PDA

Versiunea completa : Popas Cucorani

teo2906
11.11.2012, 12:43:27
buna fetelor!!! am deschis acest subiect pt a ne impartasi gandurile si impresiile despre Restaurant Cucorani...
Sunt tare curioasa ce parere au fostele miresici precum si viitoarele miresici despre acest local,daca au fost multuminte de servicii...etc...
va astept parerile!!!

alexutza_23
11.11.2012, 13:14:40
buna fetelor!!! am deschis acest subiect pt a ne impartasi gandurile si impresiile despre Restaurant Cucorani...
Sunt tare curioasa ce parere au fostele miresici precum si viitoarele miresici despre acest local,daca au fost multuminte de servicii...etc...
va astept parerile!!!
Nu am fost niciodata la Cucorani, dar toata lumea lauda mancarea de acolo...ca este buna si multa si ieftina...
Nu stiu cum sunt meniurile la nunti.:D

ramo01
12.11.2012, 13:52:56
Buna fetelor! Mancarea e f buna la Cucorani si ieftina! ai ales un local bun, felicitari!

teo2906
12.11.2012, 20:47:23
Buna fetelor! Mancarea e f buna la Cucorani si ieftina! ai ales un local bun, felicitari!

multumesc!!! sper sa fie totul bine!!deocamdata am auzit doar cuvinte de lauda :)

Lyv25
13.11.2012, 12:30:25
multumesc!!! sper sa fie totul bine!!deocamdata am auzit doar cuvinte de lauda :)

In ceea ce priveste mancarea e de nota 10......eu stiu insa ca acolo salile de nunti sunt toate cu stalpi sau separeuri...mie una nu imi plac acest gen de sali....dar acuma depinde de fiecare...

Deea10
08.01.2013, 00:06:59
salutare!LA MULTI ANI PE 2013!sunt noua pe aici!!snt o viitoare miresica si voi avea nunta la Popas cucorani!sper ca e o alegere buna!!as dori si eu pareri de la fostele miresici!!

Deea10
10.01.2013, 22:57:13
Multumesc de informatii teo,am sa ma orientez in privinta aranjamentelor....in sala de sus avem nunta! pe 18 august!!deocamdata am luat sala,muzika,fotograf, o parte din bauturile alcoolice si cam atat,deacum se pare ca incepe fuleala:)))!!prajituri am inteles k nu fac ei..iar tortul ramane la alegerea noastra,nu ne impune tortul de la ei!!!!spor la pregatiri!!

Deea10
10.01.2013, 23:22:03
[QUOTE=teo2906;4836890]
tocmai astazi am fost pentru prima data si am probat cateva rochii insa nu m-am hotarat nici una nu a fost WOW:)))!, m-ar bat e un gand sa merg pana la Piatra daca nu ma incanta nimik din Suceava sau Iasi, numai sa treaca gerul asta!!Dan Dobos ne canta!!!tu ti-ai achizitionat rochia???esti miresica inaintea mea:D

teo2906
10.01.2013, 23:28:05
[QUOTE=teo2906;4836890]
tocmai astazi am fost pentru prima data si am probat cateva rochii insa nu m-am hotarat nici una nu a fost WOW:)))!, m-ar bat e un gand sa merg pana la Piatra daca nu ma incanta nimik din Suceava sau Iasi, numai sa treaca gerul asta!!Dan Dobos ne canta!!!tu ti-ai achizitionat rochia???esti miresica inaintea mea:D

ce de a coincidente...avem nunta in aceiasi sala...cu aceiasi muzica...:)
nu inca nu am luat rochita...parca mi-e frica sa iau asa din timp si sa nu vad alta sa imi fure ochii.O sa o achizitionez prin martie aprilie cam asa sunt planurile..

Lyv25
11.01.2013, 13:04:51
Multumesc de informatii teo,am sa ma orientez in privinta aranjamentelor....in sala de sus avem nunta! pe 18 august!!deocamdata am luat sala,muzika,fotograf, o parte din bauturile alcoolice si cam atat,deacum se pare ca incepe fuleala:)))!!prajituri am inteles k nu fac ei..iar tortul ramane la alegerea noastra,nu ne impune tortul de la ei!!!!spor la pregatiri!!

Buna dragi miresici....pt tortulet va pot recomanda un laborator unde se fac niste torturi extraordinare. (asta daca vreti ceva mai special)...este situat in comuna Vladeni..iar pe doamna o puteti gasi pe Facebook- Mariana's Cakes Mariana Vatamaniuc...mie mi-a facut un tort superb in forma de valize (pt ca tema nuntii a fost "calatoriile")...succes in alegeri!!

mada_m90
03.05.2014, 00:08:26
Impresii si sfaturi despre popas cucorani nu ne mai spune nimeni?