PDA

Versiunea completa : Marturii...

katypetre
27.06.2012, 02:12:26
Fetelor,voi la ce marturii v-ati gandit?
Eu, initial ma gandisem ca in timpul nuntii sa facem o poza cu fiecare familie in parte la masa si dimineata cand pleaca sa le-o dam, dar prietena mea mi-a zis ca e complicat pt fotograf,ca cica nu are timp...............
Alta idee era ca sa cumpar sticlute pt vin si sa lipim si o poza cu noi 2 pe sticluta........
Astept ideile si parerile voastre!
Spor la miresit!

onlyforyou
05.07.2012, 19:15:21
Fetelor,voi la ce marturii v-ati gandit?
Eu, initial ma gandisem ca in timpul nuntii sa facem o poza cu fiecare familie in parte la masa si dimineata cand pleaca sa le-o dam, dar prietena mea mi-a zis ca e complicat pt fotograf,ca cica nu are timp...............
Alta idee era ca sa cumpar sticlute pt vin si sa lipim si o poza cu noi 2 pe sticluta........
Astept ideile si parerile voastre!
Spor la miresit!
Noi ne-am gandit tot la fotografii cu noi si cu fiecare familie la primire in restaurant si am dicsutat cu cei care se vor ocupat de poze si filmare si mi s-a spus ca intradevar este un pic cam complicat pt ca ar treb sa stea sa le imprimeze toata noaptea ceea ce ar insemna ca ar rata momente importante din nunta....Dar a ramas sa vedem cu cateva sapt inainte de nunta si daca nu au alte nunti in ziua nuntii noastre o-r sa ia unul dintre angajati sa se ocupe de imprimarea pozelor personalizate ca sa le putem da dimineata invitatilor.

katypetre
09.07.2012, 15:06:26
Eu nu ma mai complic cu poze, sticlute cu vin,......smd!
O sa tin cont de tematica nuntii mele si cand ma duc la europa, la bucuresti, arunc o privire si la marturiile de pe acolo sa vdm ce o sa gasesc sa se potriveasca.....daca nu, o sa ma ajute fata care se ocupa de decor.:)>-
Spor la miresit!

cristeo84
09.07.2012, 17:38:24
Eu nu ma mai complic cu poze, sticlute cu vin,......smd!
O sa tin cont de tematica nuntii mele si cand ma duc la europa, la bucuresti, arunc o privire si la marturiile de pe acolo sa vdm ce o sa gasesc sa se potriveasca.....daca nu, o sa ma ajute fata care se ocupa de decor.:)>-
Spor la miresit!
buna daca ai ales firma de decor ei se ocupa de tot ce putin asa a fost la mine.galia se ocupa de tot de la invitatii pana la ornamente pe mese ,lumanarii,marturii etc.te sfatuiesc sa vb cu cei de la decoratii direct asa iti vor face marturiile in functie de tema nuntii tale.pupici

katypetre
10.07.2012, 01:03:52
buna daca ai ales firma de decor ei se ocupa de tot ce putin asa a fost la mine.galia se ocupa de tot de la invitatii pana la ornamente pe mese ,lumanarii,marturii etc.te sfatuiesc sa vb cu cei de la decoratii direct asa iti vor face marturiile in functie de tema nuntii tale.pupici
Multumesc mult! Chiar astazi am vb cu tipa care se ocupa de decor, nu am vb de marturii ,am vb de decorul pt cununia civila si biserica,masini..... Mi s-a parut ca au preturi acceptabile. O sa vb si cu Galia sa vdm ce preturi au si ei. Multumesc mult! Pupici!

Lia_145
26.07.2012, 13:15:31
Am vazut ca mai multe dintre voi v-ati gandit la aceleasi marturii la care m-am gandit si eu si anume poze cu invitatii..Eu ma gandeam ca la primirea invitatilor in restaurant sa facem si cate o poza cu ei care sa fie imprimate pana la sfarsitul nuntii si puse in rame foto. Sper sa nu fie prea complicat, vom discuta acest aspect cu cei de la foto, dupa ce ii vom alege. Mi se pare o idee buna si cred ca va fi apreciat genul acesta de marturii, mie mi-ar placea sa primesc asa ceva ca marturie la o nunta.

katypetre
26.07.2012, 15:44:31
Am vazut ca mai multe dintre voi v-ati gandit la aceleasi marturii la care m-am gandit si eu si anume poze cu invitatii..Eu ma gandeam ca la primirea invitatilor in restaurant sa facem si cate o poza cu ei care sa fie imprimate pana la sfarsitul nuntii si puse in rame foto. Sper sa nu fie prea complicat, vom discuta acest aspect cu cei de la foto, dupa ce ii vom alege. Mi se pare o idee buna si cred ca va fi apreciat genul acesta de marturii, mie mi-ar placea sa primesc asa ceva ca marturie la o nunta.

Buna!
Tre sa vb cu cei de la foto, in primul rand sa-ti spuna daca au timp ca pana dimineata sa le imprime.
Daca au timp, e ok, mie mi se pare o idee super........:">

Lia_145
26.07.2012, 15:50:21
Buna!
Tre sa vb cu cei de la foto, in primul rand sa-ti spuna daca au timp ca pana dimineata sa le imprime.
Daca au timp, e ok, mie mi se pare o idee super........:">

Deocamdata nu am ales fotograful, dar vom discuta cu ei acest aspect cand ii vom alege. Oricum din ofertele pe care mi le-au trimis cativa dintre ei, observ ca toti includ in pret si un asistent sau chiar un al doilea fotograf. In acest caz, cred ca se vor descurca...