PDA

Versiunea completa : Porumbei albi la Biserica

elena112
02.09.2013, 21:04:44
imi place foarte mult ideea de a avea porumbei albi la Biserica, am cautat pe net porumbei albi braila sau galati si am gasit un site cu o prezentare foarte frumoasa cu poze superbe. Porumbeii toti albi sunt eliberati de miri dintr-un aranjament deosebit. Am vazut ca fac si sedinte foto. Aveti mai multe informatii??????

dodo09
03.09.2013, 14:34:48
imi place foarte mult ideea de a avea porumbei albi la Biserica, am cautat pe net porumbei albi braila sau galati si am gasit un site cu o prezentare foarte frumoasa cu poze superbe. Porumbeii toti albi sunt eliberati de miri dintr-un aranjament deosebit. Am vazut ca fac si sedinte foto. Aveti mai multe informatii??????
noi i-am avut anul trecut pe cei de la "Porumbei Albi Braila". Intreaba ce detalii te-ar interesa si eu am sa iti raspund cu drag!

elena112
05.09.2013, 19:50:17
noi i-am avut anul trecut pe cei de la "Porumbei Albi Braila". Intreaba ce detalii te-ar interesa si eu am sa iti raspund cu drag!
am vazut din poza de la avatar ca ati facut si sedinta foto cu ei, presupun ca au iesit foarte frumos pozele, a fost frumoasa treaba cu aranjamentul la Biserica? au fost seriosi acei oameni care se ocum cu porumbeii?

dodo09
06.09.2013, 12:00:56
am vazut din poza de la avatar ca ati facut si sedinta foto cu ei, presupun ca au iesit foarte frumos pozele, a fost frumoasa treaba cu aranjamentul la Biserica? au fost seriosi acei oameni care se ocum cu porumbeii?
deci sa le luam pe rand...poze iti pot da profilul de facebook...si tragi tu concluzia;))
aranjamentul de la biserica a facut deliciul invitatilor caci dupa ce am iesit din biserica auzeam in spatele meu doar..ce o fi in "cutia" aia:) mai ca nu se faceau pariuri;;)
legat de seriozitate...pot doar sa le multumesc si acum pentru faptul ca daca nu insistau cu sunatul in jurul orei stabilite pentru sedinta foto acum nu mai aveam ce sa iti povestesc legat de porumbei:) uitasem complet de ei..

nutzy
08.10.2013, 19:22:03
Multumita recomandarilor tale am identificat acest site cu aranjament deosebit din Braila si intamplarea face ca i-am vazut si la o nunta ai unei prietene. Aranjamentul alb din care au fost eliberati porumbeii ,la iesirea din biserica, si porumbeii rotari de pe covorul rosu au fost spre deliciu invitatilor. Deasemenea porumbeii rotari au fost folositi la sedinta foto in gradina publica. Mi-a placut foarte mult. Nota 10.