foarte obositor dar frumos. La Luxor s-a plecat la 4 dimineata si ne-am intors la 11 noaptea iar la Cairo am plecat la 2.15 dimineata si ne-am intors la 10 noaptea. Am avut excursii in fiecare zi mai putin prima si a doua zi. Eu am facut baie dar foarte putin pentru ca nu am voie la soare. Dar nu am simtit asta pentru ca totul a fost perfect. De la organizare, ghizi, primire pana la starea grupului cu care am fost. Felicit firma Best Raisen. Sunt foarte buni pe Egipt.

jenisulima
05.06.2008, 19:42:24
Superbe poze, ai fost o mireasa foarte chic si frumoasa. Imi place tare poza in care te-a luat in brate, aveti un . zambet care vorbeste in locul vostru, eu l-as pune in rama! Felicitari si Casa de Piatra

Si inca ceva... Ati fost foarte frumosi ca mire si mireasa si sa stii ca ti-am urmarit toate emotiile pana la nunta si dupa. Acum ma regasesc in tot. Sa fiti sanatosi si frumosi si fericiti toata viata voastra si dupa daca se poate!

Casa de piatra!

Beatrice_S
06.06.2008, 08:17:13
Si inca ceva... Ati fost foarte frumosi ca mire si mireasa si sa stii ca ti-am urmarit toate emotiile pana la nunta si dupa. Acum ma regasesc in tot. Sa fiti sanatosi si frumosi si fericiti toata viata voastra si dupa daca se poate!

Casa de piatra!

Multumim, da, nimic nu se compara cu sentimentul pe care l-am avut, si ma gandesc ca o au toate miresele in suflet, atunci cand i-am vazut privirea, stand in fata casei si asteptandu-si mireasa, cand a zis "DA" pentru a-si petrece o viata langa mine, sau cand m-a recuperat de la cei care ma furasera...acele momente raman cele mai pretioase amintiri! Poate ca par naiva sau ca m-am uitat ca copila la prea multe basme, dar eu chiar mi-am gasit printul si suntem fericiti doar ca ne putem avea unul pe celalalt! :">

Beatrice_S
06.06.2008, 08:21:00
Am pus in semnatura cateva poze de la o prietena. Va plac? Cele de la fotograf ajung in 2-3 saptamani.

Frumoasa mireasa a avut mirele tau! =D> Cred ca ai avut o nunta foarte reusita, in orice caz n-au lipsit elementele de baza: mireasa frumoasa si zambitoare, un mire indragostit si elegant, o sala superba...de tort nu vreau sa vorbesc ca imi vine pofta=P~! Bravo si felicitari! <:-P
Asteptam restul pozelor...

jenisulima
06.06.2008, 10:13:46
Multumim, da, nimic nu se compara cu sentimentul pe care l-am avut, si ma gandesc ca o au toate miresele in suflet, atunci cand i-am vazut privirea, stand in fata casei si asteptandu-si mireasa, cand a zis "DA" pentru a-si petrece o viata langa mine, sau cand m-a recuperat de la cei care ma furasera...acele momente raman cele mai pretioase amintiri! Poate ca par naiva sau ca m-am uitat ca copila la prea multe basme, dar eu chiar mi-am gasit printul si suntem fericiti doar ca ne putem avea unul pe celalalt! :">

Asa este.Toate ne dorim sa fim printese macar pentru o zi si eu cred ca am fost. Si eu imi aduc aminte cu mare emotie si mare drag de momentele nuntii noastre: cand m-am vazut imbracata mireasa, cand am plecat spre primarie si multa lume ne privea de la balcoane, cand m-am reintalnit cu familia mea de la Slobozia care venise special pentru noi atata drum, cand noi am spus DA, cand ne-au asezat cununiile pe cap, cand miresoiul meu, cum ii place sa-i spun, a plecat in mare viteza si scasnet de roti sa-si recupereze mireasa si sunt multe multe momente frumoase. Sa fim sanatoase si sa ajungem si la nunta de argint daca la cea de diamant nu este posisbil

Va pup pe totate miresicile din orice luna si anotimp!

Joliutza
06.06.2008, 13:49:49
Miresicile mele de Mai....va invit si eu sa imi cititi povestea nuntii...o gasiti in semnatura.....

mihai_bianca
07.06.2008, 09:39:46

si panglica :D am aflat si noi atunci :P dar ne-au dat de la biserica :P

mihai_bianca
07.06.2008, 09:47:18
a trecut si nunta noastra. a fost frumos, iar invitatii s-au aratat multumiti. inca nu avem pozele de la fotograf, dar atasez cateva facute de membrii familiei.

ce rochie frumoasa ai avut :D ati fost super faini toti, sce bine ca ai putut sa te bucuri de acest eveniment alaturi de tatal tau >:D<

annie_banks
08.06.2008, 23:41:26
Casa de piatra tuturor miresicilor de mai! Ati fost foarte frumoase, am tras si eu cu ochiul la poze, printre picaturi ;-)
Va pun si eu o poza cu mine si miresica de mai, gabrielabrb :-P
>:D<

Joliutza
09.06.2008, 19:54:29
Nu mai vine nicio miresica de Mai cu povesti si poze? Pozele mele vin pe la sfarsitul lunii abia.....dar sunt convinsa ca vor fi frumoase....pentru ca eu m-am simtit o frumoasa in ziua aceea....:D

jenisulima
09.06.2008, 22:44:35
Nu mai vine nicio miresica de Mai cu povesti si poze? Pozele mele vin pe la sfarsitul lunii abia.....dar sunt convinsa ca vor fi frumoase....pentru ca eu m-am simtit o frumoasa in ziua aceea....:D

Joliuta, draga mea, cred ca am ramas singurele pe baricade...:))

gabrielabrb
09.06.2008, 23:13:17
Casa de piatra tuturor miresicilor de mai! Ati fost foarte frumoase, am tras si eu cu ochiul la poze, printre picaturi ;-)
Va pun si eu o poza cu mine si miresica de mai, gabrielabrb :-P
>:D<
Multumim Diana :*
Ai fost superba la nunta mea si sunt sigura ca vei radia peste cateva 2 saptamani si 5 zile :-p
Multa bafta la pregatiri :*

corinka
09.06.2008, 23:19:43
Joliuta, draga mea, cred ca am ramas singurele pe baricade...:))
mai sunt si eu pe aici. citesc cat pot, dar de postat... astept si eu pozele de la profesionist.:-w

mihai_bianca
09.06.2008, 23:21:27
mai sunt si eu pe aici. citesc cat pot, dar de postat... astept si eu pozele de la profesionist.:-w

eu azi am primit tel de la el ca sunt gata :D dar tb sa mai astept pana in 21 cand mergem la sibiu sa le luam pt ca vrem sa fim primii care le vedem :P

Beatrice_S
10.06.2008, 08:11:36
Dragele mele, va pup pe toate.
Ma tot uit pe pozele noastre(voastre), ce fericite am fost:">, ce frumoase...si ce norocosi suntem sa putem spune ca ne-am gasit jumatatile!
Noi acum suntem in cautare de un cuibusor, ceva al nostru dar e foarte complicata treaba, necesita multe umblaturi si financiare. Voi ce planuri aveti?

Miraj
10.06.2008, 08:17:01
Buna fetele...sau doamnele...ce mai faceti.AM POZEEEE!!!!sper sa va placa
http://mira.tegola.ro (http://mira.tegola.ro)

Beatrice_S
10.06.2008, 09:17:09

Ai fost o minunata, m-ai lasat cu gura cascata. Ati fost asa de frumosi impreuna, ati radiat de fericire. Nasa frumoasa si nasul pare a fi un om foarte glumet, asa dupa poze. Cine v-a facut pozele, sunt intr-adevar profesioniste, dar cred ca nici nu a avut multa batai de cap ca a avut subiecte potrivite pentru a face asa poze superbe. Pareti lipsiti de griji, fericiti, naturali si mai presus de toate indragostiti in poze...bravo. Cred ca daca ai avut intr-adevar nunta visata!<:-PFelicitari si casa de piatra, pareti un cuplu "made for each other"!!!

Miraj
10.06.2008, 10:52:22
Ai fost o minunata, m-ai lasat cu gura cascata. Ati fost asa de frumosi impreuna, ati radiat de fericire. Nasa frumoasa si nasul pare a fi un om foarte glumet, asa dupa poze. Cine v-a facut pozele, sunt intr-adevar profesioniste, dar cred ca nici nu a avut multa batai de cap ca a avut subiecte potrivite pentru a face asa poze superbe. Pareti lipsiti de griji, fericiti, naturali si mai presus de toate indragostiti in poze...bravo. Cred ca daca ai avut intr-adevar nunta visata!<:-PFelicitari si casa de piatra, pareti un cuplu "made for each other"!!!
Multumesc din suflet..la fel doresc tuturor, sa incercam sa fim cat mai linistiti si fericiti...ma bucur ca v-au placut pozele..Nasii ne sunt colegi de liceu, cei mai buni prieteni - ei au avut nunta pe 24.mai.2008 - asa ca luna mai e pentru toti o luna de sarbatoare..pupici multi:* :* :*

jenisulima
10.06.2008, 11:02:08

O nunta foarte frumoasa si miri si nasi froarte frumosi.
Sa fiti sanatosi si casa de piatra si voua si nasilor!

simona_ana
10.06.2008, 11:09:44
Si eu astept pozele de la fotograf... :(

Joliutza
10.06.2008, 11:42:27
Dragele mele, va pup pe toate.
Ma tot uit pe pozele noastre(voastre), ce fericite am fost:">, ce frumoase...si ce norocosi suntem sa putem spune ca ne-am gasit jumatatile!
Noi acum suntem in cautare de un cuibusor, ceva al nostru dar e foarte complicata treaba, necesita multe umblaturi si financiare. Voi ce planuri aveti?

Noi am devenit proprietari cu o saptamana inainte de nunta, asa ca am scapat si de asta. Acum ne-am apucat de zugraveli.....

Joliutza
10.06.2008, 11:46:54

Super frumosi ati fost coleguto! Casa de Piatra si de-abia astept sa va arat si eu pozele mele....
(Pt necunoscatoare....eu si Mira am fost colege de facultate la Constanta....)

Miraj
10.06.2008, 12:00:49
Super frumosi ati fost coleguto! Casa de Piatra si de-abia astept sa va arat si eu pozele mele....
(Pt necunoscatoare....eu si Mira am fost colege de facultate la Constanta....)
Si eu abia astept sa vad poze multe de la tine...poate vin repede...:* :*

Beatrice_S
10.06.2008, 12:04:30
Noi am devenit proprietari cu o saptamana inainte de nunta, asa ca am scapat si de asta. Acum ne-am apucat de zugraveli.....
Felicitari, noi am fost mai lenesi si mai nehotarati. Acum n-am mai fi lenesi si poate un pic mai hotarati(in loc sa cautam teren, casa, garsoniera, ap. de 2, 3 camere, rezidentiale, acum ne uitam intre teren si casa) dar ofertele sunt slabe la preturi mult prea exagerate. [-o< Cu putin noroc gasim si noi ceva, si dupa aceea putem sa trecem la planificarea viitorului mai departat.:">

marcy_elena
10.06.2008, 12:31:03
ce mai faceti miresicilor de mai?:*:*:*...am reusit sa apar si eu:P...cu POZEE!!!

Miraj
10.06.2008, 12:32:30
ce mai faceti miresicilor de mai?:*:*:*...am reusit sa apar si eu:P...cu POZEE!!!

=D> absolut minunate..super buchet ai avut..deosebit si l-ai asortat tare bine cu mirele;)) ..mai vrem!!! poze;))

Joliutza
10.06.2008, 12:43:30

Foarte frumoase! Casa de Piatra si voua!

srb_ancutza
10.06.2008, 13:20:55
Sunteti foarte frumosi impreuna! Imi poti spune, te rog, unde ti-ai facut parul? Eu, desi fac nunta in Constanta, sunt din Buzau, si de acolo ma va lua mirele! Si sunt plecata de ceva timp de acasa, asa ca nu mai stiu aproape nimic pe acolo! Mi-ai fi de mare ajutor!:*

simona_ana
10.06.2008, 13:23:28
Felcitari! Casa de piatra! Ati fost superbi!!! :*

srb_ancutza
10.06.2008, 13:32:12
Stiam eu ca e mic Buzaul...dar nici chiar asa! Nasi: Fam. Raduta! Ce mica e lumea! Bogdan mi-a fost coleg de generala, si Alina a stat langa mine!;))

jenisulima
10.06.2008, 18:50:57

Foarte frumosi mirii. Sa fiti sanatosi si casa de piatra!

Piuta
11.06.2008, 20:35:16
buna doamnelor!ce mai facet??????noi am terminat concediul si ne-am intors la munca. este asa de bine sa am sot!!!cine a zis ca nu este diferenta dupa ce te casatoresti ............................e super!!!!!

Matrushca
11.06.2008, 22:06:19
Bun gasit! Gata luna de miere si la noi, am venit joia trecuta, am stat o zi, a plecat din nou, de data asta la o alta nunta unde noi am avut caliatatea de nasi. A fost foarte frumos si mi-a placut ideea de a cununa la 3 saptamani de la nunta noastra. Mai cununam o data in octombrie si gata!
Acum la job, cu multe multe amintiri frumoase! Am avut o nunta de povesti si o luna de miere de vis, chiar daca ne-au pierrdut bagajele si jumatate de sejur am stat numai in costum de baie!

Matrushca
11.06.2008, 22:09:22
Foarte frumosi ati fost! Felicitari si multa iubire!

Firefly
11.06.2008, 22:11:55
Bun gasit! Gata luna de miere si la noi, am venit joia trecuta, am stat o zi, a plecat din nou, de data asta la o alta nunta unde noi am avut caliatatea de nasi. A fost foarte frumos si mi-a placut ideea de a cununa la 3 saptamani de la nunta noastra. Mai cununam o data in octombrie si gata!
Acum la job, cu multe multe amintiri frumoase! Am avut o nunta de povesti si o luna de miere de vis, chiar daca ne-au pierrdut bagajele si jumatate de sejur am stat numai in costum de baie!
frumoase pozele din album... ai fost o mireasa superba!
in legatura cu florile din piept... sunt dinacelea de catifea de la cherry accessories sau sunt flori naturale?

Matrushca
11.06.2008, 22:15:08
Foarte frumoase si voi frumosi! Casa de piatra!

Matrushca
11.06.2008, 22:18:39
frumoase pozele din album... ai fost o mireasa superba!
in legatura cu florile din piept... sunt dinacelea de catifea de la cherry accessories sau sunt flori naturale?
Multumesc! Florile sunt naturale! au avut doar mirele, nasul, socrii, fratele si cavalerul! la ceilalti nu am pus flori in piept!;;)

Matrushca
11.06.2008, 22:20:35
Foarte frumoase! Casa de Piatra si voua!
Fumosi si fericiti! casa de piatra!

Matrushca
11.06.2008, 22:23:58
Ce mai, Casa de Piatra, tuturor mireselor de mai! Sunt convinsa ca am avut toate nunti superbe si amintiri de neuitat! Asteptam si restul de poze! <:-P

jenisulima
11.06.2008, 22:50:55
Ce mai, Casa de Piatra, tuturor mireselor de mai! Sunt convinsa ca am avut toate nunti superbe si amintiri de neuitat! Asteptam si restul de poze! <:-P

Superba nunta si frumosi miri! Casa de piatra!

Matrushca
11.06.2008, 22:53:34
Superba nunta si frumosi miri! Casa de piatra!
>:D<Multumim mult!

mihai_bianca
12.06.2008, 01:37:52

ce nunta frumoasa si rochie ai avut :D super fain tot
si ce multe poze si ce faine, eu inca astept dupa cele de la fotograf si mai am de asteptat pana in 21 :(
felicitariiii!!!! >:D<

Matrushca
12.06.2008, 09:53:45
ce nunta frumoasa si rochie ai avut :D super fain tot
si ce multe poze si ce faine, eu inca astept dupa cele de la fotograf si mai am de asteptat pana in 21 :(
felicitariiii!!!! >:D<
Multumesc mult, astept cu nerabdare pozele voastre! Eu am postat toate pozele acolo, in ideea ca, cine se vede si se recunoaste din invitati, da save as si uite asa si-a luat poza, altfel ar fi un pic cam greu sa le dau la toti cate 5 dvduri de poze! :|

gabrielabrb
12.06.2008, 10:25:47
Mi-a trimis si mie fotograful cateva poze astazi.
Le gasiti mai jos :-p
http://picasaweb.google.ro/tiloigabriela/PozeNuntaFotograf31052008

Beatrice_S
12.06.2008, 13:53:15
Mi-a trimis si mie fotograful cateva poze astazi.
Le gasiti mai jos :-p
http://picasaweb.google.ro/tiloigabriela/PozeNuntaFotograf31052008

Bravo frumoase poze. =D> Cred ca peste ani si ani de zile ne va cuprinde o nostalgie cand ne vom deschide albumele... cu siguranta v-ati uitat si voi ca copii pe pozele parintilor si a bunicilor si va gandeati ca ce tineri si frumosi erau, poate chiar visati ca odata sa ajungeti si voi ca ei... sunt curioasa daca si copii mei se vor uita cu aceasi drag la pozele de la nunta ca si cum ma uitam eu?

Joliutza
12.06.2008, 14:55:37
Bravo frumoase poze. =D> Cred ca peste ani si ani de zile ne va cuprinde o nostalgie cand ne vom deschide albumele... cu siguranta v-ati uitat si voi ca copii pe pozele parintilor si a bunicilor si va gandeati ca ce tineri si frumosi erau, poate chiar visati ca odata sa ajungeti si voi ca ei... sunt curioasa daca si copii mei se vor uita cu aceasi drag la pozele de la nunta ca si cum ma uitam eu?

Cu siguranta....de-abia astept sa fiu bunica si sa ma laud cu pozele mele de la nunta....

gabrielabrb
12.06.2008, 14:57:20
Multumesc Beatrice. si sa stii ca ai dreptate...mie-mi face placere mereu sa ma uit pe pozele de la nunta parintilor mei... au cateva, dar sunt super haioase.
Legat de copiii nostri...sunt curioasa cum or sa fie nuntile pe vremea lor , peste 25 de ani :-p

Beatrice_S
12.06.2008, 15:04:55
Multumesc Beatrice. si sa stii ca ai dreptate...mie-mi face placere mereu sa ma uit pe pozele de la nunta parintilor mei... au cateva, dar sunt super haioase.
Legat de copiii nostri...sunt curioasa cum or sa fie nuntile pe vremea lor , peste 25 de ani :-p

Sau ca voare ce vom simti noi atunci? Cum va fi sa punem pozele mai multor generatii de mirese de pe aceeasi linie una langa alta?!8-} Cred, sau sper sa fiu o batranica senina care va putea sa poarte trecerea timpului cu demnitatea corespunzatoare...:-s

Petro79
12.06.2008, 15:47:29
Bine v-am regasit, dragi (foste) miresici de mai!! Astazi e prima zi de munca, dupa nunta si (semi)luna de miere in Tunia. Nu am mai intrat de aproape 3 saptamani pe site si azi, in prima parte a zilei am incercat sa mai ”recuperez” ce s-a mai intamplat in acest timp. Felicitari tuturor miresicilor de 31 mai, sa fiti fericite si iubite pana la adanci batraneti!
Apropo de discutia de mai sus cu pozele, si eu sper sa apuc sa ma laud la nepoti cu pozele de la nunta mea. Acum, uitandu-ma la pozele primite de la prieteni (cele „oficiale”, de la fotograf, nu le-am luat inca) nunta mea imi pare mai frumoasa decat mi s-a parut la momentul respectiv. Nu ca nu mi-ar fi placut si atunci, insa cand esti in vartejul ala, parca nu apuci sa te bucuri de tot si tinzi sa te stresezi cu fleacuri mai mult decat ar trebui.

mihai_bianca
12.06.2008, 20:27:00
Multumesc mult, astept cu nerabdare pozele voastre! Eu am postat toate pozele acolo, in ideea ca, cine se vede si se recunoaste din invitati, da save as si uite asa si-a luat poza, altfel ar fi un pic cam greu sa le dau la toti cate 5 dvduri de poze! :|

:) cateva poz am adunat si noi de la prieteni, nu sunt de cea mai buna calitate dar imi plac :D am cu ce sa imi clatesc ochii pana le primesc de la fotograf (poze in semnatura)

Piuta
12.06.2008, 21:20:50
am pus poze de la nunta!!!!!!ce pacat ca a trecut. viitoare mirese, va sfatuiesc sa savurati din plin ziua nuntii

amaliaa1081
13.06.2008, 01:40:57
Am avut o seara perfecta, pacat ca a trecut asa repede...Miresici profitati din plin de fiecare secunda.

Beatrice_S
13.06.2008, 08:10:33
Am avut o seara perfecta, pacat ca a trecut asa repede...Miresici profitati din plin de fiecare secunda.

Intr-adevar ai avut o rochita splendida, erai ca o papusa...=D>

Joliutza
13.06.2008, 08:51:51
Felicitari fetelor care au pus poze! Ati fost frumoase foc si se vede pe fetele voastre cat de fericite ati fost in acea zi!

De-abia astept sa primesc si eu pozele de la fotograf, sa am si eu cu ce ma mandri.....

Beatrice_S
13.06.2008, 09:47:47
Felicitari fetelor care au pus poze! Ati fost frumoase foc si se vede pe fetele voastre cat de fericite ati fost in acea zi!

De-abia astept sa primesc si eu pozele de la fotograf, sa am si eu cu ce ma mandri.....

Stai linistita, noi avem timp si asteptam, >:D<

Beatrice_S
13.06.2008, 09:52:50
Fetelor, as avea o intrebare, voi la cine dati poze, doar la cei care au poze cu voi? Soacra lui sotul meu(maica mea) ma streseaza ca ar trebui sa dau si la x si la y o poza cu noi ca miri#-o, ca doar au venit pana aici si au si cotizat, dar eu nu cred ca are vreo importanta pentru pers. x, care m-a vazut a doua oara la nunta mea daca ii voi trimite poza sau nu?! Voi ce parere aveti? Cum ati facut sau care este obiceiul? La vecini mai apropiati i-ati dat? Nu e prostie sa le dau poza cu noi, daca ei nu sunt in poza, really?:O

jenisulima
13.06.2008, 10:21:35
Fetelor, as avea o intrebare, voi la cine dati poze, doar la cei care au poze cu voi? Soacra lui sotul meu(maica mea) ma streseaza ca ar trebui sa dau si la x si la y o poza cu noi ca miri#-o, ca doar au venit pana aici si au si cotizat, dar eu nu cred ca are vreo importanta pentru pers. x, care m-a vazut a doua oara la nunta mea daca ii voi trimite poza sau nu?! Voi ce parere aveti? Cum ati facut sau care este obiceiul? La vecini mai apropiati i-ati dat? Nu e prostie sa le dau poza cu noi, daca ei nu sunt in poza, really?:O

Noi poze pe format de hartie nu am dat decat parintilor. In rest cine vrea le dam copii ale dvd-urilor si sa-si scoata ce vor. Dar nu au cerut decat rudele si cativa prieteni foarte apropiati.

maky_mik
13.06.2008, 10:37:37
buna fetelor..... a trecut luna noastra au trecut si nuntile noastre frumoase si ma simt datore si eu cu cateva pozici asa ca am sa va las un link...http://hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=62589220 sper sa va placa.. poopici a si apropo

rochita mea e de vanzare

Beatrice_S
13.06.2008, 11:23:36
Noi poze pe format de hartie nu am dat decat parintilor. In rest cine vrea le dam copii ale dvd-urilor si sa-si scoata ce vor. Dar nu au cerut decat rudele si cativa prieteni foarte apropiati.
Mersi de raspunsul promt, si noi am dat inca albume parintilor si am dat si fratilor si nasilor, am mai dat si oamenilor care aveau poze facute cu noi, ca doar de aceea le-a facut ca vroia pozele(gen poze la care au insistat ei sa fie facute, si cele de tip grup)., doar cu restul nu stiu cum sa procedez?!

Joliutza
13.06.2008, 11:40:48
buna fetelor..... a trecut luna noastra au trecut si nuntile noastre frumoase si ma simt datore si eu cu cateva pozici asa ca am sa va las un link...http://hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=62589220 sper sa va placa.. poopici a si apropo

rochita mea e de vanzare

Cred ca nu ai dat link-ul bun de pe hi5 ca mie nu mi se deschide.

Pupici si mai incearca....suntem curioase.

maky_mik
13.06.2008, 13:31:39
ACUM SPER SA MEARGA........:d

.

mihai_bianca
13.06.2008, 19:06:31
ACUM SPER SA MEARGA........:d

.

acum merge :) ce miresica finuta ai fost, faine pozele :D

amaliaa1081
13.06.2008, 23:48:57
Intr-adevar ai avut o rochita splendida, erai ca o papusa...=D>
Multumesc! Toate miresicile au fost foarte frumoase, m-am uitat la poze...

corinka
14.06.2008, 10:42:18

m-am uitat la pozele tale (toate frumoase) si n-am putut sa nu remarc verighetele. Superbe!

Joliutza
14.06.2008, 10:53:55
m-am uitat la pozele tale (toate frumoase) si n-am putut sa nu remarc verighetele. Superbe!

Multumim...vin atat de bine pe degete.....m-am obisnuit deja cu ele si parca nu-mi vine sa-mi mai pun niciun alt inel....

Piuta
14.06.2008, 13:18:06
azi trebuia sa ne casatorim!!!! 14 iunie a fost data nuntii timp de 1 an. dar in decembrie, anul trecut am vazut ca este sarbatoare si ne-am mutat data in 25 mai. Doamne ce suparata am fost si cat am plans!!!dar cand vad ce rece si urat e azi afara, si ma gandesc la vremea din 25 mai (cu soare, cativa picuri si un superb curcubeu) nu am cuvinte sa multumesc Domnului sa ne-a ajutat sa avem o nunta perfecta

Joliutza
14.06.2008, 17:51:51
azi trebuia sa ne casatorim!!!! 14 iunie a fost data nuntii timp de 1 an. dar in decembrie, anul trecut am vazut ca este sarbatoare si ne-am mutat data in 25 mai. Doamne ce suparata am fost si cat am plans!!!dar cand vad ce rece si urat e azi afara, si ma gandesc la vremea din 25 mai (cu soare, cativa picuri si un superb curcubeu) nu am cuvinte sa multumesc Domnului sa ne-a ajutat sa avem o nunta perfecta

Vezi ca Doamne Doamne aranjeaza lucrurile astfel incat sa fie bine? Eu la concluzia asta am ajuns in ultimul timp....

simona_ana
14.06.2008, 18:22:46
Vezi ca Doamne Doamne aranjeaza lucrurile astfel incat sa fie bine? Eu la concluzia asta am ajuns in ultimul timp....
SI EU!!! >:D<

mihai_bianca
14.06.2008, 18:32:21
SI EU!!! >:D<

si eu :)) :D

annutza
15.06.2008, 12:23:23
Buna miresicilor de mai>:D< ! Ne-am intors si noi din luna de miere, a fost super, as mai fi stat 2 saptamani:D ...M-am uitat la pozele voastre, toate ati fost niste printese! Zilele astea o sa fac si eu rost de poze:x .

Joliutza
15.06.2008, 13:20:15
Buna miresicilor de mai>:D< ! Ne-am intors si noi din luna de miere, a fost super, as mai fi stat 2 saptamani:D ...M-am uitat la pozele voastre, toate ati fost niste printese! Zilele astea o sa fac si eu rost de poze:x .

Bine ai revenit! Te asteptam cu poze.....Pupici.

annie_banks
15.06.2008, 21:18:12
Multumim Diana :*
Ai fost superba la nunta mea si sunt sigura ca vei radia peste cateva 2 saptamani si 5 zile :-p
Multa bafta la pregatiri :*
Mersi mult :* Mi-am adus aminte ca n-am apucat sa-ti raspund >:D< Asa-i pe ultima suta de metri 8-}
Vroiam sa te felicit pentru gestul cu rochitza ta de printesa ^:)^ (si felicitari viitoarei purtatoare :) )
Peste 1 saptamana si 6 zile petrecem iar!! :madlaugh:

annutza
15.06.2008, 22:17:44
Bine ai revenit! Te asteptam cu poze.....Pupici.
Multumesc>:D<
Am pus si eu in semnatura cateva poze de pe la prieteni...zilele astea o sa le iau si pe cele profesionale. V-am pupat!

mihai_bianca
15.06.2008, 23:28:20
Am pus si eu in semnatura cateva poze de pe la prieteni...zilele astea o sa le iau si pe cele profesionale. V-am pupat!
faine pozele :D de la prieteni :D
sigur cele de la fotograf or sa fie si mai si, abia le astept :)
si eu inca astept dupa fotograf :( dar in 22 o sa le am :)

simona_ana
16.06.2008, 09:36:39
Buna fetelor! Au sosit in sfarsit si pozele mele (o parte din ele) :) Am pus cateva aici: http://picasaweb.google.co.uk/simonaana2008

Beatrice_S
16.06.2008, 09:48:16
Buna fetelor! Au sosit in sfarsit si pozele mele (o parte din ele) :) Am pus cateva aici: http://picasaweb.google.co.uk/simonaana2008
Ce mirese dragute am avut noi in luna mai...>:D

Joliutza
16.06.2008, 10:35:14
Ce mirese dragute am avut noi in luna mai...>:D

Dragutze? Frumoase...nu dragutze poate!

Beatrice_S
16.06.2008, 10:45:32
Dragutze? Frumoase...nu dragutze poate!

Faptul ca am fost si au fost toate miresele de mai frumoase nu se contesta, eu ma referam la faptul ca ce dragute sunt ca nu ne-au uitat si ca impart cu noi pozele si amintirile lor. Mie imi face o deosebita placere sa le vad insfarsit si parca uitandu-ma la fiecare mireasa retraiesc clipa in care am spus "Da".

jenisulima
16.06.2008, 10:47:50

Frumosilor, sa fiti fericiti!!!

jenisulima
16.06.2008, 10:57:46

Superbi amandoi!
Sa fiti fericiti!