PDA

Versiunea completa : Foto si video in Bistrita

ionelausa
03.10.2006, 05:34:52
buna fetelor.
pe unde gasesc cameraman si fotograf specializati in bistrita?

ionelausa
28.01.2007, 22:14:18
fetelor mi-am gasit cameraman si fotograf....14 mil...si un pachet care include tot ce trebuie
album cu 200 poze
cd cu 500 poze
filmare pe 2 cd(prelucrate) si mi le da si pe cele neprelucrate
videoclipul nuntii
poze profesionale(sau cum s-or numi)
am atasat cateva poze pe care mi le-a aratat si mie...
mama a vazut mult mai multe sunt foarte frumoase....
ce ziceti e scump???

soso
30.01.2007, 12:50:55
fetelor mi-am gasit cameraman si fotograf....14 mil...si un pachet care include tot ce trebuie
album cu 200 poze
cd cu 500 poze
filmare pe 2 cd(prelucrate) si mi le da si pe cele neprelucrate
videoclipul nuntii
poze profesionale(sau cum s-or numi)
am atasat cateva poze pe care mi le-a aratat si mie...
mama a vazut mult mai multe sunt foarte frumoase....
ce ziceti e scump???
Ionela..imi poti da,te rog cateva detalii despre firma...numele...nr de tel...mersi mult....apropo ...e foarte ieftin..:*

lucfelice
05.03.2007, 09:52:24
fetelor imi dati ceva nume de fotografi? ceva pt filmat? noi inca nu avem rezolvat aproape nimic..............decorat sala? cu cine?
stiti vreun fotograf adevarat, care sa faca poze ca lumea.
cum sunt cei de la elsonic?

lucfelice
15.03.2007, 08:32:45
fetelor, o intrebare de baraj: v-ati gasit fotograf? spuneti-mi si mie cam care sunt tarifele......... nu de alta, dar asa imi voi da seama cam la ce sa ma astept de la cei cu care voi vorbi eu.........

lucfelice
11.04.2007, 09:17:27
fetelor mi-am gasit fotografi
sunt din cluj si am ales urmatorul pachet de la ei:
filmeaza 5 ore ( 4 la montaj) cu 2 camere video, fac 400 de poze pe dvd, si imi dau 120 pe hartie..........la pretul de 400 de euro
ce ziceti?
as da o fuga si pana la elsonic sa vad ei ce oferte au, dar nu am nr de tel de la ei sa vad cand ii gasesc

ioana_pop
31.05.2007, 09:38:32
pe cine cunoasteti sa faca filmari si poze bune?

bogdyana
21.06.2007, 12:54:04
pe cine cunoasteti sa faca filmari si poze bune?
Nu stiu daca ti-a raspuns cineva la intrebare....dar eu stiu un tip care filmea si face poze.....tipul e foarte priceput...lucra cu aparate foarte moderne...si nu lucra foarte scump..daca te intereseaza...il gasesti pe alba iulia nr. 14...

raluca_belegan
10.03.2008, 13:36:10
Buna,

Mai poti apela la un fotograf foarte bun care are studioul pe str. Gheorghe Sincai vis-a-vis de Biserica Greco-Catolica (il cheama Paul).

floppy
04.04.2008, 13:25:31
pe mine ma cost dj-ul si fimat+poze 1400.la preturile care le vad pe aici este drept majoritatea din Bucuresti sunt mult mai mari.voi miresici de bistrita ce credeti?e putin?eu spre sa nu i-au vre-o teapa.ma refer la calitate ca am facut deja contractul.pe contract scrie asigurarea muzicii,filmat si poze in conditii profesionale.sper sa n-am surprize

cristianca
08.05.2008, 12:47:40
pe cine cunoasteti sa faca filmari si poze bune? buna, noi o sa ne facem pozele si filmatul la kodak de centru, din cate am auzit sunt cei ma ibuni si noua ne-au facut o oferta foarte buna. poti incerca sa mergi pana acolo.

oana_ghrmn
26.10.2009, 12:16:38
Buna fetelor! Daca ati ales careva dintre voi pozele si filmatul cu cei de la kodak din centru, imi puteti spune si mie cat a trebuit sa asteptati pana sa le primiti. Ma refer la poze, dvd-urile cu filmarile.

beanna
20.11.2009, 11:25:51
Buna fetelor! Daca ati ales careva dintre voi pozele si filmatul cu cei de la kodak din centru, imi puteti spune si mie cat a trebuit sa asteptati pana sa le primiti. Ma refer la poze, dvd-urile cu filmarile.
Si eu m-am gandit la cei de la Kodak, dar nu stiu cat sunt de seriosi. M-am dus la ei de vreo 3 ori si n-au stiut sa-mi zica un pret la albumul digital.Daca vrei sa faci cu ei incheie un contract in care sa specifice data pentru ca am vazut niste discutii despre firme neserioase...
Vad ca nu prea sunt miresici active din Bistrita sa ne sfatuim...asta e

Acuma am vazut ca esti proaspat casatorita...casa de piatra!

oana_ghrmn
21.11.2009, 08:28:36
Si eu m-am gandit la cei de la Kodak, dar nu stiu cat sunt de seriosi. M-am dus la ei de vreo 3 ori si n-au stiut sa-mi zica un pret la albumul digital.Daca vrei sa faci cu ei incheie un contract in care sa specifice data pentru ca am vazut niste discutii despre firme neserioase...
Vad ca nu prea sunt miresici active din Bistrita sa ne sfatuim...asta e

Acuma am vazut ca esti proaspat casatorita...casa de piatra!

Multumesc frumos pentru urari!
Din pacate i-am ales deja pe cei de la Kodak pentru filmare si poze la nunta. Au trecut 3 luni si o saptamana de la nunta si eu nu am primit mai nimic de la ei. Mi-au dat doar pozele ce le-am ales pentru parinti si nasi. Nu am filmarile, nu am albumul mirilor. De fiecare data cand ii sun, ori nu-mi raspund, ori ma tot amana, ori ma mint. Deja nu mai stiu ce sa fac. Am contract cu ei, dar din pacate nu se mentioneaza in contract nici o data limita.

beanna
24.11.2009, 09:36:02
Multumesc frumos pentru urari!
Din pacate i-am ales deja pe cei de la Kodak pentru filmare si poze la nunta. Au trecut 3 luni si o saptamana de la nunta si eu nu am primit mai nimic de la ei. Mi-au dat doar pozele ce le-am ales pentru parinti si nasi. Nu am filmarile, nu am albumul mirilor. De fiecare data cand ii sun, ori nu-mi raspund, ori ma tot amana, ori ma mint. Deja nu mai stiu ce sa fac. Am contract cu ei, dar din pacate nu se mentioneaza in contract nici o data limita.
Bine ca mi-ai raspuns pt ca ma gandeam sa merg la ei, dar acum m-ai speriat...cred ca ma reprofilez

oana_ghrmn
11.12.2009, 13:31:23
Dupa 3 luni si 3 saptamani de la nunta am primit si eu pozele si filmarile de la cei de la Kodak. Asta da promptitudine! Nici nu vreau sa-mi imaginez cat aveam de asteptat daca imi alegeam album digital.

Tzitzi_mic
11.12.2009, 14:18:48
Dupa 3 luni si 3 saptamani de la nunta am primit si eu pozele si filmarile de la cei de la Kodak. Asta da promptitudine! Nici nu vreau sa-mi imaginez cat aveam de asteptat daca imi alegeam album digital.
Wow!!Dar unde au sediul "profesionistii" astia?Sa stiu si eu.8-|
Ce situatie penibila!Si cum au motivat promptitudinea asta exemplara??

oana_ghrmn
14.12.2009, 09:34:34
Sunt cei de la Kodak, din capat la centru. De fiecare data cand ii sunam imi ziceau ca lucreaza la poze si filmari. Si ca mi le vor da ba maine ba poimaine. Si uite asa au trecut aproape 4 luni.

beanna
17.12.2009, 09:14:39
Sunt cei de la Kodak, din capat la centru. De fiecare data cand ii sunam imi ziceau ca lucreaza la poze si filmari. Si ca mi le vor da ba maine ba poimaine. Si uite asa au trecut aproape 4 luni.

Eu am ales in final C&C Events.Sper sa fie ok

octaviasweety
19.01.2010, 19:10:46
am o prietena care a lucrat cu c&c events si a fost multumita. noi am facut cu lis-co mariage, super treaba au facut

dendely
13.05.2010, 20:59:28
noi am facut contract cu o firmă care are sediul in Coșbuc, dar pot fi găsiți si in Bistrita, la pensiunea Terra. se numesc...NCM,IAR PREȚUL CERUT PE UN PACHET fOTO-VIDEO A FOST DE 1900 LEI. Include album foto digital, 2 tablouri, 50 poze scoase si 600 pe DVD,filmarea completă pe dvd cu 4 copii. Am vazut filmări și albume făcute de ei și cred k is OK. SPER SĂ FIE SERIOSI...

lcristiana
01.06.2010, 01:26:05
Salut miresicilor.

Vin cu inca o propunere in ceea ce priveste muzica, filmarea si pozele. Noi am vorbit deja cu cineva din Bistrita, care ofera toate aceste servicii la pretul de 1800 ron, pret valabil pt anul 2011. Auzeam ca ar fi printre cei mai ieftini din oras, dar ne interesa calitatea filmarii si pozelor, alaturi de acel talent de dj pt nunti. Ne-am convins de toate acestea participand la o nunta la care a fost chemat acesta. Nu am avut nimic de obiectat si, ca atare, l-am contactat si am incheiat deja contractul cu el.
In cazul in care sunteti interesate, dati-mi un pm. :D

beanna
19.06.2010, 11:08:57
Stiti cumva unde as putea scoate pozele mai ieftin?

dienutza_mica
27.06.2010, 10:27:09
noi am facut contract cu o firmă care are sediul in Coșbuc, dar pot fi găsiți si in Bistrita, la pensiunea Terra. se numesc...NCM,IAR PREȚUL CERUT PE UN PACHET fOTO-VIDEO A FOST DE 1900 LEI. Include album foto digital, 2 tablouri, 50 poze scoase si 600 pe DVD,filmarea completă pe dvd cu 4 copii. Am vazut filmări și albume făcute de ei și cred k is OK. SPER SĂ FIE SERIOSI...

sunt super cei de la nicomar.ii stiu bine. Din pacate eu nu am putut sa-mi fac contract cu ei pt ca m-am trezit prea tarziu,in august sunt f aglomerati :( Dar o sa-mi fac la ei albumul de nunta imprimat. Merita si sunt seriosi. spor la pregatiri...

dienutza_mica
21.09.2010, 16:40:38
Buna fetelor,
Daca mai stiti careva dintre voi filmat + poze in Bistrita, va rog sa imi dati ceva detalii.
Mutumesc.

eu mi-am facut pozele cu un tip ce lucreaza la as tv si au iesit ca de revista. Mango il cheama.

mariaioana25
30.09.2010, 12:01:09
Buna fetelor,
Daca mai stiti careva dintre voi filmat + poze in Bistrita, va rog sa imi dati ceva detalii.
Mutumesc.
salutare,noi am avut pachet complet de la DJ LUCI, e super din pct meu de vedere si pozele sunt de vis. pe langa ca sunt profesionisti sunt si niste oameni de gasca.va pup pe toate miresicile

Doris21
01.10.2010, 13:50:03

Buna Dendely,

Daca mai intri pe la miresici, ne dai si niste poze sa vedem? Si sa ne spui cum a fost experienta cu NCM? A fost totul OK? Esti multumita?
Stiu...sunt cam multe intrebari, dar sunt si eu in cautare de foto-video pentru la anu in 02.07 si nu stiu pe cine sa aleg.

Iti multumesc si iti doresc Casa de piatra si multa fericire :) :*:*

floppy
16.12.2010, 14:54:04
buna ziua,o sa am botezul fetitei mele in april 2011.ma puteti informa cam cat e pretul video+poze la un botez?multumesc

doddor
13.11.2011, 17:23:35
salutare,noi am avut pachet complet de la DJ LUCI, e super din pct meu de vedere si pozele sunt de vis. pe langa ca sunt profesionisti sunt si niste oameni de gasca.va pup pe toate miresicile

Buna!!! Ai putea sa-mi trimiti pe PM datele de contact a lui DJ LUCI?te rog frumos :) As fi tare recunoscatoare :). O zi buna

tabu12
11.01.2012, 16:52:25
M-ar interesa si pe mine datele de contact al lui Dj Luci,avem nunta anul acesta.

valen_
12.01.2012, 11:17:38
M-ar interesa si pe mine datele de contact al lui Dj Luci,avem nunta anul acesta.

Buna fetelor,sunt si eu in cautare de fotograf/video muzica,dj din bistrita, stiti ceva?