PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19

Froggy
07.11.2008, 10:28:05
cred ca suntem cam 11
Teo
Orhi
andreea_m
cristinaMM
elyoprea
andra26
roxyroxana
mee
tweety_mem
reny75
Roxana

eu nu promit nimic nimic :-s fac tot ce pot :-s

Ballet
07.11.2008, 10:43:02
Am rezervat. Cu greu.....intai au spus ca nu se poate ca de la 7:30 sunt rezervate toate mesele.... Si au zis ca ne pun la doua separeuri......
Dar i-am convins sa se straduiasca mai mult.....;;)

andra26
07.11.2008, 10:46:39
Am rezervat. Cu greu.....intai au spus ca nu se poate ca de la 7:30 sunt rezervate toate mesele.... Si au zis ca ne pun la doua separeuri......
Dar i-am convins sa se straduiasca mai mult.....;;)

=D> bravo eu am fost in inspectie sa vad unde e localul, sa ajung sigur=)) , cum lucrez aproape nu cred ca voi intarzia mult:*

orhidutza
07.11.2008, 10:55:43
Dar i-am convins sa se straduiasca mai mult.....;;)multumim!^:)^^:)^^:)^

crisstynna
07.11.2008, 11:05:57
Fetelor daca se poate sa ma treceti si pe mine pe listuta.....Nu mi-am anuntat prezenta pana acum ca azi aveam ceva program,dar care s-a amanat ....si asa eu sunt fericita ca pot veni la intalnire....Asa ca ne vedem la 6 la Rex???Habar nu am pe unde e....dar sper sa gasesc.....:*

Ballet
07.11.2008, 13:07:11
Fetelor daca se poate sa ma treceti si pe mine pe listuta.....Nu mi-am anuntat prezenta pana acum ca azi aveam ceva program,dar care s-a amanat ....si asa eu sunt fericita ca pot veni la intalnire....Asa ca ne vedem la 6 la Rex???Habar nu am pe unde e....dar sper sa gasesc.....:*

Cristina, acuma vad cine esti!!! M-am uitat mai atent la poza....
Noi ne cunoastem.....;))
Sunt prietena lui Radu J, fostul tau coleg....
Scuze....''logodnicul''......:))

orhidutza
07.11.2008, 13:16:31
Noi ne cunoastem.....;))
Scuze....''logodnicul''......:))pe mine m-ai zapacit :) esti logodnica lui X sau el e fostul logodnic al cristinei? :-\

crisstynna
07.11.2008, 13:17:29
Noi ne cunoastem.....;))
Scuze....''logodnicul''......:))
Ely:* ....Ce ma bucur....Doamne ce mica e lumea asta....Uite unde ne intalnim....Chiar ma bucur....Abia astept sa ne vedem dupamasa...Ce mai faceti?....Te pup...si la Radu ii transmit toate cele bune....:*

crisstynna
07.11.2008, 13:19:21
pe mine m-ai zapacit :) esti logodnica lui X sau el e fostul logodnic al cristinei? :-\
Orhi,Orhi......Viitorul sot a lui Ely mi-a fost coleg de clasa in liceu....:-p Ce frumos....si ce mica e lumea....si forumul asta ia tot mai multa amploare...>:D<

Ballet
07.11.2008, 13:20:02
pe mine m-ai zapacit :) esti logodnica lui X sau el e fostul logodnic al cristinei? :-\

=))
Nu stiu cum sa scriu mai repede.....si mai gafez
Eu sunt logodnica actuala.....Din cate stiu eu, Cristina e fosta colega, nu fosta logodnica.....:)):)) Sper...

Ballet
07.11.2008, 13:21:32
Ely:* ....Ce ma bucur....Doamne ce mica e lumea asta....Uite unde ne intalnim....Chiar ma bucur....Abia astept sa ne vedem dupamasa...Ce mai faceti?....Te pup...si la Radu ii transmit toate cele bune....:*

N-are rost sa fac acuma rezumatul ultimilor cativa ani....:))
Povestim deseara.....Nu stiam ca ati facut nunta....
FELICITARI!!!>:D<>:D<

crisstynna
07.11.2008, 13:24:43
N-are rost sa fac acuma rezumatul ultimilor cativa ani....:))
Povestim deseara.....Nu stiam ca ati facut nunta....
FELICITARI!!!>:D<>:D<
Multumim....anul trecut am avut nunta....Dar la Ramona si la Bogdan la nunta eram deja casatoriti....Chiar avem multe de povestit deseara....:*

Cammie
07.11.2008, 14:03:00
Incerc sa ajung si eu la intalnire azi.

crisstynna
07.11.2008, 14:06:45
Incerc sa ajung si eu la intalnire azi.
Ma bucur ca vii si tu Cami.....Cum se simte mama ta???:*

baby_tweety
07.11.2008, 14:56:38
Abia astept sa va vad fetelor!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

diana31
07.11.2008, 15:15:31
distractie placuta din partea mea...........:* :* :*

movulina
07.11.2008, 16:15:58
Fetele cucuietele!!!

Va pupic pe toate si va doresc distractie faina!!!

>:D<>:D<>:D<

Teo! pooop

bogvar
07.11.2008, 16:28:29
Dicstractie maxima fetelor!
Celor care maine serbautoresc SF. MIHAIL SI GAVRIL La multi ani si toate cele bune!<:-P<:-P<:-P>:D<

Ballet
07.11.2008, 16:51:43
Fetelor, eu voi ajunge mai tarziu sau deloc. Tre sa iau catelul sa-l duc la vet ca uitasem ca azi e musai.....
Sa vad cum e traficu, poate ajung macar o juma de ora.
Am fugit.
Paaaa

roxana
07.11.2008, 17:26:13
Noa fetele, eu acuma ma pregatesc sa plec
din timp, ca habar n-am pe unde las masina....

Teo, sa vin prin Gherogheni?;;)

roxyroxana
07.11.2008, 21:59:33
.... Teo ce faci? cum stai cu Luca?... am rezolvat ceva cu intalnirea?

fetelor eu m-a simtit foarte bine azi !!! abia astept ... cu fiecare intalnire parca e tot mai bine:x !!!

CristinaMM
07.11.2008, 22:40:36
.... Teo ce faci? cum stai cu Luca?... am rezolvat ceva cu intalnirea?

fetelor eu m-a simtit foarte bine azi !!! abia astept ... cu fiecare intalnire parca e tot mai bine:x !!!
Salut fetelor!
Acum am ajuns si eu acasa, si mi-i cam rau de la martini-ul ala :(. Imi pare rau ca n-am mai stat cu voi, dar promit ca data viitoare stau pana la sfarsit, ca de obicei :).
Ma bucur ca vin din ce in ce mai multe fete noi >:D< . Chiar mi-am amintit azi ce emotii aveam la prima intalnire :)).

Ballet
08.11.2008, 08:08:49
Fetelor, imi pare f rau ca n-am mai ajuns dar numa la 8 am terminat cu injectia catelului :((:((:((
A fost iara o aglomeratie in Cj de am facut o ora din Baci de la birou pana acasa in Someseni.....Si de acolo ia catelul, adu-l pe Dorobantilor ......:-L
Abia asteptam sa va cunosc, nici nu ma gandeam ca nu voi ajunge....
Dar capul meu asta care uitase ca azi trebe dus la vet cainele....:-<
Astept poze sa vad cum a fost.....
Pupici >:D<>:D<>:D<>:D<

orhidutza
08.11.2008, 08:43:35
UU... tweety, pe unde esti cu pozele? :zz:

roxyroxana
08.11.2008, 11:14:54
poze... poze!!!!
ps: fetelor v-am pus poze cu sala in album :) ca altfel nu m-am decurcat!
pana la cat ati mai stat?

daniela_psy
08.11.2008, 12:45:33
[/URL] http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002015B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=12"]

Ballet
08.11.2008, 12:48:40
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002015B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Daniela, de ce plange fata asta? :-?

Froggy
08.11.2008, 12:50:00
Daniela, de ce plange fata asta? :-?

de rusine ca de data asta nu ca a intarziat o ora, ci nu a venit deloc :(( asa-i Dani ca de aia plange? :( si noua ne e dor de tine!

Ballet
08.11.2008, 12:53:25
de rusine ca de data asta nu ca a intarziat o ora, ci nu a venit deloc :(( asa-i Dani ca de aia plange? :( si noua ne e dor de tine!

Atunci ma pun si eu pe plans.....:((:((:((

daniela_psy
08.11.2008, 13:04:16
Atunci ma pun si eu pe plans.....:((:((:((
Pai da ca speram sa ies de la lucru si sa vin fuga la Rex dar nu puteam fara un dus.Ieri am amenajat birourile noastre,eram in haine de zugrav,plina de praf si clor si in dinti.Colac peste pupaza,am ajuns acasa pe la 7,30,deci cu dusul,schimbul de haine si ajunsul se facea 8 juma-9 cum ii soarele....8-|

Ballet
08.11.2008, 13:09:10
Pai da ca speram sa ies de la lucru si sa vin fuga la Rex dar nu puteam fara un dus.Ieri am amenajat birourile noastre,eram in haine de zugrav,plina de praf si clor si in dinti.Colac peste pupaza,am ajuns acasa pe la 7,30,deci cu dusul,schimbul de haine si ajunsul se facea 8 juma-9 cum ii soarele....8-|

Credeam ca eu voi fi singura care s-a anuntat si n-a ajuns....

daniela_psy
08.11.2008, 13:15:08
Credeam ca eu voi fi singura care s-a anuntat si n-a ajuns....
Eu ma anuntasem acum vreo 2 sapt cand s-a pus pb intalnirii de atunci nu am mai zis nimic si nu eram pe lista. Dar am vrut sa ajung numa' ca nu s-a aratat.Poate data viit,sperand ca pana atunci mi se stabilizeaza programul de lucru desi e nasol,nu am masina asa ca depind de colegi sau de sot,cand poate veni el dupa mine.

andreea_m
08.11.2008, 15:06:16
Salutare fetelor.........eu m-am simitit f bine la intalnire>:D< .............am aflat o gramada de lucruri noi...........multimim Teo ca ai avut rabdare cu noi si ne-ai dat asa multe explicatii8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} ...........ramanem datoare.
Fetelor merci pt subiectul incitant de care mi-ati spus...........am stat azi si am citit toate paginile:-$ :-$ :-$
V-am pupat...........si abia astept sa vad pozele

CristinaMM
08.11.2008, 15:23:02
Salutare fetelor.........eu m-am simitit f bine la intalnire>:D< .............am aflat o gramada de lucruri noi...........multimim Teo ca ai avut rabdare cu noi si ne-ai dat asa multe explicatii8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} ...........ramanem datoare.
Fetelor merci pt subiectul incitant de care mi-ati spus...........am stat azi si am citit toate paginile:-$ :-$ :-$

Si noi, si noi!
Emina, sper ca nu pui iar pozele o data cu cele de la urmatoarea intalnire :)).

andreea_m
08.11.2008, 15:30:24
Si noi, si noi!
Emina, sper ca nu pui iar pozele o data cu cele de la urmatoarea intalnire :)).
Ce faci, cum a fost aseara cu 2 intalniri? ai ajuncs cu bine acasa?

CristinaMM
08.11.2008, 16:00:06
Ce faci, cum a fost aseara cu 2 intalniri? ai ajuncs cu bine acasa?
Nu prea :(. Mi-a fost rau de la martini-ul ala. Si nu e de la sarcina :((.
Dar intalnirile au fost frumoase amandoua >:D< .

orhidutza
08.11.2008, 16:03:10
poze... poze!!!!
ps: fetelor v-am pus poze cu sala in album :) ca altfel nu m-am decurcat!
pana la cat ati mai stat?:) am stat cam pana pe la 11 fara ceva ca numa nu ne puteam opri din povesti =)) Dar cred ca oricat am fi stat tot nu ne terminam povestile... ca asa suntem noi... ;))

baby_tweety
08.11.2008, 17:57:38
http://picasaweb.google.com/xania83/IntalnireMiresiciNoiembrie#

aici pozele...n-am avut timp pt descarcat si uploadat-a durat ceva.
va pup

CristinaMM
08.11.2008, 18:01:22

va pupMultumim! ^:)^

roxyroxana
08.11.2008, 18:22:13

va pup

:* :* :* multumim

Cammie
08.11.2008, 21:26:46

va pup

Sunteti niste frumoase!
Eu ieri mi-am terminat mai repede ce aveam de rezolvat, am ajuns acasa pe la 4 si m-am pus un pic la tv...... si am adormit :"> :((.
Teo, astept raportul tau despre intalnire :D.

Ma bucur ca vii si tu Cami.....Cum se simte mama ta???:*

Cristina, mama mea e mai bine. Asteptam sa o programeze chirurgul pentru operatie.
Vrem poze din concediul tau :).

daniela_psy
08.11.2008, 23:50:41
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020294.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Froggy
09.11.2008, 01:22:23
.Teo, astept raportul tau despre intalnire

Da, sa traiti! In jurul orei 16.30, desi aveam contractii, m-am gandit sa merg la intalnire, sa rad bine cu fetele, sa le barfim pe intarziate si pe neprezentate si poate sa nasc. Planul era asa: intalnire-epilat-gynia-alaptat. N-a fost sa fie, intrucat Luca a decis sa mai stea o vreme in garsoniera.

Buuuunn! Ajunsa la fata locului (m-am nintalniti cu Roxy pe drum) am realizat cat suntem de duse, intrucat Orhi, Andreea, Cristina, Roxy si eu statea in fata pizzeriei asteptand sa se faca ora 6, iar Cristina statea singura inauntru, de la 5.30 :| Cristina, iarta-ne!! daca pe ele nu vrei, macar pe mine, ca-s gravida si in ultimele sapt hormonii imi atrofiaza creierul ^:)^

Ne-am asezat la masa, frumusel, eu in capu mesei, ca altundeva nici ca incapeam. Am comandat mancare si o bere fara alcool, m-am luptat cu contractiile.

A venit Iulia, carand efectiv albumul de la nunta, album superb de altfel, la fel ca si Iulia :x Pe Iulia a sunat-o sotul sa o intrebe daca ea i-a lasat papanasii pe masa, acasa =))

Andreea m-a intrebat multe despre sarcina si parea oarecum oripilata de unele aspecte, cum ar fi bastista sugarului =)) dar i-am gasit o prietena "perfecta" cu care sa mearga la plimbare cu caruciorul :-" si s-a
linistit :D

Iulia bea bere, Tuborg strong, pt ca tuica nu aveau, asa ca a ales varianta light =))

Emina ne-a adus ciocolaturi si pe aceasta cale ii multumesc si o felicit ca e Mihaela. Sa ne traiesti :*

Orhidutza arata foarte bine, eleganta si...deloc bronzata, de parca nici nu a fost la plaja :-?

CristinaMM era roz ca o panseluta si s-a cinstit, ca o mare doamna, cu un Martini.

Am cunoscut-o si pe Andra26, care din pacate a stat la celalalt capat de masa si am vbit putin :(

Cristyna nu a uitat sa aduca la intalnire ochi ei mari si blanzi, de Bambi :x Mi-era dor de tine, apropo :*

Roxy ne-a povestit de toate, se vede ca incepe sa prinda gustul intalnirilor .

Roxana ce sa mai zic decat ^:)^ m-a duc acasa cu masina si m-a suportat tot drumul! Conduce foarte prudent si m-am simtit in siguranta cu ea :x

Brandu a ajuns cu inbtarziere, dar bine ca a ajuns! la fel de tonica si de joviala ca si data trecuta.

Sper ca nu am omis pe nimeni...a fost o intalnire foarte draguta, mi-ar fi placut sa stau mai mult, dar trebuia sa ma pregatesc de "nastere". Bineinteles ca iar m-am facut de ras...dupa ce ca am comandat portie mare de spaghette, am mai comandat si o pizza canibale la pachet =)) nu vreau sa stiu ce cred oamenii aia despre mine, mai ales ca data trecuta am infulecat o pizza si am cerut si una la pachet .. PIZZA LA PACHET ERA PT SOTIOR, ca sa fim bine intelese 8-|

Cam asta a fost...scurt dar foarte cuprinzator, o intalnire memorabila. Ma gandesc cu groaza ca la urmatoarea intalnire nu voi fi si deci...au pe cine sa barfeasca =)) Eu de cand am mers la prima intalnire si am vazut cum decurge, mi-am promis ca nu mai lipsesc de la niciuna, ca ma toaca mai marunt ca pe spanac =)) (GLUMESCCCCCCC)

P.S. in tot acest timp, Iulia radea :-"

cinezee
09.11.2008, 01:31:19
draga Testy cu al tau sarmant umor de ''reporter de la fata locului'' reusesc sa ''vizualizez '' ca oricum stiu cum e faza prinzi gustul intalnirilor , asa ca eu una personal iti multumesc ptr forma detailata de expunere , si HAi LUCAAAAA iesi afara ca te asteapta mami si tati <:-P :-B

Cammie
09.11.2008, 12:16:45
Teo, imi plac rapoartele tale! Si asta, desi a fost la o ora miiiica, a fost la fel de reusit ;-) .

LUCA TE ASTEPTAM !!!!!

Ps. Votat povestea de la Belis.
Pss. Sa inteleg ca m-ati barfit daca am lipsit? :-p

roxyroxana
09.11.2008, 12:38:59
Teo, imi plac rapoartele tale! Si asta, desi a fost la o ora miiiica, a fost la fel de reusit ;-) .

LUCA TE ASTEPTAM !!!!!

nu de data asta n-am barfit ... asteptam urmatoarea intalnire .. ca nu vine teo ... si daca tot ii e frica :D ne pastram fortele pentru ea;))

AlexV2009
10.11.2008, 09:11:43
:-s:-s:-s Salutare la toata lumea, imi pare tare rau ca n-am apucat sa vin la intalnire...pana la urma se pare ca as fi putut sa vin, mi s-a schimbat programul, insa pe cand ma bucuram mai tare ca vin si eu termometrul arata 38 grade :|...Am bolit tot weekendul sub plapuma, nici acuma nu mi-e chiar bine...sa le ia naiba de raceli si virusi mutanti=((.. Va pup pe toate si sper sa ne vedem cu bine la urmatoarea. O saptamana cat mai usoara si..... HAI TEOOOOOOOO HAI LUCAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

PUFF
10.11.2008, 12:21:51
HAi LUCAAAAA iesi afara ca te asteapta mami si tati <:-P :-B

pe langa ei si un formu intreg ;)) ;)) =))

Ballet
10.11.2008, 12:24:27

Care e ala? Spuneti-ne si noua.....[-o<[-o<[-o<

prapadeala
10.11.2008, 18:47:58
tweety foarte frumoase pozele! Cred ca v-ati simtit foarte bine, teo multumim de sumar! :)) Aratati foarte bine, desi pe 30% dintre voi nu v-am recunoscut ;))

Biencutza_22
10.11.2008, 20:09:29
Cred ca v-ati distrat :). Ma bucur pt voi. Data viitoare poate reusesc sa ma alatur si eu .:)

Froggy
10.11.2008, 20:11:30
tweety foarte frumoase pozele! Cred ca v-ati simtit foarte bine, teo multumim de sumar! :)) Aratati foarte bine, desi pe 30% dintre voi nu v-am recunoscut ;))

ca norocul ca eu sunt inconfundabila =))=))

daniela_psy
10.11.2008, 20:14:00

LUCA TE ASTEPTAM !!!!!

Da Cammie,sigur te-au barfit,si pe mine dar trebuie sa ne obisnuim cu fetele astea "barficioase";)) Mi-a soptit o pasarica ca de mine si-au adus aminte cand veni vb de cluburi=)) :[email protected] [-(

ALI
10.11.2008, 20:17:11
ca norocul ca eu sunt inconfundabila =))=))
teo ms pt poveste .............e ca si cum as fi fost alaturi de voi^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

roxyroxana
11.11.2008, 17:37:07
Da Cammie,sigur te-au barfit,si pe mine dar trebuie sa ne obisnuim cu fetele astea "barficioase";)) Mi-a soptit o pasarica ca de mine si-au adus aminte cand veni vb de cluburi=)) :[email protected] [-(

cine ii tradatorul?>:/

baby_tweety
11.11.2008, 22:35:32
fetele, nu prea am avut timp sa satu pe net asa mult incat sa pove cum fu la intalneala...
a fost super ca de obicei!:D
fetele noi au fost vorbarete(andra:-p ) ceea ce inseamna ca s-au intergrat perfect.Le mai asteptam.
N-am sa nominalizez dar am apucat sa vb cu fiecare fata in parte si mi-a parut bine.
Am aflat ca nu-i deloc rau sa ai un sot informatician:))) stiu fetele:))):-p:-p:-p
V-am pupat si see u next time

daniela_psy
11.11.2008, 23:12:13
cine ii tradatorul?>:/
Nu se spune dar eu inafara de cluburi culturale,cu scopuri educative nu frecventez,pe cuvant de cercetasa http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200B8.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10) http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200D5.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Taja
13.11.2008, 12:34:52
Da, sa traiti! In jurul orei 16.30, desi aveam contractii, m-am gandit sa merg la intalnire, sa rad bine cu fetele, sa le barfim pe intarziate si pe neprezentate si poate sa nasc. Planul era asa: intalnire-epilat-gynia-alaptat. N-a fost sa fie, intrucat Luca a decis sa mai stea o vreme in garsoniera.

P.S. in tot acest timp, Iulia radea :-"

ca si mine de altfel cand am citit rezumatul tau=))=))=))

auzi, dar tu chiar vroiai sa alaptezi in noaptea aia?:)) ti-a stricat Luca programul;))

din spusele lui Teo trag o singura concluzie: a fost super la intalnire, ca de altfel la orice intalnire>:D<

AlexV2009
15.11.2008, 17:13:11
Teo are contractii...se pare ca bebe Luca vrea totusi sa cunoasca gasca de afara <:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P HAI TEOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! HAI LUCAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

CristinaMM
15.11.2008, 17:19:05
Teo are contractii...se pare ca bebe Luca vrea totusi sa cunoasca gasca de afara <:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P HAI TEOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! HAI LUCAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cred ca urmatoarea intalnire o facem la Gynia, pe hol :).

daniela_psy
15.11.2008, 21:27:54
Yuuupppiiiiiiii!!!!!! Hai Luca draga,nu da iar semnale false ca ne-ai zapacit>:/ >:/ >:/ Teo,sa dea D-zeu sa iasa totul bine si pe maine sa-ti tii banditul in brate;))

AlexV2009
16.11.2008, 10:06:54
Oare ar fi o idee buna sa mergem la Teo in vizita zilele astea? Sau poate ar obosi-o prea tare? :-?

roxyroxana
16.11.2008, 13:02:59
Oare ar fi o idee buna sa mergem la Teo in vizita zilele astea? Sau poate ar obosi-o prea tare? :-?
mie mi se pare ca ar fi prea repede ... dar asa as vrea sa-l vad pe Luca!!!

baby_tweety
16.11.2008, 14:26:12

Din ce am vb cu ea mai demult mi-a dat de inteles ca ar fi obositor acuma.o lasam vreo 2 luni de acomodare si dup-aia. va inteleg ca si io as fugi acuma la ea, dar e bine sa o lasam putin, mai ales ca si fam si prietenii apropiati sunt convinsa ca "trag" de ea.;-)

Ps:Ne organizam noi odata si o surprindem.......

roxyroxana
16.11.2008, 19:36:27
Din ce am vb cu ea mai demult mi-a dat de inteles ca ar fi obositor acuma.o lasam vreo 2 luni de acomodare si dup-aia. va inteleg ca si io as fugi acuma la ea, dar e bine sa o lasam putin, mai ales ca si fam si prietenii apropiati sunt convinsa ca "trag" de ea.;-)

Ps:Ne organizam noi odata si o surprindem.......
eu imi si inchipui vreo10 miresici ... fugind pe hol ... cu viteza in cautarea lui Teo si Luca, daramand doctorii si asistentele pe drum :D

gmarial
17.11.2008, 19:57:01
Fain v-ati distrat mai fete. Poate la urmatoarea intalnire apar si eu...cu toate ca sunt de putin timp pe aici si nici n-am scris decat cateva mesaje. Sigur am ce invata de pe la voi. :)

CristinaMM
17.11.2008, 19:57:54
Fain v-ati distrat mai fete. Poate la urmatoarea intalnire apar si eu...cu toate ca sunt de putin timp pe aici si nici n-am scris decat cateva mesaje. Sigur am ce invata de pe la voi. :)
O, da! Sper ca nu despre nunta vrei neaparat informatii :)).

gmarial
17.11.2008, 19:59:59
O, da! Sper ca nu despre nunta vrei neaparat informatii :)).

Hhhh....pai :"> ...mai ales despre...:D
Mie Iulia mi-a spus despre intalnirile miresicilor din Cluj; eu n-am fost pe faza...nu stiam ca exista...M-am bucurat s-o vad si pe ea-n poze. Si pe tine te-am sesizat CristinaMM ;)

CristinaMM
17.11.2008, 20:01:10
Hhhh....pai :"> ...mai ales despre...:D
Ok, treaca de la noi, o sa povestim si despre nunta :).

gmarial
17.11.2008, 20:07:15
Ok, treaca de la noi, o sa povestim si despre nunta :).
;)) senciu senciu...las' ca o sa incerc sa nu va sacai ..:">

CristinaMM
17.11.2008, 20:08:52
Las ca-ti trece tie repede, si te pui cu noi la barfe =)) .

movulina
17.11.2008, 20:54:13
gagici!!!
cand ne mai vedem?

poop!

roxyroxana
17.11.2008, 22:12:05

si eu vreau discutii despre nunta:-< ... gata cu barfele la intalniri;;) ... asa ca miresicile cu experienta ... va asteptam cu listuta de subiecte de prezentat noua ... cele lipsite de experienta nuntii:-" ... amanunte, liste , referate, la final extemporal :-B .... mai punem si putina disciplina intre noi, ca prea ii program de voie la intalniri .... ce frumos ar fi sa se vorbeasca de noi ca fiid fetele acelea "studioase", care vorbesc in soapta, si nu stau mai mult decat si-au propus niciodata...

bine ai venit gmarial ... si abia astept sa te cunsc la intalnire

roxyroxana
17.11.2008, 22:12:35
gagici!!!
cand ne mai vedem?

poop!

si eu vreau intalnire>:D<

gmarial
17.11.2008, 22:23:16
Hhhh...multumesc roxy :D

alexalia
26.11.2008, 21:22:11
Buna fetelor,

Eu sunt mai noua in randul miresicilor, dar si eu vreau la intalnire.... ca acasa n-am cu cine povesti de-ale nuntii... deja i-am plictisit pe toti ca numa de asta pove;))

CristinaMM
26.11.2008, 21:27:51
Buna fetelor,

Eu sunt mai noua in randul miresicilor, dar si eu vreau la intalnire.... ca acasa n-am cu cine povesti de-ale nuntii... deja i-am plictisit pe toti ca numa de asta pove;))
Deci voi tot credeti ca noi la intalniri povestim de-ale nuntii? :D

roxana
27.11.2008, 09:31:50
se discuta despre nunta... ?!? , nu se discuta ?!? ce s-o tot lungim atata?... hai sa stabilim intalnire, sa vina fetele sa se convinga singure cu cine au de-a face.:>
Eu propun vineri, 5 decembrie.
Mosu cand vine, sambata? daca ne incurca mosu planurile, atunci sa fie in 12 decembrie, o saptamana mai tarziu?

Biencutza_22
27.11.2008, 10:02:44
se discuta despre nunta... ?!? , nu se discuta ?!? ce s-o tot lungim atata?... hai sa stabilim intalnire, sa vina fetele sa se convinga singure cu cine au de-a face.:>
Eu propun vineri, 5 decembrie.
Mosu cand vine, sambata? daca ne incurca mosu planurile, atunci sa fie in 12 decembrie, o saptamana mai tarziu?

Mmm eu ma anunt...nu conteaza data. :P Numai sa fie undeva dupa ora 18.00

roxyroxana
27.11.2008, 23:58:01
poate ca ar fi mai bine dupa mos ... dar e doar o parere! ... important e sa ne intalnim!:D

Biencutza_22
28.11.2008, 08:03:17
poate ca ar fi mai bine dupa mos ... dar e doar o parere! ... important e sa ne intalnim!:D

Eu in 12 merg la taierea porcului :|, deci nu o sa pot veni.

daniela_psy
28.11.2008, 22:49:48
Eu pot oricand dupa 6,30 p.m.:*

brindu
02.12.2008, 21:42:44
Pe 12 dec ma anunt si eu. Din pacate dupa ora 7, cand scap de la munca.

baby_tweety
02.12.2008, 22:21:36
Eu nu pot pe 12 fetelor.haideti pe 19....

roxana
02.12.2008, 22:26:49
Eu nu pot pe 12 fetelor.haideti pe 19....
pe 19 parca e prea aproape de sarbatori, sigur o sa fiu prea ocupata atunci, mai ales ca probabil a doua zi o sa merg la parinti(sigur n-o sa fiu singura).
Eu propun incazul asta, sa ne intalnim in timpul saptamanii, pentru ca la sfarsit cred ca o sa fie cam greu in perioada asta...
Ce ziceti de luni, 8, sau marti 9?
Eu una chiar nu vreau sa ratez intalnirea asta >:D<

baby_tweety
02.12.2008, 22:28:59
pe 19 parca e prea aproape de sarbatori, sigur o sa fiu prea ocupata atunci, mai ales ca probabil a doua zi o sa merg la parinti(sigur n-o sa fiu singura).
Eu propun incazul asta, sa ne intalnim in timpul saptamanii, pentru ca la sfarsit cred ca o sa fie cam greu in perioada asta...
Ce ziceti de luni, 8, sau marti 9?
Eu una chiar nu vreau sa ratez intalnirea asta >:D<

Pt mine nu-i bine sapt 9-14 e plina.plec din oras.Poate 8-luni ar fi ok.Sa vedem ce zic si fetele.

daniela_psy
02.12.2008, 22:42:53
Eu zic da.Dar nu stiu ora,dupa 7 p.m. oricum o sa ajung.Strigarea!!!http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020309.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

gmarial
02.12.2008, 23:12:53
Deci pe ce data ramane intalnirea? :D

ALI
02.12.2008, 23:43:55
daca intalnirea e pe 19 dupa masa pot si eu veni
ajung pe 19 dimineata devreme, deci treceti-ma pe listuta daca va hot sa fie pe 19>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

Biencutza_22
03.12.2008, 07:42:23
Pana la urma care e data intalnirii? :-B

roxana
03.12.2008, 10:46:25
daca intalnirea e pe 19 dupa masa pot si eu veni
ajung pe 19 dimineata devreme, deci treceti-ma pe listuta daca va hot sa fie pe 19>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Atunci pe 19 ramane. Cum sa ratam noi un asa oaspete? >:D<
Are cineva obiectii pentru data de 19? Initial aveam eu, dar pentru Ali fac eu cumva sa pot veni :x

daniela_psy
03.12.2008, 10:59:15
Prima lista:

1.Roxana
2.Ali
3.Dani

Ballet
03.12.2008, 13:10:18
Prima lista:

1.Roxana
2.Ali
3.Dani
Sper sa pot veni si eu....In 17 e ziua mea si nu stiu exact cand vom face petrecerea, dar probabil ca sambata....Asa ca pune-ma si pe mine pe lista deocamdata...

baby_tweety
03.12.2008, 14:09:22
Prima lista:

1.Roxana
2.Ali
3.Dani

Me me me<:-P<:-P<:-P<:-P

CristinaMM
03.12.2008, 14:18:59
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM

orhidutza
03.12.2008, 14:37:22
Sper sa pot veni si eu, dar nu promit o:-)

andreea_m
03.12.2008, 14:52:05
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
Si eu vin:-p

ALI
03.12.2008, 15:06:59
Atunci pe 19 ramane. Cum sa ratam noi un asa oaspete? >:D<
Are cineva obiectii pentru data de 19? Initial aveam eu, dar pentru Ali fac eu cumva sa pot veni :x
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ms tare mult dragelor ca ma asteptati
o sa ajung dim la cj si nici nu o sa dorm deloc ca o sa am emotii pt intalnire;poate ma intalnesc si cu mosu:D :D :D :D

CristinaMM
03.12.2008, 15:10:14
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?
7. Andreea_m :-p

Biencutza_22
03.12.2008, 15:15:44
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?

Si eu vin, treceti-ma si pe mine pe lista

ALI
03.12.2008, 15:18:12
fetelor deci ajung sigur, aveam ceva programat dar am reusit sa aman, asa ca ne vedem pe 19 dupa masa.:* :* :* :* :*

AlexV2009
03.12.2008, 20:53:17
Incerc sa vin si eu :)

Cammie
03.12.2008, 20:57:18
Ma inscriu si eu

Cammie
03.12.2008, 20:58:33
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?
8. Biencutza_22
9. Alexandra_pop ?
10. Cammie

mee
05.12.2008, 11:15:47
Si eu, si eu

1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?
8. Biencutza_22
9. Alexandra_pop ?
10. Cammie
12. Mee

roxyroxana
07.12.2008, 21:45:16
si eu vin !!!! nu ratez eu o intalnire!!!!
dar unde va fi de data asta?

1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?
8. Biencutza_22
9. Alexandra_pop ?
10. Cammie
12. Mee
13. Roxyroxana<:-P

Froggy
07.12.2008, 21:56:47
s-ar putea sa vin si eu :D

roxyroxana
07.12.2008, 22:01:13
super !!!! stiu eu ti-e frica de barfe?!:-p
parca vad ca acum ne strangem mai multe!:D

baby_tweety
08.12.2008, 14:55:03
Fetele....eu m-am saturat de rex,n-am ce manca acolo:((:((:((:(( nu-i buna pizza si altceva de papa n-au.Haideti sa schimbam decorul...Eu m-as reintoarce la tortuga ca-mi placea la separeul nostru....ne putem desfasura in voie:-p:-p:-p

Ballet
08.12.2008, 14:58:09
Fetele....eu m-am saturat de rex,n-am ce manca acolo:((:((:((:(( nu-i buna pizza si altceva de papa n-au.Haideti sa schimbam decorul...Eu m-as reintoarce la tortuga ca-mi placea la separeul nostru....ne putem desfasura in voie:-p:-p:-p
Sau am putea merge la chinezi pe Calea turzii....Si acolo au niste separee f faine....Numai sa va placa la toate chinezariile ;)). Si mai au si fructe caramelizate....=P~=P~

baby_tweety
08.12.2008, 16:38:11
Sau am putea merge la chinezi pe Calea turzii....Si acolo au niste separee f faine....Numai sa va placa la toate chinezariile ;)). Si mai au si fructe caramelizate....=P~=P~

mie imi plac f mult chinezii, dar nu cred ca sunt pe placul tuturor, si-i prea select(sa nu se inteleaga gresit....noi avem nevoie de ceva mai relax ca pt miresici guralive:) ) pt o intalnire cu miresicile.Plus ca as prefera o locatie cu diferite feluri de papa ca sa leaga lumea ce vrea:)

andra26
08.12.2008, 17:00:18
Fetelor ma inscriu si eu dar dupa ora 19 00, ne-au suplimentat programul de lucru cu o ora pentru a recupera sarbatorile legale=))>:P

Ballet
08.12.2008, 18:49:58
Fetelor ma inscriu si eu dar dupa ora 19 00, ne-au suplimentat programul de lucru cu o ora pentru a recupera sarbatorile legale=))>:P
Asta inca n-am mai auzit-o....Ca sa nu mai zic ca e si ilegala .....L-)L-)L-)

daniela_psy
08.12.2008, 21:17:49
s-ar putea sa vin si eu :D
Nu cred:O Asta ar fi prea de tot http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002014B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

daniela_psy
08.12.2008, 21:20:40
Mie imi place in separeul nostru ca ne lasa cu papa de acasa;)) ;)) ;)) Ce mai aveti prin camara fetelor?

Froggy
08.12.2008, 21:35:21
Nu cred:O Asta ar fi prea de tot http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002014B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

Luca doarme cate 3-4 ore legate, si daca ii las si titic in biberon....i can break freeee! :D

daniela_psy
08.12.2008, 21:54:28
Luca doarme cate 3-4 ore legate, si daca ii las si titic in biberon....i can break freeee! :D
Te asteptam cu drag dar nu vreau sa sabotam masa si bunastarea lui Luca:D asa ca daca nu ajungi,e clar ca fomistul mic e de vina:* :*

symynablue
09.12.2008, 00:52:11
Buna, miresicilor! Pe mine nu ma cunoasteti..inca. Eu sunt Simina, viitoare miresica de Cluj, in 2010 si urmaresc de ceva timp comunitatea miresici, in special cel cu miresicile de cluj. Aproape pe toate va stiu din pozele voastre si din ce povestiti si imi doresc sa ma alatur voua, sa primesc sfaturi si sa ascult povestile voastre. Asadar, daca ma vreti si voi, eu va vreau! :P :D Si m-as inscrie la intalnirea voastra, daca ma primiti... :-S
Va pup pe toate, cu mult drag, Simina.

andra26
09.12.2008, 10:54:55
Asta inca n-am mai auzit-o....Ca sa nu mai zic ca e si ilegala .....L-)L-)L-)

Mda numai ca in companie sunt reguli nescrise cel putin asa ni s-a comunicat:-p:-p

prapadeala
09.12.2008, 15:59:50
Buna, miresicilor! Pe mine nu ma cunoasteti..inca. Eu sunt Simina, viitoare miresica de Cluj, in 2010 si urmaresc de ceva timp comunitatea miresici, in special cel cu miresicile de cluj. Aproape pe toate va stiu din pozele voastre si din ce povestiti si imi doresc sa ma alatur voua, sa primesc sfaturi si sa ascult povestile voastre. Asadar, daca ma vreti si voi, eu va vreau! :P :D Si m-as inscrie la intalnirea voastra, daca ma primiti... :-S

Bine ai venit Simina si spor la pregatiri :)

daniela_psy
09.12.2008, 23:20:08
Bun-venit Simi! si te asteptam la intalnire.:)

PUFF
10.12.2008, 11:34:50

ooo pai daca vi tu ma inscriu si eu...cum as putea sa nu vin mai ales ca mi-ar prinde bine niste sfaturi de la mami de Luca...DAR AS VREA TARE MULT SA NU SE FUMEZE

movulina
11.12.2008, 11:28:11
am pierdut ceva in ultimele zile?:)>-

Ballet
16.12.2008, 10:19:11
Fetelor, pe la cat ne vedem vineri si unde pana la urma? Ramane Tortuga?
Eu am ceva de facut si sa stiu cum sa-mi programez treburile....

ralux
16.12.2008, 13:03:02
Fetelor,daca nu vin nasii pe la noi vineri, trec si eu pe acolo putin, ca nu rezist mult....m-am facut mare;)) Numa ca nu stiu de la cat este intalnirea...va pupic:*

roxana
16.12.2008, 21:09:40
1. Roxana
2. Ali
3. Dani
4. Elyoprea
5. Tweety_mem
5. CristinaMM
6. Orhidutza ?
7. Andreea_m
8. Biencutza_22
9. Alexandra_pop ?
10. Cammie
12. Mee
13. Roxyroxana
14.Teo ?
15.Simina
16.Ralux ?
17. Puff

Deci ramane la Tortuga? ar fi bine sa ne hotaram maxim maine, sa fie toata lumea informata.
Si de la ce ora? Adica, Ali, de la ce ora poti? Eu teoretic vineri sper sa scap pe la 5, si m-as intalni cat mai rapid, ca s-ar putea sa merg si altundeva in seara aia, si sa apuc si eu un pic de barfa :">

ALI
16.12.2008, 22:03:55
eu ajung la cj vineri dim la 6
asa ca daca chiuliti de la munca vineri eu sunt dispusa sa ma intalnesc cu voi la 6 dim.............glumesc.........pt mine e ok orice ora, si orice locatie:* :* :*
abia astept.........mai sunt cateva zile

ps o sa vina si miresoii vostri?

AlexV2009
16.12.2008, 22:39:24
e ok Tortuga...eu la 6 scap de la servici asa ca dupa 6 as putea veni si eu;))

Cammie
16.12.2008, 23:57:12
eu ajung la cj vineri dim la 6
asa ca daca chiuliti de la munca vineri eu sunt dispusa sa ma intalnesc cu voi la 6 dim.............glumesc.........pt mine e ok orice ora, si orice locatie:* :* :*
abia astept.........mai sunt cateva zile

ps o sa vina si miresoii vostri?
Daca vin si miresoii ar trebui sa inchiriem un nivel intreg :D

ALI
17.12.2008, 10:44:25
Daca vin si miresoii ar trebui sa inchiriem un nivel intreg :D
=)) =)) =)) =))

Ballet
17.12.2008, 10:49:53
Eu zic ca la 6 e ok daca ne intalnim, nu?
Face cineva rezervare la Tortuga? Voi ati mai fost acolo si probabil aveti si un nr de tel....

Biencutza_22
18.12.2008, 07:46:17
:-sFetelor imi cer scuze dar eu s-ar putea sa nu ajung. Trebuie sa merg in deplasare cu seful meu la Bistrita si nu stiu daca ma intorc pana la 6 :-<.Oricum va doresc distractie faina si abia astept sa va vad data viitoare.

roxana
18.12.2008, 09:20:57
:-sFetelor imi cer scuze dar eu s-ar putea sa nu ajung. Trebuie sa merg in deplasare cu seful meu la Bistrita si nu stiu daca ma intorc pana la 6 :-<.Oricum va doresc distractie faina si abia astept sa va vad data viitoare.
pai daca vrei si nu esti prea obosita, noi te primim si pe urma, de obicei nu vine toata lumea la ora stabilita, si oricum se sta cam pana dupa 10:D

cum ramane cu rezervarea? are cineva numarul sa sune? n-ar fi exclus ca fiind chiar inainte de vacanta sa avem surprize cu micro-revelioane, sau alte mese festive pe la localuri

Ballet
18.12.2008, 09:35:04
pai daca vrei si nu esti prea obosita, noi te primim si pe urma, de obicei nu vine toata lumea la ora stabilita, si oricum se sta cam pana dupa 10:D

cum ramane cu rezervarea? are cineva numarul sa sune? n-ar fi exclus ca fiind chiar inainte de vacanta sa avem surprize cu micro-revelioane, sau alte mese festive pe la localuri
WHAT?????? :)):)):))
La asta nu ma asteptam....Super <:-P<:-P<:-P

bogvar
18.12.2008, 10:35:42

Oare pot sa scriu nr. de tel?:-?
:-SS Zero, trei, sase, patru, unu, unu, sase, sapte, opt, zero 8-}

daniela_psy
18.12.2008, 22:17:31

vorbind de micro-revelioane...:| maine avem o mica petrecere cu colegii fiind si ultima zi de munca din anul asta,undeva pe la ora 3 pm.Indiferent de situatie,tot o sa ajung la intalnire ca mi-e tare dor de voi,doar daca sunt retinuta dintr-un motiv sau altul s-ar putea sa ajung mai tarziu.Sper sa nu fie cazul:|

Ballet
19.12.2008, 10:51:58
N-a sunat nimeni pt rezervare? Sun eu daca vreti....
In ultima lista erau 17 fete. S-a mai schimbat ceva?

PUFF
19.12.2008, 12:14:45
eu azi ma simt tare rau...nu am prea dormit azinoapte...nu promit ca ajung, sa vad cum ma simt mai tarziu :*

andreea_m
19.12.2008, 12:25:03
Ramane intalnirea pe azi? Oare a facut cineva rezervare? Eu cu Ali venim sigur>:D<

roxana
19.12.2008, 12:42:19
Ramane intalnirea pe azi? Oare a facut cineva rezervare? Eu cu Ali venim sigur>:D<
Da, ramane intalnirea pe astazi, la ora 6, la Tortuga. Inca nu a facut nimeni rezervare, si eu din pacate nu pot sa sun acuma. Va rog sa faceti voi rezervare. In principiu cam pentru 15-16 persoane... ca ne descurcam noi acolo daca suntem mai multe, dar sa fie la separeu, sus

Kalini
19.12.2008, 12:44:09
Va pup, sa aduceti poze:*:*:*

PUFF
19.12.2008, 13:17:37
Va pup, sa aduceti poze:*:*:*

>:D< >:D<
TE PUP
nu te-am vazut de mult pe aici

Ballet
19.12.2008, 13:22:23
Am sunat la Tortuga dar cica ne obliga sa mancam ceva...:)). Toata lumea!!!
Ca e vineri seara si nu le renteaza sa stam 16 oameni la cate un suc =))
Asa ca daca va e foame, daca nu, musai sa mancati.....
Asa a fost si data trecuta?
Sa-mi ziceti daca e ok si pot confirma rezervarea

ralux
19.12.2008, 13:23:07
Fetelor, eu nu ajung azi, din pacate:-< Diseara merg sa imi fac vaccinul antitetanos si inainte vin nasii pe la noi ca maine pleaca din Cluj pe perioada sarbatorilor. Va urez insa distractie placuta si va pup cu tot dragul!:* :* :*

andreea_m
19.12.2008, 13:26:28
Am sunat la Tortuga dar cica ne obliga sa mancam ceva...:)). Toata lumea!!!
Ca e vineri seara si nu le renteaza sa stam 16 oameni la cate un suc =))
Asa ca daca va e foame, daca nu, musai sa mancati.....
Asa a fost si data trecuta?
Sa-mi ziceti daca e ok si pot confirma rezervarea
Vai ce tare e faza=))=))=))=))=))
Eu pap sigur ca vin rupta de la lucru;;). Oricum cam toate am papat si la alte intalniri, eu zic ca e ok, fa rezervarea

Kalini
19.12.2008, 13:45:07
>:D< >:D<
TE PUP
nu te-am vazut de mult pe aici

trece repede vremea:)

te pup, sper sa te simti mai bine>:D<>:D<

Ballet
19.12.2008, 13:48:53
Am rezervat in separeu pe numele meu. Poate nu mancati.....=))=))
Dar daca stam cat stati voi de obicei, trebe sa mancam chiar de 2 ori.....

crisstynna
19.12.2008, 13:59:04
Distractie placuta sa aveti fetelor...Imi pare rau ca eu nu pot sa ajung...Sper sa ne vedem cu bine la intalnirea urmatoare.Pupici>:D<

Ballet
19.12.2008, 14:06:54
Distractie placuta sa aveti fetelor...Imi pare rau ca eu nu pot sa ajung...Sper sa ne vedem cu bine la intalnirea urmatoare.Pupici>:D<
Scuze ca am fost asa grabita aseara cand ne-am vazut. Trebuia de la 5 sa ajung la Cora si deja era 7 jumate. Ma feream de aglomeratie, dar am ajuns cand era mai plin in magazin...L-)
Pipici

crisstynna
19.12.2008, 14:09:59
Scuze ca am fost asa grabita aseara cand ne-am vazut. Trebuia de la 5 sa ajung la Cora si deja era 7 jumate. Ma feream de aglomeratie, dar am ajuns cand era mai plin in magazin...L-)
Pipici
Nu-i nimic...eu ma tot uitam ca oare tu esti?Lasa ca la urmatoarea intalnire o sa avem timp sa stam de povesti...Va pup pe amandoi >:D<

Ballet
19.12.2008, 14:28:24
Deci fetelor ne vedem la 6, da?
Eu plec cu treburi.....Paaaaa :*:*

brindu
19.12.2008, 16:22:40

Fetelor,
Imi pare rau ca nu pot sa va urez personal Sarbatori Fericite.
Va urez distractie placuta!

Pupici >:D<

baby_tweety
19.12.2008, 16:46:11

Sigur ca ne vedem la 6...:D

daniela_psy
19.12.2008, 23:22:25
A fost f bine cu voi. [/URL] Am mai uitat pt moment de pb si suparari>:D< Emina e responsabila cu pozele.
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020241.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

diannaa
19.12.2008, 23:42:59
A fost f bine cu voi. Am mai uitat pt moment de pb si suparari>:D< Emina e responsabila cu pozele.
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020241.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

iar ati avut intalnire?! ce fain!!! vreau sa vad poze!!!

daniela_psy
19.12.2008, 23:51:19
iar ati avut intalnire?! ce fain!!! vreau sa vad poze!!!
Si eu ;))Maine sigur ne clatim ochisorii ca azi am ajuns tarziu acasa,dupa 10 pm;))

diannaa
20.12.2008, 00:10:56
Si eu ;))Maine sigur ne clatim ochisorii ca azi am ajuns tarziu acasa,dupa 10 pm;))
devreme fatooo, devreme!!!!! :-p

Fluturas
20.12.2008, 14:15:01
POze ?????

baby_tweety
20.12.2008, 15:48:16
Aici sunt pozele dvs=))=))

http://picasaweb.google.com/xania83/IntalnireMiresiciDec#

A fost fain cu fetele, ca de obicei.Dar am facut cam putine poze ca eram acaparate de povestile cu luca, teo....;;);;);;) si de mancare=));))

daniela_psy
20.12.2008, 21:46:12
Aici sunt pozele dvs=))=))

http://picasaweb.google.com/xania83/IntalnireMiresiciDec#

A fost fain cu fetele, ca de obicei.Dar am facut cam putine poze ca eram acaparate de povestile cu luca, teo....;;);;);;) si de mancare=));))
Multumim tare!Da,da...cred ca fiecare a avut ceva de reprosat cu privire la papa...bine ca si-o luat sefu' de sala notite.Sunt sigura ca va lua masuri.Doamne ce figurante is miresicilehttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002031F.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

Froggy
09.01.2009, 15:51:57
Cand facem prima intalnire pe 2009? ;;)

Froggy
09.01.2009, 21:51:20
sa inteleg ca pe 2009 nu ne intalnim??? [-X

Ballet
09.01.2009, 23:30:25
Hai nu te supara si tu asa repede.....Eu ajung duminica acasa, luni sunt gata de socializare :*:*

daniela_psy
10.01.2009, 02:11:47
moi aussi....dar miercuri si joi sunt cu mama la cj.vineri sau....sapt. ce vine>:D<

baby_tweety
10.01.2009, 16:45:20
Eu vin...as usual.Say the place and time and i'll be there:D

andreea_m
11.01.2009, 17:14:51
Cum sa nu ne intalnim?????????:O:O:O:O:O:O:O
Ne intelegem asupra datei si locului........si din nou povesti;;);;);;)

Froggy
12.01.2009, 07:33:21
Hai nu te supara si tu asa repede.....Eu ajung duminica acasa, luni sunt gata de socializare :*:*

nu ma suparam, incercam sa va santajez emotional ca sa ne vedem :-p

movulina
12.01.2009, 11:38:32
:"> grele cu mine ... sa vedem ... ce si unde se propune ...:-$

baby_tweety
12.01.2009, 13:48:23
Eu vin...as usual.Say the place and time and i'll be there:D

Fetele numa vinerea asta nu....ca-s plecata.In rest...anytime

AlexV2009
12.01.2009, 15:20:51
Ciao fetelor. Mie tare mi-a placut la Tortuga...pizza n-o fi fost buna da pepenele meu a fost bestial. Mi-as mai baga boticu intr-unu ;));));));));)). Stabiliti voi data si apar si eu ;)

roxyroxana
13.01.2009, 21:18:15
si eu vreau la intalnire mai ales ca am ratat-o pe ultima!!!!!:-$:-<:-"

Ballet
13.01.2009, 21:19:23
Realizam pe sapt viitoare una? Eu pot in orice zi in principiu...

CristinutaCris
13.01.2009, 23:02:54
Salut miresicilor din Cluj!!!! Am ajuns si eu pe site-ul asta si m-am gandit sa intru si eu la discutii cu voi....Poate mai aflu si eu una alta despre organizarea unei nunti ca sincer nu ma prea pricep :p.

CristinutaCris
13.01.2009, 23:07:12
Apropo poate stiti pe cineva care cauta sala ptr anul 2009 ( Sala Lotus) mercur, 13.06.2009 ...imi poate trimite un mesaj pentru ca mi-am schimbat sala si am ramas cu avansul dat:|

daniela_psy
14.01.2009, 06:13:26
Apropo poate stiti pe cineva care cauta sala ptr anul 2009 ( Sala Lotus) mercur, 13.06.2009 ...imi poate trimite un mesaj pentru ca mi-am schimbat sala si am ramas cu avansul dat:|
Ce capacitate are sala?Bafta si bine ai venit!>:D<

CristinutaCris
14.01.2009, 11:47:44
Sala e de 170 persoane. O sa atasez azi si ceva poze cu ea. Ms mult Daniela :). Vroiam sa va intreb oare e prea repede sa-mi cumpar rochita cu 3 luni inainte ????? Ma gandeam ca le gasesc acum mai ieftin la targul nuntilor de la Expo Transilvania;))

Froggy
14.01.2009, 11:54:10
tot vad ca se posteaza aici si ma emotionez ca ne intalnim...cand colo...offtopicuri :(

CristinutaCris
14.01.2009, 11:58:53
Si pe cand e intalnirea miresicilor???? Pot participa si eu sau sunt grupuri de prietene??? :D

biancalexia
14.01.2009, 14:52:30
tot vad ca se posteaza aici si ma emotionez ca ne intalnim...cand colo...offtopicuri :(

no tu scumpa, vreau sa vin si eu :)...si ai vazut ca mai sunt fete care au zis ca vin... cel putin 6 :) numai tre sa facem "listutza" si sa stabilim data si ora...:*

Ballet
14.01.2009, 14:59:08
Hai sa fie sapt viitoare luni. Ca probabil vineri mai pleaca lumea din oras , inca e zapada si poate se merge la munte....
Luni la Tortuga e bine? Eu stiu sigur ca voi manca dinainte...;))

biancalexia
14.01.2009, 15:19:37
Hai sa fie sapt viitoare luni. Ca probabil vineri mai pleaca lumea din oras , inca e zapada si poate se merge la munte....
Luni la Tortuga e bine? Eu stiu sigur ca voi manca dinainte...;))

eu sunt de acord! mai ales ca are si mircea baschet...

so, who else?

andreea_m
14.01.2009, 15:40:09
Ma inscriu si eu>:D<
Sa ramana la Tortuga, luni, 19.01.2009, de la acceasi ora, 18?
Cine se mai inscrie?;));));))

Ballet
14.01.2009, 15:43:52
Sunt curioasa daca si acum, ca e luni, imi zice ala la telefon ca e plin de lume si ca e musai sa mancam...=))=))

roxana
14.01.2009, 16:06:11
Si pe cand e intalnirea miresicilor???? Pot participa si eu sau sunt grupuri de prietene??? :D
Exista un singur grup mare de prietene, in care esti binevenita:*
Ma inscriu si eu, ce bine ca nu-i vinerea#:-S ca nu puteam nici acum, nici saptamana viitoare.
Elyoprea, fain de tine ca mananci inainte, eu din pacate n-am ce face, ca o vin direct de la servici, asa ca trebuie sa mananc acolo, dar salata a fost buna:)>- si pun pariu ca si pepenele

off-topic(pentru elyoprea): nu schimbi avataru cu o poza de la schi de anu asta?

Ballet
14.01.2009, 16:18:43
Exista un singur grup mare de prietene, in care esti binevenita:*
Ma inscriu si eu, ce bine ca nu-i vinerea#:-S ca nu puteam nici acum, nici saptamana viitoare.
Elyoprea, fain de tine ca mananci inainte, eu din pacate n-am ce face, ca o vin direct de la servici, asa ca trebuie sa mananc acolo, dar salata a fost buna:)>- si pun pariu ca si pepenele

off-topic(pentru elyoprea): nu schimbi avataru cu o poza de la schi de anu asta?
Nu am nici de anul asta poze reusite. Aveam aparatul stricat si l-am dus la reparat inainte sa plecam. Ne-a zis domnul ca acumulatorii mei au probleme , aparatul n-are nimic. Asa ca am cumparat alti acumulatori cu care am patit la fel: aparatul facea cateva poze, maxim, 5 si se inchidea pt ca nu mai avea baterie.:-&:-&
Ne-am facut cativa nervi cu el si dupa nici nu l-am mai sos din rucsac ;))
Asta e....
Aveam un prieten care ne zicea: Nu aveti aparatele la voi? Atunci TINETI MINTE!!!=))

roxana
14.01.2009, 17:02:42
Nu am nici de anul asta poze reusite. Aveam aparatul stricat si l-am dus la reparat inainte sa plecam. Ne-a zis domnul ca acumulatorii mei au probleme , aparatul n-are nimic. Asa ca am cumparat alti acumulatori cu care am patit la fel: aparatul facea cateva poze, maxim, 5 si se inchidea pt ca nu mai avea baterie.:-&:-&
Ne-am facut cativa nervi cu el si dupa nici nu l-am mai sos din rucsac ;))
Asta e....
Aveam un prieten care ne zicea: Nu aveti aparatele la voi? Atunci TINETI MINTE!!!=))
Foarte tare=))

baby_tweety
14.01.2009, 20:40:29

Me of course!!!

roxyroxana
14.01.2009, 22:31:17
luni ne vedem atunci ! dar a devenit asa rea mancarea in tortuga? sau ce-i cu mancatul asta de acasa?:-s

roxana
14.01.2009, 22:35:25
luni ne vedem atunci ! dar a devenit asa rea mancarea in tortuga? sau ce-i cu mancatul asta de acasa?:-s
scuze de off-topic, dar ti-am vazut al doilea ticker, si nu pot sa nu ma bag in seama: cineva si-a cunoscut viitorul sot la petrecerea de revelion? :-B
in legatura cu mancarea de-acolo, fetele care au mancat pizza au fost nemultumite, dar nu mai stiu exact de ce anume.

later edit: o si disparut intre timp tickeru :(

daniela_psy
14.01.2009, 23:26:40
me 2 :) Daca nu pic fix pe 18.00 se intelege ca a inceput serviciul

biancalexia
15.01.2009, 18:34:50
Teo ?! potzi??? >:D<

roxyroxana
15.01.2009, 19:37:26
scuze de off-topic, dar ti-am vazut al doilea ticker, si nu pot sa nu ma bag in seama: cineva si-a cunoscut viitorul sot la petrecerea de revelion? :-B
in legatura cu mancarea de-acolo, fetele care au mancat pizza au fost nemultumite, dar nu mai stiu exact de ce anume.

later edit: o si disparut intre timp tickeru :(
:-":-" cam da ... de ce?;))

se vede ce deja am chef de intalnire!!!! si off topic dar tot am chef!!!!

si eu o sa ajung cam in jur de 18 ... dar stiu ca dureaza asa ca nu ma ingrijorez

Froggy
16.01.2009, 00:55:26
Teo ?! potzi??? >:D<

sigur ca pot, mami de lexi :* Daca mergi din Gheorgheni, mergem amandoua :*

biancalexia
16.01.2009, 09:59:47
sigur ca pot, mami de lexi :* Daca mergi din Gheorgheni, mergem amandoua :*

mami de luca eu cred ca am sa vin din manastur...inca nu sunt 100% sigura... te sun si mai pove. dar sigur cand plecam.... te duc... ca ma duc in gheorgheni..asa o sa imi dau si eu seama cam prin ce zona stai si cat de aproape suntem de fapt...;))

te pup tare, tare >:D<

AlexV2009
16.01.2009, 11:47:16
vin si eu ;)) oare mai au pepene cu inghetata?:-":-"

Ballet
16.01.2009, 11:50:22
vin si eu ;)) oare mai au pepene cu inghetata?:-":-"
Vai ce pofta mi-ai facut si mie data trecuta ;)). Acum imi iau si eu unul sigur daca ti-a placut....;-)

biansi
16.01.2009, 23:20:42
Buna tuturor,

As dori sa vin si eu luni, daca se mai tine intalnirea. A ramas pentru ora 18.00?

daniela_psy
17.01.2009, 22:53:55
Buna tuturor,

As dori sa vin si eu luni, daca se mai tine intalnirea. A ramas pentru ora 18.00?
Esti binevenita!Cred ca de la 6 pm a ramas:)

AlexV2009
18.01.2009, 11:59:17
E GENIAL ;));));));))

Vai ce pofta mi-ai facut si mie data trecuta ;)). Acum imi iau si eu unul sigur daca ti-a placut....;-)

daniela_psy
18.01.2009, 22:48:44
Fetelor,ce se mai aude de intalnire?A facut cineva rezervare sau sa sun eu?Cam cate suntem?

biancalexia
18.01.2009, 23:12:54
Fetelor,ce se mai aude de intalnire?A facut cineva rezervare sau sa sun eu?Cam cate suntem?

nu cred ca a facut nimeni rezervarea inca... mie mi-au iesit 10 persoane la numaratoare...

daniela_psy
18.01.2009, 23:34:50
nu cred ca a facut nimeni rezervarea inca... mie mi-au iesit 10 persoane la numaratoare...
Multu' de ajutor:* Ma ofer eu sa fac rezervare: Tortuga,10 pers,ora 18.00 :grouphug:

Froggy
18.01.2009, 23:40:06
Multu' de ajutor:* Ma ofer eu sa fac rezervare: Tortuga,10 pers,ora 18.00 :grouphug:

PERFECTOS !!! multumim >:D< :*

biancalexia
19.01.2009, 09:03:25

multumim mult, daniela >:D< eu ajung doar la 19...:*:*

andra26
19.01.2009, 10:11:40
Fetelor ma anunt si eu la 18.00 18:30 depinde cum termin la servici

mee
19.01.2009, 10:37:39
Sper sa ajung si eu azi la intalnire >:D<

daniela_psy
19.01.2009, 10:41:57
Fetelor,terenul e aranjat.Nu ne-au pus de data asta conditii;))

Sunt 2 separeuri acolo?M-au intrebat in care dorim rezervarea si eu am zis in primul.Conteaza?

daniela_psy
19.01.2009, 10:42:55
Sper sa ajung si eu azi la intalnire >:D<
Iuliaaaa!!!>:D< >:D< >:D< Pasare rara...

biancalexia
19.01.2009, 10:45:35
Fetelor,terenul e aranjat.Nu ne-au pus de data asta conditii;))

Sunt 2 separeuri acolo?M-au intrebat in care dorim rezervarea si eu am zis in primul.Conteaza?

multzumim daniela...chiar nu conteaza .. see u >:D<

daniela_psy
19.01.2009, 10:46:04
'neata fetelor de acasa.E prea frig la munca asa ca mai stam acasa fara salar;)) Parca miroase a cafea proaspata dar la mine n-a ajuns inca,cine e responsabil cu cafeluta azi?:-?

daniela_psy
19.01.2009, 10:46:55
multzumim daniela...chiar nu conteaza .. see u >:D<
se u 2.ce face Lexi?tot galagioasa?

Ballet
19.01.2009, 10:48:01
'neata fetelor de acasa.E prea frig la munca asa ca mai stam acasa fara salar;)) Parca miroase a cafea proaspata dar la mine n-a ajuns inca,cine e responsabil cu cafeluta azi?:-?
Dar cu temperatura cine e responsabil? Am si eu niste plangeri...:-L

biancalexia
19.01.2009, 11:01:32
se u 2.ce face Lexi?tot galagioasa?

lexi e in continuare galagioasa, dar acum respecta totusi un program: dimineata: 2 tzipete, la amiaz 2, seara: 1 tzipat...;))... de-abia astept sa si vorbeasca....:p... deocamdata eu ii zi: "mama", iar ea zice "ccaaaahhh"... credetzi ca vrea sa imi transmita ceva?! ;))

Ballet
19.01.2009, 11:04:04
[quote=biancalexia;1366819]lexi e in continuare galagioasa, dar acum respecta totusi un program: dimineata: 2 tzipete, la amiaz 2, seara: 1 tzipat...;))... de-abia astept sa si vorbeasca....:p... deocamdata eu ii zi: "mama", iar ea zice "ccaaaahhh"... credetzi ca vrea sa imi transmita ceva?! ;))[/quote
Ce sa transimta saraca? Poate o scapa ceva....;))

daniela_psy
19.01.2009, 12:07:04
Dar cu temperatura cine e responsabil? Am si eu niste plangeri...:-L
noi dispozitii:m-au sunat ca au omis sa ne anunte ca la etajul 2 si mansarda s-a facut salon de fumatori iar la etajul 1 si parter este salon pt nefumatori.Din pdv-ul lor,putem sta si in separeul ales,atata doar sa nu ne deranjeze fumul de tigara.Cum facem fetelor?

daniela_psy
19.01.2009, 12:22:09
lexi e in continuare galagioasa, dar acum respecta totusi un program: dimineata: 2 tzipete, la amiaz 2, seara: 1 tzipat...;))... de-abia astept sa si vorbeasca....:p... deocamdata eu ii zi: "mama", iar ea zice "ccaaaahhh"... credetzi ca vrea sa imi transmita ceva?! ;))
doar zice "ccaaaahhh" sau si face?ca asa e usor sa ajunga mesajul la receptor;)) Cred ca e o bandita mica care va exploateaza cu ochisorii aia dulci de pe acumahttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201B1.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

andreea_m
19.01.2009, 12:44:08
Fetelor eu nu pot sa ajung deseara la intalnire, am de rezolvat ceva cu un contract si numai dupa masa putem merge la avocat:-s
Va doresc distractie placuta!!!!!!! Va pup

AlexV2009
19.01.2009, 15:12:51
noi dispozitii:m-au sunat ca au omis sa ne anunte ca la etajul 2 si mansarda s-a facut salon de fumatori iar la etajul 1 si parter este salon pt nefumatori.Din pdv-ul lor,putem sta si in separeul ales,atata doar sa nu ne deranjeze fumul de tigara.Cum facem fetelor?

Eu fumez, asa ca nu ma deranjeaza deloc...dimpotriva 8-}

bogvar
19.01.2009, 16:01:58
Va doresc.........DISTRACTIE MEXIMAAAAAAAA!<:-P<:-P<:-P

biancalexia
19.01.2009, 16:10:19
doar zice "ccaaaahhh" sau si face?ca asa e usor sa ajunga mesajul la receptor;)) Cred ca e o bandita mica care va exploateaza cu ochisorii aia dulci de pe acumahttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201B1.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

de facut, face... :p da nu cand zice "caaaahhh";))... cahhhh si gheeee sunt "cuvintele" cele mai populare din vocabularul lui lexi de acum...>:D<

[/quote]

ALI
19.01.2009, 22:21:29
fetelor v-ati intalnit in seara asta?
o ce as vrea sa fiu si eu acolo
nu stiu daca v-am mai zis, dar in decem m-am bucurat asa de tare ca m-ati asteptat si pe mine sa pot veni la intalnire:* :* :* :*
va multumesc inca o data ca v-ati facut programul dupa mine:* :* :*

abia astept poze de la intalnirea de azi:D

diannaa
19.01.2009, 23:38:24
beyyyyyyyyy voi inca va chefuiti?!!!!!! nu ma mai joc....:-&

baby_tweety
20.01.2009, 00:08:32
gata...ajuns acasa, plimbat catelu' si acuma descarc pozele.
F fain la intalneala...ca de obicei....ne-am intains pana aproape pe la 11...am avut ce povesti, nu gluma...
mi-a parut bine ca v-am (re)vazut:*
editez sa spun ca nu merge picasa in seara asta....ramane pe maine pozele

diannaa
20.01.2009, 00:31:09
F fain la intalneala...ca de obicei....ne-am intains pana aproape pe la 11...am avut ce povesti, nu gluma...
offfffffff si cum am stat eu treaza in speranta sa va vad macar in poze deocamdata..:-L

roxyroxana
20.01.2009, 00:46:14

fara poze azi?????:((
oricum ne-am distrat foarte bine azi! pe cand urmatoarea?=P~

daniela_psy
20.01.2009, 00:55:51
offfffffff si cum am stat eu treaza in speranta sa va vad macar in poze deocamdata..:-L
Data viitoare te strigam la prezenta.S-a vb mult de bebei,subiect de care nu esti straina deloc;)) :*

daniela_psy
20.01.2009, 00:58:04
fetelor v-ati intalnit in seara asta?
o ce as vrea sa fiu si eu acolo
nu stiu daca v-am mai zis, dar in decem m-am bucurat asa de tare ca m-ati asteptat si pe mine sa pot veni la intalnire:* :* :* :*
va multumesc inca o data ca v-ati facut programul dupa mine:* :* :*

abia astept poze de la intalnirea de azi:D
si noi ne-am bucurat ca te-am revazut>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< Pe cand urmatoarea vizita?;;)

roxana
20.01.2009, 09:35:10
Fetelor, mie imi pare rau ca n-am mai venit, si din pacate nici n-am avut timp sa va scriu ca n-o sa vin.
Am adus-o pe buni sa stea la noi o saptamana(nu era prevazut, doar vineri s-a hotarat ca vrea sa vina) si vreau sa stau cat de mult pot cu ea.
Astept sa vad poze, si promit ca data viitoare nu ratez intalnirea:*

daniela_psy
20.01.2009, 14:17:14
Fetelor, mie imi pare rau ca n-am mai venit, si din pacate nici n-am avut timp sa va scriu ca n-o sa vin.
Am adus-o pe buni sa stea la noi o saptamana(nu era prevazut, doar vineri s-a hotarat ca vrea sa vina) si vreau sa stau cat de mult pot cu ea.
Astept sa vad poze, si promit ca data viitoare nu ratez intalnirea:*
Te iertam de data asta dar fetele-mi sunt martore ca iti adusesem peria rotativa Rowenta;)) :*

daniela_psy
20.01.2009, 14:54:10
poze http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200C1.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

Ballet
20.01.2009, 14:55:58
Va pun un banc pe tema durerilor nasterii de care mai poveasteam aseara....

O femeie se duce la spital sa nasca insotita de sotul ei.
Doctorul le spune ca a fost inventata o masina care poate transfera durerile nasterii de la mama la tata si ii intreaba daca vor sa incerce. Cei doi sunt de acord.
Doctorul seteaza masina la un transfer de durere de 10% - sotul se simtea excelent si ii spune doctorului sa mai urce un nivel.
Doctorul seteaza la 20% dar tatal se simtea la fel de bine.
Doctorul ii controleaza tensiunea si seteaza masina la 50%.
Sotul se simtea bine in continuare si ii spune doctorului sa seteze nivelul la 100%.
Doctorul se conformeaza si femeia in final da nastere unui copil practic fara sa simta nici o durere. Sotii erau in culmea fericirii.
Cand au ajuns acasa postasul zacea mort pe treptele casei…

daniela_psy
20.01.2009, 15:01:19

Doctorul le spune ca a fost inventata o masina care poate transfera durerile nasterii de la mama la tata si ii intreaba daca vor sa incerce. Cei doi sunt de acord.
Doctorul seteaza masina la un transfer de durere de 10% - sotul se simtea excelent si ii spune doctorului sa mai urce un nivel.
Sotul se simtea bine in continuare si ii spune doctorului sa seteze nivelul la 100%.
Doctorul se conformeaza si femeia in final da nastere unui copil practic fara sa simta nici o durere. Sotii erau in culmea fericirii.

:)) :)) :)) :)) =D> =D> =D> f tare bancul

baby_tweety
20.01.2009, 16:48:53
nu v-am uitata da fu greu cu picasa.
voila.....
http://picasaweb.google.com/xania83/IntalnireMiresiciIan09#

Ballet
20.01.2009, 16:55:38
voila.....
Faine fete, n-am ce zice....;-):x:x:x

ALI
20.01.2009, 18:07:45
si noi ne-am bucurat ca te-am revazut>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< Pe cand urmatoarea vizita?;;)
oooooooo daca totul o sa fie bine dupa operatie, ar trebui sa venim ac pe la jumatea lui mai, ca pe 16 mai avem o nunta la sora prietenului meu, poate ne organizam cumva sa ne revedem:-p :-p :-p

ALI
20.01.2009, 18:10:03
[quote=elyoprea;1371167]Va pun un banc pe tema durerilor nasterii de care mai poveasteam aseara....

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) super tare

ALI
20.01.2009, 18:15:08
super tare pozele sunteti superbe si ce ma bucur ca va vad pe toate cu zambetul pe buze;

ma bucur sa te vad cris si, si pe tine iulia, nu ati fost la intalnire in dec cand am fost si eu:-?
teo erai in centrul atentie ca de obicei;-) ;-) ;-) <:-P <:-P
ely si tweety sunteti superbe ;;) ;;) ;;)
pt cele pe care nu v-am pomenit sorry, iertati-ma^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ , nu va stiu numele pt ca nu v-am vazut cand am fost eu, ma bucur sa va vad acum;-) ;-)

daniela_psy
20.01.2009, 18:47:32
oooooooo daca totul o sa fie bine dupa operatie, ar trebui sa venim ac pe la jumatea lui mai, ca pe 16 mai avem o nunta la sora prietenului meu, poate ne organizam cumva sa ne revedem:-p :-p :-p
o sa fie bine,ai sa vezi,numai sa-ti gasesti puterea sa faci fata stresului si ingrijorarii>:D< >:D< >:D<

daniela_psy
20.01.2009, 18:59:40
voila.....
multumim si tie si lui Cris pt contributie;;)

CristinaMM
20.01.2009, 19:00:33
multumim si tie si lui Cris pt contributie;;)
Cu placere :*.

biancalexia
20.01.2009, 19:16:16
voila.....

MULTZUMIM din suflet pentru poze!!! M-am simtzit super fain la intalnire si timpul a "zburat" efectiv.... de-abia o ashtept pe urmatoarea >:D<

va pup pe toate :*:*:*

biancalexia
20.01.2009, 19:17:17

=))=))=)) f tare!!

diannaa
20.01.2009, 22:15:48
voila.....
va pup pe toate!!!>:D<

Froggy
20.01.2009, 23:25:05
Abia in poze realizez ca sut cat un dulap cu 4 usi =))=)) Emina, multumim de pozee!!! :*

Hai tu Ali, ca nu eram in centru atentiei, doar ca sunt mare si ti se pare ca apar in toate pozele =))

Ely, ii mortal bancu, am ras de m-am spart!! :*

bogvar
20.01.2009, 23:34:48
Abia in poze realizez ca sut cat un dulap cu 4 usi =))=)) Emina, multumim de pozee!!! :*

Hai tu Ali, ca nu eram in centru atentiei, doar ca sunt mare si ti se pare ca apar in toate pozele =))

Ely, ii mortal bancu, am ras de m-am spart!! :*

Nu pot votaaaaa!!!!!!!!
Cica:
"The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable..................................Pleas e review this log entry to discover what caused this error to occur."

:( :( :((

bogvar
20.01.2009, 23:36:20
Sunteti MI-NU-NA-TE!
=D>=D>=D>
>:D<>:D<>:D<

Froggy
20.01.2009, 23:56:49
Nu pot votaaaaa!!!!!!!!
Cica:
"The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable..................................Pleas e review this log entry to discover what caused this error to occur."

stai linistita tu scumpa, ca e ca la toate concursurile...este unu care are toate voturile, desi poza e nereusite =))

diannaa
21.01.2009, 00:11:49
stai linistita tu scumpa, ca e ca la toate concursurile...este unu care are toate voturile, desi poza e nereusite =))
Antony?....daca era tipa cu gemenii mai intelegeam...

crisstynna
21.01.2009, 09:53:26
Va pup si eu pe toate si sunteti niste frumoase...Ma bucur ca v-am putut vedea in poze,si sper ca la urmatoarea intalnire sa reusesc sa vin si eu ca mi dor tare de voi....>:D<

daniela_psy
21.01.2009, 11:39:43
Nu pot votaaaaa!!!!!!!!
Cica:

Si pe mine ma lasa o sg data de la aceeasi adresa de mail,asa ca am votat si de pe a lui Mihai si de pe cea a sora-mii;))