PDA

Versiunea completa : Off-topic Prahova

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ingerashu
01.09.2009, 13:33:06
buna..ia uite activitate te topicul local!!!
azi sunt happy..tocmai ce m-am intors de la banca cu 2 mil in plus in portofel!

Gloriuta
01.09.2009, 13:38:39

super, ce destinatie crezi ca le vei da?

ingerashu
01.09.2009, 13:40:26
super, ce destinatie crezi ca le vei da?

pai am cam multe tentatii: un set de bijuterii de argint, ceva nou de imbracat, concediul de peste 2 saptamani....

olgutza26
01.09.2009, 13:43:01
si toate astea din 2 milioane?

ingerashu
01.09.2009, 13:49:29
si toate astea din 2 milioane?

nu mah....macar unul din 2 mil!

ipup
01.09.2009, 14:01:59
nu mah....macar unul din 2 mil!
Nu fi rea, zi_ne si noua, cum ai facut sa ii capeti:D

ingerashu
01.09.2009, 14:05:15
Nu fi rea, zi_ne si noua, cum ai facut sa ii capeti:D

pai depun lei pt un credit in franci elvetieni...cica s-au modificat comisioane si mai aveam ceva pe cont si uite asa nu s-au potrivit calculele

ipup
01.09.2009, 14:22:37
pai depun lei pt un credit in franci elvetieni...cica s-au modificat comisioane si mai aveam ceva pe cont si uite asa nu s-au potrivit calculele
ai avut noroc, ca nu s_au potrivit calculele in favoarea ta:)>-

strumf08
01.09.2009, 14:24:01

nu ca pe guralive, da' ne straduim :-p

ingerashu
01.09.2009, 15:39:18
nu ca pe guralive, da' ne straduim :-p

ahap....
ne-ai parasit?

Gloriuta
01.09.2009, 15:56:31
pentru "dezghetarea" atmosferei, ma gandeam ca poate miresicile proaspat venite din concediu ne vor povesti cate ceva...
ce ziceti?

strumf08
01.09.2009, 16:02:55
pentru "dezghetarea" atmosferei, ma gandeam ca poate miresicile proaspat venite din concediu ne vor povesti cate ceva...
ce ziceti?

buna idee :D

soareiuliant
01.09.2009, 19:25:47
fetelor,a trecut si nunta :((:((:((:((!!!!!!! a fost o nunta ca n povesti care chiar a durat 3 zile si 3 nopti - si stumf, nici gaina nu s a jucat:)>-:D- o nunta superba cu o mireasa perfecta:D!atasez poze in cateva zile, va pup si revin cu detalii mai multe curand....

mai vreau odataaaaaaaaaaa:-p:-p:-p:-p:-p:-p

ingerashu
02.09.2009, 10:08:57
fetelor,a trecut si nunta :((:((:((:((!!!!!!! a fost o nunta ca n povesti care chiar a durat 3 zile si 3 nopti - si stumf, nici gaina nu s a jucat:)>-:D- o nunta superba cu o mireasa perfecta:D!atasez poze in cateva zile, va pup si revin cu detalii mai multe curand....

mai vreau odataaaaaaaaaaa:-p:-p:-p:-p:-p:-p

casa de piatra si multa fericire!

neata fetele

ipup
02.09.2009, 10:31:16
Buna, fetelor!!
Casa de piatra! soareiuliant
Ne bucuram ca a fost totul cum ti_ai dorit.

ipup
02.09.2009, 10:33:30
ce ziceti?
se pare ca cele care au revenit de curand din concediu sunt cam busy la munk;))
sau nu vor sa ne dezvaluie pe unde s_au plimbat...

strumf08
02.09.2009, 10:59:29

mai vreau odataaaaaaaaaaa:-p:-p:-p:-p:-p

salut

inc-o data: casa de piatra, fericire, intelegere si tot ce va doriti!!!!!!!!

:O :O :O :O cum n-ai avut gaina? ei na, nu pot sa cred, dupa cat "lobby" ai facut pt pastrarea traditiilor si cat ai mai ras tu cu ai tai, ca habar n-am eu de faza cu gaina :O :O :O n-ai jucat-o .....

si zici zici ca mai vrei , pai organizeaz-o si pe a mea (da' fara gaina =)) )...

si rochia cum a fost? sunt tare curioasa...

ingerashu
02.09.2009, 11:17:25
strumfule tu vei juca gaina?? in ultima perioada nu am mai vazut obiceiul asta pe la oras...

cum stai cu pregatirile??

strumf08
02.09.2009, 12:42:18
strumfule tu vei juca gaina?? in ultima perioada nu am mai vazut obiceiul asta pe la oras...

cum stai cu pregatirile??

asta se intelege din ce am scris?(:| ....a...nu...nici nu stiam de acest obicei pana n-a zis miresica respectiva :-"

cu pregatirile stau la fel ca si ieri, ca si maine....in timpul sapt nu prea am ce sa fac...

ipup
02.09.2009, 12:53:41
prea multe traditii... eu nici macar nu stiu cum e "batutul brazilor", nu mai ales "gaina"=)) =)) =))
chiar vb cu iubi si cu niste prieteni, chiar si cu fetele la intalnire, ce obicei nu stiu, nu il fac:> ;)) ;))

soareiuliant
02.09.2009, 13:56:45
salut

inc-o data: casa de piatra, fericire, intelegere si tot ce va doriti!!!!!!!!

:O :O :O :O cum n-ai avut gaina? ei na, nu pot sa cred, dupa cat "lobby" ai facut pt pastrarea traditiilor si cat ai mai ras tu cu ai tai, ca habar n-am eu de faza cu gaina :O :O :O n-ai jucat-o .....

si zici zici ca mai vrei , pai organizeaz-o si pe a mea (da' fara gaina =)) )...

si rochia cum a fost? sunt tare curioasa...

am avut traditia cu jucatul brazilor,am deschis nunta cu nuneasca,insa s a dansat efectiv toata noaptea la nunta mea,fara sa exagerez,incat s a uitat de gaina si multe altele,lumea dansa si dansa si dansa...

iti organizez nunta strumf cu placere dar sa stii ca eu am avut cam 5 cantareti si un taraf - solista tarafului,solist de muzica usoara,solistul tarafului,steliana sima,florin vasilica,totul live -si din cauza asta lumea nu a stat deloc deloc si toti ne am simtit super.......voi reveni cu poze oricum
m au imbracat mireasa de acasa de la mama,adica din bucuresti si cand a aparut iulian,sotul, cu nasii si au vazut atatia oamenii,ce i drept nici eu nu ma asteptam,peste 60-70 de persoane au crezut ca sunt din alta parte,dar erau colegele mele de servici,prietenele,vecini,rude,venise si el din ploiesti cuo gramada,ce sa spun,a fost minunat,credeti ma.nasii minunati,toata lumea care nu i cunosteau io au placut,invitatiila fel,am avut o nunta ca in povesti si nu am sa o uit nicicand.asta va doresc si voua,o nunta de basm!

strumf08
02.09.2009, 14:10:42
am avut traditia cu jucatul brazilor,am deschis nunta cu nuneasca,insa s a dansat efectiv toata noaptea la nunta mea,fara sa exagerez,incat s a uitat de gaina si multe altele,lumea dansa si dansa si dansa...

iti organizez nunta strumf cu placere dar sa stii ca eu am avut cam 5 cantareti si un taraf - solista tarafului,solist de muzica usoara,solistul tarafului,steliana sima,florin vasilica,totul live -si din cauza asta lumea nu a stat deloc deloc si toti ne am simtit super.......voi reveni cu poze oricum
m au imbracat mireasa de acasa de la mama,adica din bucuresti si cand a aparut iulian,sotul, cu nasii si au vazut atatia oamenii,ce i drept nici eu nu ma asteptam,peste 60-70 de persoane au crezut ca sunt din alta parte,dar erau colegele mele de servici,prietenele,vecini,rude,venise si el din ploiesti cuo gramada,ce sa spun,a fost minunat,credeti ma.nasii minunati,toata lumea care nu i cunosteau io au placut,invitatiila fel,am avut o nunta ca in povesti si nu am sa o uit nicicand.asta va doresc si voua,o nunta de basm!

ma bucur ca a iesit totul foarte bine!

ingerashu
02.09.2009, 14:12:46

felicitari..dar pana nu vedem pozne eu sunt putin suspicioasa

grasuna
02.09.2009, 14:19:41
Foarte frumos, ma bucur mult pt tine ca ai avut nunta pe care ti-ai dorit-o si iti urez sa ai o viata si o casnicie si mai frumoase decat nunta!
Ai puitea sa ne spui te rugam, cat a costat sa ii aduci pe Steliana Sima si pe Florin Vasilica sa cante?

alexa_razv
02.09.2009, 14:35:26
...si eu as dori sa stiu cat a costat muzica...Steliana Sima....#-o

compact
02.09.2009, 14:50:01

garantez ca asa a fost >:D<>:D<>:D<

taraful si solistii au fost bestiali, mancarea a fost buna (cel putin meniul meu special ;)) ), am dansat toata seara si m-am simtit grozav >:D<

strumf08
02.09.2009, 16:02:14
garantez ca asa a fost >:D<>:D<>:D<

taraful si solistii au fost bestiali, mancarea a fost buna (cel putin meniul meu special ;)) ), am dansat toata seara si m-am simtit grozav >:D<

si eu imi doresc asa feed-back de la nunta mea ....;-)

strumf08
02.09.2009, 16:02:44
dupa-amiaza placuta!!!
pa
pa

ingerashu
02.09.2009, 16:22:07
dupa-amiaza placuta!!!
pa
pa

pa pa.......

Gloriuta
02.09.2009, 20:36:42
se pare ca cele care au revenit de curand din concediu sunt cam busy la munk;))
sau nu vor sa ne dezvaluie pe unde s_au plimbat...

da, asa se pare, dar noi avem rabdare, nu ?
asteptam sa se elibereze si sa ne povesteasca de prin luna de miere....

Gloriuta
02.09.2009, 20:39:32

super, felicitari!
sa aveti o viata si mai frumoasa de atat!

asteptam cu interes poze, desi ...am cam observat ca dupa nunta, miresicilie nu prea mai vor sa ne impartaseasca si noua din bucuriile lor...
dar in tine avem incredere!

ipup
03.09.2009, 08:21:03
Buna dimineata, miresici!!!
Am revenit din nou matinala si activa :-p
Dar este joi si mi_am reintrat in programul obisnuit8-}
Sa aveti o zi usoara si scurta!!
pupici:* :* :* :* :* :* :* :*

rococris
03.09.2009, 09:21:19
felicitari..dar pana nu vedem pozne eu sunt putin suspicioasa

Buna,

Eu sunt nasica ...iti garantez ca asa a fost la nunta...a fost ceva de vis ..ne-am simtit extraordinar..muzica jos palaria.s-a dansat toata noaptea..eu la un moment dat mi-am aruncat efectiv pantofii din picioare si am dansat desculata...vb finutzei..as mai vrea odata...super nunta..intr-adevar o nunta ca-n povesti!!!!>:D< >:D<

ingerashu
03.09.2009, 10:55:59
Buna,

Eu sunt nasica ...iti garantez ca asa a fost la nunta...a fost ceva de vis ..ne-am simtit extraordinar..muzica jos palaria.s-a dansat toata noaptea..eu la un moment dat mi-am aruncat efectiv pantofii din picioare si am dansat desculata...vb finutzei..as mai vrea odata...super nunta..intr-adevar o nunta ca-n povesti!!!!>:D< >:D<

neata fetele
totusi, noi vrem poze!

Gloriuta
03.09.2009, 11:10:42
buna dimineata tuturor
da, vrem poze

rococris
03.09.2009, 11:23:30
buna dimineata tuturor
da, vrem poze

Buna fetele,

poze o sa primiti in curand...am inteles ca ii vor aduce pozele tocmai sapt cealalta..asa ca sa fim indulgente si sa avem rabdare..cu siguranta va va arata.....:)

Pupici!

ipup
03.09.2009, 12:46:21
Buna fetele,

poze o sa primiti in curand...am inteles ca ii vor aduce pozele tocmai sapt cealalta..asa ca sa fim indulgente si sa avem rabdare..cu siguranta va va arata.....:)

Pupici!
dar tu rococris, de ce nu ne arati poze cu tine miresica... pana primim poze cu tine si nasica :-" :-"

ipup
03.09.2009, 14:18:04
nu mai zice nimeni nimik?
ati plecat in concediu?:-? :-?

ingerashu
03.09.2009, 14:47:12
nu mai zice nimeni nimik?
ati plecat in concediu?:-? :-?

eu azi am f multa treaba, dar mai arunc cate un ochisor

ipup
03.09.2009, 14:48:11
eu azi am f multa treaba, dar mai arunc cate un ochisor
spor la treaba!

ingerashu
03.09.2009, 16:00:13
spor la treaba!

multumesc..pana pe la 5 m-am linistit

ipup
04.09.2009, 08:45:30
Buna dimineata, miresici!!
Inca o saptamana a trecut....<:-P
Observ ca fetele care au nunta pe 19.09, nu mai intra sa vb cu noi;))
Succes la ultimele pregatiri!!!>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

rococris
04.09.2009, 09:28:45
dar tu rococris, de ce nu ne arati poze cu tine miresica... pana primim poze cu tine si nasica :-" :-"

Buna fetele, eu am mai atasat cateva poze de la mine de la nunta..dar mai atasez cateva..sper sa va placa.....:*

ipup
04.09.2009, 09:33:31
Buna fetele, eu am mai atasat cateva poze de la mine de la nunta..dar mai atasez cateva..sper sa va placa.....:*
Ai fost superba!!! De fapt, amandoi ati fost superbi. Imi place mult machiajul pe care l_ai avut... nu ai plans;)) ?
Casa de piatra si o viata lunga si fericita alaturi de sotul tau!!!!

Sorry pt ca am ratat primele pozici.

rococris
04.09.2009, 09:37:17
ink o tura...;;)

rococris
04.09.2009, 09:43:33
si...va arat cateva pozici cu noi in postura de nasici ai Mihaelei..........<:-P <:-P Finutzii nostrii sunt super oameni...au un suflet mare si ii iubim foarte mult..acest site ne-a adus impreuna si multumesc lui Dzeu ca am avut sansa sa intalnesc pe acest site numai oameni deosebiti...va poop pe toate si sper sa va placa ....( sunt poze facute de mama mea in timp ce noi ne dantuiam ;)) )...finutza o sa va arate pozici super frumoase de la nunta sapt viitoare

A fost ceva de vis!!!

rococris
04.09.2009, 09:46:51
Ai fost superba!!! De fapt, amandoi ati fost superbi. Imi place mult machiajul pe care l_ai avut... nu ai plans;)) ?
Casa de piatra si o viata lunga si fericita alaturi de sotul tau!!!!

Sorry pt ca am ratat primele pozici.

Multumesc>:D< si voua va doresc acelasi lucru!!!

Am avut foarte mari emotii si in calitate de miresica si in calitate de nasica, tocmai pt ca am vrut sa fie totul perfect sa ne amintim aceste momente cu drag toata viata...Multumesc lui Dzeu asa a fost in ambele cazuri..nu voi uita niciodata aceste clipe de basm...M-am abtinut s anu plang, ce-i drept nu mai aveam mult;))

ipup
04.09.2009, 09:53:24
ink o tura...;;)
Super... asa imi doresc si sa fac cununia civila imbracata in rochie de mireasa si vad ca se poate... eram un pic retinuta pt ca mi_e era frica ca aia de la primarie sa nu vrea#-o .
Ne bucuram ca ai avut nunta ta si a finilor ca in basme!!!
Sa iti traiasca finii si sa va distrati mult timp impreuna!!;;)

Gloriuta
04.09.2009, 11:23:31

sunteti foarte frumusei amandoi.. sa va intelegeti si sa fiti la fel de fericiti ca si acum mereu !

rococris
04.09.2009, 11:37:39
sunteti foarte frumusei amandoi.. sa va intelegeti si sa fiti la fel de fericiti ca si acum mereu !
>:D<>:D<>:D<>:D< Va multumesc si va doresc din tot sufletul sa aveti parte de nunta pe care o visati si sa va iubiti mult!!!

ingerashu
04.09.2009, 12:13:43
buna fete!

rorocris ati fost f frumosi in ambele ipostaze

rococris
04.09.2009, 12:26:23
buna fete!

rorocris ati fost f frumosi in ambele ipostaze

>:D< :x Multumesccccccccccccc

strumf08
04.09.2009, 12:49:03
ziua buna ;-)

Gloriuta
04.09.2009, 12:51:18
buna sa fie..

rococris
04.09.2009, 12:52:31
ziua buna ;-)

>:D< Bunaaaaaaaaaaaa

Gloriuta
04.09.2009, 12:55:28
ziua buna ;-)

strumfisor, mai asa de putin....
ce ne mai spui despre tine ?

strumf08
04.09.2009, 13:14:40
strumfisor, mai asa de putin....
ce ne mai spui despre tine ?

pai..desi inca n-am sunat pt confirmari incep sa se retraga :-s ...
trebuie sa ma duc sa vorbesc la restaurant exact ce meniu, cum aranjeaza mesele ...a. trebuie sa-si ia costum, camasi, cravata, pantofi, curea, butoni zice ca nu vrea, dar daca isi ia nasu' poate se razgandeste #-o , eu inca n-am rochia gata si nici voalul, marturiile, place-card-urile si cocardele trebuie sa mi le faca mama, trebuie sa mai cumpar:bautura, struguri, alune, plicuri pt bani....mai am destule de facut :-"

strumf08
04.09.2009, 13:15:14
>:D< Bunaaaaaaaaaaaa

buna!!!!cam rar pe aici...ati fost amandoua foarte frumoase =D>

ipup
04.09.2009, 13:18:31
trebuie sa ma duc sa vorbesc la restaurant exact ce meniu, cum aranjeaza mesele ...a. trebuie sa-si ia costum, camasi, cravata, pantofi, curea, butoni zice ca nu vrea, dar daca isi ia nasu' poate se razgandeste #-o , eu inca n-am rochia gata si nici voalul, marturiile, place-card-urile si cocardele trebuie sa mi le faca mama, trebuie sa mai cumpar:bautura, struguri, alune, plicuri pt bani....mai am destule de facut :-"
Ti_am simtit lipsa pe aici..;))
esti in concediu, nu? orice ar fi sa nu te enervezi cu pregatirile, pt ca mai e un pic, dar ai timp sa le faci pe toate>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Gloriuta
04.09.2009, 13:22:47

nu trebuie sa disperi..oricum niciodata nu vin toti. E macar bine ca anunta.
in rest...e bine ca ai ajutortul mamei.
probabil ca pe al tau, trebuie sa-l iei pe sus pentru haine, ca altfel...
asa face si al meu si se enerveaza la maximum in primele 10 minute

rococris
04.09.2009, 13:25:07
buna!!!!cam rar pe aici...ati fost amandoua foarte frumoase =D>

>:D<Multumim...ai sa vezi ca si tu o sa fii o adevarata printesa si o sa fie o zi de neuitat!

strumf08
04.09.2009, 14:16:33
Ti_am simtit lipsa pe aici..;))
esti in concediu, nu? orice ar fi sa nu te enervezi cu pregatirile, pt ca mai e un pic, dar ai timp sa le faci pe toate>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

nu sunt in concediu, mai am si saptamaa viitoare, asa ca voi intra din ce in ce mai rar, pt ca vreau sa las toate lucrarile gata ;-)

strumf08
04.09.2009, 14:18:25
nu trebuie sa disperi..oricum niciodata nu vin toti. E macar bine ca anunta.
in rest...e bine ca ai ajutortul mamei.
probabil ca pe al tau, trebuie sa-l iei pe sus pentru haine, ca altfel...
asa face si al meu si se enerveaza la maximum in primele 10 minute

nu e vorba de enervat, al meu din cauza mea a probat sambata trecuta vreo 30 de costume si nu si-a luat =)) =)) =)) =)) ...asa ca vor mai urma alte 30

strumf08
04.09.2009, 14:19:04
>:D<Multumim...ai sa vezi ca si tu o sa fii o adevarata printesa si o sa fie o zi de neuitat!

cu multa placere ;-)
sper !!!!

ingerashu
04.09.2009, 14:42:40

doar atat?

soareiuliant
04.09.2009, 18:23:57
Foarte frumos, ma bucur mult pt tine ca ai avut nunta pe care ti-ai dorit-o si iti urez sa ai o viata si o casnicie si mai frumoase decat nunta!
Ai puitea sa ne spui te rugam, cat a costat sa ii aduci pe Steliana Sima si pe Florin Vasilica sa cante?

buna fetelor,am sa va atasez poze saptamana viitoare,sper:D, de la nunta pana atunci am sa ma abtin de la orice comentariu.steliana sima 1 ora - 1000 euro,florin vasilica ptr. 1 ora - 1000 euro, iar taraful format din 7 membrii,o SUPER SOLISTA SIMONA TONE,un solist muzica lautareasca si un alt solist care canta numai muzica usoara ptr. toata noaptea - 3000 euro.in total cam 5000 euro lautarii dar au meritat toti banii si chiar mai mult.

ipup
07.09.2009, 11:04:19
Buna, fetelor!!
O saptamana usoara si scurta!:D
pupici:* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Gloriuta
07.09.2009, 12:39:04
buna fetelor,am sa va atasez poze saptamana viitoare,sper:D, de la nunta pana atunci am sa ma abtin de la orice comentariu.steliana sima 1 ora - 1000 euro,florin vasilica ptr. 1 ora - 1000 euro, iar taraful format din 7 membrii,o SUPER SOLISTA SIMONA TONE,un solist muzica lautareasca si un alt solist care canta numai muzica usoara ptr. toata noaptea - 3000 euro.in total cam 5000 euro lautarii dar au meritat toti banii si chiar mai mult.

abia asteptam pozele!!!

Gloriuta
07.09.2009, 12:40:23
Buna, fetelor!!
O saptamana usoara si scurta!:D
pupici:* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Buna, buna...o saptamana excelenta si pentru tine !
dar vremea asta tare trage la somn... numai la birou sa nu fii

strumf08
07.09.2009, 12:50:30
salutare!\:D/

anita20052005
07.09.2009, 13:31:00
buna fetelor la mine abia trece timpul la serv mai ales cu vremea asta strumf iti doresc o nunta frumoasa si sa reusesti tot ce ti-ai propus sa faci va pup dulce pe toate:*

strumf08
07.09.2009, 13:39:29
buna fetelor la mine abia trece timpul la serv mai ales cu vremea asta strumf iti doresc o nunta frumoasa si sa reusesti tot ce ti-ai propus sa faci va pup dulce pe toate:*

multumesc frumos, sa dea Domnul [-o<

ingerashu
07.09.2009, 14:11:47
multumesc frumos, sa dea Domnul [-o<

salut si eu fetele!!! la mine saptamana a inceput agitata

ipup
07.09.2009, 14:50:08
mie imi pica ochii in gura...
vremea e de vina si somnul din week_end!
sambata am fost la cununia civila a celor care ne_au cerut bani pt petrecerea burlacilor... si sa fiu sincera nu mi_a placut deloc!!! dar bn ca a trecut:D :D
somn usor la toate!!!;;) ;;) ;;)

strumf08
07.09.2009, 15:09:54
mie imi pica ochii in gura...
vremea e de vina si somnul din week_end!
sambata am fost la cununia civila a celor care ne_au cerut bani pt petrecerea burlacilor... si sa fiu sincera nu mi_a placut deloc!!! dar bn ca a trecut:D :D
somn usor la toate!!!;;) ;;) ;;)

si nu v-au cerut bani pt tratatie?

Gloriuta
07.09.2009, 16:43:47
sau macar un mic cadou acolo....

strumf08
07.09.2009, 20:47:29
sau macar un mic cadou acolo....

:-SS:-SS:-SS:-SS:-SS=))=))=))=))=))=))=))=))=))

soareiuliant
07.09.2009, 22:57:42
fetelor,nici acum nu am pozeeeee:((:((:((,dar voi aveaaa:D:D:D...acum sunt prinsa cu nunta finilor, cu grija cadourilor, al rochii, a coafurii, pentru ca ne pregatim sa fim alaturi de 2 tineri in ziua nuntii, vom fi nasi, mai exact sambata acum, pe 12 septembrie si se pare ca va fi timpul tare innorat si ploios:-<:-<,iar asta pe mine ma intristeaza tare!

ipup
08.09.2009, 09:30:28
si nu v-au cerut bani pt tratatie?
Buna dimineata!
Poi urma, doar ca eu ca de obicei8-} , i_am dat cadoul chiar de la inceput cand am ajuns la restaurant, i l_am pus in brate sa scap de el si sa nu imi mai ceara si bani la sfarsit... desi ma doare sufletul ca i_am luat tacamuri bohman de 300 lei=))

ipup
08.09.2009, 09:31:47
fetelor,nici acum nu am pozeeeee:((:((:((,dar voi aveaaa:D:D:D...acum sunt prinsa cu nunta finilor, cu grija cadourilor, al rochii, a coafurii, pentru ca ne pregatim sa fim alaturi de 2 tineri in ziua nuntii, vom fi nasi, mai exact sambata acum, pe 12 septembrie si se pare ca va fi timpul tare innorat si ploios:-<:-<,iar asta pe mine ma intristeaza tare!
Ce imi place de voi!!!
Nasiti deja... Super tare!!!
Casa de piatra pt finii vostri si sa va bucurati alaturi de ei!!

soareiuliant
08.09.2009, 10:09:27
Ce imi place de voi!!!
Nasiti deja... Super tare!!!
Casa de piatra pt finii vostri si sa va bucurati alaturi de ei!!

sa stii ca va nasim si pe voi daca nu aveti nasi si sunteti un cuplu vesel si deloc arogant:-p,pe finuti i am gasit tot aici pe miresici!! oricum, saru mana ptr urari si la fel doresc si eu viitoarelor miresici si nasici, sanatate,fericire,intelepciune si CASA DE PIATRA!! dar vremea de afara.....:(

ipup
08.09.2009, 10:14:07
sa stii ca va nasim si pe voi daca nu aveti nasi si sunteti un cuplu vesel si deloc arogant:-p,pe finuti i am gasit tot aici pe miresici!! oricum, saru mana ptr urari si la fel doresc si eu viitoarelor miresici si nasici, sanatate,fericire,intelepciune si CASA DE PIATRA!! dar vremea de afara.....:(
multumim pt gand, dar noi avem vreo 3 perechi care vor sa ne fie nasi si nu stim cum sa facem sa alegem 1 sa nu se supere celelalte 2...am zis ca ii alegem pe cei mai tineri:));;) ;;)
nu trebuie sa te intristeze vremea de afara, de maine se va mai incalzi si apoi ploaia inseamna bani pt finutii vostri<:-P <:-P <:-P

soareiuliant
08.09.2009, 10:19:48
multumim pt gand, dar noi avem vreo 3 perechi care vor sa ne fie nasi si nu stim cum sa facem sa alegem 1 sa nu se supere celelalte 2...am zis ca ii alegem pe cei mai tineri:));;) ;;)
nu trebuie sa te intristeze vremea de afara, de maine se va mai incalzi si apoi ploaia inseamna bani pt finutii vostri<:-P <:-P <:-P

crezi tu sa insemne bani si nu conditii meteo nefavorabile:D? bafta la ales nasii, insa cred ca nu e cel mai bun principiu sa i alegi pe cei mai tineri ci pe cei mai de treaba si pe care te poti baza cel mai mult din toate punctele de vedere. apropo, eu sunt mihaela, tu in afara de ipup cine esti?:*

ipup
08.09.2009, 10:40:04
crezi tu sa insemne bani si nu conditii meteo nefavorabile:D? bafta la ales nasii, insa cred ca nu e cel mai bun principiu sa i alegi pe cei mai tineri ci pe cei mai de treaba si pe care te poti baza cel mai mult din toate punctele de vedere. apropo, eu sunt mihaela, tu in afara de ipup cine esti?:*
Eu asa zic si vreau sa cred cand ploua la o nunta:D . Ziceam pe cei mai tineri in sensul ca sunt mai apropiati de varsta noastra si intr_adevar ne intelegem si bine si cu ceilalti ne intelegem bine, dar nu ne simtim atat de apropiati...
Imi pare bine, Mihaela, eu sunt Ionela!

soareiuliant
08.09.2009, 11:11:08
Eu asa zic si vreau sa cred cand ploua la o nunta:D . Ziceam pe cei mai tineri in sensul ca sunt mai apropiati de varsta noastra si intr_adevar ne intelegem si bine si cu ceilalti ne intelegem bine, dar nu ne simtim atat de apropiati...
Imi pare bine, Mihaela, eu sunt Ionela!

si mie mi pare bine!apropo ma cheama mihaela ionela..:D

ipup
08.09.2009, 11:30:24
si mie mi pare bine!apropo ma cheama mihaela ionela..:D
Sa fii sanatoasa! Asta da intamplare:)

vlarox
08.09.2009, 12:14:30
Salutare fetelor!

Imi pare rau ca nu am mai putut intra, dar am fost tare ocupata la servici.

Maie dimineata ma duc sa depun dosarul la starea civila :D sper sa nu am probleme :)

ipup
08.09.2009, 12:23:06
Salutare fetelor!

Maie dimineata ma duc sa depun dosarul la starea civila :D sper sa nu am probleme :)
Bravo, Roxana!
Succes!!

strumf08
08.09.2009, 12:46:11
Buna dimineata!
Poi urma, doar ca eu ca de obicei8-} , i_am dat cadoul chiar de la inceput cand am ajuns la restaurant, i l_am pus in brate sa scap de el si sa nu imi mai ceara si bani la sfarsit... desi ma doare sufletul ca i_am luat tacamuri bohman de 300 lei=))

macar o stii despre ce e vorba?

strumf08
08.09.2009, 12:47:02
Salutare fetelor!

bafta!
sa-mi zici ce ai facut :D

p.s. trebuie neaparat sa ne intalnim, eventual si cu hotii:-p

ipup
08.09.2009, 13:00:01
macar o stii despre ce e vorba?
prosti nu sunt, sa recunosc acum, doar nesimtiti:D presupun ca vor sti sa citeasca "instructiunile";;) ;;) ;;)

soareiuliant
08.09.2009, 13:10:35
bafta!

strumf iar a intrat in trepidatii....:D:))

vlarox
08.09.2009, 13:26:31
bafta!

Da, trebuie sa mai vorbim odata. Eu nu stiu daca pot sa iau si hotii dupa mine :(

soareiuliant
08.09.2009, 13:31:06
Da, trebuie sa mai vorbim odata. Eu nu stiu daca pot sa iau si hotii dupa mine :(

doamne a cooptat o si pe roxana=))=))

Gloriuta
08.09.2009, 13:40:10

toata admiratia pentru voi, nasi la numai o saptamana!
nu te stresa, pana sambata va fi soare si frumos...Casa de piatra pentru finuri, dar si pentru voi!

Gloriuta
08.09.2009, 15:06:15
Fetelor, am si eu o intrebare pentru proaspetele miresici:
Ce ati simtit dupa nunta, sau ce se schimba dupa nunta ? Ne puteti descrie ?

ingerashu
08.09.2009, 15:11:21
aha..au aparut pozele!

soareiuliant
08.09.2009, 15:24:26
toata admiratia pentru voi, nasi la numai o saptamana!
nu te stresa, pana sambata va fi soare si frumos...Casa de piatra pentru finuri, dar si pentru voi!

merci tare mult! sper ca va fi frumos caci ma duc pana la cernavoda si nu vreau sa fie un timp ploios! iti doresc deasemeni multa sanatate si fericire, casa de piatra!:* dar ce cauti la jud prahova, caci vad ca nunta va avea loc in bucuresti?:-B

ipup
08.09.2009, 15:41:53
merci tare mult! sper ca va fi frumos caci ma duc pana la cernavoda si nu vreau sa fie un timp ploios! iti doresc deasemeni multa sanatate si fericire, casa de piatra!:* dar ce cauti la jud prahova, caci vad ca nunta va avea loc in bucuresti?:-B
Frumoase pozicile de la cununie... :-\ unde ai facut cununia, incerc sa imi dau seam dar nu reusesc, insa stiu sigur ca nu e in Ploiesti...:D
Asteptam cu nerabdare si pe cele de la nunta, sa te vedem si imbracata in miresica cat de zambitoare esti;;) ;;) ;;)

soareiuliant
08.09.2009, 15:46:22
Frumoase pozicile de la cununie... :-\ unde ai facut cununia, incerc sa imi dau seam dar nu reusesc, insa stiu sigur ca nu e in Ploiesti...:D
Asteptam cu nerabdare si pe cele de la nunta, sa te vedem si imbracata in miresica cat de zambitoare esti;;) ;;) ;;)

cununia civila am facut o la hotel bliss in bucuresti, adica la mine (la noi de fapt).:*saptamana aceasta daca am sa ajung cumva la ploiesti am sa iau si pozele de la fotograf,cele de la cununia religioasa, daca nu, poate saptamana care vine...:(

Gloriuta
08.09.2009, 16:15:24

este adevarat, insa sunt nascuta in Ploiesti, parintii mei sunt din ploiesti si chiar daca recent lucram in Bucuresti, "acasa" pentru mine inseamna inca Ploiesti. Cumparaturile si pregatirile vor veni tot de aici, fiind mai familiarizata cu distribuitorii de aici....
In plus, fete ca voi, unde mai gesesc eu ?:">

ipup
09.09.2009, 08:08:57
este adevarat, insa sunt nascuta in Ploiesti, parintii mei sunt din ploiesti si chiar daca recent lucram in Bucuresti, "acasa" pentru mine inseamna inca Ploiesti. Cumparaturile si pregatirile vor veni tot de aici, fiind mai familiarizata cu distribuitorii de aici....
Multumim, multumim\:D/ \:D/ \:D/

ipup
09.09.2009, 08:10:38
Buna dimineata!!
Astazi sunt asa morocanoasa, nu imi place vantul asta de afara deloc... mi_a facut un par in cap, in alea 10 min ale mele de mers pe jos:D
Sa aveti o zi usoara si scurta!!!:* :* :* :* :* :* :* :* :*

strumf08
09.09.2009, 08:12:32
doamne a cooptat o si pe roxana=))=))

si pe lavinia_88....
care e baiul(:|

strumf08
09.09.2009, 08:13:42

corect :D :*

strumf08
09.09.2009, 08:14:15
strumf iar a intrat in trepidatii....:D:))
se simt pana la tine ? :O

strumf08
09.09.2009, 08:29:58

si cand ai vrea sa ne intalnim?...eu as fi vrut sapt asta, sa nu stie al meu exact ce fac....dar azi am deja dupa-amiaza plina, vineri la fel....mai ramane maine, dar tot dupa aerobic, daca ai putea....sa vorbesc si cu lavinia (sau poate mai arunca si ea un ochi pe aici :D )

ingerashu
09.09.2009, 09:56:25
neata fete

Gloriuta
09.09.2009, 12:16:07
neata fetele!
pe prahova avem topic cu luna de miere, ca eu nu am gasit ?
ce planuri aveti in acest sens ?

soareiuliant
09.09.2009, 14:12:22
se simt pana la tine ? :O

Doamne strumf mi erea dor tare de tine!:D=))=))

soareiuliant
09.09.2009, 14:17:41

asa este,in special precum Strumf...stiai ca este o iubitoare de pasari infocata?=))

Gloriuta
09.09.2009, 14:35:52
nu aveam nici cea mai mica idee....:-\

Gloriuta
09.09.2009, 14:37:40
asa este,in special precum Strumf...stiai ca este o iubitoare de pasari infocata?=))

mai, dar tu nu ne spui cum te simti dupa nunta ? si nimic de luna de miere ?

soareiuliant
09.09.2009, 18:42:20
mai, dar tu nu ne spui cum te simti dupa nunta ? si nimic de luna de miere ?

mai,cum sa ma simt?imi cunosc sotul de ani de zile, cununia civila am facut o anul trecut si pana la cununia religioasa am locuit impreuna.ma simt implinita cu adevarat acum,in sensul ca simt o pace sufleteasca,simt ca ceva s a schimbat in bine in relatia noastra, nu pot explica prea bine.despre luna de miere nu acum.duminica ce a trecut ne au scos nasii la biserica,sambata acum cununam,apoi duminica cealalta ne scoatem finii la biserica si apoi,sambata care va veni ne vom duce la nunta fetei nasilor parintilor sotului meu.sper ca s a inteles:D.apoi intr un final LUNA DE MIERE!!!!!!!<:-P

ipup
10.09.2009, 08:12:12
Buna dimineata, fetelor!(:|

ipup
10.09.2009, 08:13:06
mai,cum sa ma simt?imi cunosc sotul de ani de zile, cununia civila am facut o anul trecut si pana la cununia religioasa am locuit impreuna.ma simt implinita cu adevarat acum,in sensul ca simt o pace sufleteasca,simt ca ceva s a schimbat in bine in relatia noastra, nu pot explica prea bine.despre luna de miere nu acum.duminica ce a trecut ne au scos nasii la biserica,sambata acum cununam,apoi duminica cealalta ne scoatem finii la biserica si apoi,sambata care va veni ne vom duce la nunta fetei nasilor parintilor sotului meu.sper ca s a inteles:D.apoi intr un final LUNA DE MIERE!!!!!!!<:-P
Asa se intampla de obicei, noi ramanem ultimii pe lista noastra de prioritati:) oricum have fun cand vei pleca!!

ingerashu
10.09.2009, 10:35:17
Buna dimineata, fetelor!(:|

buna dimineata

Gloriuta
10.09.2009, 11:24:41

o tineti tot intr-un miresit!!!<:-P
asa e frumos si crestinesc. luna de miere va fi cu atat mai asteptata si deci...mult mai frumoasa
pana atunci, distrati-va copios ca proaspat casatoriti

ipup
10.09.2009, 12:40:57
Nu mai spune nimeni, nimic?

Spun eu:> , maine e ziua de nastere a socrului meu<:-P , acum totul e usor, in schimb saptamana asta ne_am chinuit rau sa ne hotaram ce ii luam cadou;;) , si ne_a izbit... el are nevoie de un telefon pt ca al lui de acum a iesit la pensie ... bineinteles ca iubi, s_a aruncat la un e52, adica vreo 1400 lei:-" , asa ca maine sunt la petrecere\:D/ \:D/ \:D/

m1adutza
10.09.2009, 13:28:45

Spun eu:> , maine e ziua de nastere a socrului meu<:-P , acum totul e usor, in schimb saptamana asta ne_am chinuit rau sa ne hotaram ce ii luam cadou;;) , si ne_a izbit... el are nevoie de un telefon pt ca al lui de acum a iesit la pensie ... bineinteles ca iubi, s_a aruncat la un e52, adica vreo 1400 lei:-" , asa ca maine sunt la petrecere\:D/ \:D/ \:D/

SSSuper darniki sunteti!!!
Sper insa sa merite efortul!=P~ =P~

strumf08
10.09.2009, 13:56:59
Doamne strumf mi erea dor tare de tine!:D=))=))

dar din pacte va trebui sa suspini iar de dorul meu pt ca vreo 3 sapt nu voi mai intra :-" :-" :-" :-"

strumf08
10.09.2009, 13:59:16

speciala ca tine nu exista

hai acum sa nu dam tot din casa legat de ce-mi place

ingerashu
10.09.2009, 14:07:17

petrecere frumoasa!

ipup
10.09.2009, 14:31:42
petrecere frumoasa!
multumesc!!

ipup
10.09.2009, 14:32:31
SSSuper darniki sunteti!!!
Sper insa sa merite efortul!=P~ =P~
deocamdata merita...
vedem pe viitor...

ipup
11.09.2009, 09:45:45
Buna fetelor!
Inca o saptamana terminata... cele cu nunta pe 19.09, cum rezistati?>:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

ipup
11.09.2009, 09:47:38
ceva sa mai zambiti la inceput de week:

Legi nebune:
Nu știai ca lumea în care trăim este nebuna,nebuna,nebuna? Legile următoare îmi susțin aceasta afirmație.
În Bahrain, un medic de sex masculin poate examina organele genitale ale unei femeie, dar este interzis să se uite direct, timpul examinării. El poate examina femeia (http://www.orator.ro/diverse/femeia/) doar dacă o face cu ajutorul reflexiei unei oglinzi.
Musulmanii nu au voie să privească organele genitale ale unui mort. Organele genitale ale persoanei decedate trebuie să fie acoperite cu o cărămidă sau bucată de lemn, în orice moment.
Există o meserie ciudată, impusă prin lege, în Guam. Mai mulți bărbați merg de-a lungul și de-a latul tării pentru a deflora fecioarele și sunt plătiți pentru acest lucru. Fecioarele nu au voie să se mărite în Guam.

În Hong Kong o femeie înșelată poate să-și omoare soțul doar cu mâinile goale pe când soțul înșelat poate să-și omoare soția prin orice metodă.
În Cali, Columbia, o femeie poate să facă sex doar cu soțul ei. Prima dată când se întâmpla acest lucru,mama fetei trebuie să asiste la actul sexual.

În Santa Cruz, Bolivia, este ilegal pentru un bărbat să facă sex cu o femeie și fiica ei, în același timp.
În Liban,bărbații au voie să facă sex cu animalele pe care le dețin cu o singură condiție, animalele să fie de sex feminin. Dacă animalul este de sex masculin atunci bărbatul este pedepsit cu moartea.

olgutza26
11.09.2009, 09:56:12
super tari =)) cel mai mult mi-a placut treaba aia ca mama sa fie si ea prezenta prima data

soareiuliant
11.09.2009, 10:16:10
neata fetelor!maine ma voi fi nasa<:-P<:-P<:-Psi d abia astept! in seara aceasta va fi gata si rochita si sper sa iasa la fel de bine ca si rochia de mireasa!m a anuntat atat fotograful cat si cameramanul ca au iesit pozele,dar si dvd-urile insa nu ma pot duce sa le iau la Ploiesti asa ca banuiesc ca o voi face sapt viitoare...dar asta numai conteaza acum ca se apropie nunta finei.va pup!

Gloriuta
11.09.2009, 10:32:56
neata fetelor!maine ma voi fi nasa<:-P<:-P<:-Psi d abia astept! in seara aceasta va fi gata si rochita si sper sa iasa la fel de bine ca si rochia de mireasa!m a anuntat atat fotograful cat si cameramanul ca au iesit pozele,dar si dvd-urile insa nu ma pot duce sa le iau la Ploiesti asa ca banuiesc ca o voi face sapt viitoare...dar asta numai conteaza acum ca se apropie nunta finei.va pup!

salut!
ai zice ca ai mai multe emotii decat la nunta ta!

Gloriuta
11.09.2009, 11:04:20
speciala ca tine nu exista

hai acum sa nu dam tot din casa legat de ce-mi place

sunt si chestii picante ?

Gloriuta
11.09.2009, 11:28:27
super tari =)) cel mai mult mi-a placut treaba aia ca mama sa fie si ea prezenta prima data

da, tare ma mir ca nu trebuie sa asiste mama baiatului ...=))

olgutza26
11.09.2009, 12:17:58
a lu' al meu sigur nu ar rata ocazia. si asa vrea sa stie tot, tot, tot. cum ar fi sa piarda chiar asa ceva?

Gloriuta
11.09.2009, 13:05:33
a lu' al meu sigur nu ar rata ocazia. si asa vrea sa stie tot, tot, tot. cum ar fi sa piarda chiar asa ceva?

mie imi spui? toate mamele de baieti cred ca sunt trase la indigo...
viitoarea mea soacra m-a intrebat direct daca ne potrivim si in aceasta privinta, faza la care, efectiv mi-a picat fata....

ipup
11.09.2009, 13:29:36
mie imi spui? toate mamele de baieti cred ca sunt trase la indigo...
viitoarea mea soacra m-a intrebat direct daca ne potrivim si in aceasta privinta, faza la care, efectiv mi-a picat fata....
wow... sincer eu deocamdata pot zice ca am avut noroc... eu cu soacra mea suntem aceeasi zodie si ne intelegem bine, zic eu... :-? :-?
sper sa nu se schimbe:-p

ipup
11.09.2009, 13:31:10
strumf e in concediu...
va trebui sa asteptam pt chestiile picante8-}

strumf08
11.09.2009, 13:38:03

mie mi se par graznice...

strumf08
11.09.2009, 13:39:02
strumf e in concediu...
va trebui sa asteptam pt chestiile picante8-}

inca nu
:D

Gloriuta
11.09.2009, 13:40:29
inca nu
:D

esti gata de nunta miresica?

Gloriuta
11.09.2009, 13:43:19
wow... sincer eu deocamdata pot zice ca am avut noroc... eu cu soacra mea suntem aceeasi zodie si ne intelegem bine, zic eu... :-? :-?
sper sa nu se schimbe:-p

esti o norocoasa!
vezi tu, nici a mea nu e rea, ba chiar e o femeie deosebita, in multe privinte o admir, insa e mult prea curioasa ...prea vrea sa stie tot...
partea rea e ca si al meu e obisnuit sa dea raportu`...

strumf08
11.09.2009, 13:57:03
esti gata de nunta miresica?

ei da...evident ca nu...
ce e mai greu acum incepe: sunat pt confirmari, aranjat oamenii la mese, cumparat bautura, proba machiaj si coafura....

strumf08
11.09.2009, 13:57:35

parca nu...:))

ipup
11.09.2009, 14:02:51
parca nu...:))
Dana, fugi in concediu, sa te odihnesti pana la nunta:))
>:D< >:D<

ipup
11.09.2009, 14:04:18
mie mi se par graznice...
dap... sunt "legi nebune"... ca sa vedem pana unde poate ajunge "mintea" unei tari...

ipup
11.09.2009, 14:07:16
mi_am amintit de o faza tare, cu privire la legi si religii... eram acum cativa ani in urma, la un suc cu un coleg de facultate turc... trec 2 tipi pe langa noi si ne spun: mie: esti o femeie frumoasa, lui: esti un barbat f norocos!
sa il fi vazut pe turc, fetelor, gata sa sara la gatul lor sa ii bata, cica daca in turcia faceai asa ceva, erai inchis sau executat/:) /:)
am ramas tampita!!!!!8-} 8-} 8-}

strumf08
11.09.2009, 16:00:34
feletor va pup, o sa mai stau pe aici pana-mi vine colegul de naveta...va doresc toate cele bune!!!! nu stiu cand voi mai intra :-p ...daca va face placere va astept la biserica :D Maica Precista, la ora 18.00

ipup
14.09.2009, 08:54:06
Buna dimineata, fetelor!
Daca mai aveam vreo urma de indoiala, acum sunt sigura: urasc ziua de luni!!!
Sa aveti o zi usoara si frumoasa!!
:* :* :* :* :* :* :*

andreear
14.09.2009, 09:26:15
Buna dimineata, fetelor!
Daca mai aveam vreo urma de indoiala, acum sunt sigura: urasc ziua de luni!!!
:* :* :* :* :* :* :*

Neata!!!

Daca te consoleaza cu ceva si eu am aceleasi sentimente legate de ziua de luni!
O sapatamana usoara va doresc!:* :* :*

ingerashu
14.09.2009, 09:56:52
buna dimineata fete!

ipup
14.09.2009, 11:55:05
Desi week a trecut incredibil de repede si a inceput o noua saptamana de chin... ma simt multumita ca in sfarsit ne_am hotarat cu privire la lautari si i_am luat pe cei de la president... aseara i_am ascultat chiar in cadrul unei nunti si ne_au placut...
Voi ce ati mai facut?

Gloriuta
14.09.2009, 16:25:10
Desi week a trecut incredibil de repede si a inceput o noua saptamana de chin... ma simt multumita ca in sfarsit ne_am hotarat cu privire la lautari si i_am luat pe cei de la president... aseara i_am ascultat chiar in cadrul unei nunti si ne_au placut...
Voi ce ati mai facut?

ma bucur ca esti multumita...
ce sa mai facem...uite incepemn o noua saptamana... e asa de greu luni si am atata treaba...da am intrat un pic sa va salut si sa vad ce mai faceti..

ipup
15.09.2009, 08:27:50
Buna dimineata, fetelor!!
astazi e deja marti8-} , abia astept sa vina miercuri:))
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Ann04
15.09.2009, 09:32:16
http://www.animalut.net/user/Cristit2u.html

buna miresici de Prahova
rog si eu un vot
pupici, ms frumos
:*

ingerashu
15.09.2009, 11:17:54
astazi e deja marti8-} , abia astept sa vina miercuri:))
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

buna dimineata spre ziua...eu am o perioada f aglomerata, asa ca daca dispar in ceata sunt cu treburi

ipup
15.09.2009, 11:32:38

buna miresici de Prahova
rog si eu un vot
pupici, ms frumos
gata, ai un vot de la mine:)>-
pupici:*

ipup
15.09.2009, 11:34:24
buna dimineata spre ziua...eu am o perioada f aglomerata, asa ca daca dispar in ceata sunt cu treburi
Spor la treaba!!
si sa se termine perioada aglomerata repede...
Strumf, vlarox si lavinia sunt cu nuntile...:*
mai eram noi pe aici, acum sunt singura:D

ipup
15.09.2009, 11:35:03
sau poate mai are cineva curajul sa si scrie, nu doar sa citeasca;;) ;;) :*

anita20052005
15.09.2009, 11:59:52
prezenttt sunt si eu aicii doar ca e nebuneala cu auditul la noi si nu am mai vizitata saitul asa des pupiciii dulcii si casa de piatra fteleor care se apropie nunta

Gloriuta
15.09.2009, 12:00:03
Buna dimineata fetelor....
Ma gandeam ca daca as fi in Ploiesti in week-end mi-ar placea sa merg la biserica la Stumf sa o vad miresica, mai ales ca a fost asa de draguta si ne-a invitat.
Dar, din pacate nu voi fi in Ploiesti..

dany_nro
15.09.2009, 15:08:34
buna fetelor....
si eu va urmaresc din umbra...nu prea am avut noutati...dar de azi imi voi face simtita prezentza;) miresicile de sambata ce fac...le doresc vreme buna ...si spor in pregatiri...eu cred ca voi merge sa le vad la biserica...

ipup
15.09.2009, 15:23:34
eu voi merge sa le vad, desi am si eu o nunta sambata seara... sper sa ies de la coafor pana atunci:D
Gloriuta ne pare rau ca nu poti veni, dar poate reusesti sa vii la o intalnire de miresici;;)
Daniela, poate ne vedem acolo... sa le vedem pe Dana si pe Roxana, macar, Lavinia: nu stiu daca ajung sa o vad si pe ea... o sa incerc sa trec pe la toate:)>- \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Gloriuta
15.09.2009, 15:39:53
ce frumos din partea voastra...cred ca mireselele noastre or sa se bucure.
Sa dea Dumnezeu sa aiba vreme buna si totul sa fie asa cum isi doresc!!

andreear
15.09.2009, 16:53:14

buna miresici de Prahova
rog si eu un vot
pupici, ms frumos

Un vot si de la mine!

vlarox
15.09.2009, 23:22:03
eu voi merge sa le vad, desi am si eu o nunta sambata seara... sper sa ies de la coafor pana atunci:D
Gloriuta ne pare rau ca nu poti veni, dar poate reusesti sa vii la o intalnire de miresici;;)
Daniela, poate ne vedem acolo... sa le vedem pe Dana si pe Roxana, macar, Lavinia: nu stiu daca ajung sa o vad si pe ea... o sa incerc sa trec pe la toate:)>- \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Salutare fetelor!
Ce mai faceti??? Mi-e dor de voi!!! Nu am mai intrat de ceva vreme, am avut o perioada foarte aglomerata, si inca nu am terminat. Mai am putin si gata :)

Fetelor va astept cu drag, as fi foarte bucuroasa sa va vad la biserica :*
Va astept la Sfantul Gheorghe (langa LMV) la ora 17.00.

PUUUUPPP!!!:* :* :*

ipup
16.09.2009, 08:33:33
Astazi e miercuri... ca si cum saptamana asta a si trecut:D
:* :* :* :* :* :*

ipup
16.09.2009, 08:35:15
Salutare fetelor!
Ce mai faceti??? Mi-e dor de voi!!! Nu am mai intrat de ceva vreme, am avut o perioada foarte aglomerata, si inca nu am terminat. Mai am putin si gata :)

Te intelegem, Roxana, acum ai voie sa lipsesti... Si noi vom fi bucuroase sa te vedem... super ca tu ai la 17:00, Dana are cununia religioasa la 18:00, am timp sa trec pe la fiecare...
:* :* :* :*

ipup
16.09.2009, 08:38:06
Poate va intra si Lavinia sa ne zica ora, cand are cununia religioasa, biserica o stim: Sf Vineri\:D/

anita20052005
16.09.2009, 09:17:45
buna dimineata fetelor casa de piatra le urezzzz tuturor feteleor care au nunta sambata si vreme bunaaa va doresc si toata fericirea din lume va pup

andreear
16.09.2009, 10:09:18
Salutare fetelor!

Nu stiu daca sambata voi fi prin Ploiesti dar vrea sa iti urez sa ai parte de o nunta de vis ( valabi si pentru Laviia si Strumf) si va asteptam cu poze si povestiti dupa marele eveniment!

CASA DE PIATRA!!!:* :* :*

dany_nro
16.09.2009, 11:05:41
buna dimineatza...ma bucur ca vom fi mai multe:* ...abia astept

Gloriuta
16.09.2009, 11:18:30
Buna dimineata !
Fetelor, este pe undeva topic pentru LOGODNA?

Voi ati facut logodna oficial ? La biserica etc.. ? Adica e bine sa fie facuta, ce stiti?

soareiuliant
16.09.2009, 12:35:38
gata fetelor,am atasat si pozele de la cununia religioasa,o parte cei drept,dar sper sa va placa.....

ipup
16.09.2009, 12:43:29
Buna dimineata !
Fetelor, este pe undeva topic pentru LOGODNA?

Voi ati facut logodna oficial ? La biserica etc.. ? Adica e bine sa fie facuta, ce stiti?
Sincer, mi se pare un pic exagerat sa o faci separat, pt ca la cununia religioasa se zice "se logodeste" si apoi "se cununa"... dar fiecare cum vrea... tipa care a facut cununia civila pe 5 sept, a facut dupa cununie logodna la biserica, preotul le_a zis la sfarsit, ca fara cununia religioasa, logodna inseamna mai nimik... dar poti sa o faci daca vrei, e frumos .

ipup
16.09.2009, 12:56:48
gata fetelor,am atasat si pozele de la cununia religioasa,o parte cei drept,dar sper sa va placa.....
Multumim!!!
Foarte frumos totul, intr_adevar, acum te credem ca ai avut nunta de basm:-p
Inca o data : FELICITARI SI SA FITI FERICITI !!!!!!!!!!!!!!!!

soareiuliant
16.09.2009, 12:58:01
in timp ce ma faceau mai frumoasa decat sunt deja, ma rog daca se poate mai mult..:-":-":-p

ipup
16.09.2009, 13:05:30
in timp ce ma faceau mai frumoasa decat sunt deja, ma rog daca se poate mai mult..:-":-":-p
Esti f frumoasa!!:-p Si mi_a placut si machiajul tau foarte mult.

rococris
16.09.2009, 13:41:43

Finutza meaaaaaa........a fost o nunta de poveste<:-P <:-P <:-P <:-P mai vrem asaaaaaaaaaaaaa

vlarox
16.09.2009, 13:44:40
Buna tuturor!

Astazi am reusit sa ma programez si la civila...am obtinut ora dorita, 11.30 :) , insa am avut o surpriza neplacuta, sa zic asa, mi-au luat buletinul :( si nu am apucat sa imi fac pasaport :(( nu stiu cum voi face, off, birocratia asta:-<

Multumesc pentru urari si va pup!

grasuna
16.09.2009, 14:00:17
Foarte frumoasa ai fost! Si tu si toata nunta! Mi-a placut voalul in mod deosebit. De unde l-ai cumparat?

Gloriuta
16.09.2009, 14:06:44

foarte frumoase pozele si artistice...
ne-a placut mult la nunta ta<:-P

Gloriuta
16.09.2009, 14:10:47
Sincer, mi se pare un pic exagerat sa o faci separat, pt ca la cununia religioasa se zice "se logodeste" si apoi "se cununa"... dar fiecare cum vrea... tipa care a facut cununia civila pe 5 sept, a facut dupa cununie logodna la biserica, preotul le_a zis la sfarsit, ca fara cununia religioasa, logodna inseamna mai nimik... dar poti sa o faci daca vrei, e frumos .

da, asa ma gandeam si eu; nu cred ca o sa o fac pana la urma
si asa noi ne miscam greu, abia sa fim in stare sa organizam nunta ca lumea

m1adutza
17.09.2009, 09:06:28
neata'!se simte lipsa lui Strumf.......:D :D

Gloriuta
17.09.2009, 10:05:35

da lasa, ca se intoarce ea femeie maritata si sa vezi atunci avant !

m1adutza
17.09.2009, 10:13:47
da lasa, ca se intoarce ea femeie maritata si sa vezi atunci avant !

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :D :D :D

soareiuliant
17.09.2009, 11:12:13
saru mana fetelor si mie mi a placut TARE mult la nunta mea si as mai vrea de o mie de ori sa mai fiu mireasa din nou!si la nunta finei a fost frumos,ce sa mai, este frumos sa fii si miresica si nasica...:-p

ingerashu
17.09.2009, 11:31:53
hello fete!

ipup
17.09.2009, 12:13:42
Buna fetelor!!
Astazi am intarziat:D , am avut o sedinta cu nemtii>-) .

ipup
17.09.2009, 12:14:44
Asa este, Dana ne provoca pe toate...

ipup
17.09.2009, 12:16:33
Buna tuturor!

Astazi am reusit sa ma programez si la civila...am obtinut ora dorita, 11.30 :) , insa am avut o surpriza neplacuta, sa zic asa, mi-au luat buletinul :( si nu am apucat sa imi fac pasaport :(( nu stiu cum voi face, off, birocratia asta:-<

Multumesc pentru urari si va pup!
Roxana, nu cred ca vei reusi sa citesti... dar iti poti cere buletinul inapoi, o sa iti lipeasca ceva pe el si ti_l returneaza o perioada limitata de timp.
:* :*

dany_nro
17.09.2009, 14:20:42
buna fetelor...
vad ca se simte lipsa strumf-itei...e tare ocupata de nu a mai intrat sa ne salute...sper sa nu ne uite dupa...

dany_nro
17.09.2009, 14:24:57
Roxana, nu cred ca vei reusi sa citesti... dar iti poti cere buletinul inapoi, o sa iti lipeasca ceva pe el si ti_l returneaza o perioada limitata de timp.
:* :*
"ipup" tu cum stai cu pregatirile pt nunta?

ipup
18.09.2009, 08:05:13
In sfarsit week_end_ul mult asteptat;;)
Sa aveti o zi usoara si cat mai scurta!!:* :* :* :* :*

ipup
18.09.2009, 08:06:36
buna fetelor...
vad ca se simte lipsa strumf-itei...e tare ocupata de nu a mai intrat sa ne salute...sper sa nu ne uite dupa...
Este normal sa nu mai intre cel putin 3 saptamani cate in concediu:D , plus ca are si nunta:-p ... este cred cea mai ocupata perioada din viata noastra;;)
Sa ne uite? Dana? nu ii dam noi voie!!!

ipup
18.09.2009, 08:09:45
"ipup" tu cum stai cu pregatirile pt nunta?
Cum sa stau, Daniela? Am restaurantul, lautarii si bautura (whiskey), m_am hotarat ce biserica vreau si urmeaza sa merg sa dau avansul si acolo, m_am hotarat pt modelul rochitei si al buchetului... si cam atat deocamdata, aaaaa si am vorbit si cu nasii, ca sa ii anuntam ca sunt nasi pe 24 iulie 2010, sa nu isi faca planuri;;) .
Dar tu? :*

m1adutza
18.09.2009, 08:47:39
fetelor care au nunta maine vreau sa le urez "Casa de piatra!" si multa fericire!<:-P <:-P

anita20052005
18.09.2009, 08:54:32
Cum sa stau, Daniela? Am restaurantul, lautarii si bautura (whiskey), m_am hotarat ce biserica vreau si urmeaza sa merg sa dau avansul si acolo, m_am hotarat pt modelul rochitei si al buchetului... si cam atat deocamdata, aaaaa si am vorbit si cu nasii, ca sa ii anuntam ca sunt nasi pe 24 iulie 2010, sa nu isi faca planuri;;) .
de anu asta mergem la bisearica ca eu ma gandeam ca la anuuuu?pupici

ipup
18.09.2009, 08:58:20
de anu asta mergem la bisearica ca eu ma gandeam ca la anuuuu?pupici
Anita, poti merge cand vrei, noi ne_am hotarat ce biserica vrem si prin decembrie am zis sa mergem sa dam avansul si sa luam ora pe care o vrem... dar la biserica poti sa mergi si cu o luna inainte.

anita20052005
18.09.2009, 09:06:48
noi am zis ca mergem in febroarie cam asa .Si eu am tot cam asa restaurant lautarii rochitaaa inca habar nu am ca imi plac vreo3 modele buchetul stiu doar ca forma dar florii inca mai oscilezz:D nasiii ii avemm si vrem sapt care vine sa vb cu fotograf cam atat pup dulce

ipup
18.09.2009, 09:12:28
noi am zis ca mergem in febroarie cam asa .Si eu am tot cam asa restaurant lautarii rochitaaa inca habar nu am ca imi plac vreo3 modele buchetul stiu doar ca forma dar florii inca mai oscilezz:D nasiii ii avemm si vrem sapt care vine sa vb cu fotograf cam atat pup dulce
Si noi cautam foto+video... dar inca nu am gasit nimic care sa ne placa si nu suntem pretentiosi... doar ca nici nu as vrea sa dau foarte multi banuti , pana acum am gasit pe cineva care avea tariful mai mare ca cel al lautarilor;;) ... si mai asteptam putin sa mai primim niste oferte...
:* :* :*

dany_nro
18.09.2009, 10:55:31
eu ...nu prea ma pot lauda ...am restaurantul...maine iau decizia finala referitor la biserica, pe nasi i-am pus in tema dar momentan au o problema(nu se stie daca vor putea sa ne cunune)treb sa ma hotarasc cat mai repede la dj(si problema este ca nu prea am recomandari)...deja am inceput sa ma stresez:-SS.
referitor la wiskey...tu ai gasit ceva la oferta?(astept sa vina sarbatorile sa sara si furnizorii cu ceva oferte...)

ipup
18.09.2009, 11:16:42
eu ...nu prea ma pot lauda ...am restaurantul...maine iau decizia finala referitor la biserica, pe nasi i-am pus in tema dar momentan au o problema(nu se stie daca vor putea sa ne cunune)treb sa ma hotarasc cat mai repede la dj(si problema este ca nu prea am recomandari)...deja am inceput sa ma stresez:-SS.
referitor la wiskey...tu ai gasit ceva la oferta?(astept sa vina sarbatorile sa sara si furnizorii cu ceva oferte...)
La mine nasii s_au bucurat enorm ca i_am ales pe ei... imi rau ca ai tai au problema, poate o vor rezolva intre timp si va vor cununa!
Am gasit oferta foarte buna la jack daniels, dar uita_te peste ofertele din hipermarketuri, acolo gasesti oferte multe si bune la jack, j&b, ballantines si multe altele:)>-
pupici

anita20052005
18.09.2009, 11:55:56
eu vb sapt care vine cu cineva si iti spun oferta daca ti se pare ok vb pup o zi usoara in continoare

dany_nro
18.09.2009, 12:50:52
multumesc fetelor...in momentul de fata orice informatie imi este folositoare...pupici:*

ipup
18.09.2009, 13:01:09
nu mai zice nimeni, nimic... ati intrat in week?
eu gata, plec acasa, va pup! sa aveti un week placut!!

ipup
18.09.2009, 13:01:54
multumesc fetelor...in momentul de fata orice informatie imi este folositoare...pupici:*
Daniela, poate ne vedem la fetele la biserica...:*

dany_nro
18.09.2009, 15:04:21
Daniela, poate ne vedem la fetele la biserica...:*
tu la pe ce ora vei fi la biserica?

ipup
19.09.2009, 10:12:57
tu la pe ce ora vei fi la biserica?
poi la 17.00 la Sf Gheorghe, la Roxana si 18.00 la Maica Precista, la Dana.:*

dany_nro
19.09.2009, 22:10:33
poi la 17.00 la Sf Gheorghe, la Roxana si 18.00 la Maica Precista, la Dana.:*
Din pacate nu am putut fi prezenta la Dana si Roxana am ajuns doar la Lavinia(la 18.30-)...a fost o miresica fff frumoasa (tocmai intrau in biserica si nu am apucat sa o felicit...) cu ocazia asta le doresc celor care s-au casatorit astazi "CASA DE PIATRA".Sa fiti fericite fetelor:*!

anita20052005
21.09.2009, 08:41:35
fetelor care ati avut nunta sambata va dorescc multa fericire casa de [email protected]};- si copiiii sanatosiii :d si sperr sa mai reveniti printe noi cu sfaturiiiii

ipup
21.09.2009, 08:49:23
Buna dimineata!!
(:| (:| (:| (:| (:| (:|
inca o saptamana... iarasi e luni8-|
Sa aveti o saptamana scurta si o zi usoara!!

Vreau sa dea drumul la caldura.....[-(

ipup
21.09.2009, 08:54:40
Din pacate nu am putut fi prezenta la Dana si Roxana am ajuns doar la Lavinia(la 18.30-)...a fost o miresica fff frumoasa (tocmai intrau in biserica si nu am apucat sa o felicit...) cu ocazia asta le doresc celor care s-au casatorit astazi "CASA DE PIATRA".Sa fiti fericite fetelor:*!
Din pacate, nici eu nu ma reusit sa ajung la nici o miresica la biserica.... cum am mai spus, sambata aveam nunta si ne propusem sa mergem direct la restaurant... dar pe la ora 14:00, ne suna mirele si ne implora sa il ajutam... nu stiu ce se intamplase dar nu avea tineri sa ii tina lumanarile:)) (mirii fiind la a2a casatorie), nu mi_am dat seama nici pana acum de ce... cred ca eram singurii necasatoriti inca de acolo... si a inceput chinul, fugi repede la salon in 20 min am fost facuta, norocul meu era ca tipa care era atunci chiar s_a bucurat ca o ia mai tarziu:D ... Asa ca fetelor miresici de sambata, iertati_ma ca nu am putut sa ajung sa va vad...>:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

andreear
21.09.2009, 09:29:08
Buna dimineata!!
(:| (:| (:| (:| (:| (:|
inca o saptamana... iarasi e luni8-|
Sa aveti o saptamana scurta si o zi usoara!!

Vreau sa dea drumul la caldura.....[-(

Neata!!!

Si eu sper sa treaca repede saptamana asta, vineri plec in concediu!!!

Asa ca va urez o saptamana cat mai usoara!!!>:D< >:D< >:D<

vlarox
21.09.2009, 09:50:01
Buna dimineata!!!

Ce faceti?
Eu abia m-am trezit dupa doua zile de dans si chiuiala (zici ca's batuta). A fost frumos, am dansat toata noaptea. Poze nu am inca, astept de la prieteni sa vedem ce au ei si apoi le astept pe cele de la fotograf.

Va pup si ne mai povestim.

Ipup, Dana stati linistite, nu-i nicio problema daca nu a-ti ajuns (eu nu ma supar pe voi) ne intalnim intr-o zi si ne povestim mai multe ;)

andreear
21.09.2009, 09:55:26
Buna dimineata!!!

Ce faceti?
Eu abia m-am trezit dupa doua zile de dans si chiuiala (zici ca's batuta). A fost frumos, am dansat toata noaptea. Poze nu am inca, astept de la prieteni sa vedem ce au ei si apoi le astept pe cele de la fotograf.

Ipup, Dana stati linistite, nu-i nicio problema daca nu a-ti ajuns (eu nu ma supar pe voi) ne intalnim intr-o zi si ne povestim mai multe ;)

CASA DE PIATRA!!!

Sa fiti fericiti, sanatosi si sa va iubiti pina la adanci batraneti!!!
Abia astept sa ne povestesti detaliat cum a fost si sa vedem poze!!!

Pupici!

m1adutza
21.09.2009, 09:58:49
Buna dimineata!!!

Ce faceti?

CASA DE PIATRA!! si multa,multa fericire...

rococris
21.09.2009, 10:01:23
Buna dimineata!!!

Ce faceti?

Casaaaaaaa de piatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olgutza26
21.09.2009, 10:30:10
Neata!!!

Si eu sper sa treaca repede saptamana asta, vineri plec in concediu!!!

Asa ca va urez o saptamana cat mai usoara!!!>:D< >:D< >:D<

Mai ai la un coltisor :x . Saptamana usoara la toata lumea!
:*>:D<

Gloriuta
21.09.2009, 12:16:59
Casa de piatra fetelor !!!
Sa fiti iubite si fericite mereu!
Asteptam cu nerabdare sa ne povestiti!

soareiuliant
21.09.2009, 12:22:01
Buna dimineata!!!

Ce faceti?

Casa de Piatra!!!!!!! Multa fericire,sanatatesi tot ce va doriti!>:D<

soareiuliant
21.09.2009, 12:22:48
si ptr Strumf este valabila aceeasi urare cu mentiunea sa fie si ea mai glumeata!>:D<

andreear
21.09.2009, 13:22:58
Mai ai la un coltisor :x . Saptamana usoara la toata lumea!
:*>:D<

Corect!!! Ai fost sambata sa o vezi pe Strumf? Eu din pacate am ajuns pe la 8 acasa si nu am mai putut face nimic....

raluca_m
21.09.2009, 14:24:27
Buna ziua doamne si viitoare doamne! Apelez si eu la voi cu o rugaminte: imi puteti recomanda o cazare ieftina si buna in Ploiesti? Sambata eu si sotul meu mergem la o nunta in Ploiesti si ne gandeam aseara ca ar fi indicat sa dormim in Ploiesti sambata noaptea/ duminica dimineata.. Eventual imi puteti recomanda pe PM ca sa nu se considere reclama :-" . Multumesc >:D<

anita20052005
21.09.2009, 14:44:08
Buna ziua doamne si viitoare doamne! Apelez si eu la voi cu o rugaminte: imi puteti recomanda o cazare ieftina si buna in Ploiesti? Sambata eu si sotul meu mergem la o nunta in Ploiesti si ne gandeam aseara ca ar fi indicat sa dormim in Ploiesti sambata noaptea/ duminica dimineata.. Eventual imi puteti recomanda pe PM ca sa nu se considere reclama :-" . Multumesc >:D<

poti incerca la hotel forum pe pe langa obor e destul de ieftin si e si ok camera noi vitori nasi acolo ii cazam cand au treaba in ploiesti pup

olgutza26
21.09.2009, 15:04:46
Corect!!! Ai fost sambata sa o vezi pe Strumf? Eu din pacate am ajuns pe la 8 acasa si nu am mai putut face nimic....
am fost. slujba a fost superba. iar predica de la sfarsit m-a impresionat foarte mult. strumf arata de vis. mi-a placut tare mult.
By the way, CASA DE PIATRA miresicilor din week-end-ul asta si toata fericirea din lume!

andreear
21.09.2009, 15:10:44
[quote=olgutza26;2391946]am fost. slujba a fost superba. iar predica de la sfarsit m-a impresionat foarte mult. strumf arata de vis. mi-a placut tare mult.
By the way, CASA DE PIATRA miresicilor din week-end-ul asta si toata fericirea din lume![/quote
Astept cu nerabdare poze cu ea....imi pare tare, tare rau ca nu am ajuns.....

Gloriuta
21.09.2009, 15:32:07
am fost. slujba a fost superba. iar predica de la sfarsit m-a impresionat foarte mult. strumf arata de vis. mi-a placut tare mult.
By the way, CASA DE PIATRA miresicilor din week-end-ul asta si toata fericirea din lume!

Ce dragut !
Abia o asteptam pe Strumf sa ne povesteasca tot, tot....

raluca_m
21.09.2009, 15:43:12
poti incerca la hotel forum pe pe langa obor e destul de ieftin si e si ok camera noi vitori nasi acolo ii cazam cand au treaba in ploiesti pup
Multumesc frumos Anita. Nu cunosc Ploiestiul si nu stiu unde e Obor. Noi mergem in cartierul Albert - ar fi departe de Forum, ca de pe hartile online ale Ploiestului par cam la extreme :D?

ipup
21.09.2009, 16:00:42
Activitate pe forum si eu ma fost in delegatie:-"
Ma bucur sa vad asta...
Roxana>:D< >:D< >:D<
O seara placuta!!!>:D< >:D< >:D<

ipup
21.09.2009, 16:02:19
Multumesc frumos Anita. Nu cunosc Ploiestiul si nu stiu unde e Obor. Noi mergem in cartierul Albert - ar fi departe de Forum, ca de pe hartile online ale Ploiestului par cam la extreme :D?
Sunt un pic la extreme!
Daca ai nunta in nord, "la kilometru 6" asa numim noi zona, acolo sunt multe hoteluri, depinde la ce restaurant faci, ar putea sa aiba chiar acolo...
Succes!>:D<

raluca_m
21.09.2009, 16:21:29
Sunt un pic la extreme!
Daca ai nunta in nord, "la kilometru 6" asa numim noi zona, acolo sunt multe hoteluri, depinde la ce restaurant faci, ar putea sa aiba chiar acolo...
La Best mergem, dar vad pe site-ul lor ca cer 75 euro/ camera dubla si mi se pare mult pt alea cateva ore de somn de care avem nevoie :(

dany_nro
21.09.2009, 17:00:05
Buna dimineata!!!

Ce faceti?

ma bucur ca a fost frumos...abia astept sa ne vedem sa ne povestiti mai multe>:D<

m1adutza
22.09.2009, 07:43:44
neata"!!!!!!!!!!:D

andreear
22.09.2009, 08:12:34
neata"!!!!!!!!!!:D

Neata!!!!!!!!

anita20052005
22.09.2009, 08:52:20
buna dimineata fetelorrrr ce mai faceti voiii cele care au avut nunta cred ca sunt in concediuuuu:D::D si asta le sta bine restul care avem nunta la anu ce mai facetiii ce pregatiri ati mai facut va pup pr toate>:D<

ipup
22.09.2009, 09:20:18
Buna dimineata, tuturor!!

ipup
22.09.2009, 09:28:52
buna dimineata fetelorrrr ce mai faceti voiii cele care au avut nunta cred ca sunt in concediuuuu:D::D si asta le sta bine restul care avem nunta la anu ce mai facetiii ce pregatiri ati mai facut va pup pr toate>:D<
Intr_adevar fetele sunt in concediu acum, luna de miere... ar trebui sa ne programam o intalnire la intoarcerea lor;-)
Eu una stationez... nu am mai facut nimic, incerc sa caut foto si video... dar mai stau pentru ca vine ziua lui iubi si nu prea am timp si de cautari, apoi targul... asa ca mai stau cateva saptamani. Voi ce ati mai facut?>:D< >:D< >:D<

ipup
22.09.2009, 09:41:59
La Best mergem, dar vad pe site-ul lor ca cer 75 euro/ camera dubla si mi se pare mult pt alea cateva ore de somn de care avem nevoie :(
Raluca, un hotel aproape ar fi si hotel nord ploiesti, iar preturile sunt acceptabile zic eu... intra pe site_ul lor sa vezi mai multe: http://www.nordhotelploiesti.com/rezervariplati.html
>:D<

raluca_m
22.09.2009, 09:43:48
Buna dimineata! Me again :D.. In afara de hotel Forum, o cazare rezonabila ca pret (~150 ron/ camera dubla), cu conditii decente dar care sa fie in apropierea cartierului Albert imi puteti recomanda?

raluca_m
22.09.2009, 09:47:50
Raluca, un hotel aproape ar fi si hotel nord ploiesti, iar preturile sunt acceptabile zic eu... intra pe site_ul lor sa vezi mai multe: http://www.nordhotelploiesti.com/rezervariplati.html
Hihihihi, ne-am suprapus postarile ;)) - eu o scriam pe a mea si tu pe a ta :D.. Merci, le-am dat ieri un mail si sa vad ce-mi zic. Daca pana la pranz nu primesc niciun raspuns le dau un tel. Asa in poze arata ok, ai idee daca si in realitate e ok? Multumesc mult de ajutor >:D<

ipup
22.09.2009, 09:55:31
Hihihihi, ne-am suprapus postarile ;)) - eu o scriam pe a mea si tu pe a ta :D.. Merci, le-am dat ieri un mail si sa vad ce-mi zic. Daca pana la pranz nu primesc niciun raspuns le dau un tel. Asa in poze arata ok, ai idee daca si in realitate e ok? Multumesc mult de ajutor >:D<
Intr_adevar, ne_am suprapus... eu zic sa incerci cu telefonul mai intai;-) , eu personal nu am fost acolo niciodata;)) , dar am cazat cateva persoane care au venit in Ploiesti, de la firma unde lucrez si nu s_au plans de confort, cica au dormit f bn:)) ... si au si tarife de 2 stele, cum spuneai si tu... pt cateva ore de somn, un pat iti trebuie nimic mai mult, cu sau fara mic dejun... depinde cat mananci la nunta;-) .

raluca_m
22.09.2009, 10:08:28
Intr_adevar, ne_am suprapus... eu zic sa incerci cu telefonul mai intai;-) , eu personal nu am fost acolo niciodata;)) , dar am cazat cateva persoane care au venit in Ploiesti, de la firma unde lucrez si nu s_au plans de confort, cica au dormit f bn:)) ... si au si tarife de 2 stele, cum spuneai si tu... pt cateva ore de somn, un pat iti trebuie nimic mai mult, cu sau fara mic dejun... depinde cat mananci la nunta;-) .
Multumesc, azi ii sun >:D<

ipup
22.09.2009, 10:16:18
Multumesc, azi ii sun >:D<
cu placere!>:D<

Gloriuta
22.09.2009, 10:54:15

buna dimineata si o zi cat mai usoara va doresc!
eu nu am mai facut nimic, nimic..
ceea ce e mai rau, este ca nici macar nu am chef in aceasta perioada!

dany_nro
22.09.2009, 14:36:41
buna fetelor...eu m-am hotarat in week-endul asta la biserica si am ales Sf. Gheorghe de langa LMV.in ceea ce priveste capitolul muzica stam f prost ...nu gasesc dj...de fapt nu prea am recomandari:-SS

anita20052005
22.09.2009, 14:46:41
Intr_adevar fetele sunt in concediu acum, luna de miere... ar trebui sa ne programam o intalnire la intoarcerea lor;-)
Eu una stationez... nu am mai facut nimic, incerc sa caut foto si video... dar mai stau pentru ca vine ziua lui iubi si nu prea am timp si de cautari, apoi targul... asa ca mai stau cateva saptamani. Voi ce ati mai facut?>:D< >:D< >:D<

si noi la fel vremm sa cautam foto plus video da nu stim docamdata nimci nu ma gasit bine nici nu am cautat peste tot daca gasesti ceva convenabil dai de veste si mie pupici

anita20052005
22.09.2009, 15:17:24
fetelor care aveti nunta la anuu ati rezervat deja cumva firma care sa va aranjeze sala ca noi nu stim cam cand sa ne ducem dupa frima voi ce zici pup

andreear
22.09.2009, 15:18:51
fetelor care aveti nunta la anuu ati rezervat deja cumva firma care sa va aranjeze sala ca noi nu stim cam cand sa ne ducem dupa frima voi ce zici pup

Noi am semnat contractul cu firma de decoratiuni cu vreo 7 luni inainte...asa ca...cu cat mai repede cu atat mai bine! Succes!

olgutza26
22.09.2009, 15:42:22
eu am semnat contractul cu 2 saptamani inainte de nunta. asa ca nu e o regula. daca gasesti o firma ale carei servicii iti convin, eu zic sa semnazi contractul atunci, fara sa te gandesti daca mai e mult sau nu pana la nunta.

Gloriuta
22.09.2009, 17:26:25
eu am semnat contractul cu 2 saptamani inainte de nunta. asa ca nu e o regula. daca gasesti o firma ale carei servicii iti convin, eu zic sa semnazi contractul atunci, fara sa te gandesti daca mai e mult sau nu pana la nunta.

suna foarte linistitor ce spui.
in ritmul in care ma misc eu si fata de entuziasmul viitorului sot, cred ca o sa le fac pe toate mai inainte cu 2 saptamani!!:D

ipup
22.09.2009, 19:08:08
buna fetelor...eu m-am hotarat in week-endul asta la biserica si am ales Sf. Gheorghe de langa LMV.in ceea ce priveste capitolul muzica stam f prost ...nu gasesc dj...de fapt nu prea am recomandari:-SS
super avem la acceasi biserica>:D< ... dar nu si acceasi data;))