PDA

Versiunea completa : Restaurant Eos

Adina_22
05.08.2013, 10:50:19
Miresici de Iasi, ati auzit ceva despre restaurantul Eos?

E in Rediu si are piscina exterioara.

Ar fi interesanta o nunta acolo.

Stiti ceva detalii despre cum ar fi o nunta la Eos?

reeaandreea
06.08.2013, 21:03:12

Eu l am ales pentru nunta mea :) []
Pe 6 iulie au avut primul eveniment si au amenajat totul foarte frumos.

Adina_22
09.08.2013, 12:47:21
Reeandreea, tu cati invitati o sa ai? Ai auzit si tu ca se cere minim de 100 de invitati?

reeaandreea
14.08.2013, 15:55:16
Reeandreea, tu cati invitati o sa ai? Ai auzit si tu ca se cere minim de 100 de invitati?
Da. Si noua ne au spus ca numarul minim este de 100 de invitati.in rest ce pot sa spun..pretul meniului variaza de la 160 ron de persoana la 250 ron all inclusive.

RuxM
14.08.2013, 20:06:43
buna fetele,
am gasit pe pagina lor de facebook[]cateva foto.

Adina_22
14.08.2013, 22:44:19
buna fetele,
am gasit pe pagina lor de facebook[]cateva foto.

RuxM, ai nunta pe 21 iunie 2014? Atunci nu e post? ca eu stiam ca nu se fac atunci nunti....

CojocaruCriss
09.10.2013, 12:10:59

buna, sora mea a lucrat acolo 2 veri si din ce stiu de la ea e ca patronii sunt f de treaba si receptivi, iar la evenimente speciale au grija sa iasa totul f bine :)

reeaandreea
14.10.2013, 21:43:27
buna, sora mea a lucrat acolo 2 veri si din ce stiu de la ea e ca patronii sunt f de treaba si receptivi, iar la evenimente speciale au grija sa iasa totul f bine :)

ma bucur sa aud asta. eu am cateva emotii cu mancarea...sper sa fie totul ok

CojocaruCriss
18.10.2013, 12:18:38
ma bucur sa aud asta. eu am cateva emotii cu mancarea...sper sa fie totul ok

Trebuie sa fie ok, nu se poate altfel :) Spor la pregateli :)

rebeca90
12.11.2013, 16:42:42
Buna fetelor! Eu am avut nunta la Eos in vara 2013. Totul a fost super! Sefii ne-au oferit exact ceea ce ne-au promis, ba chiar mai mult, am avut si surprinze placute. Sala a aratat superb si mancarea a fost multa si buna. Va recomand sa va faceti nunta acolo pentru ca noaptea totul arata de vis. :*

reeaandreea
12.11.2013, 22:45:21
Buna fetelor! Eu am avut nunta la Eos in vara 2013. Totul a fost super! Sefii ne-au oferit exact ceea ce ne-au promis, ba chiar mai mult, am avut si surprinze placute. Sala a aratat superb si mancarea a fost multa si buna. Va recomand sa va faceti nunta acolo pentru ca noaptea totul arata de vis. :*

Ma bucur sa aud asta! abia astept sa vad cum o sa fie totul :)

miresica.de.mai
25.03.2014, 12:53:43
Buna fetelor! eu am nunta la Eos pe 24 mai 2014, deci peste foooooarte putin timp. Din cate vad pe aici, eu o sa fiu prima :D
Am auzit numai lucruri foarte bune despre Eos, doamna Mihaela este foarte cooperanta, singura grija pe care mi-o fac este in legatura cu mancarea, am auzit de la cei care au fost aici la nunti in 2013, ca nu ar fi fost pe masura asteptarilor, deoarece a fost adusa de o firma de catering.
Spor la pregatiri!

CojocaruCriss
03.04.2014, 17:23:07
Buna fetelor! eu am nunta la Eos pe 24 mai 2014, deci peste foooooarte putin timp. Din cate vad pe aici, eu o sa fiu prima :D
Am auzit numai lucruri foarte bune despre Eos, doamna Mihaela este foarte cooperanta, singura grija pe care mi-o fac este in legatura cu mancarea, am auzit de la cei care au fost aici la nunti in 2013, ca nu ar fi fost pe masura asteptarilor, deoarece a fost adusa de o firma de catering.
Spor la pregatiri!

Buna, din cate stiu de la sora mea (care lucreaza ca si sezonier acolo) restaurantul are bucatar si mancarea se gateste acolo, nu am auzit niciodata de vreo firma de catering. Bafta la pregatiri ca mai ai putin :)

reeaandreea
01.06.2014, 18:13:34
Spor la pregatiri!

Buna,
Sper sa ne spui cateva impresii acum ca a trecut evenimentul :)

cpan
06.11.2014, 09:28:40
Buna ziua,
a mai facut cineva nunta anul acesta? :Dsi noi cautam un restaurant si is curios cum e aici la Eos? este incapator pentru 130-150 de persoane, ramane loc si pentru locul de dans si formatie? se pune accent pe detalii, servirea cum este? dar mancarea? stiti si cam cat costa pentru sezonul 2015? multumesc! :)

reeaandreea
29.03.2015, 01:43:13
eu am avut nunta la eos anul trecut . Tot ceea ce a tinut de restaurant a fost perfect.Nu am absolut nici un repros. Servirea a fost de nota 20 , mancarea la fel iar invitatii nostri s au simtit minunat. Sper sa o tina tot asa in continuare.