PDA

Versiunea completa : Miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Fluturas
25.08.2007, 07:32:24
Angela,superb.. !:x :x :x

p.s. si eu am avut balustrada cu tulle si fluturasi, ma bucur ca am vazut si la tine !!!!:x

Kalini
25.08.2007, 10:05:36
FE-LI-CI-TARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
esti atat de frumoasa.... fericirea si implinirea ti se citesc pe fata.... ma bucur muuuult pt voi!, pentru visul vostru devenit realitate!!
:* :* :* :* :*

>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Kalini
25.08.2007, 10:06:06
:)o:-) de vis... ce sa zic...nu am cuvinte...
numai fericire si sa fii mereu asa de frumoasa ca in ziua nuntii tale

Asa sa ne ajute Dumnezeu!!!!!!Multumim :*:*:*

Kalini
25.08.2007, 10:06:58
Angela ai avut o nunta minunata...parca decupata din reviste!Zau...parca nici nu am cuvinte...Tu ai fost superba...sala a fost superba...macarea a fost superba...modul in care ai organizat totul a fost superb...Este o nunta cum cred ca fiecare mireasa si-ar dori! Felicitarile mele^:)^

Pentru noi, a fost tot ceea ce ne-am dorit<:-P

Pupici :*:*:*:*:*

Kalini
25.08.2007, 10:08:11
A ti fost superbi, m am uitat si la poze, si la tot ce a i pus pe forum, senzational.....si"Cartea Junglei" cred ca este cea mai originala melodie ptr dansul mirilor, i am aratat si viitorului sot jurnalul de nunta (in rest nu are nici o treaba cu forum-ul, dar asta nu am putut sa nu i-o arat), senzational totul......Felicitari si inca o data va doresc sa aveti parte de tot ce va doriti si CASA DE PIATRA !!!!

M au uitat dupa buchete, in proportie de 90 % cred ca sunt postate de tine si nu este vorba numai de buchete, toate cred ca iti suntem datoare macar cu o vorba buna si sincera, CASA DE PIATRA !!!

Va doresc din tot sufletul o nunta asa cum va doriti si voi!!!!!:*:*:*

Kalini
25.08.2007, 10:08:43
ma inclin felicitari :*

saru'mana :*:*:*:*

Kalini
25.08.2007, 10:09:36
acum ca m-am prins si eu cum sa atasez poze,vad ca deja ati vazut ceva profi.E de apreciat promptitudinea fotografului:*

suntem mandri de ei, s-au straduit sa se ridice la nivelul asteptarilor noastre <:-P

Kalini
25.08.2007, 10:10:08
Angela,superb.. !:x :x :x

p.s. si eu am avut balustrada cu tulle si fluturasi, ma bucur ca am vazut si la tine !!!!:x

nici nu se putea altfel.........:)>-:)>-:)>-

andreea_m
25.08.2007, 10:34:54
Nu stiu ce sa va povestesc despre nunta noastra......Nu sunt o foarte buna naratoare :D

Cu o zi inainte, mi-am promis ca la ora 21 voi fi in pat, la somn, dar n-a fost sa fie....seara mi-am petrecut-o la salon, am fost la manichiura, coafor, masaj, cosmetica ( pt gene).....

Am ajuns seara tarziu acasa, unde domnisoarele mele munceau cu zor, ramasesem in urma cu impachetatul marturiilor.....si cu taiatul fluturilor pt place carduri.......

Pe la 12 noaptea am reusit sa impachetez tot si sa merg spre casa surorii mele, de unde am plecat a doua zi mireasa.....Odata ajunsa acolo, am inceput sa montez tulle si fluturi pe balustrade.....:D:D:D

L-)Stati sa va arat fluturii de pe balustrade :D:D:D

Vai ce frumoasa e poza, felicitari pentru idee.
Ce poveste frumoasa ai spus. eu asa ma emotionez ca tot timpul plang, nu stiu ce o sa fac la mine.
FELICITARI INCA ODATA SI TOATA FERICIREA DIN LUME.

P.S.Sunt foarte curioasa cum a fost primul dans pe cartea junglei, originala idee.

Kalini
25.08.2007, 12:21:56
Vai ce frumoasa e poza, felicitari pentru idee.
Ce poveste frumoasa ai spus. eu asa ma emotionez ca tot timpul plang, nu stiu ce o sa fac la mine.
FELICITARI INCA ODATA SI TOATA FERICIREA DIN LUME.

P.S.Sunt foarte curioasa cum a fost primul dans pe cartea junglei, originala idee.

Multumim mult :*:*:*

Initial, toata lumea se astepta la vals, doar am facut cativa pasi de vals....apoi s-au uitat nedumeriti, ce o mai fi si aia.....(cand a inceput Cartea Junglei)...apoi cred ca au inteles....unii s-au distrat pe cinste.....noi si mai si....;));));))

prapadeala
25.08.2007, 14:24:17
Angela superbe pozele :).
Va multumesc si eu pentru urari. Trebuia sa fiu eu inaintea ei dar am intarziat ;). Deci am fost chiar dupa angela la biserica cu buchetul colorat :*. O sa pun poze peste cateva zile.. a fost superba acea zi de 18 august!!!

cinezee
25.08.2007, 15:22:37
Va multumesc si eu pentru urari. Trebuia sa fiu eu inaintea ei dar am intarziat ;). Deci am fost chiar dupa angela la biserica cu buchetul colorat :*. O sa pun poze peste cateva zile.. a fost superba acea zi de 18 august!!!

astept cu placere sa iti vad pozele ...te puup sanatate numai de bine sa fiti uniti sanatosi si CASA DE PIATRA !

tucafamily
25.08.2007, 18:30:59
Sa faci si filmulet cu dansul sa-l vedem si noiiii!!!

caty
25.08.2007, 22:14:29
Angela si Ionut: FELICITARI, FELICITARI!!!!!
Totul a fost deosebit si cu bun gust! Se vede ca ati muncit ceva pt nunta asta!#:-S
Inca o data CASA DE PIATRA SI NUMAI FERICIRE!!!!
>:D<

caty
25.08.2007, 22:18:11
L-) Am uitat.
Vreau sa te intreb de unde ai luat umbreluta? E deosebita!
Merci
Aaaa si inca ceva cum de ati facut poze la teatru? Pana acum nu am mai auzit. Se poate?

Angel
26.08.2007, 12:53:24
Wow, Angela, totul a fost superb!!!! Ma bucur ca v-a iasit totul asa cum va doreati si se vede ce fericiti ati fost.
Casa de piatra!!!!<:-P

Kalini
26.08.2007, 13:51:38

Imi pare rau ca nu ne-am intalnit.....:-s

Casa de piatra!!!!!>:D<>:D<>:D<

Asteptam pozele;-)

Kalini
26.08.2007, 13:52:17
Sa faci si filmulet cu dansul sa-l vedem si noiiii!!!

;-);-);-);-);-);-);-);-)

Kalini
26.08.2007, 13:53:02
Angela si Ionut: FELICITARI, FELICITARI!!!!!
Totul a fost deosebit si cu bun gust! Se vede ca ati muncit ceva pt nunta asta!#:-S
Inca o data CASA DE PIATRA SI NUMAI FERICIRE!!!!
>:D<

Multumim mult :*:*:*:*:*

Kalini
26.08.2007, 13:54:38
L-) Am uitat.
Vreau sa te intreb de unde ai luat umbreluta? E deosebita!
Merci
Aaaa si inca ceva cum de ati facut poze la teatru? Pana acum nu am mai auzit. Se poate?

Umbreluta am primit-o cadou de la o miresica de pe forum.

Pentru poze la Teatru am mers cu 2 zile inainte acolo si am scris o cerere, am achitat taxa, 100 RON, si am putut intra in ziua nuntii pt poze <:-P

Kalini
26.08.2007, 13:55:40
Wow, Angela, totul a fost superb!!!! Ma bucur ca v-a iasit totul asa cum va doreati si se vede ce fericiti ati fost.
Casa de piatra!!!!<:-P

Multumim mult >:D<>:D<>:D<

cinezee
26.08.2007, 16:24:21
Multumim mult >:D<>:D<

sunt superbeee alea de la teatru..ce bine de voi...si cand te gandesti ca ..ca in buc sunt atatea teatre vechi frumoase ..si nu avem acces la ele ..pacat ..ca nu urmeaza si ai nostri exemplul din orase cum sunt ale voastre >:D< >:D<

MaryT
26.08.2007, 19:30:37
minunat si extraordinar =D> =D> =D> =D> si cuvinte nu mai am...
ma inclin si eu ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

iulia
26.08.2007, 19:50:15
Angie... acum am vazut si eu pozele...

Am ramas cu gura cascata.... WOW....

altceva nu mai stiu ce sa zic.... WOW

caty
26.08.2007, 22:52:58

Pentru poze la Teatru am mers cu 2 zile inainte acolo si am scris o cerere, am achitat taxa, 100 RON, si am putut intra in ziua nuntii pt poze <:-P

Super! Merci!

alexmireasa
27.08.2007, 08:43:02
...........alaturi de cavaleri si domnisoare ..........
SUPERBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MINUNA TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P =D> =D>

andreea_m
27.08.2007, 10:18:41

Ati facut poze la teatrul national? Teatrul nu a intrat in renovare, eu asa am auzit la tv.

Kalini
27.08.2007, 10:20:56
minunat si extraordinar =D> =D> =D> =D> si cuvinte nu mai am...
ma inclin si eu ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

saru'mana :*:*:*

Casa de piatra!!!!!!<:-P<:-P<:-P

Kalini
27.08.2007, 10:21:37
Angie... acum am vazut si eu pozele...

Am ramas cu gura cascata.... WOW....

altceva nu mai stiu ce sa zic.... WOW

Kalini
27.08.2007, 10:22:42
Super! Merci!

cu multa placere :*:*:*

Cand am fost noi la sedinta foto, au mai venit vreo 5 mirese........o:-)

Kalini
27.08.2007, 10:23:15
SUPERBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MINUNA TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P =D> =D>

sunt tare mandra de ei :)>-:)>-:)>-

Taja
27.08.2007, 10:23:52
Angela, ma tot minunez....a fost super la nunta, voi doi, fericire multa, decoratiuni super, primul dans super original, distractie maxima....inca o data CASA DE PIATRA!!! unde ati fost la valea ierii? la pensiunea aia de vis?

Kalini
27.08.2007, 10:24:10
Ati facut poze la teatrul national? Teatrul nu a intrat in renovare, eu asa am auzit la tv.

Nu este nici o problema, sunt locatii in care se mai pot face poze <:-P<:-P<:-P

Kalini
27.08.2007, 10:29:14
Angela, ma tot minunez....a fost super la nunta, voi doi, fericire multa, decoratiuni super, primul dans super original, distractie maxima....inca o data CASA DE PIATRA!!! unde ati fost la valea ierii? la pensiunea aia de vis?

Multumim mult :*:*:*:*

Daaaaa, la pensiunea respectiva......a fost tare frumos <:-P<:-P<:-P

Taja
27.08.2007, 10:37:59
Multumim mult :*:*:*:*

Daaaaa, la pensiunea respectiva......a fost tare frumos <:-P<:-P<:-P

si ce preturi au pe acolo? imi poti spune pe pm?:D

Andreea_arad
27.08.2007, 10:38:11
WAW Angi ai fost o scumpa si ai avut o nunta ca in povesti. Si eu mai am atat de putin pana la nunta si am un singur etalon: nunta ta :) Cred ca toate miresicile isi doresc sa aiba o nunta ca a ta! Felicitari din tot sufletul!

Kalini
27.08.2007, 10:45:32
Cateva poze din "luna de miere";-)

Kalini
27.08.2007, 10:46:09
WAW Angi ai fost o scumpa si ai avut o nunta ca in povesti. Si eu mai am atat de putin pana la nunta si am un singur etalon: nunta ta :) Cred ca toate miresicile isi doresc sa aiba o nunta ca a ta! Felicitari din tot sufletul!

saru'mana:*:*:*

Mult spor la pregatiri <:-P<:-P<:-P

Andreea_arad
27.08.2007, 10:46:36
Super dragutz. Unde este locatia?

oana_bomboana
27.08.2007, 10:52:51
Angi ai fost SUPERBA!!!!! Nu ma satur sa ma uit la poze!!!!

:x :x :x :x :x :x :x :x

Kalini
27.08.2007, 10:54:29
alte poze..........o:-)

Kalini
27.08.2007, 10:55:04
Super dragutz. Unde este locatia?

Pe Valea Ierii, la vreo 12 km de Baisoara >:D<

caty
27.08.2007, 10:55:27
Cateva poze din "luna de miere";-)

Si eu am fost la pensiunea L... E super acolo! O liniste si o priveliste...!
Cred ca v-ati relaxat f bine!

Kalini
27.08.2007, 10:55:38
Angi ai fost SUPERBA!!!!! Nu ma satur sa ma uit la poze!!!!

:x :x :x :x :x :x :x :x

saru'mana, multumesc mult :*:*:*:*:*

Kalini
27.08.2007, 10:56:15
Si eu am fost la pensiunea L... E super acolo! O liniste si o priveliste...!
Cred ca v-ati relaxat f bine!

am dormit si am mancat........muuult, prea mult.....;));));))

Kalini
27.08.2007, 10:57:39

sincera sa fiu, nu stiu....sotul meu s-a ocupat de rezervari.....>:D<iti las privat site-ul, cred ca gasesti preturi acolo........:)

caty
27.08.2007, 10:57:56
am dormit si am mancat........muuult, prea mult.....;));));))

Oboseala acumulata a fost de vina!:D

Kalini
27.08.2007, 11:01:22
Oboseala acumulata a fost de vina!:D

aerul de munte ma ramoleste :D:D:D

Taja
27.08.2007, 11:06:57

mersi de pm:* stiam site-ul, da am uitat ca scrie si de preturi. si mancarea cum a fost? buna?

Kalini
27.08.2007, 11:09:11
ultima serie......

ps: n-am pus poze cu mine pt ca era pacat sa stricam peisajul........=))

Kalini
27.08.2007, 11:11:24
mersi de pm:* stiam site-ul, da am uitat ca scrie si de preturi. si mancarea cum a fost? buna?

deliciu.......au si o paine pe care o fac la ei in cuptor, cu seminte si morcov razalit.....eu, care nu mananc paine, cred ca am mancat mai mult de 1 in 2 zile.....:)

Nu au un meniu foarte bogat, dar mancarea e foarte buna >:D<

PS. Nepotelul meu a fost foarte incantat pt ca la fiecare farfurie era si o felie de portocala, ornament :D

andreea_m
27.08.2007, 11:13:04
Nu imi poti da, te rog, si mie site-ul cu preturile. Peisajul e super!!!!
Merci mult

Kalini
27.08.2007, 11:15:31
Nu imi poti da, te rog, si mie site-ul cu preturile. Peisajul e super!!!!
Merci mult

ti-am trimis privat :*:*

cinezee
27.08.2007, 12:13:27

Angiii ...superbeeeee pozele si locatia aleasa..chiar asa ..doresc si eu in pm..adresa sitului.....puuup

2ank
27.08.2007, 14:14:57
Angela, ma uit de 2 zile la pozele tale si nu imi revin. Sunt foarte dragutze. trebuie sa-tzi spun k am avut foarte multe invatat de la tine. Te admir sincer.

andreea_m
27.08.2007, 14:41:47

merci de PM, superba zona...:*:*:*

tucafamily
28.08.2007, 08:46:49
Ati vazut ca se organizeaza si nunti acolo? Ce dragut ar fi sa faci nunta in milocul naturii ...

roxana
28.08.2007, 09:10:38
Angela, cu o foarte mare intarziere, vreau sa-ti urez si eu multa fericire si casa de piatra.
Mi-am dat seama dupa nunta ta, ca eu am venit la tine si te-am felicitat de vreo 2 ori, dar niciodata nu m-am prezentat 8-}8-}, si cred ca am fost singura zapacita... Asa ca daca esti curioasa cine era tipa aia necunoscuta de la tine de la cununie... eu sunt <:-P
acuma revenind la subiect, despre mireasa, mire, cununie, porumbei, buchet, domnisoare, domnisori, masini, poze, sala, mancare, petrecere, jurnal, marturii, si toate celelalte care imi scapa: FELICITARI !!!! a fost totul deosebit, si imi pare rau ca fetele au cam epuizat toate superlativele, si eu nu mai stiu ce sa zic... decat WOOOOOOOOOW avea toata lumea "pretentii" de la nunta ta, dar ai reusit sa intreci orice asteptari ^:)^^:)^

Kalini
28.08.2007, 10:29:52
Ati vazut ca se organizeaza si nunti acolo? Ce dragut ar fi sa faci nunta in milocul naturii ...

Intr-adevar, am vazut salonul pt nunti, e elegant :)

Kalini
28.08.2007, 10:31:00
Angela, cu o foarte mare intarziere, vreau sa-ti urez si eu multa fericire si casa de piatra.
Mi-am dat seama dupa nunta ta, ca eu am venit la tine si te-am felicitat de vreo 2 ori, dar niciodata nu m-am prezentat 8-}8-}, si cred ca am fost singura zapacita... Asa ca daca esti curioasa cine era tipa aia necunoscuta de la tine de la cununie... eu sunt <:-P
acuma revenind la subiect, despre mireasa, mire, cununie, porumbei, buchet, domnisoare, domnisori, masini, poze, sala, mancare, petrecere, jurnal, marturii, si toate celelalte care imi scapa: FELICITARI !!!! a fost totul deosebit, si imi pare rau ca fetele au cam epuizat toate superlativele, si eu nu mai stiu ce sa zic... decat WOOOOOOOOOW avea toata lumea "pretentii" de la nunta ta, dar ai reusit sa intreci orice asteptari ^:)^^:)^

M-am gandit eu la tine, dar in atat de multa agitatie, nici mie nu mi-a trecut prin cap sa te intreb:D

Multumesc din suflet, esti o scumpa >:D<>:D<>:D<

bianca17
28.08.2007, 16:03:10
Casa de piatra!

Foarte interesanta ideea cu jurnalul de nunta...si foooorte lung, adica eu n-as fi fost in stare sa strang mai mult de... doua pagini :-"

Credeam ca marea ta pasiune sunt florile... oricum buchetele au fost la inaltime, atat al tau cat si al domnisoarelor. Felicitari!

=D>

Kalini
28.08.2007, 21:54:38
Casa de piatra!

Foarte interesanta ideea cu jurnalul de nunta...si foooorte lung, adica eu n-as fi fost in stare sa strang mai mult de... doua pagini :-"

Credeam ca marea ta pasiune sunt florile... oricum buchetele au fost la inaltime, atat al tau cat si al domnisoarelor. Felicitari!

=D>

Initial ne-am pregatit pt un Jurnal de 4 pagini, dar a iesit un picut mai mare:D

Multumesc mult pt aprecieri:*:*:*

cinderella
29.08.2007, 20:20:14
Draga Angelic,
CASA DE PIATRA!!! Sa fiti fericiti, sa va iubiti si sa va fie viata presarata cu petale de trandafiri, zambete si bucurii, copii frumosi, belsug si fericire!!!!
Din pozele tale frumoase mi-am dat seama ca a iesit nunta ta asa cum ti-ai dorit tu! FELICITARI!!! :*:*
Esti o frumoasa!!!

cj83cia
30.08.2007, 01:20:08
http://picasaweb.google.com/cj83cia/NOI2

Sper ca am reusit

cinezee
30.08.2007, 01:27:41

Sper ca am reusit

felicitariiiiii ai reusit ....sper ca iti place si ca ti-am fost de ajutor >:D< >:D<

apropo..rochita e foarte deosebita ca de atlfel si buketul imi plaaac ..te puup :*:* casa de piatra si multe bucuri alaturi de sotul tau ....si nu in ultimul rand SANATATE la am2 !

cj83cia
30.08.2007, 01:34:21
Multumesc mult pt tot: indrumari, urari, etc.
Si va doresc si voua sa fiti fericiti si sa va iubiti mult

Am incercat sa pun cate ceva din momentele mai deosebite. Oricum, acum ca stiu, mai pot modifica oricand.

Te pup si eu si ai grija de tine

cinezee
30.08.2007, 01:37:04
Multumesc mult pt tot: indrumari, urari, etc.
Si va doresc si voua sa fiti fericiti si sa va iubiti mult

Am incercat sa pun cate ceva din momentele mai deosebite. Oricum, acum ca stiu, mai pot modifica oricand.

Te pup si eu si ai grija de tine

si voua asemenea ....intradevar sunt deosebite...eu am adaugat si cateva comentarii acolo ...pe curand si noapte buna :*

OanaMaria
30.08.2007, 11:07:57
In primul rand CASA DE PIATRA si =D> - putin cam tarziu. Vreau sa va felicit. Ati avut o nunta absolut SUPERBA asa cum cred ca toate miresicile viseaza. Uitandu-ma la voi imi dau seama de cat de mult conteaza mici detalii pe care de multe ori eu le-am ingnorat.

Felicitari inca o data! Am ramas fara cuvinte

floriceb
30.08.2007, 15:54:01
salutare!ne-am hotarat,in 2008 facem nunta.Am fost la agape, ati facut careva nunta acolo?cum e?costuri?inghesuiala?

prapadeala
30.08.2007, 21:13:43
Poza cu iubita d-soara de onoare, stafida, sexi :D

stafida
30.08.2007, 22:44:09
Nu stiu daca ati vazut deja pozele postate pe forumul general. Felicitari prapadeala, a fost o nunta minunata!!!
http://www.flickr.com/gp/[email protected]/7TMSL4 (http://www.flickr.com/gp/[email protected]/7TMSL4)

cinezee
30.08.2007, 23:30:39
eu ..una imi pare rau ..ca nu am pupat-o..dar nu o cunoasteam bine .....totusi ca sa fiu sigura ca am vazut bine....i-am facut 2 poze ...dupa ce am vb cu ea ..si am aflat ca ea era aceea sigur ,...acum imi pare rau ca nu am spus 2 vb personal....8-} 8-}

si e bine ca adunati aici toate pozele asa apucam sa le vedem si noi ;;)

p.s : cea de a 3-a poza ...este foarte deosebita mai ales ca e prelucrata aprope alb negru ...

andreea_m
31.08.2007, 10:41:05
Super poze aveti Prapadeala!!!! Foarte originale.
Felicitari, casa de piatra!!!!!

puiuta2008
31.08.2007, 14:48:00
felicitari Prapadeala!super poze!CIne vi le-a facut? CASA DE PIATRA!

prapadeala
31.08.2007, 15:00:26
Super poze aveti Prapadeala!!!! Foarte originale.
Felicitari, casa de piatra!!!!!

Multumesc mult adreea de urari! :*

prapadeala
31.08.2007, 15:01:11
felicitari Prapadeala!super poze!CIne vi le-a facut? CASA DE PIATRA!

Multumim >:D< >:D< >:D<
Fotograful (fotografa de fapt) a fost colaboratoarea cu firma de organizari evenimente

prapadeala
31.08.2007, 15:02:02
eu ..una imi pare rau ..ca nu am pupat-o..dar nu o cunoasteam bine .....totusi ca sa fiu sigura ca am vazut bine....i-am facut 2 poze ...dupa ce am vb cu ea ..si am aflat ca ea era aceea sigur ,...acum imi pare rau ca nu am spus 2 vb personal....8-} 8-}

si e bine ca adunati aici toate pozele asa apucam sa le vedem si noi ;;)

p.s : cea de a 3-a poza ...este foarte deosebita mai ales ca e prelucrata aprope alb negru ...

:*:*:* :) imi place a 3-a mult de tot

cinezee
31.08.2007, 15:03:47
:*:* :) imi place a 3-a mult de tot

pasiunea Mea ptr fotografie ...si mai ales in alb negru nimic nu imi scapaaaa....arata bestial ...si normal ca stiu sa apreciez munca cuiva :* :* :* :* :-p

CataAna
31.08.2007, 15:33:40
SUPERB!!! Toate fotografiile sunt extraordinare, dar asta pentru ca nunta a fost foarte frumoasa, mirii frumosi, detaliile stilate... Mireasa e ca din reviste, rochia superba, bijuteriile Sw, buchetul, verighetele, paharele de sampanie, cufarul... Toate! Felicitari pentru asa o nunta minunata si toata fericirea din lume!!!

PS Trebuie sa atesez fotografia asta, e atat de dulce...

maridra
31.08.2007, 16:02:39
Multumim >:D< >:D< >:D<
Fotograful (fotografa de fapt) a fost colaboratoarea cu firma de organizari evenimente Eventi
Cu ei colaborez si eu la decoratiuni. Ai fost multumita de ei?

cinezee
31.08.2007, 16:20:07
SUPERB!!! Toate fotografiile sunt extraordinare, dar asta pentru ca nunta a fost foarte frumoasa, mirii frumosi, detaliile stilate... Mireasa e ca din reviste, rochia superba, bijuteriile Sw, buchetul, verighetele, paharele de sampanie, cufarul... Toate! Felicitari pentru asa o nunta minunata si toata fericirea din lume!!!

superbaaaa copila...dulceee foc iti vine sa o pupacesti >:D< :x

prapadeala
31.08.2007, 17:06:41

Mutluemsc mult de tot!! Totul a iesit superb.. Iar fetita este nepotica noastra iubita.. este o BOMBOANA , ami ales in realitate, nu doar in poze :*

prapadeala
31.08.2007, 17:10:52
Cu ei colaborez si eu la decoratiuni. Ai fost multumita de ei?

Am fost foarte multumita de ei (la foto si cameraman). Nu am folosit aceasta firma pt decoratiuni de nici un fel, deci nu pot sa zic cat de buni sunt in domeniul acesta. Dar sunt sigura ca nu te vor dezamagi :) :* Mult spor la pregatiri!! Cine sunt foto si cameramanul tau?

prapadeala
31.08.2007, 18:52:35
Multumesc mult adreea de urari! :*

Am vrut sa zic andreea.. ti-am macelarit numele/nickul 8-}

Kalini
31.08.2007, 22:24:02
Draga Angelic,
CASA DE PIATRA!!! Sa fiti fericiti, sa va iubiti si sa va fie viata presarata cu petale de trandafiri, zambete si bucurii, copii frumosi, belsug si fericire!!!!
Din pozele tale frumoase mi-am dat seama ca a iesit nunta ta asa cum ti-ai dorit tu! FELICITARI!!! :*:*
Esti o frumoasa!!!

Multumesc mult:*:*:*:*Asa sa ne ajute Dumnezeu!!!!:*:*:*
Multa fericire va dorim si noi voua<:-P<:-P<:-P

Kalini
31.08.2007, 22:25:25
In primul rand CASA DE PIATRA si =D> - putin cam tarziu. Vreau sa va felicit. Ati avut o nunta absolut SUPERBA asa cum cred ca toate miresicile viseaza. Uitandu-ma la voi imi dau seama de cat de mult conteaza mici detalii pe care de multe ori eu le-am ingnorat.

Felicitari inca o data! Am ramas fara cuvinte

Multumim din suflet, intr-adevar, a iesit asa cum am visat>:D<>:D<>:D<

maridra
31.08.2007, 22:28:00
Am fost foarte multumita de ei (la foto si cameraman). Nu am folosit aceasta firma pt decoratiuni de nici un fel, deci nu pot sa zic cat de buni sunt in domeniul acesta. Dar sunt sigura ca nu te vor dezamagi :) :* Mult spor la pregatiri!! Cine sunt foto si cameramanul tau?
Fotograful meu e un bun prieten care e de fapt pictor si fotograf, il cheama Virgil Mlesnita. Cameraman e un coleg, cameraman de televiziune.

Kalini
01.09.2007, 21:36:42

Sper ca am reusit

Sunteti asa de frumosi, Casa de piatra!!!!!!>:D<

lorana2001
02.09.2007, 13:03:52
Emotiile au inceput in momentul in care am auzit alaiul ca se apropie.....sedinta foto, pregatirea de drum.....

Ceremonia a fost deosebita, am avut 2 preoti, din care unul l-a vazut crescand pe sotul meu si ii cunoaste familia de multa vreme. A tinut slujba cu lacrimi in ochi.....

Momentul iesirii din biserica a fost deosebit. Mi-au placut porumbeii, erau asa de draguti si mi-era mila de ei ca stateau in soare de cateva ore si le era cald.....Am crezut cu tarie ca vor duce mesajul nostru mai departe si i-am eliberat....I-am privit cum s-au asezat pe un pervaz, apoi au plecat unul dupa celalalt.......<:-P

angelic, vreau sa-ti spun ca stau de 2 ore in fata calculatorului sa urmaresc toata povestea ta. dar a meritat...m-am emotionat pana la lacrimi cand am citit povestea ta despre nunta, mi l-am imaginat pe preot si ce emotii trebuie sa fi avut voi in momentul ala si apoi mi-am imaginat porumbeii zburand...

in acelasi timp, am ras cu hohote cand am descoperit si subiectul"cine ne pozeaza la cununia civila". si acum mai rad cand ma gandesc. intr-adevar frumos colajul ala cu inimioara. mi-am imaginat-o si pe miresica care-i spunea sotului "nu, nu, nu ne facem poze ca mi-a spus mie o miresica...." si ce e mai hazliu e ca nu esti singura....toate au aceeasi poveste...aceiasi strada plina de noroi, acelasi caine, aceiasi batranica si acelasi colaj=)) .

vroiam doar sa ma alaturi si eu celor care ti-au spus ca ai avut o nunta minunata si va doresc toata fericirea din lume.
poate imi trimiti si mie pe privat cu ce agentie ai colaborat si cine ti-a pus gene false.

pupici multi

cj83cia
02.09.2007, 22:45:10
Multumim mult de tot, si voua la fel

Kalini
03.09.2007, 00:34:31
angelic, vreau sa-ti spun ca stau de 2 ore in fata calculatorului sa urmaresc toata povestea ta. dar a meritat...m-am emotionat pana la lacrimi cand am citit povestea ta despre nunta, mi l-am imaginat pe preot si ce emotii trebuie sa fi avut voi in momentul ala si apoi mi-am imaginat porumbeii zburand...

in acelasi timp, am ras cu hohote cand am descoperit si subiectul"cine ne pozeaza la cununia civila". si acum mai rad cand ma gandesc. intr-adevar frumos colajul ala cu inimioara. mi-am imaginat-o si pe miresica care-i spunea sotului "nu, nu, nu ne facem poze ca mi-a spus mie o miresica...." si ce e mai hazliu e ca nu esti singura....toate au aceeasi poveste...aceiasi strada plina de noroi, acelasi caine, aceiasi batranica si acelasi colaj=)) .

vroiam doar sa ma alaturi si eu celor care ti-au spus ca ai avut o nunta minunata si va doresc toata fericirea din lume.
poate imi trimiti si mie pe privat cu ce agentie ai colaborat si cine ti-a pus gene false.

pupici multi

Multumim mult>:D<>:D<>:D<Esti o draguta pt ca ai avut rabdare sa citesti atat dee multe randuri:*

Stau si ma gandesc ca nu e corect sa sustin ca visul nostru a devenit realitate, deoarece a fost mai mult decat vis....a fost multa munca, au fost tot felul de surprize, placute sau neplacute, dar, spre sfarsitul petrecerii, cand am ramas doar noi in restaurantul acela enorm am realizat amploarea....suntem atat de mici si am realizat singuri un eveniment atat de mare.....<:-P

Iti trimit privat:*:*:*

OanaMaria
03.09.2007, 20:34:15
Am tot asteptat un semn de viata de la miresicile din Turda,dar tind sa cred ca nu sunt.

Nu pot sa accept faptul ca sunt singura miresica din Turda!!!!!:-L

Mai astept speranta moare ultima!>:D<

Kalini
03.09.2007, 22:57:48
Am tot asteptat un semn de viata de la miresicile din Turda,dar tind sa cred ca nu sunt.

orhidutza
05.09.2007, 21:26:20
Fetelor, care e urmatoarea miresica?

prapadeala
05.09.2007, 21:56:43
Din cate am vazut eu.. sunt 3, amira, dianatit si gabivernica - SPOR LA PREGATIRI si sa nu aveti emotii prea mari :*

Am descoperit si eu albumul de pe miresici unde sper ca am reusit sa adaug poze =))

daniela_psy
08.09.2007, 23:19:40
Prima surpriza pregatita pt invitatii nostri: un barman care ne-a facut jocuri de bar si cocktailuri in flacari <:-P
Scumpa mea,acest barman care te-a impresionat este chiar viitorul meu cumnat,Sorin,si este intr-adevar un super profesionist!Mi-a confirmat la cateva zile unicitatea momentului vostru.Ce mica e lumea!:D

daniela_psy
08.09.2007, 23:28:44
A doua surpriza pregatita pt invitatii nostri: o dansatoare de dansuri orientale <:-P
Angi,stii cumva unde in Cj se fac cursuri pt asa ceva?E o modalitate f antrenanta de a da surplusul jos fara a mai merge la sedinte plictisitoare de fitness.In plus am vazut ca lucreaza multe grupe musculare si e o placere sa stii sa dansezi atat de senzual!Si ce maniera sa-ti surprinzi sotul intr-o noapte,imbracata intr-o astfel de tinuta si dansand pt el...seductie garantata:">

daniela_psy
08.09.2007, 23:42:38
A urmat sedinta foto alaturi de nasi, cavaleri si domnisoare.

Ne-a prins ploaia in Gradina Botanica si ne-a alungat spre restaurant....:)Am ajuns prea devreme la restaurant si ne-am ascuns, asteptand intrarea invitatilor, conform graficului. Primele probleme au aparut, au sosit invitati care nu-si confirmasera prezenta si pt care nu eram pregatiti....Sefa de sala in colaborare cu organizatorul au gestionat elegant situatia, nu ne-am facut griji....

A sosit si momentul nostru, sala era aproape plina...Am intrat incadrati de domnisoare si cavaleri.....Am ciocnit si am baut sampania.....ne-am asezat cuminti la masa si am asteptat primul nostru dans:D

Pentru viitorii miri care isi pun problema, eu nu am reusit sa mananc decat 3 chiftele si 2 bulete de cascaval.....:D:D:Ddin aperitiv.....

Cocktailurile au avut mare succes, intr-o jumatate de ora se facusera deja 50.........

Momentul dansului nostru a fost fara nici un anunt prealabil, asa cum ne-am dorit.....Ne-am ridicat si ne-am pornit spre ringul de dans, in ideea ca vom dansa un vals, ca toti mirii......Dupa ce am captat privirile invitatilor, am inceput sa dansam dansul nostru, respectiv Cartea Junglei.....S-a distrat lumea.....si noi ne-am distrat si mai bine....:D:D:D
Angi,era regizat dansul sau improvizat pe loc?:D

daniela_psy
08.09.2007, 23:57:22
Ce nu a precizat Angi e ca in weekend meniul e de 50ron/pers obligatoriu.E ca un fel de bufet suedez,platesti 50ron si mananci cat vrei.pt sotii nostri e ok dar pt doamnele ca noi care tinem la silueta si mancam putin e destul de incomod sa platesti 50 ron si sa mananci o ciorba sau un gratarel la pretul asta,mai ales daca esti in trecere si vrei sa gusti doar ceva usor.precizez ca in pret nu intra bautura.deci ce bei platesti separat.dar peisajul e intr-adevar minunat si cabanutele de cazare sunt f misto,am tras cu ochiul:-p

daniela_psy
09.09.2007, 00:12:17

Daca te incalzeste cu ceva,rudele sotului meu sunt din Campia Turzii,sora lui deasemenea.Deci sunt alaturi de tine dar inf nu prea pot sa-ti dau strict pe zona ca prea putin cunosc Turda:( :*

daniela_psy
09.09.2007, 00:24:54
Multumim mult de tot, si voua la fel
Andreea felicitari inca o data.Ati fost f draguti amandoiCred ca rochia avea un joc f interesant al volanelor in mom in care paseai!Frumos buchet!

Kalini
09.09.2007, 20:43:16
Scumpa mea,acest barman care te-a impresionat este chiar viitorul meu cumnat,Sorin,si este intr-adevar un super profesionist!Mi-a confirmat la cateva zile unicitatea momentului vostru.Ce mica e lumea!:D

Ar trebui sa iesim cu totii la o cafea, intr-o zi.....<:-PChiar mi se pare micuta lumea....;;)

Kalini
09.09.2007, 20:44:59
Angi,stii cumva unde in Cj se fac cursuri pt asa ceva?E o modalitate f antrenanta de a da surplusul jos fara a mai merge la sedinte plictisitoare de fitness.In plus am vazut ca lucreaza multe grupe musculare si e o placere sa stii sa dansezi atat de senzual!Si ce maniera sa-ti surprinzi sotul intr-o noapte,imbracata intr-o astfel de tinuta si dansand pt el...seductie garantata:">

Noi am inchiriat-o de la un salon, care, printre altele, tine cursuri de dansuri orientale....iti scriu privat:)Domnisoara care a fost la petrecerea noastra tine cursurileo:-)

Kalini
09.09.2007, 20:48:08
Angi,era regizat dansul sau improvizat pe loc?:D

Nu l-am regizat.........:DAbia astept sa vad dvd-ul........:)

cinezee
09.09.2007, 20:53:21

Zanaaaaa Angii :*:*:**: miss youuuuu o:-)

daniela_psy
09.09.2007, 21:00:24
si noi,si noi!

Kalini
09.09.2007, 21:45:29
Zanaaaaa Angii :*:*:**: miss youuuuu o:-)

>:D<>:D<>:D<>:D<

Kalini
09.09.2007, 21:45:59
si noi,si noi!

:D:D:D:D:D:D

ALI
10.09.2007, 11:59:57
felicitari si casa de piatra!
ai fost ff draguta!!!!!! frumoasi amandoi; sunt sigura ca a fost o nunta deosebita.
ai fost multumita de staroste?

cj83cia
10.09.2007, 19:53:54
Daniela_Psy, multumim mult de tot. Si eu am mers tot pe orhidee, si buchetul tau a fost f frumos si interesant. Rochia ... mi s-a parut ca asta ma avantajaza. Si tu ai avut o rochie superba, si la fel si voalul. Sa fiti iubiti si fericiti

felicitari si casa de piatra!
ai fost ff draguta!!!!!! frumoasi amandoi; sunt sigura ca a fost o nunta deosebita.
ai fost multumita de staroste?

Multumim mult, da am fost fff multumita. De ce?

prapadeala
14.09.2007, 04:36:48
Sora mea m-a rugat sa pun niste poze de la nunta aici, si sa mentionez ca sunt facute de ea 8-} >:D< :)
http://picasaweb.google.com/prapadeala/NuntaAugust2007PozeDeLaDSoaraDeOnoare?authkey=nLPo UeVx_wE (http://picasaweb.google.com/prapadeala/NuntaAugust2007PozeDeLaDSoaraDeOnoare?authkey=nLPo UeVx_wE)

orhidutza
14.09.2007, 09:49:40
Sora mea m-a rugat sa pun niste poze de la nunta aici, si sa mentionez ca sunt facute de ea 8-} >:D< :)
http://picasaweb.google.com/prapadeala/NuntaAugust2007PozeDeLaDSoaraDeOnoare?authkey=nLPo UeVx_wE (http://picasaweb.google.com/prapadeala/NuntaAugust2007PozeDeLaDSoaraDeOnoare?authkey=nLPo UeVx_wE)
Ft frumoase pozele!!!

daniela_psy
14.09.2007, 12:05:41
Ft frumoase pozele!!!
Dar chiar sunt frumoase!Imi plac mult.Pai daca sora ei a insistat sa mentioneze ca sunt facute de ea si noi insistam sa o felicite pt spontaneitatea si calitatea lor.:up

Asa rau imi merge net-ul de mor!!!

cinezee
14.09.2007, 12:28:29

Superbeeeee =D> =D> =D> asa sa ii spui din partea mea ....eu am pus si cometariile de rigoare ..acolo<:-P 8-} 8-}

prapadeala
14.09.2007, 15:52:46
Ft frumoase pozele!!!

Multumesc :*

prapadeala
14.09.2007, 15:53:22
Dar chiar sunt frumoase!Imi plac mult.Pai daca sora ei a insistat sa mentioneze ca sunt facute de ea si noi insistam sa o felicite pt spontaneitatea si calitatea lor.:up

Asa rau imi merge net-ul de mor!!!

:)) o sa o fac sa fie mai activa pe miresici, sa vada ce i-ati scris ;;)

prapadeala
14.09.2007, 15:54:31
Superbeeeee =D> =D> =D> asa sa ii spui din partea mea ....eu am pus si cometariile de rigoare ..acolo<:-P 8-} 8-}

Multumesc! esti o draguta :)

tasha
14.09.2007, 15:57:17
:)) o sa o fac sa fie mai activa pe miresici, sa vada ce i-ati scris ;;)

Ahaaa, deci e prin zona dar e mai timida :) Pai spune-i sa intre mai des, sa o putem felicita personal pentru poze =D>

caty
14.09.2007, 17:18:17

F reusite pozele! Felicitari!

prapadeala
14.09.2007, 17:19:42
F reusite pozele! Felicitari!

Multumesc >:D<

prapadeala
14.09.2007, 17:20:16
Ahaaa, deci e prin zona dar e mai timida :) Pai spune-i sa intre mai des, sa o putem felicita personal pentru poze =D>

Am sa transmit mesajul :D

ALI
14.09.2007, 20:03:36
sunt superbe pozele.......felicitari pt sora ta
voi sunteti superbi ......ai avut niste nasi superbi......sa ai noroc de ei si sa va intelegeti de minune

prapadeala
14.09.2007, 20:05:47
sunt superbe pozele.......felicitari pt sora ta
voi sunteti superbi ......ai avut niste nasi superbi......sa ai noroc de ei si sa va intelegeti de minune

Multumesc!!! Ne intelegem extraordinar :*
Tu cand ai nunta?

stafida
16.09.2007, 05:10:01
Ciao!!! Sunt sora lui prapadeala si prin mesajul asta demostrez ca sunt activa pe forum :D .
Ma bucur ca v-au placut pozele, multumesc pt felicitari.. A devenit o pasiune anul asta :">

maridra
16.09.2007, 08:09:48
Ciao!!! Sunt sora lui prapadeala si prin mesajul asta demostrez ca sunt activa pe forum :D .
Ma bucur ca v-au placut pozele, multumesc pt felicitari.. A devenit o pasiune anul asta :">
:* pupici, stafido! Tine-o tot asa cu pozele.

prapadeala
16.09.2007, 15:26:13

:x :x :x :x

daniela_psy
17.09.2007, 20:42:25
Ce surori frumoase!Si chiar "vorbisem" cu stafida pe PM despre unele chestii:D :*

prapadeala
17.09.2007, 20:47:48
Ce surori frumoase!Si chiar "vorbisem" cu stafida pe PM despre unele chestii:D :*

Ai ochi buni :D :D :D

Kalini
17.09.2007, 22:02:10

bine ai venit, ma bucur sa te cunosc>:D<>:D<>:D<

cinezee
18.09.2007, 00:56:01

felicitari =D> =D> ..ptr poze...apropo ...la mine pasiunea e mai veche...ai sa vezi in timp ca se aprofundeaza

stafida
18.09.2007, 03:47:34
Mersi tuturor!!
apropos, angelic te-am vazut cand ai iesit de la biserica, ai trecut pe langa mine, ai aratat foarte frumoasa!!!

stafida
18.09.2007, 03:48:55
felicitari =D> =D> ..ptr poze...apropo ...la mine pasiunea e mai veche...ai sa vezi in timp ca se aprofundeaza
:*:*:*:*:*

andreea_m
18.09.2007, 10:01:37
:*:*:*:*:*

Bine ai venit stafida printre noi!!!! >:D< :-p >:D<
Felicitari pt poze, sunt f frumoase.=D>

ALI
20.09.2007, 11:28:35
frumoase poze, am mai zis deja, dar merita toate laudele,
bine ai venit......

prapa, nu stiu inca cand e nunta noastra, dar sa fiti sigure ca voi o sa aflati printre primele orice noutate.;;) ;;) ;;)

prapadeala
20.09.2007, 15:54:49
frumoase poze, am mai zis deja, dar merita toate laudele,
bine ai venit......

prapa, nu stiu inca cand e nunta noastra, dar sa fiti sigure ca voi o sa aflati printre primele orice noutate.;;) ;;) ;;)

multumim >:D<

Kalini
22.09.2007, 22:30:11
Mersi tuturor!!
apropos, angelic te-am vazut cand ai iesit de la biserica, ai trecut pe langa mine, ai aratat foarte frumoasa!!!

Pai si de ce nu ati spus nimic????eu m-am uitat dupa Natalia si nu am vazut-o.....:(

cinezee
22.09.2007, 23:23:12

Pai si de ce nu ati spus nimic????eu m-am uitat dupa Natalia si nu am vazut-o.....:(

Natalia era la capul scarilor ...cand tu o luasei spre gang...daca mai tii minte iti facusem eu o pozica cu umbreluta deschisa :)

Kalini
22.09.2007, 23:57:41
Natalia era la capul scarilor ...cand tu o luasei spre gang...daca mai tii minte iti facusem eu o pozica cu umbreluta deschisa :)

Eu nu am vazut-o...si tare as fi vrut.....:(

prapadeala
23.09.2007, 00:03:43
Eu nu am vazut-o...si tare as fi vrut.....:(

:*:* poate ne vedem la stafida

Kalini
23.09.2007, 00:22:37
:*:* poate ne vedem la stafida

spero:-)o:-)o:-)o:-)o:-)

stafida
24.09.2007, 17:01:52
Pai cica nu-i bine ca miresele sa se vada, ca nu aduce noroc. Asa am auzit. Si in ziua aia cand vezi alta mireasa cred ca numai termeni de comparatie iti trec prin cap, nu de bine, dupa atata stres sa iasa totul bine, sa fi cea mai frumoasa. :-\

prapadeala
24.09.2007, 17:44:28
Pai cica nu-i bine ca miresele sa se vada, ca nu aduce noroc. Asa am auzit. Si in ziua aia cand vezi alta mireasa cred ca numai termeni de comparatie iti trec prin cap, nu de bine, dupa atata stres sa iasa totul bine, sa fi cea mai frumoasa. :-\

Nu trece nici un termen de comparatie, ca tu, ca mireasa, esti cea mai frumoasa, nu? :-p >:D<
Si daca sti asta, nu te intereseaza cum arata restul :D

maridra
07.10.2007, 22:39:45
Dragele mele miresici, va imbratisez pe toate si va pup de mii de ori.

Va pun link-ul unde am scris povestea nuntii noastre in trei parti.

Voi reveni cu multe poze si alte detalii...<:-P

http://www.miresici.ro/showthread.php?t=743&page=70

Kalini
07.10.2007, 22:40:38

Bine ai revenit!!!!!Casa de piatra!!!!!:*:*:*

prapadeala
08.10.2007, 01:59:35
Ai avut o poveste incredibila! Ma bucur ca ai fost cea mai fericita in ziua voastra :x
Casa de piatra!

roxana
08.10.2007, 08:46:51

Felicitari Maria ! Casa de Piatra!
Ti-am citit povestea si mi-au dat lacrimile. Foarte foarte emotionant. Felicitari ca ati reusit, cu toate emotiile pe care le aveati, sa fiti voi maestrii de ceremonie, si sa tineti speech-uri. Eu n-as avea curajul asta nici intr-o suta de ani
Am vazut si pozele, ai fost superba
Sa stii ca te-am vazut putin si la biserica... Am trecut pe-acolo cu masina inainte sa intri in biserica, si te-am vazut... erai cu spatele, n-am putut sa-ti vad fata, coafura, dar te-am recunoscut rapid dupa rochita-norisor. I-am tras o privire rugatoare iubitului, sa vedem daca nu poate opri sa ma dau putin jos din masina sa fug pana la tine, dar nu se putea... aglomeratie mare, nu aveam unde sa parcam, claxoane la greu, si noi aveam de fugit rapid in alta parte... Dar m-am bucurat foarte tare ca te-am vazut si atat.
Ai fost deosebita, felicitari inca o data

cj83cia
08.10.2007, 09:37:15
MARIA, ai fost superbaaaa si se vede ca ai fost fff fericita.
Sa aveti casa de piatra, sa fiti in continuare cel putin la fel de fericiti ca in ziua nuntii si ... sa va iubiti mult

ALI
08.10.2007, 11:46:14
of..........eu sunt cea mai plangacioasa...........de cate ori vad pozele sau vb cu tine imi dau lacrimile .........suvoaie.........
maria ai fost minunata
fetelor nu gasim cv potrivite sa va explicam ce am simtit sambata alaturi de maria

caty
08.10.2007, 13:04:38

CASA DE PIATRA! Numai fericire si bucurii. Si multa, multa sanatate!
Felicitari!

maridra
09.10.2007, 09:02:06
of..........eu sunt cea mai plangacioasa...........de cate ori vad pozele sau vb cu tine imi dau lacrimile .........suvoaie.........
maria ai fost minunata
fetelor nu gasim cv potrivite sa va explicam ce am simtit sambata alaturi de maria
Of, Ali, cand te-am vazut la nunta cu lacrimi in ochi.... imi venea sa izbucnesc in plans! Asa de scumpa esti... >:D< Te rog, te rog, nu plangeee... :x

maridra
09.10.2007, 09:05:23
Pupici la miresici! Va multumesc ca sunteti alaturi de mine! Pentru mine conteaza foarte mult! >:D<

lori24
09.10.2007, 10:21:44
Pupici la miresici! Va multumesc ca sunteti alaturi de mine! Pentru mine conteaza foarte mult! >:D<
Casa de piatra Maria si fie ca toata viata voastra sa fie precum acea zi. acumam citit povestea voastra si crede-ma ca mi-au dat lacrimile.
multa fericire si felicitari

ALI
09.10.2007, 23:23:01
of maria as vrea dar .........;cred ca mai urmeaza o tura sambata la andreea......asa sunt eu.....sper ca nu te-am pus intr-o situatie neplacuta.
cand incepe luna de miere?
va asteptam pe la brx cat de curand.
sa ai o luna de miere minunata:* :* :*

Kalini
13.10.2007, 14:31:47
Andreea noastra si ALIo:-)o:-)o:-)o:-)o:-)

Kalini
13.10.2007, 14:35:12
alte poze...............:)

Kalini
13.10.2007, 14:37:57
si alte poze..................

Kalini
13.10.2007, 14:40:34
Casa de piatra, Andreea, multa fericire, impliniri alaturi de Bogdan.>:D<>:D<>:D<

Kalini
13.10.2007, 14:41:06
ALI, felicitari, ai fost la inaltime:*:*:*

diannaa
13.10.2007, 14:46:46

casa de piatra si fericire non stop>:D<

prapadeala
13.10.2007, 15:22:33
Angela multumim de poze!

Casa de piatra andreea!!! Felicitari si tot ce iti doresti :). Ati foarte foarte frumosi
si ALI ai aratat superb !

diannaa
13.10.2007, 18:55:53
Andreea multa fericire in fiecare zi de acum incolo si casa de piatra

Fluturas
13.10.2007, 19:17:41
alte poze...............:)

FLUTURAS IN BUCHET <:-P <:-P <:-P
tare frumoasa e miresica noastra :*

daniela_psy
13.10.2007, 23:47:04
Draga familie Valean,multe impliniri si intelegere va doresc dar cred ca v-am mai zis o data,azi,asta;)) Sunt convinsa ca ati avut parte de o petrecere f reusita.Ali felicitari pt noii fini.

caty
14.10.2007, 12:41:13
Casa de piatra!
Multa fericire si numai bucurii! Aaa si copii sanatosi si frumosi!
=D>%%-

diannaa
14.10.2007, 23:36:27
Am fost la o nunta la Restaurant Milenium,mancare clasica,in schimb se aluneca pe pardoseala.....si daca e nunta mare e inghesuit

PUFF
15.10.2007, 11:53:02
Andreea CASA DE PIATRA!!
ai fost superba, asteptam mai multe pozici :-B

andreea_m
17.10.2007, 12:11:24
Va multumesc din suflet miresici pentru toate urarile voastre>:D< >:D< >:D<

Acum am revenit la servici, s-a terminat repede, mai avem putin pana la luna de miere...

Exact cum au zis toate miresicile... a fost cea mai frumoasa zi din viata noastra.

Va pup dulce:*

Taja
17.10.2007, 13:08:07
Andreea CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE!!!!ma bucur ca a iesit totul bine si ca a fost cea mai frumoasa zi dinviata voastra! ai fost superba sa stii!
astept mai multe pozici de la nunta dar cand o sa le ai>:D< >:D< >:D<
pupici!:* :* :*
mai aveti asa putin pana plecati in luna de miere:D
sa fie cu adevarat de miere!>:D<

andreea_m
17.10.2007, 13:10:16
Andreea CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE!!!!ma bucur ca a iesit totul bine si ca a fost cea mai frumoasa zi dinviata voastra! ai fost superba sa stii!
astept mai multe pozici de la nunta dar cand o sa le ai>:D< >:D< >:D<
mai aveti asa putin pana plecati in luna de miere:D
sa fie cu adevarat de miere!>:D<
Merci mult de urari, abia astept sa va pove mai multe dar asa mult am de lucru>:D< >:D< >:D<
Va multumesc din suflet, dara miresici nimic din organizare nu era cum a fost.:)>- :-p

Taja
17.10.2007, 13:30:14
Merci mult de urari, abia astept sa va pove mai multe dar asa mult am de lucru>:D< >:D< >:D<
Va multumesc din suflet, dara miresici nimic din organizare nu era cum a fost.:)>- :-p

pupici:* :* :* :* nu-i stres, cand ai tu vremeo:-)

orhidutza
17.10.2007, 16:22:17
Andreea, Casa de Piatra si numai fericire si bucurii si o luna plina cu miere :):):)

roxana
17.10.2007, 16:32:00
Andreea, felicitari si casa de piatra. Ai fost o mireasa foarte frumoasa.
Iti doresc tot binele din lume alaturi de sot, si sa fie cat mai frumos in luna de miere

eu n-am fost pe faza... unde mergeti?

prapadeala
17.10.2007, 17:45:40
Va multumesc din suflet miresici pentru toate urarile voastre>:D< >:D< >:D<

Acum am revenit la servici, s-a terminat repede, mai avem putin pana la luna de miere...

Exact cum au zis toate miresicile... a fost cea mai frumoasa zi din viata noastra.

Va pup dulce:*

Casa de piatra! Sa va distrati in luna de miere.. :)

andreea_m
17.10.2007, 17:51:08
Merci mult de urari miresici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abia am asteptat sa vb cu voi, sper sa reusesc sa pun poze cat mai repede!
Va pup dulce:* :-p

ALI
17.10.2007, 21:10:58
andreea sa fii sigura ca o sa fie o luna de miere pe cinste........sunt sigura de asta:)>- :)>- :-p :-p :"> :">

ALI
17.10.2007, 21:17:59
inca cateva poze de la nunta andreei si a lui bogdan
sorry ca nu sunt ff clare
dar tot e bine pana apar cele oficiale.........

Kalini
17.10.2007, 21:21:58
inca cateva poze de la nunta andreei si a lui bogdan
sorry ca nu sunt ff clare
dar tot e bine pana apar cele oficiale.........

>:D<>:D<>:D<>:D<

de la restaurat ai?:)

ALI
17.10.2007, 21:45:21
fetelor am avut cele mai mari emotii din viata mea, pt ca imi doream din suflet sa iasa totul bine.
si am inceput sa plang de dimineata buna:-p
as vrea ca toate lumea sa aiba ocazia sa treaca prin ce am trecut eu ......

am avut cel mai superb buchet ............

ps inca cateva poze

ALI
17.10.2007, 21:54:06
de la resta din pacate ff putine
doar de unde danseaza ei

sunt poze facute de fratele andreei .......nu cred ca el a fost ff atent la aranjamentele de la sala.;;)

ALI
17.10.2007, 21:59:17
alte poze, asa pe rand tot adaug cateva

ALI
17.10.2007, 22:15:52
>:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

ALI
17.10.2007, 22:28:47
vai ce ma ene ca nu pot sa atasez chiar toate pozele
mai incerc#-o #-o #-o

daniela_psy
17.10.2007, 22:55:09
F frumoase poze.Multumim mult ALI.Daca zici ca ai plans asa mult la nunta asta ce o sa faci la a ta?:( Cum a fost atmosfera la nunta Andreei?

Taja
18.10.2007, 08:55:40
superb! cei care s-au ocupat de decoratiuni au facut o treaba foarte buna! imi pare rau ca nu i-am ales si noi pt nunta noastra, mai ales ca am facut in aceeasi sala ca si Andreea. super! de miri si nasi nu mai vorbesc!:x :x :x :x asa de mult ma bucur pt voi Andreea! sa aveti o viata frumoasa impreuna.

andreea_m
18.10.2007, 10:54:17
superb! cei care s-au ocupat de decoratiuni au facut o treaba foarte buna! imi pare rau ca nu i-am ales si noi pt nunta noastra, mai ales ca am facut in aceeasi sala ca si Andreea. super! de miri si nasi nu mai vorbesc!:x :x :x :x asa de mult ma bucur pt voi Andreea! sa aveti o viata frumoasa impreuna.

Am fost fooooooooaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttt tttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeee
multumita de decoratiuni!!!
Cand am intrat in sala mi-a venit sa plang, asa eram de happy, am fost socata cand am vazut sala.
Toata lumea a ramas cu gura cascata. Ne-am inteles super cu tipele de la firma, am colaborat f bine.
Vi-i recomand cu toata increderea. Pentru cine este interesat sa imi trimita PM

Va multumesc inca odata din tot sufletul pentru urarile voastre.>:D< >:D< >:D<

ALI
18.10.2007, 11:32:19
vai daniela, nu stiu cum o sa fie,
pur si simplu nu ma pot abtine
am impresia ca toate mom din biserica mi se duc pana in adancul sufletului si dintr-o data izbucnesc lacrimile. sper sa fiu mai "calma" la nunta mea.
de sala am fost si eu super multumita si super incantata.
cand am intrat, nu stiu daca nu o sa se vada si pe dvd;)) ;)) ;)) am intrat cu gura cascata........pana cand m-a atentionat sami;)) ;)) ..........era ff multa lume si sala minunat aranjata.
aveam impresia ca pasim pe un norisor si el ne poarta spre mijlocul salii.
a fost asa de frigut in ziua aia si am avut picioarele inghetate.......asa ca in mom in care am intrat in sala si am vazut nuanta aia de mov de la decoratinuni am simtit un val de caldura si de relaxare. e o nuanta ff placuta.
am fost asa de grabiti sa intram in sala si asa de emotionati ca nici nu am zarit sculptura in gheata de la intrare. nici macar andreea;)) ;)) .bogdi o pregatise pt ea.
primul dans a fost absolut minunat si cat au valsat toti suspinau pe langa noi.cred ca au impresionat pe toti pana la lacrimi.
apoi atmosfera s-a incins pt ca ff multi au iesit pe ring la dans indiferent de varsta.
au urmat dansatorii, si apoi alti dansatorii. primii au fost un cadou de la miri pt nasi. iar ultimii au fost o surpriza de la nasi pt finutii lor. fetelor chiar a fost o surpriza, si vai cat m-am chinuit sa o tin, avand in vedere ca vb tot cu andreea.......a fost un mare chin pt mine sa nu ii zic lucrul asta si sa ma ascund sa rezolv detaliile legate de ei, noroc cu sami ca el e mai tare ca mine.=)) =))
credeti-ma a fost ca un vis asa de repede a trecut.........si ce imi aduc aminte cel mai bine au fost zambetele si lacrimile de bucurie a andreei, mom in care bogdi a vazut-o pe andreea la ea ac...... si bogdi si noi ca nici eu nu apucam sa o vad imbracata si pe sami care imi soptea la ureche "ali te rog fi tare".
fetelor care urmeaza sa va casatoriti sa fie calme si linistite ca o sa iasa superb totul. si cel mai imp e sa traiti mom cu inima si cu sufletul deschis.

ALI
18.10.2007, 11:40:06
mai am cateva poze de la sala

movulina
18.10.2007, 11:43:18

sublim...........

nu am cuvinte.....mai ales ca movul e culoarea mea preferata.....:-p :*

ALI
18.10.2007, 11:44:51
si inca cateva>:D< >:D< >:D< >:D<

ALI
18.10.2007, 12:03:26
vin si dansatorii

ALI
18.10.2007, 12:09:34
si ceilalti dansatori "surpriza".........;;) ;;) ;;)

movulina
18.10.2007, 12:11:19
si cat mi-am dorit eu buchet de mireasa cu IRIS............:-s [-(

oana
18.10.2007, 12:14:23

Doamne, ce frumusete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O :O :O :O :O :O :O

Kalini
18.10.2007, 12:18:10
vai daniela, nu stiu cum o sa fie,
pur si simplu nu ma pot abtine
am impresia ca toate mom din biserica mi se duc pana in adancul sufletului si dintr-o data izbucnesc lacrimile. sper sa fiu mai "calma" la nunta mea.
de sala am fost si eu super multumita si super incantata.
cand am intrat, nu stiu daca nu o sa se vada si pe dvd;)) ;)) ;)) am intrat cu gura cascata........pana cand m-a atentionat sami;)) ;)) ..........era ff multa lume si sala minunat aranjata.
aveam impresia ca pasim pe un norisor si el ne poarta spre mijlocul salii.
a fost asa de frigut in ziua aia si am avut picioarele inghetate.......asa ca in mom in care am intrat in sala si am vazut nuanta aia de mov de la decoratinuni am simtit un val de caldura si de relaxare. e o nuanta ff placuta.
am fost asa de grabiti sa intram in sala si asa de emotionati ca nici nu am zarit sculptura in gheata de la intrare. nici macar andreea;)) ;)) .bogdi o pregatise pt ea.
primul dans a fost absolut minunat si cat au valsat toti suspinau pe langa noi.cred ca au impresionat pe toti pana la lacrimi.
apoi atmosfera s-a incins pt ca ff multi au iesit pe ring la dans indiferent de varsta.
au urmat dansatorii, si apoi alti dansatorii. primii au fost un cadou de la miri pt nasi. iar ultimii au fost o surpriza de la nasi pt finutii lor. fetelor chiar a fost o surpriza, si vai cat m-am chinuit sa o tin, avand in vedere ca vb tot cu andreea.......a fost un mare chin pt mine sa nu ii zic lucrul asta si sa ma ascund sa rezolv detaliile legate de ei, noroc cu sami ca el e mai tare ca mine.=)) =))
credeti-ma a fost ca un vis asa de repede a trecut.........si ce imi aduc aminte cel mai bine au fost zambetele si lacrimile de bucurie a andreei, mom in care bogdi a vazut-o pe andreea la ea ac...... si bogdi si noi ca nici eu nu apucam sa o vad imbracata si pe sami care imi soptea la ureche "ali te rog fi tare".
fetelor care urmeaza sa va casatoriti sa fie calme si linistite ca o sa iasa superb totul. si cel mai imp e sa traiti mom cu inima si cu sufletul deschis.

felicitari, e o poveste foarte frumoasa>:D<

ALI
18.10.2007, 12:19:21
oooooooo si era sa uit poze cu tortul\:D/ \:D/ \:D/

Kalini
18.10.2007, 12:20:31
si ceilalti dansatori "surpriza".........;;) ;;) ;;)

superb >:D<>:D<>:D<>:D<

Kalini
18.10.2007, 12:21:25
oooooooo si era sa uit poze cu tortul\:D/ \:D/ \:D/

inca o data superb>:D<>:D<>:D<

ALI
18.10.2007, 13:13:03
fetelor pur si simplu nu imi gasesc cv potrivite sa va explic tot #-o #-o #-o #-o .........dar mai trag aer in piept si mai revinL-) L-)
alte poze cu tortul

ALI
18.10.2007, 13:21:46
nu ma dau batuta .......mai atasez cateva

andreea_m
18.10.2007, 13:22:09
Ce bine ca a pus Alina poze!!!!! Merci nasica>:D< >:D< >:D<
Ce frumos ai scris mai sus, ea a tot plans pana la sala intradevar.
Eu cu mare greu m-am abtinut, la mine nu am plans deloc.
La biserica la sfarsit a fost asa emotionant ca nu m-am mai putut abtine, dar mi-a trecut rapid.
La sala aveam niste emotii la primul dans. Normal ca nu am mancat apoape nimic toata nunta si nici nu am baut, abia am apucat sa stam la masa.
Dupa primul dans a urmat piesa care ne place noua cel mai mult Shanaia Twain - From this moment. Eram asa fericita atunci si asa am plans pe piesa aia, asa m-am descarcat. Toate emotiile au trecut, eram asa multumita de tot. Nu imi venea sa cred ca a iesit asa bine sala.
Muzica a fost extraordinara, Zoli de la 4Events a facut toata atmosfera.
A contat foarte mult. Nici nu am mai apucat sa ma asez, toata dupamasa am dansat.
Dansatorii au fost minunati, mai ales ca stiam numai de cei sportivi, de dansatorii populari nu, asa au antrenat atmosfera.
A dansat foarte multa lume ca au fost multi tineri;-)
Pacat ca s-a terminat repede, oricum eram rupti la sfarsit; dar a fost cu siguranta cea mai frumoasa zi din viata noastra:) ....as da orice sa mai traim momentele, sunt foarte speciale...dar nu poti sa iti dai seama numai cand le traiesti tu personal.
Chiar imi lipsesc acum si pregatirile:)
Vreau sa multumesc din suflet miresicilor care au fost alaturi de noi Angela si Daniela :x >:D< >:D<
As vrea tare mult sa ma intalnesc cu voi.
O sa revin cu povestea nuntii, dar acolo imi trebuie mult timp sa scriu:-? , abia astept sa va spun toate detaliile:[email protected]
Va pup:*

cj83cia
18.10.2007, 13:44:08
Casa de piatra, sa fiti fericiti si sa va iubiti muuult de tot, toata viata.Pupici

daniela_psy
19.10.2007, 13:13:56
Ali ma bucur pt voi si pt finutii vostri ca totul a iesit ca la carte.Imi rascoliti si mie emotiile propriei casatorii.Sa le dea Dumnezeu intelegere si multa iubire iar voua "la mai multi fini!"Mi-a placut mult sculptura de gheata.

ALI
19.10.2007, 14:54:48
ms tare mult:* :* :* :*
sculptura de ghiata a fost o surpriza pt toti. era minunata.

diannaa
19.10.2007, 19:31:44
si noi am avut sculptura in gheata,a fost ceva f admirat de invitati,eu am avut toata nunta pe floarea soarelui,nici o alta floare, si absolut tot era pe aceasta tema(inclusiv fundalul mesei mirilor,imbracarea frapierelor etc), deci si scuptura....o floare de soare inghetata inauntru

diannaa
19.10.2007, 19:35:05
si pe aceiasi masa era fantana de ciocolata,platouri aranjate cu fructe,si sculpturi in fructe

daniela_psy
19.10.2007, 22:04:45
si pe aceiasi masa era fantana de ciocolata,platouri aranjate cu fructe,si sculpturi in fructe
F haioase diana!Si sculptura in gheata ce sa mai zic...Cred ca ai avut o nunta f reusita.

andreea_m
20.10.2007, 11:17:11
Vai ce frumoase sunt!!!!! Felicitari, si sculptura de ghiata a fost foarte originala. Super

diannaa
21.10.2007, 23:54:37
F haioase diana!Si sculptura in gheata ce sa mai zic...Cred ca ai avut o nunta f reusita.
mersi din suflet,sunt convinsa ca si nunta ta a fost super (dupa cum ghicesc ca esti o fata super!!!)<:-P :*

diannaa
21.10.2007, 23:55:26
Vai ce frumoase sunt!!!!! Felicitari, si sculptura de ghiata a fost foarte originala. Super
saru` mult,a iesit dupa asteptari....:*

daniela_psy
22.10.2007, 00:21:06
mersi din suflet,sunt convinsa ca si nunta ta a fost super (dupa cum ghicesc ca esti o fata super!!!)<:-P :*
^:)^ ^:)^ ^:)^ Daca ajungi la intalnirea din 26 o sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine\:D/ Deja ne cunoastem intre noi o mare parte(Maria,Ioana,Corina,Angela,Roxana,Dia_na,Andr eea cea recent maritata:D ,nasica ei Alina,Mee(pe care demult nu am mai vazut-o pe aici)Reny,Mihaela(Cinezee)din Buc,Mony42 care nu cred ca mai activeaza pe forum)...sper ca nu am mai uitat pe nimeni,eu cel putin pe ele imi amintesc sa le fi vazut.Sper sa ne intregesti listutza[-o<

caty
22.10.2007, 10:19:13
Fetelor am avut o miresica care a trecut in randul doamnelor in data de 20 oct.(carmen_ana) Nu stiu dc mai e activa pe forum, dar eu ii urez
CASA DE PIATRA, multa fericire si intelegere!

caty
22.10.2007, 10:21:25
Iar voua, tuturor, va urez o saptamana usoara si spor la lucru, la facultate, la pregatirile pt nunta...!
:bye_04:

mee
22.10.2007, 10:54:30
Mee(pe care demult nu am mai vazut-o pe aici)
Of of :( . Mi-am schimbat desteapta de mine acum cateva luni locul de munca si acum mai mult stau la Bucuresti.Acolo nu pot sa intru pe miresici de la serviciu, nu pot sa intru nici pe messenger, nici pe skype, nici picasa.. ma rog asta e alta poveste:-& . Dupa serviciu abia ma tarasc pana acasa unde , bineinteles n-am net . Va duc dorul foarte, foarte tare. Acum sunt la Cluj si sper sa revina lucrurile la normal, o sa am si net acasa si sper sa fie totul ok.

ALI
22.10.2007, 12:43:30
diana au fost absolut minunate sunt sigura ca asa a fost si nunta.

andreea_m
22.10.2007, 14:25:04
^:)^ ^:)^ ^:)^ Daca ajungi la intalnirea din 26 o sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine\:D/ Deja ne cunoastem intre noi o mare parte(Maria,Ioana,Corina,Angela,Roxana,Dia_na,Andr eea cea recent maritata:D ,nasica ei Alina,Mee(pe care demult nu am mai vazut-o pe aici)Reny,Mihaela(Cinezee)din Buc,Mony42 care nu cred ca mai activeaza pe forum)...sper ca nu am mai uitat pe nimeni,eu cel putin pe ele imi amintesc sa le fi vazut.Sper sa ne intregesti listutza[-o<

:(( :(( Eu nu o sa pot veni.... Asa mi-ar placea sa mai stam de vorba, asa ca intre miresici:-p
Sper ca pe vremea aia sa fim deja in Belgia, la nasica:-p
Poate poate va mai fi totusi o intalnire...

daniela_psy
22.10.2007, 14:28:51
Of of :( . Mi-am schimbat desteapta de mine acum cateva luni locul de munca si acum mai mult stau la Bucuresti.Acolo nu pot sa intru pe miresici de la serviciu, nu pot sa intru nici pe messenger, nici pe skype, nici picasa.. ma rog asta e alta poveste:-& . Dupa serviciu abia ma tarasc pana acasa unde , bineinteles n-am net . Va duc dorul foarte, foarte tare. Acum sunt la Cluj si sper sa revina lucrurile la normal, o sa am si net acasa si sper sa fie totul ok.
Saracuta de tine...ma bucur insa ca ne mai dai de stire ce mai faci,cum si pe unde mai traiesti,asta ca sa nu ne punem pb ca ne imputinam...Sper ca lucrurile sa intre pe fagasul normal in viata ta si sa ai timp pt tine suficient cat sa te pregatesti si pt nunta ca asa rpd zboara timpul...Vei fi in Cj pe 26 oct?Avem intalnire,vine o miresica din Buc,poti veni si tu?

prapadeala
22.10.2007, 15:55:35

>:D<>:D< o sa fie totul ok sigur!

prapadeala
22.10.2007, 15:57:33

tulai ce gasca mare :)).. sa luati multe poze!

daniela_psy
22.10.2007, 23:54:52
tulai ce gasca mare :)).. sa luati multe poze!
;)) ;)) ;)) Pai da,ne-am vazut in diverse formule si cu diferite okazii,asa ca mare pierdere sa nu te cunoastem si pe tine,un membru atat de activ!Poate la nunta stafidei ne vei face o surpriza si vei ramane mai mult timp in tara sa avem timp sa ne adunam.Si da,pozele sunt o regula de capatai;-)

prapadeala
23.10.2007, 04:22:37
;)) ;)) ;)) Pai da,ne-am vazut in diverse formule si cu diferite okazii,asa ca mare pierdere sa nu te cunoastem si pe tine,un membru atat de activ!Poate la nunta stafidei ne vei face o surpriza si vei ramane mai mult timp in tara sa avem timp sa ne adunam.Si da,pozele sunt o regula de capatai;-)

Foarte bine! Abia astept sa vad pozele. Si astept mult sa ma reintorc in Cluj, si o sa fac cumva sa va intalnesc pe toate >:D<

carmen_ana
07.11.2007, 14:50:10
Fetelor am avut o miresica care a trecut in randul doamnelor in data de 20 oct.(carmen_ana) Nu stiu dc mai e activa pe forum, dar eu ii urez
CASA DE PIATRA, multa fericire si intelegere!
Nu am mai prea scris pe aici de mult dar acum am citit si iti multumesc mult pentru urari.
Sper sa ai parte de o zi minunata cand vine momentul
Pupici multi
Carmen

Amira
07.11.2007, 19:11:15
si inca cateva>:D< >:D< >:D< >:D<

felicitari ,totul a fost frumos

daniela_psy
08.11.2007, 00:25:39
Nu am mai prea scris pe aici de mult dar acum am citit si iti multumesc mult pentru urari.
Pupici multi
Carmen
Niste pozici nu ai avea si pt noio:-) sa ne incante ochiul:) ?Casa de piatra si te mai asteptam pe la noi!

caty
08.11.2007, 16:38:50
Pupici multi
Carmen

Inca o data felicitari, mai ales ca am auzit ( de fapt am citit) ca a iesit totul bine.
Casa de piatra si multa, multa iubire!

diana31
09.11.2007, 18:17:21
CASA DE PIATRA doamnelor sa fiti fericite si iubite.Mi-au placut tare mult rochiile voastre de miresici si chiar si sculpturile din gheata au fost super faine. Felicitari tuturor celor care s-au ocupat de organizare.^:)^ ^:)^ ^:)^ .

diana31
09.11.2007, 18:19:52
Pentru NASI sa aveti noroc de fini si anul viitor pe vremea asta sa ne aratati poze la la BOTEZ!!!!!!

meghe
04.02.2008, 13:21:20
Buna!
am auzit ca sunt rochite de mireasa frumoase in Turda!imi poate da cineva informatii?caut ceva fara cerc...!
Multumesc!

marcy_elena
16.02.2008, 18:12:26
Buna, scumpa mea! Nu iti face griji, totul va fi minunat, ai sa vezi! Si eu va doresc nunti asa cum le-ati visat si multa multa dragoste!>:D<
:*:*:*:*:*...mersi!!!!

fetelor...cum e cu preg...ati inceput probele?:D...eu da...si uitati ce a iesit:P...ce parere aveti?:D

CristinaMM
16.02.2008, 18:19:47

fetelor...cum e cu preg...ati inceput probele?:D...eu da...si uitati ce a iesit:P...ce parere aveti?:D

Ptui pe tine ce frumoasa esti! :*

marcy_elena
16.02.2008, 18:24:10
Ptui pe tine ce frumoasa esti! :*
da?:D:D:D:D...multu':*:*:*:*

CristinaMM
16.02.2008, 18:26:59
da?:D:D:D:D...multu':*:*:*:*

Da! Imi place foarte mult cum iti sta cu freza asta. Dar daca mai faci si alte incercari, astept poze! :)

diana31
16.02.2008, 18:39:17

waw!!!!!!!!!!........ ce bine arati in pozele astea........si coafura e mortala, superba, excelenta si iti pune fata in valoare...........super:)>- :)>- :)>- :)>- sa nici nu o mai strici;-)

marcy_elena
16.02.2008, 19:26:31
waw!!!!!!!!!!........ ce bine arati in pozele astea........si coafura e mortala, superba, excelenta si iti pune fata in valoare...........super:)>- :)>- :)>- :)>- sa nici nu o mai strici;-)
multu frumos frumos frumos!!!:*:*:*:*:*...

ALI
16.02.2008, 20:56:37

salut

e super. imi place parul tau e natural?
si tu esti ff draguta

eu personal ti-as sugura sa nu iti lasi asa de multe suvite rebele........ca sa ti se vada fata mai bine esti ff draguta.
prea multe suvite in jurul urechilor, as zice eu.
bine.....;e doar parerea mea.
daca mai incerci ceva sa ne atasezi pozele sa te vedem si noi.

spor si succes in toate

diana31
16.02.2008, 21:06:33
multu frumos frumos frumos!!!:*:*:*:*:*...
in cat timp ti-a facut freza respectiva la coafor sper ca nu de ordinul orelor........trebuie sa ai timp si pentru altceva in ziua nuntii, nu?

Tigrutza
16.02.2008, 21:12:07
La o coafura de genul ma gandeam si eu. Din pacate inca nu am mers la probe, dar nu cred ca imi va sta bine
Nu am ondulat deloc, nu cred ca este suficient de lung si...am fata extrem de rotunda. Daca pui acul de compas pe hartie si faci un cerc = fata mea ;))
Inca ma mai gandesc ce freza sa imi trag :">
#-o sunt offtopic la greu

marcy_elena tie iti sta superb. imi place multu multu =D>

diana31
16.02.2008, 21:26:56
La o coafura de genul ma gandeam si eu. Din pacate inca nu am mers la probe, dar nu cred ca imi va sta bine
Nu am ondulat deloc, nu cred ca este suficient de lung si...am fata extrem de rotunda. Daca pui acul de compas pe hartie si faci un cerc = fata mea ;))
Inca ma mai gandesc ce freza sa imi trag :">
#-o sunt offtopic la greu

marcy_elena tie iti sta superb. imi place multu multu =D>
poi atunci la probe cu tine si .............asteptam pozele:)>-

diannaa
17.02.2008, 19:01:44

f mult imi place cum ti-a iesit!!!

medutza
18.02.2008, 09:56:23

iti sra super bine,imi place mult.si eu mi-am dorit in genul asta,dar din pacate am avut ideea sa-mi tai parul acum cateva saptamani si acum e mult mai scurt,asa ca nu mai pot face nimic.
dar tie iti sta tare bineo:-)

cj83cia
18.02.2008, 09:57:14
Superb ti-a iesit!!! Vei fi o miresica ffffff frumoasa

cj83cia
18.02.2008, 09:59:14
Salutici, ai avut o nunta superba! Pupicei somnorosi :* :-<
Multumesc mult, iti doresc sa ai si tu nunta pe care ti-o doresti :*

marcy_elena
18.02.2008, 17:36:15
salut

e super. imi place parul tau e natural?
si tu esti ff draguta

eu personal ti-as sugura sa nu iti lasi asa de multe suvite rebele........ca sa ti se vada fata mai bine esti ff draguta.
prea multe suvite in jurul urechilor, as zice eu.
bine.....;e doar parerea mea.
daca mai incerci ceva sa ne atasezi pozele sa te vedem si noi.

spor si succes in toate

hehe ce happy is tuh scumpelor:*:*:*...ma bucur ca va place:D...si suvitzele alea is pt ca voalul vine de sus..mai ales pt biserica si acopera mult din freza...de aceea lasa mai mult pe la urechi...care si asa is un pic clapauge:))..si am rugat-o eu sa le mascheze:P

marcy_elena
18.02.2008, 17:38:09
in cat timp ti-a facut freza respectiva la coafor sper ca nu de ordinul orelor........trebuie sa ai timp si pentru altceva in ziua nuntii, nu?
a durat 1 ora si un pic:)

diana31
18.02.2008, 18:52:06
nu e mult zic eu......asa vei mai avea timp si pentru tine in ziua cea mare................in cazul in care incerci si altceva sa ne arati si noua dar mie personal mi-a placut foarte mult cum ti-a stat:)>-

andreea_m
18.02.2008, 22:05:09

Foarte frumoase buclele tale \:D/ \:D/ \:D/ ........ce mi-ar fi placut si mie....dar la parul meu;)) ;)) ;))

orhidutza
19.02.2008, 10:35:19
mie mi-a placut ce ti-a iesit la proba...daca si tu ai simtit ca esti in largul tau cu coafura respectiva si ca te reprezinta... go for it!

cj83cia
19.02.2008, 10:40:04
Fericita de tine. Asa coafura frumoasa si numai o ora !!!

marcy_elena
19.02.2008, 11:53:56
mie mi-a placut ce ti-a iesit la proba...daca si tu ai simtit ca esti in largul tau cu coafura respectiva si ca te reprezinta... go for it!
:D...f bine m-am simtit...mai ales ca si rochitza mea e stil princess si o sa mearga f f bine:D...evident ca m-am dus cu poze la coafeza sa vada si ea rochitza:D

marcy_elena
19.02.2008, 11:54:35
Fericita de tine. Asa coafura frumoasa si numai o ora !!!
pana si coafeza s-a bucurat ca dureaza doar atat:))

daniela_psy
19.02.2008, 13:27:07

Esti o frumusete si coafura iti vine f bine.Unde ai facut proba?Imi pari f cunoscuta:-\