PDA

Versiunea completa : Miresici de Septembrie 2015

Adina_Adu
24.10.2014, 15:26:12
Hei miresici de Septembrie!

Suntem destul de multe si mi-ar placea sa stiu in ce stadiu sunteti si voi cu pregatirile.
Am citit topicul Miresici de 2015 cap-coada,dar ar fi dragut sa avem un grupulet al nostru,in care sa ne impartasim progresele. ;))

Alina7
24.10.2014, 19:23:58
Hei miresici de Septembrie!

Suntem destul de multe si mi-ar placea sa stiu in ce stadiu sunteti si voi cu pregatirile.
Am citit topicul Miresici de 2015 cap-coada,dar ar fi dragut sa avem un grupulet al nostru,in care sa ne impartasim progresele. ;))

Hei, avem nunta in aceeasi zi :) Noi momentan avem urmatoarele:

-restaurant, foto-video, formatie
-nasi
-rochie+voal, hair&make-up
-am vb la Biserica, dar fiind in Ilfov, deci nu asa aglomerata, ni s-a spus sa revenim dupa Anul Nou

Cred ca momentan stam foarte bine, am mai vorbit si cu 2 firme pt aranjamentele florale, dar mai astept pana sa semnez vreun contract, iar pt papetarie ma va ajuta un prieten cu designul invitatiilor, place-cardurilor, numelor de masa si meniurilor (vom avea tema calatoriilor) si trebuie sa gasesc o tipografie unde sa le imprim.

Adina_Adu
24.10.2014, 22:43:11

-nasi
-am vb la Biserica, dar fiind in Ilfov, deci nu asa aglomerata, ni s-a spus sa revenim dupa Anul Nou

Cred ca momentan stam foarte bine, am mai vorbit si cu 2 firme pt aranjamentele florale, dar mai astept pana sa semnez vreun contract, iar pt papetarie ma va ajuta un prieten cu designul invitatiilor, place-cardurilor, numelor de masa si meniurilor (vom avea tema calatoriilor) si trebuie sa gasesc o tipografie unde sa le imprim.

Hei,
Dar tu chiar stai foarte bine...eu nu am decat biserica,restaurant,formatie si nasi.Make-up si hair inca nu stiu..adica stiu pe cine vreau,dar nu am stabilit nimic inca.
Acum ne gandim la foto-video,dar nici in privinta asta nu ne-am hotarat.
Ca si tema eu as vrea ceva romantic-vintage,nu stiu cum sa denumesc tema asta..cu flori roz,mov,alb pal,sterse asa,sper ca se intelege ce zic :)))
Spor la pregatiri! :*

belanae
26.10.2014, 16:54:50

-nasi

Buna!
Noi avem restaurant,nasi,foto-video si am vb pt aranjamente florale.
Suntem in cautare de muzica,asa ca daca aveti o recomandare,e binevenita :D
Pt rochita astept targul din februarie,tu ce rochita ti-ai luat?

Alina7
29.10.2014, 18:35:19
Buna!
Noi avem restaurant,nasi,foto-video si am vb pt aranjamente florale.
Suntem in cautare de muzica,asa ca daca aveti o recomandare,e binevenita :D
Pt rochita astept targul din februarie,tu ce rochita ti-ai luat?

Buna! La muzica am ales formatia Select Focsani, dar nu mai sunt disponibili pe 5 septembrie. Si noi aveam initial pe 5, dar am mutat pe 19 ca sa putem semna cu ei.

Rochita am luat-o de la Vera Sposa, au avut reduceri la modelele din stoc in septembrie :)

anapopa
30.10.2014, 09:58:49
Fetelor va recomand george macovei la poze ! Noi am fost mai mult decat multumiti !!! Iar pt partea de papetarie..invitatii placecarduri meniuri candy bar am lucrat cu luruhandmade de p faceb, au fost super fetele !

Irina2015
10.11.2014, 15:02:45
Buna,

Ma alatur si eu voua :)

Noi momentan am bifat:
-restautantul
-biserica
-nasii

Ne propunem zilele acestea sa rezolvam cu foto-video.

Succes si sper sa mai impartasim multe alte pareri relevante!

Irina2015
10.11.2014, 15:07:07
Si formatia o avem stabilita, uitasem sa specific.

Irina2015
10.11.2014, 23:10:35
Astept cu interes poate voi schimba pareri cu miresici care au ales Restaurantul Latin pentru nunta.

Spor la pregatiri!

danutzys
11.11.2014, 11:21:38
Si eu, si eu printre voi:))
Aven nasi, local, formație, foto-video. Zilele acestea vrem sa vorbim si la biserica..sa fim siguri ca gasim ora potrivita:)

Spor in toate, miresici!

Irina2015
11.11.2014, 13:55:55
Si eu, si eu printre voi:))
Aven nasi, local, formație, foto-video. Zilele acestea vrem sa vorbim si la biserica..sa fim siguri ca gasim ora potrivita:)

Spor in toate, miresici!

Bun, ati fost harnicuti! :) Deci multa lume cu nunta in septembrie a ales deja foto-video. Pana la sfarsitul lunii acum trebuie sa gasim si noi.

belanae
11.11.2014, 20:16:19
Fetelor cu ce formatii/dj ati semnat?

Irina2015
12.11.2014, 11:10:19

Buna,

Recomand cu incredere formatia Magnetic din Bucuresti, vom avea placerea de a-i avea la nunta noastra. Tineri, talentati, profesionisti. Canta toate genurile. I-am ascultat la Revelionul trecut (2014), in seara respectiva au creat o atmosfera extraordinara si au facut sa se distreze toata noaptea un numar de aprox 200-300 persoane.

Spor!

belanae
15.11.2014, 23:55:07
Buna,

Recomand cu incredere formatia Magnetic din Bucuresti, vom avea placerea de a-i avea la nunta noastra. Tineri, talentati, profesionisti. Canta toate genurile. I-am ascultat la Revelionul trecut (2014), in seara respectiva au creat o atmosfera extraordinara si au facut sa se distreze toata noaptea un numar de aprox 200-300 persoane.

Spor!

Ce tarif au?

mcl
03.01.2015, 19:48:41
Buna miresicilor. Eu sunt miresica de Octombrie, dar m-am ratacit si eu pe aici :).
Noi am rezolvat cu restaurantul, cu dj-ul si saptamana asta vrem sa semnam si foto-video. Urmeaza si Biserica si apoi mai vedem...ca sunt multe de facut. Va pup pe toate si sa avem spor la miresit

gabrielagri
03.01.2015, 19:55:29
Buna ! Buna!

incepem 2015 planuind, cautand, organizand!

Avem nunta pe 5 septembrie si avem restaurant, biserica, dj, foto-video, nasi.
Si eu astept targul din februarie pentru rochie, mai cautam un interpret, trebuie sa ajung sa fac programarea la coafor+machiaj....
Mai sunt destule de facut si doar 8 luni la dispozitie! ;))

Issabelle
04.01.2015, 11:55:39
Fetelor, mă alătur și eu acestui grup :) Văd că nu sunt singura care are nunta pe 5 septembrie.

Pentru că nu stau foarte bine cu pregătirile, puteți să ne împărtășiți câteva detalii despre foto-video și, eventual, DJ?

La capitolele acestea voi "lucra" intens de săptămâna viitoare. :D Am găsit ceva informații despre unii și alții, dar nu știu de unde să încep. De aceea, aștept sugestii [-o<
Merci și spor la miresit tuturor!

MsAnia
04.01.2015, 15:40:46
Si eu am inceput sa caut formatie-foto-video. Luna asta trebuue sa o rezolv de urgenta. O sa incep sa caut si rochia de mireasa. Cati cm trebuie sa aiba tocul la pantofi?

MsAnia
04.01.2015, 15:45:01
Noi avem restaurant, biserica, nasi, verighete si domnisoare de onoare. M am mai orientat si la invitatii( pe net). Mai trebuie sa ma intalnesc cu cineva pentru decoratiuni. Oricum daca scap de formatie foto video pot rasufla usurata. Spor!!!

MsAnia
04.01.2015, 15:51:46
Ce tarife practica george macovei ? Ce formatii ati ales?(si tariful daca nu sunt prea insistenta). Cand gasiti richite sa ne spuneti unde ati gasit frumoase(daca nu vreti sa aratati modelul)

Nicoll15
04.01.2015, 16:17:18
Buna fetelor,

Eu tot in sept am nunta,mai exact pe 12.Avem localul,formatie,foto-video am vorbit si la biserica ..cam atat ,oricum toate astea le am facut de anu trecut din vara..restul anul acesta :)

Issabelle
04.01.2015, 19:04:20
Buna fetelor,

Eu tot in sept am nunta,mai exact pe 12.Avem localul,formatie,foto-video am vorbit si la biserica ..cam atat ,oricum toate astea le am facut de anu trecut din vara..restul anul acesta :)

Ce bine stați voi cu pregătirile! ;))
Pe cine ați contractat pentru foto-video?

mcl
10.01.2015, 11:32:20
Cu cat timp inainte de nunta dati invitatiile?

mcl
10.01.2015, 11:35:02
Irina 2015, eu ma gandeam ca in plicul cu invitatia sa pun un card de confirmare cu nr de tel si pe spatele lui sa fie harta pt restaurant. Asa, minimum minimorum de la Moghioros spre Latin. Avem ceva invitati si din afara Bucurestiului si chiar din Bucuresti multi imi spun ca habar nu au pe unde este. Tu te-ai gandit la ceva anume?

cristinaionela
10.01.2015, 22:02:02
Buna miresicilor!!
Ma alatur si eu subiectului.
Momentan avem:
- nasii
- restaurantul
- foto & video
- formatia
- make-up si hair
- biserica (ma duc maine)

:)

Irina2015
12.01.2015, 10:46:58
Buna miresicilor. Eu sunt miresica de Octombrie, dar m-am ratacit si eu pe aici :).
Noi am rezolvat cu restaurantul, cu dj-ul si saptamana asta vrem sa semnam si foto-video. Urmeaza si Biserica si apoi mai vedem...ca sunt multe de facut. Va pup pe toate si sa avem spor la miresit

Buna!
Ti-am raspuns tot prin mesaj privat in legatura cu biserica.
Sper sa fi primit, nu stiu exact daca am eu acces sa trimit mesaj privat :).

Numai bine!

Nicoll15
12.01.2015, 11:22:27
Ce bine stați voi cu pregătirile! ;))
Pe cine ați contractat pentru foto-video?

Pentru foto-video cei de la visualADS :)

Nicoll15
12.01.2015, 11:29:13

Noi am semnat cu Andrei Racu Band;-). Sper sa fie ok...

lucialu
16.01.2015, 11:24:26
Buna miresicilor de sept 2015!
Noi avem nunta pe 19 sept si pana acum am bifat restaurantul, muzica, foto+video, aranjamentele, biserica si nasii. Vroiam sa rezolvam si cu verighetele (deja stim ce model ne dorim), insa am fost sfatuiti sa mai asteptam si sa le achizitionam mai aproape de data nuntii - cu vreo 2-3 luni inainte (au fost cupluri care le-au cumparat cu mult inainte si apoi au fost nevoiti sa le modifice, din cauza stresului ba s-au ingrasat, ba au slabit, ba a ramas graviduta, etc...)
Urmeaza tinutele nostre, tortul, make-up, marturiile si ce-o mai fi ....
M-as bucura sa mai schimbam pareri si sa ne ajutam cu idei.
Spor!!!

MsAnia
18.01.2015, 23:16:30
Inca sunt in cautare de foto-video, iar apoi o sa strang oferte pentru decoratiuni. Machiaj si coafat cu 6 luni inainte, mai stau 1-2 luni. Am inceput sa caut rochitze de mireasa, insa nu am vrut sa probez nimic, astept targurile si apoi ma decid. Eu sunt genul care nu probez decat ce imi place, nu sunt adepta sa probez ca poate pe mine vine mai bine si sa accept daca vanzatoarele insista. Nu sunt dornica sa probez 50 pana gasesc aleasa, probez numai ce imi place foarte mult(chiar de ar fi doar 2-3) si din alea aleg.
Daca aveti recomandari foto video si tarif, multumesc (bucuresti-ploiesti)

lore_florina86
19.01.2015, 09:47:07
Inca sunt in cautare de foto-video, iar apoi o sa strang oferte pentru decoratiuni. Machiaj si coafat cu 6 luni inainte, mai stau 1-2 luni. Am inceput sa caut rochitze de mireasa, insa nu am vrut sa probez nimic, astept targurile si apoi ma decid. Eu sunt genul care nu probez decat ce imi place, nu sunt adepta sa probez ca poate pe mine vine mai bine si sa accept daca vanzatoarele insista. Nu sunt dornica sa probez 50 pana gasesc aleasa, probez numai ce imi place foarte mult(chiar de ar fi doar 2-3) si din alea aleg.
Daca aveti recomandari foto video si tarif, multumesc (bucuresti-ploiesti)

Buna!

Pentru foto-video ti-l recomand pe Daniel Gritu - Foto ProDesign. Il gasesti si pe google sau pe facebook ( Daniel Gritu Photography )...nasii nostri l-au avut pe el pentru foto, iar noi tot cu el am ales sa colaboram. El are si pe cineva la video cu care lucreaza si daca iti place poti sa iei si video tot de la ei. In ceea ce priveste tarifele, cred ca cel mai bine iei legatura direct cu el, pentru ca noi am semnat contractul anul trecut in septembrie si nu stiu daca are aceleasi tarife. Oricum, iti pot spune ca la momentul la care am semnat noi, pachetul complet, cu 3 sedinte foto (Save the Date, Wedding Day si Trash the Dress), parca 2 albume, foto-marturii si inca ceva pe-acolo ce nu-mi mai aduc aminte acum...costa cam 1000 euro.

Eu sunt panicata in ceea ce priveste muzica...mai sunt 6 luni pana la nunta si noi inca nu am discutat cu nimeni. Noi am vrea DJ + solisti sau doar DJ, asa ca daca are cineva recomandari, ii multumesc din suflet anticipat! :*

Spor la pregatiri!

Rianna80
19.01.2015, 11:56:28
Buna!

Pentru foto-video ti-l recomand pe Daniel Gritu - Foto ProDesign. Il gasesti si pe google sau pe facebook ( Daniel Gritu Photography )...nasii nostri l-au avut pe el pentru foto, iar noi tot cu el am ales sa colaboram. El are si pe cineva la video cu care lucreaza si daca iti place poti sa iei si video tot de la ei. In ceea ce priveste tarifele, cred ca cel mai bine iei legatura direct cu el, pentru ca noi am semnat contractul anul trecut in septembrie si nu stiu daca are aceleasi tarife. Oricum, iti pot spune ca la momentul la care am semnat noi, pachetul complet, cu 3 sedinte foto (Save the Date, Wedding Day si Trash the Dress), parca 2 albume, foto-marturii si inca ceva pe-acolo ce nu-mi mai aduc aminte acum...costa cam 1000 euro.

Eu sunt panicata in ceea ce priveste muzica...mai sunt 6 luni pana la nunta si noi inca nu am discutat cu nimeni. Noi am vrea DJ + solisti sau doar DJ, asa ca daca are cineva recomandari, ii multumesc din suflet anticipat! :*

Spor la pregatiri!

buna :)

noi am avut la nunta doar DJ si a facut o atmosfera foarte faina. l-am vazut la mai multe evenimente si de fiecare data a facut treaba foarte buna. se numeste Florin Duta si il gasesti pe facebook cu acelasi nume.

lore_florina86
19.01.2015, 12:22:17
buna :)

noi am avut la nunta doar DJ si a facut o atmosfera foarte faina. l-am vazut la mai multe evenimente si de fiecare data a facut treaba foarte buna. se numeste Florin Duta si il gasesti pe facebook cu acelasi nume.

Multumesc frumos pentru recomandare! Trebuie sa ne grabim si noi un pic, ca am tot amanat si speram ca pana la sfarsitul anului sa avem contractul semnat si uite ca se termina si luna ianuarie si noi nu avem muzica. Al meu miresic glumea ca in loc de marturii, le dam invitatilor niste casti sa si le conecteze la telefoane, sa-si puna fiecare muzica si sa danseze pe ce asculta :))

Rianna80
19.01.2015, 12:42:48
Multumesc frumos pentru recomandare! Trebuie sa ne grabim si noi un pic, ca am tot amanat si speram ca pana la sfarsitul anului sa avem contractul semnat si uite ca se termina si luna ianuarie si noi nu avem muzica. Al meu miresic glumea ca in loc de marturii, le dam invitatilor niste casti sa si le conecteze la telefoane, sa-si puna fiecare muzica si sa danseze pe ce asculta :))

:))) e si asta o idee :))

StefaniaD.
26.01.2015, 23:01:03
Buna fetelor,

Buna,

Avem nunta in aceeasi zi <3:). Noi am rezolvat cu localul, formatia, foto-video, biserica, nasii si recent am facut programare la makeup si hair. Urmeaza targul de nunti din Iasi, in perioada 6-8 februarie si incep sa ma documentez de tematica nuntii, sa vedem si partea de decoratiuni, luminile arhitecturale, sa probez cat mai multe rochii, sa vad care ma avantajeaza etc.. Invitatiile, marturiile, cardurile, meniul etc le face viitorul sot ( grafica o sa-i apartina si le personalizam ). Avem banii stransi pentru verighete si cam atat...mai este timp pana la nunta, dar se pare ca trece foarte repede, parca mai ieri m-a cerut si eram picati din cer :)). Succes cu pregatirile! Sa fie soare si frumos la nunta! <:-P:x:madlaugh:

Adina_Adu
05.02.2015, 11:46:27
Hei fetelor,recunosc,nu am mai trecut pe aici de mult.Ce mai faceti?cum mai stati cu pregatirile?
Noi am stagnat...nici foto-video nu am gasit!dar ne mobilizam,si weekendul acesta rezolvam!
Spor la pregatiri!>:D<

asinedalocin
05.02.2015, 17:17:35
Si eu sunt miresica de septembrie, asa, mai pe la sfarsit! \:D/
De cateva luni bune, am stagnat cu pregatirile; avem: restaurant, foto-video, muzica si locatia cununiei religioase. Luna aceasta as vrea sa rezolvam cu verighetele, sa scapam de-o grija + biserica.
Spor la miresit!

MsAnia
05.02.2015, 17:29:34
Eu caut decoratiuni in ploiesti sau bucuresti. Daca aveti recomandari. (caut un pret bun)

pisimaya
09.02.2015, 05:32:09
Ceau, eu fac nunta pe 26 in Timisoara , dar o organizez din uk.Am doar restaurant si foto video deocamdata , nu stiu la muzica daca sa raman doar cu Dj sau sa iau si formatie.Nu am gasit in Tm formatie care sa cante de toate(si moderna si populara). Poate ma ajutati voi cu ceva idei! Ms!

AleZ
11.02.2015, 23:19:53
Hello fetelor, ma alatur si eu voua...o sa am nunta in 20 septembrie. Eu zic ca stau bine cu pregatirile: avem deja sala, nasi, decoratiuni si flori, foto-video, DJ, am semnat contractul pentru candy bar si torturi, am comandat verighetele (vor fi gata in aprilie, abia astept sa le primesc!), am dat avansul pentru invitatii, meniuri, etichete si altele si am rezervat biserica.
Mai avem nevoie de staroste, initial nu am vrut deloc pentru ca nu ne dorim o nunta traditionala (cu furat de mireasa, pantof etc) insa pe urma am decis ca totusi ar fi nevoie de cineva sa se ocupe de timpii morti, in caz ca apar, iar nu in ultimul rand mai trebuie sa luam pe langa costum, rochia! Sper ca acum ca am rezolvat in mare parte ce era de rezolvat o sa ma pot concentra pe gasirea rochiei perfecte, desi oricate am probat pana acum nu m-au multumit!
Ceva miresici din Cluj nu sunt pe aici? :)
Spor la pregatiri mai departe!

MsAnia
13.02.2015, 17:45:50
Si eu stau destul de bine :) Am restaurant, muzica, foto-video, nasi, verighete, rochie, rochie de cununie, domnisoare de onoare, biserica, maine ma intalnesc pentru decoratiuni, apoi incep cu machiaj-coafat, apoi caut invitatiile. Intre timp ma hotarasc ce vin sa luam(vrem la sticla si unul bun) si mai arunc un ochi dupa pantofi. Mirele in iunie isi da comanda la tot(costum, camasi,pantofi, etc), pentru ca vrea sa mai slabeasca :)

mama_lui_alex
04.03.2015, 18:14:24
fetele, miresici de 2015...va saluta o miresica de 2016 :)

cine nu a gasit foto - vedeti ca am vazut azi pe fb un anunt dragalash..ceva de genul

Castiga un pachet servicii fotografice profesionale pentru nunta ta...si au mai multe variante...cu premii de la 1000 E..pana la 500 E...parca..

Din pacate - e doar pentru fetele care au nunta anul asta..

si oamenii...fac poze f.f. dragalashe...

spor la organizari!:)

Edit:) ca am uitat ce era mai important:))

https://www.facebook.com/studiosapte

cica e valabil pana la sfarsitul lui martie!

BubuVioMotata
23.03.2015, 21:26:58
Buna miresicilor dragi.

Eu deocamdata am restaurantul, aranjamentele, nasii, biserica, bautura( la restaurant unde fac nu au bauturile alcoolice) dj si cantaret; l-am ales pe Adrian Ciuca si dj Mak :A , fotograful si cameramanul. Cei de la agentia cu care facem aranjamentele ne fac invitatiile, place cardurile si meniurile. Hainele si verighetele le luam prin iulie ca avem destul timp. :D:D:D

Dana12344
09.04.2015, 07:06:46
Buna,

Si noi avem restaurant, biserica, foto-video, nasii, domnisoarele de onoare, comandat rochia, verighete , stim unde facem florile si lumanarile. ;;)

Adina_Adu
09.04.2015, 12:21:10
Fetele care v-ati luat rochitele,vrem si noi pozeeeeee!!!!

MsAnia
11.04.2015, 14:56:57
A mea este maya fashion si o gasiti pe net cod 07.15

ramona1989
11.05.2015, 15:37:53
Buna fetelot..eu sunt miresica la anul..si sunt foarte nerabdatoare..am intrat pe acest topic pentru a vedea ce recomanda celalalte miresici..
Noi muzica avem deja si restaurant..recomand cu maxima sinceritate si incredere Acord Band Roman..au si facebook si sunt si pe youtube..doar ca au clipuri putine..noi am avut ocazia sa ii asculta Live..sunt senzationali, canta danseaza cu invitatii chiuie etc..si vin si cu schela de lumini si lumini ambientale profesionale..sunt 5 in trupa plus DJ dc vrea cineva pt pauze..am mai vb cu miresici carora le-a cantat si au zis ca au facut o super atmosfera si toata seara ringul a fost Full..sper sa va fie de folos si spor la "miresit"!!

Issabelle
12.05.2015, 19:00:25
Fetele care v-ati luat rochitele,vrem si noi pozeeeeee!!!!

Iată poze cu rochița mea cumpărată din Europa. Sunt mega încântată de ea! :)) :x
Princess, cum mi-am dorit dintotdeauna și totuși nu eram sigură, înainte să probez dacă îmi va sta bine.

Adina_Adu
18.05.2015, 14:54:53
Iată poze cu rochița mea cumpărată din Europa. Sunt mega încântată de ea! :)) :x
Princess, cum mi-am dorit dintotdeauna și totuși nu eram sigură, înainte să probez dacă îmi va sta bine.

Super frumoasa,mi se pare ca are niste materiale foarte bune,asa arata in poze.
Sa iti aduca numai fericire si sa o porti cu drag in ziua cea mare!!! :*

ADDA2015
19.05.2015, 10:18:45
A mea este maya fashion si o gasiti pe net cod 07.15

Buna!

Nu stiu daca am voie,dar totusi o sa te intreb cat a costat rochita ta.Aseara ma uitam si eu pe site-ul celor de la Maya Fashion si mi-a placut foaaaarte mult rochia pe care ti-ai cumparat-o.Daca ai putea sa imi spui si mie pretul,ar fi perfect.

Multumesc mult si spor la treaba!:*

ADDA2015
19.05.2015, 10:20:52

Este superba rochita ta! Te prinde foarte bine si materialele chiar par de calitate! Sa o porti cu drag si sa ai o casnicie minunata !:*:*

MsAnia
02.06.2015, 17:31:23
Eu stau f bine la toate capitolele. Am cam pregatit tot, saptamana asta am inceput sa dau din invitatii, le am asamblat pe toate, am scris numele.
Ce imi lipseste: carduri de bani si numere de masa(inca nu stiu cati vin, dar invitatiile mi-au venit in 2 zile ), bauturi- nu stiu cate sa iau, nici cati vin, imbracaminte mire(tot vrea sa slabeasca), voal, accesorii de nunta, pantofi de nunta, candy bar dau comanda la cofetarie cu o luna inainte, maruntisuri( sa mai iau decoratiuni de masina ca am luat putine, pahare de unica folosinta pentru cununie, bomboane de cununie, dressuri), nu am repetat dansul(al meu mire fuge ca....de tamaie....)

asinedalocin
03.06.2015, 21:49:55

Este foarte frumoasa rochita ta si ti se potriveste stilul de printesa. Sa o porti cu drag si sa te simti bine in ea.

AuraMaria
12.06.2015, 12:05:49
Miresici, daca inca nu v-ati ales rochia, va recomand un magazin cu rochii de miresa care au mai fost purtate, cumparate de la Vera Sposa, Bella Sposa si alte firme din acestea scumpe si care se vand acum cu mai putin de jumatate. In felul acesta va luati si o rochie de calitate si economisiti si foarte multi bani. Spor la pregatiri!

Issabelle
19.06.2015, 10:08:20
Super frumoasa,mi se pare ca are niste materiale foarte bune,asa arata in poze.
Sa iti aduca numai fericire si sa o porti cu drag in ziua cea mare!!! :*

Este superba rochita ta! Te prinde foarte bine si materialele chiar par de calitate! Sa o porti cu drag si sa ai o casnicie minunata !http://www.miresici.ro/forum/images/smilies/yahoo/yahoo_kiss.gifhttp://www.miresici.ro/forum/images/smilies/yahoo/yahoo_kiss.gif

Este foarte frumoasa rochita ta si ti se potriveste stilul de printesa. Sa o porti cu drag si sa te simti bine in ea.

Vă mulțumesc frumos! La fel vă doresc și vouă!! :* :*

Într-adevăr, materialele par de calitate. Și partea de jos are 7 straturi ;)) Totuși este foarte ușoară rochița.

Aștept poze și cu rochițele voastre! ;;)

Codrys
19.06.2015, 14:00:32

Cat te a costat? E superba!

veve.rita
04.09.2015, 10:35:32
Buna! Daca va intereseaza si aveti nevoie, vand pantofi de mireasa alb perlat (purtati o singura data), comozi, in stare perfecta, piele interior-exterior, nr. 37-37.5 (depinde si de forma piciorului), de la Botta - 150 lei. Mesaj pe privat sau scrieti-mi pe gmail cu cristinazanfir2014.
Pup