PDA

Versiunea completa : Miresici de Iasi (discutii despre organizarea nuntilor noastre)

Pagini : 1 2 3 4 5 6 [7]

CojocaruCriss
16.10.2013, 12:52:26
Fetelor, ce firme de decoratiuni aveti ??sunt in cautare si nu gasesc nimic...:(

eu am decoratiunile incluse de la restaurant, dar nu stiu cu ce firma colaboreaza :D

nuffy
16.10.2013, 13:07:20
eu am avut barman la nunta care a preparat coktailuri. daca te ajuta te pot ajuta cu o adresa. am atasat o poza cu cocktailuri noaste insa poate face orice ii spune invitatul

Imi spui si mie cat ai platit? Merci.

CojocaruCriss
16.10.2013, 17:20:49
poti sa imi spui si mie pe cine ai contactat? ai facut deja contract? ca sa sun si eu..acum ma ocup de cvartet si gheata carbonica

Aceste oferte mi le-au trimis cei de la IMPERATORIA si WINTOPICE. Nu am facut inca contract ca mi-au zis si ei ca de obicei toata lumea ii contacteaza cu o sapt 2 inainte de nunta. Deci daca o sa fac contractul cu o luna 2 inainte nu e tarziu :)

m4r1nutz4u
20.10.2013, 20:43:32
eu am avut barman la nunta care a preparat coktailuri. daca te ajuta te pot ajuta cu o adresa. am atasat o poza cu cocktailuri noaste insa poate face orice ii spune invitatul

vreau si eu mai multe informatii despre barman. era de la restaurant sau separat? au fost bauturile voastre sau le'a adus el? daca a fost separat de restaurant, cat a costat?

alekssa
21.10.2013, 10:01:39
vreau si eu mai multe informatii despre barman. era de la restaurant sau separat? au fost bauturile voastre sau le'a adus el? daca a fost separat de restaurant, cat a costat?
Barmanul a fost platit separat de mine (nu lucreaza acolo, are un bar mobil si se ocupa doar cu prepararea cocktailurilor pentru petreceri private). Bautura a fost comandata de el (cu factura) si tot ce ramane nedesfacut se da inapoi. Am achitat la sfarsitul petrecerii tot. La mine s-a consumat aproape tot. Am ramas cu 3 sticle desfacute. A prins foarte bine ideea cocktailurilor si long drinks-urilor.
Daca doriti mai multe informatii va pot face legatura direct cu el pentru ca se deplaseaza si in alte orase.

aryma
23.10.2013, 10:14:06
Barmanul a fost platit separat de mine (nu lucreaza acolo, are un bar mobil si se ocupa doar cu prepararea cocktailurilor pentru petreceri private). Bautura a fost comandata de el (cu factura) si tot ce ramane nedesfacut se da inapoi. Am achitat la sfarsitul petrecerii tot. La mine s-a consumat aproape tot. Am ramas cu 3 sticle desfacute. A prins foarte bine ideea cocktailurilor si long drinks-urilor.
Daca doriti mai multe informatii va pot face legatura direct cu el pentru ca se deplaseaza si in alte orase.

Buna! Imi poti trimite si mie te rog frumos mes cu datele barmanului si eventual un pret informativ? E o idee foarte buna.
Merci!

reeaandreea
24.10.2013, 22:07:14

imi surade ideea de a aduce un barman profesionist la nunta mai ales ca o voi avea la piscina si mi se pare ca s ar potrivi bine. Poti sa imi trimiti un mesaj te rog si sa mi spui despre cine este vorba si sa imi dai un nr de telefon sau un mail? Si orientativ cate persoane ati avut si cat v a ajuns?
Multumesc frumos!

rocksa
14.02.2014, 22:39:11
Buna seara miresici! Feriti-va de formatia Nova din Iasi! Am avut nunta anul trecut si i-am contractat iar cu o saptamana inainte de nunta au modificat pretul spunand ca daca nu ne convine sa ne cautam pe altcineva pt ca ei nu mai vin.Am scris pentru ca nu vreau sa mai treaca nimeni prin ce am trecut eu din cauza lor!

ellagtza
24.02.2014, 12:09:31
multumesc de sfat
stii ceva despre pink events??sau iris deco???

Iris Deco= rafinament,parerea mea

maria.burlacu07
24.02.2014, 12:40:05
Am gasit un barman cu bar mobil pe Facebook. Cere in jur de 10RON/pers + bautura care o cumperi tu . Mie mi s-a parut mult. Daca vreti sa vorbiti cu el cautati-l pe FB , Bartender for Hire (cred ca asa era, nu mai retin exact).

ellena22
03.03.2014, 16:10:15

Buna . si mie imi surade fff mult ideea .. ai putea sa-mi spui preturile .. eventual sa-mi dai cateva date de contact .. iti las adresa de email : [email protected] Multumesc

ellena22
03.03.2014, 16:11:36
Am gasit un barman cu bar mobil pe Facebook. Cere in jur de 10RON/pers + bautura care o cumperi tu . Mie mi s-a parut mult. Daca vreti sa vorbiti cu el cautati-l pe FB , Bartender for Hire (cred ca asa era, nu mai retin exact).

Buna .. am incercat sa il caut pe Fb ..dar nu reusesc sa il gasesc ... cand iti amintesti .. imi lasi te rog un mesaj ? Multumesc :*

andreea_d14
15.05.2014, 17:58:02
Buna! I-a auzit cineva pe cei de la Remix cantand? Dar pe cei de la Souncheck Band? Ambele formatii sunt din Iasi si ma gandesc ca, poate postand aici, gasesc pe cineva care sa imi dea un feedback.

mada_m90
15.05.2014, 18:05:40
Buna! I-a auzit cineva pe cei de la Remix cantand? Dar pe cei de la Souncheck Band? Ambele formatii sunt din Iasi si ma gandesc ca, poate postand aici, gasesc pe cineva care sa imi dea un feedback.
pe cei de la soundcheck ti-i recomand. sunt f buni

andreea_d14
26.05.2014, 17:49:01
Buna, ma incanta si pe mine idea unui barman:). Poti sa imi dai si mie contactul barmanului pe privat, multumesc!!

nuffy
29.05.2014, 19:09:31
Buna miresici! Am contactat si eu barmanul si am decis sa colaborez cu el. Este din Vaslui[]
Din cate spunea acest barman cu care voi colabora la aproximativ 120 de persoane bautura pentru bar mobil (deci doar pentru cocktailuri) cred ca ma va ajunge in jur de 2000 lei..

Si ceilalti care cereau 10 lei pers care si mie efectiv mi sa parut mult sunt acestia..[]

alekssa
29.05.2014, 19:37:17
Buna miresici! Am contactat si eu barmanul si am decis sa colaborez cu el. Este din Vaslui[]
Din cate spunea acest barman cu care voi colabora la aproximativ 120 de persoane bautura pentru bar mobil (deci doar pentru cocktailuri) cred ca ma va ajunge in jur de 2000 lei..

Si ceilalti care cereau 10 lei pers care si mie efectiv mi sa parut mult sunt acestia..

vad ca a prins bine recomandarea mea ca foarte multe miresici si l-au luat :D

mada_m90
01.10.2014, 19:44:09
Miresici imi puteti recomanda o spalatorie pt o rochita mai pretentioasa?

kristyn
02.10.2014, 07:27:40
Miresici imi puteti recomanda o spalatorie pt o rochita mai pretentioasa?

Curatatoria de la Palas.