PDA

Versiunea completa : recomandati-mi un chirurg dentar bun, va rog!

mariaioana77
20.02.2013, 11:20:44
Am de cateva zile niste dureri la o masea de minte. Am fost la doctorul meu stomatolog,care e f bun dealtfel si mi-a zis ca trebuiesc operata ca sa se face extractia iar asta nu e de competenta lui. Mi-a recomandat 2 doctori in Focsani, Dr Lupascu( nu gasesc neam un nr de tel pe net,daca ma poate ajuta cineva cu un nr de tel) si Dr Taban,si un Dr in Bucuresti.
Acum mai stiti si alti dr buni in asta? sau stiti ceva de cei mentionati?
cineva mi l-a recomandat p Dr Strungaru Gabriel,insa nu stiu incatro s-a apuc si tre sa merg cat mai repede ca deja am ceva vreme de cand abia pot manca

alina512
20.02.2013, 15:10:39
Am de cateva zile niste dureri la o masea de minte. Am fost la doctorul meu stomatolog,care e f bun dealtfel si mi-a zis ca trebuiesc operata ca sa se face extractia iar asta nu e de competenta lui. Mi-a recomandat 2 doctori in Focsani, Dr Lupascu( nu gasesc neam un nr de tel pe net,daca ma poate ajuta cineva cu un nr de tel) si Dr Taban,si un Dr in Bucuresti.
cineva mi l-a recomandat p Dr Strungaru Gabriel,insa nu stiu incatro s-a apuc si tre sa merg cat mai repede ca deja am ceva vreme de cand abia pot manca

Eu pot sa iti recomand unul din Iasi bunsi mai ieftin decat cei de la noi :-" Doar ca e cam departe si tre' sa-ti faci programari in general. Sotul meu nu a fost incantat de Dr. Taban.

mariaioana77
20.02.2013, 19:35:12
....nici nu stiu ce sa zic,a avut si sotul tau aceisi problema?

mihapet
21.02.2013, 09:54:06

La asta s-a dus soacra-mea de i-a pus placa. acum are gingiile varza caci nu i-a luat bine masura, iar placa nu s-a potrivit. Daca e o operatie mai complicata, mai bine te duci intr-un oras mai mare unde poti alege un chirurg bun. Eu recomand Bucurestiul, dar asta ca sunt bucuresteanca si pentru ca ai de unde alege un medic bun. Restul oraselor nu stiu cum sunt. Si de Iasi am auzit ca e ok la capitolul asta.

mariaioana77
21.02.2013, 13:32:39
e clar ca dr taban a cazut,oricum l-am sunat si a fost cam flegmatic,deloc politicos. ....mai astep si alte pareri,saptamana viitoare vreau sa merg.stiu unul in bucuresti insa nu am cu cine lasa copilul,de asta trebuie sa merg in focsani pana la urma