PDA

Versiunea completa : Hilton (Pallace)

clara27
02.05.2007, 19:07:14
fetelor ce parere aveti de Pallace?
va rog sa imi spuneti cate ceva despre acest restaurant.am auzit pana acum lucruri bune.

inasibiu
03.05.2007, 10:30:22
fetelor ce parere aveti de Pallace?
va rog sa imi spuneti cate ceva despre acest restaurant.am auzit pana acum lucruri bune.

Din punctul meu de vedere este un restaurant f.elegent, spatios, mancare f.buna, servirea la fel. Noua anul trecut cand ne cautam sala ne-au spus ca meniul ar ajunge cam la 150-160 ron, tortul ti-l dau ei, muzica daca vrei (nu mai stiu daca e obligtoriu sa alegi dj-ul lor!), in rest ....noi acolo facem toate chefurile de la firma si mie personal imi place f.mult. Acum depinde de buget fiecareia.;-)

guess_whatever
04.05.2007, 11:20:44
... muzica daca vrei (nu mai stiu daca e obligtoriu sa alegi dj-ul lor!) ...
nu te obliga sa iei dj-ul lor ... il propun doar.
in definitiv nici un salon nu te poate obliga sa iei servicii auxiliare de la ei, decit daca vrei neaparat sa contractezi acel salon si "musti" la faza ca "nu va dam salonul daca nu luati si muzica, filmarea (sau alte servicii) de la noi" ... te poti opune si in final cedeaza ei ... sint care incearca sa oblige clientul la chestii d-astea ... acuma depinde de fiecare cit de:-SS, sau de :-w este ...

Stiviana
05.05.2007, 15:28:24
nu te obliga sa iei dj-ul lor ... il propun doar.
in definitiv nici un salon nu te poate obliga sa iei servicii auxiliare de la ei, decit daca vrei neaparat sa contractezi acel salon si "musti" la faza ca "nu va dam salonul daca nu luati si muzica, filmarea (sau alte servicii) de la noi" ... te poti opune si in final cedeaza ei ... sint care incearca sa oblige clientul la chestii d-astea ... acuma depinde de fiecare cit de:-SS, sau de :-w este ...

asa ar trebui sa fie, eu la Parc a trebuit sa ma cert cu managerul o ora ca pana la urma sa ne lase sa ne aducem dj-ul nostru, din cate mi-am dat eu seama, problema era ca nu avea chef sa mute echipamentul din sala. oricum il pun sa semneze ca nu il cred pe cuvant............oricum mi se pare foarte absurd sa te oblige sau sa iti impuna diverse lucruri, de fapt tu ca client ar trebui sa fi tratat ca un rege, sau?

Stiviana
05.05.2007, 15:30:01
Eu am vazut doar poze pe internet, si mi-a placut foarte mult! in rest este un hotel de 4 stele deci preturile sunt umpic mai mari decat la celelalte restaurante, dar eu cred ca merita!

guess_whatever
06.05.2007, 13:30:16
asa ar trebui sa fie, eu la Parc a trebuit sa ma cert cu managerul o ora ca pana la urma sa ne lase sa ne aducem dj-ul nostru, din cate mi-am dat eu seama, problema era ca nu avea chef sa mute echipamentul din sala....
la Parc e notorie deja vehementa cu care herr Tureanu insista sa impuna clientilor gusturile pesonale si serviciile "3 in 1" oferite de ei ... cei care insa au mers cu temele facute (including me) au putut riposta pertinent si i-au mai taiat elanul utecist domnului administrator cu frisoane de wedding planner ... fenomenul asta de "impunere servicii daca vrei salonul nostru" este momentan posibil din cauza ca inca exista o oarecare penurie de saloane de nunti care sa se incadreze in anumite standarde, vis-a-vis de numarul mare de solicitari (nunti) ... asta face ca unii ca Parcul sa-si permita sa incerce sa forteze mina clientului incercind sa impuna (atentie, nu sa OFERE, care e alta poveste) anumiti furnizori de servicii preferati de EI ... nu neaparat si de client. watch out! ;-)

tot_tot_claire
06.05.2007, 14:25:47
am citit aici pe forum cum ca la palace nu-i voie (ba chiar din contra ;))) sa rasune manele. cum vine asta? cei de la palace nu impun Dj, dar impun playlistul ???? si daca oamenii vor zbantzuiala manelistica, ce se-ntampla, vine seful de sala si taie firul?;)) sau intreaba chiar din momentul rezervarii salii - ce-aveti de gand, dragi clienti? ce gen muzical va place? =))

clara27
06.05.2007, 19:43:48
am citit aici pe forum cum ca la palace nu-i voie (ba chiar din contra ;))) sa rasune manele. cum vine asta? cei de la palace nu impun Dj, dar impun playlistul ???? si daca oamenii vor zbantzuiala manelistica, ce se-ntampla, vine seful de sala si taie firul?;)) sau intreaba chiar din momentul rezervarii salii - ce-aveti de gand, dragi clienti? ce gen muzical va place? =))
da asa este , am auzit si eu dar sunt destule melodii frumoase zic eu si in afara manelelor , si poate totusi cateva mai de bun simt te lasa sa pui

guess_whatever
08.05.2007, 10:39:21
da intr-adevar acum doi ani aveau pretentii de genul asta .... au lasat-o mai moale de un timp incoace cu faza asta cu manelele ... cred c-au priceput la cit e ceasul ...

laura81
30.06.2008, 21:12:23
Palace, sala mica:

Plusuri:
- servire impecabila, mancare delicioasa, bai imaculate ... palace, ce sa mai zic :D
- jur ca a fost prima sala de nunta in care am fost de cand ma stiu in toiul verii si unde aparatele de aer conditionat fac fata :D. Nu stiu cum era la mesele de langa geam, unde batea aerul, dar in sala era perfect.

Minusuri:
- sala mica mi se pare cam inghesuita si nu-mi place ringul de dans.
- a fost o "problemuta" cu sigurantele :-" ... dar mi-e si mila sa pomenesc ca prea sunt toate impecabile la palace :"> ...
- pt cei care au nunta acolo si isi stiu invitatii mai fara fitze .. Recomand un aperitiv traditional. Personal, n-am avut ce-alege din aperitivul ala. sotul in schimb imi explica ce fineturi sunt alea dar... sorry:-& erau cam vii toate:)).
Restul mancarii ... sa te lingi pe degete! Numai la fantanita am mai mancat mancare asa buna!

mihai_bianca
30.06.2008, 22:41:07
si noi tot la palace am facut si toata lumea a fost fericita si s-a simtit f bine :D mancarea super, servirea la fel, climatizarea :D ce mai noua ni s-a parut perfect :D

andrestyle04
01.07.2008, 23:55:09
ciao bianca!! ce imi mai poti spune despre palace te rog, un sfat 2 acolo....mi se par destul de "impunatori" sefi de sala..pana acum m-am descurcat cu ei dar nu vrea sa ma gandesc ce o sa se intample cand o sa ajunga si parintii la o intalnire..adio amabilitati ;))

pls pls ceva ceva

pupici

mihai_bianca
02.07.2008, 21:47:09
Ciao,

cu noi s-au purtat impecabil, nu prea stiu ce sfat sa iti dau :D
am fost si la degustare de meniu si cred ca am fost de cel putin 7 ori la ei inainte de nunta, mereu ne mai venea cate o idee :D
Nu stiu ce sa iti spun, mai bine intreaba-ma tu ce vrei sa sti :) si iti raspund cu mare placere

andrestyle04
03.07.2008, 00:48:18
pai chiar in momentual acesta nu am nici o intrebare clara 8-}

doar ma gandeam la un sfat de genul..."nu fa nu stiu ce..., mi-ar fi placut sa fie..." ;-)

dar daca o sa am promit sa intreb :)

ma bucur nespus ca ai fost multumita, ma mai linistesc si eu unpic ..

mihai_bianca
03.07.2008, 20:27:14
pai chiar in momentual acesta nu am nici o intrebare clara 8-}

doar ma gandeam la un sfat de genul..."nu fa nu stiu ce..., mi-ar fi placut sa fie..." ;-)

dar daca o sa am promit sa intreb :)

ma bucur nespus ca ai fost multumita, ma mai linistesc si eu unpic ..

pai tot ce mi-am dorit a fost, deci nu am nimic de genul "mi-ar fi placut sa fie..." iar de genul "nu fa nu stiu ce" iar nu stiu ce sa iti zic ca noi am facut detoate si tot a fost ok :D Apropo, in august mergem cu viitoarea noastra fina sa rezerve sala :))

andrestyle04
08.07.2008, 15:28:29
am fost away o perioada ;)

pai inseamna ca voi chiar ati fost multumiti, ma bucur nespus
mai e asa de putin...:-SS

emerald
04.08.2008, 13:21:49
astept si eu cu nerabdare vesti de la oricine poate da informatii pe tema asta. inca mai oscilez intre sala mica de la Palace si Imparatul.......

Daca inca mai oscilezi....categoric Palace. Daca alegeti cu atentie meniul poate iesi superb acolo. La Imparatul nu am participat la nici o nunta de care sa fiu incantata. Mobilierul este antic si subred, vesela si aranjatul mesei neimpresionante, servirea aiurea, mancarea asa si asa. Per ansamblu ma duce cu gandul la un restaurant din perioada comunista...

CeliaJones
05.08.2008, 15:17:48
Am participat ca invitat la o nunta la Palace in Sibiu week-end-ul trecut. Nu stiu daca de vina a fost Palace-ul sau mirii prin alegerile pe care le-au facut, insa mie nu mi-a placut deloc!

Punte pozitive:
1. sala a fost foarte frumos decorata si este spatioasa
2. mancarea arata foarte frumos in farfurie si era buna la gust

Puncte negative:
1. aerul conditionat nu a functionat nici o secunda
2. am asteptat 2 ore pentru 1 cafea
3. sala este numai pt nefumatori si, din acest motiv, la un moment dat nunta s-a mutat afara, fiindca majoritatea invitatilor fumau
4. tortul miresei a fost un blat cu o budinca in mijloc, foarte nashpa
5. DJ-ul (recomandat de hotel) era plictisit si nu stia cum sa trimita oamenii acasa mai repede.

mihai_bianca
05.08.2008, 20:19:38
Puncte negative:
3. sala este numai pt nefumatori si, din acest motiv, la un moment dat nunta s-a mutat afara, fiindca majoritatea invitatilor fumau
5. DJ-ul (recomandat de hotel) era plictisit si nu stia cum sa trimita oamenii acasa mai repede.

Ceao :) ma mir ca a fost a sa :)

1. la nunta noastra atmosfera a fost perfecta, instalatia de climatizare a functionat perfect, foatre ciudat ce s-a intamplat
2. la fiecare nunta la care am fost acolo 5 inclusiv a mea servirea a fost ireprosabila :)
3. Din nou ciudat, pentru ca la noi (si nu numai, la toate 5) s-a fumat inauntru :)
4. este adevarat ca Palace iti face cadou tortul, la fel de adevarat cum mirii sunt cei care il aleg, deci aici e vina lor :) Noi am avut tort cu ciocolata alba si visine si toata lumea a "lins" farfuria
5. cu privire la DJ nu stiu ce sa va spun pentru ca noi am avut pe altul, nu cel recomandat ;-)

laura81
06.08.2008, 00:37:30
Punte pozitive:
1. sala a fost foarte frumos decorata si este spatioasa
2. mancarea arata foarte frumos in farfurie si era buna la gust

Puncte negative:
Parerea mea:
chestia cu fumatul a fost categoric optiunea mirilor, nu cred ca exista restaurant care sa iti impuna asa ceva, numai de miri dusi cu pluta am auzit :P . Nu sunt fumatoare dar nici nu mi-as scoate invitatii afara sa fumeze!!
Si chestia cu tortul la fel, probabil ca nici nu l-au gustat inainte, dezavantaj pe care il ai daca iei serviciile "la pachet" oferite de unele restaurante.
In rest .. nu stiu#-o

CeliaJones
06.08.2008, 13:34:14
Nici eu nu sunt fumatoare, insa a fost foarte aiurea la un moment dat, cand mai mult de 1/2 din invitati erau in curte la fumat... Ringul de dans era gol si cei ramasi in sala stateau de bezmetici si se uitau unii la altii...

Se poate ca mirii sa fi facut niste alegeri gresite... Desi ma mir, fiindca ei locuiesc de mult timp in Londra si au ales locatia asta tocmai pt ca li s-a parut deosebita si voiau sa iasa ceva super. Din pacate insa... nu a iesit asa... :-<

Totusi, cred ca servirea cafelei si faptul ca am asteptat 2 ore dupa o cescuta cu licoarea sus-mentionata (pe a doua nu mi-a mai adus-o deloc), au fost din vina restaurantului.

verone
07.08.2008, 00:37:24
Daca inca mai oscilezi....categoric Palace. Daca alegeti cu atentie meniul poate iesi superb acolo. La Imparatul nu am participat la nici o nunta de care sa fiu incantata. Mobilierul este antic si subred, vesela si aranjatul mesei neimpresionante, servirea aiurea, mancarea asa si asa. Per ansamblu ma duce cu gandul la un restaurant din perioada comunista...

Mersi mult pt informatii! Intr-adevar ajuta opiniile celorlalti, avand in vedere ca nu mai locuiesc in Sibiu de 9 ani si nu am fost decat la o sg nunta la Imparatul.. Palace arata bine dar singurele mele rezerve erau legate de capacitatea salii - mi s-a spus ca intra 130 de persoane dar nu prea inteleg unde.... sau poate de intrat intra, dar au si loc sa se miste? ;) nu as vrea totusi o nunta trista, vreau ca oamenii sa danseze si sa topaie ca doar e nunta nu inmormantare ;) Emerald, ai fost la vreo nunta in sala mica de la Palace? daca da, poti sa imi spui si mie impresii? Multumesc anticipat. Pup.

laura81
07.08.2008, 12:07:48
Emerald, ai fost la vreo nunta in sala mica de la Palace? daca da, poti sa imi spui si mie impresii? Multumesc anticipat. Pup.
Am fost eu. E frumusica, dar ringul e minuscul. Parerea mea. In rest, n-am ce comenta.

verone
08.08.2008, 22:36:42
Am fost eu. E frumusica, dar ringul e minuscul. Parerea mea. In rest, n-am ce comenta.

ouch!! exact de ce ma temeam... ringu minuscul = oameni care stau tristi la masa? :( Laura, cum a fost nunta respectiva, dansau oamenii pe rand sau cum?

laura81
10.08.2008, 21:52:18
ouch!! exact de ce ma temeam... ringu minuscul = oameni care stau tristi la masa? :( Laura, cum a fost nunta respectiva, dansau oamenii pe rand sau cum?
A fost o nunta fumusica, dar nu au fost multi tineri, deci nu s-au inghesuit cu dansul :D . Cuplul respectiv a facut 2 nunti, iar cea din sibiu a fost cu mai putin tineret. N-a fost rau, dar daca ai multi tineri pusi pe chefuiala:-? ..?

mihai_bianca
10.08.2008, 22:19:45
Eu am avut nunta in sala mica de la Palace, am fost 118 si a iesit un super chef. Adevarat ca ringul nu este f mare, dar oamenii au dansat toata nunta, de la inceput pana la sf, ringul a fost plin :) Acum depinde de alegerea fiecaruia.
O nunta frumoasa iti doresc!

verone
11.08.2008, 22:37:17
Eu am avut nunta in sala mica de la Palace, am fost 118 si a iesit un super chef. Adevarat ca ringul nu este f mare, dar oamenii au dansat toata nunta, de la inceput pana la sf, ringul a fost plin :) Acum depinde de alegerea fiecaruia.
O nunta frumoasa iti doresc!

Bianca, se poate dansa si langa ringul acela? Am vazut in pozele tale ca ramane putin spatiu... o alta intrebare ar fi: se pot aranja mesele oricum sau le aranjeaza ei dupa bunul lor plac? ca ma gandesc ca daca se organizeaza k lumea si se renunta la ringul acela din linoleum sau din ce o fi el, atunci poate se face mai mult spatiu..

mihai_bianca
11.08.2008, 23:20:30
Pai da ai dreptate, nu s-a dansat strict pe ringul construit de ei, ci si pe langa :) Si pe la mese :D Aranjamentul meselor este strict, nu poti sa pui tu mesele cum vrei pentru ca au un standard care trebuie respectat, adica o anumita distanta intre mese pentru ca sa nu fie inghesuite. Depinde insa de cati invitati ai, daca ai mai putini atunci in loc de 16 mese de 8 persoane se pot pune doar 15 si se renunta la masa de langa ring, deci mai castigi spatiu pentru dans ;-) Noi puteam avea 15 mese dar nu am reusit sa ii combinam asa bine incat sa asezam la fiecare masa 8 :P asa ca am ales varianta cu 16 mese, dar pentru noi a fost perfect asa :D

verone
13.08.2008, 01:52:41
Pai da ai dreptate, nu s-a dansat strict pe ringul construit de ei, ci si pe langa :) Si pe la mese :D Aranjamentul meselor este strict, nu poti sa pui tu mesele cum vrei pentru ca au un standard care trebuie respectat, adica o anumita distanta intre mese pentru ca sa nu fie inghesuite. Depinde insa de cati invitati ai, daca ai mai putini atunci in loc de 16 mese de 8 persoane se pot pune doar 15 si se renunta la masa de langa ring, deci mai castigi spatiu pentru dans ;-) Noi puteam avea 15 mese dar nu am reusit sa ii combinam asa bine incat sa asezam la fiecare masa 8 :P asa ca am ales varianta cu 16 mese, dar pentru noi a fost perfect asa :D

:(( really nu poti aseza masa unde stau mirele si mireasa mai in centru? eu asa ma gandisem, sa plasam ringul in centru nu in lateral... so are u actually saying ca nu se poate?? :(((( sunt de acord sa pastreze ei distanta, dar eu vreau masa mea in alta parte, nu-mi zi ca nici asta nu se poate ca mi se pare putin aiurea...

mihai_bianca
13.08.2008, 21:14:05
:(( really nu poti aseza masa unde stau mirele si mireasa mai in centru? eu asa ma gandisem, sa plasam ringul in centru nu in lateral... so are u actually saying ca nu se poate?? :(((( sunt de acord sa pastreze ei distanta, dar eu vreau masa mea in alta parte, nu-mi zi ca nici asta nu se poate ca mi se pare putin aiurea...

nu stiu ce sa zic, merita sa intrebi :) sunt foarte deschisi si asculta ideile tale, noua ne-a convenit schema de aranjare a meselor, deci nu am incercat sa schimbam :)
Bafta!!!

laura81
03.09.2008, 15:18:57
Am fost la alta nunta la palace. Ce-i drept, servirea .... e incredibila. Nu stiu cum de la alte nunti au fost probleme, dar mie nu-mi venea sa cred ce promti erau chelnerii.
Dar si de data asta am de comentat la aperitiv. e a doua nunta si iar nu mi-a placut. si de data asta in celalalt sens: prea simplu. nimic din ce nu aveam in firgider. Rulou de pui cumparat din real??? Adica cum sa servesti rulou cumparat??? La palace? In rest rosia umpluta cu vinete era de fapt o felie de rosie unsa cu vinete, sunca umpluta era umpluta cu morcov si patrunjel ras #-o ... Era ceva peste de-ala crud portocaliu...... branza, salam si-atat. Pardon, 2 masline :D
In rest, mancarea a fost f buna. Numai aperitivul nu mi-a palcut.

Cat despre sala .. temperatura perfecta permanent. sala se stie ca e frumoasa. muzica buna dar asta n-are leg cu restaurantul ...
Baia aia e cam mica, nu?
Cam atat.

alison
22.09.2008, 00:03:59
Recomand mirilor, nasilor sau nuntasilor sa nu aiba curiozitatea sa se uite sub farfurii, sa vada petele/gaurile din fetele de masa. La nunta de azi, de exemplu, pe locurile nasilor tronau niste imense pete de grasime, proaspete, probabil, avand in vedere faptul ca cei de la Palace au o singura fata de masa pentru masa mirilor (lucru dovedit, i-am intrebat anume)si, evident, nu au spalat-o peste noapte (nici nu vad cum ar fi facut asta) si a ramas pe masa de la nunta de ieri. Nici o problema, se acopera. Totul se mascheaza, la o adica. Ar fi interesant de stiut ce altceva se mai refoloseste. Of, stiu! Palace, ca un restaurant, hotel si ce o mai fi, de mari fitze si pretentii, se aliniaza la miscarea de economisire a energiei si contribuie astfel la salvarea planetei, reducerea efectului incalzirii globale, scaderea gradului de poluare! Bravo.

alice
22.09.2008, 10:43:49
Pai da, dar romanul trebuie sa fie si fudul.Ca am si eu prin apropiere pe unii care n-au dupa ce bea apa, dar fac nunta la Palace, ca deh, obrazul gros cu cheltuiala se tine.

miky_sibiu
10.12.2008, 16:04:43
Fetelor, Cum E Palace-ul? Am Auzit Povesti Cum Ca Ar Sta Chelnarii Langa Nuntasi Sa Le Toarne Cu Portia In Pahar.e Adevarat? Sau Ca Nu Permit Manele Chiar Deloc.:-sscum Sta Treaba?

laura81
10.12.2008, 16:41:47
Fetelor, Cum E Palace-ul? Am Auzit Povesti Cum Ca Ar Sta Chelnarii Langa Nuntasi Sa Le Toarne Cu Portia In Pahar.e Adevarat? Sau Ca Nu Permit Manele Chiar Deloc.:-sscum Sta Treaba?

Da, chelnerii stau sa puna in pahar dar nu pt ca e "cu portia" ci pt ca asa e la 5 stele :P . Problema e ca jumatate din nuntasi sun tinvatati sa-si toarne din pet-ul de pe masa si-atunci chestia asta :cu portia" nu le convine.
Cat despre manele ... nu se impune sa nu fie dar ... Da ca nuca-n perete o manea in salile lor elegante. Parerea mea. Sau ai nunta eleganta sau nu.

de_nis
17.01.2009, 13:07:33
Fetelor,daca ati facut nunta la Palace in sala mare, va rog trimiteti poze si mai multe detalii despre restaurant,servire si preturi.va multumesc>:D<

iubiana
17.01.2009, 14:06:31
Fetelor,daca ati facut nunta la Palace in sala mare, va rog trimiteti poze si mai multe detalii despre restaurant,servire si preturi.va multumesc>:D<

Vezi ca este deschis subiect la restaurante sibiu despre palace
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=4410

Dorutza_83
27.01.2009, 12:09:40
Salut Miresici!
Eu voi avea nunta pe 16 august la una dintre salile restaurantului Pallace, se numeste SALA MADRIGAL, are o capacitate de 140 de locuri si e foarte frumoasa, sper ca totul sa iasa bine, sa fim multumiti.In martie vom alege meniul, chestia cu DJ-ul ca ti-l impun nu e adevarata, e cert ca daca ceri pareri iti dau adrese ale DJ-ilor, dar nicidecum nu impun.Ce nu stiu e cum va fi cu tortul, stiu ca intra in pretul meniului, dar daca cineva mi-ar putea raspunde, mi-l pot alege eu (daca vreau un anumit tort de la o anumita cofetarie?)?
Va atasez poza cu sala!
Toate cele bune la toate miresicile!

alina_rus
17.02.2009, 21:32:28
Salut Miresici!
Eu voi avea nunta pe 16 august la una dintre salile restaurantului Pallace, se numeste SALA MADRIGAL, are o capacitate de 140 de locuri si e foarte frumoasa, sper ca totul sa iasa bine, sa fim multumiti.In martie vom alege meniul, chestia cu DJ-ul ca ti-l impun nu e adevarata, e cert ca daca ceri pareri iti dau adrese ale DJ-ilor, dar nicidecum nu impun.Ce nu stiu e cum va fi cu tortul, stiu ca intra in pretul meniului, dar daca cineva mi-ar putea raspunde, mi-l pot alege eu (daca vreau un anumit tort de la o anumita cofetarie?)?
Va atasez poza cu sala!
Toate cele bune la toate miresicile!

Buna,

Si eu o sa am nunta la Palace insa in 17 Mai. Torul intra in pret si se poate alege de la colaboratorii lor, sau de oriunde altundeva, numai aviz medico-sanitar sa aiba. Cat despre DJ, nici vorba de impunere, noua ne-au sugerat dar nu stiau ca il avem arvunit de dinainte exact pe cel pe care ni l-au recomandat ei. la fel a fost si cu aranjatul salii (huse si flori) le discutasem deja cu colaboratoarele lor. In principiu daca ai mers la mai multe nunti intr-un an (cum am fost eu la 13) atunci iti cam faci o idee despre cum sta treaba cu Dj-ii, cu florile cu pozele cu salile, cu servitul etc etc).

In sala de la madrigal iti spun cu inima deschisa ca la 100 de persoane se sta lejer, insa la 150 cum am fost la o nunta in Septembrie, a fost mult prea mult.

Tot in Madrigal se fac niste nunti mai mici, extraordinare, sala e intima e eleganta si sincer servirea nu a lasat de dorit.
Eu initial sala aceea am dorit-o insa neamul sotului meu e mai mare decat imi imaginam si de voie de nevoie am luat sala Royal.
O sa te mai tin la curent cu noutati, preturi chestii trestii, ca peste 3 saptamani mergem sa discutam cu ei.

Cat despre meniu iti recomand sa alegi cu incredere meniul "traditional", pt ca e cel mai sigur si mai ieftin si din punctul meu de vedere cel mai bun.
(bineinteles, asta daca la nunta ta vor toti sa manance incre de manciuria si fructe de mare cu nu stiu ce fel de mirodenii rarisime)

alina_rus
17.02.2009, 21:52:28

Miky,

la palace un chelner se ocupa de cate doua mese si este de datoria sa sa puna in pahare cand vede ca e nevoie, asta mie nu mi-a dat niciodata sentimentul de "paza" sau ca am strajer langa mine ci din contra, de servicii de 5*. si daca ai fost cat de cat pe la restaurante in afara Romaniei stii ca esti servit la un restaurant de 4 sau 5 stele a la carte cum spun francezii.

De aceea am ales restaurantul acesta, pentru ca ne-a placut foarte mult si ne-am simtit din nou ca in Franta... si sincer chiar si acum inainte de nunta tot nu as alege un alt restaurant.

Dorutza_83
01.05.2009, 16:34:47
Buna,

Si eu o sa am nunta la Palace insa in 17 Mai. Torul intra in pret si se poate alege de la colaboratorii lor, sau de oriunde altundeva, numai aviz medico-sanitar sa aiba. Cat despre DJ, nici vorba de impunere, noua ne-au sugerat dar nu stiau ca il avem arvunit de dinainte exact pe cel pe care ni l-au recomandat ei. la fel a fost si cu aranjatul salii (huse si flori) le discutasem deja cu colaboratoarele lor. In principiu daca ai mers la mai multe nunti intr-un an (cum am fost eu la 13) atunci iti cam faci o idee despre cum sta treaba cu Dj-ii, cu florile cu pozele cu salile, cu servitul etc etc).

In sala de la madrigal iti spun cu inima deschisa ca la 100 de persoane se sta lejer, insa la 150 cum am fost la o nunta in Septembrie, a fost mult prea mult.

Tot in Madrigal se fac niste nunti mai mici, extraordinare, sala e intima e eleganta si sincer servirea nu a lasat de dorit.
Eu initial sala aceea am dorit-o insa neamul sotului meu e mai mare decat imi imaginam si de voie de nevoie am luat sala Royal.
O sa te mai tin la curent cu noutati, preturi chestii trestii, ca peste 3 saptamani mergem sa discutam cu ei.

Cat despre meniu iti recomand sa alegi cu incredere meniul "traditional", pt ca e cel mai sigur si mai ieftin si din punctul meu de vedere cel mai bun.
(bineinteles, asta daca la nunta ta vor toti sa manance incre de manciuria si fructe de mare cu nu stiu ce fel de mirodenii rarisime)
Multumesc de sfaturi ! Asteptam poze de la nunta!!!

Criss_11
06.06.2009, 11:17:11
Buna, am avut de curand nunta la Palace.... Incep cu o intrebare: "Cate stele are Palace, mai nou zis Hilton????" Dau tot eu raspunsul: "Are 5 stele". dar dupa parerea mea vreo doua ar trebui sa cada din start. Legat de locatie nu am ce sa spum , e suparba dar am ramas foarte mirata de felul in care s-a prezentat. Am mai fost la nunti acolo, dar ca la nunta mea parca nu a fost la nimeni. I-am dat trei stele asa, ca sa fiu eu buna, dar nu le merita nici pe alea. In linii mari mi-a stricat toata nunta :(( . Ai foarte mare grija, ei iti fac capul mare cu tot felul de chestii, ca iti fac, ca iti dreg, dar sunt doar vorbe :( . Daca vreti vrea cumva sa va luati fantana de ciocolata de la ei sa nu o faceti!!!!!!!! E cea mai mare teapa. Va costa aprox 30 de mil si e fantana de aia cumparata de la real sau metro nu mai stiu exact...plus fructele care le cumparati tot voi.:-L aaaaaaa si ca sa iti mai zic...nici macar lingura cu care sa torni ciocolata pe fructe nu aveau, ca sa nu mai zic si de farfurii....Mai sunt foarte multe de zis, dar deocamdata ma rezum la atat. Asta e acum a trecut.... Iti doresc multa, multa fericire alaturi de persoana iubita, ca in fond asta conteaza cu adevarat

alex81
07.06.2009, 02:37:03
Buna, am avut de curand nunta la Palace.... Incep cu o intrebare: "Cate stele are Palace, mai nou zis Hilton????" Dau tot eu raspunsul: "Are 5 stele". dar dupa parerea mea vreo doua ar trebui sa cada din start. Legat de locatie nu am ce sa spum , e suparba dar am ramas foarte mirata de felul in care s-a prezentat. Am mai fost la nunti acolo, dar ca la nunta mea parca nu a fost la nimeni. I-am dat trei stele asa, ca sa fiu eu buna, dar nu le merita nici pe alea. In linii mari mi-a stricat toata nunta :(( . Ai foarte mare grija, ei iti fac capul mare cu tot felul de chestii, ca iti fac, ca iti dreg, dar sunt doar vorbe :( . Daca vreti vrea cumva sa va luati fantana de ciocolata de la ei sa nu o faceti!!!!!!!! E cea mai mare teapa. Va costa aprox 30 de mil si e fantana de aia cumparata de la real sau metro nu mai stiu exact...plus fructele care le cumparati tot voi.:-L aaaaaaa si ca sa iti mai zic...nici macar lingura cu care sa torni ciocolata pe fructe nu aveau, ca sa nu mai zic si de farfurii....Mai sunt foarte multe de zis, dar deocamdata ma rezum la atat. Asta e acum a trecut.... Iti doresc multa, multa fericire alaturi de persoana iubita, ca in fond asta conteaza cu adevarat
:)) Cred ca am suferit la aceeasi nunta. Ai uitat sa scrii de chelnerii impiedicati care faceau o jumatate de ora pana in bucatarie si inapoi sa aduca o cana cu suc. Sau de faptul ca desi se servise ciorba unii dintre noi mai aveam inca aperitivul pe masa. Sau de faptul ca era o caldura infernala in sala pentru ca au oprit clima ( economia asta.....) si au deschis prostia aia de tavan de pe ringul de dans. SAu de faptul ca dupa tort i sa sugerat dj-iului sa bage muzica de plecat acasa.

iubiana
07.06.2009, 22:49:46
:)) Cred ca am suferit la aceeasi nunta. Ai uitat sa scrii de chelnerii impiedicati care faceau o jumatate de ora pana in bucatarie si inapoi sa aduca o cana cu suc. Sau de faptul ca desi se servise ciorba unii dintre noi mai aveam inca aperitivul pe masa. Sau de faptul ca era o caldura infernala in sala pentru ca au oprit clima ( economia asta.....) si au deschis prostia aia de tavan de pe ringul de dans. SAu de faptul ca dupa tort i sa sugerat dj-iului sa bage muzica de plecat acasa.

Hai mai chiar asa ?..... nu-mi vine sa cred ...la Palace ????
eu nu am fost la nici o nunta acolo dar am auzit de bine pana acum ...

alina_rus
09.06.2009, 00:16:39

Si eu am avut de curand nunta la Palace, in 17 Mai mai exact si a fost de vis, am mai fost la inca 7 nunti acolo in ultimii 2 ani, si nu am avut nici o plangere sau vreo critica de adus celor de la actualul Hilton. Am avut destul de multi invitati 275 de persoane, servirea a fost fara cusur, mancarea foarte buna si ce-i drept sefii de sala au foarte prezenti in peisaj. Poate se mai intampla si accidente, nu zic nu, dar ma bucur nespus ca nu au avut loc la nunta mea.
Parerea mea despre fantana de ciocolata e ca de oriunde ai lua-o tot scump iesi si mi se par si inutila cand te gandesti ca in 10 ore (cam atat dureaza maxim o nunta de zi) exista 5 feluri de mancare, toate consistente, minim 1 desert (torul) plus covrigei sau saleuri, si alte dulciuri care exista de obicei pe masa la o nunta.

Imi pare rau daca nunta ta nu a fost asa cum ti-ai dorit-o, dar sincer iti spun eu am fost tare multumita de staff ul de la Hilton. Hai sa vedem partea plina a paharului... macar esti langa cel ce te iubeste si pe care il iubesti.

Sa fim fericite!!

p.s. sa stii ca eu sunt foarte pretentioasa de felul meu si ma bucur ca pot spune ca nunta mea a fost de vis, sunt altele la care as comenta, gen fotograf, coafeza si croitoreasa... dar niciodata nu e totul perfect oricat de mult am vrea.

am cateva poze aici
http://picasaweb.google.com/alina.dianthus/NuntaByAlinaNegru#

Irinutza
12.06.2009, 10:08:56
si eu am avut nunta la palace, sau ma rog hilton. daca ar fi sa mai facem inca o data nunta, tot acolo as face-o. la fel ca si alina, am ales palace fara sa stam pe ganduri. am fost la destule nunti acolo si nici una nu a iesit 'prost', spre deosebire de alte locatii unde ba nu mi-a placut meniul, ba muzica a fost prea tare, servirea lasa de asteptat si multe altele. totul a fost perfect din punctul meu de vedere la nunta mea: angajatii, servirea, mancarea ..... tot.... am fost foarte multumiti de ei. avand nunta in februarie imi faceam putine griji ca o sa inghet in sala, dar nu a fost asa. imi pare rau daca nunta ta nu a iesit exact cum ti-ai dorit ....

mihai_bianca
17.06.2009, 23:09:17
Hmm ca si Alina, si eu am fost foarte multumita de Palace (cand am facut noi nu era inca Hilton :) dar sunt sigura ca acum e si mai fain). Daca ar fii sa mai fac nunta tot acolo as face-o fara ezitare ... Poate am avut noi noroc dar nu cred pentru ca am mai fost la multe nunti acolo si la toate a fost super, ceea ce ne-a si facut sa alegem Palace. Imi pare rau Criss ca nu a iesit cum voiai ...

miresica_alexandra
22.08.2009, 16:46:53
Buna fetelor!

Stiti cat mai e meniul la pallace? pe voi cat va costat nunta acolo? eu vreau sa fac la anul in iulie si ma simt cam presata de timp. va rog mult ajutati-ma! multumesc

Irinutza
23.08.2009, 18:07:03
Buna fetelor!

Stiti cat mai e meniul la pallace? pe voi cat va costat nunta acolo? eu vreau sa fac la anul in iulie si ma simt cam presata de timp. va rog mult ajutati-ma! multumesc

daca vrei sa faci nunta la hilton, te sfatuiesc sa nu mai astepti si sa faci rezervarea cat mai repede posibil.

miresica_alexandra
23.08.2009, 19:53:17
O sa merg acolo in week-endul care vine. pana atunci as fi vrut sa aflu mai multe despre ei, mai ales in ceea ce priveste preturile. De asemenea as vrea sa stiu daca atunci cand ti-ai facut tu nunta, au mai avut o alta nunta in cealalta sala. sau din cate sti, obisnuiesc sa faca nunti in paralel? multumesc mult pentru raspuns si astept noi vesti.

Irinutza
24.08.2009, 20:51:29
sincera sa fiu nu stiu daca obisnuiesc sa faca 2 nunti deodata ... cand am avut eu nunta nu era nici un eveniment in sala mica ...
din punctul meu de vedere daca ar fi sa mai fac o data nunta, tot acolo as face-o. nu am nici un motiv sa ma plang de ei. am avut exact nunta care am visat-o

miresica_alexandra
25.08.2009, 15:43:48
sincera sa fiu nu stiu daca obisnuiesc sa faca 2 nunti deodata ... cand am avut eu nunta nu era nici un eveniment in sala mica ...
din punctul meu de vedere daca ar fi sa mai fac o data nunta, tot acolo as face-o. nu am nici un motiv sa ma plang de ei. am avut exact nunta care am visat-o

iti multumesc frumos. m-am linistit:-p . iti mai aduci aminte cat era meniul cand ai facut tu nunta? le-am scris pe mail, dar nu raspund...

alina_rus
28.08.2009, 01:16:50
daca vrei sa faci nunta la hilton, te sfatuiesc sa nu mai astepti si sa faci rezervarea cat mai repede posibil.

Daca vrea Madrigalul atunci e inca libera, dar daca e vorba de Royal... atunci nu stiu ce sanse sunt... noi cu un an inainte nu am mai gasit decat 4 duminici libere in Mai si una din Iulie, si parca era ceva in octombrie dar cum era deja prea tarziu nu ne-a interesat.

alina_rus
28.08.2009, 01:20:33
iti multumesc frumos. m-am linistit:-p . iti mai aduci aminte cat era meniul cand ai facut tu nunta? le-am scris pe mail, dar nu raspund...

daca te intereseaza vreo informatie referioare la o nunta acolo, atunci suna-l direct pe Dl.Vasile Aron, dansul se ocupa de tot ceea ce inseamna nunti. Daca vrei iti dau numarul sau.

alina_rus
28.08.2009, 01:27:38
sincera sa fiu nu stiu daca obisnuiesc sa faca 2 nunti deodata ... cand am avut eu nunta nu era nici un eveniment in sala mica.

E adevarat ca si nunta noastra a fost singura din ziua aceea la Hilton, dar ne-am mirat pt ca de fiecare data cand am fost acolo la nunta erau ocupate ambele sali. Am fost la o nunta sambata trecuta in Madrigal si cand am mers la baie am vazut ca si Royalul era plin. Oricum se descurca ei, nu ar fi prima data cand au doua nunti in aceeasi zi.

Irinutza
28.08.2009, 07:32:38
evident ca se descurca, sunt profesionisti. nu degeaba au 5 stele :-p. noi am fost cu un an si ceva inainte si tot nu am gasit liber cand vroiam eu, adica in mai sau imediat dupa pasti. numai duminicile erau libere si nu am vrut eu duminica. asa ca ..... am ales iarna :)>-. nu pot sa ma plang absolut deloc. in sala a fost cald, totul a fost ok ... si pe langa asta ... pentru ca inca "sezonul nuntilor" nu incepuse la ei, am intrat in preturile de anul trecut :-p.

Oana0508
29.08.2009, 10:54:43
O sa merg acolo in week-endul care vine. pana atunci as fi vrut sa aflu mai multe despre ei, mai ales in ceea ce priveste preturile. De asemenea as vrea sa stiu daca atunci cand ti-ai facut tu nunta, au mai avut o alta nunta in cealalta sala. sau din cate sti, obisnuiesc sa faca nunti in paralel? multumesc mult pentru raspuns si astept noi vesti.

Buna,
Sunt noua pe forum si am vazut ca ai vrea sa faci nunta la Pallace, noul Hilton.

Si noi suntem interesati sa facem rezervare pentru anul viitor la Hilton, dar suntem un pic retinuti pentru ca, urmarind discutiile de pe forum, am vazut ca lumea spune ca nu ar mai fi ca in anii trecuti.

Daca ai fost acolo sa te interesezi de pretul meniurilor si de conditii, te rog mult, spune-mi si mie ce ai aflat.

Multumesc mult!

Irinutza
29.08.2009, 11:16:32
Oana, am avut nunta anul acesta la Hilton si pot sa iti spun cu mana pe inima ca tot acolo mi-as face nunta daca ar fi sa o mai fac o data. Preturile meniurilor nu sunt cu mult mai mari fata de alte localuri din Sibiu, dar isi merita fiecare banut.

alina_rus
29.08.2009, 14:28:11
Buna,
Sunt noua pe forum si am vazut ca ai vrea sa faci nunta la Pallace, noul Hilton.

Si noi suntem interesati sa facem rezervare pentru anul viitor la Hilton, dar suntem un pic retinuti pentru ca, urmarind discutiile de pe forum, am vazut ca lumea spune ca nu ar mai fi ca in anii trecuti.

Daca ai fost acolo sa te interesezi de pretul meniurilor si de conditii, te rog mult, spune-mi si mie ce ai aflat.

Multumesc mult!

Nu stiu ce s-a subinteles de pe forum... dar iti pot spune din prisma unei miresici care a avut nunta acolo, ca se ofera flexibilitate, meniuri variate, preturi acceptabile pt calitatea serviciilor si un spatiu elegant.

Totul e foarte simplu ca si procedura... Noi am mers cu un an inainte sa rezervam sala, insa mai aveau doar duminici libere, vreo 7 la numar maxim.

Am dat un acont de 700 de euro, si ni s-a spus pretul meniului de la momentul respectiv (175 lei) si ca mai poate creste intr-un an cu 10 pana la 15% tortul fiind inclus.

Singurele diferente dupa 1 an au fost ca pretul crescuse cu vreo 4-5 procente mai mult decat maximul spus, adica cu aproape 20% si tortul nu mai era inclus inclus in meniu. Dar tortul te costa doar 5 - 5,5 lei de persoana.

Ni s-a oferit si degustare, dar ni s-aparut inutila deoarece toti verisorii mei si ai sotului au avut nunta in aceeasi sala sau in cea mica dar tot in cadrul aceluiasi hotel, meniurile fiind cam aceleasi.

Deci mare scofala nu e, de unde si pe cine alegeti pentru restul serviciilor ramane la latitudinea voastra. Hilton ul va face doar cateva sugestii referitoare la colaboratori, insa cu scopul de a va ajuta nu ca impunere.

Intamplator am lucrat in mare parte cu colaboratorii lor, deoarece sunt cunostinte sau prieteni de familie si ne-a placut seriozitatea acestora.

Faptul ca ne-au fost recomandati a fost o reconfirmare ca sunt niste profesionisti.

Restul tine doar de felul in care va organzati nunta. Noi am facut un wedding plan pe care l-am tot ajustat pe parcurs. In rest totul a fost super la petrecere si biserica.

Singurele esecuri au fost pozele si coafura, care arata bine doar din fata.

Dar astea se pot intampla oricand oricui...

O nunta de vis sa aveti indiferent unde o veti face:)

Dorutza_83
08.09.2009, 15:11:34
Buna ziua tuturor miresicilor!

Vreau sa va spun ca in august am avut si noi nunta la Hilton, sala Madrigal si a fost totul SUPER!
Servirea ireprosabila, mancarea foarte gustoasa, sala impecabila!
A fost excelent totul si nunta a fost de vis!

Daca va pot ajuta cu ceva, pareri, sfaturi, etc. va stau la dispozitie! Am pus poze in albumul picasa! As mai alege odata aceeasi locatie daca ar fi nevoie!!!
Va sarut cu drag pe toate!

mona_fenics
21.11.2009, 13:21:16
Buna viitoare miresici,

sunt de acord cu Dorutza, daca alegeti sa faceti nunta la Hilton, va recomand cu toata caldura sa luati aceasta decizie.
Incepand cu inceputul, dl. Vasile Aron este on om foarte modest, te ajuta cu orice sfat daca va hotarati sa alegeti o sala, meniu, aranjamente sala, etc.
Eu am avut de ales intre 3 meniuri, incepand cu cel mai ieftin care contine sa spunem, feluri de mancare traditionale si continuand cu cel mai scump care contine tot felul de delicatese.
Bineinteles ca l-am ales pe cel mai ieftin, care a costat 195 lei, am fost si la degustarea lui cu mama, soacra si sotul, pentru a fii siguri ca este buna, de calitate si destula. Dl. Aron ne-a promis ca meniul va arata exact la fel si va fi la fel de bun. ASA A SI FOST!
Sala pe care am ales-o a fost salonul Madrigal, avand doar 90 persoane invitate.
Sala arata de vis, au fost 14 ospatari si seful de sala care era mereu cu ochii pe ei...si pe noi, in cazul in care aveam ceva de spus.
Iti dai seama 14 ospatari la 90 de persoane ! Nu lipsea bautura din pahare, iar scrumierele erau tot timul inlocuite cu unele curate, in plus nu se simtea deloc fum de tigara in sala, eu sunt nefumatoare!
Deci NOTA 10 !!! pentru HILTON!:A:suuuper: din tot sufletul. Cu siguranta a fost cea mai fericita zi din viata mea!
Asi mai povesti o gramada, dar e prea mult de scris.

P.S. sa nu mai spun de camera care ti-o da dupa nunta...foarte frumoasa...un pat foarte mare, un cos cu fructe si sampanie!
A doua zi SPA...piscina, jacuzi, masaj, sauna. De vis!!

Cristina_84
21.11.2009, 15:59:46
Buna viitoare miresici,

sunt de acord cu Dorutza, daca alegeti sa faceti nunta la Hilton, va recomand cu toata caldura sa luati aceasta decizie.
Incepand cu inceputul, dl. Vasile Aron este on om foarte modest, te ajuta cu orice sfat daca va hotarati sa alegeti o sala, meniu, aranjamente sala, etc.
Eu am avut de ales intre 3 meniuri, incepand cu cel mai ieftin care contine sa spunem, feluri de mancare traditionale si continuand cu cel mai scump care contine tot felul de delicatese.
Bineinteles ca l-am ales pe cel mai ieftin, care a costat 195 lei, am fost si la degustarea lui cu mama, soacra si sotul, pentru a fii siguri ca este buna, de calitate si destula. Dl. Aron ne-a promis ca meniul va arata exact la fel si va fi la fel de bun. ASA A SI FOST!
Sala pe care am ales-o a fost salonul Madrigal, avand doar 90 persoane invitate.
Sala arata de vis, au fost 14 ospatari si seful de sala care era mereu cu ochii pe ei...si pe noi, in cazul in care aveam ceva de spus.
Iti dai seama 14 ospatari la 90 de persoane ! Nu lipsea bautura din pahare, iar scrumierele erau tot timul inlocuite cu unele curate, in plus nu se simtea deloc fum de tigara in sala, eu sunt nefumatoare!
Deci NOTA 10 !!! pentru HILTON!:A:suuuper: din tot sufletul. Cu siguranta a fost cea mai fericita zi din viata mea!
Asi mai povesti o gramada, dar e prea mult de scris.

P.S. sa nu mai spun de camera care ti-o da dupa nunta...foarte frumoasa...un pat foarte mare, un cos cu fructe si sampanie!

CASA DE PIATRA! Si felicitari pentru alegerea facuta si pentru ca totul v-a iesit asa cum v-ati dorit! Speram ca toate viitoarele miresici sa fim la fel de norocoase,asta indiferent de locatia aleasa!

mona_fenics
24.11.2009, 20:48:16
Multumesc frumos! La fel si tie si viitoarelor miresici cum ai spus si tu, spor la pregatiri......si cat mai putin stres...
Eu am fost extrem de stresata, bine ca totul a iesit ok.
La orice intrebare ... cu drag va pot fi de folos.

myha_ela1983
30.11.2009, 17:25:58
Va rog din suflet sa-mi rasp si mie referitor la resaurantul royal hilton.nunta va fi la anul (2010) septembrie.
m-ar interesa dak cei din staf dau la o parte acoperisul de deasupra ringului.
mancarea arata bine si este gustoasa?cam in ce consta?ink nu ne-am int cu ei sa stabilim ultimele detalii. multumesc anticipat!>:D<

Irinutza
30.11.2009, 18:03:12
meniul il alegi aproximativ cu o luna inainte. mai ai suficient timp pt 'ultimele' detalii.

lizuca1717
09.12.2009, 07:00:55
Va rog din suflet sa-mi rasp si mie referitor la resaurantul royal hilton.nunta va fi la anul (2010) septembrie.
mancarea arata bine si este gustoasa?cam in ce consta?ink nu ne-am int cu ei sa stabilim ultimele detalii. multumesc anticipat!>:D<

Buna,

Stai linistita in ceea ce priveste meniul, ca e delicios. Eu am avut nunta anul acesta in 17 Mai, totul a fost ca la carte. Am fost la nunti in aceeasi sala cat si in cea mica si anul trecut si anul acesta dar niciodata nu au fost probleme cu mancarea, oricum e prea multa, cel putin 5 feluri eu niciodata nu am reusit sa mananc.

Trapa a fost deschisa pe toata durata nuntii deoarece am avut parte de o vreme super. Detaliile au fost stabilite cu o luna inainte sau unele chiar in saptamana nuntii. Ti se ofera degustare daca vrei, noi am considerat ca nu are rost deoarece stiam cum vrem meniul.

Referitor la servire si mancare acestea au fost fara cusur.

lizuca1717
09.12.2009, 07:07:49
Buna viitoare miresici,

Casa de piatra si multa fericire! Si noi am fost foarte multumiti de Hilton.

p.s.Oare noi de ce nu am avut cos cu fructe si sampanie in camera???
Hmmm

mihai_bianca
11.12.2009, 22:43:11
Casa de piatra si multa fericire! Si noi am fost foarte multumiti de Hilton.

p.s.Oare noi de ce nu am avut cos cu fructe si sampanie in camera???
Hmmm

Nici noi nu am avut cos cu fructe si sampanie ;)) dar si noi am fost f multumiti, daca as mai face o data nunta tot acolo m=as duce :) a iesit superb :P

mona_fenics
10.01.2010, 20:12:21
Nu stiu de ce.
Oricum asta e un detaliu nesemnificativ, pe langa organizarea nuntii la Hilton. Daca ati fost multumite, e super.

Casa de piatra si voua, multa fericire si intelegere!!

darianna
11.01.2010, 17:50:17

Daca vremea permite, iti deschid trapa si in decembrie (la noi au deschis-o partial in timpul petrecerii de craciun, a fost super pentru ventilatie...)

www_www
15.01.2010, 21:44:58
si noi am avut nunta la palace in oct 2009. totul a fost OK:)>-

lizuca1717
07.06.2010, 10:15:42
imi poate spune o miresica de 2010 cam la ce pret a mai ajuns meniul de la Hilton?

pisatx
12.01.2011, 21:58:27
si noi am avut nunta la palace in oct 2009. totul a fost OK:)>-
locatia super

cara_d
17.01.2012, 11:15:05
locatia super
Buna!Mai sunt miresici de 2012 care fac nunta la Hilton?

miss_sabry2007
04.11.2012, 14:26:57
Buna!Mai sunt miresici de 2012 care fac nunta la Hilton?

are cineva un numar de telefon de la dl Aron??:*