PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici Brasov

Pagini : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

iulia
13.04.2007, 18:10:42
Fetelor... ma gandeam ca ar fi ceva sa urmam si noi exemplul fetelor din Bucuresti.

Asa ca... sunteti doritoare de a ne intalni? Ca eu una de abia astept sa va cunosc. ;-);-)

iulia
15.04.2007, 12:32:20
Fetelor... ma gandeam ca ar fi ceva sa urmam si noi exemplul fetelor din Bucuresti.

Asa ca... sunteti doritoare de a ne intalni? Ca eu una de abia astept sa va cunosc. ;-);-)

Chiar nici una din voi nu vrea sa dea ochii cu celelalte? :-?:-?:-?:-?:-w:-w

Ce fain... imi raspund eu singura la mesaje... :-p:-pL-)L-)

cami_dxb
15.04.2007, 12:38:35
Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, eeeeeeeeeeeu, numai sa se faca intalnirea la inceputul lui iulie, sa fiu si eu pe acolo. Oricum, eu o sa vin sa te vad la biserica :x , numa ca nu stiu unde este biserica la care te cununi.

CrisB
15.04.2007, 13:00:07
Scuze Iulia de intarziere, nu am fost acasa.
Mi-ar face placere sa ne cunoastem.
Stabiliti voi cele de departe data si locul.

cinderella
15.04.2007, 17:08:06
Scuze Iulia de intarziere, nu am fost acasa.
Mi-ar face placere sa ne cunoastem.
Stabiliti voi cele de departe data si locul.

Si eu vroiam sa va propun acelasi lucru! Dar din pacate eu nu ajung in Romania decat dupa 11 august- asa ca daca vreti sa ne vedem atunci mie mi-ar face placere.

iulia
15.04.2007, 19:40:58
Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, eeeeeeeeeeeu, numai sa se faca intalnirea la inceputul lui iulie, sa fiu si eu pe acolo. Oricum, eu o sa vin sa te vad la biserica :x , numa ca nu stiu unde este biserica la care te cununi.

Cami... in onoarea ta punem de o intalnire si in Iulie. Si daca suntem doar noi doua... Poate mergem cu sotii undeva. :D

In august sigur eu nu o sa fiu, ca sa o prindem si pe Irina. Dar pot sa organizez planningul. :D BTW Irina... tu prin ce colt al lumii esti?

La intalniri vrea sa vina si Anca si Georgiana. Sunt ele mai timide. ;));));))

Pana una alta, as da strangerea in mai. Vin prin Brasov ptr cateva zile. Perioada nu o stiu sigur. Ati vrea sa ne intalnim in vre-un loc special?

Si cum zic eu... las... mai e timp... :D

sultanica
15.04.2007, 23:49:34
Si mie mi-ar face placere sa va cunosc. Din pacate in iulie nu prea voi fi prin Brasov....poate cu alta ocazie....

iulia
16.04.2007, 00:55:28
Si mie mi-ar face placere sa va cunosc. Din pacate in iulie nu prea voi fi prin Brasov....poate cu alta ocazie....

Pai poate in mai sau august... :)

cinderella
16.04.2007, 08:29:22
Vad ca Iulia nu poate in August, dar poate ne strangem mai multe sa facem un mic chef in august daca aveti chef cele care nu pot sa mearga in iulie.
Locuiesc in Spania in Santiago de Compostela....la celalalt capat al Europei!!=))

aredwynn
16.04.2007, 09:22:23
Iulia, ;-)

Deci, prima intalnire se face in mai? Cred ca cel mai bine ar fi sa ne zici tu (Iulia) in ce perioada vii, si, in functie de asta, sa stabilim ziua.

maryna2007
16.04.2007, 15:29:41
vin si eu fetele daca ne intalnim in mai ! e o idee super. stabiliti data si locul si eu vin . :*

iulia
16.04.2007, 16:17:50
Iulia, ;-)

Deci, prima intalnire se face in mai? Cred ca cel mai bine ar fi sa ne zici tu (Iulia) in ce perioada vii, si, in functie de asta, sa stabilim ziua.

Sigur... Cand am biletele luate, anunt... :D Ioi... ce onoare... O intalnire "in cinstea" mea... ;))

cinderella
16.04.2007, 22:50:09
Sa faceti poze dragelor sa va vad si eu la intalnirea din mai.....ca eu nu pot sa vin....:((

iulia
16.04.2007, 22:51:59
Sa faceti poze dragelor sa va vad si eu la intalnirea din mai.....ca eu nu pot sa vin....:((

facem facem... si le punem aici.. ;)

iulia
27.04.2007, 18:43:07
Cum va suna 10 mai?

Caci garantat eu o sa fiu!

Si pe langa data... mai e: unde si la ce ora? Voi cum puteti? Eu pot ori de dim pana in 13, ori dupa 17. Acum m-au anuntat studentii mei ca fac cursul festiv, si no... ptr ultima data merg si eu sa fac pe profa, ca apoi pun in cui cariera de profesorat.

Astept raspunsurile voastre.... \:D/<:-P

georgianan
27.04.2007, 18:51:35
Cami... in onoarea ta punem de o intalnire si in Iulie. Si daca suntem doar noi doua... Poate mergem cu sotii undeva. :D

In august sigur eu nu o sa fiu, ca sa o prindem si pe Irina. Dar pot sa organizez planningul. :D BTW Irina... tu prin ce colt al lumii esti?

La intalniri vrea sa vina si Anca si Georgiana. Sunt ele mai timide. ;));));))

Pana una alta, as da strangerea in mai. Vin prin Brasov ptr cateva zile. Perioada nu o stiu sigur. Ati vrea sa ne intalnim in vre-un loc special?

Si cum zic eu... las... mai e timp... :D

heeeei ... timiditatea chiar nu este caracteristica mea forte, problema e ca timpul meu nu prea mi-a permis sa mai intru pe net in ultima vreme. l munca nu am net si nu am cum sa stau de vb cu voi, iar cand ajung acasa seara abia asteprt sa dau ochii cu patul, care in ultima vreme a fost cel mai bun prieten al meu=)) promit totusi ca o sa recuperez pierderea .

oricum eu abia astept sa va cunosc si sa stam la taclale face to face.

va pup pe toate si sper sa stabilim intalnirea cat mai curand, acum depinde de tine iulia cand vii in brasov. telasam sa stabilesti ziua, dar am o rugaminte sa nu fie totusi 9 mai. oricare alta zi e ok

:*:*:*:*:*:*:*

georgianan
27.04.2007, 18:56:25
Cum va suna 10 mai?

Caci garantat eu o sa fiu!

Si pe langa data... mai e: unde si la ce ora? Voi cum puteti? Eu pot ori de dim pana in 13, ori dupa 17. Acum m-au anuntat studentii mei ca fac cursul festiv, si no... ptr ultima data merg si eu sa fac pe profa, ca apoi pun in cui cariera de profesorat.

Astept raspunsurile voastre.... \:D/<:-P

10 mai pica joia, eu pot numai dupa ora 17, ca sunt la munca pana la 16.30. deci depinde si de restu' miresicilor.

abia astept...<:-P

iulia
27.04.2007, 19:32:49
10 mai pica joia, eu pot numai dupa ora 17, ca sunt la munca pana la 16.30. deci depinde si de restu' miresicilor.

abia astept...<:-P

deci fetelor... 10 Mai dupa 17 cum suna? Asteptam.... ;-)

georgianan
30.04.2007, 11:11:40
deci fetelor... 10 Mai dupa 17 cum suna? Asteptam.... ;-)

separe ca numai noi doua suntem pana in prezent. chiar nu mai vrea nici o miresica sa se intalneasca cu noi, chiar asa de timide :">sunteti sau nu aveti timp?
haideti curaj...

asteptam totusi si alte miresici.>:D<:*

georgianan
30.04.2007, 17:25:45
:rocking: mai sunt 10 zile pana la intalnirea miresicilor din brasov. a inceput numaratoarea inversa. sunt curioasa cate ne vom aduna...ca am vazut mai multe miresici care au zis ca vin la intalnire si acum au dat bir cu fugitii:-p:D. noi asteptam totusi raspunsuri ... daca data de 10 si dupa ora 17.00 convine tuturor, ca sa stabilim si locul.

curaaaaaj....>:D<

iulia
30.04.2007, 22:46:56
:rocking: mai sunt 10 zile pana la intalnirea miresicilor din brasov. a inceput numaratoarea inversa. sunt curioasa cate ne vom aduna...ca am vazut mai multe miresici care au zis ca vin la intalnire si acum au dat bir cu fugitii:-p:D. noi asteptam totusi raspunsuri ... daca data de 10 si dupa ora 17.00 convine tuturor, ca sa stabilim si locul.

curaaaaaj....>:D<

S-ar putea ca multe dintre ele sa intre pe forum doar dupa intalnire... =))

Pana acum suntem in 3. Mai asteptam. :D

iulia
30.04.2007, 22:48:43
Cam asa o sa fim la intalnire....

=))8-}:[email protected]:))=P~>:D<:)>-:">\:D/:*<:-P

O sa fie cool.... B-)

iulia
30.04.2007, 22:50:59
Si o sa.....
:talk_01::gen_05::rockon::rocking::talk_03: :talk_03::rocking::rockon::rocking::gen_05: :gen_05:

Si apoi byeeeee.... :bye_01:

iulia73190
30.04.2007, 22:53:09
Eu as veni cu placere, dar in perioada aceea nu sunt in tara; asa ca poate la alta intalnire.

iulia
30.04.2007, 22:55:21
Eu as veni cu placere, dar in perioada aceea nu sunt in tara; asa ca poate la alta intalnire.

sure.... ne organizam.... Daca nu... te vizitam noi pe tine... :D

Ce chestie... postam mesaje una dupa alta.... de parca am stii ca e cealalta pe aici. Tu Iulia, eu iulia... :D >:D<

iulia73190
30.04.2007, 23:04:55
sure.... ne organizam.... Daca nu... te vizitam noi pe tine... :D

Ce chestie... postam mesaje una dupa alta.... de parca am stii ca e cealalta pe aici. Tu Iulia, eu iulia... :D >:D<

=)) =)) ! da de ce nu o vizita!!! si apropo nu stiu daca stii, ca e o intalnire la Paris intre gagici de pe site si sunt unele care vin din it, altele din elvetia, belgia etc; de ce nu ai veni si tu mai ales ca am inteles ca ai facilitati pt bilete de avion??? ( intalnirea e la sfr mai). oricum banuiesc ca te duci destul de des in rom , asa ca te anunt din vreme si poate ne intalnim ( zic eu ca anunt din vreme ca de obicei mi se intampla sa stiu data plecarii cu o zi inainte, hai 2=)) )

iulia
30.04.2007, 23:11:06
=)) =)) ! da de ce nu o vizita!!! si apropo nu stiu daca stii, ca e o intalnire la Paris intre gagici de pe site si sunt unele care vin din it, altele din elvetia, belgia etc; de ce nu ai veni si tu mai ales ca am inteles ca ai facilitati pt bilete de avion??? ( intalnirea e la sfr mai). oricum banuiesc ca te duci destul de des in rom , asa ca te anunt din vreme si poate ne intalnim ( zic eu ca anunt din vreme ca de obicei mi se intampla sa stiu data plecarii cu o zi inainte, hai 2=)) )

Ce chestie.... =)) Ne jucam de cucu-bau pe topicuri... ce tare faza....

Da, stiam de intalnirea fetelor la paris. Problema e ca la sf lui mai nu pot eu veni. Dar tot va vizitez eu. ;-);-)

iulia73190
30.04.2007, 23:32:10
Ce chestie.... =)) Ne jucam de cucu-bau pe topicuri... ce tare faza....

Da, stiam de intalnirea fetelor la paris. Problema e ca la sf lui mai nu pot eu veni. Dar tot va vizitez eu. ;-);-)

Cucu!!! nah ca acum sunt aici=)) !! asa sa faci sa ne vizitezi! apropo tu pana cand stai in rom tura asta?

iulia
30.04.2007, 23:44:01
Cucu!!! nah ca acum sunt aici=)) !! asa sa faci sa ne vizitezi! apropo tu pana cand stai in rom tura asta?

stau vreo 4 zile. Pana in 11-12 mai. nu mult. nu pot sta departe de el.. :(

iulia73190
30.04.2007, 23:46:49
stau vreo 4 zile. Pana in 11-12 mai. nu mult. nu pot sta departe de el.. :(

Of dragostea asta;-) ! pai si cand pleaca pe zbor ce faci?

iulia
30.04.2007, 23:48:03
Of dragostea asta;-) ! pai si cand pleaca pe zbor ce faci?

ori merg cu el, ori....:-<:-<:-<:-<

BTW: BAAAAAUUUU =))

iulia73190
30.04.2007, 23:53:09
ori merg cu el, ori....:-<:-<:-<:-<

BTW: BAAAAAUUUU =))

Pai ia vezi poate pui d-un zbor pe Paris; sau chiar Geneva;-) !

iulia
30.04.2007, 23:55:17
Pai ia vezi poate pui d-un zbor pe Paris; sau chiar Geneva;-) !

O sa ma uit... In sept 2006 am fost o sapt prin paris... Daca stiam....

Si cum de geneva? Cine e pe acolo? :-?

iulia73190
30.04.2007, 23:58:46
O sa ma uit... In sept 2006 am fost o sapt prin paris... Daca stiam....

Si cum de geneva? Cine e pe acolo? :-?

In sept 2006 eram in luna de miere si mai tarziu in rom=)) ! in geneva tot eu=)) ; adica in franta dar la o ora de geneva; asa ca daca vii ma deplasez;-) !

iulia
01.05.2007, 00:12:44
In sept 2006 eram in luna de miere si mai tarziu in rom=)) ! in geneva tot eu=)) ; adica in franta dar la o ora de geneva; asa ca daca vii ma deplasez;-) !

Ooooooo. multumim multumim.... ^:)^^:)^^:)^

Credeam ca esti in paris, ca asa scrie pe profilul tau.

iulia73190
01.05.2007, 00:25:38
Ooooooo. multumim multumim.... ^:)^^:)^^:)^

Credeam ca esti in paris, ca asa scrie pe profilul tau.

Hehe! pai sunt;-) ! stai ca iti explic: sotul meu lucreaza in paris, iar eu sunt la facultate nu departe de geneva; deci in cursul saptamanii sunt langa geneva iar in week-end sunt la paris, sau invers daca cobora dansu'=)) !
asa ca in oricare dintre astea doua destinatii ajungi ma pot deplasa!>:D<

iulia
01.05.2007, 01:35:22
Hehe! pai sunt;-) ! stai ca iti explic: sotul meu lucreaza in paris, iar eu sunt la facultate nu departe de geneva; deci in cursul saptamanii sunt langa geneva iar in week-end sunt la paris, sau invers daca cobora dansu'=)) !
asa ca in oricare dintre astea doua destinatii ajungi ma pot deplasa!>:D<

Am inteles... ;-);-) Te anunt din timp cand facem vizite prin Franta.

georgianan
01.05.2007, 11:46:28
Si o sa.....
:talk_01::gen_05::rockon::rocking::talk_03: :talk_03::rocking::rockon::rocking::gen_05: :gen_05:

Si apoi byeeeee.... :bye_01:

sper sa ne adunam mai multe dar si asa e bine, oricum o sa fie super... eu asa sper<:-P

cami_dxb
01.05.2007, 15:42:34
Si in iulie, cand o sa fiu si eu nu vine nimeni? =(( Si eu vreau sa va cunosc

cinderella
01.05.2007, 18:15:04

Eu vin in august si poate facem si atunci o intalnire a miresicilor din Brasov. Tu nu o sa fii atunci?

iulia
01.05.2007, 20:09:58

Pai cel tarziu in Iulie facem tura doi. ;-);-);-) Pai se poate... Bati juma de mapamond, si sa nu ne vedem.... ;))

iulia73190
01.05.2007, 20:15:26
Pai cel tarziu in Iulie facem tura doi. ;-);-);-) Pai se poate... Bati juma de mapamond, si sa nu ne vedem.... ;))

Sa stii ca, cam la fel ca noi face si ea cam 3 ore de zbor; asa ca nici o scuza la nimeni=)) ; ar fi fain sa ne intalnim toate dar eu chiar nu stiu dinainte cand vin; dar poate o sa am noroc, cine stie;)) !

iulia
02.05.2007, 01:19:45
Sa stii ca, cam la fel ca noi face si ea cam 3 ore de zbor; asa ca nici o scuza la nimeni=)) ; ar fi fain sa ne intalnim toate dar eu chiar nu stiu dinainte cand vin; dar poate o sa am noroc, cine stie;)) !

Sa fie din Dubai pana in Bucuresti doar 3 ore? :-?

Pai vine una... ne intalnim... ;-)

aredwynn
02.05.2007, 10:06:28
Deci, pana la urma, prima intalnire a ramas in 10 mai? Si tot 3 am ramas?

iulia
02.05.2007, 11:54:54
Deci, pana la urma, prima intalnire a ramas in 10 mai? Si tot 3 am ramas?

Da... pe 10... in 3.... pana acum.... :-":-":-"

cami_dxb
02.05.2007, 13:13:35
Sa fie din Dubai pana in Bucuresti doar 3 ore? :-?

Pai vine una... ne intalnim... ;-)
Din Dubai pana in Bucuresti fac exact 5 ore si 10 minute.

iulia
02.05.2007, 14:11:08
Din Dubai pana in Bucuresti fac exact 5 ore si 10 minute.

Ma gandeam eu ca nu esti la o aruncatura de bat.... ;;)

MaryT
02.05.2007, 16:50:58
hop si eu..noua pe miresici.ro..
deci va intalniti? :-\ cand si unde? :-\

CrisB
02.05.2007, 19:15:38
Ati stabilit locul? Si eu vin, sper sa nu fiu in delegatie!!!

aredwynn
02.05.2007, 19:42:24
Buuun, deci se mai inscriu doritoare. Pana acum: aredwynn (Anca), CrisB (Cristina), iuliat, georgianan, mteleleu (?).
Ne-am gandit si unde?

MaryT
03.05.2007, 07:41:14
eu maria..imi pare bine de cunostinta virtuala !

iulia
03.05.2007, 16:46:03

Eu sunt Iulia. :)>-

Ce ziceti de o locatie centrala? O terasa pe Republicii, sau Ceasu Rau, sau... habar nu mai am ce terase mai sunt prin Brasov.

Aaaaa, si inca ceva... Poate sa aduca una din voi camera foto. Ca eu anunt de pe acum ca am uitat-o acasa.. :(

aredwynn
03.05.2007, 17:02:41
La tine se intelegea (numele) din nick :)) .
O sa aduc eu camera!
Sunt multe terase pe Republicii. Cred ca ar fi cel mai usor. Ramane sa venim cu propuneri. Mie mi-e indiferent.

Asadar (in ordine alfabetica :D si cu toate numele in paranteza): aredwynn (Anca), CrisB (Cristina), georgianan (Georgiana), iuliat (Iulia) si mteleleu (Maria).
Nu se mai inscrie nimeni?

iulia
03.05.2007, 17:13:12
La tine se intelegea (numele) din nick :)) .
O sa aduc eu camera!
Sunt multe terase pe Republicii. Cred ca ar fi cel mai usor. Ramane sa venim cu propuneri. Mie mi-e indiferent.

Asadar (in ordine alfabetica :D si cu toate numele in paranteza): aredwynn (Anca), CrisB (Cristina), georgianan (Georgiana), iuliat (Iulia) si mteleleu (Maria).
Nu se mai inscrie nimeni?

Pai putem sa ne intalnim in "colt" la modarom. :D Si apoi mergem sa vedem ce gasim liber pe republicii..... Ce ziceti? ;;)

aredwynn
03.05.2007, 17:23:39
:suuuper: Perfect!
Dar... cum ne recunoastem :-\

iulia
03.05.2007, 17:47:20
:suuuper: Perfect!
Dar... cum ne recunoastem :-\

=)) Da... Pai.... Ce sa zic... Se vede ca cineva sta si asteapta pe altcineva. De ex, eu pe tine si pe Georgi va recunosc, din poze. :) Si apoi cum se face bisericuta de 2 fete, se strang si celelalte... ;))

La mine e simplu, sunt inaaaaaaaaaaaaalta si slaaaaaaaaaaaba.. :))

Am putea sa punem cate o foto aici. :D Ptr siguranta, sau schimbam nr de telefon... Nu stiu... Cum vreti...

Cu poza incep eu... :)

CrisB
03.05.2007, 20:16:35
Va trimit si eu o poza, aduc si eu camera digitala

iulia
03.05.2007, 21:58:39
Va trimit si eu o poza, aduc si eu camera digitala

=D>=D> Uite-o si pe cristina....

aredwynn
03.05.2007, 22:30:54
Si eu si eu!!!!

cinderella
03.05.2007, 22:44:13
Si eu si eu!!!!

HAHAHA!! Noi il stim pe viitorul tau sotior!!! Am fost colegi la liceu (el era mai mic ca noi), dar iubitul meu, Razvan, chiar a fost bun prieten cu Ionut al tau!
Sa ii transimiti salutari din partea noastra!!
Si o nunta ca-n povesti va dorim!!:*

aredwynn
03.05.2007, 23:19:24
HAHAHA!! Noi il stim pe viitorul tau sotior!!! Am fost colegi la liceu (el era mai mic ca noi), dar iubitul meu, Razvan, chiar a fost bun prieten cu Ionut al tau!
Sa ii transimiti salutari din partea noastra!!
Si o nunta ca-n povesti va dorim!!:*

Deci mai e o muziciana pe forum <:-P !!! Va saluta si Ionut! Deci voi - violonisti si noi - pianisti! Ne-am gasit :D !
Va dorim si noi o super-nunta!

cinderella
03.05.2007, 23:44:13
Deci mai e o muziciana pe forum <:-P !!! Va saluta si Ionut! Deci voi - violonisti si noi - pianisti! Ne-am gasit :D !
Va dorim si noi o super-nunta!

Vad ca aveti nunta imediat dupa noi. Ce biserica si ce restaurant ati ales?
Cand venim noi acasa, adica in august, as vrea sa facem o intalnire a miresicilor din Brasov, asa ca sper sa ne vedem! ( asa poate am motiv sa il conving si pe Razvan sa vina daca vine si Ionut, dar mai e mult pana atunci, acum va las sa stabiliti intalnirile de iunie si iulie, iar pe la sfarsitul lui iulie incepem sa organizam intalnirea din august)<:-P

MaryT
04.05.2007, 08:19:21
http://new.photos.yahoo.com/m.mteleleu/albums/

poze..;;)

Si pana la urma ramane pe 10 mai? ca pe 9 e Bregovici si nu vrem sa il ratam..

aredwynn
04.05.2007, 08:48:31
Vad ca aveti nunta imediat dupa noi. Ce biserica si ce restaurant ati ales?
Cand venim noi acasa, adica in august, as vrea sa facem o intalnire a miresicilor din Brasov, asa ca sper sa ne vedem! ( asa poate am motiv sa il conving si pe Razvan sa vina daca vine si Ionut, dar mai e mult pana atunci, acum va las sa stabiliti intalnirile de iunie si iulie, iar pe la sfarsitul lui iulie incepem sa organizam intalnirea din august)<:-P

Noi suntem miri de 2008 ;)) , deci nu chiar imediat dupa voi :-" .
Daca vin si baietii, SIGUR o sa vina si Ionut. (El zice ca l-am cunoscut si eu pe Razvan al tau, dar nu-mi aduc aminte)

aredwynn
04.05.2007, 08:50:21
A, cat despre biserica - Sf. Nicolae, iar restaurantul - Belvedere (urmeaza sa mergem luna asta sa-l rezervam)

MaryT
04.05.2007, 08:55:18
Daca vin si baietii, SIGUR o sa vina si Ionut. (El zice ca l-am cunoscut si eu pe Razvan al tau, dar nu-mi aduc aminte)

si locatia ati stabilit-o?

aredwynn
04.05.2007, 09:45:45
si locatia ati stabilit-o?

La Belvedere (dar nu scriu la date, pana nu o rezervam)

cinderella
04.05.2007, 12:57:41

Ah, nu am vazut ca scria 2008..deci mai aveti timp. Si noi tot la Sf Nicolae facem la biserica, si ne-ar fi placut la Belvedere, dar era totul rezervat, asa ca am ales la Aro- dar la Belvedere e super! Sa faceti rezervarea repede!!
Te pup si ne mai auzim.

georgianan
04.05.2007, 15:27:00

bine ai venit printre noi/
eu sunt georgiana.

georgianan
04.05.2007, 15:29:04
Eu sunt Iulia. :)>-

Ce ziceti de o locatie centrala? O terasa pe Republicii, sau Ceasu Rau, sau... habar nu mai am ce terase mai sunt prin Brasov.

Aaaaa, si inca ceva... Poate sa aduca una din voi camera foto. Ca eu anunt de pe acum ca am uitat-o acasa.. :(

no problem cu camera foto. oricum nu plecam fara ea. pt mine e ca un grog, pe unde merg fac poze.:))>:D<

georgianan
04.05.2007, 15:36:41
ooooooooaaaaaaaaaaaaa....
super intalnire nu-mi vine sa cred ca ne-am adunat totusi atatea, se pare ca pana la urma nu ne-am batut "gura" degeaba si intalnirea va avea loc. <:-P

abia astept.

cred ca ideea iuliei este cea mai buna , sa ne intalnim la modarom si apoi vom vedea ce facem.

deci e pe 10 mai , la modarom, dar la ce ora?
ce-ati zice de 18.00?
eu cam pe la ora asta pot sa ajung, fac cam 1 ora din sacele pana in centru brasovului.>:D<

georgianan
04.05.2007, 15:38:41
inca ceva... :-\
va fi o intalnire numai intre miresici sau preferati sa vina si mirii?:*

CrisB
06.05.2007, 10:14:17
inca ceva... :-\
va fi o intalnire numai intre miresici sau preferati sa vina si mirii?:*

mirele meu e super ocupat nu va avea timp, cum vreti voi, pe mine nu ma deranjaza sa vin singura, banuiesc ca nu ma mananca nimeni

iulia
06.05.2007, 17:58:29
mirele meu e super ocupat nu va avea timp, cum vreti voi, pe mine nu ma deranjaza sa vin singura, banuiesc ca nu ma mananca nimeni

Si eu vin singurica... Si poate te papam noi... ;));)) Asa ca Cristina... ai cu cine sta... :D

Ora 18 e super bine. Si sigur ca sunt invitati si sotii. The more we are, the merrier it will be.

Sa vina toti.... >:/>:/>:/

cinderella
06.05.2007, 18:13:29
Si eu vin singurica... Si poate te papam noi... ;));)) Asa ca Cristina... ai cu cine sta... :D

Ora 18 e super bine. Si sigur ca sunt invitati si sotii. The more we are, the merrier it will be.

Sa vina toti.... >:/>:/>:/

Te-ai intors???>:D<>:D<

maryna2007
06.05.2007, 23:51:43
ce rau imi pare ca nu sunt acasa pe 10 , eu ajung pe 11 .... sunt plecata din localitate . chiar vroiam sa va cunosc .....:(( ma oftic

iulia
07.05.2007, 10:43:08
Te-ai intors???>:D<>:D<

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :*:*:*

iulia
07.05.2007, 10:44:12
ce rau imi pare ca nu sunt acasa pe 10 , eu ajung pe 11 .... sunt plecata din localitate . chiar vroiam sa va cunosc .....:(( ma oftic

Schimbam ziua? Pe la cat ai ajunge in Bv? Ca sa ne facem si noi un plan de bataie... :)

georgianan
07.05.2007, 23:08:41
Schimbam ziua? Pe la cat ai ajunge in Bv? Ca sa ne facem si noi un plan de bataie... :)

din partea mea e ok
dar sa fie tot dupa amiaza. o lasam pe vineri, sambata ... in ce zi vreti voi...
eu abia astept sa ne cunoastem, deci cu cat mai multe cu atat mai bine.>:D<>:D<>:D<

iulia
08.05.2007, 11:07:35
din partea mea e ok
dar sa fie tot dupa amiaza. o lasam pe vineri, sambata ... in ce zi vreti voi...
eu abia astept sa ne cunoastem, deci cu cat mai multe cu atat mai bine.>:D<>:D<>:D<

Pai ar cam trebui sa ne hotaram... Lasam pe Vineri? Sau joi? Sambata as vrea sa schimb iar tara. Ma asteapta iubitul. :)

Si mie imi e indiferent ziua.... joi sau vineri?

:-? :-?

aredwynn
08.05.2007, 13:25:29
Pai ar cam trebui sa ne hotaram... Lasam pe Vineri? Sau joi? Sambata as vrea sa schimb iar tara. Ma asteapta iubitul. :)

Si mie imi e indiferent ziua.... joi sau vineri?

:-? :-?

Eu as vota pt vineri

iulia
08.05.2007, 14:35:55
Eu as vota pt vineri

:-SS si atunci cum facem.... Sa anuntam pe Maria, fata care vrea sa vina vineri... Cristina... :-SS

I am stressy. :))

MaryT
08.05.2007, 14:49:52
Ei fetelor hai sa ne organizam!!!!!!!!>:/ >:/

Sondaj::-$

Cine poate pe 10 mai adica joi??? la ora 18 la ora 18 la Modarom!!!

Cine poate pe 11 mai adica vineri ??? la ora 18 la Modarom !!!

Cine poate pe 12 mai adica sambata??? la ora 18 la Modarom !!!

Asteptam raspunsurile!#:-S

MaryT
08.05.2007, 14:52:51
Ei fetelor hai sa ne organizam!!!!!!!!>:/ >:/

Sondaj::-$

Cine poate pe 10 mai adica joi??? la ora 18 la ora 18 la Modarom!!!

Cine poate pe 11 mai adica vineri ??? la ora 18 la Modarom !!!

Cine poate pe 12 mai adica sambata??? la ora 18 la Modarom !!!

Asteptam raspunsurile!#:-S

wey :O ce fain-ce fain.<:-P
un sondaj. \:D/ \:D/ .ia sa particip si eu...:-B

Pai eu as fi disponibila oricand pe la 18 seara in afara de sambata.

Deci una bucata miresica pe lista de joi si vineri.:-" :">

aredwynn
08.05.2007, 15:19:41
Vineri & sambata

MaryT
08.05.2007, 15:22:06
Vineri & sambata

Ramane stabilit pe vineri la ora 18 la Modarom! Cine nu poate Vineri????

Vin si viitorii miri sau nu?

cami_dxb
08.05.2007, 15:22:37
Si eu vreau la intalnireeeeeeeeee :(( :(( :(( :(( :((

MaryT
08.05.2007, 15:38:37
Pentru vineri la ora 18 la Modarom pe lista se pare ca sunt urmatoarele:
1.Eu ( maria )3:-0

2.Iulia (iuliat )%%-

3.Anca (aredwynn )(%)

4.Georgiana (georgianan)o=>

5.Cristina ( CrisB ):goldfish:

6.maryna2007 ( ? ) (*)

Pe cine am omis :-SS ?????
iar cine e pe lista :-$ va rog sa confirmati participarea pana maxim joi la ora 20.

:rockon:
Eu o confirm ! :madlaugh:

MaryT
08.05.2007, 15:40:13

>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

iulia
08.05.2007, 15:42:19
Pentru vineri la ora 18 la Modarom pe lista se pare ca sunt urmatoarele:
1.Eu ( maria )3:-0

2.Iulia (iuliat )%%-

3.Anca (aredwynn )(%)

4.Georgiana (georgianan)o=>

5.Cristina ( CrisB ):goldfish:

6.maryna2007 ( ? ) (*)

Pe cine am omis :-SS ?????
iar cine e pe lista :-$ va rog sa confirmati participarea pana maxim joi la ora 20.

:rockon:
Eu o confirm ! :madlaugh:

Ce simpatica esti cu iconitzele astea... Super expresiva....

Eu confirm. Joi sau vineri pot. Sambata - o sa va trimit salutari din Italia deja...

iulia
08.05.2007, 15:43:22

facem una web camed... :D

aredwynn
08.05.2007, 16:33:55
Si eu confirm \:D/

aredwynn
08.05.2007, 16:34:29
Dar inca nu ne-am hotarat daca vin si baietii.

MaryT
08.05.2007, 16:36:25
Dar inca nu ne-am hotarat daca vin si baietii.

exact! deci cu ssu fara miri ?

cinderella
09.05.2007, 00:47:13
Deci va intalniti peste trei zile? SI EU VREAU!!!Dar o sa ma gandesc la voi vineri la ora 18....

georgianan
09.05.2007, 15:44:05
si eu viiiiiiiiiin!

dar eu va rog ceva^:)^... daca nu apar chiar la 18.00 sa ma asteptati si pe mine sfertul academic, ca nu stiu cum prind masinile. eu vin din sacele...si autobuzele pe la noi circula cam aiurea... niciodata la ora la care trebuie.

>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

georgianan
09.05.2007, 15:46:52
si cu mirii cum ramane pana la urma. mie mi-ar conveni sa vin cu el ca as veni cu masina, dar daca e singur atunci nu-l iau.

de fapt inca nici n-am vb cu el, dar aflu eu daca ar avea chef sa vina.;-)

MaryT
09.05.2007, 15:51:20
Cu miri sau fara?:-" :-"
Ca al meu a zis ca vine dar sa nu fie singur intre femei..;))

georgianan
09.05.2007, 15:51:45
astept raspuns , cum preferati...sa fie o intalnire numai intre miresici si cu mirisorii nostrii?

>:D<

MaryT
09.05.2007, 15:53:42
astept raspuns , cum preferati...sa fie o intalnire numai intre miresici si cu mirisorii nostrii?

Haideti si cu miri si gata !!!!! ^:)^

Al meu vine! ;-)

georgianan
09.05.2007, 15:53:47
Cu miri sau fara?:-" :-"
Ca al meu a zis ca vine dar sa nu fie singur intre femei..;))

pai pana la urma cred ca a si reusi sa-l conving si pe al meu, dar sunt sigura ca si el ar zice la fel ca al tau.
;))

georgianan
09.05.2007, 15:54:30
deci cu miri...

georgianan
09.05.2007, 15:56:34
mie mi-ar conveni sa vina, v-am zis ca atunci am mijloc de trqansport mai comod:)

o sa-l anunt si eu pe al meu. pana in prezent sunt 2 miri...

cine se mai inscrie?
:*:*:*:*

aredwynn
09.05.2007, 17:28:48
Si al meu vine!

MaryT
09.05.2007, 18:01:09
pana joi la ora 20 lista e deschisa ! >:D< >:D<

Nr meu de tel este: 0728.160.554 ;-)

In cazul ca din lista finala cineva nu poate ajunga...sa nu stam sa asteptam degeaba:-w ar fi indicat sa dati un SMS sau un apel ca sa se stie!

De accord?

Am taiat-o la Bregovici!

Peace

maryna2007
09.05.2007, 18:37:35
intalnirea e vineri la 18 da? ajung si eu ... da vin singura ca baiatu meu e in belgia .... vine numai pe 30 mai ..... :( abea astept sa va cunosc .....

iulia
10.05.2007, 00:52:02
intalnirea e vineri la 18 da? ajung si eu ... da vin singura ca baiatu meu e in belgia .... vine numai pe 30 mai ..... :( abea astept sa va cunosc .....

Vineri a fost aleasa in cinstea ta. :)>- De abia astept sa va cunosc fetelor. Nu uitati camerele. Si sotiorii.... Eu clar vin singura, ca al meu e acasa si face curat. :))

aredwynn
10.05.2007, 10:13:46
Si eu o sa vin singura, pt. inceput. Pe la 18.30 ajunge si Ionut.

maryna2007
10.05.2007, 10:42:38
ma bucur ca mai sunt si alte miresici singure ... ca m-as fi simtit aiurea saa fiti toate cu sotiorii si eu singura.
va rog sa-mi dati un nr de telefon una dintre voi (care merge la intalnire ) ca eu vin direct de pe drum si nu stiu sigur daca ajung exact la 18 .... si sa va pot suna sa vin unde sunteti .(poate ar fi bine sa -mi dati numaru pe privat ... ca aici il sterge )
mersi mult si abea astept sa va cunosc .

cinderella
10.05.2007, 11:52:07
Care e lista finala a miresicilor de azi de la intalnire? Ca sa stiu si eu la cine sa ma gandesc si la cine nu>:D<>:D<>:D<
Va pup si distractie faina!!!

MaryT
10.05.2007, 11:57:05
Lista confirmata:

Eu ( maria )3:-0 + miresicul - Marian =:)

Iulia (iuliat )%%- + miresicul din inima ei..ca el e ocupat cu matura..o:-)

Anca (aredwynn )(%) +miresicul :>

Georgiana (georgianan)o=> + miresicul - Ionut <):)

Maria ( maryna2007 ) B-) +miresicul din inima ei ..ca el lipseste...o:-)

8 suntem in total.:cool:

Cat despre Cristina ( CrisB ) inca nu a confirmat.:-?

O sa trimit tuturor de mai sus un PM cu nr. meu de tel ca vad ca de aici l-au sters. :gen_13: In caz de forta majora si cineva nu mai vine una apel sau un SMS.
Si cineva sa imi dea pe PM nr. de telefon in caz de forta majora :gen_02: si nu pot eu sa ajung sa am pe cine anunta!

De accord?

ce cool o sa iasa ...:rocking: :gen_05: :rockon:

MaryT
10.05.2007, 11:58:38
Care e lista finala a miresicilor de azi de la intalnire? Ca sa stiu si eu la cine sa ma gandesc si la cine nu>:D<>:D<>:D<
Va pup si distractie faina!!!

irina si noi o sa ne gandim la tine...o sa facem pozici
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

aredwynn
10.05.2007, 14:39:31
Miresicul meu = (tot) IONUT ;-)

maryna2007
10.05.2007, 20:52:12
fetelor .... da unde mergem sa stiu si eu cum sa ma imbrac ...? :-\

aredwynn
10.05.2007, 21:01:58
Pai, ne intalnim la Modarom si ne hotaram pe moment. Eu nici nu m-am gandit sa ma imbrac altfel decat... normal (ca o sa vin de la facultate, probabil)

iulia
11.05.2007, 02:22:52
fetelor .... da unde mergem sa stiu si eu cum sa ma imbrac ...? :-\

Mergem pe o terasa undeva. Eu o sa fiu in Blugi. :D

georgianan
11.05.2007, 06:54:17
Lista confirmata:

Eu ( maria )3:-0 + miresicul - Marian =:)

Iulia (iuliat )%%- + miresicul din inima ei..ca el e ocupat cu matura..o:-)

Anca (aredwynn )(%) +miresicul :>

Georgiana (georgianan)o=> + miresicul - Marius <):)

Maria ( maryna2007 ) B-) +miresicul din inima ei ..ca el lipseste...o:-)

8 suntem in total.:cool:

Cat despre Cristina ( CrisB ) inca nu a confirmat.:-?

O sa trimit tuturor de mai sus un PM cu nr. meu de tel ca vad ca de aici l-au sters. :gen_13: In caz de forta majora si cineva nu mai vine una apel sau un SMS.
Si cineva sa imi dea pe PM nr. de telefon in caz de forta majora :gen_02: si nu pot eu sa ajung sa am pe cine anunta!

De accord?

ce cool o sa iasa ...:rocking: :gen_05: :rockon:

trebuie sa rectific ceva aici... nu stiu de ce dar cred ca la anu de pasti vei da un miel;))... pe miresicu meu il cheama marius :* >:D<

georgianan
11.05.2007, 06:55:39
Mergem pe o terasa undeva. Eu o sa fiu in Blugi. :D

si eu tot in blugi vin.>:D<

georgianan
11.05.2007, 06:56:16
abia astept si nu mai e mult...\:D/

MaryT
11.05.2007, 07:58:46
trebuie sa rectific ceva aici... nu stiu de ce dar cred ca la anu de pasti vei da un miel;))... pe miresicu meu il cheama marius :* >:D<

:gen_12: :gen_07: :-SS scuzele de rigoare.....am incurcat.....:gen_16:

sper ca ma ierti :">

MaryT
11.05.2007, 08:01:55
Ne vedem diseara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:gen_05: :gen_05: :gen_05: :gen_05:
:rocking: :rocking:

Eu as zice ca cel mai bine e langa chioscul ala alb..nu stiu ce vand aia pe acolo....vis-a-vis de modarom...adica cum incepe republicii pe stanga..!!!
ei..in fine..ne gasim noi....>:D< >:D<

:bye_03: :bye_03: :bye_03: :bye_03:

iulia
11.05.2007, 09:45:22
Ma tot uit la ceas cat mai e... pana va vad.... >:D<

aredwynn
11.05.2007, 13:07:40
:gen_12: :gen_07: :-SS scuzele de rigoare.....am incurcat.....:gen_16:

sper ca ma ierti :">

Pe al meu il cheama Ionut :))

CrisB
11.05.2007, 15:46:18
SCUZEEE!!!!!
Nu pot sa ajung:((
mai stau la servici !!!!

CrisB
11.05.2007, 15:48:42
Voi toate sunteti prin oras deja ce va pasa!!!!
am ramas singura pe aici!!!
va rog aveti mila de mine si postati macar poze de la intalnire

aredwynn
11.05.2007, 15:54:18
Voi toate sunteti prin oras deja ce va pasa!!!!
am ramas singura pe aici!!!
va rog aveti mila de mine si postati macar poze de la intalnire

Dar e la ora 18 intalnirea! Poate totusi ajungi. Chiar daca vii mai tarziu!

cinderella
11.05.2007, 22:13:34
Cum a fost la intalnire,fetelor? Sa puneti poze!!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<

aredwynn
11.05.2007, 22:30:25
4 poze de la intalnire:

1,4: mtelelu (Maria), maryna2007 (Marina), georgianan (Georgiana), iuliat (Iulia), aredwynn (Anca)
2: miresic+georgianan, iuliat
3: miresic+mteleleu, maryna2007

aredwynn
11.05.2007, 22:40:15
Cum a fost la intalnire,fetelor? Sa puneti poze!!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<

Sa stii ca ne-am gandit la tine! :D

cinderella
11.05.2007, 22:55:21
Dragute pozele! Deci pana la urma a ajuns si Georgiana! Si Ionut unde e??? De-abia astept sa organizam intalnirea din august. Cum a fost? ce-ati povestit? vreau sa stiu TOT!!!:D:D:D
Va pup, fetelor, mi-ati devenit foarte dragi desi nu ne cunoastem (inca!!)

PS: Vad ca toate ne lasam parul lung, probabil din acelasi motiv...sa avem cu ce face coafuri iesite din comun!!hahaha

iulia
11.05.2007, 23:30:35
Dragute pozele! Deci pana la urma a ajuns si Georgiana! Si Ionut unde e??? De-abia astept sa organizam intalnirea din august. Cum a fost? ce-ati povestit? vreau sa stiu TOT!!!:D:D:D
Va pup, fetelor, mi-ati devenit foarte dragi desi nu ne cunoastem (inca!!)

PS: Vad ca toate ne lasam parul lung, probabil din acelasi motiv...sa avem cu ce face coafuri iesite din comun!!hahaha

A fost super fain. Mi-a placut f mult. Eu am si facut o gafa. Am plecat stresata la urmatoarea intalnire, si am uitat sa platesc sucul si apa plata cu lamaie. =)) Sa imi zica fetele cui i-am ramas datoare. Mi-e o rusine.... :">:(:-SSL-)

Faza cea mai interesanta e ca mi se parea ca le cunosc mai de mult pe fete. Si despre ce am vorbit? NUNTA. :D:D:D Noi fetele... Baietii despre ce au gasit si ei... :))

Si ai dreptate: am primit interdictie la tuns parul. Ca sa aiba de unde sa imi faca freza aia fistichieeeeeeee. :))

Anca.... mersi ptr poze. Asteptam pozele lui Giorgi.

Irina... ne-ai lipsit.

aredwynn
12.05.2007, 08:37:21
A fost si Ionut, dar am iesit eu naspa in poza cu el si, ca atare, n-am postat-o :"> .
A fost foarte fain si ma bucur ca v-am cunoscut si live!
Irina, abia astept sa te vad si pe tine!

iulia
12.05.2007, 08:42:22
Si Cami mai trebuie sa ingrase randurile.... :-p:-p:-p

MaryT
12.05.2007, 10:39:21
Ma bucur tare mult ca ne-am cunoscut \:D/ !!!

Sunteti niste fete super si sa va traiasca miresici B-) !!!

E mult mai simplu sa te conversezi si sa te sfatuiesti din diverse probleme ,virtual cu cineva cand deja cunosti si persoana face-to-face ! :madlaugh:

Eu m-am simtit foarte bine in compania voastra:rockon: si de ce nu o re-editare in viitor :grouphug: !!

Eu ma pun sa dorm...(:| ..ca de abia m-am trezit nu de alta..:-" .da aseara am stat pana la 4 diminieata :oops: sa ii scot ceva la imprimanta lu marian si inca mai sunt obo... ...:huh: ...nighty-night

cinderella
12.05.2007, 13:13:51
Ma bucur ca v-ati simtit bine si ca v-ati gandit la mine:-p! Anca, Georgiana si Maria, noi probabil ne vom cunoaste la vara, si sper sa il revad si pe Ionut al Ancai. Iar pe Iulia poate o convingem sa mai vina o data si in august in Romania:-p:-p
Poate mai apar si alte miresici, mai era o fata Blanca; ea va avea nunta in aceeasi zi cu mine tot in Brasov, poate o "recrutam" si pe ea! Dar mai e pana atunci! Va pup fetelor si spor la pregatiri!

Kati
13.05.2007, 19:31:08
Daca ma primiti si pe mine la intalnire ar fi perfect pt.ca in aceasta perioada sunt foarte bine venite orice fel de informatii si totodata de ce sa nu iti faci si prieteni noi.Asa ca daca mai este loc astept un semn

iulia
13.05.2007, 19:36:52
Daca ma primiti si pe mine la intalnire ar fi perfect pt.ca in aceasta perioada sunt foarte bine venite orice fel de informatii si totodata de ce sa nu iti faci si prieteni noi.Asa ca daca mai este loc astept un semn

Intalnirile nu sunt cu locuri limitate, din cate stiu eu. Iar urmatoarea intalnire este cel tarziu la sf lui iunie.

cinderella
13.05.2007, 22:01:00
Inca o miresica din Brasov!!!<:-P<:-P<:-P<:-P
Eu vin in Brasov doar in august, si o sa vreau sa organizam si atunci o intalnire, ca e singura mea sansa sa va cunosc. Pana atunci insa poate mai organizeaza fetele si alte intalniri, si toate miresicile din Brasov sunt binevenite! Cu cat mai multe, cu atat mai bine!!

georgianan
14.05.2007, 17:38:01
A fost super fain. Mi-a placut f mult. Eu am si facut o gafa. Am plecat stresata la urmatoarea intalnire, si am uitat sa platesc sucul si apa plata cu lamaie. =)) Sa imi zica fetele cui i-am ramas datoare. Mi-e o rusine.... :">:(:-SSL-)

Faza cea mai interesanta e ca mi se parea ca le cunosc mai de mult pe fete. Si despre ce am vorbit? NUNTA. :D:D:D Noi fetele... Baietii despre ce au gasit si ei... :))

Si ai dreptate: am primit interdictie la tuns parul. Ca sa aiba de unde sa imi faca freza aia fistichieeeeeeee. :))

Anca.... mersi ptr poze. Asteptam pozele lui Giorgi.

Irina... ne-ai lipsit.

pai dragele mele cam astea pe care le-ati pus voi sunt toate, ma refer la poze. si eu am aceleasi poze. deci nu cred ca are rost sa le pun.>:D<

georgianan
14.05.2007, 17:40:17
si mie mi-a placut super mult, m-am simtit tare bine, mai ales cand stateam la masa ca daca am fi fost nevoite sa stam in picioare m-as fi simtit in in alba ca zapada si cei 7 pitici.=)) cred ca data viitoare o sa-mi iau si eu tocuri ca pe langa voi tare-s mica:)).

georgianan
14.05.2007, 17:41:40
pai cand mai hotarati o noua intalnire eu sunt amatoare.abia astept sa le cunosc pe miresicile care de data aceasta au lipsit.>:D<

georgianan
14.05.2007, 17:44:16
paropo de consumatia ta iulia cred ca trebuie sa vorbesti cu maria ea a ramas ultima pe terasa.

se mai intampla si chestii din astea. eu am uitat o data sa platesc si a alergat chelneru strigand, dupa mine , si era plin pe strada.:)) dati seama cum m-am simtit8-}

iulia
14.05.2007, 20:11:54
paropo de consumatia ta iulia cred ca trebuie sa vorbesti cu maria ea a ramas ultima pe terasa.

se mai intampla si chestii din astea. eu am uitat o data sa platesc si a alergat chelneru strigand, dupa mine , si era plin pe strada.:)) dati seama cum m-am simtit8-}

Am vorbit deja cu ea... :D O sunasem dupa o ora. Cand mi-am dat seama ce am facut... ;)) E fata faina, asa ca i-am ramas datoare.

Poate ca sunt prea obisnuita sa plateasca sotul ptr mine... :D:D:D

MaryT
17.05.2007, 08:32:29
Am vorbit deja cu ea... :D O sunasem dupa o ora. Cand mi-am dat seama ce am facut... ;)) E fata faina, asa ca i-am ramas datoare.

Poate ca sunt prea obisnuita sa plateasca sotul ptr mine... :D:D:D

Nu imi esti datoare cu nimic...=P~ =P~ =P~ =P~ .esti culmea.:)) :)) .ptr. o apa si ce ai mai baut tu acolo....
tre sa re-editam intalinirea ca eu m-am simtit bine cu voi >:D<

georgianan
18.05.2007, 20:28:00
tre sa re-editam intalinirea ca eu m-am simtit bine cu voi >:D<
ca bine zici. ar fi super sa ne reintalnim, ca a fost tare bine, si eu m-am simtit super cu voi.
si poate data viitoare ne onoreza si alte miresici cu prezenta ca sa intarim randurile.>:D< >:D< >:D<

iulia
19.05.2007, 20:40:38
ca bine zici. ar fi super sa ne reintalnim, ca a fost tare bine, si eu m-am simtit super cu voi.
si poate data viitoare ne onoreza si alte miresici cu prezenta ca sa intarim randurile.>:D< >:D< >:D<

Ar fi fain sa fim si mai multe.... Poate ca va veni si Cris pana la urma.... Mai era locusor si ptr ea....

Interesant mi s-a parut, ca din voi 4 - toate 4 aveti personalitati COMPLET diferite. Mi s-a parut uimitor.

Catalina_S
22.05.2007, 07:37:56
De cand am venit la serviciu stau si citesc ce ati scris voi pe aici... si am ramas in urma tare cu treaba #-o La urmatoarea intalnire sper sa fiu si eu prezenta!! <:-P ... sa mai fur din ideile voastre ;))

cinderella
22.05.2007, 08:10:30
De cand am venit la serviciu stau si citesc ce ati scris voi pe aici... si am ramas in urma tare cu treaba #-o La urmatoarea intalnire sper sa fiu si eu prezenta!! <:-P ... sa mai fur din ideile voastre ;))

Bine ai venit!!! Eu de-abia astept sa vina luna august sa ne vedem toate!!! (bine...mai astept luna august si din alt motiv<:-P<:-P)
Spor la pregatiri!!
La ce restaurant faci nunta?

MaryT
22.05.2007, 09:04:09

toate miresicile sunt invitate la urmatoarea intalnire..chiar daca in august sunt foste miresici ca dex. iulia si marina.>:D< >:D< >:D< ( s-ar putea sa lipsesc eu ca in august s-ar putea sa fim tye-tye prin concediu )

si chiar,la ce restaurant faci nunta?

Catalina_S
22.05.2007, 14:29:30
toate miresicile sunt invitate la urmatoarea intalnire..chiar daca in august sunt foste miresici ca dex. iulia si marina.>:D< >:D< >:D< ( s-ar putea sa lipsesc eu ca in august s-ar putea sa fim tye-tye prin concediu )

si chiar,la ce restaurant faci nunta?

Pana in august sper sa fiu gata cu totul :-" Macar in mare parte ;))
O sa fie un restaurant din Sacele (de acolo sunt si eu)... ca noi ne-am trezit cam tarziu ca vrem sa ne casatorim anul asta... si cam totul era ocupat #:-S; Dar transportul o sa fie asigurat; pentru sala deja am vorbit cu cineva sa o decoreze si totul o sa fie minunat <:-P <:-P <:-P ... daca imi gasesc rochita de mireasa (!)... ca am fost aproape pe la toate magazinele din bv si n-am gasit...:-s ... nimic.. :-s

MaryT
23.05.2007, 07:34:43
O sa fie un restaurant din Sacele (de acolo sunt si eu)... ca noi ne-am trezit cam tarziu ca vrem sa ne casatorim anul asta... si cam totul era ocupat #:-S; Dar transportul o sa fie asigurat; pentru sala deja am vorbit cu cineva sa o decoreze si totul o sa fie minunat <:-P <:-P <:-P ... daca imi gasesc rochita de mireasa (!)... ca am fost aproape pe la toate magazinele din bv si n-am gasit...:-s ... nimic.. :-s

incearca totusi la diva pentru rochia de mireasa..ca au muuulte modele si pana in august poate sa iti faca si pe comanda !!
bafta la pregatiri !! >:D< >:D<

Catalina_S
23.05.2007, 10:40:00
incearca totusi la diva pentru rochia de mireasa..ca au muuulte modele si pana in august poate sa iti faca si pe comanda !!
bafta la pregatiri !! >:D< >:D<

Diva= divine? :-\ .. sau e altul :-\ ? ca am dat un search pe google si mi-a gasit un salon diva... in iasi..

MaryT
23.05.2007, 10:49:38
Diva= divine? :-\ .. sau e altul :-\ ? ca am dat un search pe google si mi-a gasit un salon diva... in iasi..

divine..eu nu stiu de ce ii zic tot diva...:D :D :D

iulia
23.05.2007, 20:28:42
divine..eu nu stiu de ce ii zic tot diva...:D :D :D

Eu stiam ca ii mai zice si Dali... :)) Sau cel putin asta scrie pe vitrina. :D

maryna2007
24.05.2007, 09:50:22
un sfat : cumparati o rochie gata facuta ... care o vezi cum vine pe tine ..... la comanda de multe ori ai surpriza sa nu iasa asa cum ti-ai dorit ... si sa vezi atunci ce dezamagita o sa fi ..(iti spun din experienta) .

cami_dxb
24.05.2007, 10:42:20
un sfat : cumparati o rochie gata facuta ... care o vezi cum vine pe tine ..... la comanda de multe ori ai surpriza sa nu iasa asa cum ti-ai dorit ... si sa vezi atunci ce dezamagita o sa fi ..(iti spun din experienta) .
Imi pare rau, dar ce s-a intamplat? Poti sa ne spui la Miresici din Brasov, ca aici suntem cam off-topic.
Vii si tu la intalnire la inceputul lui iulie?

iulia
24.05.2007, 11:33:23
Imi pare rau, dar ce s-a intamplat? Poti sa ne spui la Miresici din Brasov, ca aici suntem cam off-topic.
Vii si tu la intalnire la inceputul lui iulie?

si eu vin si eu vin :D:D:D:D

MaryT
24.05.2007, 13:29:37
hop si eu pe lista...

cami_dxb
24.05.2007, 14:57:48
si eu vin si eu vin :D:D:D:D
Pai tu te-ai abonat acu muuuuulta vreme, deci pe tine nici nu te mai intreb daca vii sau nu.
Vreau sa stiu daca celelalte fete vin.

aredwynn
24.05.2007, 15:58:48
si eu!!! :grouphug:

georgianan
24.05.2007, 23:45:29
sper ca pe mine nu m-ati uitat>:D<

georgianan
24.05.2007, 23:46:02
stiu ca am cam tras chiulul dar si eu vin>:D<

georgianan
24.05.2007, 23:48:55

suuuuuuuuupeeeeeeerrrrrrr
miresica din sacele.
si eu sunt din sacele.>:D<

georgianan
24.05.2007, 23:49:38
poate noi ne intalnim mai curand:)

georgianan
24.05.2007, 23:50:21
catalina, unde stai in sacele?
eu stau in precizia.>:D< >:D<

MaryT
25.05.2007, 07:04:28
poate noi ne intalnim mai curand:)

georgi ce ai mai facut de nu ne mai vizitezi????:-? :-?

Catalina_S
25.05.2007, 22:26:30
catalina, unde stai in sacele?
eu stau in precizia.>:D< >:D<

Si eu tot acolo stau :D.. Si acum ma gandesc daca nu cumva te cunosc deja... :-w ca-i cam mic cartierul ca sa nu te cunosc deja..

Catalina_S
25.05.2007, 22:30:50
suuuuuuuuupeeeeeeerrrrrrr
miresica din sacele.
si eu sunt din sacele.>:D<

Si tot in septembrie!! :)>- >:D<

georgianan
28.05.2007, 23:12:59
Si eu tot acolo stau :D.. Si acum ma gandesc daca nu cumva te cunosc deja... :-w ca-i cam mic cartierul ca sa nu te cunosc deja..
nu cred ca ne cunoastem pentru ca eu stau acolo de un an jumate . m-am mutat la iubi al meu. el sta in precizia.:*

georgianan
28.05.2007, 23:14:27
dar am putea sa ne cunoastem mai repede de intalnirea din iulie. daca tot locuim in acelasi cartier. ce zici?:-\
:*

Catalina_S
29.05.2007, 07:36:45
dar am putea sa ne cunoastem mai repede de intalnirea din iulie. daca tot locuim in acelasi cartier. ce zici?:-\
:*

Sunt de acord!! :bye_01: :suuuper:

georgianan
02.06.2007, 00:01:21
Sunt de acord!! :bye_01: :suuuper:

cata, zi tu o zi cand ai timp, si vedem daca pot si eu si ne putem intalni.>:D<

georgianan
02.06.2007, 00:02:34
oricum dupa ora 14.30 ca numai atunci ies de la munca.

pupici

dialore
04.06.2007, 18:29:46
Buna,

Am avut nunta in 19 mai si imediat am plecat in Tunisia asa ca n-am avut cum sa va scriu mai devreme. La nunta a fost frumos,pacat ca vreme frumoasa n-am prea avut si niste chelneri mai saritori dar in rest totul a mers bine. Am deschis nunta cu un vals vienez haios, Tom Johns, "What new Mr. Pusicat?" (cred ca nu am scris intocmai titlul piesei dar...), am avut o coregrafie ca la "dansez ptr tine" si toti au fost super incantati, ne-au aplaudat si efectul a fost super. Apoi dupa sarmale am avut un ansamblul de dansuri populare, au dansat si ei super cam o ora. Si ultima surpriza la plecare le-am dat un plic cu poza noastra din ziua nuntii si multi au fost tare surprinsi. Cred ca treaba cu poza a fost nemaipomenita, multi erau asa uimiti de parca le a-si fi dat darul inapoi. Va pun poze de la nunta maine sau poimane cand intru in posesia lor si va doresc sa aveti o nunta de vis.

Va pup

MaryT
04.06.2007, 19:05:28
Buna,

Am avut nunta in 19 mai si imediat am plecat in Tunisia asa ca n-am avut cum sa va scriu mai devreme. La nunta a fost frumos,pacat ca vreme frumoasa n-am prea avut si niste chelneri mai saritori dar in rest totul a mers bine. Am deschis nunta cu un vals vienez haios, Tom Johns, "What new Mr. Pusicat?" (cred ca nu am scris intocmai titlul piesei dar...), am avut o coregrafie ca la "dansez ptr tine" si toti au fost super incantati, ne-au aplaudat si efectul a fost super. Apoi dupa sarmale am avut un ansamblul de dansuri populare, au dansat si ei super cam o ora. Si ultima surpriza la plecare le-am dat un plic cu poza noastra din ziua nuntii si multi au fost tare surprinsi. Cred ca treaba cu poza a fost nemaipomenita, multi erau asa uimiti de parca le a-si fi dat darul inapoi. Va pun poze de la nunta maine sau poimane cand intru in posesia lor si va doresc sa aveti o nunta de vis.

Va pup

=D> =D> =D> <:-P <:-P <:-P <:-P :rocking: :rocking:
ma bucur tare mult ca a iesit pana la urma asa cum ti-ai dorit!!
trecusem pe acolo in ziua aia si vazusem agitatie si m-am gandit la tine...eu stau in racadau si zilnic trec pe acolo de 5 ori minim...
si in tunisia cum a fost??
:suuuper: :suuuper: :suuuper: :suuuper:
asteptam pozici

CASA DE PIATRA SI SA FITI FERICITI PTR. TOT RESTUL VIETII !!!

iulia
05.06.2007, 10:38:46
Buna,

Va pup

Bravo, felicitari. Casa de piatra. Deci v-ati valsuit de numa.... cu cine ati luat ore? :)

dialore
05.06.2007, 19:11:17
Buna fetelor,

am luat lectii de dans cu Daniela, are o scoala de dans pe Agriselor, e super draguta. Noi am invatat in 10 ore, dar se poate invata si in 5-7 ore dar fara prea multe figuri.
In Tunisia a fost super, super dar a trecut asa repede...Am stat 7 zile din care 2 zile am fost in circuit prin desertul Sahara, iar o zi se pierde cu drumul (statul prin aeroport, etc). Merita sa mergeti in Tunisia dar sa faceti neaparat circuitul in desert, e minunat.
Vineri am intalnirea de 10 ani de la liceu, se pare ca anul asta e anul chefurilor, azi nu stiam cum sa-i mai spun lui sefu ca mai vreau o zi libera, asta dupa ce abia de ieri am inceput lucrul. Abia astept sa vad cum va fi reintalnirea cu colegii.
Inca nu am pozici de la nunta dar sper ca maine voi intra in posesia lor si atasez si eu cateva.
Va doresc o pregatiri de nunta fara stres si mult succes in tot ce faceti!
Va pupic

iulia
06.06.2007, 11:07:48
Buna fetelor,

am luat lectii de dans cu Daniela, are o scoala de dans pe Agriselor, e super draguta. Noi am invatat in 10 ore, dar se poate invata si in 5-7 ore dar fara prea multe figuri.
In Tunisia a fost super, super dar a trecut asa repede...Am stat 7 zile din care 2 zile am fost in circuit prin desertul Sahara, iar o zi se pierde cu drumul (statul prin aeroport, etc). Merita sa mergeti in Tunisia dar sa faceti neaparat circuitul in desert, e minunat.
Vineri am intalnirea de 10 ani de la liceu, se pare ca anul asta e anul chefurilor, azi nu stiam cum sa-i mai spun lui sefu ca mai vreau o zi libera, asta dupa ce abia de ieri am inceput lucrul. Abia astept sa vad cum va fi reintalnirea cu colegii.
Inca nu am pozici de la nunta dar sper ca maine voi intra in posesia lor si atasez si eu cateva.
Va doresc o pregatiri de nunta fara stres si mult succes in tot ce faceti!
Va pupic

Foarte frumos. Felicitari. Asteptam pozici, evident. si te asteptam si la intalnirea cu fetele de peste cateva saptamani.

Eu cred ca luna de miere o vom face in Brazilia. E un vis de-al meu sa ajung acolo. Vreau sa merg si eu sa vad scolile de samba, viata de noapte, plajele si surful...

In Tunisia pot merge oricand. E chiar ffffff aproape de noi. :D

cami_dxb
06.06.2007, 12:18:06
Buna,

Va pup
Felicitari, casa de piatra si muuuuuuuuuuulta fericire. Abia asteptam sa vedem poze. Ce ansamblu ai avut si cat te-a costat?

cinderella
06.06.2007, 13:01:46
Foarte frumos. Felicitari. Asteptam pozici, evident. si te asteptam si la intalnirea cu fetele de peste cateva saptamani.

Eu cred ca luna de miere o vom face in Brazilia. E un vis de-al meu sa ajung acolo. Vreau sa merg si eu sa vad scolile de samba, viata de noapte, plajele si surful...

In Tunisia pot merge oricand. E chiar ffffff aproape de noi. :D

Iulia, mai ai 3 saptamani si 3 zile pana la nunta!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

iulia
06.06.2007, 20:56:16
Iulia, mai ai 3 saptamani si 3 zile pana la nunta!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

ouch....... chiar ca...... si eu ma gandesc numai la proiectele care am sa le dau.... :))

AlinaCristina
07.06.2007, 07:15:03
Buna. Mi-ar placea si mie sa va cunosc, eu stau in Sighisoara, dar cam la 2-3 saptamani cate un weekend il petrec la BV cu sotul. Deci, ma primiti si pe mine?:)
Cand va fi urmatoarea intalnire?
Va pup!

MaryT
07.06.2007, 08:28:29
Buna. Mi-ar placea si mie sa va cunosc, eu stau in Sighisoara, dar cam la 2-3 saptamani cate un weekend il petrec la BV cu sotul. Deci, ma primiti si pe mine?:)
Cand va fi urmatoarea intalnire?
Va pup!

momentan nu avem o zi fixa.;-) ..prin iulie..probabil dupa nunta ta...:-p

>:D< >:D<

georgianan
08.06.2007, 18:26:44
momentan nu avem o zi fixa.;-) ..prin iulie..probabil dupa nunta ta...:-p

>:D< >:D<

deja in iulie vom restrange randurile cu 2 miresici, care vor devenii sotioare.;-)>:D<
oricum sper sa vina si ele

georgianan
08.06.2007, 18:35:38
ma refer la iulia si la maria>:D<

georgianan
08.06.2007, 18:38:11
maria probabil ca este in luna de miere, abia stept sa ne povesteasca cum a fost, si sa vina cu sotioru la viitoarea intalnire.>:D<:*

cami_dxb
09.06.2007, 12:25:51
Cred ca urmatoarea intalnire o sa fie prin 28-29 iunie, ca atunci suntem eu si Iulia in brasov. Cine mai doreste? Cine mai pofteste?

dialore
09.06.2007, 12:32:30
buna miresicilor,

asa cum am promis revin cu poze de la nunta. A durat putin pt ca ieri am avut si intalnirea de 10 ani de la liceu, unde a fost super, super. Mi-am revazut colegii cu mult drag si bucurie.

Ansamblul de muzica populara a fost cadou din partea restaurantului.

Fetelor imi spune ca dimensiunea fisierelor/pozelor e mai mare decat limita admisa si ca trebuie sa le modific manual, asa ca nu stiu cum sa procedez. Poate ma puteti ajuta voi.

Va pup

cinderella
09.06.2007, 13:15:22
buna miresicilor,

asa cum am promis revin cu poze de la nunta. A durat putin pt ca ieri am avut si intalnirea de 10 ani de la liceu, unde a fost super, super. Mi-am revazut colegii cu mult drag si bucurie.

Ansamblul de muzica populara a fost cadou din partea restaurantului.

Fetelor imi spune ca dimensiunea fisierelor/pozelor e mai mare decat limita admisa si ca trebuie sa le modific manual, asa ca nu stiu cum sa procedez. Poate ma puteti ajuta voi.

Va pup
Pai eu stiu doua variante- poti sa le micsorezi daca ai Photoshop.
Daca nu, eu am gasit un "trick"- mi-am facut album de poze in yahoo. Cand le adaugi acolo, yahoo le micsoreaza automat. Apoi salvezi din nou poza direct din albumul de la yahoo in computer(cu alt nume, ca sa stii care e cea micsorata) si este marimea pe care o accepta forumul de la miresici! Pare complicat, dar sa stii ca eu m-am obisnuit, pt ca nu am instalat Photoshop....si altfel nu stiu sa fac...
Asteptam pozici!

iulia
09.06.2007, 20:18:38
Cred ca urmatoarea intalnire o sa fie prin 28-29 iunie, ca atunci suntem eu si Iulia in brasov. Cine mai doreste? Cine mai pofteste?

Eu poftesc eu poftesc... :D:D:D

Eu ajung cu sot si cu alai italian in tara prin 28-29 iunie. Si cred ca stau pana pe 4 iulie. Nu f mult.....

Nici nu stiu cand sa spun ca ma pot intalni cu voi.... Cred ca inainte de nunta voi fi super prinsa cu ce mai e de aranjat. Si dupa va trebui sa imi plimb neamurile pe meleagurile patriei.

Cu siguranta voi fi pe 1 iulie la biserica Sf Mihail si Gavril la ora 13. De acum va invit sa imi fiti alaturi in acele momente.

Va faceti si voi incalzirea.... :D:D:D

Ptr Giorgi.... eu sunt de aproape 3 lui Dna Sotului Meu. :) Si doamne ce bine e.... >P:x:x

cinderella
09.06.2007, 21:49:55
Ptr Giorgi.... eu sunt de aproape 3 lui Dna Sotului Meu. :) Si doamne ce bine e.... >P:x:x
Chiar, Iulia, vroiam sa te intreb, tu ce ai facut- ti-ai schimbat numele?

iulia
09.06.2007, 23:38:47
Chiar, Iulia, vroiam sa te intreb, tu ce ai facut- ti-ai schimbat numele?

E practic imposibil aici sa imi schimb numele. Au niste reguli de m-am crucit. Puteam sa iau numele lui doar apeland la legile statului roman. Ei nu recunosc schimbarea asta de nume.

Oricum sunt ingropati in birocratie, asa ca batai de cap o sa tot am pana imi dau cetatenia....

cami_dxb
10.06.2007, 06:52:10
deja in iulie vom restrange randurile cu 2 miresici, care vor devenii sotioare.;-)>:D<
oricum sper sa vina si ele
Si eu sunt sotioara de pe 14 martie. Nici nu concep sa nu ma intalnesc cu fetele. Sper numai sa gaseasca si Iulia 2 ceasuri si sa vina la intalnire.

Katy
10.06.2007, 12:55:50
Si eu sunt sotioara de pe 14 martie. Nici nu concep sa nu ma intalnesc cu fetele. Sper numai sa gaseasca si Iulia 2 ceasuri si sa vina la intalnire.

Cami, ai facut cununia la bisericuta de lemn din Poiana? E fain? Cat v-a costat? Si eu as vrea acolo, dar inca nu am mers sa vorbim.

cami_dxb
10.06.2007, 14:00:40
Cami, ai facut cununia la bisericuta de lemn din Poiana? E fain? Cat v-a costat? Si eu as vrea acolo, dar inca nu am mers sa vorbim.
Am facut doar cununia civila pe 14 martie, cea religioasa va fi pe 7 iulie. Nu stiu cat costa, ca mama a fost si a vorbit cu preotul. Daca mai astepti pana pe 7 iulie, o sa-ti spun. Dar, daca vrei, poti sa te duci sa intrebi preotul daca percepe vreo taxa pentru cununie.

Katy
11.06.2007, 09:49:21
Am facut doar cununia civila pe 14 martie, cea religioasa va fi pe 7 iulie. Nu stiu cat costa, ca mama a fost si a vorbit cu preotul. Daca mai astepti pana pe 7 iulie, o sa-ti spun. Dar, daca vrei, poti sa te duci sa intrebi preotul daca percepe vreo taxa pentru cununie.

Merci frumos :* Inca nu ne-am hotarat daca facem acolo, dar probabil voi merge peste 2 saptamani sa intreb. Eu sunt in Bucuresti acum, imi dau licenta :(

iulia
11.06.2007, 10:35:51

Gasesc eu ceva timp liber.... :D Nu stiu daca 2 h, dar o ora sigur...

Problema e ca o sa fiu cu un alai de italieni galagiosi dupa mine. Sa vad cum ii las si pe unde.

Poate vin singura sii ii las pe ei cu sotul... :)>-:-p:-p

MaryT
12.06.2007, 08:08:19
Eu stiu un secret dar nu vi-l spun !!!!!!!!!!!!!!! [-X [-X [-X [-X [-X [-X

O sa va zica iulia >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

CrisB
12.06.2007, 21:41:48
ma refer la iulia si la maria>:D<

Me too!
sper sa ajung de data asta

iulia
13.06.2007, 10:21:22
Eu stiu un secret dar nu vi-l spun !!!!!!!!!!!!!!!

O sa va zica iulia >:D< >:D< >:D<

Hehehehe.... ce secretoasa esti... :D

Pai vestea mare e ca noi venim in 3 la intalnire.... :D Asta in cazul in care sotul vine cu mine.... :D:D:D:D:D
:-":-":-":-":-" Pe bebe nu pot sa il las acasa, ca e acum pus la crescut... :">:">:">

Monny
13.06.2007, 10:35:24

Pai vestea mare e ca noi venim in 3 la intalnire.... :D Asta in cazul in care sotul vine cu mine.... :D:D:D:D:D
:-":-":-":-":-" Pe bebe nu pot sa il las acasa, ca e acum pus la crescut... :">:">:">
Fetelor si eu vreau sa va intalnesc,pt ca mi-a parut extrem de rau ca nu am putut veni data trecuta(aveam banchetul pt terminarea facultatii),dar sper sa ma iertati si sa ma primiti intre voi,^:)^

oana_bomboana
13.06.2007, 13:50:48
quote=iuliat;266687]Hehehehe.... ce secretoasa esti... :D

:-"Pe bebe nu pot sa il las acasa, ca e acum pus la crescut... [/quote]

FELICITARI!!!!!!!!! <:-P <:-P <:-P
Avem inca un motiv de sarbatoare!!!! =D> =D>

Ne bucuram tare mult pentru tine!>:D<

iulia
13.06.2007, 13:54:06
FELICITARI!!!!!!!!! <:-P <:-P <:-P
Avem inca un motiv de sarbatoare!!!! =D> =D>

Ne bucuram tare mult pentru tine!>:D<

multumim... asa ca ingrosam randurile.... :)

CrisB
13.06.2007, 16:52:54

FELICITARI! Sa fiti sanatosi!

cinderella
13.06.2007, 19:22:49
Pe bebe nu pot sa il las acasa, ca e acum pus la crescut...

WOW, Iulia!!!!!!!!!!=D>=D>
Felicitari!! Sa fiti sanatosi, fericiti, sa aveti parte de tot ce e mai bun!!>:D<>:D<>:D<

iulia
13.06.2007, 20:59:19
WOW, Iulia!!!!!!!!!!=D>=D>
Felicitari!! Sa fiti sanatosi, fericiti, sa aveti parte de tot ce e mai bun!!>:D<>:D<>:D<

Multumim fetelor. Sa fie. Sa crestem mari si sanatosi - asa ca tati. :)

cinderella
13.06.2007, 21:02:33
Multumim fetelor. Sa fie. Sa crestem mari si sanatosi - asa ca tati. :)
In ce luna esti? Sau in ce saptamana?

iulia
13.06.2007, 21:07:38
BTW fetelor, noi venim in Bv pe 28 iunie. O punem de o intalnire?

Presupun ca vine si domnul sot al meu - ca sa nu ma lase singura... :D De data asta nu o sa imi uit verigheta acasa... :))

Ce ziceti? 28 iunie pe la 19 tot la Modarom? Sper sa ajung in bv pana la ora aia....

Katy
13.06.2007, 21:12:19

Felicitari Iulia, ne bucuram pt voi!!!! Ce poate fi mai frumos decat un copil?! o:-) o:-) o:-) o:-)
Poti sa scrii acum si la forumul pt mamici :D

iulia
13.06.2007, 21:20:40
In ce luna esti? Sau in ce saptamana?

habar nu am. Ieri am aflat. Nu am ajuns inca la doctor sa imi zica ce si cum.

De abia astept. Cred ca se va naste in feb 2008, si va fi varsator. Phew.... noroc ca nu ca mine - pesti - ca e grea viata ca pestisor, muuult prea complicata. :D:D:D:D

iulia
13.06.2007, 21:33:34
Felicitari Iulia, ne bucuram pt voi!!!! Ce poate fi mai frumos decat un copil?! o:-) o:-) o:-) o:-)
Poti sa scrii acum si la forumul pt mamici :D

Pai mai frumos decat un copil sunt 2 copii.

Si deja am scris pe forumul de mamici - future-to-be.

Oricum, tot forumul de Bv e cal mai important ptr mine. :) Ca ma simt ca acasa... :)

iulia
15.06.2007, 21:57:58
Iote.... raspunsesem aici.....

Deci nu mi-a raspuns nimeni pana acum. Eu ajung pe 28 iunie. Sper sa ajung pana se lasa seara.

Ce ziceti? 28 sau 29? In "colt" la Modarom, pe la 19, trecut de fix?

Astept propuneri. :)>-:)>-:)>-:)>-

cami_dxb
16.06.2007, 08:13:36
Felicitari, Iulia, sa ai o sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos.
Eu ajung acasa pe 27 iunie, 29, ora 19, coltul Modaromului suna bine. Fetele care aveti alt program, veniti cu sugestii.

georgianan
16.06.2007, 12:35:35
oaw, ce de vesti noi de cand n-am mai dat pe aici.
nu ca n-as fi vrut, nu m-am putut conecta la forum, nush de ce, dar azi am avut noroc.

felicitari iulia sa creasca sanatos bebitzu tau si sa va bucurati din plin de el.:*:*:*:*

georgianan
16.06.2007, 12:36:23
pe 29 ar fi super. si eu vin, sa nu ma uitati.:*

iulia
16.06.2007, 14:17:46
Mersi Giorgi. Toate am avut probleme cu situl. A mers f greu zilele astea. Acum e ok.

Deci.... Mare intalnire mare. 29 iunie, ora 19, cold Modarom.

Partecipari:

- Cami - oare miresicul ei vine?
- Iulia, bebele - poate si miresicul
- Giorgi - aceeasi intrebare cu miresicul....
- Maria - of course.... Ca trebuie sa va fac cinste de data trecuta.... :))

Mai asteptam inscrieri. :)>-:)>-:)>-:)>-

cami_dxb
16.06.2007, 14:28:12
Miresicul meu nu vine, tocmai sunt pe telefon cu el si mi-a spus ca nu vine, probabil ca se teme sa nu-l mancati, fetelor:-p

MaryT
16.06.2007, 16:57:12
Mersi Giorgi. Toate am avut probleme cu situl. A mers f greu zilele astea. Acum e ok.

Deci.... Mare intalnire mare. 29 iunie, ora 19, cold Modarom.

Partecipari:

- Cami - oare miresicul ei vine?
- Maria - of course.... Ca trebuie sa va fac cinste de data trecuta.... :))

girls....mey eu nu garantez prezenta 100 % ...daca nu vin eu il trimit pe marian:D ..si el a zis ca daca nu mai vine alt miresic el nu vine...:( ...

anca& ionut nu s-a pus pe lista??..

pe 30 dimineata am examen,si pe 1 iulie ( dimineata ) am examen....

iulia
16.06.2007, 23:53:03
girls....mey eu nu garantez prezenta 100 % ...daca nu vin eu il trimit pe marian:D ..si el a zis ca daca nu mai vine alt miresic el nu vine...:( ...

anca& ionut nu s-a pus pe lista??..

pe 30 dimineata am examen,si pe 1 iulie ( dimineata ) am examen....

pai al meu sot vine. Ca nu ma mai lasa acum singura.....

Asa ca poti sa il trimiti pe marian, sa ne spuna niste bancuri.

Nu stiu nimic de Anca, daca poate....

Bafta la examen. Macar sper sa termini exam. pana la 13, ca apoi vii la biserica sa ma vezi... :D:D:D:D

iulia
16.06.2007, 23:54:11
Miresicul meu nu vine, tocmai sunt pe telefon cu el si mi-a spus ca nu vine, probabil ca se teme sa nu-l mancati, fetelor:-p

Poate sa intre in coalitie cu Giorgio,sotul meu. Il mancam daca nu vine... :D

oana_bomboana
17.06.2007, 20:39:01
Mersi Giorgi. Toate am avut probleme cu situl. A mers f

Ma straduiesc sa ajung si eu... daca ma primiti. Abia astept sa va cunosc pe toate. Va pup!

MaryT
18.06.2007, 07:25:28
Macar sper sa termini exam. pana la 13, ca apoi vii la biserica sa ma vezi... :D:D:D:D

pai tocmai de aia am pus in paranteza dimineata....ca sa stii ca venim >:D< >:D< >:D< >:D<

iulia
18.06.2007, 11:25:40
Refacem lista...

29 iunie, ora 19, colt Modarom

Partecipari:

- Cami
- Maria - nu se stie inca sigur, dar vine Marian sa ne binedispuna...
- Oana - e posibil

Altcineva?

iulia
18.06.2007, 11:28:28
Avand in vedere ca mai am putin pana la nunta, eu va mai strang la o intalnire... 1 iulie ora 13 biserica sf Mihail si Gavril (pe langa liceul de info, strada perpendiculara pe Calea Bucuresti si Traian).

Atasez si docomentul...

aredwynn
18.06.2007, 14:59:13
Refacem lista...

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil

Altcineva?

Si pe mine...??? :((

iulia
18.06.2007, 15:18:53
Si pe mine...??? :((

Refacem lista...

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil
- Anca.... - posibil Ionut.....

:D:D:D:D

MaryT
19.06.2007, 06:55:48
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( sper sa nu va suparati pe noi dar nu reusim sa venim :(( :(( :(( :((
trebuie sa ajungem la Cluj, la Salonul de vara al Antichitatilor si Artelor Plastice...aseara am aflat..../:) ..se tine pe 29,30,1 ,pe 30 si 1 am examene si duminica ajungem si la Iulia la biserica ...;)) ..altcandva decat vineri nu avem cum sa nu mergem...si nu cred sa fim inapoi pana la 6 seara...
imi pare tare rau.....^:)^

iulia
19.06.2007, 13:40:53
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( sper sa nu va suparati pe noi dar nu reusim sa venim :(( :(( :(( :((
trebuie sa ajungem la Cluj, la Salonul de vara al Antichitatilor si Artelor Plastice...aseara am aflat..../:) ..se tine pe 29,30,1 ,pe 30 si 1 am examene si duminica ajungem si la Iulia la biserica ...;)) ..altcandva decat vineri nu avem cum sa nu mergem...si nu cred sa fim inapoi pana la 6 seara...
imi pare tare rau.....^:)^

nu e bai.... Ne vedem duminica.... :-":-":-"

Refacem lista...

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil

Let me know de alte schimbari. :-B

AlinaCristina
20.06.2007, 07:14:10
Buna. Mi-ar fi placut sa vin si eu la intalnire dar nu cred ca ajung. Nu stiu daca voi veni in BV in weekednul viitor. Asa ca va doresc o intalnire frumoasa si placuta, o seara minunata si sper sa va cunosc si eu odata si-oadata.
Va pup!

cinderella
20.06.2007, 15:53:18
Buna. Mi-ar fi placut sa vin si eu la intalnire dar nu cred ca ajung. Nu stiu daca voi veni in BV in weekednul viitor. Asa ca va doresc o intalnire frumoasa si placuta, o seara minunata si sper sa va cunosc si eu odata si-oadata.
Va pup!
Pai poate o sa vii la intalnirea din august, despre care vom vorbi insa mai incolo, dupa ce se vad fetele in iulie!>:D<

iulia
21.06.2007, 10:14:08
Pai poate o sa vii la intalnirea din august, despre care vom vorbi insa mai incolo, dupa ce se vad fetele in iulie!>:D<

chiar ca o punem de intalniri.... Acum pe 29 iunie, apoi pe 1 iulie la biserica la nunta noastra, si in august in cinstea Irinei.

irina... la intalnire sa vii cu vioara ca sa imi canti. :D:D:D:D
Pe anca nu pot sa o pun sa isi care pianul.... ;))

cinderella
21.06.2007, 10:25:22
chiar ca o punem de intalniri.... Acum pe 29 iunie, apoi pe 1 iulie la biserica la nunta noastra, si in august in cinstea Irinei.

irina... la intalnire sa vii cu vioara ca sa imi canti. :D:D:D:D
Pe anca nu pot sa o pun sa isi care pianul.... ;))

Pai poate o sa veniti fetelor si la mine la biserica! Si daca e vreo miresica brasoveanca in perioada in care vom fi noi in RO, as vrea tare mult sa o vad la biserica! Dar pana in august mai e, sigur insa "o punem de o intalnire!". Vioara insa o las aici, numai de ea o sa imi arda mie zilele alea!=)) Sorry...>:D<>:D<
Mai ai o saptamana si pleci la BV. ce fain de tine!!!

iulia
21.06.2007, 10:31:01
Pai poate o sa veniti fetelor si la mine la biserica! Si daca e vreo miresica brasoveanca in perioada in care vom fi noi in RO, as vrea tare mult sa o vad la biserica! Dar pana in august mai e, sigur insa "o punem de o intalnire!". Vioara insa o las aici, numai de ea o sa imi arda mie zilele alea!=)) Sorry...>:D<>:D<
Mai ai o saptamana si pleci la BV. ce fain de tine!!!

of... deci tii expres sa vin in Spania ca sa te aud cantand... ok...

Eu vin sa te vad la biserica. De abia astept. O sa imi aduc orez.... juma de kg minim... :D:D:D :))

Eh... sa iti spun sincer nu ma da pe spate plecatul in Romania. Numai cand ma gandesc la cele mai mai 40 de grade de acolo, mi se face rau. Si asa am greturi de la asta mic. Cred ca o sa fiu distrusa zilele alea... :((

cinderella
21.06.2007, 10:42:08
of... deci tii expres sa vin in Spania ca sa te aud cantand... ok...

Eu vin sa te vad la biserica. De abia astept. O sa imi aduc orez.... juma de kg minim... :D:D:D :))

Eh... sa iti spun sincer nu ma da pe spate plecatul in Romania. Numai cand ma gandesc la cele mai mai 40 de grade de acolo, mi se face rau. Si asa am greturi de la asta mic. Cred ca o sa fiu distrusa zilele alea... :((

Sper ca nu doar la biserica;-);-);-);-)

iulia
21.06.2007, 10:50:07
Sper ca nu doar la biserica;-);-);-);-)

Logic.... :-p:-p:-p:-p:-p

Monny
21.06.2007, 12:45:22
Fetelor de abia astept sa va intalnesc,sincer.Chiar stateam si ma gandeam ca m-am ajutat foarte mult cu voi,mai mult decat cu familia:">

iulia
21.06.2007, 14:30:11
Fetelor de abia astept sa va intalnesc,sincer.Chiar stateam si ma gandeam ca m-am ajutat foarte mult cu voi,mai mult decat cu familia:">

Si eu la fel ma gandeam... Am luat mai multe idei de aici decat de oriunde altundeva.

Monica? Te punem pe lista la intalnirea de pe 29?

Monny
22.06.2007, 11:19:57
Si eu la fel ma gandeam... Am luat mai multe idei de aici decat de oriunde altundeva.

Monica? Te punem pe lista la intalnirea de pe 29?
As vrea mult de tot,dar...imi e rusine:"> :"> :">

cinderella
22.06.2007, 11:53:05
As vrea mult de tot,dar...imi e rusine:"> :"> :">
Cum adica ti-e rusine?:-?:-?

Monny
22.06.2007, 11:58:09
Cum adica ti-e rusine?:-?:-?
Pai... nu stiu...probabil sunt emotiile sa va intalnesc in realitate:-SS ,dar stiu ca sunteti fete faine,asa ca ar trebui sa incetez cu emotiile:D .
Oricum de abia astept sa va cunosc>:D< ;-) pt ca mi-ati devenit dragi,o a doua familie:x

cinderella
22.06.2007, 12:03:33
Pai... nu stiu...probabil sunt emotiile sa va intalnesc in realitate:-SS ,dar stiu ca sunteti fete faine,asa ca ar trebui sa incetez cu emotiile:D .
Oricum de abia astept sa va cunosc>:D< ;-) pt ca mi-ati devenit dragi,o a doua familie:x

Eu de-abia astept sa va cunosc, dar pana in august nu vin in BV, asa ca intalnirea din iulie o faceti (din nou:(() fara mine, dar de-abia astept sa vad poze. Acum cred ca o sa fiti mai multe fete la intalnire decat la ultima, si poate in august o sa fim si mai multe!
Nu ai de ce sa ai nici emotii si nici sa-ti fie rusine!>:D<>:D<

Monny
22.06.2007, 12:13:08
Eu de-abia astept sa va cunosc, dar pana in august nu vin in BV, asa ca intalnirea din iulie o faceti (din nou:(() fara mine, dar de-abia astept sa vad poze. Acum cred ca o sa fiti mai multe fete la intalnire decat la ultima, si poate in august o sa fim si mai multe!
Nu ai de ce sa ai nici emotii si nici sa-ti fie rusine!>:D<>:D<
Nasol ca nu poti veni acuma,dar ne vedem in august>:D<

iulia
22.06.2007, 12:37:12
Deci Monica nu vine... :( Tot te prindem noi...

CrisB... Cristina oare vine de data asta? Anca nu a mai dat nimic de stire... :(

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil

Fetelor... haide-ti, come on... veniti la intalnire intre fete. Zau ca e mult mai fain decat sa faci F5 pe miresici... Va invitam la miresici live... :D

O sa vorbim de vrute si nevrute. Numai sa veniti.... >:D<>:D<>:D<>:D<

Katy
22.06.2007, 12:56:15
Deci Monica nu vine... :( Tot te prindem noi...

CrisB... Cristina oare vine de data asta? Anca nu a mai dat nimic de stire... :(

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil

Fetelor... haide-ti, come on... veniti la intalnire intre fete. Zau ca e mult mai fain decat sa faci F5 pe miresici... Va invitam la miresici live... :D

O sa vorbim de vrute si nevrute. Numai sa veniti.... >:D<>:D<>:D<>:D<

Mai fetelor, zau ca as veni si eu! Problema e ca eu nu stiu ce fac maine, dar peste o luna! Eu ma trec pe lista de august, dar cu semnul ? :-\ :-\

iulia
22.06.2007, 13:00:17

Partecipari:

- Cami
- Oana - e posibil
- Kati cu ?

Puteti veni si cu miresicii, evident. Ca sa nu fie al meu singurel.... :D

MaryT
22.06.2007, 13:57:29
si noi am vrea sa ajungem..dar nu stiu..
ca ar fi bine ptr. buisness sa mergem la Cluj...dar...n-am nici un chef../:) /:) /:) /:) /:)

Monny
22.06.2007, 14:31:51
Eu va anunt pe la inceputul saptamanii viitoare daca pot sa ajung.Vedeti fetelor eu sapt viitoare mai imbatranesc un an.;-) ...... asa ca am multe pregatiri pe cap,dar chiar as vrea sa va vad.
Sa vad poate il conving si pe Gino sa vina sa va cunoasca;))

iulia
22.06.2007, 14:56:31
Eu va anunt pe la inceputul saptamanii viitoare daca pot sa ajung.Vedeti fetelor eu sapt viitoare mai imbatranesc un an.;-) ...... asa ca am multe pregatiri pe cap,dar chiar as vrea sa va vad.
Sa vad poate il conving si pe Gino sa vina sa va cunoasca;))

Pai te sarbatorim si pe tine daca vii... Ce tanara eeesti.

Iar o sa fiu cea mai batrana de la intalnire... :))

oana_bomboana
22.06.2007, 14:59:02
Pai te sarbatorim si pe tine daca vii... Ce tanara eeesti.

Iar o sa fiu cea mai batrana de la intalnire... :))
nu prea cred... =))

Katy
22.06.2007, 15:02:16
Si atunci eu sunt cea mai micutza???!!! [-( [-(