PDA

Versiunea completa : program artistic muzica populara

corinaandreea
10.02.2012, 18:03:14
Buna miresici!
Mi-ar placea la nunta sa am un interpret de muzica populara(nu neaparat celebru)sau un grup care sa cante si sa danseze muzica populara ca sa incinga atmosfera:))
Stiti cumva informatii,v-ar tenta sau ati fost la nunti care sa fi avut un asemenea program?

Mada90
04.05.2012, 22:41:34
Buna miresici!
Mi-ar placea la nunta sa am un interpret de muzica populara(nu neaparat celebru)sau un grup care sa cante si sa danseze muzica populara ca sa incinga atmosfera:))
Stiti cumva informatii,v-ar tenta sau ati fost la nunti care sa fi avut un asemenea program?

Buna,

Eu o sa am ceva de genu la nunta deoarece am optat pentru dj.Am ales sa ne faca doua programe la nunta Andreea Haisan insa nu stiu daca ea canta si la Iasi.Noi suntem din Bucuresti.
Eu cred ca e ok si ca se practica chestii de genu pentru ca nu toata lumea isi permite sa angajeze formatie care sa-i faca toata noaptea atmosfera.
Eu zic sa incerci!
PUPICIIIIIIIIIII

dedairis
09.05.2012, 15:56:09
Buna,

Eu o sa am ceva de genu la nunta deoarece am optat pentru dj.Am ales sa ne faca doua programe la nunta Andreea Haisan insa nu stiu daca ea canta si la Iasi.Noi suntem din Bucuresti.
Eu cred ca e ok si ca se practica chestii de genu pentru ca nu toata lumea isi permite sa angajeze formatie care sa-i faca toata noaptea atmosfera.
Eu zic sa incerci!
PUPICIIIIIIIIIII

Buna,

imi poti da si mie pe PM detalii despre Andreea Haisan? Este scumpa?:-?

mishaz
10.05.2012, 00:23:12
si noi o vom avea pe Andreea Haisan.

Buna,

Eu zic sa incerci!
PUPICIIIIIIIIIII

lauraruxi
18.05.2012, 12:44:15
Mada 90, sa stii ca m-am intalnit aseara cu Costin si il voi avea pe el (+ inca 3 dansatori, 2 cupluri in total) la nunta .. sa faca un pic de atmosfera .. sper sa fie ok.. .:)

corinaandreea
11.07.2012, 22:57:10
Mada 90, sa stii ca m-am intalnit aseara cu Costin si il voi avea pe el (+ inca 3 dansatori, 2 cupluri in total) la nunta .. sa faca un pic de atmosfera .. sper sa fie ok.. .:)

Acest Costin canta sau doar danseaza? :)

macris
12.07.2012, 08:07:16
Noi vom avea un ansamblu popular (4 perechi) care va dansa timp de jumatate de ora. Nu prea sunt eu fan dansuri populare dar mi-a placut foarte mult de ei! Chiar fac atmosfera, danseaza si intre ei si cu invitatii :)

crystyna_087
11.09.2012, 20:45:48
vreau si eu un ansamblu de dansuri populare pentru un program de jumatate de ora la o nunta in Constanta... ce imi recomandati?

eleee
14.09.2012, 14:17:31
Pentru Bucuresti eu recomand Ansamblul folcloric Doinita.Si-au meritat fiecare banut,au dansat foarte frumos si toti invitatii au fost super incantati.

pationela
17.09.2012, 14:27:34
da tot un ansablu isi face treaba. Cam 30 de minute si ii baga si pe invitati in atmosfera (cred)

anya25
27.09.2012, 22:31:40
vreau si eu un ansamblu de dansuri populare pentru un program de jumatate de ora la o nunta in Constanta... ce imi recomandati?
incearca grupul ciobanasul au si site cu acelasi nume

katerinakass
28.09.2012, 08:59:49
Buna miresici!

Draga Corina, exact asta vreau si eu pentru nunta mea, o formatie de muzica populara, dar am vazut ca preturile sar de 1.500 de euro :-<, eu nu as vrea sa dau atatia bani pe formatie mai ales ca dau 500 de euro pe fotograf si nunta va fi intr-un cadru restrans la o pensiune la munte.

Eu m-am gandit sa imi iau o formatie de muzica populara din Republica Moldova, am vazut ca se cere in jur de 600 - 700 de euro si moldovenii din cate am auzit chiar fac atmosfera.

Intrebarea mea este:Exista cineva care a avut vre-o formatie din R.Moldova si daca da, cum a fost cat a costat si daca au fost multumiti ?

Daca mai dati nume de formatii scrieti va rog si tarifele practicate de ei $-), eu cred ca si asta este un factor foarte important in aceasta alegere.

Va multumesc pentru raspunsuri.

andreiutzaca
28.09.2012, 10:58:17
Pentru Bucuresti eu recomand Ansamblul folcloric Doinita.Si-au meritat fiecare banut,au dansat foarte frumos si toti invitatii au fost super incantati.

Buna,
poti sa ma ajuti cu un nr de contact?

Multumesc

maryanna
01.10.2012, 19:33:59
Asa cum am scris acum si in alt topic, se pare ca revin la moda ansamblurile populare, atat din punct de vedere al vestimentatiei, cat si al dansului si cantecului...Nu stiu, poate o sa iau si eu in considerare asta pentru nunta mea de la anul...

Mada90
15.10.2012, 00:51:44
Fetelor si eu consider ca o trupa de deansuri populare poate face o atmosfera super frumoasa la nunta.Eu o am angajata la nunta pe Andreea Haisan si avem un pachet in care sunt incluse si doua perechi de dansatori care sa faca atmosfera.I-am mai vazut la o nunta si sunt super faini.Asa ca faceti o alegere buna alegand trupa de dansuri populare pentru atmosfera.
Haide-ti sa ne intoarcem la traditii!!!!!!!

Fata_vesela
29.10.2012, 22:12:38
Buna,

Imi poti spune te rog cum a fost Andreea Haisan? Noi tot pe ea am vrea sa o luam.

Multumesc,

Gabi

Buna,

Eu zic sa incerci!
PUPICIIIIIIIIIII

GeorgiannaE
05.11.2012, 17:18:10
Buna miresici!

Noi i-am avut la nunta pe Taraful Cleante. Au cântat toate genurile de muzica (chiar si jazz la sosirea invitatilor)! Am fost f multumiti!

andreea.ionita
05.11.2012, 20:47:08
Va recomand un ansamblu de dansatori de populara ! Au un moment coregrafic foarte frumos pe care toata lumea il va aprecia !

ryanna_bld
06.11.2012, 10:17:38
Buna Miresici :),

Va rog sa-mi recoandati si mie un interpret/ interpreta de muzica popualara pe care l-ati avut la nunta si v-a placut sau l-ati auzit ca si invitate la alte nunti.

Eu sunt intr-o mare dilema: nu stiu daca sa aleg doar formatie sau dj + invitat.
Eu voi avea nunta in Calarasi iar invitatii vor fi jumatate rude si prieteni de-ai aprintilor mei si jumatate din ei tineri din Bucuresti. Mie una nu-mi palc formatiile de lautari care "manelizeaza" orice melodie si imi este teama sa nu am parte de asa ceva.

Din punctul meu de vedere DJ-ul ar fi cel mai protrivit dar am inteles ca nu toata lumea din provincie aprecieza doar dj-ul si eu mi-as dori pe cat posibil sa satisfac majoritatea gusturilor, astfel incat toata lumea sa se simta bine. Din acest motiv ma gandesc ca varianta cu dj + interpret de muzica populara ar fi cea mai potrivita dar sunt deschisa si la alte sugestii venite din partea voastra mai ales daca ati avut pe cienva la nunta si v-a placut.

In alta ordine de idei va rog sa-mi spuneti daca ati colaborat de curand sau ati auzit pe cineva care a colaborat cu cei de la Cvartet Arpeggione si Taraful Nicu Sutic si ce parere aveti. Am primit o oferta interesanta dar as vrea sa stu si parerea celor care au colaborat deja cu dansii.

Va multumesc si va doresc spor la pregatiri :)

Mada90
13.11.2012, 21:58:21

Va rog sa-mi recoandati si mie un interpret/ interpreta de muzica popualara pe care l-ati avut la nunta si v-a placut sau l-ati auzit ca si invitate la alte nunti.

Eu sunt intr-o mare dilema: nu stiu daca sa aleg doar formatie sau dj + invitat.
Eu voi avea nunta in Calarasi iar invitatii vor fi jumatate rude si prieteni de-ai aprintilor mei si jumatate din ei tineri din Bucuresti. Mie una nu-mi palc formatiile de lautari care "manelizeaza" orice melodie si imi este teama sa nu am parte de asa ceva.

Din punctul meu de vedere DJ-ul ar fi cel mai protrivit dar am inteles ca nu toata lumea din provincie aprecieza doar dj-ul si eu mi-as dori pe cat posibil sa satisfac majoritatea gusturilor, astfel incat toata lumea sa se simta bine. Din acest motiv ma gandesc ca varianta cu dj + interpret de muzica populara ar fi cea mai potrivita dar sunt deschisa si la alte sugestii venite din partea voastra mai ales daca ati avut pe cienva la nunta si v-a placut.

In alta ordine de idei va rog sa-mi spuneti daca ati colaborat de curand sau ati auzit pe cineva care a colaborat cu cei de la Cvartet Arpeggione si Taraful Nicu Sutic si ce parere aveti. Am primit o oferta interesanta dar as vrea sa stu si parerea celor care au colaborat deja cu dansii.

Buna,

Eu am avut-o pe Andreea Haisan ca si invitat la nunta si mi-a facut super atmosfera, a dansat toata lumea.
Mi-a facut un show pe cinste asa ca o recomand cu tot dragul.
SUCCES!!!!

sim_doinita
18.11.2012, 20:05:10

Mie mi-au placut cei de la Cleante. In acelasi timp, am auzit mai multe persoane zicand despre o trupa, nu mai stiu numele, a lui Gheorghe Rizea care cica r fi foarte buna in sensul ca abordeaza toate stilurile si fac show fara sa o dea in lautarie. Pe ei nu ii stiu personal. Astea ar fi cele 2 recomanari ca taraf.
Si eu sunt de parerea ca doar DJ nu e prea deosebit :)

sim_doinita
18.11.2012, 20:13:20
Buna,

Eu zic sa incerci!
PUPICIIIIIIIIIII

Bai cata reclama i-ai facut acestei Andreea Haisan :)) Am zis sa vad si eu ce e cu ea de o pomeneste toata lumea. Si m-am cateva filmulete cu ea si nu m-a innebunit. E buna, dar nu extraordinara..imi cer scuze daca iti este prietena :-p

Mada90
19.11.2012, 11:13:03
Bai cata reclama i-ai facut acestei Andreea Haisan :)) Am zis sa vad si eu ce e cu ea de o pomeneste toata lumea. Si m-am cateva filmulete cu ea si nu m-a innebunit. E buna, dar nu extraordinara..imi cer scuze daca iti este prietena :-p

Buna,

Nu este nici o problema.E normal sa ne ajutam intre noi miresele pe site-ul asta si sa ne recomandam una alteia pe cei realmente buni si care ne-au facut seara frumoasa la nunta.
Eu dupa seara nuntii mi-am propus ca o voi recomanda dint tot sufletul pentru seara frumoasa pe care mi-a facut-o la nunta.
Gusturile nu se discuta dar nici o sugestie nu strica.
O zi frumoasa!

krissa
09.01.2013, 01:57:37
Buna,

Si eu caut un solist / solista de muzica populara pentru un recital deoarece am deja dj dar vreau si ceva pentru impatimitii de hore si sarbe :)
Imi puteti recomanda si pe altcineva inafara de A. Haisan care este ocupata pe data pe care am eu nevoie?

Multumesc

papusha23
10.01.2013, 05:31:32
Buna,

Nu este nici o problema.E normal sa ne ajutam intre noi miresele pe site-ul asta si sa ne recomandam una alteia pe cei realmente buni si care ne-au facut seara frumoasa la nunta.
Eu dupa seara nuntii mi-am propus ca o voi recomanda dint tot sufletul pentru seara frumoasa pe care mi-a facut-o la nunta.
Gusturile nu se discuta dar nici o sugestie nu strica.
O zi frumoasa!

Ce frumos ai vorbit de ea. Ma bucur cand vad asa un feedback. Am cautat-o si eu si este foarte buna la ceea ce face. Chiar imi place si ne gandeam si noi sa cautam pe cineva care face un program de folclor. De curiozitate, ai avut si dansatori ? Cat v-a cerut si cat a cantat ?

Multumesc mult de info.

Mada90
17.01.2013, 14:27:55
Ce frumos ai vorbit de ea. Ma bucur cand vad asa un feedback. Am cautat-o si eu si este foarte buna la ceea ce face. Chiar imi place si ne gandeam si noi sa cautam pe cineva care face un program de folclor. De curiozitate, ai avut si dansatori ? Cat v-a cerut si cat a cantat ?

Multumesc mult de info.

Bună,

Noi am optat pentru mai multe programe însă la unul din programe a făcut un moment și cu dansatorii ei( două perechi).Au făcut un moment intercalat( muzică, dans , muzică, dans).
Pentru un program cere 200 Euro iar dansatorii 100 Euro.
Baftă mult și CASĂ DE PIATRĂ!

anairam_unid
18.01.2013, 14:18:21
Bună,

Noi am optat pentru mai multe programe însă la unul din programe a făcut un moment și cu dansatorii ei( două perechi).Au făcut un moment intercalat( muzică, dans , muzică, dans).
Pentru un program cere 200 Euro iar dansatorii 100 Euro.
Baftă mult și CASĂ DE PIATRĂ!
444444 mnbff ffgghh bnnnm

Mada90
21.01.2013, 11:13:55
444444 mnbff ffgghh bnnnm

Am inteles de la ea ca se poate merge si pe mai multe perechi de dansatori, dar pretul variind in functie de numarul de perechi. La 3 perechi de dansatori pretul parca era de 800 Ron.

sabina_nastase
01.02.2013, 02:10:52
Am inteles de la ea ca se poate merge si pe mai multe perechi de dansatori, dar pretul variind in functie de numarul de perechi. La 3 perechi de dansatori pretul parca era de 800 Ron.

Poti sa imi dai si mie detaliile acestor dansatori?Multumesc

iulia_mushata
19.03.2013, 22:45:55
Noi i-am avut la nunta pe Taraful Cleante. Au cântat toate genurile de muzica (chiar si jazz la sosirea invitatilor)! Am fost f multumiti!

Ai putea sa imi spui cat au costat ????

kittyv
10.04.2013, 18:47:39
buna. muzica populara intotdeauna va face invitatii sa se ridice la dans

jlix
17.08.2013, 00:37:45
Noi am avut-o pe Izabela Tomita pentru un program de o ora, si am fost foarte multumiti de alegerea facuta. A venit exact la ora la care era programata, a inceput cu cateva melodii mai lente, de masa, pentru ca se serveau sarmalele, si a trecut apoi pe muzica de dans, hore si sarbe. A cantat bine si ne-a ridicat aproape pe toti la dans. Si a fost si imbracata foarte frumos:
552339

cristina.cio
25.08.2013, 22:34:48
Noi am avut-o pe Izabela Tomita pentru un program de o ora, si am fost foarte multumiti de alegerea facuta. A venit exact la ora la care era programata, a inceput cu cateva melodii mai lente, de masa, pentru ca se serveau sarmalele, si a trecut apoi pe muzica de dans, hore si sarbe. A cantat bine si ne-a ridicat aproape pe toti la dans. Si a fost si imbracata foarte frumos:
552339

Cat te-a costat programul de o ora?

jlix
26.08.2013, 18:30:36
Cat te-a costat programul de o ora?
M-am uitat acum in mailul cu oferta. A fost 350 euro pentru o ora.

vioricamica
02.09.2013, 18:18:54
Noi am avut un grup de dansatori de populara , au facut dansul calusarilor , gaina si cateva dansuri moldovenesti.. foarte frumos , au fost foarte apreciati !

sim_doinita
02.10.2013, 18:10:59
Tot 800 de lei au costat si dansatorii cu care am tocmit noi. Si au program si de dans si de antren...i-am mai tot vazut, deja la 3 nunti in bucuresti si am fost foarte incantati! sper doar sa prinda la fel de bine si la nunta noastra :D

553534

papusha23
08.10.2013, 17:41:43
Am avut-o`la nunta pe Andreea Haisan. O adevarata artista. Am fost foarte incantati de ea si ne-am hotarat sa o chemam si la botez. :)

micu_silvia
21.10.2013, 00:31:42
Am avut-o`la nunta pe Andreea Haisan. O adevarata artista. Am fost foarte incantati de ea si ne-am hotarat sa o chemam si la botez. :)
Buna !poti sa-mi spui cat te-a costat?merci

micu_silvia
21.10.2013, 00:34:13
552339
Buna !cat te-a costat?

jlix
01.11.2013, 21:50:26
Buna !cat te-a costat?
Am dat 350 euro.

oana1112
17.12.2013, 14:18:16

Ne poti spune te rog cat te-a costat?

alex1500ro
29.01.2014, 22:42:28
As fi si eu interesata de pretul pe care il percepe Andreea Haisan.

Multumesc

Mihandy
03.04.2014, 00:06:51
Buna,

Imi poate cineva recomanda o trupa de dansatori de muzica populara?
A colaborat cineva cu ansamblul Doinita? Par destul de tineri si nu stiu cata experienta au pentru a se ridica la cel mai inalt nivel.
Multumesc pentru sugestii.

GeorgianaCnst
10.05.2014, 21:56:42
Buna,

Imi poate cineva recomanda o trupa de dansatori de muzica populara?
A colaborat cineva cu ansamblul Doinita? Par destul de tineri si nu stiu cata experienta au pentru a se ridica la cel mai inalt nivel.
Multumesc pentru sugestii.

Am avut noi nunta in februarie si i-am ales pe ei si au fost la mare inaltime! Am luat 4 perechi si o solista. Au avut 3 dansuri de-ale lor si intre dansuri au luat oamenii la dans in timp ce cantareata canta si s-a umplut ringul instant - au avut si hore si sarbe si Brasoveanca si la sfarsit au facut un joculet, lumea dansa in cerc si ei se duceau cu batistele si ii puneau in mijloc si ii pupau, apoi dadeau batista mai departe. Sa vezi ce incantati au fost invitatii! De 4 ori am fost luata la pupat :D
Stateam si ma uitam la ei cand erau pe la al doilea dans, fetele lor chiraiau si le zambeau oamenilor si apoi ma uitam la invitati cum stau cu un zambet pe fata ... sincer, a meritat! Intr-adevar sunt tineri, dar au o energie super! Eu ti-i recomand.

Ai grija insa, ca e o trupa pe care am vazut-o la un botez saptamana trecuta care face si ea joculetul cu pupatul si batista... eu bineinteles ca am iesit fericita cand m-au chemat, ca doar stiam de la nunta mea jocul...si cand m-a asezat pe batista, dansatorul lor mi-a spus ca trebuie sa ii pun bani! Am fost foarte revoltata, mai ales ca stiu ca e furaciune pe fata (daca cei de la Doinita nu au facut-o, am dedus eu ca nu e traditie). Asa ca, orice trupa ai alege, intreaba dinainte sa nu ai surprize de-astea neplacute.

Mult succes iti doresc!

mihela
27.05.2014, 17:31:40
Ne poti spune cat au costat cei de la Doinita ?

aniush
29.05.2014, 17:48:27
Buna fetelor,
Am o intrebare. Nu are legatura cu subiectul, dar cine stie sa imi raspunda? Aveti idee, mireasa la restaurant trebuie sa vina prima sau ultima?

GeorgianaCnst
02.06.2014, 19:13:31
Ne poti spune cat au costat cei de la Doinita ?

Au preturi pentru o gramada de variante, cred ca cel mai ieftin e de 600 de lei. Eu am ales pachetul de 4 perechi care a costat 1200 si solista din Moldova care a costat si ea 600.
Da-le un mail sa iti dea ei oferta, pun un link de tyoutube si e mailul in descriere (nu cred ca am voie sa dau adrwese pe forum): https://www.youtube.com/watch?v=ookQVURIRc8

GEORGI81
10.03.2015, 12:45:50
Noi am avut nunta în octombrie anul trecut și am avut-o pe doamna Elena Sima. Ne așteptam, ca oricare, la ceva antrenant, plăcut, deosebit... A fost extraordinar: toți invitații în horă, dânsa în mijloc, în costum popular, cu flăcări în călcâie, ca un nucleu de energie învârtind practic toată lumea. Impresionant! Noi nu prea ne dăm în vânt după muzica populară, am adus-o pe doamna Elena pentru părinți, pentru rudele mai în vârstă și pentru amatorii de folclor, dar am simțit că suntem români și că e musai să fim acolo la joc. La sfârșit nu se mai opreau aplauzele. Recomandăm cu încredere pentru cine vrea un moment artistic antrenant și 100% românesc.

vivianahera
05.05.2015, 09:40:29
Bună,
As dori sa am și eu la nunta o artista de muzica populara care sa cânte o repriza de maxim o ora.Va rog sa ma ajutați cu recomandări și costuri. Nu as vrea sa depășeasca 300euro...
Mulțumesc

roxy19
20.05.2015, 22:46:26
Salutare, in curand eu si sotul meu o sa fim nasi, o bucurie mareeee pentru noi...dar vrem sa facem o surpriza finilor si suntem in pana de idei :-< cum am putea sa.i surprindem placut? Dansuri populare..au deja , artificii ...la fel, ne gandeam la candy bar... programat de ei, ce cadou sa le mai facem incat sa.i bucure? Apelez atat la cele care au fost nasici dar si la viitoare miresici , ce si.au dori xadou de la nasii lor? Va rog ajutati.ma :*

vivianahera
25.05.2015, 19:38:11
Ce părere aveți de solista de muzica populara Izabela Tomita?

adadela
13.06.2015, 21:56:04
Buna miresici! Ce stiti despre contractul semnat cu formatia? Care este forma legala corecta? Noua formatia ne-a propus o intelegere intre parti, spunand ca sunt prea multe taxe de platit daca este depus contractul. :-s

anablandian
26.07.2015, 13:20:41
Noi am avut nunta în octombrie anul trecut și am avut-o pe doamna Elena Sima. Ne așteptam, ca oricare, la ceva antrenant, plăcut, deosebit... A fost extraordinar: toți invitații în horă, dânsa în mijloc, în costum popular, cu flăcări în călcâie, ca un nucleu de energie învârtind practic toată lumea. Impresionant! Noi nu prea ne dăm în vânt după muzica populară, am adus-o pe doamna Elena pentru părinți, pentru rudele mai în vârstă și pentru amatorii de folclor, dar am simțit că suntem români și că e musai să fim acolo la joc. La sfârșit nu se mai opreau aplauzele. Recomandăm cu încredere pentru cine vrea un moment artistic antrenant și 100% românesc.
Imi poti spune te rog cat a costat si daca a venit cu formatie sau negativ?
Si daca ai un nr de tel al dansei
Multumim

GeorgianaCnst
24.08.2015, 05:59:50
Bună,
As dori sa am și eu la nunta o artista de muzica populara care sa cânte o repriza de maxim o ora.Va rog sa ma ajutați cu recomandări și costuri. Nu as vrea sa depășeasca 300euro...
Mulțumesc

Are ansamblul folcloric Doinita din Bucuresti 2 soliste foarte bune, una canta din Molsdova si BucovinA, cealalta muzica de petrecere din toata tara. Nu se pune problema de 300 de euro...Din cate tin eu minte, nici 200 de euro nu consta. Iti dau mesaj privat cu adresa?

Iulyaaa
01.09.2015, 15:44:02
Bună,
Mulțumesc

Noi am avut la nunta pe cei de la dj-fotovideo.ro care ne-au adus si cantareata letitia boroi cu 2 programe de 45 de minute la 800 euro. in asta a intrat si dj-ul toata noaptea cu lumini, masina de fum, tot ce trebuie. a fost foarte frumos mi-a placut mult. dj a facut super atmosfera, ne-a dansat toata noaptea, iar cantareata mi-a placut mult, muzica populara, hore. ii recomand.

anablandian
17.10.2015, 16:58:45
Elena Sima interpreta de muzica populara care a facut un spectacol cu adevarat romanesc la nunta noastra.Un real talent si o persoana deosebita.

AndraMarian
04.03.2016, 16:07:02
Si noi ne-am bucurat de spectacolul facut de dna Elena Sima atat la nunta, cat si la botez. A emanat atat de multa voie buna si a cantat cu atata caldura la nunta incat am vrut musai sa vina si la botezul pe care l-am avut acum 2 săptămâni. Am apreciat ca toata reprezentatia a fost live (cu negativ in spate), si ca isi gândește fiecare "numar" precum o poveste. Ne-a facut si cateva surprize tare simpatice la nunta si la botez.
La nunta chiar ne faceam probleme ca nu vor dansa prea multi pe muzica populara (am avut multi prieteni care asculta alte genuri muzicale). Ne-a surprins cum a reusit dna Sima sa-i antreneze pe toti la dans.
Cu siguranta, pentru un eveniment viitor o vom chema din nou :)