PDA

Versiunea completa : Restaurant Crystal

Punk_Azz
26.03.2014, 13:53:44
Buna fetelor!

Printre restaurantele deschide recent in Iasi se numara si Crystal, in Pacurari. Noi vom cununa acolo la anul si am inteles ca au o oferta f. buna iar locatia e f. frumoasa. Eu sunt singura care nu a vazut sala, dar atat viitori finuti cat si logodnicul meu o lauda :) Stiu ca in seara nuntii se ofera 6 camere de cazare, dar mai multe nu-mi amintesc :">

Cu speranta ca o sa fie de folos cuiva informatiile, va doresc spor la pregatiri!

anemona005
14.09.2014, 12:48:37
Buna miresicilor,

A fost cineva dintre voi la acest restaurant pana acum?
Sunt foarte curioasa cum e servirea, daca sunt atenti ospatarii, daca e cald vara, mancarea daca e aranjata frumos.
Eu inca nu am fost la nici o nunta sau botez acolo si ca sunt deschisi de putin timp, iar din poze e absolut superb restaurantul.
Poate aveti voi prieteni sau alte experiente si le impartasiti si cu noi.

Punk_Azz
10.02.2015, 00:53:46
Am niste rude care au facut revelionul acolo si n-au avut nimic de reprosat, s-au simtit bine. N-am intrat in detalii, dar cred ca mi-ar fi zis daca ar fi fost ceva mai dubios :)

IrinaAndreea
15.01.2016, 12:05:43
Buna! :D Imi poate oferi cineva informatii recente despre restaurantul Crystal? [-o< Site-ul nu se incarca si nu reusesc sa ajung la ei pana la inceputul lunii viitoare. Multumesc anticipat.

ioana1990
11.07.2016, 00:33:36
Buna fetelor,

Are cineva o parere recenta despre restaurantul Crystal? Am vazut ca au doua sali, noua ne-a placut foarte mult salonul Crystal. Multumesc pentru orice informatie, catusi de mica :D

IrinaAndreea
19.07.2016, 10:36:37
Buna din nou,

Asa cum am scris si la topicul celalalt, am ales si noi Crystal, dar sala Rubin (la momentul alegerii sala noua nu era gata oricum, dar intr-adevar este superba). :x Am auzit numai de bine despre ei, sper sa fie asa...si fotograful pe care l-am ales i-a laudat. Inca nu am fost la vreun eveniment acolo, dar sper sa ajungem inainte de nunta noastra la o petrecere ca sa pot spune mai multe despre servire si atitudinea personalului. :D

ioana1990
23.07.2016, 12:54:28
Intr-adevar, tot ce am putut gasi pe internet a fost doar cu pareri f bune despre personal si sali, iar salonul pare fix ce ne doream. Sper sa fie ok. Eu mai mult am emotii pt ca am fost nevoita sa schimb sala, si am optat pentru restaurantul lor fara sa vad salile.

Nunti superbe, miresici :)

ioana1990
23.07.2016, 12:56:29
Buna din nou,

Asa cum am scris si la topicul celalalt, am ales si noi Crystal, dar sala Rubin (la momentul alegerii sala noua nu era gata oricum, dar intr-adevar este superba). :x Am auzit numai de bine despre ei, sper sa fie asa...si fotograful pe care l-am ales i-a laudat. Inca nu am fost la vreun eveniment acolo, dar sper sa ajungem inainte de nunta noastra la o petrecere ca sa pot spune mai multe despre servire si atitudinea personalului. :D

Pot sa te intreb ce fotograf ai ales? :)

IrinaAndreea
03.11.2016, 17:10:57
Intr-adevar, tot ce am putut gasi pe internet a fost doar cu pareri f bune despre personal si sali, iar salonul pare fix ce ne doream. Sper sa fie ok. Eu mai mult am emotii pt ca am fost nevoita sa schimb sala, si am optat pentru restaurantul lor fara sa vad salile.

Nunti superbe, miresici :)

Cu siguranta va fi super, eu una abia astept! \:D/ Poate mergem intre timp la Revelion sau la Valentine's Day sa vedem cum e. Pe mine VD party ma tenteaza, sa vad daca o sa si reusim. Voi aveti sala noua? :>

PS: Legat de fotograf, ti-am dat mesaj privat - sper ca l-ai vazut.