PDA

Versiunea completa : Off-topic Prahova

Pagini : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

rococris
28.05.2009, 09:30:38
somnoroaselor!!! TREZIREA

:-"Si eu sunt aici cu voi !!!;-)

rococris
28.05.2009, 09:31:33
:-"Si eu sunt aici cu voi!;-)

andreear
28.05.2009, 10:14:45

Si eu sunt treaza de la 7....

strumf08
28.05.2009, 11:39:21
Si eu sunt treaza de la 7....

te-am luat sunt de la 6 in picioare :*

LadyR
02.06.2009, 15:43:24
nu te supara ca te corectez, dar a facut la cetate nord (patronul e acelasi), cel de la podul inalt e deschis de putin timp (iarna anul trecut parca).ce stiu eu e ca mancarea e foarte buna si ca trebuie sa ai minim 100 de persoane.

Nu ma supar de ce sa ma supar, cu cat mai multe informatii cu atat mai bine.
Orice ce sti sa -mi spui si mie te rog
Multumesc

strumf08
03.06.2009, 12:55:07
Nu ma supar de ce sa ma supar, cu cat mai multe informatii cu atat mai bine.
Orice ce sti sa -mi spui si mie te rog
Multumesc

cu multa placere! mai multe detalii iti pot da prin iulie.are o fosta colega de serviciu nunta acolo si daca te mai intereseaza o s-o intreb pe ea.:*

strumf08
04.06.2009, 10:58:47
cineva pe aici?????:-B nope... unde sunteti fetelor?

rococris
04.06.2009, 11:22:57
cineva pe aici?????:-B nope... unde sunteti fetelor?

eu sunt aici cu tine>:D<

strumf08
04.06.2009, 11:36:47
eu sunt aici cu tine>:D<

buna! ce faci? cum mai stai cu pregatirile? vii la intalnire?

mihaelaaa
05.06.2009, 10:21:22
saru' mana. si tu sa ai nunta la care ai visat. tu mai ai ceva timp, dar cum stai cu pregatirile?

ITI DORESC SA AI PARTE DE O ZI SUPERBA,DE SOARE,BUCURIE,FERICIRE SI MULTE SURPIZE FRUMOASE,SA AI O NUNTA ASA CUM TI AI IMAGINAT O TU,PLINA DE VESELIE SI FRUMOS,ZIUA DE MAINE SA ITI POARTE NOROC IN VIATA SI IUBIRE IN SUFLET.

CASA DE PIATRAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

strumf08
05.06.2009, 13:04:21
ITI DORESC SA AI PARTE DE O ZI SUPERBA,DE SOARE,BUCURIE,FERICIRE SI MULTE SURPIZE FRUMOASE,SA AI O NUNTA ASA CUM TI AI IMAGINAT O TU,PLINA DE VESELIE SI FRUMOS,ZIUA DE MAINE SA ITI POARTE NOROC IN VIATA SI IUBIRE IN SUFLET.

CASA DE PIATRAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

ce faceti d-na mihaelaaa, pe unde ati umblat de nu ati mai postat nimic?

strumf08
05.06.2009, 13:41:58
si azi, sunteti pe aici?:-B

andreear
05.06.2009, 14:16:44
si azi, sunteti pe aici?:-B

O fuguta doar!!!>:D<

strumf08
05.06.2009, 14:52:07
O fuguta doar!!!>:D<

nu esti plecata?!

strumf08
05.06.2009, 14:52:39
de obicei nu intrai in curusl zilei...de aceea te intreb..

andreear
05.06.2009, 15:19:54
de obicei nu intrai in curusl zilei...de aceea te intreb..

Am ajuns mai devreme ca am munci de birou si prestez cu drag si spor(:| ....

strumf08
05.06.2009, 15:26:49
Am ajuns mai devreme ca am munci de birou si prestez cu drag si spor(:| ....

ooooooooooo....atunci spor la treaba;-)

LadyR
06.06.2009, 12:04:06
ooooooooooo....atunci spor la treaba;-)

Pentru toate miresicile care nu au timp de pierdut cu astfel de discutii va invit sa intrati pe subiectul deschis de mine sa purtam discutii legate strict de ceea ce ne intereseaza pe fiecare fara sa fim nevoite sa citim astfel de pagini fara numar.
Sincer nu pot sa stau sa citesc atat , timpul nu-mi permite, sunt convinsa ca sunt multe in situatia mea, asa ca va astept !!!!
Multumesc pentru intelegere !
O zi frumoasa

andreear
06.06.2009, 20:09:51
Pentru toate miresicile care nu au timp de pierdut cu astfel de discutii va invit sa intrati pe subiectul deschis de mine sa purtam discutii legate strict de ceea ce ne intereseaza pe fiecare fara sa fim nevoite sa citim astfel de pagini fara numar.
Sincer nu pot sa stau sa citesc atat , timpul nu-mi permite, sunt convinsa ca sunt multe in situatia mea, asa ca va astept !!!!
Multumesc pentru intelegere !
O zi frumoasa

LadyR, sunt topicuri destinate fiecarei probleme legate de nunta; acolo nu vei gasi decat discutii strict legate de subiectul respectiv; aici este un topic pt discutii offtopic si vorbim despre orice!!! Acolo sunt pagini numai cu discutii clare despre subiectul respectiv! Succes!

mamuska
06.06.2009, 21:07:05
Olguta, Sorry Ca Nu Am Ajuns La Biserica,dar Azi Am Stat Numai In Bucatarie,ca S-au Anuntat Musafirii!

Iti Doresc O Nunta De Vis, Casa De Piatra,Fericire Si Intelegere!!! Sa Fi Frumoasa Si Sa Te Distrezi La Maxim!!!!>:D< >:D< >:D<
Te Asteptam Cu Poze Si Povestea Nuntii>:D< >:D< >:D< :x :x :x

mamuska
06.06.2009, 21:09:37
LadyR, sunt topicuri destinate fiecarei probleme legate de nunta; acolo nu vei gasi decat discutii strict legate de subiectul respectiv; aici este un topic pt discutii offtopic si vorbim despre orice!!! Acolo sunt pagini numai cu discutii clare despre subiectul respectiv! Succes!
Andreea, ce faci scumpa???:x >:D< >:D< Mie acum mi-au venit musafirii, mai sunt cei doi "miresoi" de venit, dar trebuia sa va salut si sa-i urez Olgutei, casa de Piatra!
Va pup pe toate>:D<

andreear
07.06.2009, 08:35:56
Andreea, ce faci scumpa???:x >:D< >:D< Mie acum mi-au venit musafirii, mai sunt cei doi "miresoi" de venit, dar trebuia sa va salut si sa-i urez Olgutei, casa de Piatra!
Va pup pe toate>:D<

Alina, LA MULTI ANI pt TUDOR!!! Sa fie sanatos, fericit si sa aiba parte de cadoul mult asteptat cat mai curand!

Eu sunt pe la munte dar am intrat o fuga sa o pup pe Olga ...asteptam sa ne povesteasca cum a fost!!!

Pupici

LadyR
07.06.2009, 13:48:09
Multumesc frumos , n-am stiut :)) O zi frumoasa

andreear
08.06.2009, 14:07:34
Multumesc frumos , n-am stiut :)) O zi frumoasa

Nici o problema !!!>:D< >:D< >:D<

olgutza26
08.06.2009, 17:05:22
Olguta, Sorry Ca Nu Am Ajuns La Biserica,dar Azi Am Stat Numai In Bucatarie,ca S-au Anuntat Musafirii!

Iti Doresc O Nunta De Vis, Casa De Piatra,Fericire Si Intelegere!!! Sa Fi Frumoasa Si Sa Te Distrezi La Maxim!!!!>:D< >:D< >:D<
Te Asteptam Cu Poze Si Povestea Nuntii>:D< >:D< >:D< :x :x :x
multumesc mult de tot Alina! stai linistita, nu e nici o problema. m-am vazut in schimb cu strumf exact cand intram la local. o sa povestesc si cum a fost, dar sunt super obosita, am intrat sa va salut doar si sa va spun ca a iesit destul de bine. revin cu detalii zilele urmatoare

strumf08
08.06.2009, 21:20:54
multumesc mult de tot Alina! stai linistita, nu e nici o problema. m-am vazut in schimb cu strumf exact cand intram la local. o sa povestesc si cum a fost, dar sunt super obosita, am intrat sa va salut doar si sa va spun ca a iesit destul de bine. revin cu detalii zilele urmatoare

hai ca de-abia astept sa-mi zici cum a iesit.toata seara m-am gandit la tine ;-)

strumf08
09.06.2009, 13:51:29
cineva pe aici?!!!:-B :-B nimeni?nimeni?=((

vlarox
09.06.2009, 16:35:59
Am venit eu >:D<

strumf08
10.06.2009, 12:22:31
Am venit eu >:D<

cam tarziu, d-ra....oricum nu la fel de tarziu ca raspunsul meu..=)) =)) =)) =)) :*

vlarox
11.06.2009, 11:13:16
:))=))=))=))=)) clar... deci cine e intarziata pana la urma? :*

strumf08
11.06.2009, 21:54:33
:))=))=))=))=)) clar... deci cine e intarziata pana la urma? :*

a.....nu stiu....:D:D:D:D:D:D:D not mee=))=))=))=))

rococris
12.06.2009, 12:09:25
a.....nu stiu....:D:D:D:D:D:D:D not mee=))=))=))=))

Buna fetele, ce faceti???

Nimic nou??[-(

strumf08
12.06.2009, 12:15:26
Buna fetele, ce faceti???

Nimic nou??[-(

salut....ce mai faci? la mine singura noutate e ca am in sfarsit verighetele...>:D< >:D< >:D< dupa mai multe drumuri la bucuresti, pentru ca atunci cand am fost sa le ridic nu erau gravate....ieri le-am primit prin curier si tot mai e ceva in neregula cu ele si anume verigheta prietenului meu nu e la fel de bine gravata ca a mea...dar asta e

rococris
12.06.2009, 13:39:03
salut....ce mai faci? la mine singura noutate e ca am in sfarsit verighetele...>:D< >:D< >:D< dupa mai multe drumuri la bucuresti, pentru ca atunci cand am fost sa le ridic nu erau gravate....ieri le-am primit prin curier si tot mai e ceva in neregula cu ele si anume verigheta prietenului meu nu e la fel de bine gravata ca a mea...dar asta e

:-< Offff..imi pare rau sa aud ca ink nu au iesit cum ai vrut tu....

Eu am fost sapt trecuta la proba pentru coafura ;))...Am avut ceva emotii dar pana la urma mi-a placut cum a iesit...Uite am pus 2 pozici sa imi sp ce parere ai..:*

mikimiki
12.06.2009, 15:18:35

de unde din Bucuresti ti-ai luat verighetele, cumva din Unirea?
asteptam poze>:D<

mikimiki
12.06.2009, 15:19:22

Eu am fost sapt trecuta la proba pentru coafura ;))...Am avut ceva emotii dar pana la urma mi-a placut cum a iesit...Uite am pus 2 pozici sa imi sp ce parere ai..:*

frumoasa coafura ...presupun ca voalul ti-l prinzi de la coculet in jos ca sa se vada aranjamentul frumos la par

soareiuliant
12.06.2009, 18:38:52
de ce mihaelaaa este banned?:O:O:O:O:O

rococris
18.06.2009, 10:38:46
Feteleeeee.....unde sunteti???:-<

rococris
18.06.2009, 10:40:03
frumoasa coafura ...presupun ca voalul ti-l prinzi de la coculet in jos ca sa se vada aranjamentul frumos la par

Multumesc.
Da asa mi-l vor prinde , ca sa se poata vedea coculet-ul tot...O sa va pun poze dupa nuntaaaa!!\:D/

strumf08
18.06.2009, 13:33:56

super misto.... e foarte interesant...=D> =D> =D>

strumf08
18.06.2009, 13:35:00
de unde din Bucuresti ti-ai luat verighetele, cumva din Unirea?
asteptam poze>:D<

nu din unirea..de la coriolan, si-au deschis din mai reprezentanta si in buc, aveau numai in iasi si lucrau cu unele bijuterii din toata tara...

strumf08
18.06.2009, 13:35:46
Feteleeeee.....unde sunteti???:-<

eu ii tin locul colegei mele, care e in medical si de aceea nu am mai intrat..dar de saptamana viitoare recuperez :D :D

strumf08
18.06.2009, 13:36:43
de ce mihaelaaa este banned?:O:O:O:O:O

uita-te la profilul ei....cred ca a avut prea multe raspunsuri trimise la rb, cred..nu prea stiu cum devii banned:(

rococris
19.06.2009, 09:41:42
eu ii tin locul colegei mele, care e in medical si de aceea nu am mai intrat..dar de saptamana viitoare recuperez :D :D

\:D/ Ok...abia astept :-"

olgutza26
19.06.2009, 11:00:53
buna fetelor,
sper ca nu v-ati suparat ca v-am abandonat un pic:*, dar la mine la serv a fost un asa mare balamuc#:-S bine ca am scapat. saptamana viitoare plecam in voiaj de nunta. abia astept :D

strumf08
19.06.2009, 11:48:37
buna fetelor,
sper ca nu v-ati suparat ca v-am abandonat un pic:*, dar la mine la serv a fost un asa mare balamuc#:-S bine ca am scapat. saptamana viitoare plecam in voiaj de nunta. abia astept :D

salut! voiaj placut!
unde plecati?
ti-a trecut supararea?

strumf08
19.06.2009, 11:49:32
\:D/ Ok...abia astept :-"

buna! am intrat un pic ...sunt in pauza de masa.. si am inteles ca mai tarziu o sa fie o sedinta, deci voi mai intra :*

olgutza26
19.06.2009, 11:52:18
salut! voiaj placut!
unde plecati?
ti-a trecut supararea?
probabil in croatia. nu stim exact toate detaliile. oricum, abia astept. suntem atat de obositi...nu ne mai revenim de la nunta incoace
sa zicem ca trec cu vedere supararea respectiva, dar daca nu profita de sansa oferita, schimbam foaia :-$

strumf08
19.06.2009, 11:56:26
probabil in croatia. nu stim exact toate detaliile. oricum, abia astept. suntem atat de obositi...nu ne mai revenim de la nunta incoace
sa zicem ca trec cu vedere supararea respectiva, dar daca nu profita de sansa oferita, schimbam foaia :-$

foarte bine...din pacate asa fac si eu, dar nu ma-nvat minte...trec, trec cu vederea si nici macar nu apreciaza nimeni (sau poate el si nu-mi zice?)...dar sa vorbim de lucruri frumoase....concediu placut...am inteles ca e super frumos in croatia. cum de nu stii detalii? cine se ocupa?

strumf08
19.06.2009, 12:01:53
numai noi trei pe aici?unde sunteti fetelor?ati intrat in vacanta?

alexa_razv
19.06.2009, 12:36:12
Buna ziua,
Am un mare dezavantaj ca sunt din Timisoara iar nunta mea va fi in Ploiesti. Nu stiu nimic despre nimic. Astept orice sfat din partea Dvs. si savurez cu placere orice vad pe acest site. Deci...m-ar interesa si daca cedeaza cineva vreun restaurant pt septembrie 2009. Va multumesc anticipat.

soareiuliant
19.06.2009, 12:42:28
da,uita te la restaurante ploiesti-hotel central.parca era acolo cineva.

olgutza26
19.06.2009, 13:35:59
foarte bine...din pacate asa fac si eu, dar nu ma-nvat minte...trec, trec cu vederea si nici macar nu apreciaza nimeni (sau poate el si nu-mi zice?)...dar sa vorbim de lucruri frumoase....concediu placut...am inteles ca e super frumos in croatia. cum de nu stii detalii? cine se ocupa?
incercam sa ne ocupam noi, numai ca suntem la serviciu super ocupati. am ales cat de cat destinatia, asteptam oferta de la agentie. apoi terbuie sa ne facem traseul.

strumf08
19.06.2009, 13:38:49
incercam sa ne ocupam noi, numai ca suntem la serviciu super ocupati. am ales cat de cat destinatia, asteptam oferta de la agentie. apoi terbuie sa ne facem traseul.

a! ok! am inteles. spor la treaba

olgutza26
19.06.2009, 13:38:57
Buna ziua,
Am un mare dezavantaj ca sunt din Timisoara iar nunta mea va fi in Ploiesti. Nu stiu nimic despre nimic. Astept orice sfat din partea Dvs. si savurez cu placere orice vad pe acest site. Deci...m-ar interesa si daca cedeaza cineva vreun restaurant pt septembrie 2009. Va multumesc anticipat.
bine ai venit printre noi. Spor la miresit! iti tinem pumnii sa ai nunta la care ai visat (noi suntem aici sa te ajutam daca ai intrebari). nu ai pe nimeni in ploiesti care sa mearga pe la restaurante sa vada unde mai sunt locuri disponibile? noi nu suntem foarte foarte multe pe forumul local, asa ca nu stim ce se intampla in tot orasul. :(

strumf08
19.06.2009, 13:42:00
bine ai venit printre noi. Spor la miresit! iti tinem pumnii sa ai nunta la care ai visat (noi suntem aici sa te ajutam daca ai intrebari). nu ai pe nimeni in ploiesti care sa mearga pe la restaurante sa vada unde mai sunt locuri disponibile? noi nu suntem foarte foarte multe pe forumul local, asa ca nu stim ce se intampla in tot orasul. :(

eu una stiu ca din ianuarie nu prea mai sunt libere restaurantele pt 2009...

grasuna
19.06.2009, 14:53:08
Eu te sfatuiesc sa dai telefoane si sa intrebi, scutesti mult timp asa. Locuri libere duminica pt 2009 am cautat eu in aprilie, inainte de Pasti si mai erau f f putine! La Central si la President m-am interesat eu!

maimuticamica
20.06.2009, 16:53:23
Buna fetelor,
Sunt noua pe forum, va urmaresc de mult timp si a sosit si randul meu sa scriu.
In sfarsit ma marit. Eu as vrea anul asta ca nu mai am rabdare dar oare reusesc? Cu ce incep? ajutati-ma. Restaurante libere, lautari.....

vlarox
20.06.2009, 17:10:10
Buna,

Bine ai venit! ;-)

Pai ar trebui sa te grabesti cu restaurantul daca vrei anul asta. Acum in functie si de cate persoane o sa ai la nunta. Iti trebe un local mai mic, mai mare?;;)

maimuticamica
20.06.2009, 23:23:04
Buna,
Azi am avut intalnire cu parintii si am facut nr maxim 140-150 dc vin toti.
cam cat % din cei care ii inviti vin?
Nu stiu cred ca 110-120 e bine?
Ce restaurante faine avem cu meniu mic- 160 lei?
Astept raspunsuri.
Seara buna.:">

rbk
21.06.2009, 03:31:26
Buna fetelor,
Sunt noua pe forum, va urmaresc de mult timp si a sosit si randul meu sa scriu.
In sfarsit ma marit. Eu as vrea anul asta ca nu mai am rabdare dar oare reusesc? Cu ce incep? ajutati-ma. Restaurante libere, lautari.....
buna!
de obicei stiu ca se rezerva restaurantul cu mai mult de 6 luni inainte de ''marele eveniment" dar,sper sa reusesti...
poti incerca la cetate...cred k o sa gasesti o zi libera prin octombrie.am niste cunostinte care facusera rezervare acolo dar s-au despartit.alte idei chiar nu am dar,te vor mai ajuta celelalte miresici.:*bafta

maimuticamica
21.06.2009, 10:11:00
O sa ma duc sa vad si revin cu noutati.
Multumesc.
Deja am emotii.o:-)

strumf08
21.06.2009, 11:25:55
buna!
de obicei stiu ca se rezerva restaurantul cu mai mult de 6 luni inainte de ''marele eveniment" dar,sper sa reusesti...
poti incerca la cetate...cred k o sa gasesti o zi libera prin octombrie.am niste cunostinte care facusera rezervare acolo dar s-au despartit.alte idei chiar nu am dar,te vor mai ajuta celelalte miresici.:*bafta

chiar cu un an inainte...cand imi cautam eu local, in ianurie, majoritatea erau ocupate pentru tot anul, ma refer pana in luna septembrie....eu nu as fi vrut mai tarziu in an...
poti incerca si la europa, e un hotel pe gh. gr. cantacuzino...eu am fost sa-l vad si sala arata destul de bine, merge pt o nunta pana in 100 de persoane...cred....

maimuticamica
21.06.2009, 13:07:00
Fetelor,
Sunt fericita, viitorul meu sot s-a intors mai devreme decat ma asteptam si a spus ca mergem dupa restaurant.
Dupa amiaza revin cu amanunte.
Pupici.

maimuticamica
21.06.2009, 15:18:54
Am Emotii Deja.

anita20052005
21.06.2009, 15:51:38
sa ai bafta eu cand am cautat anu asta pt la anu imi spuneu deja pt 2009 nu avemm asa ca multa bafta itit doresssc

crenguta2
21.06.2009, 19:05:14
Buna ziua,

Buna,eu sunt o miresica din Ploiesti care face nunta in Bucuresti<:-P,asta e !
Daca vrei o recomandare de restaurant,mie imi place extraordinar cum au renovat Restaurantul Prahova ,e de vis !!!

maimuticamica
21.06.2009, 20:29:57
Buna fetelor,
Sunt trista deoarece am alergat juma de zi dupa restaurant si nu gasesc nimic liber pt 2009 :(( :(( :(( si duminica nu vreau sa fac pt ca e greu lunea la munca pentru invitati.
Aveti idee se deschide vreun restaurant, e vreunul mai nou si mai liber cam de 130-150 persoane?
Astept sfaturi si indrumari.:(( :(( :((
Seara buna

strumf08
22.06.2009, 09:55:43
Buna fetelor,
Sunt trista deoarece am alergat juma de zi dupa restaurant si nu gasesc nimic liber pt 2009 :(( :(( :(( si duminica nu vreau sa fac pt ca e greu lunea la munca pentru invitati.
Aveti idee se deschide vreun restaurant, e vreunul mai nou si mai liber cam de 130-150 persoane?
Seara buna

ai fost chiar la toate???nu doar la cele care sunt cele mai cautate....de exemplu la hipodrom ai fost? restaurantul mie mi-a placut foarte mult...peisajul lasa de dorit, dar am inteles ca ies nunti super acolo....la alex night club?nici pe asta nu cred ca e bataie....hanul gazarilor - nu stiu cate persoane incap acolo...., la laguna, dar am inteles ca e mai scump, la crama seciu (la fel e un pic mai scump)..., mai e si "ca la mama", europa, la corso, totusi cred ca e cam mic si piperat,....cred ca mai sunt destul e multe, dar nu le stiu pe toate....

strumf08
22.06.2009, 09:57:58
fetelor stiti cumva, daca Doamne fereste moare cineva din familie, nu am voie sa mai fac nunta????

strumf08
22.06.2009, 10:52:50
Buna fetelor,
Seara buna

intra pe restaurante...vezi ca se va deschide giulia si la paltinis....o miresica va face acolo...poate gasesti acolo ceva..nu zice nimic de capacitate, dar sa dea Domnul sa fie ok

mgh83
22.06.2009, 10:58:07
fetelor stiti cumva, daca Doamne fereste moare cineva din familie, nu am voie sa mai fac nunta????

Asta voi hotarati. Inainte cu 2 luni de nunta fratelui meu a murit bunica mea si nunta a mers inainte..erau toate organizate...nu se mai putea amana nimic.

strumf08
22.06.2009, 11:13:19
Asta voi hotarati. Inainte cu 2 luni de nunta fratelui meu a murit bunica mea si nunta a mers inainte..erau toate organizate...nu se mai putea amana nimic.

da...cam asa e si la mine..bunica prietenului meu nu se simte bine...e numai prin spitale..si am dat deja cateva avansuri...multumesc frumos

strumf08
22.06.2009, 13:11:43
nimeni, nimeni...:-B :-B :-B eu va urez oricum pofta buna!=P~

maimuticamica
22.06.2009, 17:35:28
bUNA,
mULTUMESC FETELOR PENTRU MESAJE, INSA AUGUST, SEPTEMBRIE E PRAEA DEVREME.
vROIAM UNDEVA IN OCT LA SF SA AM TIMP SA MA ORGANIZEZ.
PUPICI.
sTRUMF MA DUC SA VAD GIULIA.

strumf08
22.06.2009, 17:47:56
bUNA,
PUPICI.

bafta!!! sa gasesti ceva liber si sa fie si conform cerintelor...:*

maimuticamica
22.06.2009, 19:22:32
Strumf esti cea mai activa miresica?
Astept atunci multeeeee sfaturi.
Pupici.

strumf08
22.06.2009, 20:52:11
Strumf esti cea mai activa miresica?
Astept atunci multeeeee sfaturi.
Pupici.

cred ca ti se pare....multumesc oricum...>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<sfaturi nu prea am ce sa dau...decat de ce m-am lovit si eu....va pot spune sa fiti atente...:D

rbk
23.06.2009, 00:52:00
bUNA,
PUPICI.

bafta!sper din tot sufletul sa gasesti ceva liber care sa-ti placa.
sa ne mai spui si noua cum evolueaza "problema"...
oricum,daca mai aud ceva,de vreo zi libera,te anunt.stiu cat e de rau sa alergi prin oras de pomana...am patit-o pe propria piele.
pupici.
NOAPTE BUNA,MIRESICI!

VERA
23.06.2009, 11:40:49
Fetelor are cineva idee daca in Ploiesti exista vreo clinica unde cu laser sa poti scapa de vergeturi. Sunt diperata ca de un an de zile de cand am nascut desi mi-am dat cu fel de fel de creme nu vad nici o ameliorare si am inteles ca laserul ar fi cea mai buna solutie dar nu stiu unde in Ploiesti sa ma duc .Voi aveti idee unde sau stiti pe cineva care a folosit vreo crema cu rezultate vizibile?

ipup
23.06.2009, 13:21:19
Fetelor are cineva idee daca in Ploiesti exista vreo clinica unde cu laser sa poti scapa de vergeturi. Sunt diperata ca de un an de zile de cand am nascut desi mi-am dat cu fel de fel de creme nu vad nici o ameliorare si am inteles ca laserul ar fi cea mai buna solutie dar nu stiu unde in Ploiesti sa ma duc .Voi aveti idee unde sau stiti pe cineva care a folosit vreo crema cu rezultate vizibile?
Vera incearca la Centrul medical Unirea, s_a deschis de luna trecuta in Ploiesti, in cartier Albert, primisem un mail la munk de la ei in care ne invita la deschidere, dar era in timpul programului dimineata si noi avem alta activitate... si nu am reusit s aajung. Dar cred ca au si asa ceva...
Si clinica Alpha de pe bulevard e noua...
Succes!
pupici

VERA
23.06.2009, 13:58:07
Vera incearca la Centrul medical Unirea, s_a descde luna trecuta in Ploiesti, in cartier Albert, primisem un mail la munk de la ei in care ne invita la deschidere, dar era in timpul programului dimineata si noi avem alta activitate... si nu am reusit s aajung. Dar cred ca au si asa ceva...
Si clinica Alpha de pe bulevard e noua...
Succes!
pupici

merci mult de idei o sa incerc sa vedem daca au asa ceva. pupici
1

ipup
23.06.2009, 14:53:44
Buna fetelor,
Seara buna
Eu in seara aceasta merg la president 1 sa imi aleg data pt 2010... daca vrei as putea sa intreb daca au ceva liber pt 2009, in caz ca nu ai gasit inca...
pupici

ipup
24.06.2009, 08:59:01
Buna dimineata, miresici!!!
Sunt happy, in sfarsit am gasit data care vroiam la restaurantul care vroiam<:-P .
va pupicesk!!!:* >:D< :*

soareiuliant
24.06.2009, 09:00:30
neata'!!!!!

ipup
24.06.2009, 09:02:12
Revin cu o intrebare: a auzit cineva formatia de la president 1?
astept pareri!!^:)^

strumf08
24.06.2009, 09:26:52

ti-am scris eu ceva in legatura cu asta pe topic-ul de furnizori...:-p

strumf08
24.06.2009, 09:27:30
Sunt happy, in sfarsit am gasit data care vroiam la restaurantul care vroiam<:-P .

super!!
sa fie intr-un ceas bun <:-P <:-P <:-P

strumf08
24.06.2009, 09:28:05
imi cer scuze ca nu v-am salutat:BUNA DIMINEATA!!!

ipup
24.06.2009, 09:33:55
super!!
sa fie intr-un ceas bun <:-P <:-P <:-P
Neatza, strumf!!
Ms mult>:D< .
Am citit, chiar esti o miresica activa:)>-
pupici

strumf08
24.06.2009, 09:34:42
Neatza, strumf!!
Ms mult>:D< .
Am citit, chiar esti o miresica activa:)>-
pupici

da....foarte...:D :D :D

strumf08
24.06.2009, 09:37:21
pai incerc sa recuperez timpul pierdut....saptamana trecuta nu am intrat mai deloc....si nu pot sta prea mult fara miresici...mi-a presiz o miresica ca daca imi intra in sange e de rau....si asa e :D :D :D :D

rococris
24.06.2009, 09:39:33
pai incerc sa recuperez timpul pierdut....saptamana trecuta nu am intrat mai deloc....si nu pot sta prea mult fara miresici...mi-a presiz o miresica ca daca imi intra in sange e de rau....si asa e :D :D :D :D

Buna dimi!!!!!!>:D< >:D<

grasuna
24.06.2009, 09:41:21
La mine la nunta vor fi 2 dintre ei (Catalin si o fata blonda). I-am auzit la un bal al absolventilor de la UPG si mi-au placut.

ipup
24.06.2009, 09:42:51
Inseamna ca eu ar trebui sa stau mai departe asa...:)) daca devin si eu "depedenta" e rau:D , ca nu mai fac treaba la munk:)) .
pupici

strumf08
24.06.2009, 09:43:30
Buna dimi!!!!!!>:D< >:D<

salut!!!:*

rbk
24.06.2009, 09:43:39

buna dimineata!
e cea mai buna veste pe care ne-o dai . :-"
ma bucur tare mult ca ai gasit exact ce vroiai.
sa fie intr-un ceas bun!

strumf08
24.06.2009, 09:44:03
Inseamna ca eu ar trebui sa stau mai departe asa...:)) daca devin si eu "depedenta" e rau:D , ca nu mai fac treaba la munk:)) .
pupici

asa ar fi bine...sa stai cat mai departe..=)) =)) =))

ipup
24.06.2009, 09:44:11
La mine la nunta vor fi 2 dintre ei (Catalin si o fata blonda). I-am auzit la un bal al absolventilor de la UPG si mi-au placut.
deci canta bine... am deja 2 pareri bune despre ei... e de bine in mod sigur merg sa ii ascult<:-P
ms mult!!!
pupici

ipup
24.06.2009, 09:44:42
buna dimineata!
e cea mai buna veste pe care ne-o dai . :-"
ma bucur tare mult ca ai gasit exact ce vroiai.
sa fie intr-un ceas bun!
ms mult!!!

ipup
24.06.2009, 11:06:41
asa ar fi bine...sa stai cat mai departe..=)) =)) =))
se pare ca toate iti ascultam sfatul:)) si am luat pauza :)) ...

strumf08
24.06.2009, 14:44:04
se pare ca toate iti ascultam sfatul:)) si am luat pauza :)) ...

da inclusiv eu...=)) =)) =)) =)) ...la mine la serviciu nu e o atmosfera foarte placuta si de aceea am iesit...plus ca se tot blocheaza site-ul...cred ca suntem prea multe miresici pe forumul asta...;))

ipup
24.06.2009, 14:56:03
da inclusiv eu...=)) =)) =)) =)) ...la mine la serviciu nu e o atmosfera foarte placuta si de aceea am iesit...plus ca se tot blocheaza site-ul...cred ca suntem prea multe miresici pe forumul asta...;))
te inteleg perfect cu atmosfera de servici, asa e si la mn....
cred ca furtunile au afectat netul=)) =)) =)) =))
suntem multe miresici in Prahova, doar ca nu prea vorbarete;)) , altfel gaseam si mai multe dati libere la restaurante;;)
tu te apropii incet si sigur de ziua cea mare!!
mult succes in continuare!!
pupici:* :* :* :*

strumf08
24.06.2009, 17:58:17
te inteleg perfect cu atmosfera de servici, asa e si la mn....
cred ca furtunile au afectat netul=)) =)) =)) =))
suntem multe miresici in Prahova, doar ca nu prea vorbarete;)) , altfel gaseam si mai multe dati libere la restaurante;;)
tu te apropii incet si sigur de ziua cea mare!!
mult succes in continuare!!
pupici:* :* :* :*

da...incet dar sigur <:-P...pacat ca nu mai fac nimic in legatura cu asta #-o#-o...de n-oi alerga eu in ultima luna dupa toale, bautura, si altele ;))....sper doar sa nu alerg dupa invitati=))=))=))=))=))=))

mamuska
24.06.2009, 18:36:00
da...incet dar sigur <:-P...pacat ca nu mai fac nimic in legatura cu asta #-o#-o...de n-oi alerga eu in ultima luna dupa toale, bautura, si altele ;))....sper doar sa nu alerg dupa invitati=))=))=))=))=))=))
La cum te stiu, s-ar putea sa lasi totul pana atunci=))=))=))
Si sa vezi nebunie...o sa fi epuizata si o sa slabesti pana cand nu-ti mai vine rochita#-o#-o#-o
Te-am speriat putin??? treci la treaba=))=))=))

strumf08
24.06.2009, 18:54:21
La cum te stiu, s-ar putea sa lasi totul pana atunci=))=))=))
Si sa vezi nebunie...o sa fi epuizata si o sa slabesti pana cand nu-ti mai vine rochita#-o#-o#-o
Te-am speriat putin??? treci la treaba=))=))=))

pai asta si incerc..sa vad daca ajutata de stresul nuntii slabesc si eu putin....ca aerobicul vad ca nu prea da roade...:-":-":-":-":-"
de speriat...:-?:-?:-?:-? stiu ca asa va fi...pentru ca asa imi place mie totul pe ultima suta de metri...asa faceam si la facultate cu proiectele8-}8-}

mamuska
24.06.2009, 18:58:08
pai asta si incerc..sa vad daca ajutata de stresul nuntii slabesc si eu putin....ca aerobicul vad ca nu prea da roade..:-":-"
de speriat...:-?:-?:-?:-? stiu ca asa va fi...pentru ca asa imi place mie totul pe ultima suta de metri...asa faceam si la facultate cu proiectele8-}8-}
lasa ca-si va arat si aerobicul rezultatele, dar in timp>:D<>:D<>:D<>:D<
Nu trebuie sa te stresezi mult,inainte de nunta..trebuie sa fi linistita atunci si sa fi odihnita;-) daca slabesti prea mult,nu-ti mai vine rochita si ce te faci???:-w:-w:-w

strumf08
24.06.2009, 19:01:38
lasa ca-si va arat si aerobicul rezultatele, dar in timp>:D<>:D<>:D<>:D<
Nu trebuie sa te stresezi mult,inainte de nunta..trebuie sa fi linistita atunci si sa fi odihnita;-) daca slabesti prea mult,nu-ti mai vine rochita si ce te faci???:-w:-w:-w

intrebare de 100 de puncte, pana una alta discutam degeaba:CARE ROCHIE?!!!!=))=))=))=))=))=)) ca nici la croitoreasa n-am ajuns sa-mi dau comanda...:-":-":-":-":-"

mamuska
24.06.2009, 19:14:43
intrebare de 100 de puncte, pana una alta discutam degeaba:CARE ROCHIE?!!!!=))=))=))=))=))=)) ca nici la croitoreasa n-am ajuns sa-mi dau comanda...:-":-":-":-":-"
Aoleu,acum nu mai e de glumit#-o Nu mai sta ca pe urma chiar vei avea mare stres:-?>:D<>:D<>:D<

strumf08
24.06.2009, 19:16:37
Aoleu,acum nu mai e de glumit#-o Nu mai sta ca pe urma chiar vei avea mare stres:-?>:D<>:D<>:D<

pai astept sa ia andrei banii...ca trebuie sa-i dau si un avans...#-o#-o#-o#-o

vlarox
25.06.2009, 09:21:06
Buna dimineata fetelor!!!!

Ce faceti? Sunteti bine? :*

ipup
25.06.2009, 09:24:20
Buna dimineata fetelor!!!!

Ce faceti? Sunteti bine? :*
Buna dimineata!!
cred ca suntem bine, multumimi... ne chinuim la scarbici :-& sa treaca si ziua de joi, apoi vineri sa ne odihnim alergand pt cele personale;))
tu ce faci?
:*

andreear
25.06.2009, 09:25:09
Buna dimineata!!
cred ca suntem bine, multumimi... ne chinuim la scarbici :-& sa treaca si ziua de joi, apoi vineri sa ne odihnim alergand pt cele personale;))
tu ce faci?

Neata!!
Subscriu la cele spuse de ipup!

vlarox
25.06.2009, 09:30:27
Si eu sunt ok.... am o perioada cam nasoala la servici :-< cu multe probleme, mult de lucru si nu am timp nici sa mananc....uoff ce bun ar fi un concediu
In rest si eu astept weekend-ul ca voi ;;)

Pup!

ipup
25.06.2009, 09:37:34
Si eu sunt ok.... am o perioada cam nasoala la servici :-< cu multe probleme, mult de lucru si nu am timp nici sa mananc....uoff ce bun ar fi un concediu
In rest si eu astept weekend-ul ca voi ;;)

Pup!
F rau... pt ca orice ai face, trebuie sa si mananci... vine perioada pt nunta atunci nu ai timp sa mananci, acum trebuie sa iti faci;;) .

vlarox
25.06.2009, 11:13:50
Trebuie... asa e :*

ipup
25.06.2009, 13:40:23
suntem toate la masa? ;;) nu mai e nici o activitate acum, joia, pe final de zi;))

strumf08
25.06.2009, 22:09:27
eu am avut o zi nasoala la servciu...si de fapt cam asa se anunta ca va fi de acum incolo...au iesti la iveala niste lucruri urate si toata lumea e cu morcovul in f...:(pe mine ma lasa rece, dar atmosfera e de nota 48-|

mamuska
25.06.2009, 22:10:14
eu am avut o zi nasoala la servciu...si de fapt cam asa se anunta ca va fi de acum incolo...au iesti la iveala niste lucruri urate si toata lumea e cu morcovul in f...:(pe mine ma lasa rece, dar atmosfera e de nota 48-|
Sper sa nu fi si tu afectata[-o<>:D<>:D<>:D<>:D<

strumf08
25.06.2009, 22:13:37
Sper sa nu fi si tu afectata[-o<>:D<>:D<>:D<>:D<

saru-mana, nu....dar dupa cum vad...de obicei pica aia mici si culmea!!!care nu au nici o treaba cu problema respectiva....sunt tare curioasa la mine cat o dura...oricum nu m-am gandit niciodata sa raman acolo toata viata mea....mai ales ca fac naveta..

mamuska
25.06.2009, 22:20:48
saru-mana, nu....dar dupa cum vad...de obicei pica aia mici si culmea!!!care nu au nici o treaba cu problema respectiva....sunt tare curioasa la mine cat o dura...oricum nu m-am gandit niciodata sa raman acolo toata viata mea....mai ales ca fac naveta..
Dar unde e sediul vostru????
Stii ca asa se intampla peste tot, unii gresesc si oalele se sparg in capul tuturor:(

strumf08
25.06.2009, 22:23:11
Dar unde e sediul vostru????
Stii ca asa se intampla peste tot, unii gresesc si oalele se sparg in capul tuturor:(

in campina undeva pe la intrare....dupa ce urci panta...in spate la benzinaria petrom...

mamuska
25.06.2009, 22:26:32
in campina undeva pe la intrare....dupa ce urci panta...in spate la benzinaria petrom...
Am inteles:( Sunt vreo 30 km,din cate stiu...greu cu naveta asta, te omoara:(

maimuticamica
25.06.2009, 22:31:18
Buna,
Strumf sa treceti cu bine de probleme.
Si la noi e la fel. cred ca peste tot se intampla la fel.
Au inceput sa dea afara soferii si urmam noi pana ramanem 2 din 7.
Urmeaza o perioada de muscat de dos probabil si de sapata intre colegi.
Urat.
Pupici.

strumf08
26.06.2009, 08:14:51
Buna,
Strumf sa treceti cu bine de probleme.
Si la noi e la fel. cred ca peste tot se intampla la fel.
Au inceput sa dea afara soferii si urmam noi pana ramanem 2 din 7.
Urmeaza o perioada de muscat de dos probabil si de sapata intre colegi.
Urat.
Pupici.

nasol...de asta imi e groaza...chiar ieri am vorbit cu o prietena si mi-a spus ca o vor da in somaj...:-< :-< :-< , n-am mai vorbit cu ea de ceva timp si am ramas socata...stiam ca sunt probleme la firma unde lucra ea, dar nici chiar asa....colac peste pupaza si pe mama ei au dat-o, noroc ca din octombrie va iesi la pensie...problema e sa nu raman fara nuntasi, ma rog din tot sufletul sa-mi vina invitatii la nunta....e a doua prietena care e in somaj...:( :( si am auzit de multe cazuri unde si invitatii care au confirmat nu au mai putut veni, nu stiu daca din cauza crizei, dar banui ca da...:(( :(( :(( :((

grasuna
26.06.2009, 08:54:35
nasol...de asta imi e groaza...chiar ieri am vorbit cu o prietena si mi-a spus ca o vor da in somaj...:-< :-< :-< , n-am mai vorbit cu ea de ceva timp si am ramas socata...stiam ca sunt probleme la firma unde lucra ea, dar nici chiar asa....colac peste pupaza si pe mama ei au dat-o, noroc ca din octombrie va iesi la pensie...problema e sa nu raman fara nuntasi, ma rog din tot sufletul sa-mi vina invitatii la nunta....e a doua prietena care e in somaj...:( :( si am auzit de multe cazuri unde si invitatii care au confirmat nu au mai putut veni, nu stiu daca din cauza crizei, dar banui ca da...:(( :(( :(( :((

Si eu am aceeasi temere, Strumf, pentru ca desi ne-am hotarat mai demult sa ne casatorim, am tot amanat momentul, nu stim nici noi de ce, probabil din comoditate, din dorinta de a nu se implica parintii etc, si acum, ca a venit criza, nu stiu ce va fi. Vom insista sa vina persoanele apropiate chiar daca nu vor avea bani sa plateasca, insa sper sa nu fie prea multe, caci nu cred ca vom putea nici noi sa platim foarte multe meniuri. Situatia asta cauzata de criza este omniprezenta, peste tot aud de somaj, fara plata etc. Sa speram totusi ca va fi bine, este nunta noastra, care are loc o singura data in viata, si nu trebuie sa lasam tristetea sa umbreasca acest frumos eveniment. Cei care vor dori sa ne fie alaturi, ne vor fi, o sa vezi ca va fi bine!

ipup
26.06.2009, 10:46:01
buna dimineata, miresici!!!:D am intarziat putin cu "neatza!"
Imi pare rau sa citesc lucruri asa aiurea in dimineata asta... eu sper sa se rezolve cu bn, si sa aiba toata lumea servici... stiu cum e sa stai fara:-SS .
si la mn la firma criza afecteaza dstul de mult, dar seful incearca tot posibilul sa ne tina pe toti, pe acelasi salariu, desi ne promisese marire:D , dar bine ca avem unde merge[-o< .
va pupicesk
si sa ne bucuram putin: vine week_end_ul!!!!

strumf08
26.06.2009, 11:31:45
Si eu am aceeasi temere, Strumf, pentru ca desi ne-am hotarat mai demult sa ne casatorim, am tot amanat momentul, nu stim nici noi de ce, probabil din comoditate, din dorinta de a nu se implica parintii etc, si acum, ca a venit criza, nu stiu ce va fi. Vom insista sa vina persoanele apropiate chiar daca nu vor avea bani sa plateasca, insa sper sa nu fie prea multe, caci nu cred ca vom putea nici noi sa platim foarte multe meniuri. Situatia asta cauzata de criza este omniprezenta, peste tot aud de somaj, fara plata etc. Sa speram totusi ca va fi bine, este nunta noastra, care are loc o singura data in viata, si nu trebuie sa lasam tristetea sa umbreasca acest frumos eveniment. Cei care vor dori sa ne fie alaturi, ne vor fi, o sa vezi ca va fi bine!

da...asa e...dar la eu am o problema pt ca tot ce am rezervat pt acum este pt 100 de persoane...ok, poate la restaurant va merge si cu 80-90, dar mai putin nu cred...:-SS :-SS si sper ca la firma de decorat sa nu fie probleme...trebuie sa dau comanda de invitatii cat mai repede, ca sa le si impart sa stiu pe unde stau (referitor la nr de invitati), dar din pacate bunica prietenului meu su se simte tocmai bine si nici el nici mama lui numai la nunta nu se mai gandesc....

strumf08
26.06.2009, 11:32:18
buna dimineata, miresici!!!:D am intarziat putin cu "neatza!"
Imi pare rau sa citesc lucruri asa aiurea in dimineata asta... eu sper sa se rezolve cu bn, si sa aiba toata lumea servici... stiu cum e sa stai fara:-SS .
si la mn la firma criza afecteaza dstul de mult, dar seful incearca tot posibilul sa ne tina pe toti, pe acelasi salariu, desi ne promisese marire:D , dar bine ca avem unde merge[-o< .
va pupicesk
si sa ne bucuram putin: vine week_end_ul!!!!

salut!!!!:-p

strumf08
26.06.2009, 13:54:59
e vineri azi....de ce nu e nimeni pe aici....:-\ :-\ :-\

ipup
26.06.2009, 13:59:47
e vineri azi....de ce nu e nimeni pe aici....:-\ :-\ :-\
eu sunt...
inca sunt la servici, dar in cateva minute voi pleca<:-P si voi fi acasa...
nu mai zice nimeni nimik off topic?
caldura, criza, care e de vina?:-"
pupici

strumf08
26.06.2009, 14:01:42
eu sunt...
inca sunt la servici, dar in cateva minute voi pleca<:-P si voi fi acasa...
nu mai zice nimeni nimik off topic?
caldura, criza, care e de vina?:-"
pupici

pai la ce ora iesi tu???

ipup
26.06.2009, 14:15:28
pai la ce ora iesi tu???
vinerea ar trebui sa ies la 13.00...
asa se presupune, dar stau uneori si pana la 14, 15 chiar 16 daca am treaba, am ramas pana si la 17 (:|
astazi plec la 14.20, sper;))
va pupicesk,
vb mai inkolo!!

strumf08
26.06.2009, 14:18:19
vinerea ar trebui sa ies la 13.00...
asa se presupune, dar stau uneori si pana la 14, 15 chiar 16 daca am treaba, am ramas pana si la 17 (:|
astazi plec la 14.20, sper;))
va pupicesk,
vb mai inkolo!!

te pup....week-end placut...

ipup
26.06.2009, 15:58:24
te pup....week-end placut...
va pup si eu!!!
vb luni cand ma intorc!!!
week_end placut miresicilor!!!
:* :* :* :* :* :*

vlarox
26.06.2009, 22:16:55
Multumim la fel!!!!:* :* :*

strumf08
27.06.2009, 13:06:25
Multumim la fel!!!!:* :* :*

s-a terminat cu saptamana grea la serviciu?

vlarox
27.06.2009, 13:55:57
Da, s-a terminat #:-S Dar o sa vina alta....:(
Sanatoase sa fim ca trecem noi peste toate:-p >:D<

ipup
29.06.2009, 09:03:33
buna dimineata!!
cum a fost week_end_ul? odihnitor sau obositor ? pareri impartite in mod sigur...
a inceput o noua sapt de scarbici...
>:D< >:D< >:D<

ipup
29.06.2009, 10:21:59
nimeni pe aici?
/:)
sunteti asa busy?
pupici

strumf08
29.06.2009, 11:35:57
nimeni pe aici?
/:)
sunteti asa busy?
pupici

am intrat eu un pic sa citesc ce mai e nou...>:D<

strumf08
29.06.2009, 12:35:35
Da, s-a terminat #:-S Dar o sa vina alta....:(
Sanatoase sa fim ca trecem noi peste toate:-p >:D<

saptamana usoara....>:D< >:D<

strumf08
29.06.2009, 12:50:57
toata lumea e la masa????pofta buna!;-)

strumf08
29.06.2009, 13:38:19
LA MULTI ANI! sarbatoritilor de azi..<:-P <:-P <:-P

ipup
30.06.2009, 08:24:47
Buna dimineata!!
f putina activitate pe aici saptamana asta... e una nasoala?
si eu astazi o sa intru putin pt ca e ziua sefului:D , ieri i_am cumparat cadou astazi ma duc sa ii cumpar tort si sampanie!
va pupicesk!!!

strumf08
30.06.2009, 08:27:28
Buna dimineata!!
f putina activitate pe aici saptamana asta... e una nasoala?
si eu astazi o sa intru putin pt ca e ziua sefului:D , ieri i_am cumparat cadou astazi ma duc sa ii cumpar tort si sampanie!
va pupicesk!!!

inseamna ca azi o sa va distrati.....spor la cumparaturi..
sa-ti traiasca seful!

mamuska
30.06.2009, 08:29:56
Buna dimineata, fetelor:*:*:*:*
Sa aveti o zi minunata:*

strumf08
30.06.2009, 08:32:11
Buna dimineata, fetelor:*:*:*:*
Sa aveti o zi minunata:*

la fel!!!:* :* :* :*
ce faci?

ipup
30.06.2009, 09:43:33
mersi frumos!
sa aveti o zi usoara la scarbici astazi si voi!!!
pupici

mamuska
30.06.2009, 10:12:51
mersi frumos!
sa aveti o zi usoara la scarbici astazi si voi!!!
pupici
O zi usoara si tie:*

strumf08
30.06.2009, 12:28:13
:-" :-" :-" :-"
nimeni....ca de obicei...:-< :-<

ipup
30.06.2009, 12:42:12
:-" :-" :-" :-"
nimeni....ca de obicei...:-< :-<
sunt prezenta... ;;)
dar daca nu mai zice nimeni nimik, tac si eu:D
pupici

mamuska
30.06.2009, 12:43:54
sunt prezenta... ;;)
dar daca nu mai zice nimeni nimik, tac si eu:D
pupici
Si eu prin zona:)>-
Fetelor<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

ipup
30.06.2009, 12:47:32
Si eu prin zona:)>-
Fetelor<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
noi cik avem party...:D
doar ca seful a fost chemat de urgenta la bucuresti, asa cadou de ziua lui...
si noi asteptam sa bem sampanie si sa mancam tort:)) :))
altceva? voi ce mai ziceti?

strumf08
30.06.2009, 12:49:44

as vrea si eu niste tort...dar daca ma vede o miresica....ma cearta...:D :D mamu sa nu ma spui :-$

strumf08
30.06.2009, 12:50:18

pai si mai fain ...fara sef!!!!!<:-P <:-P <:-P <:-P PARTY ON!!!!

ipup
30.06.2009, 12:54:42
as vrea si eu niste tort...dar daca ma vede o miresica....ma cearta...:D :D mamu sa nu ma spui :-$
de ce strumf? pt o felie de tort, nu te ingrasi... zic sigur:D
la nunta o sa mananci,sper, nu?<:-P

ipup
30.06.2009, 12:56:06
pai si mai fain ...fara sef!!!!!<:-P <:-P <:-P <:-P PARTY ON!!!!
nu merge fara sef... mai als ca e destul de apropiat de noi destul de afectuos. si ca varsta ... face 30 de ani:D
asta e, facem party dupa program<:-P

strumf08
30.06.2009, 13:04:29
de ce strumf? pt o felie de tort, nu te ingrasi... zic sigur:D
la nunta o sa mananci,sper, nu?<:-P

la nunta....nu cred....ce mireasa apuca sa manance la propria nunta????

strumf08
30.06.2009, 13:05:00
nu merge fara sef... mai als ca e destul de apropiat de noi destul de afectuos. si ca varsta ... face 30 de ani:D
asta e, facem party dupa program<:-P

ce norocosi sunteti....;;) ;;)

ipup
30.06.2009, 13:14:11
trebuie sa apuci sa papi un pic, altfel nu vei mai putea dansa:D
si o bucatica de tort gusti cand il tai\:D/ \:D/ \:D/
ai dreptate, cu seful, suntem norocosi:* :* :*

strumf08
30.06.2009, 13:55:41
trebuie sa apuci sa papi un pic, altfel nu vei mai putea dansa:D
si o bucatica de tort gusti cand il tai\:D/ \:D/ \:D/
ai dreptate, cu seful, suntem norocosi:* :* :*

nu e problema cu dansul...oricand si oricat :D :D

ipup
30.06.2009, 14:07:50
nu e problema cu dansul...oricand si oricat :D :D
atunci e de bine, poti gusta tort si inainte de nunta...:-p

strumf08
30.06.2009, 14:15:38
atunci e de bine, poti gusta tort si inainte de nunta...:-p

asa e \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ipup
30.06.2009, 14:21:13
nu se mai termina odata ziua de astazi.... abia astept sa ajung acasa[-o<

strumf08
30.06.2009, 15:19:20
nu se mai termina odata ziua de astazi.... abia astept sa ajung acasa[-o<

idem....am o stare proasta....fara chef de munca..sau cu mult chef de duca...:D

strumf08
30.06.2009, 15:54:08
va pup!!!! dupa amiaza placuta in continuare!:* :* :* :* :*

vlarox
30.06.2009, 15:54:29
Salutatre tuturor!!!!

Eu am avut ieri o zi foarte incarcata, obositoare.... ufff de-abia asteptam sa scap de la munca, ma luase o durere de cap de nu puteam vorbi :( . Astazi a fost mai ok, si in sfarsit am reusit sa intru sa vad ce mai faceti voi. Ceva noutati?

Va pup!:*

vlarox
30.06.2009, 15:55:49
va pup!!!! dupa amiaza placuta in continuare!:* :* :* :* :*
La fel si tie Strumf!!! :*

Doamne ce trece timpul.... mai avem asa putin pana la nunta. De-abia astept:> <:-P

ipup
01.07.2009, 08:30:31
Buna dimineata, fetelor!!>:D<
Astazi cred ca voi casca toata ziua, cum vremea asta asa urata/:)
Sa aveti o zi usoara!
Pupici

vlarox
01.07.2009, 09:12:12
Buna dimineata!

Si eu cred ca o sa patesc la fel.

O zi usoara si tie!:)

strumf08
01.07.2009, 09:36:08
Buna dimineata!

Si eu cred ca o sa patesc la fel.

O zi usoara si tie!:)

salut!!!
da mai e destul de putin si eu nu ma misc deloc....L-)

ipup
01.07.2009, 09:40:31
salut!!!
da mai e destul de putin si eu nu ma misc deloc....L-)
dar ce mai ai de facut strumf, doar sa spui da, nu?:D

strumf08
01.07.2009, 09:50:42
dar ce mai ai de facut strumf, doar sa spui da, nu?:D

ce mai am?...pai invitatii, ROCHIE, costume, pantofi....:-w :-w :-w si cred ca mai sunt dar nu-mi vin acum ....L-) , marturii daca ma hotarasc sa fac, de voal si coafura habar n-am....L-) L-) L-) L-)

ipup
01.07.2009, 09:55:30
ce mai am?...pai invitatii, ROCHIE, costume, pantofi....:-w :-w :-w si cred ca mai sunt dar nu-mi vin acum ....L-) , marturii daca ma hotarasc sa fac, de voal si coafura habar n-am....L-) L-) L-) L-)
cred ca de invitatii ar trebui sa te apuci cat mai repede:)>-
cat despre rochie, stii ce model vrei? pt ca atunci e usor:-p
faci totul in 5 zile de concediu pe care le ai...>:D<

strumf08
01.07.2009, 10:05:22
cred ca de invitatii ar trebui sa te apuci cat mai repede:)>-
cat despre rochie, stii ce model vrei? pt ca atunci e usor:-p
faci totul in 5 zile de concediu pe care le ai...>:D<

as vrea sambata sa dau comanda de invitatii...daca ma ajuta Dumnezeu..si rochie stiu cum vreau...dar incerc sa gasesc cea mai ieftina varianta...nu ma incanta ideea de a da niste mii de lei pe ceva care nu port decat o data...n

ipup
01.07.2009, 10:12:27
succes!!
asta cred si eu despre rochie, intr_adevar odata esti mireasa, dar nici nu poti sa arunci cu bani, asa:D
important e sa stii modelul invitatiilor, rochiei, pt ca alegerea e grea, cumpararea se face repede...#:-S
pupici

strumf08
01.07.2009, 10:24:39
succes!!
asta cred si eu despre rochie, intr_adevar odata esti mireasa, dar nici nu poti sa arunci cu bani, asa:D
important e sa stii modelul invitatiilor, rochiei, pt ca alegerea e grea, cumpararea se face repede...#:-S
pupici

multumesc frumos....:)>-

ipup
01.07.2009, 15:22:12
pa, fetelor!
sa aveti o dupa masa placuta!!
astazi plec mai devreme acasa>:D< >:D< >:D<

strumf08
01.07.2009, 15:39:55
pa, fetelor!
sa aveti o dupa masa placuta!!
astazi plec mai devreme acasa>:D< >:D< >:D<

ce bine de tine!!! :-w :-w :-w

ipup
02.07.2009, 10:38:25
Buna dimineata, miresici!!
Nici una pe aici?
Eu am intarziat un pic ....:D
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

strumf08
02.07.2009, 11:00:37
sunt si eu pe aici...:-" :-" :-" :-"

ipup
02.07.2009, 11:02:57
sunt si eu pe aici...:-" :-" :-" :-"
Bravo!!
Dupa ajung pe la Voila, daca vb singura:)) :))
Vine si week...=P~

strumf08
02.07.2009, 11:21:38
Bravo!!
Dupa ajung pe la Voila, daca vb singura:)) :))
Vine si week...=P~

nicio problema...mi s-a intamplat de muuuulte ori sa vorbesc singura...si pe off-topic-ul mare....nu numai aici:)) :)) :)) :))

ipup
02.07.2009, 11:34:11
nicio problema...mi s-a intamplat de muuuulte ori sa vorbesc singura...si pe off-topic-ul mare....nu numai aici:)) :)) :)) :))
:)) bn ca nu sunt singura>:D< , si eu am momente din astea...:-p

strumf08
02.07.2009, 15:52:57
pa
pa

ipup
02.07.2009, 15:54:55
va pup!!!
papa>:D< >:D< >:D< >:D<

ipup
03.07.2009, 09:53:04
buna dimineata!!!
ce faceti astazi?
eu sunt happy, a venit week:))

strumf08
03.07.2009, 11:20:21
buna dimineata!!!
ce faceti astazi?
eu sunt happy, a venit week:))

salut
si eu sunt bucuroasa.....mi-a plecat un pic sefu' :-$ :-$ :-$ :-$

strumf08
03.07.2009, 12:08:07
unde e toata lumea??
e vineri azi.....mai lasati-o incolo de munca...:D :D :D

strumf08
03.07.2009, 12:42:14
se pare ca sunt singura care n-am ce face la munca azi....si uite-asa iar vorbesc de una singura....[-( [-(

vlarox
03.07.2009, 20:00:19
>:d< :* :* :*

m1adutza
03.07.2009, 20:52:05
Eu vreau sa le multumesc din tot sufletul lui :Miki_miki si Mitzuskaya care m-au ajutat neconditionat si care au fost pentru mine mai ceva ca 2 surori !Lor le datorez faptul ca in noaptea asta dorm linistita!
Si vreau sa multumesc miresici.ro ca altfel nu le cunosteam!:x :x

olgutza26
06.07.2009, 10:04:31
Buna dimineata fetelor!!!!!!>:D<
V-a fost dor de mine??? Inca nu am terminat luna de miere, dar am acces la net mai usor;)) :*>:D< >:D<

ipup
06.07.2009, 10:14:02
Buna dimineata!!!
O zi de luni usoara, pt cele care sunt la scarbici!!!#-o
Si o luna de miere placuta in continuare;-) , cand te intorci, poate facem o intalnire:) .
Va pup!

olgutza26
06.07.2009, 10:16:46
pana vineri nu vin.:-" abia astept sa va povestesc cum a fost in luna de miere. poate facem intalnire saptamana viitoare.

ipup
06.07.2009, 10:23:31
pana vineri nu vin.:-" abia astept sa va povestesc cum a fost in luna de miere. poate facem intalnire saptamana viitoare.
Cred ca toate vrem asta...
vorbim de intalnire pe "intalniri";))
Distractie placuta si saptamana asta>:D< >:D<

LOVEGABITZA
06.07.2009, 10:24:08
pt cele care au avut nunta la restaurant cetate nord sau au participat la o nunta acolo

fetelor va rog spuneti-mi si mie cum se aude muzica si daca sunt probleme cu aerisirea.
orice informatie este utila.

strumf08
06.07.2009, 13:56:39
buna, dragelor! >:D< >:D<

ipup
06.07.2009, 16:27:51
buna, dragelor! >:D< >:D<
Buna strumf!!
Astazi am fost plina de nervi, netul nostru wireless s_a dus... astia de la upc zici ca dorm cand faci sesizare(:|
sa aveti o seara placuta!!

ipup
07.07.2009, 08:48:52
Buna dimineata!!!!
Cum ati inceput ziua astazi?;))
pupici:* :* :*

olgutza26
07.07.2009, 09:17:23
buna dimineata :* acum m-am trezit. am intrat sa va salut. ;))

strumf08
07.07.2009, 11:23:11
buna dimineata :* acum m-am trezit. am intrat sa va salut. ;))

buna!
ce bine-o fi sa te trezesti la ora asta...:-< ;;)

strumf08
07.07.2009, 12:31:18
iar sunt singura pe aici....:-< :-< :-<

strumf08
07.07.2009, 14:21:23
da' chiar asa...niciuna..:-B :-B :-B
:-" :-" :-"

ipup
07.07.2009, 22:03:12
da' chiar asa...niciuna..:-B :-B :-B
:-" :-" :-"
sorry strumf, ca te_am lasat singura...
astazi am alergat putin cu scarbiciul.... dar nici net nu am avut... e nasol rau netul asta de la upc... astazi l_am auzit pt prima data pe sef injurand ca nu aveam net=))
maine sper sa isi revina^:)^
pupici

strumf08
08.07.2009, 09:29:44
ALINA! la multi ani, fericire, impliniri, copii multi, destepti, sanatosi si frumosi!!!!:x :x :x

strumf08
08.07.2009, 09:30:19
sorry strumf, ca te_am lasat singura...
astazi am alergat putin cu scarbiciul.... dar nici net nu am avut... e nasol rau netul asta de la upc... astazi l_am auzit pt prima data pe sef injurand ca nu aveam net=))
maine sper sa isi revina^:)^
pupici

nicio problema..;-)

ipup
08.07.2009, 13:44:03
Am revenit...>:D<
Sper sa nu mai faca faze netul asta, ca voi arunca calc pe geam:))
pupici

vlarox
08.07.2009, 14:02:27
E ziua Alinei????

Oooooo, sa fi sanatoasa si tot ce iti doresti. La multi ani!!!!>:D< >:D<

Cand bem???:-? :-p

Puuupppp:*

soareiuliant
08.07.2009, 14:13:11
buna!e cineva pe aici_?

ipup
08.07.2009, 14:19:15
buna!e cineva pe aici_?
buna!!
suntem si pe aici...

soareiuliant
08.07.2009, 15:11:58
buna!!
suntem si pe aici...
vad ca mai ai un an pana la nunta..o gramada timp.banuiesc ca vrei sa te documenteyi de frecventeyi sit ul asa timpuriu:D

ipup
08.07.2009, 15:22:09
cam asa ceva, vreau sa vad experientele miresicilor, ca sa stiu cand sa incep si eu pregatirile;-)
desi cred ca le_am inceput deja:D

olgutza26
08.07.2009, 16:40:33
Multi ani fericiti in contiuare Alina alaturi de jumatatea ta! :* si un iepuras cat mai curand >:D<

maimuticamica
08.07.2009, 18:36:21
Buna fetelor,
Nu am mai scris de ceva timp.
Am fost ocupata cu restaurantul, si fac nunta in octombrie. Nush data ca ma hotar gr.eu
Pana la urma fac la Dinu la Roberto.
Mi s-a parut ok robert elvis =)) cum ii zic fetele pe aici.
Meniu pna in 150 lei si la muzica a zis ca discutam.
Mi-a recomandat si firma decoratiuni da nu-mi impune.
Am vb si cu tipa de la firma - impropiu spus ca ne-am intalnit la o cafea.
Preturi mici oferta mare. O cheama Andreea.
Stie cineva ceva de ea? Lucreaza bine? ca preturile mi se par mici.Nu stiu sa va spun mai multe daca nu are site sau firma.
Astept pareri.
P.S. Mamuska cu ce culoare merge aranjat restaurantul ca am vazut ca ai fost acolo.

olgutza26
08.07.2009, 19:32:02
daca e vb de Andreea Munteanu, eu am lucrat cu ea. o recomand din tot sufletul. eu am fost foarte multumita de ceea ce a facut. e foarte receptiva la sugestiile tale si incearca sa se plieze cat mai bine pe ceea ce ii ceri. jos palaria !!;-)

ipup
10.07.2009, 10:09:52
Buna dimineata!!!
Ce faceti, dimineata de vineri... cand e week_end?<:-P <:-P
pupici

soareiuliant
10.07.2009, 10:30:50
neata! ;;)

ipup
10.07.2009, 13:29:16
un week_end cat mai placut!!!
am taiat_o acasa!!!
pupici

strumf08
10.07.2009, 13:29:40
cam liniste!?

a! am uitat ...asa e de obicei pe aici...:-s =)) =)) =))

ipup
12.07.2009, 19:21:11
Buna seara!!!
Cum a fost week pt voi, in afara de ploios ca si la mine?:))
Maine incepe o noua saptamana de scarbici...:[email protected]
pupici

ipup
13.07.2009, 09:54:00
Buna dimineata!
Chiar asa liniste e pe aici?:-"
Inca nu v_ati trezit?;))
sa aveti o zi frumoasa!!!

soareiuliant
13.07.2009, 10:25:42
neata'!:) eu sunt aici....

ipup
14.07.2009, 09:47:53
Buna dimineata!!!
Fetelor ce faceti? Bate "vantul"....
Strumf cum merg pregatirile? ai avansat?
pupici

strumf08
14.07.2009, 12:28:10
Buna dimineata!!!
Fetelor ce faceti? Bate "vantul"....
Strumf cum merg pregatirile? ai avansat?
pupici

salut! sunt in acelasi stadiu...:-" :-" :-"

strumf08
14.07.2009, 12:28:47
pofta buna!!!!

olgutza26
14.07.2009, 12:41:47
cine are pofta? cand ma gandesc pe unde eram saptamana trecuta.....;;) si acum sunt la serviciu :(

ipup
14.07.2009, 12:44:09
cine are pofta? cand ma gandesc pe unde eram saptamana trecuta.....;;) si acum sunt la serviciu :(
te credem... dar noi ne_am obisnuit sa ne vina pofta si asa;;)
mersi, strumf!
pofta buna si tie!! si celor care iau pranzul!!!

strumf08
14.07.2009, 12:56:27

stiu cum e...cel mai nasol ma simt in saptamana imediat urmatoare vacantei....:-< :-< :-<

olgutza26
14.07.2009, 12:58:33
la mine e si mai nasol ca practic nu am nimic de facut (poate doar ordine prin birou), dar tine mortis sefu' sa ma vada pe aici

strumf08
14.07.2009, 13:11:44
la mine e si mai nasol ca practic nu am nimic de facut (poate doar ordine prin birou), dar tine mortis sefu' sa ma vada pe aici

daca ii esti draga!!!!
dar voi nu sunteti in vacanta?

olgutza26
14.07.2009, 13:19:19
nu, ca eu nu lucrez in preuniversitar. la noi acum e cu examenul de admitere la facultate. de pe 23 intru in concediu

strumf08
14.07.2009, 13:21:16
nu, ca eu nu lucrez in preuniversitar. la noi acum e cu examenul de admitere la facultate. de pe 23 intru in concediu

a!!!! spor la treaba! :*

ipup
14.07.2009, 13:23:13
eu o sa lucrez toata vara, o sa am doar 2 saptamani concediu...:( , desi as fi vrut mai mult;;) ..... oricum jumatate din vara a trecut...

strumf08
14.07.2009, 13:25:16
eu o sa lucrez toata vara, o sa am doar 2 saptamani concediu...:( , desi as fi vrut mai mult;;) ..... oricum jumatate din vara a trecut...

eu imi voi lua 3 cand cu nunta...da' nu stiu cat din astea 3 sapt o sa ma odihnesc ....:-< :-< :-< si sunt asa de obosita...:(

strumf08
14.07.2009, 13:26:04
noroc ca iarna ne da vacanta \:D/ \:D/ \:D/

ipup
14.07.2009, 13:27:59
noroc ca iarna ne da vacanta \:D/ \:D/ \:D/
norocoaso...
si eu in iarna o sa am vreo 10 zile de concediu, 2 saptamani, asta e si motivul pt care acum imi iau doar 2 sapt....

strumf08
14.07.2009, 13:37:26
norocoaso...
si eu in iarna o sa am vreo 10 zile de concediu, 2 saptamani, asta e si motivul pt care acum imi iau doar 2 sapt....

pai si mie tot din co imi ia zilele...de unde altundeva:-\ anul asta sunt 8 zile de pe 20.12.2008 pana la sfarsitul anului

ipup
14.07.2009, 13:41:37
pai si mie tot din co imi ia zilele...de unde altundeva:-\ anul asta sunt 8 zile de pe 20.12.2008 pana la sfarsitul anului
dap...pe 4 ian revenim si noi la munk, dar totusi slava Domnului ca au mai bagat cate o zi libera asa... de rusalii, de Sf Maria... e bn si asa putin.

strumf08
14.07.2009, 13:54:19
dap...pe 4 ian revenim si noi la munk, dar totusi slava Domnului ca au mai bagat cate o zi libera asa... de rusalii, de Sf Maria... e bn si asa putin.

apropo de asta...in 2010 din 11 zile libere doar 4 sunt in zile lucratoare =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

strumf08
14.07.2009, 14:46:57
de ce nu mai zice nimeni nimic :-\ :-\ :-\

strumf08
14.07.2009, 15:36:59
pai daca e asa....la revedere si dupa-amiaza placuta :*

andreear
14.07.2009, 15:58:50
pai daca e asa....la revedere si dupa-amiaza placuta :*

Dupa-amiaza placuta si tie....guraliva ai fost zilele astea!!!:* :* :*

vlarox
15.07.2009, 10:40:24
Salutare!!!

Ete ca astazi am dat eu tonul (la off-topic doar)... Ce mai fac fetele? Sunteti bine? Cum merg pregatirile de nunta? Eu maine ma duc sa imi iau rochita ;-)

Strumfiii mai avem putin >:D<

olgutza26
15.07.2009, 10:49:37
neata fetele. sa aveti o zi usoara >:D<

vlarox
15.07.2009, 10:54:24
Multumim la fel Olga!

olgutza26
15.07.2009, 11:17:50
vii la intalnire vineri?

vlarox
15.07.2009, 11:21:44
vii la intalnire vineri?
Daaaaa... Nici ma gandesc sa nu vin>:D<

olgutza26
15.07.2009, 11:22:42
pai te-ai trecut pe lista de prezenta, domnisoara?