PDA

Versiunea completa : Miresici din Constanta - discutii despre nunta

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

LauraLuiOda
30.06.2009, 13:38:17
din state au venit si ale mele si au fost gravate, probabil de la alta firma :D
frumoase toate, sa le folosesti cu multa placere si sa ai o nunta de vis :*

ps: am inceput si noi sa impartim invitatii...si apar primele discutii in contradictoriu legate de nunta :(
Povesteste-ne si noua:(

alipety
30.06.2009, 13:50:03
Povesteste-ne si noua:(
discutiile nu sunt, slava Domnului, cu iubi...sunt cu terte persoane, cum ar fi mama lui :(pentru ca e mai traditionalista si cred ca va fi foarte dificil sa accepte alegerile mele in ceea ce priveste nunta mea! aseara a fost cam suparata cand a mai auzit anumite detalii si cred ca a fost greseala noastra ca nu i-am zis in amanunt ce vrem. dar totodata, am considerat ca e nunta noastra si facem cum vrem, nu e nevoie sa implicam sau sa intrebam pe cineva.
mama a zis din start ca fac cum vreau, e nunta mea, si am crezut ca a vorbit in numele tuturor :D

Andra22
30.06.2009, 13:54:50
Multumesc inca o data pentru aprecieri si urari!!!Si eu, abia astept nunta :madlaugh: !
Ptr Alipety:la ce discutii te referi?la mine au fost de la inceput:)), dar am trecut peste, intr-un final se rezolva toate si important este sa sti TU ce vrei, tu si sotul, normal...succes si repeta:TOTUL VA FI BINE!NU SUNT STRESTA!TOTUL VA FI BINE!;;)
Gata , am vazut!off, soacrele astea care se trezesc ele cu pretentii!Eu , din fericire nu am asa o soacra, in schimb mama, am zis ca face infarct cand i-am zis ca nu vreau coronita traditionala pe cap si ca vreau sa-mi fac pantofii rosii...ca sa nu mai zic ca am sugerat sa nu mai punem flori in piept la toata lumea(din acelea de plastic) si sa fie naturale la socrii, mire , cavaler si domnisora.Nu va zic:potopul! si etc , etc, etc...dar am noroc de un sot atat de bun(viitor sot) care ma intelege si mereu stie sa ma calmeze...imi vine sa plang de fericire cand va scriu asta, dar... ABIA ASTEPT SA FIU SOTIA LUI:x !!!

LauraLuiOda
30.06.2009, 14:04:04
discutiile nu sunt, slava Domnului, cu iubi...sunt cu terte persoane, cum ar fi mama lui :(pentru ca e mai traditionalista si cred ca va fi foarte dificil sa accepte alegerile mele in ceea ce priveste nunta mea! aseara a fost cam suparata cand a mai auzit anumite detalii si cred ca a fost greseala noastra ca nu i-am zis in amanunt ce vrem. dar totodata, am considerat ca e nunta noastra si facem cum vrem, nu e nevoie sa implicam sau sa intrebam pe cineva.
mama a zis din start ca fac cum vreau, e nunta mea, si am crezut ca a vorbit in numele tuturor :D
La mine iubi avea tendinta, la inceput, sa intrebam si gaina din fundul curtii (metafora da?:D) daca ii plac culorile alese pentru nunta sau daca e bine sa luam formatie sau dj.:-B Dar l-am pus repde cu boticul pe labe. Si mie imi place sa fac anumite lucruri de detalii dupa bunul nostru plac (sau al meu, in mare parte:>) fara interventia parintilor sau a altor persoane. Cat tine de ei ok, cere-le sfaturi, dar nu pentru toate, cred ca s-ar ingrozi de noutatile aparute pe piata in materie de nunti. De ce sa risti niste stopuri cardiace:D??

Joliutza
30.06.2009, 14:14:06
imi vine sa plang de fericire cand va scriu asta, dar... ABIA ASTEPT SA FIU SOTIA LUI:x !!!

Ce ma bucur sa citesc astfel de randuri...

Andra22
30.06.2009, 14:56:04
Ce ma bucur sa citesc astfel de randuri...
Eeee, acum chiar ca mi-au dat lacrimile!de fiecare data cand ma uit la poze ale miresicilor(adica si ale tale, Joliutza) visez la ziua mea, visez cum dansez cu printul meu iubit , cum va fi ceremonia religioasa si cum vom fi incojurati de cei mai iubiti oameni!!!Bucurati-va fetelor de fiecare moment si nu va lasati doborate de vorbe rautacioase sau urate (aviz Alipety) pentru ca doar voi stiti cat de mult inseamna pentru voi ziua in care veti fi uniti pentru totdeauna...app are cineva servetele:)) ...

alipety
30.06.2009, 15:08:15
Eeee, acum chiar ca mi-au dat lacrimile!de fiecare data cand ma uit la poze ale miresicilor(adica si ale tale, Joliutza) visez la ziua mea, visez cum dansez cu printul meu iubit , cum va fi ceremonia religioasa si cum vom fi incojurati de cei mai iubiti oameni!!!Bucurati-va fetelor de fiecare moment si nu va lasati doborate de vorbe rautacioase sau urate (aviz Alipety) pentru ca doar voi stiti cat de mult inseamna pentru voi ziua in care veti fi uniti pentru totdeauna...app are cineva servetele:)) ...
nu au fost niciodata vorbe rautacioase, ma inteleg foarte bine cu dansa, doar ca e mai diferita la gusturi :D
mai degraba m-a facut mama sa plang la inceputul pregatirilor, dar a trecut :-$

Andra22
30.06.2009, 15:16:50
nu au fost niciodata vorbe rautacioase, ma inteleg foarte bine cu dansa, doar ca e mai diferita la gusturi :D
mai degraba m-a facut mama sa plang la inceputul pregatirilor, dar a trecut :-$
Aa, scuze de neintelegere, se mai intampla:)>- ...in legatura cu mamele, am scris si eu mai devreme:-$ !

dvdruxandra
30.06.2009, 15:17:57
Multumesc inca o data pentru aprecieri si urari!!!Si eu, abia astept nunta :madlaugh: !
Ptr Alipety:la ce discutii te referi?la mine au fost de la inceput:)), dar am trecut peste, intr-un final se rezolva toate si important este sa sti TU ce vrei, tu si sotul, normal...succes si repeta:TOTUL VA FI BINE!NU SUNT STRESTA!TOTUL VA FI BINE!;;)
Gata , am vazut!off, soacrele astea care se trezesc ele cu pretentii!Eu , din fericire nu am asa o soacra, in schimb mama, am zis ca face infarct cand i-am zis ca nu vreau coronita traditionala pe cap si ca vreau sa-mi fac pantofii rosii...ca sa nu mai zic ca am sugerat sa nu mai punem flori in piept la toata lumea(din acelea de plastic) si sa fie naturale la socrii, mire , cavaler si domnisora.Nu va zic:potopul! si etc , etc, etc...dar am noroc de un sot atat de bun(viitor sot) care ma intelege si mereu stie sa ma calmeze...imi vine sa plang de fericire cand va scriu asta, dar... ABIA ASTEPT SA FIU SOTIA LUI:x !!!

no comment... :(( suntem alaturi de tine si nu trebuie sa uiti ca indiferent de contadictile care apar pana la nunta, voi 2 sunteti cei pt. care acest moment minunat se va intampla, ceilalti au trecut prin aceste clipe la timpul lor.... nu-ti face ganduri negre, vei avea o nunta superba, sunt sigura >:D<

Andra22
30.06.2009, 15:43:39
no comment... :(( suntem alaturi de tine si nu trebuie sa uiti ca indiferent de contadictile care apar pana la nunta, voi 2 sunteti cei pt. care acest moment minunat se va intampla, ceilalti au trecut prin aceste clipe la timpul lor.... nu-ti face ganduri negre, vei avea o nunta superba, sunt sigura >:D<
Multumesc de vorbele frumoase!!!>:D< ^:)^ \:D/ sa mai spun ca ai fost o miresica pur si simplu superba!imi plac mult de tot pozele voastre!

dvdruxandra
30.06.2009, 16:25:09
Multumesc de vorbele frumoase!!!>:D< ^:)^ \:D/ sa mai spun ca ai fost o miresica pur si simplu superba!imi plac mult de tot pozele voastre!

multumesc din suflet....>:D<

amy_miha_ela
30.06.2009, 18:11:37
Buna fetelor, ma bag si eu in discutiile voastre:) . Ma numesc Milea Mihaela , sunt noua pe aici si am nunta anul viitor la restaurant malibu ( 28.08.2010).
Am o groaza de intrebari pentru voi...si incep, sper sa aveti rabdare cu mine si sa ne ajutam reciproc:
1.Aveti idee unde as putea sa gasesc o croitoreasa buna unde sa-mi fac rochia?
2. Cunoaste careva preturile la Sf. Mina?
3. Unde va faceti aranjamentele?
4. Stie cineva cat costa sa aduci starea civila la biserica de exemplu?
La malibu au spus ca este obligatoriu cu husele de la ei dar mi se pare enorm 3 euro pt 1 scaun si astept sa negociez cu ei acum( momentan am vb doar cu secretara).
A da , am uitat ce era mai important: fotografu si cameramanul, am vorbit cu dl. Cristian Ivan si astept sa imi faca o oferta de preturi dar nici nu vreau sa ma gandesc la ce raspuns imi va da :(( stiu ca are scoruri cam mari dar mi-a placut mult ceea ce am vazut pe site-ul sau. Oricum mai caut..
Si rochia de mireasa.. imi doresc mult una scurta in fata si lunga in spate, deja am gasit una pe internet, o sa atasez o poza cu ea.. si sunt in cautare de croitorese

LauraLuiOda
30.06.2009, 18:52:40
Buna fetelor, ma bag si eu in discutiile voastre:) . Ma numesc Milea Mihaela , sunt noua pe aici si am nunta anul viitor la restaurant malibu ( 28.08.2010).
Am o groaza de intrebari pentru voi...si incep, sper sa aveti rabdare cu mine si sa ne ajutam reciproc:
La malibu au spus ca este obligatoriu cu husele de la ei dar mi se pare enorm 3 euro pt 1 scaun si astept sa negociez cu ei acum( momentan am vb doar cu secretara).
A da , am uitat ce era mai important: fotografu si cameramanul, am vorbit cu dl. Cristian Ivan si astept sa imi faca o oferta de preturi dar nici nu vreau sa ma gandesc la ce raspuns imi va da :(( stiu ca are scoruri cam mari dar mi-a placut mult ceea ce am vazut pe site-ul sau. Oricum mai caut..
Si rochia de mireasa.. imi doresc mult una scurta in fata si lunga in spate, deja am gasit una pe internet, o sa atasez o poza cu ea.. si sunt in cautare de croitorese
Ehehe, maica, imi amintesti de la mine la inceput, si eu aveam un tir de intrebari.;;)
1.Despre biserica Sf. mina si tarifele cerute acolo poti citi aici:
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=3182&page=62
2. Despre rest Malibu aici: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=16386
3. Pentru croitoreasa aici:http://www.miresici.ro/showthread.php?t=3553
4. Starea civila la biserica aici: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=15187

In rest mai pot completa fetele. Spor la miresit:*

antenutza
30.06.2009, 21:26:07
Multumesc mult fetelor!ma apuca asa niste emotii, desi mai am multe de facut :-SS ...trebuie sa-mi fac voalul, sa-mi iau rochita de la scurtat, sa-mi dau comanda de pantofi,sa mai impart invitatii, sa merg la cofetarie sa vad ce suport de tort au...ufa...multe... de gravat paharele, nu stiu inca unde, eu le-am comandat din SUA (la fel ca toate celelalte accesorii pe care vi le-am aratat) si nu am putut sa le gravez.Mi le-a adus cumnata care a venit ieri:D spor la miresit <:-P !

andra iti recomand sa mergi la mag din fata de la tomis sa iti gravezi paharele ,pt ca eu am fost sa le gravez la tom si nu mi-a iesit:(cica materialul din care sunt facute paharele nu sunt 100% sticla si nu se cunoaste.se vede o mica zgarietura:( ) asta e acum.mai bine ma ducem de la inceput la mag de langa tomis

antenutza
30.06.2009, 21:30:04
La mine iubi avea tendinta, la inceput, sa intrebam si gaina din fundul curtii (metafora da?:D) daca ii plac culorile alese pentru nunta sau daca e bine sa luam formatie sau dj.:-B Dar l-am pus repde cu boticul pe labe. Si mie imi place sa fac anumite lucruri de detalii dupa bunul nostru plac (sau al meu, in mare parte:>) fara interventia parintilor sau a altor persoane. Cat tine de ei ok, cere-le sfaturi, dar nu pentru toate, cred ca s-ar ingrozi de noutatile aparute pe piata in materie de nunti. De ce sa risti niste stopuri cardiace:D??

laura nu degeaba suntem aceeasi zodie:)) asa fac si eu :Pcand vb cu miresoi meu la tel il intreb ti-ar placea?? sin el tice imi place nu-mi place tot ca tine o sa fie :))

LauraLuiOda
30.06.2009, 21:45:50
andra iti recomand sa mergi la mag din fata de la tomis sa iti gravezi paharele ,pt ca eu am fost sa le gravez la tom si nu mi-a iesit:(cica materialul din care sunt facute paharele nu sunt 100% sticla si nu se cunoaste.se vede o mica zgarietura:( ) asta e acum.mai bine ma ducem de la inceput la mag de langa tomis
La magazinul de inscriptionat pe diferite materiale? Am un prieten care lucreaza acolo, o sa-l intreb dac poate face:)>-. Antenutza, traiasca Gemenii:D

antenutza
30.06.2009, 21:49:53
La magazinul de inscriptionat pe diferite materiale? Am un prieten care lucreaza acolo, o sa-l intreb dac poate face:)>-. Antenutza, traiasca Gemenii:D

da exact la acel mag:)
traiasca<:-P <:-P

mihaela82cta
01.07.2009, 00:17:02
inscriptionat pe pahare am intrebat in careffour langa bamboo si mi-au placut cum aratau paharele gravate ...nu stiu nimik de pret ca nu am intrebat

Andra22
01.07.2009, 08:45:28
Multumesc pentru sugestie, acolo voi merge!Abia astept sa le gravez...vor fi atat de frumoase si elegante:"> !

JolyDeea
01.07.2009, 10:48:58
Multumesc pentru sugestie, acolo voi merge!Abia astept sa le gravez...vor fi atat de frumoase si elegante:"> !
Miresici sincer eu acum citesc pe aici de gravatul paharelor si pe cuvant k e prima oara cand aud ca se pot grava pahare..poate vi se pare o prostie dar sincer nu am mai auzit de asa ceva...Si ce gravati pe pahare..numele...data??:-?

JolyDeea
01.07.2009, 10:51:39
Eu pe soacra mea am aranjat-o repede..da mai repede a aranjat-o kiar miresoiu meu care i-a "interzis" strambaturi din nas si alte cele...ascultam sfaturi si sugestii, le aratam tot ce facem si cumparam...si daca nu le convine nu au decat sa nu doarma noaptea=P~

JolyDeea
01.07.2009, 11:05:51
Ca raspuns la cele intrebate de tine:
1.Sa stii k si magazinele(unele ma rog) de rochii de mirese pot face anumite modele care le vrei. Parerea mea e k o croitoreasa foarte buna..pt asa o rochie nu prea se gaseste in Cta...si apropo e superb modelul(imi aduc aminte knd l-am vazut 1 oara purtat de Natalia Oreiro in Inger Salbatic:"> )
2.La Sf. Mina am auzit de preturi piperate, iar mie una nu-mi place neam de preotul acela care a ajuns sa nu-ti mai fak placere sa-l asculti datorita pretentiilor aberante la bani si nu numai.
3.Aranjamentele eu le fac cu organizatoarea de la salonul unde fac...ceea ce tine de salon...la flori si lumanari nu stiu daca voi apela tot la ea avand in vedere cate florarii exista. Ce ziceai cu husele de la Malibu mi se pare furt pe fata, toate restaurantele care fac asa sunt "nesimtite", supun saracii miri la o cheltuiala aiurea(si se mai presupune ca sunt mari restaurante de lux). La Colonade(unde fac eu), desi knd aude lumea unde fac zice k am fitze, nu imi ia nimik pe huse...sunt din partea casei:">
4.Starea civila la biserica o aduci dk demonstrezi k esti in incapacitate de deplasare sau dk esti ffff bazat:-p
Cameraman si fotograf gasesti pe peste tot...eu iti recomand pe cei de la Niro SRL(au magazin in piata Grivitei la galeriile Vepan).
Cam atata...spor la miresit!:)>-

Andra22
01.07.2009, 11:24:26
Miresici sincer eu acum citesc pe aici de gravatul paharelor si pe cuvant k e prima oara cand aud ca se pot grava pahare..poate vi se pare o prostie dar sincer nu am mai auzit de asa ceva...Si ce gravati pe pahare..numele...data??:-?
Bineinteles!nume si data, sau poti sa scrii ce vrei tu!sunt paharele mirilor, deci, pot fi exact asa cum vreti!

LauraLuiOda
01.07.2009, 13:20:15
Bineinteles!nume si data, sau poti sa scrii ce vrei tu!sunt paharele mirilor, deci, pot fi exact asa cum vreti!
Chiar mi se pare o idee mai buna decat impodobirea lor. Asa pt fi folosite oricand. apropo, nu si le-a gravat nimeni sa ne arate si noua?:D

Mikkah
01.07.2009, 13:59:03
Chiar mi se pare o idee mai buna decat impodobirea lor. Asa pt fi folosite oricand. apropo, nu si le-a gravat nimeni sa ne arate si noua?:D

Noi am comandat unele cu numele si data pictate pe piciorul paharului. Si au si o mica fundita. Sunt ff. haioase. Le-am facut si nasilor la fel, sa ne tina minte! Avand in vedere k suntem prima pereche de fini:-p !

antenutza
01.07.2009, 14:07:03
la mine a fost o tentativa da in poze nu se vede:( dar din cate tin eu minte parca joliuta are paharele gravate.daca te uiti in urma cred ca o sa gasesti niste p[oze ale fetelor .daca le vad le atasez eu:*

antenutza
01.07.2009, 14:07:46
costa 25 ron paharul gravat:D

antenutza
01.07.2009, 14:09:24

eu am vrut sa sc pe pahare numele noastre si data nuntii>:D<

nikoletta
01.07.2009, 14:10:57
noi ne gandeam sa luam 8 pahare si sa scriem alaturi de data si mire/mireasa/ nas/ nasa... etc
si sa lasam amintire si la parinti... :)

LauraLuiOda
01.07.2009, 15:00:50
noi ne gandeam sa luam 8 pahare si sa scriem alaturi de data si mire/mireasa/ nas/ nasa... etc
si sa lasam amintire si la parinti... :)
E idee buna>:D<

LauraLuiOda
01.07.2009, 15:01:24
costa 25 ron paharul gravat:D
Si daca ma duc eu cu paharele :d ?

antenutza
01.07.2009, 15:30:26
Si daca ma duc eu cu paharele :d ?

pai cu paharele tale este 25 ron:) nu cu paharele lor
la mag de la tomis este 50 ron cu paharele lor si tot 25 cu pah. tale
in tom nu stiu daca au ei pahare ca nu am mai intrebat :D

sunlight_m
01.07.2009, 20:00:38

Buna. Intra pe subiectul "Comandati rochia on-line", stiu ca o miresica si-a comandat acelasi model de rochie de pe siteul landybridal.com. Acolo poti afla multe pareri in legatura cu acest model de rochie. Succes!

buburuza
01.07.2009, 20:16:31
Eu le-am avut gravate de cei vis-a-vis de Tomis. Paharele le-am cumparat eu de la Sarra Blu. Am atasat o poza in album, am avut 4 bucati. Au fost gravate cu auriu cu data nuntii si numele noastre si cele ale nasilor cu numele lor.

LauraLuiOda
01.07.2009, 21:41:10
Eu le-am avut gravate de cei vis-a-vis de Tomis. Paharele le-am cumparat eu de la Sarra Blu. Am atasat o poza in album, am avut 4 bucati. Au fost gravate cu auriu cu data nuntii si numele noastre si cele ale nasilor cu numele lor.
Am gasit poza in album si am reusit sa-mi fac o impresie, sunt tare frumoase:)>-

alipety
02.07.2009, 09:27:16
fetelor, de dimineata m-a facut mama sa plang :((
m-a sunat si mi-a zis sa incerc sa vorbesc cu viitoarea mama soacra si sa le spun in amanunt ce se va intampla in ziua nuntii, ca sa se obisnuiasca cu ideea si chiar daca acum e suparata, pana la nunta ii va trece :D
apoi , mi-a amintit ca ea a suferit toata viata ca nu a avut o nunta asa cum si-a dorit-o, ca toata lumea s-a bagat si i-au stricat nunta si i-au furat din cadouri, bani si lucruri, de aceea nu vrea deloc sa intervina in deciziile noastre. este nunta noastra si o facem cum vrem, chiar daca ceva nu-i place, asta e, e alegerea noastra, ei nu se vor baga...dar ca trebuie sa-i facem si pe parintii lui sa inteleaga.
dar...veste buna: aseara am fost cu mama lui sa vedem restaurantul nuntii, terasa unde vom face ciorba de potroace si grataru de a 2 a zi, pensiunea unde cazam oaspetii din tara. i-au placut toate si a fost incantata. acum nu prea le plac invitatiile ca nu se dau cu plic, le place textul in schimb:D ceea ce m-a surprins, am crezut ca vor avea de comentat la text :-$dar nunta asta e plina de surpriza placute si mai putin placute.
am mai dat si invitatii si pana amu au confirmat toti, plus ca s-au anuntat si persoane care nu au fost luate in considerare:-? v-am zis ca pentru noi asta e o problema, daca va fi vreme frumoasa va fi perfect pentru toata lumea, ca vor sta invitati si pe terasa, sper sa fie cald si sa nu ploua .

alipety
02.07.2009, 09:28:10
am vazut si eu pozele noi din album, paharele sunt superbe :)>-
si am vazut si burticuta >:D< esti o mamica foarte frumoasa>:D<

uka22
02.07.2009, 10:13:55
Buna dimineata fetelor!Am auzit k am fost cautata pe aici.:D Am foat in luna de miere....am venit de ceva zile dar nu am mai facut nici o vizita pe aici.nu am avut timp sa citesc pana acum....am sa incerc sa atasez cateva poze....restul cand le voi avea pe cd.k acum sunt pe dvd si nu am la calc asta.>:D<

Mikkah
02.07.2009, 10:20:34
Buna dimineata fetelor!Am auzit k am fost cautata pe aici.:D Am foat in luna de miere....am venit de ceva zile dar nu am mai facut nici o vizita pe aici.nu am avut timp sa citesc pana acum....am sa incerc sa atasez cateva poze....restul cand le voi avea pe cd.k acum sunt pe dvd si nu am la calc asta.>:D<

CASA DE PIATRA! Fericire si impliniri! Ati fost fff. frumosi! Si tu o miresik sexy!:">

uka22
02.07.2009, 10:23:53
:D saru'mana.multumim la fel.mai aveti putin.o nunta de vis si toate cele bune!!!>:D<

CASA DE PIATRA! Fericire si impliniri! Ati fost fff. frumosi! Si tu o miresik sexy!:">

pretyflory
02.07.2009, 10:27:51
Felicitari! Casa de piatra! Multa iubire! Ati fost foarte frumosi >:D<

crisiftene86
02.07.2009, 10:32:01
Felicitari! Casa de piatra! Multa iubire! Ati fost foarte frumosi >:D<

casa de piatra si numai bucurii...in noul stadiu de familie...:x

nikoletta
02.07.2009, 10:39:29
felicitari si CASA DE PIATRA!!!

alipety
02.07.2009, 10:40:15
CASA DE PIATRA!
frumoase poze si frumosi miri>:D<
te mai asteptam cu povestea nuntii si alte pozici>:D<

uka22
02.07.2009, 10:47:57
Multumesc mult fetelor!povestea nuntii.....e foarte scurta pt k nu'mi mai amintesc nik...:)) totul s'a petrecut foarte rapid,nici sa plang nu am avut timp:)) a iesit totul foarte bn.nu au fost probleme.romantici,visatori si cam atat. poze vor urma.:) Multumesc mult!

Joliutza
02.07.2009, 10:51:04

Casa de Piatra! Foarte frumoase pozele, mai asteptam si altele.

uka22
02.07.2009, 11:02:12
Casa de Piatra! Foarte frumoase pozele, mai asteptam si altele.
vor mai fii poze mult mai frumoase....momentan le'am pus pe astea k idee:) va poop si ink o data THX!!!!

kamy
02.07.2009, 11:14:59
Felicitari si casa de piatra! Foarte frumoase pozele!

Andra22
02.07.2009, 11:26:47
vor mai fii poze mult mai frumoase....momentan le'am pus pe astea k idee:) va poop si ink o data THX!!!!
CASA DE PIATRA!Ati fost 2 miri frumosi!!!

LauraLuiOda
02.07.2009, 11:45:19
Casa de Piatra, Uka! Astept cu narabdare restul de pozici>:D<

zuz
02.07.2009, 12:04:30

Felicitari! :* Casa de piatra! >:D<

iulya1505
02.07.2009, 12:20:26
felicitari si casa de piatra .
atzi fost superbi amandoi.multa fericire.

Babydeey
02.07.2009, 13:21:17
V-am promis ca scriu povestea nuntii noaste si m-am tinut de cuvant >:D<

pretyflory
02.07.2009, 13:32:32
Ce frumos ai povestit...:x >:D< m`am emotionat f mult.

mirrella81
02.07.2009, 13:36:26
Revin si eu cu o mica parte din fotografiile mele. Sunt multumita de ele si sunt fan declarat Alexandra Sudacal.

http://picasaweb.google.ro/amarieimirela/02052009#

antenutza
02.07.2009, 13:47:18

sunt superbe pozele tale=D> =D>
CASA DE PIATRA!!

Babydeey
02.07.2009, 13:55:02
Ce frumos ai povestit...:x >:D< m`am emotionat f mult.

Ma bucur ca ti-a placut

alipety
02.07.2009, 14:06:10
Revin si eu cu o mica parte din fotografiile mele. Sunt multumita de ele si sunt fan declarat Alexandra Sudacal.

abia asteptam pozele tale! casa de piatra! >:D<ati iesit foarte bine si imi plac si cele cu persoanele importante din viata voastra!
sper sa nu uit sa fac poze cu fiecare in parte.

ps:
azi suntem rasfatate cu poze, si mirrella81 si babydee s-au hotarat sa ne incante >:D<

antenutza
02.07.2009, 14:18:11

cum am mai scris si la topicul respectiv foarte frumoasa povestea ta=D> iar parte cu biserica m-a inmuiat de tot>:D< :* felicitari>:D< si inca o data CASA DE PIATRA!

Joliutza
02.07.2009, 14:28:44

Super pozele! Felicitari pt alegere!

dvdruxandra
02.07.2009, 14:42:13

CASA DE PIATRA!!! AI FOST SEXY SI FRUMOPASA FOC, POZELE SUNT FOARTE REUSITE, FEICITARI..... >:D<

Andra22
02.07.2009, 14:44:12
Ma bucur ca ti-a placut
Foarte, foarte frumos....cred ca asa ar trebui sa se simta toate miresicile dupa nunta...fericite si implinite...nu numai dupa nunta, ci mereu, dar daca aici vorbim despre acea zi in special...CASA DE PIATRA!abia astept poze, mai ales ca stiu ca ai rochie de la Deme, eu sunt innebunita dupa modelele lor!

dvdruxandra
02.07.2009, 14:44:35

casa de piatra... frumoase poze, mai frumosi mirii >:D<

Andra22
02.07.2009, 14:47:05

Super frumos!nu stiu daca ti-am mai spus, dar mi-ai placut foarte mult!Zambitoare si fericita, rochia ti-a stat foarte bine!Casa de piatra!

dvdruxandra
02.07.2009, 14:53:37

eu una abia astept sa le vad pe cele finale, nu ca astea nu sunt frumoase, dar cum cred ca stiu cine este fotograful...:D

pretyflory
02.07.2009, 15:03:45

Ai fost superba! >:D< >:D<

buburuza
02.07.2009, 15:47:15
am vazut si eu pozele noi din album, paharele sunt superbe :)>-
si am vazut si burticuta >:D< esti o mamica foarte frumoasa>:D<
Multumesc frumos>:D<

uka22
02.07.2009, 16:45:35
eu una abia astept sa le vad pe cele finale, nu ca astea nu sunt frumoase, dar cum cred ca stiu cine este fotograful...:D

bineinteles k fotograful este nimeni altul decat George Panait!Si iti multumesc mult ink odata k mii l'ai recomandat.toti care au vazut pozele au zis k sunt foarte reusite si k george este un profesionist.Intradevar chiar stie ce face!
Si pozele sunt chiar spectaculoase,sper sa reusesc sa pun cat mai repede pozele,k sa ajut si eu la randul meu alte miresici in alegerea fotografului.>:D<

dvdruxandra
02.07.2009, 17:22:27
bineinteles k fotograful este nimeni altul decat George Panait!Si iti multumesc mult ink odata k mii l'ai recomandat.toti care au vazut pozele au zis k sunt foarte reusite si k george este un profesionist.Intradevar chiar stie ce face!
Si pozele sunt chiar spectaculoase,sper sa reusesc sa pun cat mai repede pozele,k sa ajut si eu la randul meu alte miresici in alegerea fotografului.>:D<

cu mare placere si ma bucur ca ai ramas cu impresia asta sau ca nu ai regrete in aceasta privinta, ba mai mult dimpotriva, esti f. multumita de serviciile lui... >:D<

nikoletta
02.07.2009, 18:48:06
felicitari!! casa de piatra!! ce frumos ai povestit si ce deosebita nunta ai [email protected]};-

nikoletta
02.07.2009, 18:49:23

felicitari! casa de piatra!! ce poze extraordinare si ce miri veseli si frumosi!!

nikoletta
02.07.2009, 18:51:17
alinaa.. am inceput si eu sa simt cum ziceai tu zilele trecute: dupa ce am vazut pozele fetelor sau dupa povestile lor, parca nu mai imi place nimic din ce am luat noi sau ce am facut... :((

antenutza
02.07.2009, 18:56:45
alinaa.. am inceput si eu sa simt cum ziceai tu zilele trecute: dupa ce am vazut pozele fetelor sau dupa povestile lor, parca nu mai imi place nimic din ce am luat noi sau ce am facut... :((

cred ca toate trecem prin aceste momente :( nici mie nu mai imi convine nimic din ce am facut pana acum parca am luato razna:-SS

sunlight_m
02.07.2009, 22:04:00
Uka22 si mirella81 ati fost niste mirese superbe. Vi s-a citi fericirea pe fata. Babydeey, mai spun si aici ca m-a impresionat foarte mult povestea nuntii tale. Va doresc fetelor sa fiti la fel de fericite de-a lungul casniciei voastre. Casa de piatra!

LauraLuiOda
02.07.2009, 22:15:43
Cata activitate azi pe acest topic. Intr-adevar suntem rasfatate >:D<. Felicitari fetelor pentru poze si tie BabyDee pentru poveste. Sa speram, noi restul miresicilor de 2009 ca vom putea avea asemenea amintiri.:x

uka22
03.07.2009, 08:49:29
Uka22 si mirella81 ati fost niste mirese superbe. Vi s-a citi fericirea pe fata. Babydeey, mai spun si aici ca m-a impresionat foarte mult povestea nuntii tale. Va doresc fetelor sa fiti la fel de fericite de-a lungul casniciei voastre. Casa de piatra!
:"> multumesc mult!m'am uitat si eu pe poze...intradevar toate miresele au fost superbe!!!!Casa de piatra tuturor!

Babydeey
03.07.2009, 09:09:57
>:D< multumim!
Stati linistite ca exact aceleasi sentimente le-am avut si eu in saptamana nuntii..... nu-mi mai placea nimic, vroiam alta tiara, alti cercei :)) Mama saraca abia facea fata :)) dar la nunta totul a fost PERFECT! Si cel mai mult tine de ceea ce va propuneti seara cand mergeti la culcare.... Adormiti cu ideea ca veti avea cea mai frumoasa zi si nu lasati nimic sa va strice fericirea. Sunt niste momente unice!

Babydeey
03.07.2009, 09:23:12
Pana primesc pozele de la nunta am pus cateva poze din luna de miere

LauraLuiOda
03.07.2009, 09:35:53
Sunteti tare frumosi impreuna, dar si separat:)). Iar imaginile sunt:x, oare sunt tineri care vin din alta tara sa faca luna de miere la noi=P~?

Babydeey
03.07.2009, 09:48:17
Sunteti tare frumosi impreuna, dar si separat:)). Iar imaginile sunt:x, oare sunt tineri care vin din alta tara sa faca luna de miere la noi=P~?

Hmmmm........ NU CRED CA SUNT! :))

Multumim >:D<

Joliutza
03.07.2009, 09:51:32

Foarte frumoase locuri ati vizitat. Barcelona este un oras pe care imi doresc si eu mult sa-l vad...
Asteptam pozele oficiale, miresico!

crisstallus_cris
03.07.2009, 12:56:40
Frumosi si voi si locurile pe care le-ati vizitat.Casa de piatra!

Babydeey
03.07.2009, 14:27:02
Frumosi si voi si locurile pe care le-ati vizitat.Casa de piatra!

Multumim >:D<

uka22
03.07.2009, 16:15:23
am pus o mik parte din pozele din luna de miere....pozele de la nunta vor mai dura ....si asta din cauza muncii nostre care nu ne lasa sa respiram:((

Joliutza
03.07.2009, 16:22:03
am pus o mik parte din pozele din luna de miere....pozele de la nunta vor mai dura ....si asta din cauza muncii nostre care nu ne lasa sa respiram:((

Viena, nu? Si pe unde ati mai fost? Foarte frumoase pozele...

uka22
03.07.2009, 17:21:46
Viena, nu? Si pe unde ati mai fost? Foarte frumoase pozele...
da viena:D si am mai fost asa....in Praga,Bratislava,Hamburg,Norvegia aici am petrecut cel mai mult timp....peisaje de vis.Norvegia este o tara foarte frumoasa,o tara civilizata,oamenii sunt deosebiti,te saluta pe strada zambind desii habar nu au cine esti.Insa un lucru negativ ar fii k este o tara foarte scumpa comparativ cu salariile nostre....k sa va faceti o idee...la noi o paine este in jur de 1-2lei akolo este 12lei cea mai ieftina8-| cu toate astea as mai merge sa o vizitez pt k este un loc mirific.aaa si ce mai imi place la ei....ziua de odihna,este zii de odihna,duminik nu gasesti nici un magazin deschis....dak nu ai grija sa'ti iei paine sau ce iti mai trebuie de sambata,duminik nu ai nici o sansa sa gasesti vre'un magazin deschis:)

LauraLuiOda
03.07.2009, 21:08:48
da viena:D si am mai fost asa....in Praga,Bratislava,Hamburg,Norvegia aici am petrecut cel mai mult timp....peisaje de vis.Norvegia este o tara foarte frumoasa,o tara civilizata,oamenii sunt deosebiti,te saluta pe strada zambind desii habar nu au cine esti.Insa un lucru negativ ar fii k este o tara foarte scumpa comparativ cu salariile nostre....k sa va faceti o idee...la noi o paine este in jur de 1-2lei akolo este 12lei cea mai ieftina8-| cu toate astea as mai merge sa o vizitez pt k este un loc mirific.aaa si ce mai imi place la ei....ziua de odihna,este zii de odihna,duminik nu gasesti nici un magazin deschis....dak nu ai grija sa'ti iei paine sau ce iti mai trebuie de sambata,duminik nu ai nici o sansa sa gasesti vre'un magazin deschis:)
Vaaaaiiii, m-ati bagat in boala voi cu lunile de miere prin strainataturi:madlaugh:. Vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-w

danutza87d
03.07.2009, 22:09:42
foarte frumu pozele....eu voi fi mireasa la anu si inca mai visam locul lunii noastre de miere. Ma gandesc daca nu e mai bine sa facem rezervatii din timp, adica cu 3-4 luni inainte de nunta....u cum ai facut?:-\

uka22
04.07.2009, 09:11:41
Vaaaaiiii, m-ati bagat in boala voi cu lunile de miere prin strainataturi:madlaugh:. Vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-w
:) important este sa mergi cu sotul tau in luna de miere,nu conteaza locul.Si dak mergi in tara noastra ai ce vedea,avem o tara frumoasa.Noi am vizitat destul de mult tara noastra si am hotarat sa mai vedem si alte locuri.Iar dak te hotarasti sa mergi in alta tara....si iti place muntele si marea...iti recomand norvegia.....e f frumos sa te plimbi cu un vaporas printre munti....peisaj deosebit.>:D<

uka22
04.07.2009, 09:15:44
fetelor va rog ajutati'ma.mi'am deschis un subiect cu vanzarea rochitei,insa l'am bagat in bazar,si nu il vede nimeni,vroiam sa il bag in tinute miri si mirese....si acum nush cum sa fac sa il bag akolo???am trimis un pm admin.si nik.:( cum se procedeaza?[-o<

LauraLuiOda
04.07.2009, 15:35:12
:) important este sa mergi cu sotul tau in luna de miere,nu conteaza locul.Si dak mergi in tara noastra ai ce vedea,avem o tara frumoasa.Noi am vizitat destul de mult tara noastra si am hotarat sa mai vedem si alte locuri.Iar dak te hotarasti sa mergi in alta tara....si iti place muntele si marea...iti recomand norvegia.....e f frumos sa te plimbi cu un vaporas printre munti....peisaj deosebit.>:D<
Ce-i drept si noi am fost prin tara, in plus in orice concediu am putea ajunge pe dragile noastre plaiuri, am zis pentru luna de miere sa fie ceva mai deosebit, poate n-o sa mai avem curand ocazia. Noi ne-am gandit la Austria, deja la sf. lui octombrie cred ca gasim si zapada:">

LauraLuiOda
04.07.2009, 15:36:18
fetelor va rog ajutati'ma.mi'am deschis un subiect cu vanzarea rochitei,insa l'am bagat in bazar,si nu il vede nimeni,vroiam sa il bag in tinute miri si mirese....si acum nush cum sa fac sa il bag akolo???am trimis un pm admin.si nik.:( cum se procedeaza?[-o<
Pai la Bazar e locul anuntului tau! In alta situatie ti-l va muta moderatorul, dar stai fara grija ca nu va trece neobservat:)>-

amy_miha_ela
04.07.2009, 23:00:53
Multumesc ca m-ati ajutat, mi-ati fost de mare ajutor, acum ca am aflat cum sta treaba cu biserica si cu starea civila, am uitat sa va intreb , cu cat timp inainte sa merg sa vorbesc la biserica si la starea civila?
Doamne nici nu imi vine sa cred ca ma marit, abia astept, sper ca totul sa fie bine, sa imi gasesc croitoreasa si sa am rochia pe care mi-o doresc.
Ce sa va mai zic.... ati auzit sau a pozat la careva :Ars fotografica sau Click art?
Restaurantul pana la urma l-am schimbat, la malibu era bataie de joc ma ajungea cam mult si a ramas la Palm beach, e super acolo:).
Cu formatia am rezolvat aproape , ramane sa ma hotarasc intre cei doi fotografi, sa imi gasesc croitoreasa si pana la anul am scapat :)
Apropo , la cursuri de dans merge careva? Eu una ma descurc dar viitorul meu sot este total pe dinafara:))

LauraLuiOda
04.07.2009, 23:07:00
Multumesc ca m-ati ajutat, mi-ati fost de mare ajutor, acum ca am aflat cum sta treaba cu biserica si cu starea civila, am uitat sa va intreb , cu cat timp inainte sa merg sa vorbesc la biserica si la starea civila?
Doamne nici nu imi vine sa cred ca ma marit, abia astept, sper ca totul sa fie bine, sa imi gasesc croitoreasa si sa am rochia pe care mi-o doresc.
Ce sa va mai zic.... ati auzit sau a pozat la careva :Ars fotografica sau Click art?
Restaurantul pana la urma l-am schimbat, la malibu era bataie de joc ma ajungea cam mult si a ramas la Palm beach, e super acolo:).
Cu formatia am rezolvat aproape , ramane sa ma hotarasc intre cei doi fotografi, sa imi gasesc croitoreasa si pana la anul am scapat :)
Apropo , la cursuri de dans merge careva? Eu una ma descurc dar viitorul meu sot este total pe dinafara:))
Depinde, la ce biserica vrei sa va cununati? La cele mai cautate poti sa te duci sa rezervi ora incepand cu 9 luni inainte. Iar la starea civila cu 10 zle inainte, nu ai ce vorbi la ei deocamdata.

beatrice1983
05.07.2009, 11:08:49

Intre ce fotografi ai de ales?

zuz
05.07.2009, 13:09:30
Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa :"> :"> :"> multumesc mult tuturor fetelor care mi-au facut urari >:D< :* >:D< si pentru ca sunt prea obosita ca sa mai pot dormi, va povestesc cum a fost ziua de ieri vazuta de mine si pe masura ce mai imi amintesc sau mai aflu ceva, va anunt :-p o sa va povestesc mai pe scurt, dar sunt multe de spus.
M-a coafat Nesri - suuuuuper coafura, cine mi-a recomandat-o si mi-a spus ca o sa fiu foarte multumita, mare dreptate a avut! multa lume m-a admirat, coafura a rezistat perfect pana dimineata
M-a machiat Adina (nu vreau sa gresesc, salonul se numeste Semibo sau ceva de genu', e undeva pe langa Delfinariu) - am fost foarte multumita, machiajul a rezistat pana dimineata (chiar daca am plans de cateva ori :"> )
Foto - Alexandra Sudacal - ^:)^ ^:)^ ^:)^ inca nu s-au inventat cuvintele de lauda pt ea, o iubesc la nebunie, pozele sunt rupte din realitate, iar sprijinul si cuvintele bune m-au linistit in muuuulte momente
Si acuuuuuummmmm....cand m-a gatit nasa numai am ras, cand mi-am vazut mirele asa frumos, n-am mai rezistat si m-a bufnit plansu' :"> Biserica a fost superba, slujba de vis, predica m-a dat pe spate. Special thanks to Babydeey, care a venit sa ma felicite, asa cum a promis (m-a impresionat enorm gestul ei >:D< :* )
Restaurantul - salonul mare de la Colonadelor - a fost :love: :love: :love: :love: , Elena Terzi s-a intrecut pe sine, aranjamentele florale au fost the best of the best, am auzit voci din interiorul restaurantului care spuneau ca nunta se poate incadra in top 5 al celor mai frumoase nunti.
Formatia (cei care canta de obicei la Colonadelor) a fost de MILIOANE, foarte multa lume i-a laudat.
...si o sa ma opresc aici pt ca deja am scris prea mult, asa cum am zis si la inceput, sunt fooooarte multe de povestit, dar o sa va mai povestesc pe parcurs :-p va pup dragutelor si va doresc o zi minunata!

alipety
05.07.2009, 13:39:36
Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa :"> :"> :"> multumesc mult tuturor fetelor care mi-au facut urari >:D< :* >:D< si pentru ca sunt prea obosita ca sa mai pot dormi, va povestesc cum a fost ziua de ieri vazuta de mine si pe masura ce mai imi amintesc sau mai aflu ceva, va anunt :-p o sa va povestesc mai pe scurt, dar sunt multe de spus.
M-a coafat Nesri - suuuuuper coafura, cine mi-a recomandat-o si mi-a spus ca o sa fiu foarte multumita, mare dreptate a avut! multa lume m-a admirat, coafura a rezistat perfect pana dimineata
M-a machiat Adina (nu vreau sa gresesc, salonul se numeste Semibo sau ceva de genu', e undeva pe langa Delfinariu) - am fost foarte multumita, machiajul a rezistat pana dimineata (chiar daca am plans de cateva ori :"> )
Foto - Alexandra Sudacal - ^:)^ ^:)^ ^:)^ inca nu s-au inventat cuvintele de lauda pt ea, o iubesc la nebunie, pozele sunt rupte din realitate, iar sprijinul si cuvintele bune m-au linistit in muuuulte momente
Si acuuuuuummmmm....cand m-a gatit nasa numai am ras, cand mi-am vazut mirele asa frumos, n-am mai rezistat si m-a bufnit plansu' :"> Biserica a fost superba, slujba de vis, predica m-a dat pe spate. Special thanks to Babydeey, care a venit sa ma felicite, asa cum a promis (m-a impresionat enorm gestul ei >:D< :* )
Restaurantul - salonul mare de la Colonadelor - a fost :love: :love: :love: :love: , Elena Terzi s-a intrecut pe sine, aranjamentele florale au fost the best of the best, am auzit voci din interiorul restaurantului care spuneau ca nunta se poate incadra in top 5 al celor mai frumoase nunti.
Formatia (cei care canta de obicei la Colonadelor) a fost de MILIOANE, foarte multa lume i-a laudat.
...si o sa ma opresc aici pt ca deja am scris prea mult, asa cum am zis si la inceput, sunt fooooarte multe de povestit, dar o sa va mai povestesc pe parcurs :-p va pup dragutelor si va doresc o zi minunata!
casa de piatra! ma bucur ca a iesit perfect si ca esti multumita! imi pare rau ca nu te-am vazut si pe tine la biserica.
asteptam povestea nuntii mai in detaliu si poze, bineinteles!>:D<

antenutza
05.07.2009, 14:32:34
CASA DE PIATRA!!:gen_17:
ma bucur ca a iesit asacunm ti-ai dorit>:D<

Joliutza
05.07.2009, 15:16:44
Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa :"> :"> :">

Casa de Piatra si asteptam pozele!

dvdruxandra
05.07.2009, 15:23:31
Casa De Piatra Si Bine Ai Venit In Randul "nevestelor" :) !!! Asteptam Pozeeeee >:d<

chika
05.07.2009, 16:54:51
Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa
CASA DE PIATRA!!! :A :A :gen_17:
ma bucur sincer ca ai avut nunta perfecta!

nikoletta
05.07.2009, 20:11:44
casa de piatra!. ne bucuram ca a iesit nunta asa frumos! =D>

cristinaa
06.07.2009, 06:35:26
casa de piatra,asteptam poze

Babydeey
06.07.2009, 07:51:52
foarte frumu pozele....eu voi fi mireasa la anu si inca mai visam locul lunii noastre de miere. Ma gandesc daca nu e mai bine sa facem rezervatii din timp, adica cu 3-4 luni inainte de nunta....u cum ai facut?:-\

La avion cu siguranta e foarte bine sa te gandesti cu 3, 4 luni inainte. Noi am rezervat cu 3 luni inainte si avionul si hotelurile

Babydeey
06.07.2009, 07:55:18
Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa :"> :"> :"> multumesc mult tuturor fetelor care mi-au facut urari si pentru ca sunt prea obosita ca sa mai pot dormi, va povestesc cum a fost ziua de ieri vazuta de mine si pe masura ce mai imi amintesc sau mai aflu ceva, va anunt o sa va povestesc mai pe scurt, dar sunt multe de spus.
M-a machiat Adina (nu vreau sa gresesc, salonul se numeste Semibo sau ceva de genu', e undeva pe langa Delfinariu) - am fost foarte multumita, machiajul a rezistat pana dimineata (chiar daca am plans de cateva ori )
Foto - Alexandra Sudacal - inca nu s-au inventat cuvintele de lauda pt ea, o iubesc la nebunie, pozele sunt rupte din realitate, iar sprijinul si cuvintele bune m-au linistit in muuuulte momente

Abia asteptam sa ajung azi la servici sa povestesc miresicilor ce frumoasa ai fost. Cat am stat in biserica am rememorat nunta mea si am avut un sentiment tare placut.
Ai avut o rochita superba. Parca erai o papusica din cartile de povesti. Casa de piatra si multa fericire.>:D<>:D<>:D<

crisiftene86
06.07.2009, 08:18:01
Abia asteptam sa ajung azi la servici sa povestesc miresicilor ce frumoasa ai fost. Cat am stat in biserica am rememorat nunta mea si am avut un sentiment tare placut.
Ai avut o rochita superba. Parca erai o papusica din cartile de povesti. Casa de piatra si multa fericire.>:D<>:D<>:D<

casa de piatra si numai fericire...:x :"> =D>

uka22
06.07.2009, 08:46:45
Pai la Bazar e locul anuntului tau! In alta situatie ti-l va muta moderatorul, dar stai fara grija ca nu va trece neobservat:)>-
pai da este la bazar dar nu este incadrat la o sectiune anume....cum ar fii tinute miri si mirese sau vanzari,cumparari.apare undeva jos unde trece neobservat:|
am vazut akum k s'a rezolvat....a fost mutat.thx!

Andra22
06.07.2009, 09:03:52
CASA DE PIATRA!!!SA FIi FERICITA !!!asteptam pozele>:D<

uka22
06.07.2009, 09:06:48
[quote=zuz;2131701]Miresiiiiiiiiici!!! ieri a fost nunta meeeeaaaaa :"> :"> :"> multumesc mult tuturor fetelor care mi-au facut urari >:D< :* >:D< si
Felicitari si Casa de piatra doamna!!!;)) >:D<

mirrella81
06.07.2009, 09:11:49
Casa de Piatra si sa aveti o casnicie plina de impliniri!!!
Nu-i asa ca Alexandra chiar stie ce sa zica, cand sa zica?!
Salaonul la care te-a machiat Adina parca se numeste Feribo! Este salonul unde coafeaza Fadi.

Asteptam pozele!

LauraLuiOda
06.07.2009, 09:48:36
CASA DE PIATRA, ZUZ!! SA FII FERICITA, IMPLINITA ALATURI DE SOT SI COPII FRUMOSI>:D<. Asteptam poze, dar cred ca va dura ceva, artistii ''mananca'' timp mult;)).

P.S Imi pare rau ca nu am ajuns la biserica:|

mirrella81
06.07.2009, 10:30:03
Cu fotografiile va dura in mod clar!!!
dar pana la urma important e sa merite asteptarea!

iulya1505
06.07.2009, 10:41:36
FELICITARI SI CASA DE PIATRA ma bucurcaai avut o nunta asacum ai visat.>:D<

Catalina1980
06.07.2009, 11:10:55

Casa de Piatra! Sa fiti fericiti. Felicitari

zuz
06.07.2009, 11:58:45
Va multumesc din suflet si va doresc tot ce mi-ati dorit si voi mie >:D< >:D< >:D<
Babydeey - :"> :"> :"> :"> :"> multumesc inca o data!
Laura - stai linistita, nu e nicio problema ca n-ai ajuns la biserica, o sa vezi pozele si o sa-mi spui atunci ce parere ai :-p

Abia astept sa primesc pozele si bineinteles ca o sa le vedeti si voi ;))

Ce bine e dupa nunta :cool: m-am linistit si parca mi-a mai venit mintea la cap :-p ma bucur ca am intrat in clubul nevestelor fericite ;)) va puuuuupppp :* :* :* :*

Babydeey
06.07.2009, 13:40:50
Va multumesc din suflet si va doresc tot ce mi-ati dorit si voi mie >:D< >:D< >:D<
Laura - stai linistita, nu e nicio problema ca n-ai ajuns la biserica, o sa vezi pozele si o sa-mi spui atunci ce parere ai :-p

Ce bine e dupa nunta :cool: m-am linistit si parca mi-a mai venit mintea la cap :-p ma bucur ca am intrat in clubul nevestelor fericite ;)) va puuuuupppp :* :*

Bine ai venit in club!
Mi-a facut mare placere sa vin sa te vad si sa te felicit. >:D<

crisiftene86
06.07.2009, 14:01:04

Ce bine e dupa nunta :cool: m-am linistit si parca mi-a mai venit mintea la cap :-p ma bucur ca am intrat in clubul nevestelor fericite ;)) va puuuuupppp :* :* :* :*

felicitari!!!!:* :* :*

amy_miha_ela
06.07.2009, 18:45:41
Am de ales dintre ARS Fotografica si Click art... acum sa vad.
Cunoaste cineva pe cineva mentionat mai sus?
Astept pareri:)
Biserica- Sf. Mina
Multumesc ca ma ajutati:* :)

beatrice1983
06.07.2009, 20:35:59
Biserica- Sf. Mina

Nu am auzit de cei mentionati de tine... cat despre biserica e fff ok ... dureaza putin slujba ;-) cred ca asta e important pt mirese avand in vedere emotiile din ziua respectiva.

dvdruxandra
06.07.2009, 22:30:42
Biserica- Sf. Mina

cu cei de la Clickart trebuia noi sa colaboram, dar ne-am razgandit cu 2 sapt. inainte..... Costin, baiatul care trebuia sa fie fotograful nostru mi s-a parut destul de ok dpv al calitatii pozelor, dar neserios cu privire la faptul ca am fi riscat sa nu vina el la nunta (e o poveste despre care am mai scris acum ceva timp)... in final se pare ca am facut cea mai buna alegere.... despre primii nu stiu nimic, nu am auzit de ei... mult succes

amy_miha_ela
07.07.2009, 14:26:32
si pana la urma cu cine ai colaborat? mie mi-au placut mult pozele, o prietena a avut nunta acum 2 sapt si au filmat si pozat cei de la click art, a fost multumita de ei in principiu, acum astept si alte pareri, alti fotografi eventual..:)

Mikkah
07.07.2009, 14:42:48
...si o sa ma opresc aici pt ca deja am scris prea mult, asa cum am zis si la inceput, sunt fooooarte multe de povestit, dar o sa va mai povestesc pe parcurs :-p va pup dragutelor si va doresc o zi minunata![/quote]

CASA DE PIATRA!!!! :* >:D< Sa fiti fericiti!

zuz
07.07.2009, 15:57:23
Feteleeeee, am primit o parte din pozele facute de prieteni!! ;;)

pretyflory
07.07.2009, 16:04:12
Ai fost o miresica superba... asteptam si celelate poze >:D<

buburuza
07.07.2009, 16:04:30
Ai fost ca o papusica:x :x Felicitari si Casa de Piatra!:*

Andra22
07.07.2009, 16:07:40
CASA DE PIATRA!Ai fost asa draguta!;;)

zuz
07.07.2009, 16:23:07
Nu pot sa ma abtin....sunt asa fericita cand vad pozele :"> :"> :">

nikoletta
07.07.2009, 16:32:04
superbaaa... felicitari... casa de piatra inca odata!!

dvdruxandra
07.07.2009, 16:51:33

o mireasa f. frumoasa, cu o rochitza pe masura... felicitari!

Joliutza
07.07.2009, 16:52:56

Su-per-ba! Casa de Piatra!

antenutza
07.07.2009, 17:08:23

ai fost foarte frumoasa!felicitari=D> CASA DE PIATRA!

zuz
07.07.2009, 19:20:10
Va multumesc mult, mult de tot >:D< :* va doresc sa aveti o nunta cel putin la fel de frumoasa ca a mea! ;;)

LauraLuiOda
07.07.2009, 19:23:00
Va multumesc mult, mult de tot >:D< :* va doresc sa aveti o nunta cel putin la fel de frumoasa ca a mea! ;;)
Ai fost o P.A.P.U.S.A.:*

Babydeey
07.07.2009, 20:03:28

Frumusica :*:*:*

crisstallus_cris
07.07.2009, 20:10:53
Ati fost 2 frumosi.Casa de piatra si tot ce va doriti!

iulya1505
07.07.2009, 20:18:34
foarte frumoasa ai fost
felicitari inca odata si casa de piatra.
multa fericire-:* :*

mihaela82cta
07.07.2009, 21:41:37
CASA DE PIATRA!!sa fiti fericiti si multa sanatate !!

crisiftene86
08.07.2009, 08:03:17

casa de piatra!!!...ati fost superbi...

criss_a
08.07.2009, 08:40:24

O mireasa finuta si delicata! Casa de piatra si sa traiti fericiti pana la adanci batraneti!

mihaela82cta
08.07.2009, 09:02:03
fetelor eu am cununia civila maine joi trebuie cumva sa ai fac buchetel de flori si nasei ?

dvdruxandra
08.07.2009, 09:15:14
fetelor eu am cununia civila maine joi trebuie cumva sa ai fac buchetel de flori si nasei ?

pai eu zic ca mai bine discuti acest aspect cu ea.... avand in vedere ca la cununia civila prezenta nasilor nu este obligatorie... vezi ce zice si ea :)

Babydeey
08.07.2009, 09:17:04

NU!
Sa ai parte maine de o zi superba!

Joliutza
08.07.2009, 09:42:47

Sa ai o zi frumoasa maine! Nu trebuie sa ii faci nasei, ei vor fi doar martori la cununie daca pe ei ii puneti.

dvdruxandra
08.07.2009, 09:48:21

sa ai o zi frumoasa maine!!!

Catalina1980
08.07.2009, 10:32:56

FOARTE FRUMOS, CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE

mihaela82cta
08.07.2009, 14:27:29
multumesc mult fetelor ..>:D< >:D<

crisiftene86
08.07.2009, 14:55:05

o zi superba!!! sa fiti fericiti:x

cristinaa
08.07.2009, 19:33:01
ai fost o mireasa f frumoasa,superba rochia ta si omg fata in mov-albastru are rochie identica ca a mea-stii cumva de unde si-a luat-o?:)

antenutza
08.07.2009, 22:10:18

O zi frumoasa maine si fericita!:gen_17: :gen_17: <:-P

zuz
08.07.2009, 22:22:20
ai fost o mireasa f frumoasa,superba rochia ta si omg fata in mov-albastru are rochie identica ca a mea-stii cumva de unde si-a luat-o?:)

Multumesc mult >:D< Am impresia ca rochia e de la Zara (sper sa nu gresesc 8-| )

cristinaa
09.07.2009, 20:06:46
Multumesc mult >:D< Am impresia ca rochia e de la Zara (sper sa nu gresesc 8-| )
oh ,a mea nu e zara e alta firma de aici.

mihaela82cta
10.07.2009, 09:19:56
fetelor a trecut si cununia mea civila e prima mea zi de doamna si incerc sa ma obisnuiesc :)a fost o zi frumoasa cu familia si cei dragi aproape un antrenament ptr nunta de sambata viitoare ...v am atasat si 2 poze pana le voi lua pe cele de la fotograf ..va doresc la toate sa fiti iubite si o nunta superba

criss_a
10.07.2009, 09:22:14
fetelor a trecut si cununia mea civila e prima mea zi de doamna si incerc sa ma obisnuiesc :)a fost o zi frumoasa cu familia si cei dragi aproape un antrenament ptr nunta de sambata viitoare ...v am atasat si 2 poze pana le voi lua pe cele de la fotograf ..va doresc la toate sa fiti iubite si o nunta superba

Felicitari! Sa iti fie de bine, Doamna! Casa de piatra si o nunta frumoasa!

dvdruxandra
10.07.2009, 09:27:29

casa de piatra si o nunta superba saptamana viitoare!!!

iulya1505
10.07.2009, 09:35:35
felicitari doamna ,casa de piatra si o nunta de vis itzi doresc sambata viitoare.<:-P <:-P <:-P
felicitari

crisstallus_cris
10.07.2009, 10:02:05
Casa de piatra!Bun venit in randul Doamnelor<:-P !

nikoletta
10.07.2009, 10:29:23
CASA DE PIATRA!!! si o nunta superbaa pe 18!!!<:-P

Mikkah
10.07.2009, 10:58:59

Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun si casa de piatra!:*

pretyflory
10.07.2009, 11:07:14
Felicitari! Multa iubire si o nunta de vis!
P.S. Ai fost f frumoasa ;-)

Joliutza
10.07.2009, 11:12:28

Felicitari, doamna! Sa ai o zi minunata si la nunta!

zuz
10.07.2009, 11:14:58

FELICITARI! =D> Casa de piatra si o nunta de vis! ;;)

antenutza
10.07.2009, 11:59:32

FELICITARI!:gen_17: :gen_17: :gen_17: CASA DE PIATRA!ai fost foarte frumusica:*

cristinaa
10.07.2009, 18:23:06
felicitari,casa de piatra

beatrice1983
10.07.2009, 18:48:45

Felicitari!!! Nu e f greu, o sa te obisnuiesti repede ;-)

mihaela82cta
10.07.2009, 19:23:52
va multumesc din suflet fetelor pentru urasi ...multumiri si din partea sotului meu ! va up

buburuza
10.07.2009, 19:28:48
Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun si Casa de Piatra!
Ati fost foarte frumosi<:-P

beatrice1983
10.07.2009, 19:47:00
Fetele sunt la intalnire ;))

antenutza
10.07.2009, 19:53:32
Fetele sunt la intalnire ;))

eu am ajuns mai tarziu acolo si nu am gasit pe nimeni:(

beatrice1983
10.07.2009, 20:05:41
eu am ajuns mai tarziu acolo si nu am gasit pe nimeni:(

Unde a fost intalnirea?

antenutza
10.07.2009, 20:09:06
Unde a fost intalnirea?

trebuia sa fie la casa de piatra :(dar eu cand anm ajuns nu am mai gasit pe nimeni:( si am intrebat acolo daca mai sunt mese pe undeva si mi-a zis ca nu:-\ si nu am avut nici unm nr de tel ca sa sun pe vreo miresica:-??

beatrice1983
10.07.2009, 20:21:26
trebuia sa fie la casa de piatra :(dar eu cand anm ajuns nu am mai gasit pe nimeni:( si am intrebat acolo daca mai sunt mese pe undeva si mi-a zis ca nu:-\ si nu am avut nici unm nr de tel ca sa sun pe vreo miresica:-??

Poate au hotarat sa mearga in alta parte :-?

antenutza
10.07.2009, 20:37:12
Poate au hotarat sa mearga in alta parte :-?

probabil cine stie:-\ :-\
asteptam sa intre una din miresici sa zica:*

amy_miha_ela
10.07.2009, 22:53:11
Fetelor am primit raspuns in legatura cu rochita mea de mireasa, ce imi recomandati , perfect bride sau perfect dress?
Si fotograf??? O sa innebunesc, nici unul nu gasesc, bine nu imi place:)
De You art a auzit cineva?

beatrice1983
11.07.2009, 09:18:56
Fetelor am primit raspuns in legatura cu rochita mea de mireasa, ce imi recomandati , perfect bride sau perfect dress?
Si fotograf??? O sa innebunesc, nici unul nu gasesc, bine nu imi place:)
De You art a auzit cineva?

Eu ti-l recomand pe Verisan ca fotograf ... mi-a facut pozele la nunta si sunt super multumita;-)

beatrice1983
12.07.2009, 13:22:45
probabil cine stie:-\ :-\
asteptam sa intre una din miresici sa zica:*

si ... pana la urma unde au fost miresicile din Constanta:-\

antenutza
12.07.2009, 13:28:35
[QUOTE=beatrice1983;2155503]si ... pana la urma unde au fost miresicile din Constanta:-\[/QUO
nu au fost nicaieri au stat in fata restaurantului 15-20min si au plecat dupa ca erau doar 2 fete :(

beatrice1983
12.07.2009, 13:38:41
nu au fost nicaieri au stat in fata restaurantului 15-20min si au plecat dupa ca erau doar 2 fete :(

Hmmm nasol :-s

alipety
13.07.2009, 10:12:51
Sa va povestesc aventura noastra de sambata. Pe furtuna cea mai mare ne-am pornit si noi de acasa sa mergem la nunta, la popas cismea. Un drum de maxim 30 min l-am facut intr-o ora si 40 min...nu se vedea la un metru in fata noastra, drept pentru care am stat 30 min in masina in tomis nord sa se mai potoleasca. Cand sa iesim din Cta, pe la Carrefour...blocat traficul, inundatie :(
Am trecut intr-un final, am ajuns la locatie...cand colo, totul cufundat in bezna…nu aveau saracii oameni lumina!!! Si erau 2 nunti, una in restaurant si una pe terasa. Prin bezna, la lumina lumanarilor si cu ajutorul telefoanelor am reusit si noi sa ajungem la mirii nostri, care erau suparati foc...bineinteles ca aveam si eu lacrimi in ochi cand am vazut supararea miresicii...dar toata lumea ii incuraja, au cantat prietenii cateva melodii, acordeionistul i-a ajutat...a fost impresionant.am mancat antreul intr-un ambient romantic, la lumina lumanarilor (noroc ca au avut pe mese aranjamente cu lumanari groase si inalte!). pe la 12 a venit si lumina si a inceput si muzica. Ringul era cam ud si se cam aluneca...dar nu mai conta, aveam lumina, muzica si trebuia sa incurajam mirii.
A fost emotionant, o sa tinem minte aceasta nunta, prin unicitatea ei!
Desi, ma gandesc ca eu nu as fi fost asa puternica ca miresica de smabata...eu ma crizam si nu stiu zau daca reuseam sa mai zambesc. Te pregatesti atata timp ca sa fie totul perfect si uite ce se intampla...mama natura nu tine cu noi, se porneste o furtuna...cade lumina...restaurantul nu are generator...grav! mergem azi sa vorbim la noi ce se intampla in caz de pana de curent. Au ai nostri de la restaurant generator? Sau stam si noi in bezna?#-o

Mikkah
13.07.2009, 11:38:20
Sa va povestesc aventura noastra de sambata. Pe furtuna cea mai mare ne-am pornit si noi de acasa sa mergem la nunta, la popas cismea. Un drum de maxim 30 min l-am facut intr-o ora si 40 min...nu se vedea la un metru in fata noastra, drept pentru care am stat 30 min in masina in tomis nord sa se mai potoleasca. Cand sa iesim din Cta, pe la Carrefour...blocat traficul, inundatie :(
Am trecut intr-un final, am ajuns la locatie...cand colo, totul cufundat in bezna…nu aveau saracii oameni lumina!!! Si erau 2 nunti, una in restaurant si una pe terasa. Prin bezna, la lumina lumanarilor si cu ajutorul telefoanelor am reusit si noi sa ajungem la mirii nostri, care erau suparati foc...bineinteles ca aveam si eu lacrimi in ochi cand am vazut supararea miresicii...dar toata lumea ii incuraja, au cantat prietenii cateva melodii, acordeionistul i-a ajutat...a fost impresionant.am mancat antreul intr-un ambient romantic, la lumina lumanarilor (noroc ca au avut pe mese aranjamente cu lumanari groase si inalte!). pe la 12 a venit si lumina si a inceput si muzica. Ringul era cam ud si se cam aluneca...dar nu mai conta, aveam lumina, muzica si trebuia sa incurajam mirii.
Desi, ma gandesc ca eu nu as fi fost asa puternica ca miresica de smabata...eu ma crizam si nu stiu zau daca reuseam sa mai zambesc. Te pregatesti atata timp ca sa fie totul perfect si uite ce se intampla...mama natura nu tine cu noi, se porneste o furtuna...cade lumina...restaurantul nu are generator...grav! mergem azi sa vorbim la noi ce se intampla in caz de pana de curent. Au ai nostri de la restaurant generator? Sau stam si noi in bezna?#-o

Aoleuuuuu!!! Gata! Ma apuc de voodoo(~~)! #-oDoamne sper sa nu ploua si la mine asa! Promit k nu mai mananc din oala un an de zile de acum inkolo!
Apropo. Cum ti s-au parut mancarea si serviciile?E ff. important ptr. mine sa aud parerea invitatilor!
Mersic!:*

dvdruxandra
13.07.2009, 11:44:24
Aoleuuuuu!!! Gata! Ma apuc de voodoo(~~)! #-oDoamne sper sa nu ploua si la mine asa! Promit k nu mai mananc din oala un an de zile de acum inkolo!
Apropo. Cum ti s-au parut mancarea si serviciile?E ff. important ptr. mine sa aud parerea invitatilor!

am auzit ca de miercuri se anunta vreme buna, asa ca ai mari sanse ca la nunta ta sa fie frumos... iti doresc o nunta de vis si o zi minunata

Mikkah
13.07.2009, 11:51:33
am auzit ca de miercuri se anunta vreme buna, asa ca ai mari sanse ca la nunta ta sa fie frumos... iti doresc o nunta de vis si o zi minunata

Multumesc mult!Asa sa fie!Doamne Ajuta![-o< Si spun asta nu numai ptr. mine ci ptr. toate miresicile care urmeaza sa aiba nunta!

alipety
13.07.2009, 12:04:57
pai ce sa zic legat de servicii...au fost uitate toate nemultumirile, numai ca sa incurajam miresica.
mancarea noua nu ne-a placut. sarmalele acrisoare, nesarate(asta se rezolva cu solnita ;))) si cam grase, mai era si o feliuta de kaizer, fiarta, nu prajita. pestele in folie de aluminiu cu cartofi natur, pestele cam gras...dar eu nu sunt mare amatoare de peste, posibil ca unii sa nu fi comentat la peste.
friptura de pui fara gust, cea de porc ok, cartofii reci. salata a fost adusa dupa ce am mancat noi cartofii si friptura #-o
antreul a fost cel mai bun, mi-era si foame si de obicei, este cel mai bine consumat.
ospatarii au fost ok, schimbau la timp scrumiere, aducea apa sau alte bauturi la cerintele noastre, nu se sesizau de fiecare data ca e lipsa la masa, dar nu ne-a durut gura sa cerem.
datorita furtunii era ud pe jos, si se aluneca...era foarte periculos si la dans , dar si pe scari.:( au pus prosoape ca sa nu se alunece pe scari.:-s

o vreme cat mai insorita va doresc si o nunta superba>:D<

zuz
13.07.2009, 14:35:22
Multumesc mult!Asa sa fie!Doamne Ajuta![-o< Si spun asta nu numai ptr. mine ci ptr. toate miresicile care urmeaza sa aiba nunta!

Gata pregatirile? ati intrat pe ultima suta de metri ;)) iti doresc nervi de fier, sa nu lasi nimic sa te supere, sa fii calma si sa te bucuri de fiecare moment! ;;) te puuuup >:D<

mihaela82cta
13.07.2009, 16:44:25
fetelor si eu am putine emotii cu vremea dar eu mi-as dori sa ploua si sa nu ploua ...daca e frumos afara voi avea cu 50 de invitati mai putin la nunta colegii sotului care pleca pe mare .....dar voi vedea eu ce noroc o sa am .....sper sa iasa o nunta frumoasa ..incep sa am putine emotii..
%%- spor la pregatiri mikka si tie ptr sambata si sa ai o nunta minunata

Joliutza
13.07.2009, 22:28:14
Gata pregatirile? ati intrat pe ultima suta de metri ;)) iti doresc nervi de fier, sa nu lasi nimic sa te supere, sa fii calma si sa te bucuri de fiecare moment! ;;) te puuuup >:D<

Casa de Piatra! Poze nu ne arati? Sau ai pus pe undeva si n-am vazut eu?

LauraLuiOda
13.07.2009, 23:56:52
Casa de Piatra! Poze nu ne arati? Sau ai pus pe undeva si n-am vazut eu?
A postat cateva, imediat dupa nunta, dar nu-mi amintesc exact la ce topic:-B

LauraLuiOda
13.07.2009, 23:59:22
E adevarat ca in astfel de momente nu mai da nimeni 2 bani pe amanunte, cum s epotrivesc marturiile si florile cu decorul salii, cat de bune sunt fructele trase in ciocolata si alte cele. Dar asta, nu putem controla tot, oricat ne-am dori.
Daca ramaneti in pana de curent (Doamne-Fereste!) aprindeti lampioanele<:-P

alipety
14.07.2009, 09:35:37
E adevarat ca in astfel de momente nu mai da nimeni 2 bani pe amanunte, cum s epotrivesc marturiile si florile cu decorul salii, cat de bune sunt fructele trase in ciocolata si alte cele. Dar asta, nu putem controla tot, oricat ne-am dori.
Daca ramaneti in pana de curent (Doamne-Fereste!) aprindeti lampioanele<:-P
dar daca ploua sau mai rau, furtuna, vijelie....nu putem sa le aprindem...sunt din hartie :-<
o sa vorbim pentru lumanari si faclii de rezerva :-$
am intrat in panica, ce e drept :(

Mikkah
14.07.2009, 09:39:54
Mersi mult fetelor de urari si incurajari! Si tie mihaela82 iti doresc o nunta ca in povesti si totul sa se desfasoare exact asa cum ai planuit!AAA! Si cati mai putini nervi!:madlaugh:Pupici!:*

Mikkah
14.07.2009, 09:42:44
pai ce sa zic legat de servicii...au fost uitate toate nemultumirile, numai ca sa incurajam miresica.
mancarea noua nu ne-a placut. sarmalele acrisoare, nesarate(asta se rezolva cu solnita ;))) si cam grase, mai era si o feliuta de kaizer, fiarta, nu prajita. pestele in folie de aluminiu cu cartofi natur, pestele cam gras...dar eu nu sunt mare amatoare de peste, posibil ca unii sa nu fi comentat la peste.
friptura de pui fara gust, cea de porc ok, cartofii reci. salata a fost adusa dupa ce am mancat noi cartofii si friptura #-o
antreul a fost cel mai bun, mi-era si foame si de obicei, este cel mai bine consumat.
ospatarii au fost ok, schimbau la timp scrumiere, aducea apa sau alte bauturi la cerintele noastre, nu se sesizau de fiecare data ca e lipsa la masa, dar nu ne-a durut gura sa cerem.
datorita furtunii era ud pe jos, si se aluneca...era foarte periculos si la dans , dar si pe scari.:( au pus prosoape ca sa nu se alunece pe scari.:-s

o vreme cat mai insorita va doresc si o nunta superba>:D<

Mersi mult de informatii!Sunt chiar folositoare!:* >:D< Spor la pregatiri!

LauraLuiOda
14.07.2009, 10:47:58
Mersi mult de informatii!Sunt chiar folositoare!:* >:D< Spor la pregatiri!
Mai aveti 3 zile fetelor, abia astept si fiu si eu in stadiul asta. CASA DE PIATRA!!! va doresc de pe acum, posibil sa nu mai pot intra saptamana asta.

alipety
14.07.2009, 11:03:04
Mai aveti 3 zile fetelor, abia astept si fiu si eu in stadiul asta. CASA DE PIATRA!!! va doresc de pe acum, posibil sa nu mai pot intra saptamana asta.
dar unde pleci viitoare doamna? iti iei vacanta? ;)) sau doar de pe miresici....te-ai saturat de noi :-"

LauraLuiOda
14.07.2009, 11:12:59
dar unde pleci viitoare doamna? iti iei vacanta? ;)) sau doar de pe miresici....te-ai saturat de noi :-"
Plecam spre nasi, la Focsani, ei sambata au nunta<:-P. Voi incerca sa intru sa vad ce mai scrieti, dar de garda nu mai poate fi vorba:">

dvdruxandra
14.07.2009, 11:30:10
O ZI MINUNATA SI O NUNTA DE VIS!!! fetelor care mai au 3 zile pana la nunta<:-P

alinapomarleanu
14.07.2009, 11:50:06
Buna ziua miresici din Constanta.
De-abia acum v-am gasit. Am nunta la anul si as vrea pareri despre restaurantul Rapid sau Triumph din Mamaia. Si mai am nevoie de un sfat: ce ziceti daca petrecerea de la restaurant incepe la ora 16?
Multumesc. Astept raspunsuri.

dvdruxandra
14.07.2009, 12:36:45
De-abia acum v-am gasit. Am nunta la anul si as vrea pareri despre restaurantul Rapid sau Triumph din Mamaia. Si mai am nevoie de un sfat: ce ziceti daca petrecerea de la restaurant incepe la ora 16?

buna, bine ne-ai gasit, sa zic asa..... nu vad nicio problema in a incepe petrecerea la ora 16, asta mai ales daca vrei sa se si termine pe la 12-1 noaptea (cam asta e intervalul de timp pt. un botez)... din punctul meu de vedere asta e doar unul din "dezavantaje", mai ales daca vrei sa le faci pe toate in aceeasi zi; un altul ar fi ca se poate sa nu-ti vina mai nimeni la tine acasa, deoarece nu vor avea cum sa fie gata pana la ora aceea (ar cam trebui nunta sa inceapa pe la 8 dim).... ai destul timp sa te gandesti oricum.. mult succes

ralukuta
14.07.2009, 12:37:35
eu cred ca este prea devreme la 16

JolyDeea
14.07.2009, 13:22:10
Bine ai venit printre noi!:*
Eu sa sti k am fost pe 16mai la o nunta in Brasov la un var si au avut pe zi...s-a inceput intradevar de la 8 dimineata..au facut si acte si cununie religioasa si tot..lumea nu le-a lipsit, au avut timp si de coafuri si alte cele...pe la 2 s-a mers la restaurant si a tinut nunta pana la 2..s-a distrat lumea f bine zic eu, noi cel putin am facut-o...si deci...eu zic k e ok.Si eu era sceptica knd i-am auzit cu nunta pe zi dar s-a dovedit a fi ff OKK.
Spor la miresit si succes!!<:-P

mirrella81
14.07.2009, 14:28:52
Nu vad de ce sa nu fie bine. Daca pe invitatie scrie ora 16:00 cu siguranta lumea nu va veni la 20:00. LA ora 17 - 17:30 vei avea toti oamenii in restaurant. Si de aici incolo.....chiar nu mai conteaza ora.
Atata timp cat oamenii sunt veniti, nu cred ca intereseaza pe cineva ca danseaza la ora 18:00 si nu la ora 01:00.

crisiftene86
14.07.2009, 14:34:56
Nu vad de ce sa nu fie bine. Daca pe invitatie scrie ora 16:00 cu siguranta lumea nu va veni la 20:00. LA ora 17 - 17:30 vei avea toti oamenii in restaurant. Si de aici incolo.....chiar nu mai conteaza ora.
Atata timp cat oamenii sunt veniti, nu cred ca intereseaza pe cineva ca danseaza la ora 18:00 si nu la ora 01:00.

fiecare are parerea lui ...dar intradevar la felul in care noi suntem obisnuiti este un pic cam devreme...
si in afara de asta...este posibil ca jum din invitati sa vina...sa serveasca mancarea si sa stai pe loc...din cauza celorlalti care vin trz...
dar oricum miresica in situatia respectiva este singura care decide ce si cum...
:*

D_aka
14.07.2009, 15:06:06

si eu mi-am dorit o nunta de zi.......... eu vroiam chiar sa fac inclusiv biserica la restaurant si sa incep de la 12 ziua nunta! astfel de nunti merg foarte bine facute pe terasa sau in gradina si sa ai invitati tineret mai mult! din pacate restaurantul unde vroiam eu sa fac aventura asta e prea mic asa ca ma voi multumi cu o nunta clasica, de noapte...
dar oricum ideea mi se pare super asa ca dc ai cum go 4 it!!! mult succes!
din pacate de restaurantul Rapid din Mamaia nu am auzit, io stiam de unu la gara! iar ala de la gara e naspa rau... ospatarii sunt plini de ei si figuri si se poarta urat cu invitatii, mancarea nu m-a impresionat ....... si nici restaurantul nu-mi place cum arata in interior.
Nici de Triumph nu am auzit........ e acelasi cu Rapid?

alipety
14.07.2009, 15:40:58
foarte frumos ! o nunta de zi intr-o gradina de vara, terasa...sunt atatea locatii superbe pe litoral! si noi am vrut initial tot asa.:">dar din pacate am avut numai obiectii si am renuntat la idee. daca eram in alta tara sau alta zona sau am fi avut alti invitati...eram cei mai fericiti <:-P ne indeplineam visul. dar am ales varianta clasica cu nunta noaptea. dar petrecerea de a 2 a zi o vom face cum am fi vrut sa fie nunta . va incepe dupa masa, la o terasa si ne vom distra in voie pana la ce ora vom vrea noi<:-P
este o miresica care a facut genul acesta de nunta la gociman. din poze...a iesit superb :-$
triumph..e la parc?
rapid care este?

mult succes !:*

Joliutza
14.07.2009, 16:33:58
Bine ai venit printre noi!:*
Eu sa sti k am fost pe 16mai la o nunta in Brasov la un var si au avut pe zi...s-a inceput intradevar de la 8 dimineata..au facut si acte si cununie religioasa si tot..lumea nu le-a lipsit, au avut timp si de coafuri si alte cele...pe la 2 s-a mers la restaurant si a tinut nunta pana la 2..s-a distrat lumea f bine zic eu, noi cel putin am facut-o...si deci...eu zic k e ok.Si eu era sceptica knd i-am auzit cu nunta pe zi dar s-a dovedit a fi ff OKK.
Spor la miresit si succes!!<:-P

Intr-adevar, in Brasov nuntile sunt nunti de zi. Eu am fost acum 2 ani la o nunta acolo si la ora 15 eram invitati la restaurant. Mi-am zis ca pe la 12-1 noaptea gata... suntem acasa, dar am stat pana la 4 dimineata si a fost super...

beatrice1983
14.07.2009, 19:02:56
Intr-adevar, in Brasov nuntile sunt nunti de zi. Eu am fost acum 2 ani la o nunta acolo si la ora 15 eram invitati la restaurant. Mi-am zis ca pe la 12-1 noaptea gata... suntem acasa, dar am stat pana la 4 dimineata si a fost super...

Si in Sibiu sunt nunti de zi, mie sincer nu-mi place ideea ... mireasa se trezeste la 5-6 dimineata. Mi se pare ciudat, lumea nici nu are chef de dans la ora 3 dupa amiaza, asta e parerea mea... bineinteles.

ralukuta
14.07.2009, 20:00:19
Si in Sibiu sunt nunti de zi, mie sincer nu-mi place ideea ... mireasa se trezeste la 5-6 dimineata. Mi se pare ciudat, lumea nici nu are chef de dans la ora 3 dupa amiaza, asta e parerea mea... bineinteles.
ai dreptate.......ti-ai cumparat voalul?

sunlight_m
14.07.2009, 20:20:14

Buna. Despre restaurant triumph iti pot spune eu, acolo facem noi nunta in toamna. Este foarte dragutz, noua ne-a placut mult cum arata, dar mai multe detalii iti pot da dupa data nuntii mele. In general, am auzit numai de bine despre acest restaurant, noi l-am arvunit la recomandarea cuiva. Din cate stim, mancarea si servirea este foarte buna, iar sigur iti spun ca preturile sunt super ok.

beatrice1983
14.07.2009, 21:01:18
ai dreptate.......ti-ai cumparat voalul?

Da l-am cumparat, am avut nunta pe 6 iunie;-)

zuz
14.07.2009, 21:10:26
din pacate de restaurantul Rapid din Mamaia nu am auzit, io stiam de unu la gara! iar ala de la gara e naspa rau... ospatarii sunt plini de ei si figuri si se poarta urat cu invitatii, mancarea nu m-a impresionat ....... si nici restaurantul nu-mi place cum arata in interior.
Nici de Triumph nu am auzit........ e acelasi cu Rapid?

Sper sa nu te deranjeze, dar trebuie sa te contrazic...in aprilie am fost la un botez la rest Rapid (cel de la gara) si a fost foarte ok...mancarea a fost buna, ospatarii ne-au servit fara comentarii, iar interiorul e ok...renovat, dragutz. Din cate am inteles, meniul a fost 85RON, dar n-am avut ce reprosa. ;-)

ralukuta
14.07.2009, 21:53:35
beatrice de unde ai luat voalul ca tre sa imi iau si eu?daca poti sa imi dai o idee

D_aka
14.07.2009, 22:10:34
Sper sa nu te deranjeze, dar trebuie sa te contrazic...in aprilie am fost la un botez la rest Rapid (cel de la gara) si a fost foarte ok...mancarea a fost buna, ospatarii ne-au servit fara comentarii, iar interiorul e ok...renovat, dragutz. Din cate am inteles, meniul a fost 85RON, dar n-am avut ce reprosa. ;-)

poti sa ma contrazici... eu nu-mi schimb parerea fiindca am patit-o pe pielea mea!
eu am fost la o nunta acolo anul trecut prin vara - toamna (parca) si stiu cum s-a rastit la mine sefu de sala sau ce o fi fost (eu eram invitat) fiindca am indraznit sa cer o apa la masa noastra de la o fatuca care servea si cica era eleva, iar eu se presupune ca trebuia sa stiu ca este doar eleva si ca nu are voie sa "ia comenzi". Si mai stiu cum, in momentul in care i-am zis sa nu ridice tonul la mine individul a zis ca eu o sa mananc in seara aia numai daca vrea el!!:wacko: (asta nu mi se pare comportament ok!) de parca te duci la o nunta numai ca sa mananci!
asa ca........ la ce am patit ....... sorry....... nu ma face nimeni sa-mi skimb parerea!

mihaela82cta
14.07.2009, 22:53:21
fetelor cand aveti timp spuneti mi si mie o parere daca va placep iesa asta ptr dansul de deschidere ...am si eu o prb :) va atasez aici un link cu o pereche care a dansat deja pe mel asta va pup
http://www.youtube.com/watch?v=a9RcoelY6b8

criss_a
15.07.2009, 00:21:31
fetelor cand aveti timp spuneti mi si mie o parere daca va placep iesa asta ptr dansul de deschidere ...am si eu o prb :) va atasez aici un link cu o pereche care a dansat deja pe mel asta va pup

Imi place. E ok pentru dansul de deschidere.
Noi vom dansa pe : I Want To Spend My Lifetime Loving You a lui Marck Antony and Tina Arena. E melodia noastra ... sa zic asa. O nunta frumoasa iti doresc!

zuz
15.07.2009, 00:28:39
poti sa ma contrazici... eu nu-mi schimb parerea fiindca am patit-o pe pielea mea!
eu am fost la o nunta acolo anul trecut prin vara - toamna (parca) si stiu cum s-a rastit la mine sefu de sala sau ce o fi fost (eu eram invitat) fiindca am indraznit sa cer o apa la masa noastra de la o fatuca care servea si cica era eleva, iar eu se presupune ca trebuia sa stiu ca este doar eleva si ca nu are voie sa "ia comenzi". Si mai stiu cum, in momentul in care i-am zis sa nu ridice tonul la mine individul a zis ca eu o sa mananc in seara aia numai daca vrea el!!:wacko: (asta nu mi se pare comportament ok!) de parca te duci la o nunta numai ca sa mananci!
asa ca........ la ce am patit ....... sorry....... nu ma face nimeni sa-mi skimb parerea!

:oops: ce pot sa zic...URAT...

dvdruxandra
15.07.2009, 08:17:02

e ok melodia pt. un dans de deschidere, dar parerea mea este ca melodia care va marca sa zic asa dansul mirilor, dansul de deschidere adica, ar trebui sa fie o melodie a voastra de suflet, nu neaparat un vals.... noi de exemplu am dansat pe melodia "Wherever you are" (Celeste Price) care este coloana sonora a filmului "Sweet November", filmul nosrtu de suflet si aceasta melodie apare si la videoclipul nostru de la sedinta foto-video... o zi superba sambata si o nunta de basm!!!

mihaela82cta
15.07.2009, 09:57:23
multumesc fetelor ...cred ca vom dansa pe melodia noastra a laurei stoica mai frumoasa nu eram sigura daca merge ptr o nunta ...dar chiar vreau sa fie melodia noastra una de suflet ..

dvdruxandra
15.07.2009, 11:28:16
multumesc fetelor ...cred ca vom dansa pe melodia noastra a laurei stoica mai frumoasa nu eram sigura daca merge ptr o nunta ...dar chiar vreau sa fie melodia noastra una de suflet ..

wow, e superba melodia ^:)^ eu am descoperit-o recent si cand am ascultat-o am regretat oarecum ca nu am stiut de ea mai dinainte, pt. ca as fi ales-o poate pt. dansul nostru.... in schimb am realizat un pps cu pozele noastre de cand suntem impreuna pe mel. asta... felicitari pt. alegere >:D<

alinapomarleanu
15.07.2009, 13:08:16
Am uitat sa va precizez ca vom face cununia civila in saptamana nuntii, marti sau miercuri. Ar fi prea aglomerat toate in aceesi zi. Cei pe care i-am intrebat au fost incantati de idee, sper sa iasa bine. Restaurantul Rapid e la gara, dar am auzit si lucruri foarte bune despre el, iar Triumph este la hotel Parc, nu prea imi place din cauza separeului si a canapelelor. Voi ce parere aveti?

dvdruxandra
15.07.2009, 14:30:45
Am uitat sa va precizez ca vom face cununia civila in saptamana nuntii, marti sau miercuri. Ar fi prea aglomerat toate in aceesi zi. Cei pe care i-am intrebat au fost incantati de idee, sper sa iasa bine. Restaurantul Rapid e la gara, dar am auzit si lucruri foarte bune despre el, iar Triumph este la hotel Parc, nu prea imi place din cauza separeului si a canapelelor. Voi ce parere aveti?

nu stiu cum arata rest. Rapid, dar mie Triumph nu-mi place... mai bine la Parc

mihaela82cta
15.07.2009, 16:50:54
nici mie nu mia placut triumf de la parc din acelasi cauze si de asta am ales arcul nord din spate sau parc sud au acelasi tip de salon mare aerisit fara stalpi coloane loc suficient de dans mese rotunde si pret acceptabil la meniu

aroma_de_portocale
16.07.2009, 14:26:37
Superba melodia..si noua ne place foarte mult...apropo de melodii mai vechi..cautam pe youtube melodii pt valsul miresei..asa am ajuns la melodii mai vechi si am dat de t-short, n&d,asXX..etc..ce vremuri si ce mel:))=))) ii mai tineti minte...eheeeee:)))

alinapomarleanu
16.07.2009, 15:05:14
buna, bine ne-ai gasit, sa zic asa..... nu vad nicio problema in a incepe petrecerea la ora 16, asta mai ales daca vrei sa se si termine pe la 12-1 noaptea (cam asta e intervalul de timp pt. un botez)... din punctul meu de vedere asta e doar unul din "dezavantaje", mai ales daca vrei sa le faci pe toate in aceeasi zi; un altul ar fi ca se poate sa nu-ti vina mai nimeni la tine acasa, deoarece nu vor avea cum sa fie gata pana la ora aceea (ar cam trebui nunta sa inceapa pe la 8 dim).... ai destul timp sa te gandesti oricum.. mult succes

Ma gandeam la ora 14.00 sa fim la biserica, iar la 12.00 sa vina acasa la mine mirele cu rudele apropiate. Cununia civila este in alta zi. Crezi ca asa ne incadram? Ce parere ai despre melodia Amandoi a lui Catalin Crisan ca piesa de deschidere? Tu unde ai nunta? imi poti da detalii?

alinapomarleanu
16.07.2009, 15:20:37
scuze, tu deja ai avut nunta.

alinapomarleanu
16.07.2009, 15:23:55
nici mie nu mia placut triumf de la parc din acelasi cauze si de asta am ales arcul nord din spate sau parc sud au acelasi tip de salon mare aerisit fara stalpi coloane loc suficient de dans mese rotunde si pret acceptabil la meniu

Mersi pentru sfat. Poate ne dai poze dupa nunta. Casa de piatra si sa ai parte de o zi frumoasa sambata, sa iasa totul cum iti doresti.

dvdruxandra
16.07.2009, 15:56:18
Ma gandeam la ora 14.00 sa fim la biserica, iar la 12.00 sa vina acasa la mine mirele cu rudele apropiate. Cununia civila este in alta zi. Crezi ca asa ne incadram? Ce parere ai despre melodia Amandoi a lui Catalin Crisan ca piesa de deschidere? Tu unde ai nunta? imi poti da detalii?

daca vrei la 14 biserica, e bine la 12 sa vina alaiul la tine, stati la tine o ora si la 13, 13:30 plecati spre biserica... sedinta foto aveti? eu am avut nunta anul trecut, si noi de exemplu am avut o scurta sedinta foto-video intre casa casat. si biserica.voi daca aveti cununia in alta zi e mai simplu de organizat toate etapele nuntii... oricum ai timp pana la nunta sa-ti pui toate la punc + mai sunt si fetele de pe forum care te pot ajuta cu pareri :)

danutza87d
16.07.2009, 21:23:11

Ai fost foarte frumusica si foarte fericita dupa cate imi dau seama din poze....Sa fiti fericiti si sanatosiiii:*

sonicola81
17.07.2009, 12:11:07
Fetelor stie cineva cum arata Crama Murfatlar din Neptun?
Sperand ca raspunsul meu sa nu fie tardiv, vreau sa te ajut cu unele informatii, stiind cum este sa te pregatesti pentru nunta. Eu am avut nunta anul trecut la Crama Murfatlar Neptun si am iesit ieftin la meniu ( cred k cel mai ieftin de pe litoral ) si mai mult decat atat au si aranjamente pentru nunta si sunt foarte frumoase si de bun-gust, si iar ma repet, ne-a costat mai putin decat la celelalte firme de profil. Noi am fost multumiti de toate serviciile celor de acolo. Cred ca dak te duci la acest restaurant te poate ajuta in aceasta privinta! Succes in pregatiri!

sonicola81
17.07.2009, 12:15:27
Multumesc! eee.. o sa creasca cu 10-20 de lei..cam asa cresc de la an la an (din cate am citit pe forum)>:D<
"aroma de portocale" sa stii ca si noi ne-am interesat de preturile lor inaintea nuntii cu un an si au ramas aceleasi, si noi nu cunoastem pe nimeni de la Crama Neptun!

sonicola81
17.07.2009, 12:20:28
Noi vom avea nunta la caminul din Dulcesti. A mai facut cineva acolo de cand s-a renovat? Sau stie cineva cum e? Noi inca nu am apucat sa-l vedem terminat... Recomandati vreo firma de catering din Mangalia?
Pupici!
Cred ca poti sa apelezi la seful de unitate de la Crama Murfatlar Neptun pentru acest lucru poate te ajuta dar si pentru aranjamente nunta pentru ca au preturile cele mai mici. Noi am beneficiat de ele si m-as bucura daca as putea sa ajut si alti viitori miri pentru ca stiu cum este sa iti doresti ceva si sa nu-ti permiti;-)

aroma_de_portocale
17.07.2009, 16:17:54
Sperand ca raspunsul meu sa nu fie tardiv, vreau sa te ajut cu unele informatii, stiind cum este sa te pregatesti pentru nunta. Eu am avut nunta anul trecut la Crama Murfatlar Neptun si am iesit ieftin la meniu ( cred k cel mai ieftin de pe litoral ) si mai mult decat atat au si aranjamente pentru nunta si sunt foarte frumoase si de bun-gust, si iar ma repet, ne-a costat mai putin decat la celelalte firme de profil. Noi am fost multumiti de toate serviciile celor de acolo. Cred ca dak te duci la acest restaurant te poate ajuta in aceasta privinta! Succes in pregatiri!
Cam tarziu..cam tarziu deja am rezervat localul..intre timp am fost si l-am si vazut..suuuper!! daca ma poti ajuta cu mai multe informatii, pareri si eventual poze....:Daaa... despre aranjamente poti sa imi dai detalii?

amy_miha_ela
17.07.2009, 17:08:08
mai fetelor, ma ajutati si pe mine cu ceva?:P Eu am nunta anul viitor pe 21.08.2010 si as avea de inca o rochie de mireasa, daca o vinde cineva mai ieftin, sau o inchirieaza (eventual doneaza) imi trebuie pentru sedinta foto, a mea , cea la care m-am hotarat este scurta in fata si lunga in spate(si costa aprox 3000 lei) si as vrea sa ma vad si intr-una lunga (dar nu imi permit 2 prea scumpe).Ma intelegeti voi:P
Astept oferte ,idei, pareri, orice!
Multumesc

alinapomarleanu
17.07.2009, 17:27:08
daca vrei la 14 biserica, e bine la 12 sa vina alaiul la tine, stati la tine o ora si la 13, 13:30 plecati spre biserica... sedinta foto aveti? eu am avut nunta anul trecut, si noi de exemplu am avut o scurta sedinta foto-video intre casa casat. si biserica.voi daca aveti cununia in alta zi e mai simplu de organizat toate etapele nuntii... oricum ai timp pana la nunta sa-ti pui toate la punc + mai sunt si fetele de pe forum care te pot ajuta cu pareri :)

Multumesc. As vrea sedinta foto intre biserica si restaurant. De melodie nu m-ai spus nimic. Stii vreo formatie buna?;-)

dvdruxandra
18.07.2009, 13:01:22
Multumesc. As vrea sedinta foto intre biserica si restaurant. De melodie nu m-ai spus nimic. Stii vreo formatie buna?;-)

melodia e frumoasa, iar daca si voua va place, atunci este f. buna ca melodia mirilor (cea de deschidere).........o formatie buna si accesibila stiu, iti voi trimite PM cu date de contact

aroma_de_portocale
18.07.2009, 13:19:25
melodia e frumoasa, iar daca si voua va place, atunci este f. buna ca melodia mirilor (cea de deschidere).........o formatie buna si accesibila stiu, iti voi trimite PM cu date de contact
si mie pls

mihaela82cta
19.07.2009, 23:17:12
fetelor a a trecut si nunta mea ...maine plecam la barcelona in luna de miere o sa va povestesc mai multe si poze cand ma intorc ...............va pup
ps: mikka sper ca ai avut o nunta superba :!:*

flory2006
20.07.2009, 01:05:20
fetelor a a trecut si nunta mea ...maine plecam la barcelona in luna de miere o sa va povestesc mai multe si poze cand ma intorc ...............va pup
Casa de piatra! Sa ai o luna de miere perfecta si te asteptam cu detalii de la nunta cand te intorci:*

aroma_de_portocale
20.07.2009, 08:00:40
Casa de piatra!!!>:D<

crisstallus_cris
20.07.2009, 12:55:24
Casa de piatra si te asteptam cu poze si povestiri cand te intorci!<:-P

Joliutza
20.07.2009, 13:50:45

Casa de Piatra, plimbare placuta la Barcelona si te asteptam cu impresii!

dvdruxandra
20.07.2009, 15:42:53

Casa de piatra si numai impliniri !!!

sunlight_m
20.07.2009, 23:26:35

Casa de piatra si multa fericire!

alipety
21.07.2009, 09:05:41
casa de piatra! sa petreceti o luna de miere frumoasa si dulce :*
te asteptam cu povesti si poze <:-P

cgeorgianna
21.07.2009, 20:42:14
gata, am primit si eu pozele de la nunta
ce zi minunata si ce repede a trecut:-<

http://picasaweb.google.com/anaigroeg82/Nunta (http://picasaweb.google.com/anaigroeg82/Nunta)

nikoletta
21.07.2009, 21:18:33

http://picasaweb.google.com/anaigroeg82/Nunta (http://picasaweb.google.com/anaigroeg82/Nunta)
casa de piatra!! felicitari!!frumosss

alipety
21.07.2009, 21:24:14

=D> felicitari! casa de piatra! frumoase pozele.:* cine vi le-a facut?

cgeorgianna
21.07.2009, 21:53:11
=D> felicitari! casa de piatra! frumoase pozele.:* cine vi le-a facut?
multumesc
adi apostol este fotograful

antenutza
21.07.2009, 22:06:42

frumoase poze =D> =D> CASA DE PIATRA!:*

buburuza
21.07.2009, 22:07:30

ai fost superba! frumoasa rochie, frumos tortul!
felicitari!<:-P

Joliutza
21.07.2009, 22:50:51

Super pozele! Felicitari! Imi place tortul al nebunie! Unde l-ai facut?

crisstallus_cris
21.07.2009, 23:18:50

Foarte frumosi ati fost si chiar m-am uitat la tort sa vad de ce-l lauda fetele.Intr-adevar arata f bine,cred ca de gust nici nu mai zic....Ca de piatra si va asteptam cu vesti despre bebe!

adryana
22.07.2009, 00:41:19

casa de piatra si multa multa fericire. :* :*