PDA

Versiunea completa : Miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

corinka
20.02.2008, 09:08:50
intr-adevar, nu mai este f mult timp, dar mai sunt atatea de facut...
am stabilit biserica si restaurantul, am gasit fotograf, cameraman si dj, mai tb sa incheiem contractele cu ei, dar necazul cel mare e ca nu avem inca nasi. si din acest motiv nu putem face invitatiile. in weekend-ul acesta vrem sa ne incercam norocul cu niste prieteni. va rog sa ne tineti pumnii!

cj83cia
20.02.2008, 10:02:35
Da, asta chiar poate fi o problema. Vreti o pereche sau 2 perechi de nasi?

corinka
20.02.2008, 10:05:09
Da, asta chiar poate fi o problema. Vreti o pereche sau 2 perechi de nasi?
stii vorba aia, si sarac si cu pretentii? noi n-avem niciuna, ce sa ma mai gandesc la doua?! de fapt, nici nu m-am gandit niciodata la varianta cu 2 perechi. una e suficienta.

CristinaMM
20.02.2008, 10:13:31
am stabilit biserica si restaurantul, am gasit fotograf, cameraman si dj, mai tb sa incheiem contractele cu ei, dar necazul cel mare e ca nu avem inca nasi. si din acest motiv nu putem face invitatiile. in weekend-ul acesta vrem sa ne incercam norocul cu niste prieteni. va rog sa ne tineti pumnii!

Hai ca va descurcati voi! Alte optiuni in afara de prietenii aia mai aveti?

marcy_elena
20.02.2008, 12:08:24
Esti o frumusete si coafura iti vine f bine.Unde ai facut proba?Imi pari f cunoscuta:-\
:"> multu' mult:*:*...la salon dana in marasti langa tabita(sens giratoriu marasti)...poate chiar ma stii;)...

corinka
20.02.2008, 12:12:17
Hai ca va descurcati voi! Alte optiuni in afara de prietenii aia mai aveti?
casatoriti? hm. nu prea. prietenii aceia ar cam fi singurii casatoriti. majoritatea prietenilor nostri sunt neseriosi si stau in concubinaj. :D
glumesc, desigur. ideea e ca vreau nasi casatoriti, asa e frumos si asa vrea si preotul. eu sunt perfect de acord cu el.
in caz de forta majora, poate rugam niste prieteni necasatoriti.
eventual poate ne mai ajuta si parintii, gasesc ei ceva printre rude. deocamdata soacra are tema: sa se gandeasca la o varianta de rezerva. (:|

diana31
20.02.2008, 12:16:34
casatoriti? hm. nu prea. prietenii aceia ar cam fi singurii casatoriti. majoritatea prietenilor nostri sunt neseriosi si stau in concubinaj. :D
glumesc, desigur. ideea e ca vreau nasi casatoriti, asa e frumos si asa vrea si preotul. eu sunt perfect de acord cu el.
eventual poate ne mai ajuta si parintii, gasesc ei ceva printre rude. deocamdata soacra are tema: sa se gandeasca la o varianta de rezerva. (:|
cum de v-ati lasat pe ultima suta de metrii la faza cu nasii?

daniela_psy
20.02.2008, 12:17:10
multumim tuturor pt urari.
amandoi suntem din alba-iulia, dar ne-am mutat in cluj. eu am ramas aici dupa facultate, el are tot aici serviciu, asa ca ne-am facut si buletine de cluj. motiv pt care facem aici la primarie, nici nu s-ar fi putut altfel si nici n-am fi vrut.
iar nunta propriu-zisa o facem la alba-iulia pt ca parintii nostri sunt acolo si avem mai multe rude pe acolo.
Povestea este identica cu a noastra.Noi insa am avut multi prieteni de la Cj si am fost nevoiti sa asiguram si cazare.Bafta in gasirea nasilor potriviti!

CristinaMM
20.02.2008, 12:17:34

Io va tin totusi pumnii sa vrea prietenii vostri. Daca nu, trebuie sa va cam grabiti un pic, ca trebuie sa stie totusi oamneii din timp ca-s nasi :).

cj83cia
20.02.2008, 12:38:56
Nici noi nu am avut prea multe variante, tocmai pe acelasi considerent, casatoria lor. Asa ca am "apelat" la o fosta colega de fac (relatii nu fff apropiate, dar asta e) si din partea lui la copiii celor care i-au nanasit pe socrii mei. Un fel de "traditie". Si noi ne-am chinuit destul de mult...dar cu 9-10 luni inainte era sigur

orhidutza
20.02.2008, 13:27:45
daca chiar nu o sa va gasiti nasi...s-or gasi aici pe forum niste foste miresici sa nu va lase de izbeliste ;-)

corinka
20.02.2008, 13:29:48
daca chiar nu o sa va gasiti nasi...s-or gasi aici pe forum niste foste miresici sa nu va lase de izbeliste ;-)
>:D< sunteti niste dragute! :*

corinka
20.02.2008, 13:30:44
nu-mi fac eu griji ca ramanem necasatoriti. ma agit numai cu invitatiile. :-SS vreau sa dau odata comanda. dar pe cine sa trec la nasi? aceasta este intrebarea.

medutza
20.02.2008, 15:55:35
nu-mi fac eu griji ca ramanem necasatoriti. ma agit numai cu invitatiile. :-SS vreau sa dau odata comanda. dar pe cine sa trec la nasi? aceasta este intrebarea.
exact prin aceleasi probleme am trecut si noi.abia acum am primit confirmarea nasilor,care vin tocmai din anglia si sper sa incep si eu sa fac invitatiile.oricum noi am invitat pe toata lumea si urmeaza sa le dam invitatiile asa simbolic.spor la cautari si sper sa gasesti cat mai repede:*

puiuta2008
18.03.2008, 12:58:39
spor la pregatiri!Felicitari!

corinka
18.03.2008, 13:03:00
fetelor, n-am mai intrat de ceva timp pe topicul asta. vreau sa va spun ca intre timp ne-am gasit nasi. cei mai dulcici nasici din lume. sunt cam de aceeasi varsta cu noi, dar cu un pic mai mult experienta, avand in vedere ca in vara implinesc 3 ani de casnicie si au o fetita de 9 luni.
aproape ca avem si invitatiile, dupa-amiaza mergem sa le ridicam. inainte vom trece la proba de verighete, care vor fi gata vineri.
deocamdata stam bine cu pregatirile, mai tb sa rezolvam cu florile si, cel mai important, sa ne luam costum, respectiv rochie!

daniela_psy
21.03.2008, 05:43:11
Si eu voi veni fara jumatatea mea :)
Ei,cum ne-ai mintit tu pe noi...si ce poze frumoase a mai facut Mircea:D

Froggy
21.03.2008, 16:55:08
Prima transa...

Froggy
21.03.2008, 16:56:33
A doua transa:

cinezee
21.03.2008, 16:58:26
Teoooo foartee frumos ,imi place colierul care l-ai avut si rochita ioi frumusica foc ,ce sa mai frumusica toataa bravos 8-} >:D<:*

pai inainte ne adunam si noi in jur de 6 ,dar nu reuseau toate sa ajunga si asa s-a schimbat ora , ptr ca multe ies pe la 6 de la birou :-"

Froggy
21.03.2008, 16:59:37
Teoooo foartee frumos ,imi place colierul care l-ai avut si rochita ioi frumusica foc ,ce sa mai frumusica toataa bravos 8-} >:D<:*

Multumesc :"> eu am fost f multumita de rochitza si de tot !!!

orhidutza
21.03.2008, 17:01:03
Multumesc :"> eu am fost f multumita de rochitza si de tot !!!
ptui pe tine ... frumusica foc! si mi se pare ca si semeni cu sotul tau :)

Kalini
21.03.2008, 17:03:52
Asa mai merge, superbe pozele>:D<Multumim

Froggy
21.03.2008, 17:04:21
ptui pe tine ... frumusica foc! si mi se pare ca si semeni cu sotul tau :)

Da, vba lui Dani "ce bine semanam noi, amandoi clapaugi si grasuni"

orhidutza
21.03.2008, 17:04:52
Da, vba lui Dani "ce bine semanam noi, amandoi clapaugi si grasuni" cine era mai clapaug si grasun? :-\:-\:-\

Froggy
21.03.2008, 17:05:29
ele e mai clapaug si eu sunt grasuna =))

daniela_psy
22.03.2008, 00:32:31
A doua transa:
Imi place cum va potriviti.Sunteti aratosi amandoi.Poze de la sala nu ai?:D

roxana
31.03.2008, 22:18:59
va rog sa ignorati ce urmeaza....

mesaj pentru o miresica din Cluj pe 31 mai(inca fara mesaje scrise, sper ca intra, asa cum a promis):
CARMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!
:rocking::rocking::rocking::rocking::rocking::rock ing::rocking:
ai zis ca ma suni, sau imi dai apel, si nu ai mai facut nimic. N-am nr tau de telefon, n-am adresa de email, si nici macar id-ul de pe miresici nu ti-l stiu. Da plis un reply, ca sa am cui sa trimit pm

tati_sew
31.03.2008, 22:30:59
Topicu asta cand a aparut?:O

josephine12
31.03.2008, 23:03:48
va rog sa ignorati ce urmeaza....

mesaj pentru o miresica din Cluj pe 31 mai(inca fara mesaje scrise, sper ca intra, asa cum a promis):
CARMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!
:rocking::rocking::rocking::rocking::rocking::rock ing::rocking:
ai zis ca ma suni, sau imi dai apel, si nu ai mai facut nimic. N-am nr tau de telefon, n-am adresa de email, si nici macar id-ul de pe miresici nu ti-l stiu. Da plis un reply, ca sa am cui sa trimit pm

salut
ce bine ca dau de tine, atat m-am chinuit sa-mi fac cont!
hai pe mess
id-ul meu e carmen_cimpean ([email protected])

josephine12
31.03.2008, 23:06:41
salut
hai pe mess
daca nu functioneaza sa ma risc sa dau nr meu de tel?
cum sa facem?
vreau neaparat sa vb

roxana
31.03.2008, 23:23:01
salut
hai pe mess

cred ca asta a fost o premiera chiar si pentru miresici ... cine mai are nevoie de surprize-surprize, cand ne gasim aici?=))=))=))=))

Tati, topicu asta exista de anul trecut de cand au fost nuntile miresicilor. Maria a facut anul tecut cate un topic la fiecare nunta de miresica de pe forum, si apoi moderatorii le-au concatenat. Mi s-a parut ca poate o sa-mi gasesc prietena, si am reusit <:-P

tati_sew
31.03.2008, 23:49:17
Aha ca nu am mai intrat de vreo 2 zile si nu stiam ce se intampla;))

joly2
03.04.2008, 10:23:59
Tweety_mem,am fost si eu la Cj la Targul de Nunti si mi-am gasit voalul.Dar tre sa mai trec prin oras pt celelalte accesorii.Mirelui nu i-am gasit costum,nu i-a fost bun.:(mai mergem si mai cautam.Oare pe unde sa mai merg?Nu stii tu cumva?
Buna!
Si eu sunt din Cluj si voi avea nunta in 4 octombrie.Costum de mire poti sa gasesti in Central la Alb si Negru, sunt costume foarte frumoase.Si in piata Mihai Viteazul am este un salon cu rochii de mireasa si costume frumoase!
Spor la pregatiri!!!!!!!!!!!>:D<

daniela_psy
03.04.2008, 15:51:42
Buna!
Si eu sunt din Cluj si voi avea nunta in 4 octombrie.Costum de mire poti sa gasesti in Central la Alb si Negru, sunt costume foarte frumoase.Si in piata Mihai Viteazul am este un salon cu rochii de mireasa si costume frumoase!
Spor la pregatiri!!!!!!!!!!!>:D<
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020121.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10) numai ca au tot trecut vreo 2 ani de cand cauta fata costum si a avut nunta.Bafta in toate:)>-

tati_sew
07.04.2008, 17:29:13
Cum in noaptea de dinainte nu o sa pot dormi o sa miresesc pana la dimineata:D

prapadeala
07.04.2008, 17:31:43
Cum in noaptea de dinainte nu o sa pot dormi o sa miresesc pana la dimineata:D

Bine ar fi sa ai timp :)) tin minte ca asa obosita eram si chiar vroiam si as fi putut sa dorm, dar lucrurile de ultim minut nu mi-au dat pace!

mony42
10.04.2008, 22:48:50
Servus fetelor...
Vreau in primul rand sa-mi cer scuze dar nu am reusit sa mai raspund la nici un mesaj si nici sa mai vb cu voi.
Timpul..............:-" :-& .
Sper ca nu sunteti suparate pe mine.
Sunt gata sa-mi rascumpar greseala cu poze;)) si o gramada de expl in legatura cu cununua in aer liber si cu nunta la AROMA

mony42
10.04.2008, 22:49:47
Sunt din nou membru activ..........

mee
10.04.2008, 23:28:27
Ma bucur sa vad ca n-ai uitat de noi :* . Si astept pozeleeee!!!!!

mony42
11.04.2008, 00:20:41
Acuma ma chinui sa le pun

Kalini
11.04.2008, 00:24:26
Servus fetelor...
Vreau in primul rand sa-mi cer scuze dar nu am reusit sa mai raspund la nici un mesaj si nici sa mai vb cu voi.
Timpul..............:-" :-& .
Sper ca nu sunteti suparate pe mine.
Sunt gata sa-mi rascumpar greseala cu poze;)) si o gramada de expl in legatura cu cununua in aer liber si cu nunta la AROMA

vrem poze......

mony42
11.04.2008, 00:45:50
poze de la civila in PARCUL MARE

tati_sew
11.04.2008, 00:55:24
Oaauuu ce rochie sexy!!doar civila ati facut-o?

mony42
11.04.2008, 00:58:50
tot civila

mony42
11.04.2008, 01:02:07
cununia religioasa in aer liber.....

tati_sew
11.04.2008, 01:03:47
cununia religioasa in aer liber.....
Ce rochie faina ai avut!!!

mony42
11.04.2008, 01:06:04
tot religioasa restaurant si tort

mony42
11.04.2008, 01:09:05
Ce rochie faina ai avut!!!
Merci foarte mult m-am simtit ca o printesa de dimineata pana seara.....o zi super.....fara incidente atata ca afara au fost 39 de grade dar in restaurant......clima....Super.
Va doresc la toate o nunta ca si a mea

mee
11.04.2008, 10:56:59
Merci foarte mult m-am simtit ca o printesa de dimineata pana seara.....o zi super.....fara incidente atata ca afara au fost 39 de grade dar in restaurant......clima....Super.
Foarte frumosi ati fost amandoi >:D<

ALI
11.04.2008, 11:00:12
monyyyyyyyyyyy aoleuuuuuuuuuuu de cand te tot asteptam
mereu vb cu andreea de tine
ma bucur ca esti ok>:D< >:D< >:D<

ALI
11.04.2008, 11:08:38

ati fost superbi amandoi
tu esti minuntata
rochitele sunt frumoase amandoua
ma bucur ca ai avut o nunta de vis:* :* :* :*

Kalini
11.04.2008, 11:14:29

Superbe poze, multumim>:D<

corinka
11.04.2008, 11:18:36
frumos tort! frumos totul, de fapt! si fetitele cu petale sunt asa dulci...

andreea_m
11.04.2008, 11:47:27
In sfarsit ai revenit Mony, asa mult ne-am gandit la tine...de ce nu ai scris, nu ai mai zis nimic, nicio poza....
Bun venit inapoi printre miresici>:D< >:D< >:D<

mony42
11.04.2008, 19:41:31
multumesc frumos pentru cuvintele frumoase
Sunteti toate super dragute si va pup mult.
:* :* :* :* :* :* :* :* :*

daniela_psy
11.04.2008, 22:59:06

Mammaaaa....cate pers.ati avut la tortul ala?Frumoase ambele rochii si mai vrem poze:) Crezi ca scapi asa usor de noi dupa o perioada asa mare de absenta?

mony42
11.04.2008, 23:31:44
Pai numa 120 de persoane adica familia si cativaprieteni si la pregatirea nuntii nu s-a facut rabat de la nimic. Asa mi-am dorit eu dintotdeauna si am avut sansa ca asa sa se intample.......
Sigur ca o sa mai postez poze
Va multumesc mult de aprecieri.....
AAA si nu vreu sa scap de voi:"> o:-)

daniela_psy
11.04.2008, 23:51:38
Pai numa 120 de persoane adica familia si cativaprieteni si la pregatirea nuntii nu s-a facut rabat de la nimic. Asa mi-am dorit eu dintotdeauna si am avut sansa ca asa sa se intample.......
Sigur ca o sa mai postez poze
Va multumesc mult de aprecieri.....
AAA si nu vreu sa scap de voi:"> o:-)
:) Fugi cat de curand si da-le vesti fetelor care au nunta la Aroma si celora care isi doresc cununia rel. in aer liber ca au tot intrebat de tine
:* :* :*

Froggy
12.04.2008, 08:58:16

Ai fost fff frumoasa, chiar ca o printesa :) Si ce sa mai zic de tort....SUPERB !

stafida
22.04.2008, 17:55:25

Foarte frumoase rochitele si pozele!

prapadeala
22.04.2008, 19:32:11

Superba mireasa si poze minunate! Casa de piatra .. nici nu am realizat ca nu am vazut poze de la nunta ta :). Ce tort frumos ati avut!

mony42
22.04.2008, 21:41:11
Multumesc mult fetelor.
O sa mai postez niste poze dar tre sa le ajustez....:-w

mony42
12.05.2008, 01:16:28
Am fost la nunta la marcy-elena (cumnate)......ce frumoasa a fost mireasa...dar si mirele. Din pacate nu va postez poze deoarece vreu sa-i las ei bucuria de a vi le prezenta. O sa postez poze cu rochita mea de nuntas....ca asa mi-a placut......poate inspira pe cineva......

cinezee
12.05.2008, 01:24:32
foarte frumusica si cu bun gust aleasa rochita ta , te prinde bine si culoarea :>

Draga Mony ca sa iti fie mai usor , in loc sa micsorezi pozele si sa se piarda din calitatea lor , vezi ca unde sunt datele tale implicit data nunti in dreapta exista album , click pe el , urca pozele acolo [ se accepta orice dimensiune ] si pe urma pune linkul albumului unde doresti tu

Success !

ALINUZA
12.05.2008, 01:43:55
Am fost la nunta la marcy-elena (cumnate)......ce frumoasa a fost mireasa...dar si mirele. Din pacate nu va postez poze deoarece vreu sa-i las ei bucuria de a vi le prezenta. O sa postez poze cu rochita mea de nuntas....ca asa mi-a placut......poate inspira pe cineva......
f frumusica

tati_sew
12.05.2008, 07:52:59
Frumusica si draguta!>:D<

roxana
12.05.2008, 08:41:25
si eu am vazut-o in parc, intr-adevar foarte frumusica, din pacate n-am putut sa merg la ea, ca m-au acaparat neamurile prima data, si cand am fost n pic mai libera, era ea inconjurata de lume, si-am zis c-o felicit cand se mai raresc la ea, si 5 minute mai tarziu n-am mai vazut-o :(:(:(
Marcy-elena, iti doresc casa de piatra si toata fericirea din lume :*:*:*

mony42
12.05.2008, 10:52:24
foarte frumusica si cu bun gust aleasa rochita ta , te prinde bine si culoarea :>

Draga Mony ca sa iti fie mai usor , in loc sa micsorezi pozele si sa se piarda din calitatea lor , vezi ca unde sunt datele tale implicit data nunti in dreapta exista album , click pe el , urca pozele acolo [ se accepta orice dimensiune ] si pe urma pune linkul albumului unde doresti tu

Success !
Multumesc fetelor, felicitari inca o data proaspetelor casatorite dar si celorlalte:* . Mulumesc frumos de idee asa am sa fac (pozele).

cinezee
12.05.2008, 10:56:30
la mine draga Mony de la civila a trecut un an deja multumesc frumos de urari si success cu urcarea pozelor , este sa stii usor :*

mony42
12.05.2008, 11:02:13
la mine draga Mony de la civila a trecut un an deja multumesc frumos de urari si success cu urcarea pozelor , este sa stii usor :*
Nu conteza cat timp a trecut (si eu am imediat un an) mie imi place sa-mi aduc aminte cu placere si cred ca si tu. Ma simt bine cand ma gandesc la pasul imp. pe care l-am facut (si ma felicit:D =)) =)) =)) =)) ) asa ca va felicit si pe voi indiferent cand ati facut pasul.
SUCCES LA BEBEI PENTRU TOATE MIRESICILE CARE_SI DORESC.

daniela_psy
12.05.2008, 12:17:27
Si eu te-am vazut...adica,Mee te-a vazut si eu nu stiam sigur daca esti tu.Oricum f bine iti statea rochita si cu siguranta am admirat-o si pe marcy_elena fara sa o recunosc.:D

Froggy
12.05.2008, 12:28:30

te prinde foarte bine rochia :)

cinezee
12.05.2008, 14:21:26
clar ca ne aducem mereu cu placere

asa sa dea D-zeu Mony o:-)
Nu conteza cat timp a trecut (si eu am imediat un an) mie imi place sa-mi aduc aminte cu placere si cred ca si tu. Ma simt bine cand ma gandesc la pasul imp. pe care l-am facut (si ma felicit:D =)) =)) =)) =)) ) asa ca va felicit si pe voi indiferent cand ati facut pasul.
SUCCES LA BEBEI PENTRU TOATE MIRESICILE CARE_SI DORESC.

ralux
20.05.2008, 09:34:13
Neata fetelor!:* Uite, mi-am facut si eu un album, il atasez mai jos, cu poze de la cununia civila. Sunt doar cateva acum, dar mai vin ele pe parcurs;;) Ma duc la politie sa imi schimb buletinul. stiti cumva orarul de acolo? Va pupicesc pe fiecare in parte:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

andreea_m
20.05.2008, 10:58:22
Neata fetelor!:* Uite, mi-am facut si eu un album, il atasez mai jos, cu poze de la cununia civila. Sunt doar cateva acum, dar mai vin ele pe parcurs;;) Ma duc la politie sa imi schimb buletinul. stiti cumva orarul de acolo? Va pupicesc pe fiecare in parte:* :* :* :*

Buna dimineata, miresici:*
Felicitari Ralux si Casa de Piatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ce frumoasa esti in poze=D>=D>....mai asteptam si alte poze
Teo ce face bebele, nu ai aflat ce e?:-\

Taja
20.05.2008, 11:04:05
Neata fetelor!:* Uite, mi-am facut si eu un album, il atasez mai jos, cu poze de la cununia civila. Sunt doar cateva acum, dar mai vin ele pe parcurs;;) Ma duc la politie sa imi schimb buletinul. stiti cumva orarul de acolo? Va pupicesc pe fiecare in parte:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Raluca, Casa de piatra!!!!!

ce mult imi place coafura ;;) te prinde f bine!
ce linistita erai!
de fericire nu mai vorbesc!:D

cami777
20.05.2008, 13:14:55
Raluca, felicitari! Casa de piatra! >:D< Ai fost foarte frumoasa.

ralux
20.05.2008, 14:08:26
Multumesc mult fetelor!>:D< >:D< >:D< Linistita am fost dupa ca atunci...mari mari emotii:D Va pup cu drag!:*

roxana
20.05.2008, 14:28:33
Felicitari Ralu >:D< >:D<
Ai fost foarte draguta: freza, rochia, buchetul, tu, tot
Daca nu te-ai duc inca la politie, eu asa tin minte, ca luni si miercuri de la 8:30 pana pe la 14, da nu-s sigura
si marti si joi de la 12 la 18...

joly2
20.05.2008, 14:36:22
Casa de piatra Raluca!Ati fost foarte frumosi amandoi!!!!!!!!!Va doresc multa multa fericire!

ralux
21.05.2008, 10:25:28
Va multumim miresici!!!>:D< >:D< >:D<

CristinaMM
21.05.2008, 10:28:35
Va multumim miresici!!!>:D< >:D< >:D<
Mai pune poze! [-o<
Ati fost tare frumosi amandoi! :*

dandelion
21.05.2008, 11:30:30
Raluca, felicitari!!
Ai aratat de milioane cu rochita aia!! imi place tare mult!!
Casa de piatra! sa fiti fericiti mereu!!

mony42
21.05.2008, 14:32:06
Foarte frumosi si eleganti miri....casa de piatra si multe impliniri......felicitari si de la mine

ralux
22.05.2008, 14:43:00
>:D< :* >:D< :* >:D< Multumesc fetelor! Am mai pus poze in album:)

Froggy
22.05.2008, 16:29:21
Vai Ralu cat poti fi de fumoasa ! :x foarte frumosi amandoi :*

ralux
22.05.2008, 18:38:32
>:D< :* >:D< Multu, multu! Theo, pupa bebe mic din partea mea:x

mee
23.05.2008, 12:04:27
Felicitari, Raluca !!!!
Casa de piatra si tot ce va doriti !!! :* :* :*

movulina
23.05.2008, 12:09:33

mie-mi place ENORM la rochitza partea de sus ... de la gat ... :x:x:x

daniela_psy
23.05.2008, 22:05:33
>:D< :* >:D< :* >:D< Multumesc fetelor! Am mai pus poze in album:)
Eu imi mentin parerea ca esti f draguta si ca ai radiat in ziua aia dar unde sunt pozele de la "zbenguiala"?Vreau sa le vad:-B!Multumesc.Coafura ti s-a potrivit ca o manusa:*

ALI
23.05.2008, 22:43:12
Multumesc mult fetelor!>:D< >:D< >:D< Linistita am fost dupa ca atunci...mari mari emotii:D Va pup cu drag!:*
felicitari si casa de piatra
ai fost superba ff bine te prinde parul aranjat asa>:D< >:D< >:D< >:D<

Froggy
23.05.2008, 23:47:38

Nu mai bine il pupi tu live la intalnire ? ;;)

ralux
26.05.2008, 11:39:16
As vrea iubita dar nu am avut cum sa ajung de data asta:-< Sunt foarte ocupata in perioada asta, ba cu serviciul, ba cu nuntile din week-enduri, ba cu invatatul si nu am putut. Plus ca sambata am fost la zalau la o nunta. Dar pup oricum asa prin net>:D<
Inca o data multumesc pentru urari si aprecieri!:* :* :*

anca1230_pop
30.05.2008, 23:10:07

Hiiiiiiiiiiiii! Deci Cori maine e ziua cea mare!
Fi calma, si totul va decurge ca la carte, nu iti face griji, si sper ca totul va iesi minunat!
:*

prapadeala
09.06.2008, 21:58:20

Casa de piatra :) Foarte frumoase pozele

prapadeala
09.06.2008, 22:01:46
:*:*:*:*:*...mersi!!!!

fetelor...cum e cu preg...ati inceput probele?:D...eu da...si uitati ce a iesit:P...ce parere aveti?:D

Ce par frumos ai, imi place mult coafura :)

prapadeala
09.06.2008, 22:03:25
A doua transa:

Ai fost foarte frumoasa >:D<

mariahugo
19.06.2008, 01:28:16
miresicilor din paate eu nu pot sa vin,locuiesc prea departe,dar am sa vin si eu acasa curand!!;-)pna una alta imi puteti spune si mie cam cat ar costa acuma o nunta cu tot tacumul??ca incep si eu pregatirele...cam din aug am sa incep da as dori sa stiu niste locatii,preturi(la meniu in special)si asa mai departe!auci....numa cand ma gandesc cat sunt...da stiu ca o sa merite!va rog ajutati-ma.Va pup dulce clujencelor!!!vai ce dor mie de casa=((

Arina3891
19.06.2008, 11:10:58
Daca vrei nunta in iunie 2009 ar fi bine sa incepi sa cauti locatii de pe acum ca nu cred ca mai sunt prea multe libere. De restul mai e vreme...

Cammie
21.06.2008, 11:16:49
Cateva poze de la nunta mea

anca1230_pop
21.06.2008, 11:26:06
Cateva poze de la nunta mea

Ai fost o miresica tare frumusica!!! Casa de piatra!!!, si mai asteptam pozici!

Cammie
21.06.2008, 12:12:20
Ai fost o miresica tare frumusica!!! Casa de piatra!!!, si mai asteptam pozici!

Multumesc >:D<

Cammie
21.06.2008, 12:40:15
Inca o tura

anca1230_pop
21.06.2008, 12:42:42
cami am o intrebare! am vazut ca rochia ta e putin mai lunga, si oare nu te-a incomodat la dans, si la umblat????

Cammie
21.06.2008, 12:44:41
Nu m-a incomodat deloc ca am avut cercul mare si nu ajungeam sa calc pe rochie :D. Daca te uiti la poza de la biserica, nu imi ajungea rochia chiar pana jos. La cea din parc da, ca era cam moale pamantul si imi intrau tocurile

andra_mihael
21.06.2008, 17:10:25
Inca o tura

Super! Sper sa mai pui poze k mie nu mi-au ajuns:*

dinimi
21.06.2008, 22:58:57
fetelor imi vand rochitza. am purtat-o in martie si eram insarcinata in luna a-4-a,
daca sunteti interesate aici aveti detalii
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=11277&page=2

daniela_psy
22.06.2008, 17:07:21
Inca o tura
Felicitari Cammie!Multumim de poze.Cum a fost petrecerea?Tare mi-a facut cu ochiul tortul ala:) Ai fost o mireasa tare draguta!

cinezee
22.06.2008, 17:32:10
RALUX Casa de piatra :) acum am reusit sa vad si eu detailat pozele voastre , foarte frumoase pozele , se vede ca v-ati simtit superrr <:-P =D>

iar TU ai fost superbaaaaaaaaa , numai spus ca imi place la nebunie modelul rochitei 8-} 8-} bravos , te puup 8-}

Cammie ...am vazut si pozicile tale , dragutaa foccc , casa de piatra si numai impliniri sufletesti de acum incolo in viata si personal >:D< cu drag Mihaela

Cammie
23.06.2008, 00:22:26
Va multumesc >:D< .
Petrecerea a fost foarte reusita, lumea s-a simtit bine, s-a dansat mult, mancarea a fost foarte buna si foarte multa, personalul restaurantului foarte atent. Evident, mi s-a furat pantoful, apoi am fost furata eu, am aruncat buchetul (nu pe al meu, am facut unul mai mic :D ). Tortul a fost diplomat cu fructe, doar ca eram asa de satula ca de abia l-am gustat.
Totul a trecut asa de repede, a trecut si luna de miere (am fost in Spania) si deja de o saptamana am intrat la lucru.

diannaa
23.06.2008, 00:32:29
Va multumesc >:D< .
Petrecerea a fost foarte reusita, lumea s-a simtit bine, s-a dansat mult, mancarea a fost foarte buna si foarte multa, personalul restaurantului foarte atent. Evident, mi s-a furat pantoful, apoi am fost furata eu, am aruncat buchetul (nu pe al meu, am facut unul mai mic :D ). Tortul a fost diplomat cu fructe, doar ca eram asa de satula ca de abia l-am gustat.
Totul a trecut asa de repede, a trecut si luna de miere (am fost in Spania) si deja de o saptamana am intrat la lucru.
FELICITARI SI CASA DE PIATRA!!!!!!!!!!<:-P

joly2
23.06.2008, 07:59:41
Inca o tura
Ai fost foarte frumoasa! Casa de piatra!!!!!!!

Cammie
23.06.2008, 13:08:24
Va multumesc mult, fetelor! >:D<

PUFF
23.06.2008, 17:58:33
Cammie CASA DE PIATRA!
ai fost o miresica tare draguta....>:D<

lori24
23.06.2008, 18:10:07
Buna fetelor! A trecut ceva vreme de cand nu am mai intrat pe miresici. Intre timp a trecut si nunta si luna de miere. Va atasez niste poze de la nunta. Totul a iesit cum ne doream.
http://picasaweb.google.com/lori242/NuntaMea

Cammie
24.06.2008, 08:48:03
Buna fetelor! A trecut ceva vreme de cand nu am mai intrat pe miresici. Intre timp a trecut si nunta si luna de miere. Va atasez niste poze de la nunta. Totul a iesit cum ne doream.

Ce frumosi sunteti amandoi!
Multa fericire si casa de piatra va doresc!>:D<

Multumesc PUFF >:D<

orhidutza
24.06.2008, 10:57:35
Casa de Piatra Cammie si Lore!!!

caty
26.06.2008, 19:44:29
imi cer scuze fetelor ca abia acum va atasez poze de la nunta!
Am fost plecati, iar CD a tot umblat pe unul, pe la altul.
Cateva poze sa vedeti cum am aratat in ziua nuntii. Sunt cam mari si nu pot atasa prea multe.

CristinaMM
26.06.2008, 19:53:46
imi cer scuze fetelor ca abia acum va atasez poze de la nunta!
Am fost plecati, iar CD a tot umblat pe unul, pe la altul.
Cateva poze sa vedeti cum am aratat in ziua nuntii. Sunt cam mari si nu pot atasa prea multe.
Foarte frumoasa ai fost Caty! Felicitari si casa de piatra! Asa-mi place rochia ta!...:x
Fa-ti un album si arata-ne mai multe poze! :*
Am editat, scrisesem Cammie, dar de fapt ma gandeam la Caty. Dat si Cammie si Lory au fost foarte frumoase :) ).

Froggy
26.06.2008, 19:55:23
Foarte frumoasa ai fost Cammie! Felicitari si casa de piatra! Asa-mi place rochia ta!...:x

Cristinaaaaaa, de cand nu ne-ai mai scris!!! :*:*

CristinaMM
26.06.2008, 19:56:13
Cristinaaaaaa, de cand nu ne-ai mai scris!!! :*:*
Is prin zona, va tot citesc. Dar nu prea mai am vreme sa scriu...

caty
26.06.2008, 20:03:02
inca trei poze

caty
26.06.2008, 20:07:10
o sa incer ca micsorez cateva poze. Nu stiu dc o sa reusesc.
Din pacate cele mai frumoase poze sunt mari...

caty
26.06.2008, 20:08:30
Foarte frumoasa ai fost Caty! Felicitari si casa de piatra! Asa-mi place rochia ta!...:x

Multumesc frumos!
O sa incerc sa fac si albumul.

tati_sew
26.06.2008, 22:38:05
Foarte frumosi!Sa fiti fericiti!

diannaa
26.06.2008, 22:59:44
o mireasa ff frumoasa si distinsa! CASA DE PIATRA!!!

diannaa
26.06.2008, 23:02:11
sexy mireasa....:-"

mee
26.06.2008, 23:37:09
Felicitari, Caty si Casa de piatra !!!!
Acum mi-am dat seama ca eu am fost la voi la nunta >:D< . Viitorul meu sotior este verisor cu Lucian :* :* :* .

cami777
27.06.2008, 09:50:26
Caty, ce frumusete de fata! =D> Felicitari si CASA DE PIATRA!

orhidutza
27.06.2008, 09:51:17
Caty, Casa de Piatra si copii frumosi si sanatosi!<:-P<:-P<:-P

Froggy
27.06.2008, 09:55:35
Casa de piatra, Caty :*

andreea_m
27.06.2008, 10:03:14
inca trei poze
Felicitari Caty, ce frumosi ati fost>:D<...CASA SE PIATRA SI MULTA FERICIRE!!!

ralux
27.06.2008, 10:52:47
Casa de piatra Caty si tot binele din lume! Ati fost foarte frumosi amandoi!:* :* :*

bogvar
27.06.2008, 15:57:58

Ce frumoooooooooooosi sunteti voi doi!
Felicitari, casa de piatra si fericire!

roxana
27.06.2008, 22:09:10
Caty, ati fost foarte frumosi amandoi, casa de piatra :*

daniela_psy
28.06.2008, 03:30:17
Felicitari Lori si Casa de Piatra!Pai de ce se ascundre o miresica asa frumoasa si nu vine la intalniri:-\ >:D<

daniela_psy
28.06.2008, 04:44:21
inca trei poze
Caty,superba!<:-PCata fericire se poate citi pe chipul unei mirese... Multumim de poze.:*

andreea_m
28.06.2008, 13:40:52
Felicitari...ce frumoasa ai fost....pe nasa ta o cheama Laura? am fost colege de generala...ce mica e lumea;))

kristinuta
29.06.2008, 13:46:29
ciao fetelor!
am vazut pozele postate de caty si aproape mi-au dat lacrimile!
felicitari si casa de piatra la toate miresicile!
pupici!

anca1230_pop
01.07.2008, 10:17:22
Am scapat si eu.............am 2-3 pozici facute de soramea.....vi le pun sa ma vedeti!!!;))

anca1230_pop
01.07.2008, 10:19:57
Am scapat si eu.............am 2-3 pozici facute de soramea.....vi le pun sa ma vedeti!!!;))
Sper sa reusesc sa pun pozici!

anca1230_pop
01.07.2008, 10:20:57
Si inca o tura.....

tati_sew
01.07.2008, 10:21:39
Sper sa reusesc sa pun pozici!
Frumusica!!!Sa aveti casa de piatra si asteptam mai multe pozici!

anca1230_pop
01.07.2008, 10:48:05
Si Inca O Tura........

anca1230_pop
01.07.2008, 10:50:46
Si Inca O Tura........

Altele...........

CristinaMM
01.07.2008, 10:51:27
Si inca o tura.....
Mamaaaaaaaaaaa, ce frumoasa esti!
Felicitari si casa de piatra!

anca1230_pop
01.07.2008, 10:52:54
Mamaaaaaaaaaaa, ce frumoasa esti!
Felicitari si casa de piatra!

Merci Crisss!!! Esti o dragutza ca intotdeauna!!!!!!

anca1230_pop
01.07.2008, 11:00:53
Altele........

anca1230_pop
01.07.2008, 11:01:25
Frumusica!!!Sa aveti casa de piatra si asteptam mai multe pozici!

Multumim frumos!!!

anca1230_pop
01.07.2008, 11:05:19
Acu am mai primit ceva facut cu telefonul, sunt cam neclare, dar...........vi le arat!

anca1230_pop
01.07.2008, 11:31:11
Si inca cateva, ca apoi le pun in semnatura!!!

Mulan
01.07.2008, 12:02:16
Si inca cateva, ca apoi le pun in semnatura!!!
felicitari si muuuuuuuuuulta fericire de azi inainte ;)) ai fost superba!

anca1230_pop
01.07.2008, 14:16:53
felicitari si muuuuuuuuuulta fericire de azi inainte ;)) ai fost superba!
Multumim! La fel va dorim si voua!!!1:*

lori24
01.07.2008, 19:58:09
Felicitari...ce frumoasa ai fost....pe nasa ta o cheama Laura? am fost colege de generala...ce mica e lumea;))
da andreea, laura se numeste! mersi mult pentru urari!

ciuci19
01.07.2008, 20:15:05
anca felicitari si casa de piatra..................ai fost superba si ai avut un buchet foarte frumos.......ce sa mai spun ai foarte frumoasa si si miresicul tau a fost deosebit

te pup

andreea_m
01.07.2008, 20:21:58
Si inca o tura.....
felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!! CASA DE PIATRA SI MULYA FERICIRE!!!!!!!!!ce frumoasa esti:-p >:D<

anca1230_pop
01.07.2008, 20:58:18
felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!! CASA DE PIATRA SI MULYA FERICIRE!!!!!!!!!ce frumoasa esti:-p >:D<

Multumimmmmm!!!!!!!!!!>:D< >:D< >:D< >:D<

anca1230_pop
01.07.2008, 20:59:22
anca felicitari si casa de piatra..................ai fost superba si ai avut un buchet foarte frumos.......ce sa mai spun ai foarte frumoasa si si miresicul tau a fost deosebit

te pup

Merci Ciuci, Multumim!!!!
>:D< >:D< >:D<

diannaa
01.07.2008, 21:11:11
Altele...........
ce mai........splendida mireasa!!!!!!!!!!!! CASA DE PIATRA!!!!!!!!!<:-P

anca1230_pop
01.07.2008, 22:02:21
ce mai........splendida mireasa!!!!!!!!!!!! CASA DE PIATRA!!!!!!!!!<:-P

Merci Diana, Merci!!!!!!!!!!!!:"> :* :*
Si tu ai fost la INALTIME!!!!!!!!

Mulan
01.07.2008, 22:09:12
Merci Diana, Merci!!!!!!!!!!!!:"> :* :*
Si tu ai fost la INALTIME!!!!!!!!

cum a fost cu emotiile? eu parca abea astept sa ies in rochia de mireasa si sa se uite toti la mine si sa ma admire :)) o sa devin narcisista :">
dar, cel mai si cel mai mult astept sa il vad pe iubi cum se topeste cand ma priveste imbracata in miresuca :x dupa cum il cunosc eu, cred ca o sa ii sclipeasca ochii de fericire, de pe acum il vad :gen_14:;))

anca1230_pop
01.07.2008, 22:39:41
cum a fost cu emotiile? eu parca abea astept sa ies in rochia de mireasa si sa se uite toti la mine si sa ma admire :)) o sa devin narcisista :">
dar, cel mai si cel mai mult astept sa il vad pe iubi cum se topeste cand ma priveste imbracata in miresuca :x dupa cum il cunosc eu, cred ca o sa ii sclipeasca ochii de fericire, de pe acum il vad :gen_14:;))

Am scris cam cum a decurs nunta noastra in sectiunea Restaurante - ORIZONT!

ALI
01.07.2008, 22:58:22
e ea dara, ti-am mai zis da nu te-ai prins[-X
e laura colega noastra din generala de statea in marasti aproape de noi.

ALI
01.07.2008, 23:01:43
sigur ...........parca mi-l imaginez si eu desi nu il cunosc
am vazut o gramada de barbati care au ramas ff surprins placut cand si-au vazut alesele........e mortal sa ii vezi cat de emotionati is si cum le sclipesc ochii=P~ =P~

ALI
01.07.2008, 23:02:47
fetelor ati fost superbe
felicitari si casa de piatra
ce imi palce sa ma uit la poze de la nunta
mai adaugati cateva ca sa va putem admira>:D< >:D< >:D< >:D<

bogvar
03.07.2008, 15:35:16
Acu am mai primit ceva facut cu telefonul, sunt cam neclare, dar...........vi le arat!

Ptiu, ce frumoasa esti!!!
CASA DE PIATRA, FERICIRE............SI LUNA DE MIERE CU MAXIM DE RELAXARE, dar....... si distractie pe masura.
Am citit ce ai postat despre cum a decurs nunta voastra si ma bucur pentru voi ca a iesit la marele fix.
Inca o data FELICITARI!

Arina3891
03.07.2008, 15:59:16
Anca, ai fost minunata! Felicitari si casa de piatra. Pe mine ma intereseaza de unde ti-ai luat rochita si cat ai dat pe ea pt ca este superba!!!

anca1230_pop
03.07.2008, 16:20:49
Anca, ai fost minunata! Felicitari si casa de piatra. Pe mine ma intereseaza de unde ti-ai luat rochita si cat ai dat pe ea pt ca este superba!!!

Rochia am luat-o din spate de la central de langa magazinul GAia, a fost 1660 lei, dar daca te intereseaza, si iti place, eu o vand!

P.S”! Multumesc pt aprecieri!:">

anca1230_pop
03.07.2008, 16:21:36
Ptiu, ce frumoasa esti!!!
CASA DE PIATRA, FERICIRE............SI LUNA DE MIERE CU MAXIM DE RELAXARE, dar....... si distractie pe masura.
Am citit ce ai postat despre cum a decurs nunta voastra si ma bucur pentru voi ca a iesit la marele fix.
Inca o data FELICITARI!

Multumim!:* :*

Arina3891
03.07.2008, 16:22:58
Rochia am luat-o din spate de la central de langa magazinul GAia, a fost 1660 lei, dar daca te intereseaza, si iti place, eu o vand!
Nu cred ca imi este buna masura, dar merci de informatii :*

anca1230_pop
03.07.2008, 16:25:15
Nu cred ca imi este buna masura, dar merci de informatii :*

Cu placere!>:D< >:D< >:D<

caty
04.07.2008, 20:07:40
Felicitari, Caty si Casa de piatra !!!!
Acum mi-am dat seama ca eu am fost la voi la nunta >:D< . Viitorul meu sotior este verisor cu Lucian :* :* :* .

:)) Ce mica e lumea..! Sper ca v-ati simtit bine.

caty
04.07.2008, 20:24:32
Va multumesc fetelor pt urari.
Noi ne-am simtit extraordinar la nunta. Va doresc si celor care inca nu ati facut acest pas sa va simtiti cel putin la fel de bine ca noi.
Din pacate albumul nu am reusit sa-l fac. Dar promit ca in cel mai scurt timp il fac.

caty
04.07.2008, 20:27:44

Cred ca la voi o sa venim la nunta in 12. Pe viitorul tau sot il cheama Ovidiu?
Spor la pregatiri ca mai e f putin.

Froggy
05.07.2008, 12:01:10

Eu sunt sigura ca la Iulia si OVi mergeti la nunta :D

CE tareeee

Tasha08
05.07.2008, 15:07:49
Buna :) ma primiti si pe mine in grupul miresicilor din Cluj? Noi facem nunta in Dej, dar de cativa ani locuim in Cluj.

anca1230_pop
07.07.2008, 09:00:33
Fetelooooorrrrrrrrr!!!!!!!! am atasat in semnatura dansul nostru!!!!!!!!!!!

mee
07.07.2008, 09:47:17
Daaaa !!! Noi suntem :)) Va asteptam cu drag >:D<

bogvar
07.07.2008, 09:56:45
Fetelooooorrrrrrrrr!!!!!!!! am atasat in semnatura dansul nostru!!!!!!!!!!!

Foarte tare dansul, foarte tare si faza de la starea civila! Mi-au placut. Felicitari!

anca1230_pop
07.07.2008, 10:50:22
Foarte tare dansul, foarte tare si faza de la starea civila! Mi-au placut. Felicitari!

Merciiii!!!!!!!!;))

andreea_m
07.07.2008, 11:07:46
Super...mergem la aceeasi nunta>:D< si eu merg la nunta la Iulia si Ovidiu:-p

alymary
07.07.2008, 11:49:53
cum a fost cununia la Biserica ca si eu tot la Constantin si Elena facem si noi:D

anca1230_pop
07.07.2008, 17:29:56
Cammy, iti doresc sa ai parte de toata fericirea din lume.....si CASA DE PIATRA!!!!!!!!!!!

andreea_m
08.07.2008, 10:21:42
Buna dimineata, miresici>:D<, chiar nu e nimeni pe aici:(:(

caty
08.07.2008, 18:15:47
Cammy, iti doresc sa ai parte de toata fericirea din lume.....si CASA DE PIATRA!!!!!!!!!!!
Anca acum am vazut dansul vostru.
F interesant. Felicitari!

caty
08.07.2008, 18:17:16
Daaaa !!! Noi suntem :)) Va asteptam cu drag >:D<

Atunci ne vedem la nunta.
Lasa emotiile si spor la ultimile pregatiri!

caty
08.07.2008, 18:18:21
Super...mergem la aceeasi nunta>:D< si eu merg la nunta la Iulia si Ovidiu:-p

Super. Facem o intalnire a miresicilor? La asta sigur vin!:-p

caty
08.07.2008, 18:24:09
cum a fost cununia la Biserica ca si eu tot la Constantin si Elena facem si noi:D

Iti raspund la discutiile despre desfasurarea cununiei religioase. ca sa nu fim off.;-)

roxana
09.07.2008, 10:51:54
Super. Facem o intalnire a miresicilor? La asta sigur vin!:-p
nuuuuuuuuu, ca si eu vreau la intalnire, dar sambata asta nu pot, ca am de mers la o nunta :D

andreea_m
09.07.2008, 11:15:20
nuuuuuuuuu, ca si eu vreau la intalnire, dar sambata asta nu pot, ca am de mers la o nunta :D
Ea glumea si zicea ca facem intalnire a miresicilor la nunta>:D<....dar facem noi o intalnire cat de curand, deja se propune una:D

caty
09.07.2008, 16:08:10

Intr-adevar era o gluma, un fel de-a spune pt ca suntem trei "miresici" la aceeasi nunta.

roxana
09.07.2008, 16:52:14
Intr-adevar era o gluma, un fel de-a spune pt ca suntem trei "miresici" la aceeasi nunta.
M-am prins dinainte... astept intalnirea oricum, chiar daca nu e sambata asta la Aroma;))

anca1230_pop
09.07.2008, 18:25:14
Anca acum am vazut dansul vostru.
F interesant. Felicitari!

Caty!, iti multumim!!! Spor pe ultima suta de metrii la pregatiri!!!!
Si lasa emotiile la o parte!!!!!!!
Pupici multi, multi de tot!!!!!!!!!>:D< >:D< >:D<

prapadeala
09.07.2008, 18:41:31

Felicitari si casa de piatra!!!!!!!!!! :) cred ca a fost o nunta minunata

orhidutza
14.07.2008, 09:50:39
Iulia, Casa de Piatra si numai fericire! Si o luna de miere de vis!!!

mee
14.07.2008, 09:59:42
Iulia, Casa de Piatra si numai fericire! Si o luna de miere de vis!!!
Multumesc mult, Corina!!!! si ma bucur foooarte tare ca ati fost alaturi de noi sambata :x :x :x

orhidutza
14.07.2008, 10:15:14
Multumesc mult, Corina!!!! si ma bucur foooarte tare ca ati fost alaturi de noi sambata :x :x :xAs fi vrut sa iti arat azi pozele facute de sotior, dar din pacate nu a reusit sa le prelucreze... voi cand plecati in luna de miere?

orhidutza
14.07.2008, 10:15:57
Si acum pentru Roxana! Casa de Piatra si sa ne traiasca mirii si sa aiba parte de tot ce e mai bun! >:D<

mee
14.07.2008, 10:17:18
As fi vrut sa iti arat azi pozele facute de sotior, dar din pacate nu a reusit sa le prelucreze... voi cand plecati in luna de miere?
Plecam abia in 3 august ca suntem nasi peste 2 saptamani si finii nostri au nevoie de ajutor.
Abia astept sa vad pozele facute de Mircea >:D< . Chiar ma intrebau domnisoarele de onoare ca am mai angajat un fotograf ? :))

mee
14.07.2008, 10:18:31
Si acum pentru Roxana! Casa de Piatra si sa ne traiasca mirii si sa aiba parte de tot ce e mai bun! >:D<
Felicitari si de la mine, Roxana !!! Casa de piatra si sa va iubiti toata viata ca si acum :x

dandelion
14.07.2008, 10:20:47
Roxana, Mee, Casa de Piatra!! multa fericire, sa va iubiti mereu, sa va intelegeti si sa aveti parte de tot ce e mai bun!!>:D<>:D<>:D<

orhidutza
14.07.2008, 10:22:29
Plecam abia in 3 august ca suntem nasi peste 2 saptamani si finii nostri au nevoie de ajutor.
Abia astept sa vad pozele facute de Mircea >:D< . Chiar ma intrebau domnisoarele de onoare ca am mai angajat un fotograf ? :))
hihi... la cum se fofila cu tupeu printre oameni cred si eu ca parea un fotograf angajat :) Deseara sper ca reuseste sa rezolve pozele si iti dau linkul! Stii ca am fi vrut sa venim la Aroma sa te rapim? :) Dar nu stiam ce recompensa sa cerem =))

mee
14.07.2008, 10:45:25
hihi... la cum se fofila cu tupeu printre oameni cred si eu ca parea un fotograf angajat :) Deseara sper ca reuseste sa rezolve pozele si iti dau linkul! Stii ca am fi vrut sa venim la Aroma sa te rapim? :) Dar nu stiam ce recompensa sa cerem =))
=)) gaseati voi ceva =))

mee
14.07.2008, 10:46:02
Roxana, Mee, Casa de Piatra!! multa fericire, sa va iubiti mereu, sa va intelegeti si sa aveti parte de tot ce e mai bun!!>:D<>:D<>:D<
Multumim mult, Andana >:D<

andreea_m
14.07.2008, 11:00:06
Roxana vreau sa-ti urez si tie multa fericire si sa traiti impreuna 1000 de ani!!!!!!!!!!!!
Pe tine nu te-am vazut in direct asa ca ateptam pozici:-p

tati_sew
14.07.2008, 11:49:59
Iulia si Roxana: Casa de piatra si sa fiti fericite alaturi de sotiorii vostrii!:gen_19::gen_19:

bogvar
14.07.2008, 12:13:39
<:-P <:-P <:-P <:-P ROXANA,MEE: CASA DE PIATRA! FELICITARI!FELICITARI! FELICITARI!

Abia astept poze, sunt sigura ca din nou o sa vedem doua dintre cele mai frumoase miresici! Si inca o data =D> =D> =D>

daniela_psy
14.07.2008, 12:42:51
Iulia,CASA DE PIATRA si asteptam cu sufletul la gura poze si povestea nuntii.Stii ca as fi venit sa te vad daca nu eram busy;-)

daniela_psy
14.07.2008, 12:44:02
<:-P <:-P <:-P <:-P ROXANA,MEE: CASA DE PIATRA! FELICITARI!FELICITARI! FELICITARI!

Abia astept poze, sunt sigura ca din nou o sa vedem doua dintre cele mai frumoase miresici! Si inca o data =D> =D> =D>
Cel putin pt Roxana garantez ca e asa =D> =D> =D>

mee
14.07.2008, 14:33:58
Va multumesc tuturor pentru urari !!!>:D< >:D< >:D<

mee
14.07.2008, 15:55:35
V-am pus cateva poze

mee
14.07.2008, 15:58:17
Si gata ca nu mai am :)

cinezee
14.07.2008, 16:12:34
Drgele mele Roxana, Mee, am venit sa va urez si eu :

Casa de Piatra!! multa fericire, mereu sa fiti ca la inceput , multa sanatate si sa aveti parte in viata numai de lucruri bune si impliniri sufletesti >:D< >:D< >:D<

Iuliaa , imi place tare mult rochita iar voalul si buchetul sunt foartee frumoase :)

Allyna
14.07.2008, 16:21:32
Fetelor, ma puteti ajuta cu o informatie? Face/a facut careva masteratul la ISE? Ma intereseaza daca orarul e ingaduitor cu persoanele care lucreaza.... Ms mult!

prapadeala
14.07.2008, 16:31:03
V-am pus cateva poze

FELICITARI si casa de piatra :) Ai fost foarte frumoasa!

prapadeala
14.07.2008, 16:31:41
Roxana felicitari si tie! Abia astept sa vad poze! >:D<

andreea_m
14.07.2008, 16:32:31
Fetelor, ma puteti ajuta cu o informatie? Face/a facut careva masteratul la ISE? Ma intereseaza daca orarul e ingaduitor cu persoanele care lucreaza.... Ms mult!
Eu am facut masterul la Cluj la ISE, Audit si Convergenta Contabila, am terminat anul trecut....la noi faceau prezenta la cursuri.......cei care mergeau la scoala faceau in sesiune referate, cei care nu aveau prezente dadeau examen....cam asta era diferenta intre noi;-)

Allyna
14.07.2008, 16:43:41
Eu am facut masterul la Cluj la ISE, Audit si Convergenta Contabila, am terminat anul trecut....la noi faceau prezenta la cursuri.......cei care mergeau la scoala faceau in sesiune referate, cei care nu aveau prezente dadeau examen....cam asta era diferenta intre noi;-)

Aha, interesant! Si cursurile erau zilnice si la toate orele din zi? Intreb pt ca sunt facultati care organizeaza cursurile de master fie in weekend, fie in zilele saptamanii dupa ora 16, tocmai pt ca in general masteranzii lucreaza si sa aiba acces la ore. Si eu tot la Cj vreau sa ma inscriu la ise -Dezvoltare Regionala:-"

andreea_m
14.07.2008, 17:15:12
Aha, interesant! Si cursurile erau zilnice si la toate orele din zi? Intreb pt ca sunt facultati care organizeaza cursurile de master fie in weekend, fie in zilele saptamanii dupa ora 16, tocmai pt ca in general masteranzii lucreaza si sa aiba acces la ore. Si eu tot la Cj vreau sa ma inscriu la ise -Dezvoltare Regionala:-"
La noi erau in fiecare zi de pe la 16 sau 17, problema era cu engleza, ca faceam cu D-na Marga si ea nu vroia numai dimineata. In rest era ok, nu trebuie sa te stresezi...nu ziceau nimic daca intarziai, eu lucram pana pe la 5.30 si mergeam si mai tarziu

Allyna
14.07.2008, 17:23:25
La noi erau in fiecare zi de pe la 16 sau 17, problema era cu engleza, ca faceam cu D-na Marga si ea nu vroia numai dimineata. In rest era ok, nu trebuie sa te stresezi...nu ziceau nimic daca intarziai, eu lucram pana pe la 5.30 si mergeam si mai tarziu

Aha, ok. Mersi tare mult de informatii!>:D<

daniela_psy
14.07.2008, 17:52:31
Si gata ca nu mai am :)
Multumim de poze!Super frumosi miri=D> =D> =D> Sa nu crezi ca ai scapat de noi cu pozele astea;))

CristinaMM
14.07.2008, 18:32:30
V-am pus cateva poze
Ai fost foarte, foarte frumoasa!
Casa de piatra, iubire si intelegere, sanatate si fericire, si copii frumosi si cuminti! :*

mee
14.07.2008, 18:43:45
Multumim de poze!Super frumosi miri=D> =D> =D> Sa nu crezi ca ai scapat de noi cu pozele astea;))
Nici nu ma gandesc :)) . Abia astept sa vad pozele de la fotografi .

mee
14.07.2008, 18:45:26
Ai fost foarte, foarte frumoasa!
Casa de piatra, iubire si intelegere, sanatate si fericire, si copii frumosi si cuminti! :*
Multumim mult, Cristina !!!! Sper sa iasa intalnirea de saptamana asta sa putem sa mai povestim :* .

roxana
14.07.2008, 22:33:27
Servus fetelor
Am revenit si eu, acuma recuperez, si intre timp pregatesc un album picasa ca sa va pun link.
Scuze de absenta, dar astia de la rds o fost tare draguti si ne-o taiat netu pana azi(din cauza lor evident), si numai acuma am reusit sa intru iar pe miresici.
Va multumesc tuturor de urari, a fost o zi superba, ne-am simtit extraordinar
...revin cu poze imediat

prapadeala
14.07.2008, 22:35:19
Servus fetelor
Am revenit si eu, acuma recuperez, si intre timp pregatesc un album picasa ca sa va pun link.
Scuze de absenta, dar astia de la rds o fost tare draguti si ne-o taiat netu pana azi(din cauza lor evident), si numai acuma am reusit sa intru iar pe miresici.
...revin cu poze imediat

Asteptam pozele :)

roxana
14.07.2008, 22:56:05
poze facute de prieteni, rude, din umbra fotografului...
Mai multe o sa pun atunci cand le primesc pe cele oficiale

http://picasaweb.google.com/dpetrescu/NuntaNoastra/

orhidutza
14.07.2008, 23:05:37
Poze de la nunta Iuliei: http://picasaweb.google.com/mvlazar/NuntaIuliaSiOvidiu

cinezee
14.07.2008, 23:15:18
ORhi , multumin ca ne ai pus poze cu Iulia >:D< este foarte frumusicaaa miresica voastra , delicata iar totul este foartee frumos ,de altfel buchetul e ceva mai aparte

Roxana ..ai avut o rochie foartee frumoasa , cam genul care imi place , de fapt partea de sus seama n cu rochita mea de la civila

Dragele mele Roxana & Iulia , casa de piatra , bucurii si impliniri sufletesti in noul vostru drum si multa sanatate la amandoua cat si sotilor vostri >:D< >:D< >:D<

mig
14.07.2008, 23:47:22
Orhidutza are azi un an de la casatorie:)
La multi, multi ani !

tati_sew
15.07.2008, 00:12:06
Multumim mult, Cristina !!!! Sper sa iasa intalnirea de saptamana asta sa putem sa mai povestim :* .
Foarte frumoasa ai fost si tu Iulia!Se pare ac de la tine erau petalele de flori pe jos in fata bisericii;))eu am fost pe acolo la o nunta la un verisor la 13.30

mee
15.07.2008, 00:21:25
Orhiiiiiiii , nu am cuvinte sa va multumesc tie si lui Mircea !!!! :x :x :x
Multumim din suflet ca ati fost alaturi de noi si ne-ati facut asa poze minunate :x.
Sa aveti parte de multi ani fericiti impreuna si sa ramaneti aceiasi oameni minunati :x.

roxana
15.07.2008, 00:25:31
Orhiiiiiiii , nu am cuvinte sa va multumesc tie si lui Mircea !!!! :x :x :x
Multumim din suflet ca ati fost alaturi de noi si ne-ati facut asa poze minunate :x.
Sa aveti parte de multi ani fericiti impreuna si sa ramaneti aceiasi oameni minunati :x.
Felicitari Iulia! Ati fost foarte frumosi>:D<>:D<>:D<>:D<
Buchetul super, rochia super, mirele super, sala la fel, si ce sa mai zic de tort... aaa, era sa uit de ingerasii aceia... parca-s din reviste:x
Multa fericire va doresc >:D<>:D<>:D<

mee
15.07.2008, 00:27:53
Foarte frumoasa ai fost si tu Iulia!Se pare ac de la tine erau petalele de flori pe jos in fata bisericii;))eu am fost pe acolo la o nunta la un verisor la 13.30
Probabil i-am cunoscut joi cand am fost la spovedit ;)).

tati_sew
15.07.2008, 00:30:51
Probabil i-am cunoscut joi cand am fost la spovedit ;)).
tot ce ii posibil ;))

mee
15.07.2008, 00:34:29
Felicitari Iulia! Ati fost foarte frumosi>:D<>:D<>:D<>:D<
Buchetul super, rochia super, mirele super, sala la fel, si ce sa mai zic de tort... aaa, era sa uit de ingerasii aceia... parca-s din reviste:x
Multa fericire va doresc >:D<>:D<>:D<
Roxana, va doresc si voua toata fericirea din lume !!! Ma bucur ca am avut parte amandoua de o zi de 12 iulie minunata :x

mee
15.07.2008, 00:37:03
ORhi , multumin ca ne ai pus poze cu Iulia >:D< este foarte frumusicaaa miresica voastra , delicata iar totul este foartee frumos ,de altfel buchetul e ceva mai aparte

Roxana ..ai avut o rochie foartee frumoasa , cam genul care imi place , de fapt partea de sus seama n cu rochita mea de la civila

Dragele mele Roxana & Iulia , casa de piatra , bucurii si impliniri sufletesti in noul vostru drum si multa sanatate la amandoua cat si sotilor vostri >:D< >:D< >:D<
Miha, multumim din suflet pentru urari si te asteptam la Cluj >:D<

daniela_psy
15.07.2008, 00:47:44

Felicitari fotografului!Si felicitari pt aniversare!!!!Mirii au fost de exceptie!!

mee
15.07.2008, 00:50:10
Felicitari fotografului!Mirii au fost de exceptie!!
^:)^ Vii la intalnire miercuri ???

daniela_psy
15.07.2008, 00:53:32
^:)^ Vii la intalnire miercuri ???
Am activitate intensa sambata si nu stiu cum stau cu timpul.Nu promit dar incerc sa ajung.Asa nostalgie m-a apucat cand v-am vazut cat ati fost de frumoase....:-< :* :* :*

cinezee
15.07.2008, 01:01:49
LA CLUJUL MULT IUBIT VOI AJUNGE ANUL ACESTA DIN NOU , IN AUGUST TOT CAM 4 ZILE , DUPA DATA DE 17 CRED ,SPER SA NE VEDEM :* :*

p.s : Daniela , nostalgie me apuca si pe mine , nu stiu cum se face dar m-am cam indragostit de Cluj 8-}
Miha, multumim din suflet pentru urari si te asteptam la Cluj >:D<

Taja
15.07.2008, 07:46:24
poze facute de prieteni, rude, din umbra fotografului...
Mai multe o sa pun atunci cand le primesc pe cele oficiale

http://picasaweb.google.com/dpetrescu/NuntaNoastra/

CASA DE PIATRA Roxana!!! ai fost superba! <:-P

Taja
15.07.2008, 07:51:57

>:D< ce miresici frumoase avem! felicitari fetelor si Casa de piatra!
va pup!

Taja
15.07.2008, 07:53:20
Felicitari fotografului!Si felicitari pt aniversare!!!!Mirii au fost de exceptie!!

of, iar am uitat:( si am vb ieri cu Orhi:(

roxana
15.07.2008, 09:28:16
CASA DE PIATRA Roxana!!! ai fost superba! <:-P
Multumesc mult Ioana>:D<>:D<
Pupici pentru tine si sotul tau :* :*

andreea_m
15.07.2008, 09:46:50
Servus fetelor
...revin cu poze imediat
ROxana ai fost superba, ffffff frumoasa si roachia ta mi-a placut f mult;));));));))
Ce poze frumoase!!!!!! Sala e fff frumoasa.......
FELICITARI SI CASA DE PIATRA!!!!!!

orhidutza
15.07.2008, 09:56:09
Multumim pentru urari fetelor! Ziua de ieri a fost una speciala asa cum va doresc tuturor sa petreceti ziua aniversara! :x

orhidutza
15.07.2008, 09:56:48
Roxana! Superba rochia, superb buchetul, superba fericirea de pe fetele voastre! :x Casa de Piatra!

andreea_m
15.07.2008, 10:03:39
Orhi sotul tau e expert, ce poze frumoase a facut.............ce frumosi ati fost si la cununie:">:*