PDA

Versiunea completa : Candy bar nunta

anaid_c
16.03.2012, 14:51:58
Salut, miresicilor! Ce parere aveti de noul trend: candy bar?
Stie careva firme care se ocupa cu asa ceva in Oradea?
Poate sunt miresici care nu doresc sa apeleze la o firma specializata si vor sa si-l faca singure.
De unde se pot achizitiona bomboniere, boluri, diverse recipiente pentru bomboane la un pret rezonabil etc.?
De unde se pot achizitiona bomboane, prajiturele, acadele etc.?

Cred ca va fi o discutie extrem de "dulce"... :x:x:x
Opinii, sugestii, pareri?

andi5
16.03.2012, 15:01:22
Salut, miresicilor! Ce parere aveti de noul trend: candy bar?
Stie careva firme care se ocupa cu asa ceva in Oradea?
Poate sunt miresici care nu doresc sa apeleze la o firma specializata si vor sa si-l faca singure.
De unde se pot achizitiona bomboniere, boluri, diverse recipiente pentru bomboane la un pret rezonabil etc.?
De unde se pot achizitiona bomboane, prajiturele, acadele etc.?

Cred ca va fi o discutie extrem de "dulce"... :x:x:x
Opinii, sugestii, pareri?

este un topic aici ...gasesti mai multe info...sau vroiai numai pe oradea?
http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=25786&page=15

anaid_c
16.03.2012, 15:03:15
este un topic aici ...gasesti mai multe info...sau vroiai numai pe oradea?
http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=25786&page=15

Pe Oradea vroiam, dar multumesc pentru link, ma voi inspira si de acolo.

AnkBica
07.04.2012, 22:08:32
Buna, e interesanta ideea, am vazut si eu la cateva nunti dar dupa parerea mea nu are asa mare succes. Vreau sa-ti spun ca eu am avut la nunta un cocktail bar cu un barman specializat in asa ceva care toata noaptea doar asa a facut si a fost super, cu atat mai mult daca nunta e vara, cocktailurile sunt racoroase, cu gheata, cu sau fara alcool...oricum noua ne-a placut si a prins foarte bine. Daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie. Succes sa gasesti tot ce iti doresti!

anaid_c
09.04.2012, 08:41:46
Buna, e interesanta ideea, am vazut si eu la cateva nunti dar dupa parerea mea nu are asa mare succes. Vreau sa-ti spun ca eu am avut la nunta un cocktail bar cu un barman specializat in asa ceva care toata noaptea doar asa a facut si a fost super, cu atat mai mult daca nunta e vara, cocktailurile sunt racoroase, cu gheata, cu sau fara alcool...oricum noua ne-a placut si a prins foarte bine. Daca vrei mai multe detalii iti stau la dispozitie. Succes sa gasesti tot ce iti doresti!

Poti sa imi trimiti un mesaj privat cu datele de contact ale barmanului si cat a costat (barmanul, bauturile etc.)?
Multumesc mult!

dramatzica
12.04.2012, 11:02:58
si eu sunt pentru coktayl bar!! cred ca lumea ar fi mult mai incantata si ar putea profita pe deplin de deliciile preparate, pe cand de bombonele profita mai mult copiii sau te incanta doar cu privirea :)
daca vrei poti sa iti cumperi singura niste boluri de sticla de la Microlit si bombonele si sa iti faci tu cateva pe o masa pe care pui si fructele, prajiturele, fantana de ciochi daca ai....
mie mi-a facut Mia Susman (decoratoarea) 2 boluri mari de sticla cu Rafaelo si cirese care au fost de mare efect si au fost devorate repede :P

fandreeaf
26.04.2012, 11:45:11
Cred ca totusi Micr...-ul este cam scump :(, boluri frumoase si tot felul de borcanase se gasesc pe la supermarket-urile mai mari, iar la ikea e "lumea lor" , accesorizate cu panglici si fundite pe care le puteti cumpara de la Magazinul Universal Cr..ul:))
Bombonelele dac le iei la vrac nu cred ca sunt asa scumpe ... numai timp si nervi sa aveti :P

ionnutza
03.05.2012, 12:20:16
Pe Oradea vroiam, dar multumesc pentru link, ma voi inspira si de acolo.

La cei de la cauttort.ro am vazut pe facebook candy bar. ei au o cofetarie pe decebal in loc la fostul SMO
Oricum au si site si pe facebook ii gasesti. Am atasat si o poza de pe pagina lor de facebook.

Coryna88
03.06.2013, 19:19:54
cat costa aproximativ un candy bar?

esterag
12.08.2013, 16:15:02
La cei de la cauttort.ro am vazut pe facebook candy bar. ei au o cofetarie pe decebal in loc la fostul SMO
Oricum au si site si pe facebook ii gasesti. Am atasat si o poza de pe pagina lor de facebook.

Ce preturi au cei de la cauttort pentru un candy bar?