PDA

Versiunea completa : Madona

adriana_gl
16.03.2007, 13:16:46
Buna
eu am nunta in septembrie la Restaurantul Madona si as vrea sa aflu cateva pareri referitoare la acest restaurant, eventual fotografii de la o nunta acolo, v-as fi super recunoscatoare .
Astept raspunsuri pozitive sau nu...
Casa de piatra tuturor viitoarelor miresici:*

Felicia
20.03.2007, 18:37:20
Si eu am nunta ola madona pe 14 iulie. Daca cumva primesti poze,as vrea sa mi le trimiti si mie,te rog. Singura mea problema e daca imi incap vreo 140 de persoane care cred ca o sa-mi vina. Asta ma framanta, si pana la nunta n-o sa ma linistesc. Tu cate persoane te astepti sa vina?

adriana_gl
21.03.2007, 18:02:02
buna
inca nu am primit nici un raspuns sau poze de la restaurant, daca primesc iti trimit, oricum astept de la tine poze, ai nunta inaintea mea.
Si eu tot la biserica Greaca am cununia religioasa:) , acolo a fost botezat viitorul meu sot, de asta am ales-o, deja am platit taxa si am fixat ora.
Mult succes la pregatiri

adriana_gl
23.03.2007, 13:37:49
buna
in legatura cu capacitatea maxima a restaurantului, stiu sigur ca e de 145 persoane, 120 in restaurant si 25 in separeu.Si eu ma lovesc de aceeasi problema acum , daca am mai multi invitati, deja am primit mai multe confirmari decat ma asteptam.
decorezi cumva restaurantul?
:*

Felicia
24.03.2007, 19:08:44
Da,deja am angajat o firma. Eu il de corez cu verde,adica cu huse verzi. Initial n-am vrut sa-l mai decorez dar am zis ca trebuie sa-i dau cumva o tenta festiva. Eu am vorbit cu firma de la casa alba, din parcul Eminescu, au preturi mai acceptabile.

adriana_gl
30.03.2007, 17:33:59
Multumesc pt informatie, inca stam in dubii daca sa-l decoram sau nu, vrem arcada la intrare, niste aranjamente pe masa si probabil o plasa cu baloane, mai avem timp...>:D<

elena_lorelei
04.04.2007, 22:18:07
Buna fetele! Revin si eu dupa o lunga perioada de absenta...
Am si eu nunta la Madona pe 13 oct (se pare ca ultima dintre voi deocamdata).
Va dau un pont, daca vreti sa vedeti poze cu nunti de acolo, va duceti intr-o zi,rugati un ospatar de acolo sa va arate poze cu nunti si chiar si cu meniuri din localul lor de pe computer, ca au!
In privinta capacitatii.....e cu dus si intors...ideal este pt. max 100 persoane. Merg si 120 daca renuntati la o masa fastuoasa a voastra (puteti merge doar pe ideea de miri si nasi la o singura masa....nu-mi sariti in cap ^:)^). Fiti foarte atente cum aranjati mesele: o alta idee buna este ca in latura mai scurta a restaurantului, adica in corpul dinspre bucatarie, sa mergeti pe fileuri de cate 3 mese puse cap in cap.
Ca si decoratiuni.....e vorba strict de gusturi. Eu de exemplu nu il "invelesc" cu nimic, voi merge doar pe arcada din fata aranjata cu flori si in rest.....doar aranjamente florale (poate si un jumbo pe ring)...cred ca e prea stilat, rafinat si cu bun gust acest local ca sa-l incarcam.....dar inca o data spun ca e vorba strict de gusturi.
Cand mai aflu ceva, va anunt! Spor la pregatiri :*

adriana_gl
11.04.2007, 20:49:36
buna!
Multumim pentru pont.Sper totusi sa aranjeze mesele astfel incat sa mareasca capacitatea, eu am primit confirmari de la persoane pe care nu contam si nu as vrea sa stea nimeni inghesuit.
Referitor la decoratiuni si eu am optat pentru o arcada cu tul si flori la intrare, un jumbo si aranjamente florale pentru mese.Oricum depinde de dorinta fiecaruia, dar cred ca am facut o alegere buna cu acest restaurant e cochet si nu-i lipseste nimic dupa mine.
Revin si astept vesti curand!

adriana_gl
08.07.2007, 22:38:28
Buna,
A avut cineva nunta la Restaurantul Madona?Sunt curioasa sa aflu cateva detalii referitoare la servire, capacitate, asezarea meselor, eventual niste poze mi-ar satisface curiozitatea.Eu am nunta in septembrie si incep sa am emotii:-<

Felicia
09.07.2007, 08:28:03
Buna,
A avut cineva nunta la Restaurantul Madona?Sunt curioasa sa aflu cateva detalii referitoare la servire, capacitate, asezarea meselor, eventual niste poze mi-ar satisface curiozitatea.Eu am nunta in septembrie si incep sa am emotii:-<
Eu am nunta sambata asta, pe 14, asa ca, pe la sfarsitul lunii am sa-ti dau detalii si vesti bune, sper.Si fotografii bineinteles.

adriana_gl
09.07.2007, 14:40:39
Buna
Multumesc pentru raspuns si astept cu nerabdare parerea ta, precum si pozele.
Iti doresc "casa de piatra" !:*

elena_lorelei
09.07.2007, 19:33:14
Uauuuu Felicia, acum am vazut ca esti in ultima saptamana!!<:-P<:-P<:-P
Nu am mai intrat de mult sau am intrat, am frunzarit, dar nu am avut timp sa va scriu. Nu pot sa cred ca a trecut asa repede timpul. Acum cand vad ca miresicile dintre noi si-au facut nunta sau mai au doar cateva zile, realizez cat de repede a trecut timpul pana acum.
Nu stiu daca vei mai intra pana la nunta, dar am multe intrebari sa-ti adresez si sfaturi sa-ti cer (ce meniu ai ales, cat a costat, ce firma de decoratii ai ales, ce fel de muzica, etc. etc.....)
Iti doresc sa te simti cea mai fericita mireasa din lumea asta, acea zi sa fie doar a ta, nimic sa nu-ti umbreasca fericirea si totul sa iasa asa cum visezi!!!>:D<

elena_lorelei
09.07.2007, 19:56:35
Buna,

Bine ai venit printre noi!!
Vezi ca am mai scris cate ceva despre restaurantul Madona la topicul "Restaurantul".
Si nu am mai fost de mult la ei, chiar trebuie sa le fac o vizita. Marea mea teama deocamdata este problema caldurii...nu cred ca fac fata aparatele de aer conditionat mai ales ca sala este joasa. Sa speram ca va fi bine. Ca si capacitate, cel mai bine, fara a fi ingramadeala, este sa ai 100 invitati. Restaurantul are capacitate totala (cu tot cu acel separeu) de 140 de locuri. Si mie mi-e putin teama ca vor fi mai multi si eu chiar am nevoie sa desfiintez un rand de mese pt a mari ringul (pt ca e cam micut). Asta inseamna ca imi intra in sala chiar mai putin de 100...#-o Sper ca voi folosi si terasa....In fine, mai vad eu pana atunci ce se mai intampla.
Cum mai aflu ceva, va anunt.In rest va stau la dispozitie cu orice forma posibila de ajutor;;)

Felicia
09.07.2007, 23:22:14
Bine ai venit printre noi!!
Vezi ca am mai scris cate ceva despre restaurantul Madona la topicul "Restaurantul".
Si nu am mai fost de mult la ei, chiar trebuie sa le fac o vizita. Marea mea teama deocamdata este problema caldurii...nu cred ca fac fata aparatele de aer conditionat mai ales ca sala este joasa. Sa speram ca va fi bine. Ca si capacitate, cel mai bine, fara a fi ingramadeala, este sa ai 100 invitati. Restaurantul are capacitate totala (cu tot cu acel separeu) de 140 de locuri. Si mie mi-e putin teama ca vor fi mai multi si eu chiar am nevoie sa desfiintez un rand de mese pt a mari ringul (pt ca e cam micut). Asta inseamna ca imi intra in sala chiar mai putin de 100...#-o Sper ca voi folosi si terasa....In fine, mai vad eu pana atunci ce se mai intampla.
Cum mai aflu ceva, va anunt.In rest va stau la dispozitie cu orice forma posibila de ajutor;;)
Acum depinde cate invitatii ai dat...noua, din 100 de invitatii ne vin 60 de perechi, si la inceput eram convinsi ca ne vin cel putin 80 de perchi, dar pe parcurs....In ceea ce priveste caldura, nu stiu daca este vreun restaurant care sa faca fata caldurii...sincer...daca tu ai auzit, chiar as fi curioasa...In orice caz, restaurantul este foarte frumos, eu mi-am ales firma de lacasa alba,ca sa-mi decoreze, mi-am ales huse albe cu funde verzi(verde deschis), fac sala cu verde si galben, adica huse verzi, servetele galbene, plicuri galbene, lumanari galbene, fara baloane, doar Jumbo. Eu am toata speranta ca o sa fie bine, asta e visul oricareia dintre noi.

Felicia
09.07.2007, 23:24:45
Nu am mai intrat de mult sau am intrat, am frunzarit, dar nu am avut timp sa va scriu. Nu pot sa cred ca a trecut asa repede timpul. Acum cand vad ca miresicile dintre noi si-au facut nunta sau mai au doar cateva zile, realizez cat de repede a trecut timpul pana acum.
Nu stiu daca vei mai intra pana la nunta, dar am multe intrebari sa-ti adresez si sfaturi sa-ti cer (ce meniu ai ales, cat a costat, ce firma de decoratii ai ales, ce fel de muzica, etc. etc.....)
Iti doresc sa te simti cea mai fericita mireasa din lumea asta, acea zi sa fie doar a ta, nimic sa nu-ti umbreasca fericirea si totul sa iasa asa cum visezi!!!>:D<
Mi-am ales formatie, meniu de 115 RON...in rest a;lte detalii ti le transmit cred, dupa nunta, pe la sf lui iulie.

elena_lorelei
11.07.2007, 20:26:18
Multumesc mult Felicia!
Voi veni si eu pe acolo samabata dupa-amiaza sa vad cam cu arata, ca de mult tot zic ca ma duc si nu am apucat pana acum.
Poate am sansa sa te si vad :).
Mai ai putin, asa ca spor pe ultima suta de metri dar nu uita sa te si odihnesti!!!

Azumi
18.07.2007, 16:28:33
buna fetelor , eu am fost la nunta cumnatului meu pe 7 si vreau sa spun ca am fost incantata de restaurant, arata f bine, am fost 120-130 de invitati(unii au venit fara invitatie) si angajati s-au imobilizat f repede sa aseze si pt cei care au venit in plus ca sa zic asa..oricum trebuie sa existe voie buna ca nu conteaza cat de restransi am stat, de distrat, ne-am distrat cu totii...;))

Felicia
24.07.2007, 01:19:25
Asta e nunta mea....pentru moment..cand vin pozele de la fotograf;;)
Mai multe, cu toate detaliile cat de curand. V-am pupat.

INA81
24.07.2007, 07:57:04
:A :A ce miresica frumoasa avem >:D< foarte frumoasa , imi place coafura mult este eleganta;sper sa mi reuseasca si mie ceva dragut coafeza:-SS
pupici

adriana_gl
24.07.2007, 08:25:11
Buna
Ai fost o mireasa foarte frumoasa si sunt sigura ca si ziua nuntii a fost perfecta.Iti doresc o viata in doi presarata numai cu fericire si impliniri.
Pupici si astept mai multe poze si impresii despre restaurant>:D<

printzesa_26
24.07.2007, 10:11:10

Felicia...abia asteptam pozici de la nunta ta....Ai fost o miresuica foarte frumoasa si cred ca si nunta a fost de vis...Casa de Piatra !!!!!!!!!=D>

Felicia
24.07.2007, 10:16:28
Oauuu, dar tu nu mai faci la Madona?Cum de...???Eu am fost foarte multumita, cu unele exceptii la chelnneri care au mai omis unele aspecte, cred ca din lipsa de experienta, dar ma bucur mult ca mi-am facut nunta acolo, a fost ceva deosebit.

Felicia
24.07.2007, 10:26:31
Buna
Multumesc pentru raspuns si astept cu nerabdare parerea ta, precum si pozele.
Iti doresc "casa de piatra" !:*
Eu zic sa stai linistita, sa nu-ti mai faci griji. Eu consider ca am facut o alegere foarte buna cu acest restaurant, pentru ca a fost deosebit fata de altele. Eu am avut 120 de persoane numai in sala mare, in separeu nu i-am pus decat pe cei din formatie, pe fotograf si atat. A fost loc suficient si intre mese si intre scaune si pe ring. Si, oricum, decat un ring mare care abia se umple si ai tot timpul sensatia ca e gol si nu danseaza lumea, mai bine un ring plin la refuz unde toata lumea se distreaza la gramada, fara bisericute , etc....S-a dansat la greu si afara, s-a stat si afara, dar asa s-a simtit omul bine si oricum, chiar si asa nu am simtit ca as fi ramas singura inauntru sau sala s-ar fi golit, lumea se foia, asa se simtea bine. Norocul nostru mare a fost ca in ziua nuntii a fost si putin racoare, a plouat un pic exact cand am plecat de acasa, si soarele a stat ascuns sub nori si nu ne-a batut in cap si seara a fost racoare.
La un moment dat a inchis aerele conditionate ptr ca le bateau in cap celor care stateu acolo sub ele. Si, sincer, iti zic, eu n-am simtit un moment ca ar fi fost foarte cald in sala, era normala, nu te lovea caldura cand intrai.
Si...sa fim seriosi, de transpirat transpiri si iarna daca dansezi,nu?:)
Per total, daca stii sa-i pistonezi inaintepe cei de la restaurnat sa vada ca tii foarte mult sa-ti iasa nunta perfect, ai sa vezi ca o sa se straduiasca. Cel putin la mine asa a fost....la mine s-au plans ca i-am stresat cu vizitele inainte, ca se vede ca suntem super stresati. A fost cu folos.
Aaaa...sa nu uit....cand am fost furata am fost dusa la o nunta ;la Havana, ptr ca acolo am vrut eu...eram foarte curioasa cum arata restaurantul, tinand cont ca toata lumea il ridica in slavi......nu m-a miscat cu nimic, tot nunta mea era mai frumoasa:)

elena_lorelei
25.07.2007, 00:03:50
Felicitari Felicia!!!!>:D<>:D<
Sa-ti fie viata frumoasa cel putin cum ti-a fost nunta!
In ce priveste localul...inca stau in dubii, oficial nu am renuntat...acum cand am citit si ce frumos ai scris tu :-SS
Poate vorbim despre asta mai mult pe messenger. Te pup si multumesc pt tot!

Felicia
26.07.2007, 08:48:36
http://new.photos.yahoo.com/feliciabocaneala/album/576460762405024122

adriana_gl
27.08.2007, 15:18:06
Buna Felicia,
Sunt super pozele, ai fost o mireasa frumoasa si sunt sigura ca nunta a fost de vis si iti doresc sa fii foarte fericita .
Multumesc pentru referintele despre restaurant, saptamana viitoare ma duc si eu sa ma interesez de meniu , de decoratiuni si sa pun la punct detaliile legate de nunta.Cat a costat meniul si a continut 4 feluri?
Iti doresc ca noua viata sa fie presarata numai de bucurii si impliniri!:*

Felicia
27.08.2007, 17:34:06
Buna Felicia,
Sunt super pozele, ai fost o mireasa frumoasa si sunt sigura ca nunta a fost de vis si iti doresc sa fii foarte fericita .
Multumesc pentru referintele despre restaurant, saptamana viitoare ma duc si eu sa ma interesez de meniu , de decoratiuni si sa pun la punct detaliile legate de nunta.Cat a costat meniul si a continut 4 feluri?
Multumesc. Sper ca si nunta ta sa iasa cel putin la fel de frumoasa ca a mea si sa ai numai surprize placute din partea restaurantului. Cu toate ca nu am auzit decat de rau de restaurant, pot sa-ti zic ca nunta mea a iesit foarte frumoasa.Meniul a costat 115 RON si a cuprins 4 feluri de mancare-aperitive,somon,piept de pui cu garnitura si muschi de porc cu garnitura, si 2 cafele si a fost foarte bun si lumea a zis ca a fost mult.Mergi si streseaza-i mai mult, eu asa am facut si cred c-am facut bine.Mult noroc iti urez.

Felicia
27.08.2007, 18:44:32
Buna Felicia,
Abia astept vesti de la tine si sper sa fie numai bune.

Nyco_84
07.11.2007, 16:13:49
Buna fetelor. Eu voi avea nunta pe 1.11.2008 la madona. Ce parere aveti de dj-ul de acolo? Astept rasunsul celor care au habar. pa :*

vali_gl
08.11.2007, 13:19:20
Eu am fost la o nunta la Madona, in octombrie. Au fost cam 110 persoane, iar ringul de dans mi se parea neincapator. Am incercat sa evit restaurantul tocmai din acest motiv...dar nu s-a putut, deci am rezervat si noi pt sept 2008. Cred ca la nunta noastra o sa vina tot cam atatia invitati. Aveti idee cum sa aranjez mesele astfel incat ringul sa fie mai mare?

Felicia
12.11.2007, 08:18:10
Eu am fost la o nunta la Madona, in octombrie. Au fost cam 110 persoane, iar ringul de dans mi se parea neincapator. Am incercat sa evit restaurantul tocmai din acest motiv...dar nu s-a putut, deci am rezervat si noi pt sept 2008. Cred ca la nunta noastra o sa vina tot cam atatia invitati. Aveti idee cum sa aranjez mesele astfel incat ringul sa fie mai mare?
Eu am avut in iulie nunta. Am avut sala pregatita pentru 124 de persoane. Masa noastra a fost in dreptul semineului. Pana la urma a fost loc, lumea s-a distrat.Ne-a salvat terasa, care era foarte frumos amenajata si s-a dansat si acolo foarte mult. Era vara, cald. Oricum lumea a fost foarte placut impresionata de restaurant pentru ca e intr-adevar deosebit.
Ai mare grija cu cei de acolo....chelnerita de acolo ne-a spus, acum vreo cateva zile ca nunta noastra a fost cea mai reusita din motivul ca noi i-am stresat foarte tare pe patroni si au fost cam speriati. Pentru ca...in rest...am inteles ca fura la greu si nu-si dau interesul. Eu am intrat tare in ei de la inceput si le-am zis ca vreau sa-mi iasa nunta perfecta si nu vrem sa avem probleme sa ne certam. Si a fost totul ok.

vali_gl
12.11.2007, 10:48:10
Cred ca o sa fie cineva din familie care o sa ii supravegheze...pentru a fi sigura ca nu umbla cu smecherii. In septembrie nu cred ca o sa fie prea cald, asa ca nu o sa se danseze afara...Restaurantul este intradevar elegant;;) . Sper sa fie totul in regula.

elena86
08.01.2008, 15:52:24
buna fetelor!unele dintre voi deja ati avut nunta;poate ma ajutati putin:D;eu mai am 6 luni si am cateva dubii in legatura cu restaurantul.patroana de acolo ne-a spus ca restaurantul are capacitate de 200 persoane;parerea mea e ca nu incap atatea persoane(doar sa ocupam si ringul de dans cu mese pentru invitati :))oricum la mine la nunta astept cam 100-120persoane.DAR cum asez mesele asa incat sa aiba vizibilitate ringul de dans si masa mirilor???tinand cont de faptul ca restaurantul are forma de L si eu am si formatie la nunta...pe ei unde ii mai asez???:-<

elena86
08.01.2008, 16:03:41
L-)si inca ceva...stiu ca pe stradutele din jurul restaurantului locuiesc cam multi romi.ati avut probleme cu ei?nu au venit sa ceara sau sa zgarie masinile,etc?ca ei sunt obisnuiti sa faca rau

elena86
10.01.2008, 14:22:34
Sa inteleg k nici o miresica nu poate sa ma ajute?....:( Felicia,adriana_gl,si alte miresici care ati avut nunta la madona va rog sa-mi spuneti ceva

iulia24
10.01.2008, 15:06:06
cand imi cautam restaurant am ajuns si acolo si la fel mi s-a spus ca are o capacitate de 200 pers dar eu nu vedeam sa incapa si atunci am intrebat de aranjarea meselor bineanteles ca asezau mesele cap la cap si tocmai de aceea nu mi-a placut si ringul mi se parea destul de mic spuneau ca aseaza doua mese lungi la intrare una in lateralul drept al ringului de dans si in fata celor doua siruri de mese masa mirilor cel putin asa mi-au explicat mie rest e frumos imi place dar mi s-a parut micut

Felicia
21.01.2008, 16:08:01
Sa inteleg k nici o miresica nu poate sa ma ajute?....:( Felicia,adriana_gl,si alte miresici care ati avut nunta la madona va rog sa-mi spuneti ceva
200 de persoane in nici un caz nu incap. eu am avut 115 si ne-a salvat terasa ca altfel cred ca era inghesuiala. La mine s-a dansat si pe terasa si inauntru. Cu tiganii nu am avut probleme.Nu te lua dupa ce spune patroana ca ea spune multe. Noi cred c-am avut noroc, am cicalit-o la cap in fiecare saptamana din noiembrie pana in iulie, de fiecare data cand ieseam mergeam acolo si beam un suc sau mancam ceva .Inainte de nunta ne-a zis ca de abia asteapta sa scape de nunta nopastra ca am stresat-o prea mult...si am stresat-o cu folos ca altfel nu stiu daca iesea asa bine.
Eu mi-a facut decoratiunile la Taggio&Co, am fost foarte multumita de ei.

elena86
21.01.2008, 20:09:50
200 de persoane in nici un caz nu incap. eu am avut 115 si ne-a salvat terasa ca altfel cred ca era inghesuiala. La mine s-a dansat si pe terasa si inauntru. Cu tiganii nu am avut probleme.Nu te lua dupa ce spune patroana ca ea spune multe. Noi cred c-am avut noroc, am cicalit-o la cap in fiecare saptamana din noiembrie pana in iulie, de fiecare data cand ieseam mergeam acolo si beam un suc sau mancam ceva .Inainte de nunta ne-a zis ca de abia asteapta sa scape de nunta nopastra ca am stresat-o prea mult...si am stresat-o cu folos ca altfel nu stiu daca iesea asa bine.
Eu mi-a facut decoratiunile la Taggio&Co, am fost foarte multumita de ei.
Multumesc :*

vali_gl
15.02.2008, 09:02:54
Fetelor, ce meniu v-ati ales pentru nunta? Aveti cumva poze cu meniurile voastre...sau a cunoscutilor care au facut la Madona?

ely_08
16.07.2008, 22:32:33
buna,
pana la urma acest restaurant e considerat mic sau mare? credeti ca ar inchiria pentru o nunta mica? in jur de 50-60 persoane?
:(

Azumi
17.07.2008, 10:51:17
buna,
pana la urma acest restaurant e considerat mic sau mare? credeti ca ar inchiria pentru o nunta mica? in jur de 50-60 persoane?
nu stiu daca ar inchiria sau nu, cel mai bine te duci si intrebi sa vezi daca mai sunt zile libere...
la capacitate eu il consider mediu:)>-

vio_24
27.07.2008, 21:46:56
buna,
cred ca ar inchiria dar Duminica pt 60 de pers ,oricum cine vrea sa inchirieze acest restaurant sa nu o faca daca au mai mult de 100 de pers si nu vor sa foloseasca separeul ,daca mai aveti nevoie de informatii va stau la dispozitie

gabriela_R
09.09.2008, 22:03:50
am fost eu acum vreo 2 saptamani la maona si am intrebat dk mai e vreo data libera pt la anu...si m-a intrebat cate persoane...si i-am zis k in jur de 70-80...si raspunsul a fost : pt 80 de persoane sa fac nunta duminica...minim 100 dk vreau nunta sambata acolo...si am plecat si am semnat contract in alta parte....

vio_24
10.09.2008, 22:31:03
am fost eu acum vreo 2 saptamani la maona si am intrebat dk mai e vreo data libera pt la anu...si m-a intrebat cate persoane...si i-am zis k in jur de 70-80...si raspunsul a fost : pt 80 de persoane sa fac nunta duminica...minim 100 dk vreau nunta sambata acolo...si am plecat si am semnat contract in alta parte....

acelasi lucru mi l-au spus si mie anul trecut ,eu am acceptat iar din fericire am avut 104 persoane .Spor la pregatiri in continuare si sa iti iasa totul asa cum iti doresti!

carmen93
16.10.2008, 15:23:10
Buna fetelor.Imi puteti spune cat este meniul ptr anul 2009 si daca te mai obliga la ceva?Eu sunt noua pe forum si inca nu mi-am stabilit data nuntii

andreea_gl
19.10.2008, 14:48:28
Buna fetelor,

Eu sunt Andreea si am avut nunta in august la Madona.
Am avut 145 de persoane si a fost destul loc si de dans. Vorba aia : nu toti danseaza odata :)

Am ales DJ-ul lor si a fost nemaipomenit...a antrenat toata seara invitatii.
In plus de aranjatul salii s-au ocupat tot ei, si am scapat de stesul acesta (sa ma duc mai devreme la restaurant si sa ma ocup de aranjamente).

Si...la sfarsit...si cel mai important : mancarea a fost foarte foarte buna. Multi dintre invitatii mei au zis ca vor apela si ei la Madona cu astfel de ocazii.

Fetelor, daca aveti intrebari...va stau la dispozitie pt orice detaliu.

V-am pupat!!!

_Dan_Dana_
30.10.2008, 23:58:22
cand am facut eu nunta acolo, a fost ok, nu ne-au impus multe pentru ca erau la inceput, mi-a placut stilul lor mai rustic, arata bine. Am fost multumita de cum s-au descurcat, servirea a fost buna, mancarea la fel, la muzica in schimb dj-ul s-a lasat coplesit de cererile unui invitat, doi care vroiau manele...bine ca nu a durat mult momentul..in schimb a fost o nunta reusita, obositoare, dar placuta.:)
invitati am avut peste 120.

Fulguletz_
16.04.2009, 00:41:50
Si eu fac nunta tot aici! Mai este cineva?

Fulguletz_
16.09.2009, 17:32:22
A trecut si nunta noastra!
Am ales si decorul de la ei, mancarea a fost foarte buna. Meniul a costat 180 Ron/pers. Am adus eu fructele, bautura, alunele, piscoturile de sampanie.
Succes in pregaturi si dc va pot ajuta cu ceva contactati-ma.

Madona
08.11.2009, 03:13:11
Buna fetelor,

Eu sunt Cristina si am si eu nunta la Madona in septembrie 2010.

Se pare ca din cauza crizei a mai scazut pretul l meniu. Pt 2010 e in jur de 150 ron. Si in plus primesc si un week-end la munte, cadou de nunta.

M-am hotarat la rest asta pt c o sa am cam 80-90 invitati la nunta. Voi ce parere aveti? E suficient spatiul, nu?

Ah, si inca un cadou din partea lor :)

Pt ca am ales sa imi faca ei ranjamentele, imi deconteaza banii pe care ii dau l starea civila.

Au mai nou niste culori f dragute l aranjamente si sunt super sofisticate si comparativ cu pretul pietei la cap asta kiar e f f f bine.

Mai sunt miresici de 2010 sa impartim niste pareri?

Va pup

Fulguletz_
11.01.2010, 21:59:49
Se pare ca din cauza crizei a mai scazut pretul l meniu 1. Pt 2010 e in jur de 150 ron.

M-am hotarat la rest asta pt c o sa am cam 80-90 invitati la nunta. Voi ce parere aveti? E suficient spatiul, nu?

Au scris in contract pretul meniului sau va trebui sa-l stabiliti inainte cu 2 sapt?
Si noi cand am incheiat contractul in aprilie 2009 ne-a spus ca meniul e tot in jur de 150 (insa nu a si scris), insa cu 2 sapt inainte indiferent pentru ce meniu optai ( cu 3 sau 4 feluri) era 180 ron.#:-S :-<

Noi am avut 80 de pers si au incaput. Am lasat insa ringul de dans liber!!

Aranjamentele in sala au fost cu galben si verde.

Ma bucur ca s-au gandit sa faca si surprize tinerilor casatoriti <:-P <:-P

Sa aveti o nunta cum ati visat !!!!

mirela_24
07.08.2010, 11:12:45
buna fetelor eu am revervat deja restaurantul pt anul viitor in luna august, meniul costa 170 ron(1 fel rulade, apoi salau pane , saramura de pui si friptura de porc, garniturile nu le mai stiu dar oricum se pot schimba, plus 2 cafele) decoratiunile le fac ei mi au spus ca pt 80 de pers ar costa 11 milioane acum astepta sa rezolve problema site ului sa ma decid ce vreau. sper sa iasa bine

Madutz_gl
19.08.2010, 09:11:20
destul de mult 170 de lei meniul. Salaul e cam rau la gust si e si scump pe deasupra.

bogp
25.08.2010, 19:17:49
destul de mult 170 de lei meniul. Salaul e cam rau la gust si e si scump pe deasupra.

Cam asa e peste tot.