PDA

Versiunea completa : Restaurant On Plonge Jr. - Mamaia

sweetangelpitz
14.03.2012, 14:20:34
Salut fetelor,

Tocmai am semnat contractul cu On Plonge Jr, din Mamaia, pentru nunta. Data: 15 septembrie 2012.
Yipii, I'm happy!

Doamna de la contabilitate de la ei este foarte amabila si deschisa.
Putem aduce noi bautura, fructe, icre.
Nu avem nimic impus de ei. Se plateste personalul separat, ca la oricare alt restaurant, ceva mai putin decat pretul meniului (aprox 1 ospatar la 20 pers si 1 bucatar la 20 pers).

Am fost de multe ori sa mancam acolo si mancarea este foarte buna.
Localul este destul de elegant, putem face cununia pe ponton.
Mesele sunt dreptunghiulare si patrate.

Puteti gasi imagini cu localul pe facebook, au si un site dar e mai greu de gasit in google.

A mai facut cineva eveniment aici? Aveti sugestii, opinii, sfaturi?
Mersii

iulika69
22.03.2012, 19:57:02
Salut fetelor,

Tocmai am semnat contractul cu On Plonge Jr, din Mamaia, pentru nunta. Data: 15 septembrie 2012.
Yipii, I'm happy!

Doamna de la contabilitate de la ei este foarte amabila si deschisa.
Putem aduce noi bautura, fructe, icre.
Nu avem nimic impus de ei. Se plateste personalul separat, ca la oricare alt restaurant, ceva mai putin decat pretul meniului (aprox 1 ospatar la 20 pers si 1 bucatar la 20 pers).

Am fost de multe ori sa mancam acolo si mancarea este foarte buna.
Localul este destul de elegant, putem face cununia pe ponton.
Mesele sunt dreptunghiulare si patrate.

Puteti gasi imagini cu localul pe facebook, au si un site dar e mai greu de gasit in google.

A mai facut cineva eveniment aici? Aveti sugestii, opinii, sfaturi?
Mersii
zi`mi te rog si mie ce preturi au la meniu si ce capacitate au?
mersi mult

sweetangelpitz
24.04.2012, 00:33:48
zi`mi te rog si mie ce preturi au la meniu si ce capacitate au?
mersi mult

Salut,
incap 120 - max 140 persoane. meniul este foarte acceptabil, in comparatie cu celalate restaurante - pe la 150 lei.
Ai vorbit cu ei?

alamonmar
21.12.2013, 19:57:57
Salut,
incap 120 - max 140 persoane. meniul este foarte acceptabil, in comparatie cu celalate restaurante - pe la 150 lei.
Ai vorbit cu ei?

Buna, miresici Sunt noua pe aici si in cautare de un restaurant cu ponton/iarba verde unde sa putem oficia ceremonia. On plonge jr suna bine si arata atractiv Stiti cumva daca se pot cumpara bauturile si cum este mancarea? De asemenea, meniul este stabilit (cateva optiuni) de ei sau poti solicita un numit meniu?