PDA

Versiunea completa : Fantana de ciocolata

oanarotis
29.03.2007, 14:10:15
In primul rand vreau se salut toate miresicile di n Baia Mare si nu numai. Voi cum stati cu pregatirile? Eu am nunta pe 05.05.2007 si incep sa ma cam agit. De abia acum m-am gandit ca ar fi cool daca as reusi sa fac rost de faimoasa Fantana De Ciocolata si nu prea stiu unde as putea gasi in Baia Mare. Daca cineva stie si imi poate furniza informatii...apreciez gestul.
Ei bine, cam atat
Va pup, spor la organizat!!!!

miti
29.03.2007, 14:59:10
In primul rand vreau se salut toate miresicile di n Baia Mare si nu numai. Voi cum stati cu pregatirile? Eu am nunta pe 05.05.2007 si incep sa ma cam agit. De abia acum m-am gandit ca ar fi cool daca as reusi sa fac rost de faimoasa Fantana De Ciocolata si nu prea stiu unde as putea gasi in Baia Mare. Daca cineva stie si imi poate furniza informatii...apreciez gestul.
Ei bine, cam atat
Salut bine ai venit!
Imi pare rau dar nu stiu cum sa te ajut cu aceea informatie.
Eu(daca o sa am fantana de ciocolota) o iau din Zalau.

ankiss20
29.03.2007, 15:20:02
cat e pretul la o nebunie din asta??? in functie de cate persone ai sau cum?? cand trebuie platita inainte sau dupa ce am "radiat-o"???
detalii please......^:)^

ryana
29.03.2007, 15:56:37
Fetelor, ceea ce stiu eu despre aceste fantani de ciocolata este ca sunt de 2 feluri: cel profesioniste care se preteaza pentru evenimente gen: nuntzi, botezuri, dineuri etc si cele de uz casnic (care se gasesc si la Metro la pretul de ~350 Ron). Cele de uz casnic nu se pot folosii la nuntzi pentru ca au o capacitate foarte mica.
Ce am mai citie eu despre nastrusnicele fantanele este ca firmele care le inchiriaza (achizitionarea uneia profesioniste duce la vreo 3-4.000 euro daca nu mai mult) implica costuri si cu personalul care sa foloseasca acest aparat si sa serveasca invitatzii. Pretul de inchiriere se calculeaza per invitat si este undeva intre 1,5 si 2,5 euro/invitat (din ce am vazut eu aici pe forum).
Nu cunosc firma in Baia Mare dar firmele mari care se ocupa cu organizarea de evenimente sau nuntzi se prea poate sa aiba asa ceva.
Sincer, si pe mine ma batea gandul intr-o perioada dar ... m-am dat batuta desi ma incanta inca ideea. Ce sa spun, sper sa gasesti in Baia Mare.

miti
29.03.2007, 16:09:00
Fetelor, ceea ce stiu eu despre aceste fantani de ciocolata este ca sunt de 2 feluri: cel profesioniste care se preteaza pentru evenimente gen: nuntzi, botezuri, dineuri etc si cele de uz casnic (care se gasesc si la Metro la pretul de ~350 Ron). Cele de uz casnic nu se pot folosii la nuntzi pentru ca au o capacitate foarte mica.
Ce am mai citie eu despre nastrusnicele fantanele este ca firmele care le inchiriaza (achizitionarea uneia profesioniste duce la vreo 3-4.000 euro daca nu mai mult) implica costuri si cu personalul care sa foloseasca acest aparat si sa serveasca invitatzii. Pretul de inchiriere se calculeaza per invitat si este undeva intre 1,5 si 2,5 euro/invitat (din ce am vazut eu aici pe forum).
Nu cunosc firma in Baia Mare dar firmele mari care se ocupa cu organizarea de evenimente sau nuntzi se prea poate sa aiba asa ceva.
Sincer, si pe mine ma batea gandul intr-o perioada dar ... m-am dat batuta desi ma incanta inca ideea. Ce sa spun, sper sa gasesti in Baia Mare.
Eu sper sa mi inchirieze cu 150 euro, altfel nu o iau si mai tre sa platesc cioco cam 1 mil+fructe,piscoturi,etc....

aitana25
29.03.2007, 19:59:08
Sunt sigura ca am vazut fantana de ciocolata la targul de nunti, ori la standul Rodna ori la Grupul Cernestean. Deci la una din astea se gaseste in Baia Mare. Preturi nu stiu sa spun ca nu m-a interesat.

vivi
29.03.2007, 20:51:09
Ei bine, cam atat
Bine ai venit.

mihu
30.03.2007, 21:09:50
Ei bine, cam atat
Bine ai venit Oana! Nu mi-a venit sa cred cine a intrat pe miresici! In sfarsit cineva cunoscut ;) Si eu stiu ca tot la Rodna sau la Cernestean gasesti...dar dupa cum am mai vb cu viviana pe ceva topic...nici mie dar nici ei nu ne-a inspirat prea mare incredere fanta asta...

miti
02.04.2007, 09:55:43
O sa am fantana de ciocolata la nunta!<:-P <:-P <:-P
Inca e in Anglia, e digitala, de ultima generatie si sper totul sa fie ok cu ea!

ryana
02.04.2007, 17:20:52
Inca e in Anglia, e digitala, de ultima generatie si sper totul sa fie ok cu ea!

Vrem mai multe detalii ...... dimensiuni, pret .... etc :) ca doar stii ca suntem curioase din fire iar unele miresici chiar interesate in acest aparat buclucas. :))

miti
02.04.2007, 21:29:57
Vrem mai multe detalii ...... dimensiuni, pret .... etc :) ca doar stii ca suntem curioase din fire iar unele miresici chiar interesate in acest aparat buclucas. :))

Costa 200Euro si drumul+chelnerul=1,5mil.
nu are nevoie de ciocolata speciala,pt200-250pers e sub un milion
si cica e ultimul tip de fantana digitala.
sper sa fie de folos,

ryana
02.04.2007, 22:20:37
Costa 200Euro si drumul+chelnerul=1,5mil.
nu are nevoie de ciocolata speciala,pt200-250pers e sub un milion
si cica e ultimul tip de fantana digitala.
sper sa fie de folos,

Se multumeste frumos. Avand in vedere ca ai nunta inaintea mea o sa pot afla pareri si dupa si .... pozici. Eu sincer iti doresc sa fie super faina si sa incante toti invitatzii.

miti
02.04.2007, 22:32:05
Se multumeste frumos. Avand in vedere ca ai nunta inaintea mea o sa pot afla pareri si dupa si .... pozici. Eu sincer iti doresc sa fie super faina si sa incante toti invitatzii.

Sper.mie mi se pare tare rezonabila in comparatie cu cj........unde e 400-500.;;)

ryana
02.04.2007, 22:38:02
Sper.mie mi se pare tare rezonabila in comparatie cu cj........unde e 400-500.;;)

Nu stiu preturile decat ce am vazut pe aici dar ..... nu e scumpa. Mai ales la numarul de invitzatzi pe care o sa-i aveti la nunta (200-250) nu e scumpa deloc.

miti
02.04.2007, 22:39:50
Nu stiu preturile decat ce am vazut pe aici dar ..... nu e scumpa. Mai ales la numarul de invitzatzi pe care o sa-i aveti la nunta (200-250) nu e scumpa deloc.

eu o sa am 90-100 de persoane...
dar nu cred ca o da pe persoane...

ryana
02.04.2007, 23:10:57
eu o sa am 90-100 de persoane...
dar nu cred ca o da pe persoane...

Scuze, spunea-i de fapt ca e special pentru 200 - 250 persoane. Mai tarziu dar tot m-am dumirit si eu. Important e sa fie asa cum ti-o doresti.

mihu
08.05.2007, 00:05:39
poze cu fantana de ciocolata la nunta la salsa...si cu o parte din fructe...

miti
18.05.2007, 01:53:22
poze cu fantana de ciocolata la nunta la salsa...si cu o parte din fructe...

ce micuta e!
yami la fructe!

miti
06.06.2007, 19:01:13
am fost chelner pt fantana asta de ciocolata!!!

miti
06.06.2007, 19:02:33

tare nu, chelener la nunta mea , cand aveaam 2 oameni care venisera cu fantana....si care au stat toata seara in sala de protocol!

gloria
08.06.2007, 16:49:19
La Rodna m-am interesat si eu de fantana dar cand mi-a spus ca nu o inchiriaza decat daca fac si tortul sau prajiturile la ei, nici nu m-a mai interesat cat costa. Am tot iesit.

ankiss20
11.09.2007, 09:38:20
miti de unde ai luat fantana?
in chirie, nu??
as vrea sa ii fac o surpriza unei prietene la botezul bebelului....
poti sa imi dai un tel de contact??^:)^ si ceva informatii despre pret
botezu e sambata.....m-am trezit cam tarziu!!

miti
11.09.2007, 10:27:34
in chirie, nu??

din zalau....dar nu mai am nici un nr de contact sa au fost fff neseriosi>:P >:P >:P [-X si am sters tot.
andana stie nr respectiv

ankiss20
11.09.2007, 10:48:50
din zalau....dar nu mai am nici un nr de contact sa au fost fff neseriosi>:P >:P >:P [-X si am sters tot.
andana stie nr respectiv
neseriosi???
ce ti-au copt???:-w

miti
11.09.2007, 12:38:59
neseriosi???
ce ti-au copt???:-w

poi n am avut decoratiuni la nunta.
nici 5% din cat scria in contract!:-& :-& :-&

miti
11.09.2007, 13:28:20
poi n am avut decoratiuni la nunta.
nici 5% din cat scria in contract!:-& :-& :-&

nici nu vreaun s ami mai amintesc!!!:-<

mihu
11.09.2007, 19:07:13
in chirie, nu??
Am vb eu cu cineva si imi zicea ca la Rodna...dupa cum a zis si gloria...ei spun ca nu ti-o dau daca nu faci tortul la ei...dar incearca sa negociezi...e posibil sa ti-o inchirieze ;-)

ankiss20
12.09.2007, 11:43:13
Am vb eu cu cineva si imi zicea ca la Rodna...dupa cum a zis si gloria...ei spun ca nu ti-o dau daca nu faci tortul la ei...dar incearca sa negociezi...e posibil sa ti-o inchirieze ;-)
multumesc...;-)

ankiss20
18.09.2007, 16:09:52
ce faza tare: vroiam sa fac rost de fantana de ciocolata pentru botezul bebelului, botez care s-a tinut ca o nunta, sambata noaptea cu meniu de nunta si toate alea .....si nu am reusit....
in paralel fugeam la nunta a unor prieteni f buni ...nu puteam lipsi ca si ei au fost la noi.....si asa au avut o gaura de vreo 20 de oameni......si ce-mi vad ochii: FANTANA DE CIOCOLATA!!!!! ;)) =))
asa ca : am fost la botez-nunta-botez-nunta-botez (ruta Somcuta Mare- Crenguta) si am avut parte si de fantana de ciocolata.....
io cred ca cineva acolo sus ma iubeste<:-P
si cat eram de disperata ca va trebui sa fac naveta de la botez la nnunta...am avut si bucurii.;;) ;)) ;-)

gloria
09.10.2007, 11:02:25
Va vand un pont. Este de cumparat la Real. Costa 140 lei. Merita. Parerea mea.O mai poti folosi cand tragi un chef=))=))=))=)).

mihu
09.10.2007, 11:12:01
Va vand un pont. Este de cumparat la Real. Costa 140 lei. Merita. Parerea mea.O mai poti folosi cand tragi un chef=))=))=))=)).
si nu mi se pare tare scumpa...chiar o sa ma uit...cum zici si tu...o iei si daca faci chef si tot e faina
;))

miresicamica
19.11.2007, 13:49:55
Detalii pls

miresicamica
19.11.2007, 15:22:13
Sunt sigura ca am vazut fantana de ciocolata la targul de nunti, ori la standul Rodna ori la Grupul Cernestean. Deci la una din astea se gaseste in Baia Mare. Preturi nu stiu sa spun ca nu m-a interesat.
Cat e o fantana din ciocolata?

miresicamica
19.11.2007, 15:22:48
E chiar o idee interesanta

Laura_sunrise
13.05.2008, 17:58:48
Yuppy! Am fântână de cioco la nuntă, de fapt nu una, ci două - direct din State. Azi le-am ridicat de la poștă, le-am primit de la sora mamei (cu tot cu cioco albă pt ele - 30 kg - aici a cam exagerat :)) ). Îs tare drăguțe și îs așa happy. Plus că o să am și o fântână de șampanie, care e pe drum și urmează să sosească. <:-P

mihu
13.05.2008, 19:23:56
Yuppy! Am fântână de cioco la nuntă, de fapt nu una, ci două - direct din State. Azi le-am ridicat de la poștă, le-am primit de la sora mamei (cu tot cu cioco albă pt ele - 30 kg - aici a cam exagerat :)) ). Îs tare drăguțe și îs așa happy. Plus că o să am și o fântână de șampanie, care e pe drum și urmează să sosească. <:-P
wow!!! super tare! abia astept sa vad poze de la nunta ta\:D/

iubitel
13.05.2008, 19:52:10
OK.Eu as vrea sa stiu de unde se poate procura materia prima,adica ciocolata,sau se vand impreuna?

Laura_sunrise
16.05.2008, 09:19:57
OK.Eu as vrea sa stiu de unde se poate procura materia prima,adica ciocolata,sau se vand impreuna?

Cred că da, cel puțin la mine cioco e de la aceeași firmă cu fântâna.

Laura_sunrise
23.07.2008, 00:12:52
Fetelor, ieri am făcut proba la fântânile de cioco și la cea de șampanie. Sunt super drăguțe, am făcut și niște poze și o să le încarc să vedeți și voi. Mai am așa puțin până la nuntă, parcă parcă încep să am emoții. >:D<

mihu
23.07.2008, 08:40:24
Fetelor, ieri am făcut proba la fântânile de cioco și la cea de șampanie. Sunt super drăguțe, am făcut și niște poze și o să le încarc să vedeți și voi. Mai am așa puțin până la nuntă, parcă parcă încep să am emoții. >:D<
Sa ne pui poze neaparat cu ele... Mai ai cateva zile numai...Abia astept sa ne areti poze cu tine mireasa <:-P

Candia
25.07.2008, 21:01:49
Sa ne pui poze neaparat cu ele... Mai ai cateva zile numai...Abia astept sa ne areti poze cu tine mireasa <:-P
Si eu astept pozele>:D< >:D<

iubitel
25.07.2008, 21:11:04
Cat e o fantana din ciocolata?
NOI initial inchiriasem de la cofetaria la care am dat cda.de tort si ne costa 1 mil.toata seara,dar mergand la selgross am gasit de cumparat la acelasi pret in ideea ca o mai putem folosi si cu alte ocazii.

Laura_sunrise
09.08.2008, 00:36:06
Azi am revenit acasa, dar mâine merg la o nuntă în Bistrița. De luni încolo, însă, o să am timp suficient să pun și poze - am încercat să pun și azi dar se pare că sunt prea mari și trebuie să le modific, dar am fost prea obosită și nu am mai avut răbdare.

Laura_sunrise
09.08.2008, 00:37:36
Oricum, să știți că fântânile au fost un succes - și cele două de cioco (în una am avut cioco albă, într-una roz/roșie), cât și cea de șampanie. Vă pun poze când revin! :*

Candia
09.08.2008, 23:08:24
Azi am revenit acasa, dar mâine merg la o nuntă în Bistrița. De luni încolo, însă, o să am timp suficient să pun și poze - am încercat să pun și azi dar se pare că sunt prea mari și trebuie să le modific, dar am fost prea obosită și nu am mai avut răbdare.
Astept cu interes pozele![-o<

Candia
09.08.2008, 23:09:21
Oricum, să știți că fântânile au fost un succes - și cele două de cioco (în una am avut cioco albă, într-una roz/roșie), cât și cea de șampanie. Vă pun poze când revin! :*
Cioco roz/rosie???:x
Sa nu uiti sa ne dai si detalii:">

lore_vasc
24.09.2008, 01:38:26
Ma incanta si pe mine ideea cu fantana de ciocolata,asteptam poze:-p :*

roxyroxana
24.09.2008, 09:43:05
nu ti-e frica ... ca ori nu o sa se serveasca lumea din comoditate ... ori o sa fie doar copii care o sa murdareasca totul in jur????
vazusem la nunta unei miresici... cred ca din Bucuresti ca lumea statea buluc langa fantana ... ca sa ia ciocolata ... si pe jos totul era maro

as fi curioasa sa stiu cum a fost ... pe viu la o nunta unde au avut?

Candia
24.09.2008, 12:49:56
nu ti-e frica ... ca ori nu o sa se serveasca lumea din comoditate ... ori o sa fie doar copii care o sa murdareasca totul in jur????
vazusem la nunta unei miresici... cred ca din Bucuresti ca lumea statea buluc langa fantana ... ca sa ia ciocolata ... si pe jos totul era maro

Sper sa nu fie probleme de genul...
Laura nu a mai intrat pe miresici sa ne povesteasca:(

mihu
24.09.2008, 14:12:18

Eu am fost la o astfel de nunta si nu a fost buluc...si nici nu a picat pe jos...lumea sau statea la un mic rand, sau asteptau de la masa, si cand era liber ieseau sa isi ia....catre final, am observat ca ciocolata nu mai avea aceeasi consistenta...parca avea gogolosi...sau nu stiu cum sa explic...motivul nu il stiu...poate e ceva legat de tehnica.

Candia
24.09.2008, 14:20:47
Eu am fost la o astfel de nunta si nu a fost buluc...si nici nu a picat pe jos...lumea sau statea la un mic rand, sau asteptau de la masa, si cand era liber ieseau sa isi ia....catre final, am observat ca ciocolata nu mai avea aceeasi consistenta...parca avea gogolosi...sau nu stiu cum sa explic...motivul nu il stiu...poate e ceva legat de tehnica.
Nunta a fost in BM?

mihu
24.09.2008, 14:38:45
Nunta a fost in BM?
Nunta a fost in Baia Mare la Salsa.la pagina 2 am scris si am pus si 2 poze http://www.miresici.ro/showpost.php?p=220970&postcount=17

Candia
24.09.2008, 15:02:18
Nunta a fost in Baia Mare la Salsa.la pagina 2 am scris si am pus si 2 poze http://www.miresici.ro/showpost.php?p=220970&postcount=17
Mersi mult!

dianag2008
01.12.2008, 20:08:30
si eu vreau la nunta fantana de ciocolata...am fost la 2 nunti unde erau fantani atat de cioco cat si de sampanie...insa cea cu cioco a fost cea mai de succes.
va pun si poze...

mamuska
01.12.2008, 20:10:39
si eu vreau la nunta fantana de ciocolata...am fost la 2 nunti unde erau fantani atat de cioco cat si de sampanie...insa cea cu cioco a fost cea mai de succes.
va pun si poze...
Sa ai o nunta de vis!!!!>:D<

dianag2008
01.12.2008, 20:11:04
asta e una dintre ele a fost nunta la mara

dianag2008
01.12.2008, 20:11:46
Sa ai o nunta de vis!!!!>:D<
sa dea Dumnezeu!

Candia
01.12.2008, 20:19:44
Stii cu ce firma au lucrat?
Trimite-mi detalii pe PM, te rog!

mihu
02.12.2008, 10:31:23
Daca gasesti undeva, sa imi spui si mie preturi mai actuale. Sunt interesata si eu pt botez dar vreau o fantana mai micutza...Am vazut un model la real cu 150 lei dar inca nu imi e foarte clar cata ciocolata imi trebuie si la cate persoane :-?
E clar ca cea din poza e prea mare pt mine :-?

just
02.12.2008, 11:00:04
andreea eu din cate stiu, fantana de ciocolata la mara este chiar a restaurantului, nu stiu sigur daca se poate duce si din afara (ex tortul sau bauturi)

Candia
02.12.2008, 11:48:28
andreea eu din cate stiu, fantana de ciocolata la mara este chiar a restaurantului, nu stiu sigur daca se poate duce si din afara (ex tortul sau bauturi)
Ma gandeam eu...Sa vedem ce spune si Dianag.

lore_vasc
03.01.2009, 19:02:53
Pana la urma fetelor stiti de unde se poate inchiria fantana de cioco si cat costa???Miresicamica tu ai avut fantana de cioco sau ai avut masina de facut balonase??

miresicamica
03.01.2009, 21:15:11
Pana la urma fetelor stiti de unde se poate inchiria fantana de cioco si cat costa???Miresicamica tu ai avut fantana de cioco sau ai avut masina de facut balonase??
Eu am avut balonase.<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

alexandrina_21
07.02.2009, 18:12:47
Spune-mi te rog de unde ai facut rost de masina de aia care face balonase............te rog mult de tot

otilik
07.02.2009, 18:28:22
fetelor care ati avut fantana,ce ciocolata ati folosit???

Dyva_a
14.06.2009, 21:48:29

Buna! Eu ma duc vara asta la o nunta unde voi fi nasa si pt 200 persoane cu fantana, cu ciocolata belgiana, cu fructe, betigase, servetele, cu o persoana care este permanent acolo si se ocupa de tot, viitoarea mea finuta plateste 1600 RON.

andrea_2pac
10.12.2009, 13:36:44
sa va zic o faza tare la o nunta:D
a ramas fantana de ciocolata fara ciocolata, atata s-a mancat:))
fain?
app de masina de facut baloane, cat costa una, sau se inchiriaza?
cine ma poate ajuta cu niste preturi?
stau in cj, fac nunta la maramures si sunt cam rupta de ce este pe acolo
multumesc^:)^

litlangel
10.12.2009, 14:54:05
fain?
ar trebui sa ivorbesti cu cine iti aranjeaza sala... trebuie sa stie.... se inchiriaza.... ai numai grija cu ea, sa nu se faca ringul tot sapun si sa pice cineva pe acolo, am auzit cazuri

andrea_2pac
10.12.2009, 15:43:47
ar trebui sa ivorbesti cu cine iti aranjeaza sala... trebuie sa stie.... se inchiriaza.... ai numai grija cu ea, sa nu se faca ringul tot sapun si sa pice cineva pe acolo, am auzit cazuri

:)) :)) :)) si apoi vorba aia
de la bal la spital:))

Candia
11.12.2009, 17:40:26
Asta e motivul pentru care eu nu am vrut. Parca esti pe gheata, cineva trebuie sa spele permanent podeaua.:(

Candia
11.12.2009, 17:42:49
fain?
Asta am patit-o si noi. Pe dimineata parca a trecut uraganul pe la masa de dulciuri, nu a mai ramas nimic.

andrea85
11.12.2009, 17:55:58
Si eu imi doresc fantana de ciocolata cu fructe la nunta. Imi puteti spune cam cat ati dat pe fantana plus fructe? Si pentru cate persoane? Va rog...sa-mi fac si eu o idee:)

litlangel
11.12.2009, 19:06:24
Si eu imi doresc fantana de ciocolata cu fructe la nunta. Imi puteti spune cam cat ati dat pe fantana plus fructe? Si pentru cate persoane? Va rog...sa-mi fac si eu o idee:)
pai fantana mie mi s-atr fi dat cu 500 lei, plus fructe..... dar noi nu am avut... ca am avut bar de cocktail si nu mai avea sens... fructe discuti cu ine iti ofera fantana si se iau i functie de nr de pers

andrea85
12.12.2009, 23:55:28
pai fantana mie mi s-atr fi dat cu 500 lei, plus fructe..... dar noi nu am avut... ca am avut bar de cocktail si nu mai avea sens... fructe discuti cu ine iti ofera fantana si se iau i functie de nr de pers

Mersi frumos pentru informatie. :) In final am gasit si eu ceva, cu 150 de Euro fara fructe.

ciohai_adriana
12.04.2010, 20:35:58
Mersi frumos pentru informatie. :) In final am gasit si eu ceva, cu 150 de Euro fara fructe.

mai stie cineva ceva noutati despre fantana de ciocolata cu fructe? (cel mai bun pret de anul asta, cel mai bun furnizor)

multumesc

ciohai_adriana
13.04.2010, 19:12:28
va pun si poze...

poti sa imi spui te rog de unde ai inchiriat fantana de ciocolata?

florina8710
26.01.2011, 20:30:22
si eu vreau niste preturi la fantana de ciocolata si sculptura fructe:D

monik84
28.01.2011, 13:06:13
Eu am fost anul trecut sa vad sala la restaurant knd a fost nunta si erau fructe sculptate si arata foarte bine,este o firma din satu mare care se ocupa cu asa ceva si anul trecut era 100de euro manopera...am zis k o sa vb cu ei,cat despre fantana de ciocolata imi dau de la restaurant numai ciocolata trebuie sa o cumpar...

simonabarle
08.02.2011, 13:50:36
Buna fetelor. Si Mihaela Grib are fantana de ciocolata si merge la preturi super ok. Am vazut poze cu bufetul de fructe si arata super bine. Chiar o recomand

ety
10.02.2011, 11:08:18
Buna fetelor. Si Mihaela Grib are fantana de ciocolata si merge la preturi super ok. Am vazut poze cu bufetul de fructe si arata super bine. Chiar o recomand

Salut.

Si sti la ce pret lucreaza Mihaela Grib, eventual daca ai un nr. de tel. m-ar interesa si pe mine.

Mersi mult.

florina8710
10.02.2011, 11:12:13
si eu vreau nr ei pe privat daca poti. multumesc mult:*:*

lore21
15.04.2011, 10:42:14
fetelor imi spuneti si mie daca stiti cumva ceva firma care se ocupa cu fantana de ciocolata + bufet de fructe prin zona Borsa-Maramures?

multumesc :*

Ioana1988
14.07.2011, 22:59:35
fetelor imi spuneti si mie daca stiti cumva ceva firma care se ocupa cu fantana de ciocolata + bufet de fructe prin zona Borsa-Maramures?

multumesc :*

Ai aflat ceva? Si eu o sa fac nunta in Borsa Maramures, si vreau neaparat fantana de ciocolata, si nu stiu unde sa gasesc, pentru ca eu sunt din Cluj, si acolo cu siguranta as gasi, dar distanta mi se pare prea mare...
Va rog stiti voi o firma care se ocupa cu fantani de ciocolata prin apropiere de Borsa??? Mersi mult

Ioana1988
21.07.2011, 00:16:01
Este cineva pe aici care imi poate raspunde la intrebare??? de unde inchiriati fantana de ciocolata din apropiere de Borsa???

litlangel
21.07.2011, 12:03:43
Este cineva pe aici care imi poate raspunde la intrebare??? de unde inchiriati fantana de ciocolata din apropiere de Borsa???
cele care am avut deja nunta am avut in zona Baia Mare, deci cel mai probabil de asta nu iti raspunde nimeni
eu am o prietena in Sighet care la botez a lucrat cu cineva din Bm pt asta, respectiv cu Persida Crisan de la Vis Implinit...

Ioana1988
21.07.2011, 18:06:53
cele care am avut deja nunta am avut in zona Baia Mare, deci cel mai probabil de asta nu iti raspunde nimeni
eu am o prietena in Sighet care la botez a lucrat cu cineva din Bm pt asta, respectiv cu Persida Crisan de la Vis Implinit...

Am inteles...mersi mult pentru raspuns :)
Eu sunt din Cluj, si din Cj pana in Borsa sunt 168 de km, iar din Borsa pana in Baia Mare sunt 143, deci pana la urma poate o sa caut in cluj, pentru ca macar sunt acolo si am timp sa caut mai mult...
Mersi mult inca odata :)