PDA

Versiunea completa : Restaurant MONTE CARLO

lavinia-iulian
19.10.2012, 14:15:16
buna,miresici!sunt o miresica de 2013...noi am ales restaurant MONTE CARLO....tinand cont k nu ne aflam in tara...am facut aceasta alegere bazandu-ne doar pe pozele de pe net si din putinile pareri auzite....dak vreo una ma poate ajuta cu mai multe informatii i-as fi recunoscatoare!

StefanaAsavei
18.03.2013, 00:59:11
buna,miresici!sunt o miresica de 2013...noi am ales restaurant MONTE CARLO....tinand cont k nu ne aflam in tara...am facut aceasta alegere bazandu-ne doar pe pozele de pe net si din putinile pareri auzite....dak vreo una ma poate ajuta cu mai multe informatii i-as fi recunoscatoare!

Salut! E o alegere f buna tinand cont de locatie. Bine e ca poti face si o nunta mai mare (datorita faptului ca e cu etaj) si o nunta mai micuta...folosind doar partea de jos. Din cate stiu (din ce m-am interesat si eu) nu ti se pune la dispozitie decat localul pp-zis (50 lei scaun). Adica tot ce inseamna bucatarie, ospatari, muzica...etc trebuie sa cauti si sa aduci tu.
P.S. Nu pot garanta ca nu s-a schimbat ceva sau daca nu iti pun la dispozitie o firma de catering. :)

alexandra211085
16.04.2013, 14:05:53
La Monte Carlo avem si noi, am fost in 2010 la o nunta acolo si ne-a placut foarte mult. Restaurantul e spatios, luminat corespunzator, mancarea e gustoasa, e elegant si finut.
Nu e adevarat ca nu ti se pune la dispozitie bucataria,nu stiu daca exista vreun restaurant care organizeaza nunti si nu iti pun la dispozitie un meniu...
Poti alege din mai multe variante de meniuri sau poti veni cu o idee proprie, dupa cum doresti. La ei e in jur de 150 lei/meniu, au deci si bucatarie, si ospatari, si sef de sala, tot ce trebuie. Tu trebuie sa vorbesti cu firma de decoratiuni, sa iti cumperi tortul, prajiturile, bautura si sa faci rost de muzica.
Ce e aiurea e ca te obliga prin contract sa decorezi sala cu o anumita firma, Dream Party, care are preturi cam maricele dar macar lucreaza frumos si cu gust.
Sper ca ti-am fost de ajutor!