PDA

Versiunea completa : Pantofi de mireasa in Galati

Pagini : [1] 2 3

loryk
06.04.2007, 18:01:02
fetelor stiti cumva pe unde se gasesc pantofi frumosi pt mireasa in galati? daca v-ati luat deja, astept sugestii si evident poze...

printzesa_26
10.04.2007, 12:01:25
fetelor stiti cumva pe unde se gasesc pantofi frumosi pt mireasa in galati? daca v-ati luat deja, astept sugestii si evident poze...

In Modern, este un magazin numai cu genti din piele si pantofi; la etajul unu parca; nu stiu cum se numeste dar cand o sa mai trec pe acolo o sa iti spun; acolo am vazut niste pantofiori de mireasa foarte draguti; ;-)

raluk11
10.04.2007, 14:47:12
eu nu am vazut nimic interesant! Ma gandeam sa merg si la Braila!:D

INA81
11.04.2007, 10:57:43
In Modern, este un magazin numai cu genti din piele si pantofi; la etajul unu parca; nu stiu cum se numeste dar cand o sa mai trec pe acolo o sa iti spun; acolo am vazut niste pantofiori de mireasa foarte draguti; ;-)
eu tot acolo am vazut pantofiori dar iam vazut asa in treacat si mi sau parut draguti dar sa stii ca in realitate arata aiurea cel putin asta e parerea mea sunt lucrati fff prost tocul nu stiu cat ar rezista ; era cam singurul loc din galati in care am vazut pantofi albi ; se mai gasesc sus la modern la leonardo cateva modele dar au tocul fff inalt ; in alta parte nu stiu nu am mai vazut si am umblat mai peste tot si la braila am fost si nu am vazut nimik si cam asta e perioada in care ar trebui sa fie pantofi prin magazine ; dar....... nu stiu ce se intampla . pupici

laura_negoi
11.04.2007, 22:30:57
Fetelor, incercati si pe la magazinele de pantofi din Tiglina. Stiu ca acolo mai aveau. Si va dau un sfat: luati-va tocuri mici sau platforma, ca o sa va doara picioarele de numai. Eu mi-am luat acum 2 ani pantofi cu toc de 8 cm, ca sa fiu mai smechera, am dat aproape 2 milioane pe ei (ca, deh, erau cam singurii de mireasa pe care i-am gasit) si i-am purtat fix juma` de ora.

Daca va intereseaza, vi-i dau eu :) Sunt masura 37...:D

INA81
12.04.2007, 09:14:00
Fetelor, incercati si pe la magazinele de pantofi din Tiglina. Stiu ca acolo mai aveau. Si va dau un sfat: luati-va tocuri mici sau platforma, ca o sa va doara picioarele de numai. Eu mi-am luat acum 2 ani pantofi cu toc de 8 cm, ca sa fiu mai smechera, am dat aproape 2 milioane pe ei (ca, deh, erau cam singurii de mireasa pe care i-am gasit) si i-am purtat fix juma` de ora.

Daca va intereseaza, vi-i dau eu :) Sunt masura 37...:D
eu trebuie sa-mi iau neaparat tocul de 7-8 cm ca asa am probat rochitica si acum nu am ce sa fac caci calc in ea altfel dar as fi foarte dornica s avad pantofiori tai cine stie ? pune pozici ca eu port masura 37 si in oras nu am gasit masura asta . pupici

ann
12.04.2007, 15:01:00
Fetelor tocmai mi-am achizitionat pantofii de mireasa si sunt foarte incantata de ei. Sunt din piele interior si exterior si si cu un toc de aprox 5 cm, care pt mine este mai mult decat suficient pentru ca eu nu pot sa stau prea mult incaltata cu tocuri. Am dat 150 lei pe ei. Daca sunteti interesate abia au primit in magazinul Metro.

printzesa_26
12.04.2007, 15:22:06
Fetelor tocmai mi-am achizitionat pantofii de mireasa si sunt foarte incantata de ei. Sunt din piele interior si exterior si si cu un toc de aprox 5 cm, care pt mine este mai mult decat suficient pentru ca eu nu pot sa stau prea mult incaltata cu tocuri. Am dat 150 lei pe ei. Daca sunteti interesate abia au primit in magazinul Metro.

Multumim pentu detalii.;-) >:D<

INA81
12.04.2007, 16:18:40
MULTUMIM !!! PUPICI

INA81
15.04.2007, 15:24:31
nu-mi gasesc pantofi delok :(( :(( ori au tocul de 3-4 cm ori de 10 nu stiu unde sa mai caut :-< .

laura_negoi
15.04.2007, 22:21:46
Ina, maine iti promit ca iti pun poze...am tot uitat de asta. Poate reusim sa ne si vedem daca iti plac, ca sapt. asta e sotul dupa-amiaza si poate sta cu maimutza mea. Iarta-ma ca te-am facut sa astepti!!!:(

INA81
16.04.2007, 09:24:22
Ina, maine iti promit ca iti pun poze...am tot uitat de asta. Poate reusim sa ne si vedem daca iti plac, ca sapt. asta e sotul dupa-amiaza si poate sta cu maimutza mea. Iarta-ma ca te-am facut sa astepti!!!:(
nu-i nimik nu te scuza doar ca am tot batut orasul asta in lung si-n lat si nu gasesc nimik , iar cand am vazut ceva cat de cat nu avea marimea mea:-< , pupici

laura_negoi
16.04.2007, 18:53:11
Gata..am reusit, cu toate ca am folosit un aparat slabut si e cam incetosat. Astia sunt. Te pup si ne-auzim!

INA81
17.04.2007, 09:24:29
Sunt foarte draguti pantofiori tai si raman o varianta, sincer arata foarte bine totusi nu i-ai purtat delok :-? ; asa vazusem eu o pereche de pantofi undeva la un magazin pe brailei dar avea marimea 36, 38 39 dar nu 37 :(( ;am mai vazut si in modern si aveau bretelute si sincer aceia mi se par mai stabili avand in vedere tot dansul pe care trebuie sa il faci insa o varianta finala ramane acest model ;multumesc mult de pozici esti o dulce si tinem legatura:* pupici

laura_negoi
18.04.2007, 23:19:31
Ina, sper sa gasesti ceea ce cauti. Sunt de acord cu tine ca unii cu bretea sunt mai stabili. Eu i-am luat pe astia in disperare de cauza si nu sunt deloc omul care merge des pe toc cui...de aia i-am si purtat atat de putin, pt. ca facusem deja febra musculara chinuindu-ma sa merg pe ei.
Cat despre numere, incearca sa probezi si 36 si 38 ca nu prea se potrivesc numerele lor cu picioarele noastre. De ex. pantofii astia cica sunt 36, numai ca eu port 37 spre 38 si nu am avut nici o problema cu ei din punctul asta de vedere.
Pup si ne auzim! Succes la pregatiri!:*

raluk11
19.04.2007, 08:54:49
nu-i nimik nu te scuza doar ca am tot batut orasul asta in lung si-n lat si nu gasesc nimik , iar cand am vazut ceva cat de cat nu avea marimea mea:-< , pupici

Ai dreptate nimic, niminica in Galati :( Eu mai am si problema nr foarte mic 34 maxim 35 !! va dati seama.... eu incerc sa ma c0onsolez cu gandul ca mai am timp inca sa mai caut!
pupici pt miresici

INA81
19.04.2007, 09:17:25
Ai dreptate nimic, niminica in Galati :( Eu mai am si problema nr foarte mic 34 maxim 35 !! va dati seama.... eu incerc sa ma c0onsolez cu gandul ca mai am timp inca sa mai caut!
pupici pt miresici
Eu nu prea ma consolez de obicei cand spun ca saptamna asta trebuie sa rezolv cu invitatiile sau sa-mi iau pantofi sau mai stiu eu ce trebuie sa si fac sunt foarte agitata cand ceva nu merge cum trebuie ca de exemplu am ramas cu gandul la doua perechi de pantofi am fost sa-i probez si al nici unul nu aveau marimea potrivita :-< . ideea este ca trebuie sa-mi iau pantofi si sa si pot sa ma antrenez cu ei prin casa caci rochita mea e foarte lunga si nu poate fi purtata cu ciupici :-<

raluk11
20.04.2007, 08:33:15
Eu nu prea ma consolez de obicei cand spun ca saptamna asta trebuie sa rezolv cu invitatiile sau sa-mi iau pantofi sau mai stiu eu ce trebuie sa si fac sunt foarte agitata cand ceva nu merge cum trebuie ca de exemplu am ramas cu gandul la doua perechi de pantofi am fost sa-i probez si al nici unul nu aveau marimea potrivita :-< . ideea este ca trebuie sa-mi iau pantofi si sa si pot sa ma antrenez cu ei prin casa caci rochita mea e foarte lunga si nu poate fi purtata cu ciupici :-<

dar mai sunt mai mult de 3 luni pana la nunta ta!!!! linisteste-te si fii calma, ca sunt multe care se rezolva cam in ultima luna!
spor la cumparaturi!
>:D<

INA81
20.04.2007, 09:06:47
dar mai sunt mai mult de 3 luni pana la nunta ta!!!! linisteste-te si fii calma, ca sunt multe care se rezolva cam in ultima luna!
spor la cumparaturi!
:-< am sa incerc; multumesc frumos pupici

raluk11
26.04.2007, 11:18:13
am vazut niste sandalutze gen pantofi, in Modern, la etajul 2, un magazin unde sunt numai sandale, posete, curele, etc
spor la cumparaturi!!!

INA81
26.04.2007, 11:55:43
am vazut niste sandalutze gen pantofi, in Modern, la etajul 2, un magazin unde sunt numai sandale, posete, curele, etc
spor la cumparaturi!!!
am fost si eu pana la urma acolo si am probat pantofiori ce imi placea mie nu aveau marimea 37:(( am probat ceva 37 dar aveau niste bretelute in fata mai multe cred ca ii stii dar nu stiu ce sa zic ma mai gandesc nu e chiar genul de pantof care sa -l port :-? .
pupici

raluk11
27.04.2007, 08:16:43
am fost si eu pana la urma acolo si am probat pantofiori ce imi placea mie nu aveau marimea 37:(( am probat ceva 37 dar aveau niste bretelute in fata mai multe cred ca ii stii dar nu stiu ce sa zic ma mai gandesc nu e chiar genul de pantof care sa -l port :-? .
pupici

aveau marimea 37 celalalt model, mai simplu care la bateta ce se prindea la glezna avea niste margeluse .. mi acel model mi-a placut, dar nu aveau marimea 35. La modelul descris de tine aveau si marimea 35, dar ca si tine, mai caut....:(

INA81
27.04.2007, 09:10:04
aveau marimea 37 celalalt model, mai simplu care la bateta ce se prindea la glezna avea niste margeluse .. mi acel model mi-a placut, dar nu aveau marimea 35. La modelul descris de tine aveau si marimea 35, dar ca si tine, mai caut....:(
ALA CU MARGELUTE, STRASURI CE ERAU MI-AU plakut si mie dar nu aveau marimea 37 daca vorbim acum de aceeasi pereche de pantofi . mai caut :-w :-SS pupici

Gabs
03.05.2007, 21:55:51
Fetelor, am vazut pantofii astia in Depozit in piata mare din galati, si bineinteles ca nu i-am cumparat atunci ca era pnaglica prea alba. Iar acuma am aflat ca exista o vopsea speciala pentru pantofii ca sa-i fac mai crem. Iar acuma regret ca nu i-am cumparat ca acuma sunt prea departe sa fac ceva. Ce ma fac? Uitati ce frumosi sunt!
PS: Poza este de la alta miresica care si i-a cumparat din Bucuresti, si am gasit-o din greseala...Sper sa nu se supere!

raluk11
04.05.2007, 08:29:39
Fetelor, am vazut pantofii astia in Depozit in piata mare din galati, si bineinteles ca nu i-am cumparat atunci ca era pnaglica prea alba. Iar acuma am aflat ca exista o vopsea speciala pentru pantofii ca sa-i fac mai crem. Iar acuma regret ca nu i-am cumparat ca acuma sunt prea departe sa fac ceva. Ce ma fac? Uitati ce frumosi sunt!
PS: Poza este de la alta miresica care si i-a cumparat din Bucuresti, si am gasit-o din greseala...Sper sa nu se supere!

ce marime porti??? ai fost in depozite???

INA81
04.05.2007, 10:40:53
sunt foarte frumosi i-am vazut si eu dar stii care e problema la acesti pantofiori se leaga pe glezna si din experienta stiu ca aluneca acele bretelute de satin .:-\ asa ei sunt frumosi :x
pupici

Gabs
04.05.2007, 12:07:37
sunt foarte frumosi i-am vazut si eu dar stii care e problema la acesti pantofiori se leaga pe glezna si din experienta stiu ca aluneca acele bretelute de satin .:-\ asa ei sunt frumosi :x
pupici

Si eu ma-am gindit la acest inconvenient, dar am ramas fara optiuni. Nici aici nu am vazut nimic, ca norvegiencencele nu poarta tocuri si mie imi trebuie cu tocuri. In tara sunt foarte multi cu tocuri de 8 dar are botul ascutit, si eu il vreau rotund. Cred ca sunt eu prea migaloasa...Vom vedea, sar putea sa ma decid sa port sandalele de la cununie, ca erau tare comode numai ca sunt albe si cu pietricele, si se potrivesc ca nuca n perete. Dar na trebuie sa am si ceva vechi pe mine! :)
Pentru Raluk11, sunt 38, standard, si m-am uitat in depozit si la modern, si nu am gasit nimic sa-mi placa...Si am cautat si in Bucuresti si acolo imi zice una dupa ce o intreb daca exista pantofii asa si asa...Cica nu cred ca o sa gasiti niciodata... :(

INA81
04.05.2007, 14:21:09
Si eu ma-am gindit la acest inconvenient, dar am ramas fara optiuni. Nici aici nu am vazut nimic, ca norvegiencencele nu poarta tocuri si mie imi trebuie cu tocuri. In tara sunt foarte multi cu tocuri de 8 dar are botul ascutit, si eu il vreau rotund. Cred ca sunt eu prea migaloasa...Vom vedea, sar putea sa ma decid sa port sandalele de la cununie, ca erau tare comode numai ca sunt albe si cu pietricele, si se potrivesc ca nuca n perete. Dar na trebuie sa am si ceva vechi pe mine! :)
Pentru Raluk11, sunt 38, standard, si m-am uitat in depozit si la modern, si nu am gasit nimic sa-mi placa...Si am cautat si in Bucuresti si acolo imi zice una dupa ce o intreb daca exista pantofii asa si asa...Cica nu cred ca o sa gasiti niciodata... :(
nu esti migaloasa asa i-am vrut si eu la inceput cu toc si varf rotund ca imi tare teama sa nu-mi se agate varful pantofilor de rochita care este atat de lunga insa dupa ce am batut orasul in lung si in lat m-am lamurit ca singura varianta este botul ascutit; cam asta e ; iar sandalute nu vreau sa port caci nu prea am stabilitate pe ele doar sa ai o rochita foarte usoara ; dar la mine nu e aczul ; oricum sunt convinsa ca pana la urma o sa gasim ceva care sa ne placa :* caci se pare ac suntem destule miresici care cautam si nu gasim in galati pantofiori. pupici

elena_lorelei
04.05.2007, 23:08:43
Superbi pantofii!!!
Fiti linistite...ce-i al nostru e pus de-o parte :D

printzesa_26
05.05.2007, 11:06:19
Fetelooor.....of....nu gasesc nimic in Galatiul asta....am tot cautat dar nimik. Nu am fost prin Micro 19, 20, dar in rest am fost peste tot si nu am gasit ce vreau eu. Imi trebuiesc niste pantrofiori ivory pentru ca si rochia e la fel...Vreau tocul sa fie mediu ca inaltime si cu botul rotund...dar sa si para de miresica...adica mi-ar placea sa fie cu pangliucuta de satin sau brodati...nu imi plac cei cu strasuri, sau cu sclipici. Dar oare unde o sa gasesc eu asa model si asa culoare. Ca majoritatea pe care i-am vazut sunt albi si cu bot ascutiiit. Offfff m-am saturat#-o . Cred ca pana la urma o sa ajung si pe la Bucuresti...poate acolo gasesc.^:)^

Gabs
05.05.2007, 19:32:23
Fetelooor.....of....nu gasesc nimic in Galatiul asta....am tot cautat dar nimik. Nu am fost prin Micro 19, 20, dar in rest am fost peste tot si nu am gasit ce vreau eu. Imi trebuiesc niste pantrofiori ivory pentru ca si rochia e la fel...Vreau tocul sa fie mediu ca inaltime si cu botul rotund...dar sa si para de miresica...adica mi-ar placea sa fie cu pangliucuta de satin sau brodati...nu imi plac cei cu strasuri, sau cu sclipici. Dar oare unde o sa gasesc eu asa model si asa culoare. Ca majoritatea pe care i-am vazut sunt albi si cu bot ascutiiit. Offfff m-am saturat#-o . Cred ca pana la urma o sa ajung si pe la Bucuresti...poate acolo gasesc.^:)^

Uitate mai sus la poza care am puso eu, ca i-ai descris pe aceia care ii vreau ei, numai ca pnaglica este cam alba, dar este vopsea speciala cu care poti vopsi!

raluk11
07.05.2007, 13:43:00

am vazut in Micro 19, pe partea Spitalului judetean, intre magazinul la scarpa si banca Transilvania, cum mergi spre Neacsu!
spor la cumparaturi!

printzesa_26
07.05.2007, 14:11:22
am vazut in Micro 19, pe partea Spitalului judetean, intre magazinul la scarpa si banca Transilvania, cum mergi spre Neacsu!
spor la cumparaturi!

Multumesc mult ....intra-adevar pe acolo nu am ajuns. Sper sa gasesc o pereche pe placul meu....:-<

printzesa_26
07.05.2007, 14:12:21
Uitate mai sus la poza care am puso eu, ca i-ai descris pe aceia care ii vreau ei, numai ca pnaglica este cam alba, dar este vopsea speciala cu care poti vopsi!

Mie mi se par cu tocul cam inalt ....de aceea spuneam...ca se gasesc f greu acei pantofi cu tocul mediu.:-"

INA81
07.05.2007, 15:14:51
pantofi pe care Gabs ia atasat iam vazut si eu la noi in galati ...la depozite, cei drept erau albi albi si costau doar 400 de mii de lei :-s
pupici

Gabs
08.05.2007, 12:18:52
pantofi pe care Gabs ia atasat iam vazut si eu la noi in galati ...la depozite, cei drept erau albi albi si costau doar 400 de mii de lei :-s
pupici

Nu erau chiar alb, erau putin crem, si doar panglica era alba...Pai tocmai erau buni ca costau asa putin. Nu am chef sa platesc 8 mil pe niste pantofii de la MIhai albu, oricum tot va trebuii sa dau vreo 4 mil pe pantofii ca o sa-i cumpar de aici!

INA81
08.05.2007, 14:36:45
Nu erau chiar alb, erau putin crem, si doar panglica era alba...Pai tocmai erau buni ca costau asa putin. Nu am chef sa platesc 8 mil pe niste pantofii de la MIhai albu, oricum tot va trebuii sa dau vreo 4 mil pe pantofii ca o sa-i cumpar de aici!
eu sper ca ai inteles cand am spus 400.00 de lei vechi nu 4 milioane .

Gabs
08.05.2007, 16:42:25
eu sper ca ai inteles cand am spus 400.00 de lei vechi nu 4 milioane .

Da, iti dai seama ca mai mult mi-ar conveni sa fii dat 400 mii pentru pantofii din Galati decit 4 mil pentru niste pantofii din Norvegia...

INA81
09.05.2007, 09:39:54
Da, iti dai seama ca mai mult mi-ar conveni sa fii dat 400 mii pentru pantofii din Galati decit 4 mil pentru niste pantofii din Norvegia...
:) :-p pana la urma ne intelegem noi :-$
pupici

marcelle_v
09.05.2007, 22:48:17

am vazut niste pantofiori care se apropie de descrierea ta intr-unul in magazinele de pe partea dreapta dintre Spital si Neacsu...chiar ma gandeam sa mi-i cumpar dar eu inca nu mi-am luat rochia si nu vreau sa am alte probleme....pupici si spor...

printzesa_26
10.05.2007, 11:12:45
am vazut niste pantofiori care se apropie de descrierea ta intr-unul in magazinele de pe partea dreapta dintre Spital si Neacsu...chiar ma gandeam sa mi-i cumpar dar eu inca nu mi-am luat rochia si nu vreau sa am alte probleme....pupici si spor...

Multumesc mult de informatie....am sa ma duc acolo intr-un suflet...:*

koryyy
11.05.2007, 13:42:16
eu am vazut o pereche care chiar mi-a placut dar in Braila la Winmarktul lor,erau din piele, cu tocul nu foarte inalt,cu baretuta si cred ca erau si comozi la pretul de 160 de lei.Astept reduceri :D.POate ii iau mai ieftini

raluk11
14.05.2007, 15:25:55
eu mi-am cumparat pantofii din Braila, e un magazin pe Scolilor, unde e un rond cu o biserica, de la Guban cu 150 lei. As fi vrut ca sa fie mai inalti si sa nu aiba tocul imbracat in piele, dar nu am gasit altceva mai frumos. Maine, poate atasez si fotografii!!
pupici

INA81
14.05.2007, 16:05:48
eu mi-am cumparat pantofii din Braila, e un magazin pe Scolilor, unde e un rond cu o biserica, de la Guban cu 150 lei. As fi vrut ca sa fie mai inalti si sa nu aiba tocul imbracat in piele, dar nu am gasit altceva mai frumos. Maine, poate atasez si fotografii!!
pupici
bravo =D> ;spune-mi si mie adresa mai exacta ca eu nu stiu ce sa ma mai fac : nu gasesc nimik care sa mi se potriveasaca #-o
pupici

raluk11
15.05.2007, 12:14:18
bravo =D> ;spune-mi si mie adresa mai exacta ca eu nu stiu ce sa ma mai fac : nu gasesc nimik care sa mi se potriveasaca #-o
pupici

mai multe nu stiu sa iti explic!! Pe Scolilor, langa o Biserica (unde este un sens giratoriu) gasesti usor!
atasez fotografi, sper sa va placa!

printzesa_26
15.05.2007, 13:46:06
mai multe nu stiu sa iti explic!! Pe Scolilor, langa o Biserica (unde este un sens giratoriu) gasesti usor!

Dragutei...sa-i porti cu placere....\:D/

fetelor eu am fost ieri si m-am uitat prin Leonardo. Am vazut o pereche care era suuuper comoda si flexibila...dar oare merge la rochita de mireasa sandalute cu talpa ortopedica.:"> ?

INA81
15.05.2007, 14:37:23
sunt super draguti dar eu vreaus a -mi pun dres si atunci bareta aceea aluneca :-< ; ceva de genul acesta erau si in modern
dar sunt foarte draguti arata bine la tine in piciorus :*
pupici

raluk11
16.05.2007, 08:51:13
multumesc frumos fetelor pt parerile voastre!
astept si alte pareri!

P.S. erau in Modern, pe ivoare!!>:D<

INA81
16.05.2007, 09:37:29
A-ti mai fost prin modern au mai adus ceva pantofi ca as vrea sa pornesc iar in cautare:-?
pupici

printzesa_26
16.05.2007, 21:39:12
A-ti mai fost prin modern au mai adus ceva pantofi ca as vrea sa pornesc iar in cautare:-?
pupici

Nu prea....tocmai ce am fost aseara si chiar nu mai aveau si alte modele noi....de fapt ma refer mai mult la President...:D

moskya22
20.05.2007, 13:38:05
eu consider ca abia de acum vor aparea prin magazine.Tin minte ca anul trecut imi cautam de incaltat pentru o nunta si am vazut pantofiori albi pe la mai toate magazinele de incaltaminte de la neacsu inspre spitalul judetean.spor la cumparaturi!va pup

moskya22
20.05.2007, 17:19:34
frumosi pantofiorii raluk11 ....apropo mai ai putin...poate nu era cazul sa-ti amintesc dar dintre noi de pe aici cam esti prima....misto ca scapi repede de stres ,eu nu mai am rabdare sa vina odata ziua de 18 aug ca deja albesc de la atat stres SA ai parte de o zi superba si sa fii cea mai fericita!

aditza
20.05.2007, 17:41:16
eu consider ca abia de acum vor aparea prin magazine.Tin minte ca anul trecut imi cautam de incaltat pentru o nunta si am vazut pantofiori albi pe la mai toate magazinele de incaltaminte de la neacsu inspre spitalul judetean.spor la cumparaturi!va pup

Sper sa ai gura aurita, pt ca eu de 3 saptamani imi caut pantofi crem, de fapt niste pantofi decupati in fata, iar la spate nu, nu stiu cum sa-ti explic, sunt la limita dintre pantofi si sandale. Mi-am cump in aprilie exact cum vreau eu, dar pe negru, pt o nunta la care am fost, insa pe crem nu gasesc. Rochia e gata, doar pantofii imi lipsesc, ca sa pot sa o si scurtez.

moskya22
20.05.2007, 17:47:16
ti-am spus incearca magazinele de la neacsu inspre spital sigur vor baga marfa de sezon e imposibil.Am fost si eu prin modern si am vazut ca nu prea sunt nici pantofiori nici sandalute.Asa se intampla mereu cand mergi sa cauti ceva nu gasesti nici in ruptul capului si apoi dupa ce trece evenimentul si umbli creanga prin oras vezi ce-ti trebuia pe la toate vitrinele#-o

raluk11
21.05.2007, 09:02:38
frumosi pantofiorii raluk11 ....apropo mai ai putin...poate nu era cazul sa-ti amintesc dar dintre noi de pe aici cam esti prima....misto ca scapi repede de stres ,eu nu mai am rabdare sa vina odata ziua de 18 aug ca deja albesc de la atat stres SA ai parte de o zi superba si sa fii cea mai fericita!

Multumesc pt urari! Sa dea Dumnezeu sa fie bine si frumos!
O sa treaca repede, nici nu o sa iti dai seama cand trece timpul!

printzesa_26
21.05.2007, 12:11:19
Offf...fetelor si eu stau tare prost la capitolul pantofi. Am colindat si rascolindat prin magazine dar nimc:-s . M-am saturat#-o . Deja am intrat in stress:-s . Oare chiar o sa fiu nevoita sa trebuiasca sa ajung la Bucuresti pentru niste pantofi?:| Acolo or fi mai multe modele?:-?

INA81
21.05.2007, 12:51:50
Sper sa ai gura aurita, pt ca eu de 3 saptamani imi caut pantofi crem, de fapt niste pantofi decupati in fata, iar la spate nu, nu stiu cum sa-ti explic, sunt la limita dintre pantofi si sandale. Mi-am cump in aprilie exact cum vreau eu, dar pe negru, pt o nunta la care am fost, insa pe crem nu gasesc. Rochia e gata, doar pantofii imi lipsesc, ca sa pot sa o si scurtez.
apropo de ce spunei tu : pantofiori crem , eu am vazut o pereche draguta la depozit ( stiu ca suna descurajator dar...0 macar sai vezi ; eu mai sa mi iau dar erau cam crem ptr rochia mea si erau pana in 2 mil si erau piele si chiar super draguti
pupici

printzesa_26
21.05.2007, 13:52:11
apropo de ce spunei tu : pantofiori crem , eu am vazut o pereche draguta la depozit ( stiu ca suna descurajator dar...0 macar sai vezi ; eu mai sa mi iau dar erau cam crem ptr rochia mea si erau pana in 2 mil si erau piele si chiar super draguti
pupici

Cei cu o curelusa mai grosuta pe glezene?:D :-p

INA81
21.05.2007, 14:04:47
Cei cu o curelusa mai grosuta pe glezene?:D :-p
Nu nu aceia.

aditza
22.05.2007, 10:16:38
pupici

Merci, oricum o sa ma mai duc in depozit, caci am fost si nu am gasit nimic. sper pana la inceputul lui iunie sa-mi gasesc ceva. Am gasit cam cum vreau eu dar 4 mil... si nici nu am de gand sa-i cumpar, sunt prea scumpi. O sa atasez niste poze cam cum as dori sa fie pantofiorii ( chiar mai eleganti decat ce am in poze). O zi buna.

INA81
22.05.2007, 10:45:27
Merci, oricum o sa ma mai duc in depozit, caci am fost si nu am gasit nimic. sper pana la inceputul lui iunie sa-mi gasesc ceva. Am gasit cam cum vreau eu dar 4 mil... si nici nu am de gand sa-i cumpar, sunt prea scumpi. O sa atasez niste poze cam cum as dori sa fie pantofiorii ( chiar mai eleganti decat ce am in poze). O zi buna.
da frumosi:x dar la noi nu prea gasesti asa ceva , eu una nu am vazut .
pupici

printzesa_26
22.05.2007, 10:47:39
da frumosi:x dar la noi nu prea gasesti asa ceva , eu una nu am vazut .
pupici

Nici eu nu prea am vazut ceva de genul asta in Galati; [-X :-?

moskya22
22.05.2007, 11:05:05
:(( :(( :(( :(( eu chiar asa vreau pantofiorii!adik vreti sa-mi ziceti ca nu voi gasi:(( :(( merg in picioarele goale atunci:((

aditza
22.05.2007, 12:25:49
Am gasit cum vreau eu dar pe negru, si mi-am cumparat ca tot avema nevoie pt o nunta. Dar pe crem nu sunt, mor de ciuda. Am hotarat sa mai trec azi prin depozit, ca in modern am fost ieri si nimic.

Gabs
22.05.2007, 23:51:05

Aditza, pantofii din astia am vrut si eu sunt de la bridalshoes nu? Eh, ce este naspa ca astia nu trimit peste ocean, si pantofii din astia mai greu gasesti in Romania si in Norvegia, ca aici am cautat de mi-au venit spumele, si in Romania la fel. Asa ca mi-am cumparat pe astia pina la urma dupa multe cautari pline de draci si acuma sunt tare multumita, cu pantofiori mei cei noi si smecheri. :)
Apropo, vad ca avem nunta in aceiasi zi si la aceiasi biserica, la ce ora ai tu?

aditza
23.05.2007, 10:57:45
Buna, sunt frumosi pantofii. Sa-i porti cu placere. Noi avem cununia la 19.30,sa stii ca avem niste prieteni cumuni Elena si Andrei. Voi la ce ora aveti? Te pup.

allyy
23.05.2007, 11:09:09
Aditza, pantofii din astia am vrut si eu sunt de la bridalshoes nu? Eh, ce este naspa ca astia nu trimit peste ocean, si pantofii din astia mai greu gasesti in Romania si in Norvegia, ca aici am cautat de mi-au venit spumele, si in Romania la fel. Asa ca mi-am cumparat pe astia pina la urma dupa multe cautari pline de draci si acuma sunt tare multumita, cu pantofiori mei cei noi si smecheri. :)
Apropo, vad ca avem nunta in aceiasi zi si la aceiasi biserica, la ce ora ai tu?

Sunt draguti pantofiorii! Ma bucur ca ai reusit sa iti gasesti si sa scapi de stressul asta. Sa ii porti iubita!!!!

Gabs
23.05.2007, 12:41:20
Buna, sunt frumosi pantofii. Sa-i porti cu placere. Noi avem cununia la 19.30,sa stii ca avem niste prieteni cumuni Elena si Andrei. Voi la ce ora aveti? Te pup.

Da tu esti vara lui Andrei sau? Andrei si Elena sunt nasii nostri! Noi avem la 1630 biserica si la 1900 mergem la gradina.
Tu cum stai cu pregatirile?

aditza
23.05.2007, 13:34:19
Da sunt vara lui Andrei. Ei sunt nasii vostri? Nu stiam asta. Cu pregatirile stam bine, mai avem de luat doar pantofii, care ma scot din pepeni, bautura, prajiturile, aranjamentele florale. Cam atat, dar oricum lucrurile astea le facem cam in ultimile 2 saptamani, asa ca acu alergam dupa pantofi, atat pt mine, cat si pt iubi meu. Oricum el isi va gasi imediat pantofi, e fffff usor pt ei. O zi buna.

Gabs
23.05.2007, 20:23:16
Da sunt vara lui Andrei. Ei sunt nasii vostri? Nu stiam asta. Cu pregatirile stam bine, mai avem de luat doar pantofii, care ma scot din pepeni, bautura, prajiturile, aranjamentele florale. Cam atat, dar oricum lucrurile astea le facem cam in ultimile 2 saptamani, asa ca acu alergam dupa pantofi, atat pt mine, cat si pt iubi meu. Oricum el isi va gasi imediat pantofi, e fffff usor pt ei. O zi buna.

Am crezut ca stii...Chestia ca noi nu aveam pe nimeni sa ne cunune care vroiam noi, si noi tot timpul ii vroiam pe ei, dar ei fiind cu nunta nu aveau cum plus ca era si nunta ta in aceiasi zi, asa ca nu aveam sperante mari la ei ca nasi. Dar au zis ca daca nu gasim pe nimeni pina la urma nu o sa ne lase in paragina. Si pina la urma nu am gasit pe nimeni altcineva cu toate ca am cautat. Asa ca s-au tinut de promisiune. Si ne pare tare bine.
Noi suntem la cam acelasi stadiu de pregatiri, numai ca acuma nu mai avem problema cu pantofi nici eu nici el. Acuma asteptam sa venim acasa intr-o luna...Apropo, ce fel de pantofi cauti?

raluca24
24.05.2007, 08:16:55
FETELOR IN SFARSIT MI-AM LUAT SI EU ROCHITA SI SINCER E ROCHITA VISURILOR MELE. ESTE EXACT CE MI-AM DORIT......PUTIN IESITA DIN TIPAR(CAM CA MINE:D), DAR NU ASTA AR FI PROBLEMA. ACUM INCEP CAUTARILE PT PANTOFIORI SI SINCER MI-AM MAI ARUNCAT PRIVIRILE PRIN MAGAZINE DAR NIMIC. AS AVEA NEVOIE DE PANTOFIORI ABLI CU ARGINTIU(CA SI ROCHITA) SI CU TOC DESTUL DE INALT. A DA SI AS VREA SI CU BARETUTA LA BAZA PICIORULUI(DECUPATI). DACA ATI VAZUT PE UNDEVA POATE PRIN GALATI......PLEASE...HELP ME[-o<[-o<:*:*

raluk11
24.05.2007, 09:49:28

foarte frumosi!! Sa le tocesti flecurile de atata dans!
vrem sa vedem si poze cu rochitza! [-o<

Gabs
24.05.2007, 13:08:44
foarte frumosi!! Sa le tocesti flecurile de atata dans!
vrem sa vedem si poze cu rochitza! [-o<

Am la semnatura poze pentru nunta! Nu am poza pe calculatorul de la servici. Si daca nu ma insel am pus poza cu rochita la topicul rochii de mireasa de la Gala, pe la inceputul topicului.

raluca24
24.05.2007, 14:35:00
Chiar Nu A Vazut Nimeni Pantofiori E Care Imi Doresc Eu? Ajutor Ca Eu Am Cautat In Galati Si Nu Am Gasit Ceva De Genul

INA81
24.05.2007, 14:48:11
Chiar Nu A Vazut Nimeni Pantofiori E Care Imi Doresc Eu? Ajutor Ca Eu Am Cautat In Galati Si Nu Am Gasit Ceva De Genul
ai fost in depozite? sunt pe acolo niste pantofiori alb cu argintiu desfacuti in fata cam ca a lui gabs si inalti ;
pupici si pe brailei parca am vazut acelasi model
#-o m-am zapacit si eu de la atatea cautari nu mai stiu ce am vazut dar stiu sigur ca erau unii asa cum spui tu ; ma mai gandesc sami pun memoria vizuala in functiune:-"

INA81
24.05.2007, 14:49:41
am mai citit odata mesajul tau#-o da sa stii ca astia nu erau cu baretuta ca a lui gabs dar mai inalti

sim_ciuta
28.05.2007, 12:48:08
am reusit sa-mi iau pantofii...........sunt cam scumpi, dar merita :)>- si partea buna e ca pot sa-i port si dupa nunta.

carmencita_82
28.05.2007, 13:21:51
Si eu am reusit...<:-P si sunt foarte incantata de ei!

allyy
28.05.2007, 13:53:05
Fetelor sa ii purtati sanatoase si fericite!!!Asteptam pozici!o:-)

printzesa_26
29.05.2007, 10:21:23
Si eu mi-am luat prima pereche de sandalute de miresica....:D . Sunt incantata de ele si au costat foarte putin. Urmatoarea pereche va fi mai scumpa....pentru biserica si prima parte de la restaurant. :-p :D

raluk11
29.05.2007, 10:23:17
Am la semnatura poze pentru nunta! Nu am poza pe calculatorul de la servici. Si daca nu ma insel am pus poza cu rochita la topicul rochii de mireasa de la Gala, pe la inceputul topicului.

Sa porti sanatoasa rochitza si sa iti aduca multa fericire!
E foarte frumoasa!!:*

aditza
29.05.2007, 13:09:49
Mi-am luat si eu pantofiorii, nu sunt 100% cum doream, dar sunt ok, avand in vedere ca nu prea aveam de unde sa aleg. o zi buna

Gabs
29.05.2007, 21:57:04
Mi-am luat si eu pantofiorii, nu sunt 100% cum doream, dar sunt ok, avand in vedere ca nu prea aveam de unde sa aleg. o zi buna

Vrem poze!!! :)

moskya22
29.05.2007, 22:25:48
vrem pozeeee:)>- :)>- :)>-

aaaa gabs nu am avut ocazia sa-ti spun ca pantofiorii tai sunt superbi..,felicitari pt alegere

aditza
30.05.2007, 10:16:04
Iata sandalutele.

printzesa_26
30.05.2007, 10:25:05
Iata sandalutele.

Sunt cu auriu si argintiu???:-? ca nu prea pot sa imi dau seama. Si rochita e la fel????:-"

INA81
30.05.2007, 11:04:02
Iata sandalutele.
foarte frumoase si elegante sa le porti sanatoasa si sa ai o zi superba
pupici

allyy
30.05.2007, 11:31:08
Iata sandalutele.

Sa le porti sanatoasa si iubita si sa dansezi toata noaptea!!!!

Gabs
30.05.2007, 22:03:43
Frumoase sandalutele Aditza...Sa le porti sanatoasa! Sunt cam aceiasi culoare ca ale mele, daca nu ma insel. Cam aceiasi culoare este si rochia, nu? :)

aditza
03.06.2007, 16:43:19
Multumesc mult fetelor, sorry ca nu v-am raspuns, dar sotul a avut un deces in familie si... In fine, sandalutele sunt aurii, dar un auriu deschis nu fff inchis, se potrivesc cu rochitza, caci e crem. o saptamana minunata, pupici.

raluca24
05.06.2007, 18:26:30
fetelor in sfarsit am reusit si eu sa-mi iau pantofiori......atasez cateva pozici....nu prea reusite ca eram pe fuga dar.....astept parerile voastre

allyy
05.06.2007, 18:27:44
fetelor in sfarsit am reusit si eu sa-mi iau pantofiori......atasez cateva pozici....nu prea reusite ca eram pe fuga dar.....astept parerile voastre

Sa-i porti fericita si sa dansezi toata noaptea cu ei! Sunt foarte frumosi!!!!

loryk
05.06.2007, 18:39:13
de unde i-ai cumparat si cat te-au costat? sunt f frumosi... ceva de genul asta imi doresc si eu

raluk11
06.06.2007, 08:34:24
pt. aditza si raluca24
foarte frumoase sandalutzele si pantofiorii!! Sa ii purtati cu multa placere, sa va aduca fericire si sa le tociti flecurile!
pupici

raluca24
06.06.2007, 08:56:38
ms mult de tot sa speram ca asa va fi si tie la fel. multa distarctie la nunta si sa iasa totul asa cum va doriti. a si dupa sa ne pui pozici sa vedem si noi....si desigur asteptam si sfaturile tale;;)

aditza
06.06.2007, 10:17:12
Multumesc mult raluk11, iti doresc o zi minunata sambata, plina de surprize frumoase, iar tot ce v-ati propus voi sa se intample. Spor la pregatiri.

Gabs
06.06.2007, 14:14:24
Raluka simbata este ziua ta cea mare. si sper sa aveti o zii minunata si fara nici un incident ne placut.

Si poze bineinteles, asteptam ca piinea calda! :)

moskya22
06.06.2007, 21:54:04
frumosi raluca sa-i porti cu placere si sa-i tocesti de atata dans :)

raluca24
07.06.2007, 15:36:22
ms ms asa sa fie...sa avem parte de tot ce e mai frumos si special in acea zi minunata[-o<

alicefrank
01.07.2007, 18:19:01
in sfarsit mi-am gasit si eu pantofi\:D/ .

alicefrank
01.07.2007, 20:10:27
inca 2 poze

INA81
02.07.2007, 09:51:53
inca 2 poze
foarte frumosi \:D/ sa-i dansezi toata noaptea iti doresc ; pupici

carmencita_82
02.07.2007, 15:17:11
Astia sunt pantofii mei!

INA81
03.07.2007, 12:42:22
Astia sunt pantofii mei!
ooo ce frumusei sunt sa-i dansezi toata noaptea si o nunta superbaaaaaa iti doresc caci vad ca mai ai putin , iti tinem pumnii
pupici:*

carmencita_82
03.07.2007, 14:46:30
ooo ce frumusei sunt sa-i dansezi toata noaptea si o nunta superbaaaaaa iti doresc caci vad ca mai ai putin , iti tinem pumnii
Multumeeeesc...la fel tuturor miresicilor!

raluk11
03.07.2007, 14:54:44
[quote=alicefrank si carmencita_82
sa purtati sanatoase sandalutele si sa va aduca multa fericire! Si inca ceva sa veti norul meu: nu am avut nici o batatura la picioare (desi orice pereche noua de incaltaminte imi face basici - inclusiv slapii ;-) ) si nici nu mi-am schimbat sandalutzele in seara nuntii!
Si inca ceva: sa dantzuitzi toata noaptea!
:*

printzesa_26
03.07.2007, 14:58:56
inca 2 poze

Nu te supara ca te intreb......dar de unde ti i-ai lau:-\ ...sunt draguti foc...si cam in genul asta as vrea sa-mi iau si eu....adica imi place culoare si tocul ca e micut:)>- ...

P.S. Sa-i porti cu placere si sa-ti aduca fericire...:)>-

Felicia
03.07.2007, 15:02:29
sa purtati sanatoase sandalutele si sa va aduca multa fericire! Si inca ceva sa veti norul meu: nu am avut nici o batatura la picioare (desi orice pereche noua de incaltaminte imi face basici - inclusiv slapii ;-) ) si nici nu mi-am schimbat sandalutzele in seara nuntii!
Foarte frumoasa ai fost....cum ati rezistat la caldura??A fost nevoie sa-ti refaci machiajul inainte de peterecere?

INA81
03.07.2007, 15:28:46
raluk ce sa iti spun vad ca poele de la nunta le-ai atasat la semnatura : si am sa spun atat : SUPERBA MIREASA , SUPERB , SUPERBA NUNTA :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;
AI FOST S_U_P_E_R_B_A
PS: multumim pentru pozici esti prima miresica de anu;l acesta care ne incanta
pupici

alicefrank
03.07.2007, 21:48:18
ma bucur ca va plac si voua.mersi de urari .sa speram ca nu o sa am probleme cu ele,ca si eu am probleme cu incaltamintea,ce sa mai zic de cea cu toc:(( .asta este trebuie sa rezist o zi...:-SS

alicefrank
03.07.2007, 21:58:53
Nu te supara ca te intreb......dar de unde ti i-ai lau:-\ ...sunt draguti foc...si cam in genul asta as vrea sa-mi iau si eu....adica imi place culoare si tocul ca e micut:)>- ...

P.S. Sa-i porti cu placere si sa-ti aduca fericire...:)>-
i-am luat din irlanda eu aici locuiesc...am vazut ca tu ai nunta dupa mine...ti-i pot imprumuta:D ;;)

raluk11
04.07.2007, 12:12:12
[quote=raluk11;289078]
Foarte frumoasa ai fost....cum ati rezistat la caldura??A fost nevoie sa-ti refaci machiajul inainte de peterecere?

nu am avut treaba cu caldura!!! Eu am avut emotii pt ca in ziua nuntii mele a plouat de doua ori (cand eram la coafor si apoi la machiaj). Machiajul a rezistat pana a doua zi!
pupici

printzesa_26
04.07.2007, 14:31:29
i-am luat din irlanda eu aici locuiesc...am vazut ca tu ai nunta dupa mine...ti-i pot imprumuta:D ;;)

Mi-ar placea tare muuult..........[-o< [-o< [-o< >:D< >:D< . Astept mesaj pe PM cu mai multe detalii (cand vii in tara, cu cat ii imprumuti...etc)

Pupici:* si astept raspuns...[-o<

Felicia
04.07.2007, 15:15:51
[quote=Felicia;289091]

nu am avut treaba cu caldura!!! Eu am avut emotii pt ca in ziua nuntii mele a plouat de doua ori (cand eram la coafor si apoi la machiaj). Machiajul a rezistat pana a doua zi!
pupici
Cine te-a machiat de la ego style, mai stii cum o cheama?eu tot acolo m-am pogramat, la alina, iar de coafat la elena.

raluk11
05.07.2007, 09:39:05
[quote=raluk11;290290]
Cine te-a machiat de la ego style, mai stii cum o cheama?eu tot acolo m-am pogramat, la alina, iar de coafat la elena.

foarte bina ca te-ai programat la Elena. si pe mine tot ea m-a coafat. Din pacate, m-am exprimat gresit: tipa care m-a machiat a lucrat la ego style, acum e in concediu pentru cresterea copilului si m-a facut la ea acasa!
pupici

Felicia
05.07.2007, 09:44:46
[quote=Felicia;290647]

foarte bina ca te-ai programat la Elena. si pe mine tot ea m-a coafat. Din pacate, m-am exprimat gresit: tipa care m-a machiat a lucrat la ego style, acum e in concediu pentru cresterea copilului si m-a facut la ea acasa!
pupici
Multumesc pentru raspuns. Imi cer scuze ca te stresez cu atatea intrebari dar mai am putin........:-SS .

raluk11
06.07.2007, 08:57:30
[quote=raluk11;291675]
Multumesc pentru raspuns. Imi cer scuze ca te stresez cu atatea intrebari dar mai am putin........:-SS .

nu ma stresezi! Stiu cum e!!! Orice ma poate intreba, orice legat de nunta si daca stiu, va raspund cu mare drag!
Va pupic!

elena_lorelei
04.08.2007, 21:55:04
Readuc acest subiect in discutie.Postati poze cu pantofii pe care i-ati cumparat, magazine, preturi...trenduri:D
Eu inca nu am umblat prin magazine pt. ca nici rochia nu am cumparat-o:-s Dar poate voi ati fost mai harnice si usurati munca celor ca mine :)

raluk11
06.08.2007, 09:26:56
sandalutze guban - pret 150 lei. Nu stiu daca sunt in trend dar au fost foarte comozi, nu mi-au facut nici o batatura si am stat de la ora 17.00 pana dimineata la 9.30 incaltata cu ele.>:D<

lauraP
06.08.2007, 11:53:28
Readuc acest subiect in discutie.Postati poze cu pantofii pe care i-ati cumparat, magazine, preturi...trenduri:D
Eu inca nu am umblat prin magazine pt. ca nici rochia nu am cumparat-o:-s Dar poate voi ati fost mai harnice si usurati munca celor ca mine :)
Si eu mi-am cumparat pantofiorii, 100lei am dat pe ei si i-am luat din depozit, asta dupa ce am colindat tot orasul dupa o pereche de pantofi cu talpa ortopedica, asta pentru ca nu am mai umblat de mult cu tocuri. Pupici la miresici,.......o sa atasez si poze

printzesa_26
06.08.2007, 13:31:46
o sa atasez si poze

Abia asteptam......:)>-

elena_lorelei
06.08.2007, 19:51:43
Frumosi pantofi Raluk! Si intradevar, par foarte comozi.
Eu sunt purtatoare de tocuri...si nu conteaza inaltimea tocului, totul sta in calapod.Poti avea si tocuri de12 cm, dar daca ai calapod ortopedic, de calitate, nu ai nici o problema.
Eu cred ca voi cauta ceva pe crem sau auriu...si culoarea rochiei s-ar putea sa fie ivoire (crem), si nu cred ca ar merge pantofi albi. Oricum, mai astept poze si idei :D

lauraP
07.08.2007, 20:49:50
Nu stiu ce are ca nu merge sa atasez poze, dar nu ma las batuta asa usor; pana nu reusesc nu ma las. Pup you\:D/

loryk
11.08.2007, 08:44:04
au inceput reducerile ... vedeti ca in moden la leonardo* si la cory's sunt reduceri ... am vazut si niste pantofi draguti de nasha, in diverse culori, la preturi super bune ... 105 ron, piele interior si exterior...

georgia_2901
14.08.2007, 23:27:35
mi-am luat si eu pantofi sapt asta din modern, ca in alta parte nu am mai gasit. oricum, in tot modernul am vazut vreo 3 sau 4 perechi. I-am ales pe cei mai simpli \:D/si imi sunt tare dragi . Si la Leonardo am mai vazut o pereche albi, simpli, insa aveau tocul un pic mai inalt

elena_lorelei
15.08.2007, 00:11:14
=D>=D> Sunt superbi!!!!
Imi pare rau cu nu se pot mari pozele tale, dar tot imi dau seama ca sunt finuti si comozi. Sa dantuiesti fericita in ei!

lauraP
15.08.2007, 21:52:34
Astia sunt pantofiorii mei<:-P. Nu sunt calitative pozele pt ca sunt facute cu tel

elena_lorelei
15.08.2007, 22:53:42
Laura sa-i tocesti cu drag!
Imi place culoarea si tocul..par satinati =D>

printzesa_26
16.08.2007, 11:01:09
Astia sunt pantofiorii mei<:-P. Nu sunt calitative pozele pt ca sunt facute cu tel

Sa ii porti cu placere....:)>-

lauraP
16.08.2007, 13:49:39
Sa ii porti cu placere....:)>-
da sunt satinati si sar'na pt urare

adela_mc
31.08.2007, 19:03:37
Buna fetelor,
Scuze ca ma bag asa in discutie dar azi mi-am luat pantofiorii.
Sunt super incantata de ei.
O sa va atasez niste poze.I-am luat din micro19.
Au toc de 7 cm si sunt super comozi.
pupici

loryk
31.08.2007, 19:29:08
Buna fetelor,
Scuze ca ma bag asa in discutie dar azi mi-am luat pantofiorii.
Sunt super incantata de ei.
O sa va atasez niste poze.I-am luat din micro19.
Au toc de 7 cm si sunt super comozi.
pupici

asteptam...

adela_mc
31.08.2007, 21:00:15
Scuze am promis poze cu pantofiorii.
Dar nu stiu cum sa micsorez imaginea
help

elena_lorelei
31.08.2007, 23:01:46
Vrem poze!!!:(( Mai incearca!

moskya22
02.09.2007, 14:15:57
Vrem poze!!!:(( Mai incearca!
elena incearca si in modern la braila .eu de acolo mi i-am luat tot dupa lungi cautari prin galati ...au fost foarte dragutei numai ca eu i-am luat un pic micuti ca sa se tina de picior si seara deja muream de durere.Am rezistat insa pana dimineata cu toata durerea ca nici altceva la schimb nu am avut:D

elena_lorelei
02.09.2007, 23:33:45
Multumesc mult Moskya!:*

marcelle_v
11.09.2007, 18:34:57

Pantofii par comozi!Iti doresc din tot sufletul sa nu-ti faca necazuri si sa stai cu ei in picioare pana dimineata!!!

elena_lorelei
11.09.2007, 22:42:39
Mi-am cumparat si eu pantofii pana la urma<:-P si cu ocazia asta, ne-am cumparat si "cadou" de nunta;;) un aparat foto. asa ca maine sper ca voi face poze si voi posta aici. Sunt incantata de pantofii mei, i-am vazut din primele cautari, dar am zis ca nu-i cumpar pana nu vad tot, ca atare am batut tot orasul, inclusiv Braila si tot la ei m-am intors. Au culoarea rochiei, sunt sidefati, au toc bun, pot fi purtati si dupa.

elena_lorelei
12.09.2007, 21:02:17
Incerc sa atasez pozele pantofilor mei:

anlya_426
13.09.2007, 08:55:24

foarte finutzi...spor la tzopaiala si la tocit flecuri...............

printzesa_26
13.09.2007, 10:44:45

Draguti si finuti...sa-i porti cu placere....:)>-

elena_lorelei
13.09.2007, 13:30:17
Multumesc mult!>:D<

carmencita_82
13.09.2007, 14:47:09
Sunt foarte draguti...sa-i porti cu placere! :*

myrabella
21.09.2007, 10:11:57
buna fetelor, sunt o viitoare miresica si noua pe aici printre voi. eu inca nu am inceput sa intru in focuri cu pregatirile dar de asta sunt aici, ca sa ma informez si sa invat de la voi.
complimente pentru pantofi elenei_lorelei , sunt extraordinari. de la ce magazin i-ai cumparat? eu am nunta vara, si ma interesa ceva in genul asta.
va pup pe toate

marcelle_v
21.09.2007, 18:51:20

Da, intr-adevar super pantofi....acelasi model am avut si eu...doar ca erau albi. I-am vazut si mi-au placut f mult dar m-am mai uitat prin oras...tot la ei am ajuns...Nu-mi dau seama bine cum e tocul, adica daca e invelit in piele. Ai mai nu aveau tocul invelit si dupa ce mi i-am luat am vazut acelasi model cu toculetul mai mic si acoperit cu piele. Iti doresc sa-i porti cu placere si sa-i tocesti!!

elena_lorelei
24.09.2007, 10:06:15
Va multumesc mult fetelor!:*
Pantofii i-am luat din modern, din aripa noua. Tocul nu este invelit in piele, dar are culoarea pantofului (ai mei sunt crem).
Chiar ma faceti fericita cu atatea laude!:">

loryk
24.09.2007, 19:12:17
astia sunt pantofii mei... i-am cumparat din micro 19
nu se vede prea bine, dar ca idee...

anlya_426
25.09.2007, 08:42:38

sunt frumosi....sa-i porti cu multa placere...........>:D<

elena_lorelei
25.09.2007, 23:41:47

Da, sunt frumosi, am vrut si eu varvul acoperit, dar pantofii cu bareta la spate nu stau pe picioarele mele..aluneca. Dar modelul imi place si sunt si comozi.:*

alina_hahuie
31.10.2007, 23:31:16
Bravo fetelor, imi plac pantofii vostri si abia astept sa mi-i iau si eu pe ai mei. O sa pun poze cu ei k sa-i vedeti si voi. As vrea si eu tot cu bareta la spate pt k sunt mult mai comozi decat cei inchisi la calcai.
Am vazut k este un magazin destul de bine aprovizionat de incaltaminte in micro 19 pe partea Farmaciei dar putin mai sus. Am vazut acolo vreo 2 modele de pantofi de seara f draguti si s-ar parea ca avem sanse sa gasim si pe alb. PUPICI!

dorinutza
14.12.2007, 19:15:33
pantofiorii mei mumosi :D

raluca24
15.12.2007, 11:19:22
bravo dorinutza foarte .......monroe stylish pantofiorii tai. frumosi sa-i dansezi cu placere

dorinutza
17.12.2007, 16:55:39
bravo dorinutza foarte .......monroe stylish pantofiorii tai. frumosi sa-i dansezi cu placere
pai...i-am "jucat" de i-am prapadit..:)) nunta am avut-o iubita

raluca24
18.12.2007, 08:21:00
pfiu doamne ce ametita mai sunt....am si iutata adik nu sunt deloc atenta. stiu stiu dorinutza scuza-ma. se pare ca oboseala acumulata incepe sa-si spuna cuvantul. scuze inca o data.^:)^ ^:)^

dorinutza
21.12.2007, 21:19:49
pfiu doamne ce ametita mai sunt....am si iutata adik nu sunt deloc atenta. stiu stiu dorinutza scuza-ma. se pare ca oboseala acumulata incepe sa-si spuna cuvantul. scuze inca o data.^:)^ ^:)^
stai linistita^:)^ ...la cate prietene virtuale avem pe aici e si normal sa ne mai incurcam intre noi :* pupici

geovanela
05.01.2008, 22:11:39
Fetelor pe unde a-ti vazut si voi ceva pantofi cu toc de maxim 5 centimetri , ca eu am 1,80 cm inaltime , si sa mai fie pantoful si cu bot rotund?
|-)

picolla
17.01.2008, 20:38:22
am cumparat si eu pantafii. acestia sunt.

anlya_426
18.01.2008, 15:22:37
am cumparat si eu pantafii. acestia sunt.

sunt foarte frumosi......sa-i porti cu placere si sa-i dantuiesti fericita...

lacryma_you
28.01.2008, 20:23:37
ptr toate miresicile care nu au pantofi recomand sa mergeti in depozit in primul la intrare vedeti ca gasii un stand cu pantofi foarte draguti si ieftini,nu va luati pantofi de la magazine speciale de mireasa ca va i-a si pielea de pe voi.eu mi-am luat si am dat 50 ron pe ei au brodat trandafiri pe ei si sunt super.spor la cumparaturi;-)

geovanela
30.01.2008, 14:14:19
ptr toate miresicile care nu au pantofi recomand sa mergeti in depozit in primul la intrare vedeti ca gasii un stand cu pantofi foarte draguti si ieftini,nu va luati pantofi de la magazine speciale de mireasa ca va i-a si pielea de pe voi.eu mi-am luat si am dat 50 ron pe ei au brodat trandafiri pe ei si sunt super.spor la cumparaturi;-)
Spune-mi si mie te rog mai exact la care magazin faci referire. In care depozit in Galgros?
Sau in Galatex?
Adica in primul de pe rampa sau cel de-al doilea?

moskya22
12.02.2008, 10:12:50
fetelor grija mare sa fie comozi ca mie mi-au rupt picioarele !am rezistat eroic chiar daca spre dimineata umblam in picioarele goale prin restaurant:-$

geovanela
12.02.2008, 20:42:40
Stie careva unde se fac pantofi la comanda de mireasa in Galati?
Eu nu vreau cu toc prea mare si ceva mai deosebit.
Va rog nu ma lasati!
:(

geovanela
16.02.2008, 22:22:28
Inca odata va rog sa ma ajutati cu un raspuns unde mi-asi putea gasi pantofi de mireasa atat frumosi cat si comozi?
Poate aflati voi ca eu acum nu prea am timp de umblat.
Totusi eu a-si opta pentru cei de comanda poate cu materiale din rochie.

fetita
17.02.2008, 22:09:59
pantofiorii mei mumosi.....:D :x :x :x :x
109969

109970

anlya_426
18.02.2008, 14:12:15
pantofiorii mei mumosi.....:D :x :x :x :x
109969

109970

ti-am mai laudat pantofii..dar iti mai spun inca o data..sunt foarte frumosi.......sa-i dantuiesti fericita.........

maxx_ime
18.02.2008, 16:48:21
unde gasesc si eu pantofiori??:(
ii vreau albi ..poate sidefati si nu cu toc ff mare...si sa nu fie decupati la spate...inca oscilez intre a imi lua din piele sau nu...
pup la miresici

elenna
19.02.2008, 12:48:47
unde gasesc si eu pantofiori??:(
ii vreau albi ..poate sidefati si nu cu toc ff mare...si sa nu fie decupati la spate...inca oscilez intre a imi lua din piele sau nu...
pup la miresici

Bine ar fi sa iti iei din piele, altfel risti sa iti faca probleme. Eu am avut de suferit si la pantofii din piele daramite la din astia sintetici. Eu voi cauta din piele, problema ca in bucuresti gasesc doar cu botul alungit. iar eu vreu unii ca de printesa.:-s

dorinutza
22.02.2008, 17:48:03
dar de pantofiorii mei ce ziceti??!!:>

madalinabalescu27
04.03.2008, 20:11:52
salut tuturor miresicilor, sunt o viitoare mireasa si vroiam sa va impartasesc si voua unde am gasit eu pantofi de mireasa, credeam ca nu o sa gasesc la noi in galati, am intrat in modern si la et 2 e un magazin numai cu pantofi si genti din piele, sunt super draguti, mie mi-au placut, am dat 1mil600, faza e ca nu mai au marimea 37, ptr ca am luat-o eu:D. va pup si spor la cumparaturi, acum sa vad cum fac cu rochia ca nimic nu vad pe placul meu.am nunta pe 19iulie2008, la biserica mavromol si la restaurant popasul de la dunare.

dorinutza
04.03.2008, 23:08:08
salut tuturor miresicilor, sunt o viitoare mireasa si vroiam sa va impartasesc si voua unde am gasit eu pantofi de mireasa, credeam ca nu o sa gasesc la noi in galati, am intrat in modern si la et 2 e un magazin numai cu pantofi si genti din piele, sunt super draguti, mie mi-au placut, am dat 1mil600, faza e ca nu mai au marimea 37, ptr ca am luat-o eu:D. va pup si spor la cumparaturi, acum sa vad cum fac cu rochia ca nimic nu vad pe placul meu.am nunta pe 19iulie2008, la biserica mavromol si la restaurant popasul de la dunare.
dragalashi...sa-i dansezi cu placere:D ..eu pe-ai mei i-am dansat:-p

anlya_426
05.03.2008, 13:33:26

sunt super frumosi..........sa-i porti cu placere.........

madalinabalescu27
06.03.2008, 13:19:54
[quote=Felicia;289091]

pupici

Raluk11, te rog mult spune-mi si mie de unde ti-ai luat cutia ptr bani, m-am uitat in albumul tau si am observat cutia ptr bani era in forma de inima rosie, exact asa vreau si eu, dar pana acum nu am vazut nicaieri, te rog mult de tot spune-mi si mie, cumva ti-a inchiriat-o restaurantul? Si mai da-mi te rog cateva amanunte de restaurant? ca acolo am si eu. Cum ti s-a parut servirea? cum e la baie? chelnerii? Multumesc mult si astept raspuns.

madalinabalescu27
06.03.2008, 13:24:23
dar de pantofiorii mei ce ziceti??!!:>
Buna dorinutza, sunt fff frumosi pantofiorii tai, cred ca sunt si f comozi, eu am ceva de genu dar pe negru si sunt super, sa-i stapanesti cu placere si sa-i porti iubita. te pup

dorinutza
06.03.2008, 13:42:33
Buna dorinutza, sunt fff frumosi pantofiorii tai, cred ca sunt si f comozi, eu am ceva de genu dar pe negru si sunt super, sa-i stapanesti cu placere si sa-i porti iubita. te pup
buna iubita...ms mult...ma bucur k ti-au placut pantofiorii mei...sincer si mie imi plac:) si as mai vrea sa-i incalt si cu alte ocazii, acum sa vad la ce sa-i asortez..poate ma ajuti tu cu un sfat??!!:) te pupacesc!!!!>:D<

Ellutza09
09.03.2008, 01:52:05
Fetelor,pe unde a-ti mai vazut pantofi frumosi de mireasa, pentru ca eu tot caut si nu gasesc nicaieri...

dorinutza
09.03.2008, 09:18:01
Fetelor,pe unde a-ti mai vazut pantofi frumosi de mireasa, pentru ca eu tot caut si nu gasesc nicaieri...
buna ...eu mi i-am luat din Ada Marinescu...erau o groaza de modele in perioada aia(toamna) dar banuiesc k si acum sunt...incearca acolo...eu am dat 2 mil. pe pantofiorii mei...acum...tu poate vrei mai scumpi, mai ieftini...erau pt mai multe buzunare...pupici!!!

Ellutza09
09.03.2008, 13:41:02
buna ...eu mi i-am luat din Ada Marinescu...erau o groaza de modele in perioada aia(toamna) dar banuiesc k si acum sunt...incearca acolo...eu am dat 2 mil. pe pantofiorii mei...acum...tu poate vrei mai scumpi, mai ieftini...erau pt mai multe buzunare...pupici!!!

Am fost si eu pe acolo,dar nu am gasit nimic.Parca au disparut toti pantofii albi...

dorinutza
09.03.2008, 18:45:15
Am fost si eu pe acolo,dar nu am gasit nimic.Parca au disparut toti pantofii albi...
offf...si eu aici in cta vreau sa-mi iau pantofi si dau numai peste pantofi albi...;)) lasa...gasesti tu...:*

Ellutza09
09.03.2008, 22:51:59
offf...si eu aici in cta vreau sa-mi iau pantofi si dau numai peste pantofi albi...;)) lasa...gasesti tu...:*

Inseamna ca trebuie sa-ti fac o vizita cat mai curand ...daca pe aici nu apar modele frumoase...:*

dorinutza
10.03.2008, 18:32:04
Inseamna ca trebuie sa-ti fac o vizita cat mai curand ...daca pe aici nu apar modele frumoase...:*
vaiii...ce tare ar fi....cu mare placere te astept....cand vrei tu... :* :*

Ellutza09
10.03.2008, 23:13:39
vaiii...ce tare ar fi....cu mare placere te astept....cand vrei tu... :* :*
Da,cred ca prin aprilie o sa vin...eu te astept pe tine la nunta sa vii sa ma machiezi :D :*

dorinutza
11.03.2008, 09:19:41
Da,cred ca prin aprilie o sa vin...eu te astept pe tine la nunta sa vii sa ma machiezi :D :*
pai dak vii in aprilie mergem impreuna la shopping :D cat despre machiajul de nunta, cu mare placere :D te pupik!!!

Ellutza09
12.03.2008, 22:51:20
pai dak vii in aprilie mergem impreuna la shopping :D cat despre machiajul de nunta, cu mare placere :D te pupik!!!
Merci mult,esti o dulcik,abia astept sa mergem :*

dorinutza
13.03.2008, 17:20:18
Merci mult,esti o dulcik,abia astept sa mergem :*
o sa colindam toate magazinele din cta si o sa-ti cumperi cei mai frumosi pantofi de mireasa...promit k te duc la un super magazin cu rochii de mireasa :*

bubuveselie
13.03.2008, 19:57:24
fetelor am fost azi prin modern si am vazut niste pantofiori de miresica tare draguti... la etajul 1, acolo unde sunt si genti din piele... eu nu am gasit asa ceva cand am cautat... :talk_04:

Ellutza09
13.03.2008, 22:09:42
o sa colindam toate magazinele din cta si o sa-ti cumperi cei mai frumosi pantofi de mireasa...promit k te duc la un super magazin cu rochii de mireasa :*
Orice pantofi as gasi oricum o sa mi se para cei mai frumosi cei pe care ii cumpar,ca doar sunt ai mei:-p...oricum sper sa gasesc ceva frumos...>:D<

dorinutza
16.03.2008, 10:10:11
Orice pantofi as gasi oricum o sa mi se para cei mai frumosi cei pe care ii cumpar,ca doar sunt ai mei:-p...oricum sper sa gasesc ceva frumos...>:D<
normal, asa ziceam si eu de-ai mei...;))

Ellutza09
16.03.2008, 21:58:17
normal, asa ziceam si eu de-ai mei...;))
Sunt foarte frumosi si pantofiorii tai, am vazut ca a aparut ceva in genul alor tai la un magazin,nu pot sa spun care ca fac reclama :D . Daca nu gasesc inchisi o sa-mi iau si eu asa decupati in fata... nu prea vreau pentru ca sunt superstitioasa , se spune ''ca-ti iese norocul printre degete '';)) :*

dorinutza
19.03.2008, 13:01:51
Sunt foarte frumosi si pantofiorii tai, am vazut ca a aparut ceva in genul alor tai la un magazin,nu pot sa spun care ca fac reclama :D . Daca nu gasesc inchisi o sa-mi iau si eu asa decupati in fata... nu prea vreau pentru ca sunt superstitioasa , se spune ''ca-ti iese norocul printre degete '';)) :*
eiii...Doamne fereste!!!! Dak pornesti la drum cu superstitii sa stii k iti dau bataitza!!! :-s important este sa-ti placa ce-ti cumperi, pt k tu o sa le porti...atat...restul nu conteaza...

anlya_426
21.03.2008, 10:10:02

eu am sandale.......asa ca daca ar fi sa ma iau dupa superstitii norocul meu ar fi cu minus........:D:D:D:D:)):)):)):))

dorinutza
21.03.2008, 12:02:21
eu am sandale.......asa ca daca ar fi sa ma iau dupa superstitii norocul meu ar fi cu minus........:D:D:D:D:)):)):)):))
Dak ar fii sa te iei dupa superstitii, ti-ar iesi norocul prin toate gaurile, prin toate decupaturile pantofului, respectiv sandalei...glumesc, evident!;)) :*

myrabella
31.03.2008, 10:01:20
buna,
as vrea sa stiu si eu de la fetele care si-au luat pantofi daca i-au asortat strict la culoarea rochitei , sau daca merge un pantof alb la o rochie crem? intreb si eu ? nu stiu decat ca rochia mea va fi crem, sau sampanie nu stiu exact cum ii spune, si automat ma preocupa pantofii dupa rochita.

INA81
31.03.2008, 10:43:55
buna,
as vrea sa stiu si eu de la fetele care si-au luat pantofi daca i-au asortat strict la culoarea rochitei , sau daca merge un pantof alb la o rochie crem? intreb si eu ? nu stiu decat ca rochia mea va fi crem, sau sampanie nu stiu exact cum ii spune, si automat ma preocupa pantofii dupa rochita.
in general se asorteaza dupa rochita : rochia alba pantofi albi ; rochita crem pantofi crem ; ideea este ca daca ai o rochie alba si scoti un pantof crem se vede diferenta ; ai sa vezi si tu cand ai sa te probezi cu rochita kaci orice ai avea in picioare se vede ingrozitor ptr ca rochia este fff deschisa si cea mai mica diferenta de nuante se observa

dorinutza
31.03.2008, 14:20:54
in general se asorteaza dupa rochita : rochia alba pantofi albi ; rochita crem pantofi crem ; ideea este ca daca ai o rochie alba si scoti un pantof crem se vede diferenta ; ai sa vezi si tu cand ai sa te probezi cu rochita kaci orice ai avea in picioare se vede ingrozitor ptr ca rochia este fff deschisa si cea mai mica diferenta de nuante se observa
da, si eu sunt de aceeasi parere...pantofiorii sa fie cat mai apropiati ca si nuanta de rochita...acum, gusturile nu se discuta, poate tie o sa-ti placa o astfel de combinatie:-B

Ellutza09
01.04.2008, 00:26:20
buna,
Si eu sunt de parere ca nu merge un pantof alb la o rochie crem,,dar gusturile nu se discuta... eu de exemplu am rochia alba si ma gandeam la niste pantofi argintii...

myrabella
01.04.2008, 10:23:23
buuun. m-am lamurit.
dar eu cum fac? iau rochia dupa mine cand imi caut pantofi ca sa nimeresc culoarea?;))
daca era alba nu aveam complicatii.... 8-|
sa vedem daca la modificat rochia o sa imi dea vreo bucatica de material sa-l iau cum mine.
oofff, mi se par atatea lucruri importante care se pot rezolva usor, si alte maruntisuri care iti dau batai de cap.

Ellutza09
02.04.2008, 12:47:11
Pai daca rochia ta este crem.... iti gasesti cu usurinta pantofi la culoare.Nu trebuie neaparat sa fie exact alelasi crem ca la rochie,sau daca poti sa faci rost de o bucatica de material mai bine...

anlya_426
02.04.2008, 13:57:11
buuun. m-am lamurit.
dar eu cum fac? iau rochia dupa mine cand imi caut pantofi ca sa nimeresc culoarea?;))
daca era alba nu aveam complicatii.... 8-|
sa vedem daca la modificat rochia o sa imi dea vreo bucatica de material sa-l iau cum mine.
oofff, mi se par atatea lucruri importante care se pot rezolva usor, si alte maruntisuri care iti dau batai de cap.

este un pic cam dificil daca ai deja rochia...pt ca trebuie sa ai grija la tocul pantofului...sa nu-ti fie, dupa ceea ori prea lunga ori prea scurta rochita.........:*:*:*

myrabella
03.04.2008, 09:16:39
:D cred ca nu m-am facut inteleasa .
rochia nu o am la propriu, doar m-am hotart la model si trebuie sa ma duc sa fac comanda si sa-i faca eventual si ajustari.;-)
eu ma preocupam ca nu stiu cum o sa fac, deoarece stiu ca o sa am nevoie de pantofi cand voi merge sa imi stabileasca lungimea rochiei.
deci rochia ar trebui sa o am odata cu pantofii, nu?
asta era dilema mea: cum o sa imi aleg culoarea la pantofi daca nu am la dispozitie rochia.?
ei, cred ca ma intelegeti ca ma gandesc la toate chitibusurile. de asta si sunt aici alaturi de voi pe miresici sa ne sfatuim , sa ne incurajam si sa ne lamurim cu tot ce avem nevoie.
pupici

raluca24
03.04.2008, 14:57:03
myrabella nu-ti face griji ca si eu mi-am luat intai rochita si dupa aia pantofii si scurtat rochita dupa inaltimea tocurilor de la pantofi. deci......depinde doar daca tu iti doresti o culoare mai deosebita la rochie .....asa e mai greu sa gasesti pantofii potriviti. mult succes in cautari.

Azumi
03.04.2008, 16:07:28
fetelor dar ca sa nu mai ajustati rochita nu mai bine masurati tocul pantofului la proba si asa veti sti de cat trebuie sa fie pantoful vostru de mireasa ? :D ;)
spor la cautat...mie imi trebuie albi ;;)

CONT-INCHIS-044
03.04.2008, 19:40:43
fetelor dar ca sa nu mai ajustati rochita nu mai bine masurati tocul pantofului la proba si asa veti sti de cat trebuie sa fie pantoful vostru de mireasa ? :D ;)
spor la cautat...mie imi trebuie albi ;;)
asa am facut eu.mi am luat rochitza intai apoi am comandat un pantof cu toc 6 sa fie potrivit cu rochitza.sa nu o lungesc si nici scurtez.spor la pregatiri

CONT-INCHIS-044
03.04.2008, 20:07:11
=))=))=))=))cum sa ti iasa norocul prin degete???daca ai mei sunt deschisi spate inseamna ca o sa mi iasa NOROCU prin calcaie???fata numai asculta vorbele astea vechi...te pup si spor la pregatiri

Ellutza09
03.04.2008, 22:51:21
=))=))=))=))cum sa ti iasa norocul prin degete???daca ai mei sunt deschisi spate inseamna ca o sa mi iasa NOROCU prin calcaie???fata numai asculta vorbele astea vechi...te pup si spor la pregatiri
Pai sper sa nu-mi iasa norocul nici printre degete nici prin calcaie=)) , oricum cred ca o sa-mi iau si eu tot pantofi decupati,pentru ca banuiesc ca o sa fie cald.

CONT-INCHIS-044
04.04.2008, 00:06:58
astia sunt pantofii mei...sper sa reusesc sa pun poza

Azumi
04.04.2008, 03:46:03
de unde , de unde ??=P~ si cat?
sunt f frumosi si super finuti, sa-i stapanesti sanatoasa:)

anlya_426
04.04.2008, 08:36:30

sunt foarte frumosi.........:*:*:*

CONT-INCHIS-044
04.04.2008, 09:51:48
sunt foarte frumosi.........:*:*:*
ms mult...mi au placut fff mult ptr ca sunt cu talpa ortopedica.eu nu folosesc deloc tocuri asa ca sper sa reusesc sa stau pe astia o zi si o noapte:*:*:*

CONT-INCHIS-044
04.04.2008, 09:54:16
de unde , de unde ??=P~ si cat?
sunt f frumosi si super finuti, sa-i stapanesti sanatoasa:)
sunt cumparati de aici...din italia(eu traiesc aici)si am dat 170euro.daca vrei iti pot da situl unde sa vezi si alte modele.pup la tine pup la voi

Ellutza09
04.04.2008, 11:46:45
Sunt draguti si sigur foarte comozi,vreau si eu site-ul te rog...

madalinabalescu27
05.04.2008, 12:04:24
Va salut miresici! Cum stati cu pregatirile? Eu mi-am luat si cea de-a II a pereche de pantofiori, care are tocul un pic mai mic decat prima pereche, a trebuit sa merg la braila, ca la noi, sincer, nu am gasit nimic. I-am luat de la magazinul Winmarkt(sper ca nu am gresit cum am scris) etajul 1, apoi de langa piata mare pe partea stanga sunt 2 magazine, de la primul magazin mi-am luat paharele( mi-au placut f mult, la noi le-am gasit cu 150ron, iar de acolo de la braila le-am luat cu 80ron/perechea) si de la al doilea magazin am luat posetuta, am preferat posetuta si nu saculet ptr mireasa, va pup si astept pareri, saptamana asta care vine merg sa-mi scurtez rochita, abia astept si sa o aduc acasa, ma bucur mult ca am gasit tot ce mi-am dorit, cam greu cu casuta de bani, ca eu imi doresc o casuta de bani in forma de inima dar sper sa gasesc pana la urma, va pup si mult spor la cumparaturi.

Ellutza09
05.04.2008, 21:08:39
Va salut miresici! Cum stati cu pregatirile? Eu mi-am luat si cea de-a II a pereche de pantofiori, care are tocul un pic mai mic decat prima pereche, a trebuit sa merg la braila, ca la noi, sincer, nu am gasit nimic. I-am luat de la magazinul Winmarkt(sper ca nu am gresit cum am scris) etajul 1, apoi de langa piata mare pe partea stanga sunt 2 magazine, de la primul magazin mi-am luat paharele( mi-au placut f mult, la noi le-am gasit cu 150ron, iar de acolo de la braila le-am luat cu 80ron/perechea) si de la al doilea magazin am luat posetuta, am preferat posetuta si nu saculet ptr mireasa, va pup si astept pareri, saptamana asta care vine merg sa-mi scurtez rochita, abia astept si sa o aduc acasa, ma bucur mult ca am gasit tot ce mi-am dorit, cam greu cu casuta de bani, ca eu imi doresc o casuta de bani in forma de inima dar sper sa gasesc pana la urma, va pup si mult spor la cumparaturi.
Sunt foarte frumoase toate, sa ai o nunta de vis si sa porti cu placere pantofii...

CONT-INCHIS-044
05.04.2008, 21:12:32
sa i porti cu placere sunt super pantofii...sa numai zic de pahare ...minunate.pup la tine spor la pregatiri

myrabella
07.04.2008, 07:49:23
superbe paharele !!!:suuuper:
si pantofii sa-i porti cu placere. dar la pret cam cat te-au ajuns pantofii?
eu fac ce fac si tot de cheltuieli ma preocup :-SS:-p
pupici

anlya_426
07.04.2008, 09:13:35

felicitari..........sa porti sanatoasa pantofii...........:*:*:*

waterlily
08.04.2008, 00:41:55
Felicitari,frumos tot ce ai cumparat...sa le pori cu placere:A:A:A:bye_01:

waterlily
08.04.2008, 00:56:44
Sunt fffffff frumosi si sigur sunt comozi,cu pantofii astia vei dansa toata noaptea fara probleme.Sa-i porti sanatoasa...felicitari.
Cris vreau detalii de unde(oras,magazin,situl,etc.),vreau si eu pantofi cu talpa ortopedica,am aceeasi problema cu tocurile, nu ne prea intelegem,de fapt nu ne intelegem deloc...

CONT-INCHIS-044
08.04.2008, 10:17:16
Sunt fffffff frumosi si sigur sunt comozi,cu pantofii astia vei dansa toata noaptea fara probleme.Sa-i porti sanatoasa...felicitari.
Cris vreau detalii de unde(oras,magazin,situl,etc.),vreau si eu pantofi cu talpa ortopedica,am aceeasi problema cu tocurile, nu ne prea intelegem,de fapt nu ne intelegem deloc...
am cumparat pantofii de aici din italia.daca ai posibilitate sa tii i a cineva eu iti dau adresa si tot.m au costat 170 euro.iti trimit situl sa vezi si alte modele de pantofi ptr miresici.

nico_deea2000
16.04.2008, 11:58:24
am cumparat pantofii de aici din italia.daca ai posibilitate sa tii i a cineva eu iti dau adresa si tot.m au costat 170 euro.iti trimit situl sa vezi si alte modele de pantofi ptr miresici.

Am vazut pantofii tai,sunt..............ce mai exact ce visam eu,deci nu stiu daca ma intelegi dar eu exact formatul asta li aveam in minte,fara funda sau alte aplicatii si mai ales cu talpa,nu cu toc.Felicitari pentru alegere.Si daca esti draguta imi dai si mie situl,ei eu stiu ca esti;)) .

geany
16.04.2008, 20:19:46
buna
imi plac la nebunie pantofii tai. ai spus ca i-ai luat din braila de la Winmark? imi poti spune ce pret au? sa-i porti fericita si sate simti bine in ei. as vrea sa gasesc si eu o pereche asa frumosi ca ai tai/ si inca ceva/ cand ai luat pantofiii? poate ajung si eu maine in braila si as vrea si eu pantofiori ca ai tai.

madalinabalescu27
20.04.2008, 20:26:45
buna
imi plac la nebunie pantofii tai. ai spus ca i-ai luat din braila de la Winmark? imi poti spune ce pret au? sa-i porti fericita si sate simti bine in ei. as vrea sa gasesc si eu o pereche asa frumosi ca ai tai/ si inca ceva/ cand ai luat pantofiii? poate ajung si eu maine in braila si as vrea si eu pantofiori ca ai tai.
Pe pantofi am dat 2mil si am mers acum 3 saptamani in braila. Dar azi mi-am mai luat o pereche si sper ca ultima:D. Sunt pantofii fara toc, ultima pereche.Va pup si spor la pregatiri.astept pareri.

CONT-INCHIS-044
21.04.2008, 11:35:15
Pe pantofi am dat 2mil si am mers acum 3 saptamani in braila. Dar azi mi-am mai luat o pereche si sper ca ultima:D. Sunt pantofii fara toc, ultima pereche.Va pup si spor la pregatiri.astept pareri.
imi plac tare si a treia pereche sunt fff draguti si cred ca sunt comozi.cat ai dat pe ei?si de unde?poate mi cumpar si eu o a doua pereche.:-p:-p

Ellutza09
21.04.2008, 13:52:47
Sunt draguti...pana la nunta o sa faci colectie de pantofi albi :))

geany
22.04.2008, 19:39:22
buna
am fost s eu in braila la proba pentru rochia de mireasa si am fost si in magazimul winmarkt. mi-am luat o pereche de pantofi draguti insa am o problema: ma cam strang. ii tot dau cu crema si ii port prin casa dar tot nu se lasa. crad ca mai am mult de indurat pana se vor lasa...daca se vor lasa . asa ca fetelor fiti f atente cand va cumparati pantofi ca sa nu patiti ca mine..va poop

anlya_426
23.04.2008, 12:44:52
buna
am fost s eu in braila la proba pentru rochia de mireasa si am fost si in magazimul winmarkt. mi-am luat o pereche de pantofi draguti insa am o problema: ma cam strang. ii tot dau cu crema si ii port prin casa dar tot nu se lasa. crad ca mai am mult de indurat pana se vor lasa...daca se vor lasa . asa ca fetelor fiti f atente cand va cumparati pantofi ca sa nu patiti ca mine..va poop

incearca sa-i dai cu spirt pe interior...poate asa de mai lasa........

Ellutza09
23.04.2008, 20:49:53
buna
Pai..nu ne pui si noua poze cu pantofii tai cei noi?

CONT-INCHIS-044
23.04.2008, 22:31:22
Pai..nu ne pui si noua poze cu pantofii tai cei noi?
da asa e!!!unde s poze cu pantofiorii tai???nu credem pana nu vedem;));))

Ellutza09
30.04.2008, 21:42:01
In sfarsit mi-am cumparat si eu pantofiorii.Ce parere aveti? >:D<

impromex
30.04.2008, 21:53:47
Foarte frumosi de unde i-ai luat ca vad ca nu au toc foarte inalt iar eu numai cu toc inalt am gasit?
Sa ii porti sanatoasa si sa dantuiesti mult si comod in ei.\:D/

Ellutza09
30.04.2008, 21:56:17
Foarte frumosi de unde i-ai luat ca vad ca nu au toc foarte inalt iar eu numai cu toc inalt am gasit?
Sa ii porti sanatoasa si sa dantuiesti mult si comod in ei.\:D/
Multumesc mult de tot, i-am luat din Micro 19 de langa magazinul Adam si Ev.. si am dat 230 lei >:D<

picolla
01.05.2008, 08:18:18
Multumesc mult de tot, i-am luat din Micro 19 de langa magazinul Adam si Ev.. si am dat 230 lei >:D<

wow, n-ai dat mult deloc, sper sa gasesc si eu cand vin, pentru ca vreau sa-mi iau a2-a pereche cu un toculet un pic mai mic.\:D/

Ellutza09
01.05.2008, 12:27:41
wow, n-ai dat mult deloc, sper sa gasesc si eu cand vin, pentru ca vreau sa-mi iau a2-a pereche cu un toculet un pic mai mic.\:D/
Da,nu am dat mult , si mi-au placut ca nu au tocul foarte mare...ca nu prea sunt obisnuita sa merg pe tocuri :D

CONT-INCHIS-044
01.05.2008, 17:17:16
Da,nu am dat mult , si mi-au placut ca nu au tocul foarte mare...ca nu prea sunt obisnuita sa merg pe tocuri :D
fff frumosi pantofii!sa i joci cu fericire!si fara dureri de picioare;));))pup la tine

Ellutza09
01.05.2008, 17:49:35
fff frumosi pantofii!sa i joci cu fericire!si fara dureri de picioare;));))pup la tine
Multumesc mult :*

Azumi
02.05.2008, 13:34:58
mi-am cumparat si eu pantofii, albi, comozi si mult cautati :)

impromex
02.05.2008, 14:48:23

De unde de unde ca si eu tot asa caut si nu am vazut nicaieri.
Zi-mi si mie de unde i-ai luat te rog ^:)^ ^:)^ ^:)^
Sunt superbi sa ii porti cu placere .

Azumi
02.05.2008, 15:02:38
De unde de unde ca si eu tot asa caut si nu am vazut nicaieri.
Zi-mi si mie de unde i-ai luat te rog ^:)^ ^:)^ ^:)^
Sunt superbi sa ii porti cu placere .
multumesc :*

Din Depozit, cel din mijloc, cum intri pe stanga la standul al doilea daca nu ma insel, si eu am cautat f mult pana i-am gasit, m-am uitat peste tot si apoi m-am intors la ei si i-am cumparat, modelul asta nu il mai vazusem si in plus are si cu toc normal si cu talpa ortopedica, eu am ales ultima varianta sa fiu mai sigura pe mine >:D<
spor la cumparaturi :)

impromex
02.05.2008, 15:13:13
Multumesc mult mult >:D< >:D<
Daca nu ar ploua in halul asta m-as fi dus acum .
Si eu tot cu talpa ortopedica vreau dar a fie si eleganti ca de avem nevoie de pantofi de nunta si astia se potrivesc perfect tiparului
Inca o data meri ^:)^ ^:)^ ^:)^

Ellutza09
02.05.2008, 22:38:30
Sa-i porti cu placere la nunta :*

CONT-INCHIS-044
04.05.2008, 13:54:18
multumesc :*

Din Depozit, cel din mijloc, cum intri pe stanga la standul al doilea daca nu ma insel, si eu am cautat f mult pana i-am gasit, m-am uitat peste tot si apoi m-am intors la ei si i-am cumparat, modelul asta nu il mai vazusem si in plus are si cu toc normal si cu talpa ortopedica, eu am ales ultima varianta sa fiu mai sigura pe mine >:D<
spor la cumparaturi :)
fff frumosi si pantofii tai.sunt cam la fel ca ai mei.se vede ca avem aceleasi gusturi si apreciem comoditatea.pup la tine

impromex
04.05.2008, 15:23:35
Am mai gasit si eu exact ultima pereche si pe numarul meu
Raman datoate ^:)^ >:D< :*

anlya_426
05.05.2008, 09:00:54

felicitari..sunt foarte frumosi...sa-i porti cu placere..........

waterlily
06.05.2008, 22:39:44
=D>=D>=D> frumoooosi... sa-i porti cu placere... felicitari...<:-P

Azumi
07.05.2008, 13:47:28
=D>=D>=D> frumoooosi... sa-i porti cu placere... felicitari...<:-P
multumesc fetelor, ma bucur ca va plac.
impromex ma bucur ca ti-ai gasit, sa-i porti sanatoasa :*
numai bine fetelor>:D<

myrabella
07.05.2008, 15:20:17
uraaaaaaaa!!!
mi-am gasit pantofi. :D

imi pare rau , dar nu am cum sa atasez poze. sunt asa cum mi-am dorit si asta e mai important.
un sfat pentru cine isi cauta pantofi : daca aveti posibilitatea , mergeti la magazinul Winmarkt din Braila, ca au f multe magazine de pantofi.
eu mersesem pe la toate , sunt tot felul de modele pentru toate gusturile si mi-am gasit chiar in ultimul magazin pe care mai vroiam sa il vizitez, ca urcasem deja la etajul trei.
deci, merita sa incercati.
va urez succes la cautari si la pregatiri
pupici

nico_deea2000
10.05.2008, 21:23:57
eu nu am luat mai nimic,a ba da invitatiile dar si pe ele trebuie sa le duc la tipaeit.dupa pantofi nici nu m-am uitat,dupa rochie,oricum mi-o fac la comanda,stiu doar unde am sa o fac,pentru mire nici macar nu ne-am gandit cam ce si cum vrea sa fie.AOOOOOLEU dar eu sunt cam in urma:-s

myrabella
22.05.2008, 09:49:30
eu nu am luat mai nimic,a ba da invitatiile dar si pe ele trebuie sa le duc la tipaeit.dupa pantofi nici nu m-am uitat,dupa rochie,oricum mi-o fac la comanda,stiu doar unde am sa o fac,pentru mire nici macar nu ne-am gandit cam ce si cum vrea sa fie.AOOOOOLEU dar eu sunt cam in urma:-s

nu te preocupa!
tu mai ai pana la nunta. noi suntem pe aici cateva fete care am intrat chiar pe ultima suta de metri. nici nu prea ai ce sa rezolvi cu atatea luni inainte, poate doar ce este mai costisitor si mai importatnt, adik rochita si costumul de mire.
te sfatuiesc sa-ti faci o lista cu ce pregatiri se fac la nunta, si sa iti organizezi timpul dupa posibilitati si ai sa vezoi ca treptat se vor rezolva mai multe. pentru un mic ajutor cu acea lista, ca sa nu fac reclama, dai si tu o cautare pe google cu bugetul nuntii si vezi ce gasesti. trebuie sa fie mai multe site-uri care sa iti dea o idee de inceput.
pupici, si spor la pregatiri la toata lumea

tmihaela
22.05.2008, 09:53:33
Foarte frumosi pantofiorii tai. Sa-i porti fericita si iubita!>:D<

alina_hahuie
11.06.2008, 14:11:44
Pentru ca mi-am luat rochia aurie am facut niste eforturi supranaturale sa-mi gasesc ceva asortat de incaltat. Am reusit insa sa-mi gasesc in Braila la Promenada mall, niste sandale care se potrivesc perfect cu rochia ( satinul ala care imbraca bareta de piele este exact nuanta rochiei) Am dat cam mult pe ele dar ,dat fiind faptul k sunt foarte comode si arata si mai deosebit am zis k merita. Sper sa va placa desi pozele nu-s de cea mai buna calitate si le fac sa para cam aiurea, ele sunt finute in realitate !

nico_deea2000
12.06.2008, 22:45:52
nu te preocupa!
tu mai ai pana la nunta. noi suntem pe aici cateva fete care am intrat chiar pe ultima suta de metri. nici nu prea ai ce sa rezolvi cu atatea luni inainte, poate doar ce este mai costisitor si mai importatnt, adik rochita si costumul de mire.
te sfatuiesc sa-ti faci o lista cu ce pregatiri se fac la nunta, si sa iti organizezi timpul dupa posibilitati si ai sa vezoi ca treptat se vor rezolva mai multe. pentru un mic ajutor cu acea lista, ca sa nu fac reclama, dai si tu o cautare pe google cu bugetul nuntii si vezi ce gasesti. trebuie sa fie mai multe site-uri care sa iti dea o idee de inceput.
pupici, si spor la pregatiri la toata lumea

mersi mult pentru sfaturi,dar deja sunt in panica,si parca am impresia ca nu mai am timp de nimic si ca timpul trece prea repede,partea proasta e ca sunt si in sesiune,dar dupa aia ma pun pe treaba.Spor la pregatiri fetelor si mult noroc in toate.Pupici