PDA

Versiunea completa : Jubileu Ballroom - Constanta

Caliopeea
30.07.2014, 11:08:01
Dragelor,

Un salon nou pentru nunti s-a deschis in Constanta. Nu am fost sa il vad pana acum dar din cele auzite e dragut si practic pentru a organiza atat nunti cat si alte evenimente. Pana acum am vazut doar site-ul de Facebook dar o sa il vizitez curand si atunci o sa pun niste poze.

Caliopeea
10.12.2014, 15:09:03
Imi pare rau ca a durat atat de mult. Am fost, am vazut, mi-a placut. :) Nu am facut poze dar au un site www.jubileuballroom.ro (http://www.jubileuballroom.ro) - pentru cele care doresc mai multe informatii cred ca este mai simplu sa acceseze site-ul (sper ca nu e vreo problema ca am pus numele site-ului).

Dragelor,

Un salon nou pentru nunti s-a deschis in Constanta. Nu am fost sa il vad pana acum dar din cele auzite e dragut si practic pentru a organiza atat nunti cat si alte evenimente. Pana acum am vazut doar site-ul de Facebook dar o sa il vizitez curand si atunci o sa pun niste poze.

Iuliana_R
10.12.2014, 22:14:35
Jubileu Ballroom - salon nou, frumos, fara stalpi dar foarte mic. Si eu am fost acolo, era amenajat pentru un eveniment de aprox 120 pers (nu 140 cat este maximul recomandat pe site) si in zona de dans nu aveau loc mai mult de 15-20 persoane inghesuite.
Pentru evenimente restranse, de 50-80 persoane este perfect. Mai mult de atat si nu o sa aveti loc nici sa va ridicati de la masa...